Rüyada Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

05.05.2017
Rüyada Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek, genel olarak rüyayı gören kişinin hayatında oluşabilecek bir değişiklik olarak yorumlanmaktadır. Yani kısaca söylemek gerekirse rüyayı gören kişinin hayatında ufak bir değişiklik yapacağını ifade eder.. Bu yenilikler ise eğer ki rüyayı gören kişi çalışan biri ise iş hayatı hakkında yorumlanmaktadır. Kişi iş hayatında belli bir yükselme istiyorsa ve bunun için uzun bir süredir çabalıyorsa bunun en kısa zamanda gerçeklemiş olacağını ifade eder. Eğer ki rüyayı gören kimse bekar ise ve en yakın zamanda kısmetinin açılacağını ve karşına yeni adaylar gireceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda bu kısmetin oldukça hayırlı bir kısmet olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Bu hayırlı kısmet rüya sahibine güzel günler yaşatacaktır ve hayatında olumlu etkiler yaratmış olacaktır. Hatta ilişki başlardaki gibi aynen devam ettirilirse sonu da güzel bir sonuç ile yorumlanabilecektir.

Rüyayı gören kimsenin ileri ki yaşlarda mutlu bir evlilik geçireceğini ve sorumluluklarının farkına varıp görevlerini üstleneceğini ifade eder. Fakat gördüğünüz kişi bekar ise bu rüya tam olarak iyi bir şekilde yorumlanamamaktadır. Ne yazık ki bu rüyayı gören kimsenin zor bir döneme gireceğini ve uzun bir süre boyunca biraz sıkıntılar yaşayacağı ifade eder. Fakat gördüğünüz kişi evli olan kardeşiniz ise neşeli günlerinizin yakın zaman içerisinde geri geleceğini ifade eder ve uzun süre yüzünüzün güleceği mesajını sizleri verir.. Hayatınızda umut ettiğiniz birçok işinizin artık yoluna gireceğini ve huzurlu bir dönemin içerisinde kendinizi bulabileceğiniz anlamını içermektedir.

Rüyada Bekar Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

Bahtınızın açık olduğunu gösterir. Kısmetinizin açık olduğuna ve hangi işe el atarsanız atın sonuçların her zaman iyi olacağına işarettir. Başvurduğunuz her iş kapısı size kolaylıkla açılacak, üzerinde çalıştığınız işler büyük başarılar getirecek ve sizi ihya edecek. Aileniz ve arkadaşlarınız arasında çok sevilen ve aynı zamanda saygı duyulan biri haline geleceksiniz. Kısmetini açıklığı aşk ilişkilerinize de yansıyacak. Uzun zamandır ruh eşinizi bulamadığınızdan şikayetçiyseniz her an aradığınız kişiyle karşılaşabilir ve mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sevgilinizle evlilik yolunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Güzellik ve bolluk içerisinde yaşayacağınız bir gelecek anlamı taşır. Doğru adımlar attığınız takdirde hayalini kurduğunuz tüm başarıların sahibi olabileceğinizi ve etrafınızdaki kişiler tarafından övgüyle anılacağınızın göstergesidir. Güçlü ve dirayetli bir kişilik olduğunuzun işaretçisidir.

Hayırlı anlamlar taşır. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek çok güzel gelişmelerin olacağına işaret eder. Kişi, yaşayacağı gelişmeler ile huzur bulacak ve çok mutlu olacaktır. Kişinin hayatında devamlılığı olan işlerin olacağına tabir edilir. Hayırlı olayların iş hayatında olabileceği gibi özel hayatında olabilecek mutluluğa da yorulur. Hayatın her alanında yaşanabilecek köklü ve güzel değişimler olacaktır.

Rüyada Ablanın Hamile Olduğunu Görmek

Çocuğunuza yada ailenizdeki bireylere yakından ilgilenmeniz gerektiğine, sıkışmış olduğunuz para konusunda üç vakte kadar ferahlayacağınıza, ailenizle hiç ummadığınız bir kişi tarafından tatile gönderileceğinize, hak ettiğiniz başarıyı ve saygıyı almak için çok fazla emek harcadığınıza tabir edilir. Bir insanın içinin güzel olduğuna, iyi kalpli, iyiliksever, güzel huylu, esprili ve güler yüzlü olduğunu ifade eder.

İş veya eğitim hayatınla ilgili pek yakında güzel haberler alabilirsin. Hayatında huzurlu, mutlu, keyifli ve rahat günler seni bekliyor. Arkadaşlarından birinin sağlık sorunu biraz canını sıkacağa benziyor. Aile büyüklerinden birinin bir yatırım planı var gibi, sana maddi açıdan destek sağlayabilir. Dış görünümün ile ilgili değişiklik yapmak için spora başlayabilirsin. Güç, kudret ve başarı sahibi olacağınıza delalettir. Bir olayda büyük başarı yakalayıp öz güveninizi arttıracağınıza işaret eder.Uzaktan bir sevdiğinizin geleceğini ya da dargın olduğunuz biri ile barışacağınızı gösterir. Genellikle hayra, güzel günler yaşanacağına ve başarıya delalettir. Özlemini kurduğunuz ve uzun zamandır göremediğiniz biri ile kavuşacağınıza delalettir. Başarınızı gölgeleyecek bazı olaylar yaşayabileceğinize ve sevdiklerinizden ayrı kalabileceğinize ya da çok sevdiğiniz bir insan ile aranızda bir kırgınlık oluşabileceğini gösterir. Ayrılığın ve kavuşmanın, hüzün ile birlikte sevincin yaşanacağına yorumlanır.

İş hayatınızda veya okul hayatınızda kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz bir konuda, özel birinden, daha iyi yerlere gelmeniz için destek alacağınız anlamına gelir. Yaptığınız bir girişimde kısa sürede beklentilerinizi karşılayacak gelirler elde edeceğiniz ve başarılı olacağınıza işaret eder. Bu girişim için aldığınız yardım yol almanızda büyük rol oynayacak ve sizi tahmin bile etmediğiniz bir konuma getirerek gelecek kaygısı duymamanızı sağlayacak.

Rüyada Kız Kardeşinin Hamile Olduğunu Görmek

Eğitim anlamında büyük başarılara imza atılacağına işaret eder. Bu başarılar büyük olasılıkla akademik anlamda gerçekleşir. Özellikle bilim alanında büyük başarılara imza atacağı, saygın ve önemli bir insan olacağı anlamına da gelir. Bir başka yoruma göre de rüyayı gören kişinin çevrelerindeki insanlara karşı akıl hocalığı yapacağı, koruyup kollayacağı bir rol üstleneceği anlamına gelir. Kişinin verdiği tavsiyeler genelde akılcı ve mantıklı tavsiyelerdir ve insanların yararına olacak özelliktedir. Bu yüzden kişi, sorumluluklarla dolu temposu yüksel ve verimli bir yaşam geçirecek ve pek çok insana fayda sağlayacaktır. Sevgilin sana sürpriz yapıp, seni güzel bir akşam yemeğine çıkaracak gibi görünüyor. Bu yemekte birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve birbiriniz için yaratıldığınızın bir kez daha farkına varacaksınız. Ara sıra böyle tatlı kaçamaklar ikinize de iyi gelecek, aşkınıza heyecan katacaktır.

İçinizde yaşattığınız bir isteğinize artık kavuşacağınızı gösterir. Bu istediğiniz şartlarda bir iş ya da yolunu gözlediğiniz bir sevgili olabilir. Unvanlı bir işle meşgul olduğunuzu söyler. Şu sıralar duygusal hayatınız da iyi gidiyor her şey yolunda görünüyor. Sevgiliniz ile emin adımlarla ilişkinizi devam ettiriyorsunuz ve yakında bu işi ciddi anlamda bir neticeye vardırmayı düşünmeye başladınız. Kişi bekar bir kız ise bu rüya ona güçlü bir erkek ile tanışacağını gösteriyor. Bu güç hem fiziki anlamda düşünülebilir hem de maddi anlamda düşünülebilir. Ayrıca kişinin mal varlığı artacak demektir. Evet sizi çekemeyenler var ancak siz emin bir şekilde yolunuzda ilerliyorsunuz ve gücünüze güç katıyorsunuz. Bazen de yeni doğacak bir çocuğa işarettir. Hamile kadın gördüyse doğacak çocuğu erkek olacak demektir. Müjdeli haberleri çağrıştırır.

Gücü ve kuvveti simgeler. Rüya sahibinin etrafında onu koruyan dostları vardır ve her zaman dayanışma içindedirler. Kişinin yumuşak huyundan dolayı kaçırdığı fırsatlar vardır. Hayatınızdaki problemleri ortadan kaldırmak ve bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kendinize veya partnerinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır. İş hayatınızda zor bir projeye dahil olacağınıza, bu işin üstesinden gelebilmek ve başarılı bir proje elde etmek için çok fazla çabalayacağınıza, sonucunda da çok güzel bir başarı elde edeceğinizi gösterir. Ayrıca da bu işin karşılığında hem çok fazla takdir alacağınıza hem de yüklü bir maaş alacağınızı da söylemeye çalışmaktadır.

Rüyada Kardeşinin Doğum Yaptığını Görmek

Kardeşinizin hayatında önemli değişiklikler olacağının göstergesidir. Yeni bir başlangıcı temsil eder. Güzel başlangıçların habercisi olarak düşünülse de bazen beklenmedik olayların da göstergesi olabilir. Nadir de olsa kanlar içinde doğum yapan birini rüyada görmek, kötü ve kasvetli günler yaşayacağınızı gösterebilir. Kardeşinizin kız çocuğu doğurduğunu görmek, iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınızı hatta yeni bir iş kurma girişimine atılacağınızı gösterebilir. Kardeşin erkek çocuğu doğurduğunu görmek ise, kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu rüyayı gören kişi uzun bir süredir kardeşinden uzakta ve onu özlemiş ise, hiç beklemediği bir zamanda kardeşi ile buluşma fırsatı yakalayacak demektir. Hayatınızda hem maddi hem de manevi manada güzel gelişmeler olacağına işaret eder.

Kardeşinizin hiç bilmediğiniz bir sıkıntısını öğrenip ona yardım etmeye çalışacağınızı gösterir. Sizin sayenizde kardeşiniz bu kimseye anlatamadığı sıkıntısından daha kolay kurtulacak ve refaha erecek demektir. Her zaman güzel başlangıçların değil bazen de üzücü olayların başlangıcını işaret edebilir. Özellikle de kan görülmesi, beklenmedik değişik bir doğumun görülmesi ve çocuğun ölü doğduğunu görmek, sıkıntılı günler yaşayacağınızı gösterir. Çoğu zaman güzel haberler alacağınıza delalet eder. Fakat görülen kan ya da olumsuz bir takım şeyler rüyanın anlamını tamamı ile değiştirebilir. Bu nedenle rüyayı yorumlarken ne gördüğünüzü tam tahlil etmeli ve hatırladığınız kadarı ile yorumlamaya çalışmalısınız. Kardeşinizin güzel ve temiz suratlı bir bebek dünyaya getirdiğini görmek, kardeşinizin hayatında yaşayacağı güzel günlerin habercisi ya da bebek haberi alacağına delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Mutlu sevindirici bir haber almaya delalet eder. Kişinin büyük işler yaparak iş hayatından başarılı olacağına, güzel yüzlü olması işlerin yolunda gitmesine çirkin bir bebek görmek ise, işlerin kötü gitmesine delalet eder. Servet, saadet ve baht açıklığıdır. Olumsuzlukların sona erip, huzurun başlamasıdır. Yeni iş yaşamında olan sıkıntının bitmesi, yeni bir işe girilmesi, sağlıklı olmak, farklı konularda güzel olayların yaşamasına delalettir. Sarışın bebek ise yolcuğa çıkmak ve gidilecek olan uzak mesafelerde mutluluk bulunacağı anlamına gelir. Esmer bebek görmek, kendisini kavganın içinde bulmaktır. Bu ailevi ya da arkadaşlar arasında olabilir. Aile sıkıntılarına karşı dikkatli davranması gerekir.

Kardeşin zayıf erkek bebeği olduğunu görmesi, iftiraya uğramak anlamına demektir. Bu rüyayı gören kişi dedikodularla uğraşmamalı, kendisine yapılan dedikodulara müdahale etmelidir. Maddi güce kavuşmak, güzel baht açıklığıdır. Kardeşin ikiz bebeği olduğunu görmesi, çifte mutluluk yaşayacak ve çift mutlu haberler alacak demektir. Kız çocuğunun olmasına delalettir. Bu çocuğu seviyorsa, kişinin düşmanı olduğu zayıf düştüğü anda saldıracağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi tehlikelere karşı kendini korumalıdır. Kardeşin çocuğunu sevmek düşmana galip gelmektir. Öptüğünü gören huzura kavuşur ve kişinin iş yaşamında yükselişe geçeceğinin alametidir. Öpülen çocuk sarışın ise, birinden çok büyük yardım almasına çocuk esmer ise, kişinin büyük mertebelerde iş almasına delalet eder. Uzun saçlı olması, bereket ve bolluktur. Böylece, gelecekte kişinin hayatını düzene sokacağı ancak bu sürecin uzun olacağına delalet ederken, kişinin çocuğu kısa saçlı görmek ise, işleri kısa zamanda düzene sokmaya delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Nazara yorumlanır. Kardeşiniz kadın ise bu nazar akrabalarınız arasından, size kötü niyetle bakan birilerinin verdiği manevi ağırlıktan oluşur. Kardeşiniz erkek ise nazarın kaynağı kan bağınız olmayan kişilerden gelir. Bu kişiler iş ya da arkadaşlık ortamında olabileceği gibi, sizin tanımadığınız ama size dikkat kesilen birileri de olabilir. Bu durumun verdiği ağırlıkla başa çıkabilmek için sıkça dua okumalısınız. Rüyanızda kardeşinizin kızının sağlığı ve mutluluğu sizin ailevi gücünüzü simgeler. Eğer çocuk hasta ya da zayıf ise ailedeki çalkantılar artmış, bütünlüğünüz risk altına girmiş manasına gelir.

Eğer çocuk başkasının himayesinde ise hakkınızın birinde emanet halinde durduğu, bu kişinin rüyadaki niyeti ise emanetinizin güvenliğini simgeler. Rüyanıza göre hissiyatınıza bu kişi kötü niyetli olarak gelmişse, bu sıralar tanıdıklarınız ile bir ortaklık kurma, emanet verme ya da sırrınızı paylaşma kararlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Aksi taktirde pişmanlığınız büyük olabilir. Sizin himayeniz altında görürseniz, yakın tarihte bir akrabanızdan yardım talebi alabilirsiniz. Bu muhtaçlık durumunda samimi olduklarının bir göstergesidir. Ailevi bağlarınıza önem vermek ve riske atmamak adına bu talepleri dikkate almalısınız. Kendinizi daha önce yaptığını yardımlar yüzünden kullanılmış hissediyorsanız, bunun sizi eli kapalı biri haline getirmesine izin vermemelisiniz. Aksi taktirde bereket azalması yaşayabilirsiniz. Sizin emzirdiğinizi görmek hamileliğe ve bebeğinizin manevi açıdan zengin bir insan olarak yetişeceği şeklinde yorumlanabilir. Eğer kardeşiniz emziriyor ise bu durum maddi bir boyuta geçecektir. Yakın zamanda bir çocuk planlıyorsanız, bu size maddi anlamda bereket getirecektir. Bu etkiyi iş hayatınızda gözlemleyebilirsiniz. Yakın zamanda mevki olarak yükselmeniz ya da ikramiye gibi ödüller almanız olası durumda.

Rüyada Kardeşinin Çocuğunu Emzirmek

Kardeşinin çocuğuna para harcayacak ona şefkat ve merhamet gösterecek demektir. Çocuğun içtiği süt miktarı ne kadar fazlaysa o kadar para harcayacak demektir. Ona bir iyilik ve hayır yapacağına ve çocukla arasında sıkı bir bağ kurulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin akrabalarından herhangi birinin çocuğunu emzirmesi de aynı rüya tabirine delalet eder. Kişinin kardeşinin ikiz bebeklerini emzirmesi, hayatta her istediğinin yerine geleceğine, kişinin mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bekarsa, kişinin kısmetinin açılacağına, cömert bir insanla sevgi bağı kuracağına alamet eder. Eğer yaşını geçmiş büyükse, elinden bir miktar malı çıkacağına, kendisini yoran üzen olaylardan kurtulacağına delalet eder. İyi ve hayırlı bir duruma delalettir. Bebeğinin başarılı olacağına delalet eder. Bebeğin yüksek makama ulaşması, geleceğinin parlak olması anlamına da gelir. Çocuklarının mallarını harcayacağı ya da herhangi bir duruma para harcamasına delalet eder.

Bir duruma şefkat duygusu göstereceğine delalet der. Olumsuz bir olaya yumuşak başlılıkla müdahale etmesine de delalet eder. Yardıma muhtaç birine yardım etmeye ve sonucunda sevap kazanmaya da delalet eder. Eğer kişi hamile ise bu durum psikolojiktir. Hamile kadınlar için, doğum yapmayı beklemek ve bebeğini kucağına almayı dört gözle beklediğinin habercisidir. Bir kişi kendisinin emzirildiğini görmesi, başkalarının kendisine yardım edeceği, ev hanesinin bereketleneceği anlamına gelir. İçtiği süt miktarı ne kadar fazla ise o kadar fayda göreceğine delalet eder. Kişi rüyasında kendi annesinin sütünü emmesi yüksek makama gelmesi ya da işinde yükselmesidir. Sütünün gelmediğini gören kişinin kısmetinin az olacağına delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Doğduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin normal hayatta kendini yalnız hisseden, kardeşi yoksa dertlerini paylaşacağı bir kardeşi olmasını istediğini gösterir. Sevindirici bir habere delalet eder. Herhangi bir yerden ya da dosttan mal, para, manevi güç kazanmaktır. Bazen kişinin kardeşleriyle olan küskünlüklere de delalet eder. Görülen erkek kardeş, para kazanmaya delalet ederken, kız kardeş, hayırlı bir dost bulmaya delalet eder. Güzel yüzlü bir kız kardeş görmek, mutlu ve güzel günler görmeye alamet eder. Güzel yüzlü erkek kardeş görmek, gelecek müjdeli haberdir. Çirkin yüzlü görülen kız kardeş görmek, üzüntülü günlere delalet iken, çirkin yüzlü bir erkek kardeş kötü, üzüntü verici haberdir.

Görülen ikiz ya da üçüz kardeş, kardeş sayısınca yaşanacak mutluluktur. Bazen bu rüya kardeş sayısınca alınacak hayırlı haberlere de işaret eder. Annesinde ya kendisinde olan bir hastalığın ya da mutsuzluğun sona ermesine, sakat doğması hastalıkların artmasına delalet eder. Görülen sakat kardeş, sevinçlerin yarım kalmasıdır. Akrabalar arasındaki muhabbete, bir araya gelmeye işaret eder. Aile halkının duyacağı hayırlı bir haberdir. Bazen bir yolculuk, bazen ise hayırlı bir yerden gelecek paradır. Genellikle bu tür rüyalar hayırlıdır. Psikolojik olarak da kişinin bir kardeşe ihtiyacı ya da aile bireyleriyle problemlerini çözümleyeceğini de gösterir. Rüyayı gören kişinin annesinin doğum yaptığı ve tövbelerin kabulüne, dualarının kabul edileceğine, kişinin kısmetinin açılacağına, kurtuluşa ermesine, mutlu olmasına, korkularından kurtulacağına, kararsızlıktan kurtulmaya, gönül rahatlığı içinde olmaya, geçim derdinin bitmesine delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Olmasını Görmek

Rüyasında kardeşi olduğunu gören kimse  yalnızlık duygusu yaşamaktadır. Hayat yükünü paylaşacağı kimsenin özlemini duymaktadır. Yakın zamanda bu durumuna yardımcı olabilecek bir insan hayatına girecektir. Yaşadığı olaylar karşısında destek olacaktır. Bu rüyayı gören kişi için, gerçekte kardeşi olmamasına rağmen rüyasında kardeşi olduğunu görmesi; müjdeli haberler alacağına ya da kazanca işaret eder. Bu kişiyi güzel olaylar beklemektedir. Akrabalarından gelebilecek güzel haberler olabilir. Rüyada olan kardeş erkek ise kazanç konularındaki, kadın ise maneviyat konularındaki iyi haberleri temsil eder. Gerçekte kardeşi var olan ve “yeni bir kardeşinin olduğunu” gören kimse için; müjdeli, güzel bir haber olacağına işaret eder. Ya da çevresine kardeş kadar yakın bir arkadaşın katılacağını simgeleyebilir. Bazı durumlarda, gerçekteki kardeşinin zor durumda olduğunu, desteğe ihtiyacı olduğunu gösterir.

Mal mülk sahibi olabileceği ve hayatının bazı yönlerinde kazançlı olacağı yönünde haberci olur. Eğer etrafında sıkıntıda olan kimse var ise; ferahlayacağı ya da sıkıntılarının sona ereceği anlamına da gelmektedir. Bu sıkıntıların çözümünde rüyayı gören kişi de rol oynayacaktır. Eğer ki kişi erkek kardeşi olduğunu görmüş ise; bu genelde maddi sorunlar için yardım anlamına gelir ya da aileden gelen malın bölüştürülmesini simgeler.

Rüyada Üvey Kardeşin Olduğunu Görmek

İş hayatında zorluklar ve sıkıntılar çekiyorsa, yakın zamanda rahata çıkacağına işaret edebilir. Tatile çıkabilir ve hayatında oluşan sıkıntılardan uzaklaşabilir. Eline bir miktar para geçebilir. Bu parayla çok istediği şeyleri yapma imkanı bulacaktır. Doğumuna tanık oluyorsa yakında doğacak bir kardeşi olabilir. Doğan çocuk kız ise erkek kardeşi olabilir. Doğan çocuk erkek ise; doğacak kardeşi kız çocuk olabilir…

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.