Rüyada Kardeşinin Evini Görmek

05.05.2017
Rüyada Kardeşinin Evini Görmek

Rüyada kardeşinin evini görmek, kardeşinin ondan gizledikleri olduğuna işaret eder. Bu daha çok kendisi ile ilgili yardıma ihtiyacı olabileceği konular olabilir. Etraftan bu konuları gizlediği için de; yardım isteyememektedir. Sevdiklerini ihmal etmemeli ve daha çok ilgi göstermelidir. Kişinin akrabaları konusundaki kaygılarına da işaret eder. Gördüğü evde eşyalar dağınık ise; durumların karışabileceğini ve pek de hayırlı olmayan işlere sebep olacağını gösterir. Rüyayı gören kişi dağınıklığı toparlıyorsa; bozulan işleri toparlamak için uğraşacaktır ve sonuçta düzeltecektir de. Gördüğü ev toplu ise; kardeşinin sıkıntısının kısa zamanda sona ereceğine ve rahata çıkacağına işaret eder. Dağınık olmayan evi, rüyayı gören kişi dağıtıyorsa; istemeden de olsa söyleyeceği bir söz ile, yapacağı bir hareket ile kardeşini zor duruma sokacaktır. Dikkatli olmakta fayda var. Kardeşini de görüyorsa; bu kişinin mutlu olacağına da işaret edebilir. Yakınları ile ilgili yakın zamanda güzel bir haber alacağını da belirtir.

Kardeşinin evine gidip, hayatını dolu dolu yaşadığını, hayatında yaşadıklarından mutlu olduğunu da gösterdiği söylenir. Attığı adımlarda kendine olan güveni tamdır, yaşadığı çevre içerisinde de güven duymaktadır. Diğer bir açıdan bakıldığında ise; hayatında bir sıkıntı ile karşılaşıp, kardeşine gideceği ve bu konuda onun yardımına başvuracağını da göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi, kardeşi tarafından destek görecektir. Bu destek maddiyat konularında olacaktır, kız kardeşi ise; manevi konularda destek alacaktır. Bu vesileyle kendisini güvende hissedecek ve sıkıntıları çözüm bulacaktır. Uzun zaman sonrasında, uğraşarak çözmeye çalıştığı sorunlarını çözecek, sonrasında rahata erecektir. Ulaştığı çözüm ömrü boyunca içinde bulunacağı rahatlığın da garanti altında olmasına yardımcı olacaktır…

Rüyada Kardeşinin Evine Gitmek

Normal zamanlarda da kardeşini özlediğine, ona kavuşup özlem gidermek istemesidir. Ünlü alimlere göre, giden kişinin akrabalarıyla arasında mesafe olduğunu, bu mesafeyi aşarak akrabalık bağlarını güçlendireceği anlamına da gelir. Hasret kalınan yuvaya dönmektir. Kişinin ailesine, sevdiklerine kavuşmasıdır. Kişinin doğru yolu bulacağına, eski yaşam tarzına geri döneceğine delalet eder. Tutuklu olanlar için beraat edileceğine, huzurlu zamanlar yaşayacağına, hayata çeki düzen vermeye yapılan hataları bir daha yapmamaya rüya sahibinin doğru bir düzen kurmasına, rüya sahibine yardım edecek hayırlı insanlar karşısına çıkmaya delalet eder. Uçakla gitmek, ani haberler almak ve hayatın değişmesidir. Gelecek haberler rüya sahibini mutlu edecek haberlerdir. Rüya sahibinin kardeşinin gizli sırlarını, sıkıntılarını öğrenerek gizli sıkıntılarını çözmeye çalışmasına ve ona yardım etmesine de delalettir.

Rüyada Kardeşinin Evine Arabayla Gitmek

Başarılı olmaya kişinin kariyerinde ilerlemesine işaret eder. Kardeşinin herhangi bir konuda ona yardım edeceğine, kardeşiyle arasını düzelteceğine, ani haberler durumda yolculuğa çıkmaya, kardeşi uzaksa onunla görüşmeye gideceğine işaret eder. Kötü olaylara, tatsızlıklara, kardeşin mutsuz olmasına delalet olur. Bu rüyayı gören kişinin kardeşi uzaksa onu görmeye gitmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen kardeşin evi yeni ve güzelse, kardeşinin rahat huzurda olduğu, onun yaşayacağı güzelliklerden kendisinin de faydalanacağını gösterir. Kapıdan girdiğinin görmek gizli sırların ortaya çıkacağı anlamına gelir. Kötü bir kapı kötü sırlı olayın açığa çıkması iken, iyi ve güzel kapı hayıra sebep olacak bir sırdır. İki katlı görmek, iki kat hayır görmek, başarılı işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Ev Aldığını Görmek

Kardeşinizin maddi anlamda güçleneceği, işelerinin açılacağı ve kısmetlerinin artacağı bir döneme gireceğini gösterir. Yeni bir ev, aynı zamanda yeni bir yuva anlamı da taşır. Kardeşiniz eğer bekar ise kısa bir süre içinde hayırlı bir kısmet ile kendi yuvasını kurabilir, evliyse de bebek haberi alabilir. Yeni bir ev,yeni umutlar ve yeni bir hayat demektir. Rüyanızda kardeşinizin ev aldığını gördüyseniz kardeşiniz, hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçmek için fırsat kolluyor olabilir. Kardeşinizin hayallerinin peşinden gitmesi ve yeni başlangıçlar için kollarını sıvaması, sizi başta biraz endişelendirse de ileri de bunun aslında güzel bir hareket olduğunu ilerde anlayacaksınız. Kardeşinizin hayata geçirmek istediği bazı projeler olabilir. Siz de bu projelere destek vermeli ve ona engel olan her şeyi ortadan kaldırmak için kardeşinize yardım etmelisiniz.

Rüyada Kardeşinin Evini Sattığını Görmek

Kardeşinizin girdiği ya da gireceği bir sınavda önemli bir başarı elde edeceğini ve bu başarısı sayesinde kısa sürede yokseleceğini gösterir. İş ve aşk hayatında cesaret gösterdiğinde cesaretinin karşılığını güzel bir zaferle alır. Kardeşiniz, aklından geçen ve uzun zamandır yapmayı planlayıp da bir türlü yapadığı bir şeyi hayata geçirmek için harekete geçebilir. Bu süreçte onun için yapabileceğiniz tek şey, onu yapabileceğine inandırmak ve ona destek olmaktır. Yapacağınız destek maddi olmasa da manevi olarak onun yanında olduğunuzu ve sonuç ne olursa olsun her zaman onu desteklemeye devam edeceğinizi ona hissettirmelisiniz. Kardeşinizin çok yakınında güvendiği insanlar ona bir yanlış yapabilir ve sırlarını paylaştığı insan kardeşinizin sırrını yayarak canını sıkabilir. Bu nedenle insanlara karşı daha temkinli ve daha dikkatli davranması gerekir.

Rüyada Kardeşinin Araba Aldığını Görmek

Hayırlı işler yapmaya, kişinin verdiği sözü tutmaya, kardeşiyle ortak bir iş yapmaya, kardeşiyle bir söz üzerine anlaşmaya alamet eder. Rüya sahibi sıkıntılardan uzak bir hayat sürmesine, borçlardan kurtulmasına, sağlam kişilerle ortaklık kurmasına, ibadetlerini yerine getirmesine, akrabalık bağlarının güçlenmesine alamet olur. Hayatta yapılacak yeniliklere, evli kişiler için evlat sahibi olmaya, bekar kişiler için ise evliliğe ya da yeni biriyle tanışmaya, gerçek hayatta çok gelir elde edecek bir iş yapmaya, bereketli zamanlar yaşamaya, ailede sözün geçmesine, kişilerin gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, hayatta yapılacak büyük değişikliklere, ticari yolculuğa çıkmaya, işte terfi etmeye, kişinin geçim için aldığı tedbire işaret eder. Bazı alimlere göre zalim bir insandan cefa görmektir ya da bu zalim insandan kurtulmaktır.

Para, mal, mülk, gerçek hayatta da zenginliğe yorulur. Eski ise, kişinin yaptığı hatalara, kişinin sıkıntıya düşmesine, istemediği halde borçlanmaya işaret eder. Beyaz ise evlenmeye işarettir. Kişi bekar ise en kısa zamanda evleneceğine yorumlanır. Seyahat etmek, uzun bir yolculuktan sonra sıkıntı çekmeye yorumlanır. At arabası almak, hastalığa yakalanmaya, el arabası ise bir işin sonucunda uğranılan zorluğa, bebek arabası ise geçim darlığına işaret olur. Kalabalık ise toplulukları etkilemeye, hayırlı bir evlat sahibi olmaya, yüksek mertebeye yorumlanır. İnmek mevki kaybetmeye, işinde olumsuzluklar yaşamaya, sorunlu evliliğin bitmesine işaret olur. Kaza yapmış ise, bir şerefe nail olmaya, büyük cesaret gerektirecek işler yapmaya yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.