Rüyada Abinin Askere Gittiğini Görmek

12.05.2017
Rüyada Abinin Askere Gittiğini Görmek

Rüyada abinin askere gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin başarılı bir hayat süreceğine delalet eder. İnsanın hayatında zorluklar olabileceği gibi bu zorlukları atlatırken bir takım yollardan geçeceği ve zor olan işlerinin kolaya döneceği ifade edilir. Güçtür kudrettir. Zorlukları başarmada yanınızda durabilecek sağlam dostlarınızın olacağına işlerinizi kolaylaştırmada makam mevki sahibi kimselerin size yardım elini uzatacağı anlamı da vardır.

Hayırlı haberlerin geleceği ve kazanç kapınızın genişleyeceği anlamı da vardır. Beklenmedik haberler ailenizi de sizi de şaşırtabilir ve güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Rüyayı gören kişinin hayatında karamsar düşüncelere çok fazla girmediği, umutlu bir kişi olarak çevresine pozitif enerji veren bir kişiliğinin olduğunu da belirtir. Kişinin umutlu olması hayatına bambaşka bir enerji verecektir ve çevresi de olumlu olarak etkilenecektir bu durumdan. Zor olanı kolaylaştırmak için yeni kapılar aralanacaktır ve başarı çok yakındır.

Rüyada Abinin Asker Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında birtakım hedeflerinin olduğuna, azimle bu hedefleri gerçekleştirmek için mücadele edeceğine işarettir. Azimli bir kişi olduğunuzu ve çevrenizde parmakla gösterilen bir insan olduğunuzu ifade eder. Yapacağınız işlerde hayır ve bereket olacaktır, attığınız adımlardan emin olacak ve iki kere düşünmeden hareket etmeyeceksiniz. Pişmanlık sizin hayatınızda çok fazla yer almayacaktır buna fırsat tanımayan bir karakteriniz vardır. Yapacağınız işlerde ve gideceğiniz yollarda ailenizde bir büyüğünüz her zaman yanınızda ve arkanızda olacak her an sizi destekleyecektir. Güven önemlidir ve insanlar size her anlamda güvenmektedir. Sizi kıskanan başarılarınızdan rahatsız olan kimseler hayatınızda olacak ancak bu insanlarla baş etmekte zorlanmayacaksınız. Atacağınız adımları iyi hesaplamanız ve akıllı olmanız sizi iyi mevkilere getirecektir ve başarısızlık kapınızdan geçmeyecektir.

Rüyada Abinin Askerden Geldiğini Görmek

Hayatınızda alacağınız sorumluluklara işarettir. Sorumluluk almaktan korkmayan bir yapınızın olduğuna ve lider kişiliğinize işarettir. Sabırlı bir kişiliğiniz sağ duyulu bir yapınız var, iyi ve güzele olan inancınız her zaman var. Başarısızlık aklınızdan geçmeyen bir düşüncedir ve mücadele etmek hayat felsefenizdir. En zor durumlarda bile metanetli olmaya gayret gösteriyorsunuz, yılmayan bir yapınız var.

Hayatınızda fevri hareketler yapmamaya gayret gösteriyorsunuz. Bir başka ifade ile de makam mevki demektir. Makam sahibi olacağınız kişiliğiniz sayesinde taşıyacağınız üniformanın hakkını vereceğiniz anlamı da vardır. Emrinizde insanların çalışacağı size itaat edecekleri bilinmelidir, sizin de adaletli bir yönetici amir olacağınız, kimsenin hakkını yemeyerek herkesin hakkını vereceğiniz bir düzen sağlayacaksınız ve herkesin memnuniyetinden mesul olacaksınız. Başarınızdan gurur duyacak aileniz ve sevdikleriniz siz de kolay kazanmadığınız bu başarının sahibi olacaksınız. Kibir hayatınızda olmamalı ve kendinizi beğenmeden mütevazi bir yaşam sürmelisiniz.

Bir süredir devam eden sıkıntı ve üzüntülerin kısa zamanda biteceğine, varsa borçların ödeneceğine, ekonomik anlamda rahatlamaya, kazançta bolluk ve bereket yaşanacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet eder. Özel hayatta sevilen kişi ile yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin ruhsal dünyasında yaşadığı vesvese, korku ve endişelerinden arınacağına da işaret eder.

Yakın çevrede kötü niyetli kişilerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi, bu kişileri hayatından çıkaracağına, bu kişilerle iletişimi keseceğine tabir edilir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, iş ve mesleki anlamda üstlere ve amirlere kendini kanıtlamaya, övgü almaya da işaret eder. Bu rüya, kişinin hayatın pek çok alnında zafer kazanmasına delalet eder.

Bu rüya, kariyer hayatında yükseliş olarak yorumlanır. Ticari hayatta ve iş hayatında kazancın artacağına, karlı yatırımlara, işlerin büyütüleceğine işaret eder. Okul hayatı için ise başarı ve mezuniyete tabir edilir. Aynı zamanda aile içinde yaşanacak bolluk ve bereket anlamına gelir. Bazı alimlerin yorumu ile gelirin yükselmesine, geçim sıkıntısının bitmesine ve ekonomik anlamda ferahlamaya delalet eder.

Rüyada Abinin Askerde Öldüğünü Görmek

Hane içinden bir kişinin bir hastalık geçireceği ve şifa bulmak için çareler aranacağını işaret eder. Derdi veren dermanı da verir diyoruz ve karamsar olmuyoruz. Sıkıntılı günler yaşanabilir darlığa düşülebilir ancak bu durumu aşmak için siz bütün gücünüzü kullanacak ve inşallah aşacaksınız. Darlık da varlık da biz insanlar içindir ve imtihan dünyasındayız bu imtihanı en iyi şekilde vermek hayırlı ameller biriktirmek için çabalamalıyız. İnsanın umudu, hevesi varsa yapamayacağı hiç bir şey yoktur hayatta. Zordur ancak imkansız değildir, pes etmemeli ve mücadeleye devam etmeliyiz. Rüyanız genel itibarıyla iyi yorumlanır, bazı yorumcular hastalık ile tabir etse de bu şifası olmayan bir hastalık değildir ve çaba gerektirir. Hayatınızda şifalı hayırlı bereketli bir ömür geçirmek nasip olsun inşallah.

Gizli hedef anlamına gelir. Kişi hedeflerine yavaş ve gizliden ulaşacak demektir. Uzun zamandır yapılmak istenen bir plan yavaş yavaş harekete geçirilir. Planlı yapılırsa hedefe ulaşacağınıza işaret eder. Hedeflerinize ulaşacağınıza ama doğru adımlar atmanız gerektiğine işaret eder.

Rüya sahibinin yakın bir zamanda maddi yönden büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Yakın zamanda aile ya da akrabalar arasında huzur, birlik ve beraberliğin olduğu günlerin yaşanacağına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya, iş hayatındaki rekabet ortamına işaret eder. Rüya sahibinin, rakiplerinin karşısında güç kazanacağına ve onlardan bir adım önde olacağına yorumlanır. Bir konu ya da bir iş hakkında kişinin yaptığı hırs olarak da değerlendirilir.

Rüyada Abiyi Askere Uğurlamak

Hedeflerine ve amaçlarına emin adımlarla yürümeye, hayallerini gerçekleştirmeye, özel mülk edinmeye tabir edilir. Dileklerinin gerçekleşmesine, keyfinin yerinde olmasına ve ailesiyle birlikte mutlu huzurlu günler geçirmeye delalet eder. Çekilen cefanın meyvesini almaya, kazadan beladan uzak bir yaşam sürmeye yorumlanır. Geçmişte kalan bir gönül ilişkisinin tekrardan gündeme gelmesine kişinin kafasının karışmasına tabir edilir.

Çevrenizdekilere hayrınızın dokunacağına da yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kadri yüksek kimsenin sizin ve ailenizin hayatında etkili olacağını, sizlere pek çok faydası dokunacağını, yüksek mertebelere gelmeniz için yardımcı olacağını ve bu mertebede hayırlı işler yapacağınızı gösterir. Bu sayede eşsiz bir hayatınız olacak ve kısmetleriniz hiçbir zaman kesilmeyecek ve şansınız kapanmayacaktır.

Kişinin sıkıntılarını bir anda atıp hayatını düzene sokacağına ve dünya nimetlerinden her şekilde faydalanacağına işaret eder. İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulan kişi bir daha kesinlikle sıkıntı çekmez ve kısmeti her geçen gün daha çok artar.

Rüyada Abiyi Asker Kıyafetiyle Görmek

Mesleki anlamda başarı, ticari hayatta kazanç, iş hayatında terfi olarak yorumlanır. Yakın bir zamanda rüya sahibinin hayatında yaşanacak gelişmelere ve yeniliklere işaret eder.

Çok iyiye yorumlanan bir rüyadır. Kişinin eline geçecek paraya ya da mala tabir edilir. İş hayatında iyi bir mevkiye gelmeye, terfi etmeye işaret eder. Ayrıca, yeni bir iş fırsatı, karlı bir yatırım ve menfaat sağlayacak bir ortaklık olarak da yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, istenilen, arzu edilen şeye kavuşmaya, murada ermeye de delalet eder.

Şans ve talihe tabir edilir. Deyim yerindeyse kişinin eline attığı her işte şansı yaver gidecek ve istediği sonuçlara ulaşacaktır. Bazı alimlerin yorumu ile bu rüya, saygı ve itibar kazanmak anlamı taşır. Bir konuda karar verileceği ve bu kararın kişi için hayırlı olacağına delalet eder. Üzüntü veren, can sıkan olay ya da kişilerden kurtulmaya, ferahlamaya ve huzur bulmaya yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.