Kahve Falında Akbaba Görmek

12.06.2017
Kahve Falında Akbaba Görmek

Kahve falında akbaba görmek, fal sahibinin hiç beklemediği bir anda sevdiğinden beklediği teklifi sürpriz bir şekilde alarak hayalindeki ilişkiyi yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin kalbinden geçen niyeti ile ilgili sabırlı bir şekilde mücadelesine devam ettiği takdirde başarılı olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yüzünü güldürecek gelişmeler anlamına gelmektedir. İstediğiniz sevgi ve ilgiye kavuşacağınıza işaret eder. Sevdiğiniz insanda, beklenti ve isteklerinizin aslında farkında fakat maddi sıkıntılar çekmesi nedeni ile size yeterli vakit ayıramamış. Artık sizi kaybetme korkusu ile yüzleşecek ve hemen harekete geçecek. Her ne kadar gönlünüzü almakta zorlansa da, bu konuda başarılı olacak ve sizin gönlünüzü alacak. Tekrar eski günlere dönmenin huzuru ve rahatlığına kavuşarak, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Çoluk çocuk, ev işleri derken eşinizi fazla ihmal ediyorsunuz. Sizin bu ilgisiz tavırlarınız maalesef ki eşinizin yanlış düşüncelere kapılmasına ve sevgiyi başka kollar da aramasına neden olabilir. Bir an önce eski günlerinize dönmek için adım atmalı ve ilişkinizi kurtarmalısınız. Sonrası zaten kolay, eşinizin sevgisi ile bir çok zorluğa göğüs gerebilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uzun zamandır gözlemlediğiniz ve takip ettiğiniz kimseye işaret eder. Hayatınızdaki yerinin çok özel olmasını ve her anlam da yanınızda olmasını istediğiniz bu kişi de sizin ona ilginizin farkında. Fakat yanınıza gelip ilk açılanın kendisi olması konusunda endişeleri var. Bir adım atarak, hayatınızın değişmesine fırsat verebilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Nişanlınız ile bir takım sorunlar yaşadığınız anlamına gelmektedir. Anlayışsız davrandığınızın farkına varacak ve bazı şeyleri düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz. Bu çabanız boşa çıkmayacaktır. Çünkü nişanlınız size çok fazla değer veriyor bu nedenle asla sizi kaybetmek istemeyecektir. Maddi konularda biraz daha tutumlu yaklaşıp, her istediğini aldırmaya çalışmadığınız ve anlayışlı olduğunuz sürece bu ilişkide daima mutlu olacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre lüks yaşamayı sevdiğiniz anlamına gelmektedir. Ayriyeten gezip tozmayı, arkadaşlarınızla eğlenmeyi seven yapınız yüzünden fazla çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Arzu ettiğiniz lüks hayatın bir takım bedelleri var ve siz de bunun farkındasınız. Ama çalışma hayatınızdaki hırs ve tempo sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebiliyor, kimseye muhtaç olmadan yaşayabiliyorsunuz. Hatta maddi geliriniz ilerisi için önemli yatırımlar yapmanıza bile olanak sağlıyor.

Yakın zaman içerisinde alacağınız bir habere işaret eder. Bu haber verdiğiniz bir borç ile ilgili olacaktır. Sizi sevindirecek, hayatınızda köklü değişimler yapmanıza neden olacaktır. Bu haber ile, seyahat edecek ve yaşam alanınızı değiştireceksiniz. Gelecek olan bu para ile aile ve arkadaşlarınız da etkilenecek. Bir türlü maddi nedenlerden dolayı oturtamadığınız hayatınız artık istediğiniz şekilde yoluna girecektir.

Falda akbaba görmek; zenginliğe, kariyere ve mala mülke işaret eder. Fal sahibinin bol bereketli bir döneme gireceği ve hedeflerine ulaşacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda yeni bir işe başlayacağına, helalinden kazanç sağlayacağına ve hayalini kurduğu şeyleri sıra ile gerçekleştireceğine yorumlanır.

Yaptığınız gereksiz harcamalarınızın cefasını çektiğiniz ve artık bereketli bir döneme geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Epey zorlu süreçler atlatmış ve akıllanmış gibi görünüyorsunuz. Artık paranızın hesabını bilecek ve paranızı çar çur etmeyeceksiniz. Hesabınızı bilerek adım attığınız sürece, sırtınız asla yere gelmeyecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileye büyük gururlar yaşatacak hayırlı evlat anlamına gelmektedir. Evlilik çağında çocuğunuz var ise evlendiğine ve iş hayatında büyük başarılara imza attığını göreceksiniz. Bununla beraber hane içerisinde mutluluk ve heyecan yerini alacak. İstediğiniz gibi bir düğün yapacak, hayallerinizde olan her şeyi evladınızın yaşaması için fırsat sunacaksınız.

Bu aralar yapmadığınız bir hata yüzünden hane içerisinde gerginlikler olduğuna işaret eder. Bu gerginliklerin sebebi de yakın arkadaşınız sandığınız ama arkanızdan kuyunuzu kaşan kişidir. Bu kişi hem size gülüyor hem de aileniz ile aranıza girerek sizi kötü göstermeye çalışıyor. Bu kişinin kim olduğunu bulursanız, hem aileniz ile aranızdaki sorunları kökten çözebilir hem de bir daha zarar görmekten kurtulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile ilişkinizin çok güzel bir boyuta geçeceği anlamına gelmektedir. Sosyal yaşantınızda ayağınızı kaydırmak isteyenler olabilir, fakat siz hem temkinli olacak hem de sezgileriniz doğrultusunda hareketlerinize yön vererek önlem alacaksınız. Kırılgan ve naif yapınızdan istifade etmek isteyenler olabilir, bu kişiler ile hemen arkadaşlığınızı kesmelisiniz. Kişiliğinizden ödün vermez ve bu insanlardan kurtulursanız kazanan taraf hep siz olacaksınız.

Uzaktan gelecek bir yakınınız sayesinde hane içerisine güneş doğacak. Bu yakınınız sizin aile birliğinizin korunmasına ve aranızdaki sorunların çözülmesine yardımcı olacak. Bu kişi tüm iyi niyetiyle gelen, size çok değer veren bir kişi olacak. Sizde kendisine minnet duyarak, önünde saygı ile eğileceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızdaki kararlılığınız, başarılı oluşunuz anlamına gelmektedir. Her zaman rakiplerinizden bir adım önde olacağınıza işaret eder. Bu sayede de maddi ve manevi şekilde büyük mutluluklar yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Alacağınız iş tekliflerine işaret etmektedir. Aralarında karar yapmakta zorlandığınız bir dönem olacak. Ama istekleriniz doğrultusunda istediğiniz işi seçecek ve bu iş sayesinde hayatınızda yeni bir döneme gireceksiniz. Başlarda kazancınız umduğunuz gibi olmasa da hırsınız ve azminiz sayesinde mevki sahibi yere gelecek, hayallerinizi gerçekleştirecek güce sahip olacaksınız.

Çalışma hayatınızda hiç sevmediğiniz kişi ile aynı fikirde olmanız ve ummadığınız şekilde ortak noktalar bulacağınız anlamına gelmektedir. Bu yeni fikirler sayesinde işinize daha çok bağlanacak, düzene girecek ve sıkıntılarınız yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yeni iş rutinini iyi değerlendirdiğiniz takdirde maddi açıdan sıkıntı çekmeyecek, üretken ve yeniliklere açık bir döneme gireceksiniz.

Okul hayatınızın her alanında parmak ile gösterilen bir kişi olduğunuz anlamına gelmektedir. Okulda tüm projelerde yer alma isteğiniz tüm eğitmenleriniz tarafından takdir ile karşılanıyor. Kendinizi gösterme çabanız sonuca ulaşıyor. Herkesin yerinde olmak istediği bir öğrencisiniz. Eğitim hayatınızın en üst noktasını yaşayacak, çok güzel başarılara imza atacaksınız.

Sağlık Yorumu

Aile içerisinde kimsenin hastalığı sizi epey yıpratıyor. Onun için elinizden geleni yapıyor, her an yanında oluyorsunuz. Ama hasta olan kim ise yakın zamanda sağlığına kavuşacaktır. Bununla beraber mutlu olacak ve artık her şeye dikkat edeceksiniz. Bu hastalık sizi çok yıprattığı için, kaybetme korkusu yaşadığınız için artık her anlamda o kişiye karşı daha özenli ve dikkatli olacaksınız.

Saç dökülmesi her ne kadar normal gibi görünse de mevsim değişiklikleri dışında dökülen saç, bir hastalığın habercisi de olabilir. Bu nedenle cilt bakımınıza özen gösterdiğiniz gibi saçlarınıza da özen göstermelisiniz. Saç dökülmesinin altında yatan sorunu bulmak için bir dermatoloğa gidebilir ya da kullandığınız ürünleri değiştirerek, test edebilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.