Kahve Falında Akbaba Görmek

Kahve Falında Akbaba Görmek

Kaahve falında akbaba görmek, gelen tüm kötü haberleri işaret etmektedir. Bu ara hem eğitim hem aşk hem de iş anlamında alacak olduğunuz her haber sizlerin başarısız olduğu tarafından olmasından dolayı biraz kendinize karşı temkinli olmanız gerekmektedir. Her olduk olmadık olayları ya da sırları başkalarına anlatmak yerine sadece kendinize de saklar iseniz insanlardan biraz kolay olarak kendinizi koruyabilirsiniz. Karşınızda olan insanları hep kendiniz gibi görür iseniz de sadece kayıplar ve başarısızlıklar ile karşılaşmak zorunda kalırsınız ve bu durum da sizleri bir hayli üzer.

Sizlere sevdiğiniz bir insanın yalan söyleyecek olduğunu da işaret etmektedir. İnsanlara bu kadar güvenmek yerine onların da sizlere kötülük yapma ihtimallerinin olduğunu düşünür iseniz o zaman kendinizi daha rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Sizlerin başarısını kıskanan ve ellerinizden almak için birçok çaba sarf eden insanların olduğunu da göstermektedir. Bu sıralar çevrenizde yer alan herkese çaba sarf eder iseniz o insanlardan daha rahat kurtulabilirsiniz.

Hayat seni artık yormuş. Uzun süredir beklediğin teklif ile sevdiğin adam karşına gelecek ve hayatını kökten değiştirecek. Üç vakte kadar evleneceksiniz. Maddi anlamda çok bolluktasınız. Araba veya ev alacaksınız yatırım amaçlı. Zorlandığın bir konu var. Bu konuda yakınındaki biri sana yardımcı olacak.

Aşk Hayatı

Yüzünü güldürecek gelişmeler anlamına gelmektedir. İstediğiniz sevgi ve ilgiye kavuşacağınıza işaret eder. Sevdiğiniz insanda, beklenti ve isteklerinizin aslında farkında fakat maddi sıkıntılar çekmesi nedeni ile size yeterli vakit ayıramamış. Artık sizi kaybetme korkusu ile yüzleşecek ve hemen harekete geçecek. Her ne kadar gönlünüzü almakta zorlansa da, bu konuda başarılı olacak ve sizin gönlünüzü alacak. Tekrar eski günlere dönmenin huzuru ve rahatlığına kavuşarak, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Çoluk çocuk, ev işleri derken eşinizi fazla ihmal ediyorsunuz. Sizin bu ilgisiz tavırlarınız maalesef ki eşinizin yanlış düşüncelere kapılmasına ve sevgiyi başka kollar da aramasına neden olabilir. Bir an önce eski günlerinize dönmek için adım atmalı ve ilişkinizi kurtarmalısınız. Sonrası zaten kolay, eşinizin sevgisi ile bir çok zorluğa göğüs gerebilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uzun zamandır gözlemlediğiniz ve takip ettiğiniz kimseye işaret eder. Hayatınızdaki yerinin çok özel olmasını ve her anlam da yanınızda olmasını istediğiniz bu kişi de sizin ona ilginizin farkında. Fakat yanınıza gelip ilk açılanın kendisi olması konusunda endişeleri var. Bir adım atarak, hayatınızın değişmesine fırsat verebilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Nişanlınız ile bir takım sorunlar yaşadığınız anlamına gelmektedir. Anlayışsız davrandığınızın farkına varacak ve bazı şeyleri düzeltmek için çaba sarf edeceksiniz. Bu çabanız boşa çıkmayacaktır. Çünkü nişanlınız size çok fazla değer veriyor bu nedenle asla sizi kaybetmek istemeyecektir. Maddi konularda biraz daha tutumlu yaklaşıp, her istediğini aldırmaya çalışmadığınız ve anlayışlı olduğunuz sürece bu ilişkide daima mutlu olacaksınız.

Para

Lüks yaşamayı sevdiğiniz anlamına gelmektedir. Ayriyeten gezip tozmayı, arkadaşlarınızla eğlenmeyi seven yapınız yüzünden fazla çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Arzu ettiğiniz lüks hayatın bir takım bedelleri var ve siz de bunun farkındasınız. Ama çalışma hayatınızdaki hırs ve tempo sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebiliyor, kimseye muhtaç olmadan yaşayabiliyorsunuz. Hatta maddi geliriniz ilerisi için önemli yatırımlar yapmanıza bile olanak sağlıyor.

Yakın zaman içerisinde alacağınız bir habere işaret eder. Bu haber verdiğiniz bir borç ile ilgili olacaktır. Sizi sevindirecek, hayatınızda köklü değişimler yapmanıza neden olacaktır. Bu haber ile, seyahat edecek ve yaşam alanınızı değiştireceksiniz. Gelecek olan bu para ile aile ve arkadaşlarınız da etkilenecek. Bir türlü maddi nedenlerden dolayı oturtamadığınız hayatınız artık istediğiniz şekilde yoluna girecektir.

Zenginliğe, kariyere ve mala mülke işarettir. Yakın zamanda bir işe girmeniz ve helal paralar kazanmanız anlamına gelmektedir. Kazandığınız bu para sayesinde yeni yatırımlar yapacak, hayalini kurduğunuz her şeyi sırası ile gerçekleştireceksiniz. Bol ve bereketli bir döneme gireceğiniz, hedeflerinize ulaşacağınız şeklinde yorumlanır.

Yaptığınız gereksiz harcamalarınızın cefasını çektiğiniz ve artık bereketli bir döneme geçeceğiniz anlamına gelmektedir. Epey zorlu süreçler atlatmış ve akıllanmış gibi görünüyorsunuz. Artık paranızın hesabını bilecek ve paranızı çar çur etmeyeceksiniz. Hesabınızı bilerek adım attığınız sürece, sırtınız asla yere gelmeyecektir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileye büyük gururlar yaşatacak hayırlı evlat anlamına gelmektedir. Evlilik çağında çocuğunuz var ise, evlendiğine ve iş hayatında büyük başarılara imza attığını göreceksiniz. Bununla beraber hane içerisinde mutluluk ve heyecan yerini alacak. İstediğiniz gibi bir düğün yapacak, hayallerinizde olan her şeyi evladınızın yaşaması için fırsat sunacaksınız.

Bu aralar yapmadığınız bir hata yüzünden hane içerisinde gerginlikler olduğuna işaret eder. Bu gerginliklerin sebebi de yakın arkadaşınız sandığınız ama arkanızdan kuyunuzu kaşan kişidir. Bu kişi hem size gülüyor hem de aileniz ile aranıza girerek sizi kötü göstermeye çalışıyor. Bu kişinin kim olduğunu bulursanız, hem aileniz ile aranızdaki sorunları kökten çözebilir hem de bir daha zarar görmekten kurtulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile ilişkinizin çok güzel bir boyuta geçeceği anlamına gelmektedir. Sosyal yaşantınızda ayağınızı kaydırmak isteyenler olabilir, fakat siz hem temkinli olacak hemde sezgileriniz doğrultusunda hareketlerinize yön vererek önlem alacaksınız. Kırılgan ve naif yapınızdan istifade etmek isteyenler olabilir, bu kişiler ile hemen arkadaşlığınızı kesmelisiniz. Kişiliğinizden ödün vermez ve bu insanlardan kurtulursanız kazanan taraf hep siz olacaksınız.

Uzaktan gelecek bir yakınınız sayesinde hane içerisine güneş doğacak. Bu yakınınız sizin aile birliğinizin korunmasına ve aranızdaki sorunların çözülmesine yardımcı olacak. Bu kişi tüm iyi niyetiyle gelen, size çok değer veren bir kişi olacak. Sizde kendisine minnet duyarak, önünde saygı ile eğileceksiniz.

İş ve Kariyer

İş hayatınızdaki kararlılığınız, başarılı oluşunuz anlamına gelmektedir. Her zaman rakiplerinizden bir adım önde olacağınıza işaret eder. Bu sayede de maddi ve manevi şekilde büyük mutluluklar yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Alacağınız iş tekliflerine işaret etmektedir. Aralarında karar yapmakta zorlandığınız bir dönem olacak. Ama istekleriniz doğrultusunda istediğiniz işi seçecek ve bu iş sayesinde hayatınızda yeni bir döneme gireceksiniz. Başlarda kazancınız umduğunuz gibi olmasa da hırsınız ve azminiz sayesinde mevki sahibi yere gelecek, hayallerinizi gerçekleştirecek güce sahip olacaksınız.

Çalışma hayatınızda hiç sevmediğiniz kişi ile aynı fikirde olmanız ve ummadığınız şekilde ortak noktalar bulacağınız anlamına gelmektedir. Bu yeni fikirler sayesinde işinize daha çok bağlanacak, düzene girecek ve sıkıntılarınız yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yeni iş rutinini iyi değerlendirdiğiniz takdirde maddi açıdan sıkıntı çekmeyecek, üretken ve yeniliklere açık bir döneme gireceksiniz.

Okul hayatınızın her alanında parmak ile gösterilen bir kişi olduğunuz anlamına gelmektedir. Okulda tüm projelerde yer alma isteğiniz tüm eğitmenleriniz tarafından takdir ile karşılanıyor. Kendinizi gösterme çabanız sonuca ulaşıyor. Herkesin yerinde olmak istediği bir öğrencisiniz. Eğitim hayatınızın en üst noktasını yaşayacak, çok güzel başarılara imza atacaksınız.

Sağlık

Aile içerisinde kimsenin hastalığı sizi epey yıpratıyor. Onun için elinizden geleni yapıyor, her an yanında oluyorsunuz. Ama hasta olan kim ise yakın zamanda sağlığına kavuşacaktır. Bununla beraber mutlu olacak ve artık her şeye dikkat edeceksiniz. Bu hastalık sizi çok yıprattığı için, kaybetme korkusu yaşadığınız için artık her anlamda o kişiye karşı daha özenli ve dikkatli olacaksınız.

Saç dökülmesi her ne kadar normal gibi görünse de mevsim değişiklikleri dışında dökülen saç, bir hastalığın habercisi de olabilir. Bu nedenle cilt bakımınıza özen gösterdiğiniz gibi saçlarınıza da özen göstermelisiniz. Saç dökülmesinin altında yatan sorunu bulmak için bir dermatoloğa gidebilir ya da kullandığınız ürünleri değiştirerek, test edebilirsiniz.

Kahve Falında Uçan Akbaba Görmek

Sizin gönlünüzün güzelliğine dair ipuçları verir. Büyük kalbe sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Bunun dışında çok misafirperversiniz ve bu özelliğinizi çok iyi gösterebileceğiniz şekilde misafir ağırlayacaksınız. Bu kişiler çok yakın olduğunuz dostlarınız olabilir. Gelen misafirlerinizden çok mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Bir doğum haberi veyahut bir evlilik haberi olabilir. Her ne olursa olsun çok mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Daha sakin ve huzur dolu bir hayat istiyorsunuz ama çok yoğun işlerinizin olması ve yaşanan hadiseler bunu imkansız kılıyor. Yeni bir ilişki istememeniz çok normal ama eskiyi unutarak üzerinizdeki saldırgan kimlikten daha çabuk kurtulabilirsiniz. Daha önce hiç tanımadığınız birinden hediye alacaksınız. Çok genç olduğunuz için etrafınızdaki kaliteli insanların size akıl vermesini ukalalık olarak algılıyorsunuz.

Kahve Falında Akbaba Kafası Görmek

Uzun süredir çabalamanıza rağmen maddi kazancınızda meydana gelmeyen değişimin üç vakte kadar ortaya çıkacağının işaretidir. Artık çabalarınız son bulacak ve hak ettiğiniz kazancı elde edeceksiniz demektir. Maddi kazancınız ile ilgili haberleri yakın zamanda alacaksınız ve en kısa zamanda da bu istek gerçekleşecek demektir.

Uzun zamandır istediğiniz bir iş olduğuna ve bu işe atılım yapacağınıza işaret eder. Bu işte çok başarılı olacağınıza fakat biraz daha sabır edip, gayret göstermeniz gerektiğine delalet eder. Tüm zorlukları atlatacak gücünüz olduğunuza ve bu yola çok istekli şekilde gireceğinize yorumlanır.

Büyük bir kısmetin kapıda olduğu anlamına gelir. Yakında gelecek müjdeli bir haber ile yaşanacak sevinç ve mutluluğa tabir edilir. Bir müddettir yaşanan sıkıntıların geride kalması ve feraha erişmek anlamına gelir. Yapılan ufak tefek insani yardımlar karşısında alınan hayır duasına ve onu bu duaların koruduğuna yorumlanır.

Kahve Falında Akbaba Yavrusu Görmek

Genellikle kişinin kısmetlerinin açıldığına işaret eder. Bolluk bereket, hayırlı kısmet, atılan her işte kazanç sağlanması ve bunun gibi birçok dileğin gerçekleşmesi olarak ifade edilir. Hayalini kurduğunuz isteklere kısa sürede erişeceğinizin habercisidir. Beklenmeyen bir anda kapınıza zahmetsizce gelen zenginliği ifade eder.

Bilge ve alim biri olarak yorumlanır. Gelecekte böyle biri olarak bilinebileceğiniz gibi, bu şekilde anılan biriyle de tanışabilir ve onun size gösterdiği yolda ilerleyebileceğinize işaret eder. Bir akıma dahil olmak ve o akımı yöneten kişinin en yakınında yer almak anlamına da gelir. Önemli kişilerle her zaman yan yana bulunmaya ve yükselişe dalalet olur.

Bulunduğunuz konumun hep aynı kalmayacağını ve hiç beklemediğiniz bir anda çok yükseleceğinizi gösterir. İş yerinde çalıştığınız pozisyondan memnun değilseniz yakın bir zamanda terfi alabileceğinize yorulur. Eğer iş arıyorsanız birçok kere iş başvurusu yaptığınız ancak size dönüş yapmayan bir firmada beklediğinizden daha da üst bir pozisyonda işe başlayabileceğinize ve takdir toplayacak çalışmalara imza atabileceğinize işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.