Kahve Falında Akbaba Görmek

Kahve Falında Akbaba Görmek
12 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 770 kez okundu.

Kaahve falında akbaba görmek, gelen tüm kötü haberleri işaret etmektedir. Bu ara hem eğitim hem aşk hem de iş anlamında alacak olduğunuz her haber sizlerin başarısız olduğu tarafından olmasından dolayı biraz kendinize karşı temkinli olmanız gerekmektedir. Her olduk olmadık olayları ya da sırları başkalarına anlatmak yerine sadece kendinize de saklar iseniz insanlardan biraz kolay olarak kendinizi koruyabilirsiniz. Karşınızda olan insanları hep kendiniz gibi görür iseniz de sadece kayıplar ve başarısızlıklar ile karşılaşmak zorunda kalırsınız ve bu durum da sizleri bir hayli üzer.

Sizlere sevdiğiniz bir insanın yalan söyleyecek olduğunu da işaret etmektedir. İnsanlara bu kadar güvenmek yerine onların da sizlere kötülük yapma ihtimallerinin olduğunu düşünür iseniz o zaman kendinizi daha rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Sizlerin başarısını kıskanan ve ellerinizden almak için birçok çaba sarf eden insanların olduğunu da göstermektedir. Bu sıralar çevrenizde yer alan herkese çaba sarf eder iseniz o insanlardan daha rahat kurtulabilirsiniz.

Hayat seni artık yormuş. Uzun süredir beklediğin teklif ile sevdiğin adam karşına gelecek ve hayatını kökten değiştirecek. Üç vakte kadar evleneceksiniz. Maddi anlamda çok bolluktasınız. Araba veya ev alacaksınız yatırım amaçlı. Zorlandığın bir konu var. Bu konuda yakınındaki biri sana yardımcı olacak.

Kahve Falında Uçan Akbaba Görmek

Sizin gönlünüzün güzelliğine dair ipuçları verir. Büyük kalbe sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Bunun dışında çok misafirperversiniz ve bu özelliğinizi çok iyi gösterebileceğiniz şekilde misafir ağırlayacaksınız. Bu kişiler çok yakın olduğunuz dostlarınız olabilir. Gelen misafirlerinizden çok mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Bir doğum haberi veyahut bir evlilik haberi olabilir. Her ne olursa olsun çok mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Daha sakin ve huzur dolu bir hayat istiyorsunuz ama çok yoğun işlerinizin olması ve yaşanan hadiseler bunu imkansız kılıyor. Yeni bir ilişki istememeniz çok normal ama eskiyi unutarak üzerinizdeki saldırgan kimlikten daha çabuk kurtulabilirsiniz. Daha önce hiç tanımadığınız birinden hediye alacaksınız. Çok genç olduğunuz için etrafınızdaki kaliteli insanların size akıl vermesini ukalalık olarak algılıyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git