Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

15.06.2017
Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

Kahve falında anka kuşu görmek, fal sahibinin uzun süredir beklemekte olduğu bir olayın hayırlı bir şekilde gerçekleşeceği ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin gönlüne göre aradığı kısmeti çok yakınında bulacağına ve hayırlısıyla selamete çıkarak mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Kişinin aşk hayatında yeni biri ile tanışacağı anlamına gelir. Biraz sıkıntılı süreçler yaşayabilir fakat kısa zaman sonra hayatına gireceği bu kişi onu çok mutlu edip yüzünü güldürecektir. Ailesine bu kişiyi tanıştırıp başta olumsuz bakılsa da sonradan olumlu şeyler yaşanacaktır.

Bu dönem büyük bir sürpriz sizi bekliyor. Evli değilseniz bir evlenme teklifi gelebilir, hazırlıklı olmalısınız. Sevdiğiniz insanla küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz fakat bu süreç kısa olacaktır. Mutlu günler sizi bekliyor olarak gözüküyor. Bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu seçiminizde doğru kararlar verdiğinize sonradan emin olacaksınız.

Evlilik yolunda bir adım atmaya karar vereceksiniz, bu yolda aileniz hep destekçiniz olacak. Uzun zamandır sizden haber bekleyen bir arkadaşınız var size biraz kırgın çünkü sizden bir mesaj bekliyor. Fal sahibinin geçmişte yaptığı hatalar su yüzüne çıkabilir. Bunları zamanla aşacaksınız.

Hayatınızda bazı yenilikler yaşayacaksınız uzun zamandır sevdiğiniz insanla konuştuğunuz bir konu canınızı sıkıyor ama bu süreç geçici bir süreç olup umudunuzu sabrınızı bırakmadan hayatınıza devam etmenizde fayda var. Çok güzel bir haber sizi bekliyor yakın zamanda kalabalık bir ortamda bulunacaksınız. İlişkinizde yeni tanışacağınız arkadaş ortamı gözüküyor güzel günler sizi bekliyor olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre uzun zamandır birinden beklediğiniz para gelecek. Bu parayla bazı sıkıntılarınızı aşacaksınız. Sizden borç istemeye gelen birisi olacak bu kişinin elini boş göndermeyeceksiniz.

Yakın bir aile dostunuz sizin zor zamanınızda size çok destek olacak, onun bu fedakarlıklarını unutmayacaksınız. Bazı planlar yapıyorsunuz ama gerçekleşmesi zaman alacak. Maddi olarak refah seviyeniz yükselecek. Kısa bir tatil sizi bekliyor planlarınızı yavaş yavaş uygulama koyuyorsunuz.

Yatırım yapmak için doğru zamanı bekliyorsunuz. Bu yatırımı ev yada araba almak için kullanmayı düşünüyorsunuz. Elinizdeki parayı biraz gereksiz şeylere harcayacaksınız sonradan biraz pişmanlık duyabilirsiniz. İş hayatınızda biraz aksamalar yaşanacak. Maddi açıdan biraz zorlanacaksınız.

İş hayatınızda yeni bir teklif olabilir bu iş sizi farklı işlere bakmanızı sağlayacak yeni aldığınız kararlarla daha çok avantaj sahibi olacaksınız. Biriktirdiğiniz parayı kullanma vakti geldi. Aileniz maddi anlamda biraz sıkıntılı bir dönem geçirecek. Bu durumu fark edip onlara yardımcı olacaksınız.

Sizden önemli bir işi için bir miktar para isteyen bir dostunuz olacak ona zor zamanında destek çıkacaksınız. Maddi açıdan kazançlı günler sizi bekliyor endişe etmemelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda bazı kararlar sizi bekliyor olacak. Bazı seçimler yapmak zorundasınız. Stresli günler sizi bekliyor fakat telaş etmemelisiniz. Biraz yorgun ve yoğun geçebilir. Mantıklı ve düşünerek kararlar almalısınız.

Bazı sorunlarınız var ama bu sorunları aile desteği ile atlatıp rahata kavuşacaksınız. Bu dönem iş hayatınız biraz yoğun olup bu süreci arkadaşlarınızın yardımı ile atlatacaksınız.

Kariyeriniz ile ilgili çalışmalar yapacaksınız. Kariyer hayatınızda ilerlemeler yaşayıp bir üst kademeye yükseleceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz teklif gelecek fakat biraz düşüneceksiniz sonradan olumlu bir karar alıp geri dönüş sağlayacaksınız.

Tatil planları yapıyorsunuz fakat iş açısından zamanınız kısıtlı olduğu için ertelemek zorundasınız. Aklına takılan bazı sorunlar var bunun için yardıma ihtiyacın olacak. Her zaman fikirlerine saygı duyduğun birinin yanına gideceksin. Onun fikirleri sana çok fayda sağlayacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Falda anka kuşu görmek, fal sahibinin aile içerisinde yaşadığı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturacağı ve hanede huzurun hakim olacağı anlamına gelir. Kişinin etrafında kendisine kötü gözle bakan ve kıskanç bir kimseyi fark edeceğine ve bu kimseyi hayatından çıkararak mutlu olacağına işaret eder.

Aile fertlerinden birisi evlenmeye karar verecek. Herkes bu kişiye aldığı kararlardan dolayı saygı duyacak. Uzun zamandır düşündüğünüz birisi var. Bu kişiye açılmanız zaman alacak. Bir arkadaşınız size bu konuda yardım edip fikir edinmenizi sağlayacak. Mutlu ve güzel günler sizi bekliyor gözüküyor.

Bir bebek haberi var bu haber ile aileniz çok mutlu olacak. Bir davete katılacaksınız fakat küçük bir tartışma yaşanacak. Oradan hemen ayrılacaksınız. Size bazı fikirler sunan birisi var size çok fazla yardımı dokunuyor. Bazı konularda sizi uyarıyor sözünden çıkmamanızda fayda var.

Aileniz ile bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınız size hep destek çıkacak yanınızda olacak. Sizi evine davet eden arkadaşınızı kırmamalısınız. Bu günlerde biraz sabırlı ve sakin olmalısınız. Zor zamanları kısa zamanda atlatacaksınız. Güzel günler sizi bekliyor olacak.

Sağlık Yorumu

Fal sahibinin hayatı biraz yoğun bir dönemden geçiyor. Böyle olduğu için kendisine zaman ayıramayıp daha düzensiz bir hayatının olduğu gözüküyor. Biraz stresli iş yaptığınız için sizi yoruyor. Dinlenmeye ihtiyacınız var.

Küçük bir rahatsızlık geçirebilirsiniz. Ama kısa zamanda atlatıp eski sağlığınıza kavuşacaksınız. Sizi uzun zamandır yanına bekleyen birisi var, zaman geçmeden bu kişiyi ziyaret etmelisiniz yoksa araya kırgınlıklar girebilir. Bir arkadaşınız küçük bir ameliyat geçirebilir bu süreçte onun yanında olup destek olmalısınız.

Aileden biri ile bir konu hakkında konuşma yapacaksınız bu konuşma sizi biraz üzecek bu durumdan biraz rahatsız olacaksınız. Bazı konuları kafana çok takıyorsun çok fazla düşündüğün için küçük rahatsızlıklar geçiriyorsun daha dikkatli olmanda fayda var.

Uzaktan aldığın bir haberle yola çıkacaksın yoğun ve hareketli günler sizi bekliyor. Bazı iş sorumluluklarını üstlenmen gerekecek. Aile büyüklerinden biri küçük bir rahatsızlık geçirecek yanında bulunmanda fayda var. Güzel ve rahat günler sizi bekliyor acele etmemenizde fayda var.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.