Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

Kahve Falında Anka Kuşu Görmek
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 804 kez okundu.

Kahve falında anka kuşu görmek, sizlere atılacak olan iftiraları ve bunun peşinde gelen oldukça sıkıntılı zamanları işaret etmektedir. Sizlerin en sevdiğiniz ve gerçekten değer vererek hayatınızın en değerli köşesine yerleştirdiğiniz kişi aslında olması gerektiği gibi kendini göstermiyor oluşu sizlere büyük zararlar verecek. İnsanlara olan güven probleminiz ve herkese sırlarınızı kolay bir şekilde açabiliyor oluşunuz da sizler için büyük sıkıntıların gelmesine zemin hazırlıyor olduğunuza işaret etmektedir. İftiralar ile birlikte sizlerin bitiş noktası olduğunu işaret ediyor olsa bile eğer sizler çevreye kulak vermek yerine kendinizi temize çekmek için uğraşır iseniz de daha hızlı kendinizi toparlayabileceksiniz.

Bir yandan da kötülüklerin sizlerin peşinde gelmesinin en büyük etkeninin hayatınızda yer alan insanların herkesin karakterinin kendiniz gibi görüyor olmanızdan kaynaklanmaktadır. Biraz daha çevreyi dikkatli kontrol eder ve insanların da kötü niyetleri içerisinde barındırıyor olabileceğini anlar iseniz de kendinizi daha rahat koruyabilirsiniz. Bu ara eğer kendinizi korur iseniz hayatınız boyunca da mutlu olacaksınız.

Yakın vakte kadar yeni birisiyle tanışacaksınız. Ama geçmişe karşı özleminiz bulunmaktadır. Ama kısa zamanda geçecektir. Tanıştığın kişi ile uzun bir ilişkiniz olacaktır. Alacağınız teklif hayatınızda değişiklikler oluşturacaktır. Seni korumacı tavırlarıyla senin dikkatini çekecektir. Bir anda kalbini çalacaktır. Âşık olacaksınız. Kısmetli iş hayatına atılacaksın. Birisi kuyunu kazmaya çalışmaktadır. Eski ilişkinden dolayı kendini suçlayarak üzülüyorsun. Bundan vazgeçmelisin. Bir yolculuğa çıkacaksın. Çok kısa zamanda üzüntülerden ve acılarından kurtulacaksın. Aileden birisi ile tartışma içerisine gireceksin fakat uzamayacak bir olay olacaktır. İş hayatında büyük başarılar elde edeceksin. Seni üst kademelere yükseltecektir.

Yeni bir kişi ile tanışacağınızın göstergesi olabilir. Durgun ve sakin geçirdiğiniz bir dönemin ardından yoğun bir tempoya adapte olmakta biraz zorlanabilirsiniz. Saçma sapan düşüncelerden beyninizi arındırmalısınız. Maddi ve manevi yönden rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Yaşadığınız sıkıntıları bir kişinin yardımı ile daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Tüm yaşantınızı sevdiklerinize göre ayarlamak zorunda gibi hissetmeniz sizi gereksiz bir baskınlarına sokuyor ve bunalmanıza neden oluyor.

Yaşadığınız sıkıntılarınızı birinin yardımı ya da desteği sayesinde aşacağınızı gösterir. Çevrenizdekilerin her zaman ilgi odağı olmayı başarıyorsunuz ve bu herkesin dikkatini çekiyor. Bu aslında sizden kaynaklanan bir durum değil, duruşunuz, tavrınız ve karakterinizden kaynaklanan bir durum olarak meydana geliyor. İş hayatında falınızda baş harfi çıkan bir kişinin de yardımı ile hak ettiğiniz çok güzel mevkilere gelebilir ve büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Sağlığın ile ilgili sıkıntı çekeceksin. En kısa zamanda bu durumu atlatacaksın. Ailen ile bir tatil planındasın. Bunun gerçekleşmesi zaman alacak. Yakın zamanda kumral bir erkekle tanışacaksın. Güzel bir ilişkin olacak. Sevineceğin bir sürpriz ile karşılaşacaksın. Yüreğini yakan bir derdinin üzerine birisi su serpecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git