Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

10.03.2017
Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüya sahibinin sevgilisi ile yaşadığı bir sorun yahut bir husumet söz konusu ise yakın zaman da bu husumetin son bulacağına ve barışacağına delalet eder. İlk olarak rüyayı gören kişi bu kavgayı kötü olarak algılasa da rüyanın yorumu son derece iyi olmaktadır. Yakın bir zaman için de sevgilisi yaptığı hatadan ötürü rüya sahibinden bir özür dileyecek ve rüya sahibi de bu özrü kabul ederek aradaki kırgınlıkları gidereceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli bir kadın ise eşinin ailesi ile ilgili olarak bir takım bilgiler verir. Eşinin ailesi ile sorunları var ise bu rüya bu sorunların çözüleceğine ve güzel günler geçirileceğine delalet eder.

Rüya sahibinin iç dünyasında yaşadığı bir takım karmaşalara ve bu karmaşalardan rüya sahibinin çıkmak da zorlandığına işarettir. Bu durumu sevgilisi fark edecek ve kendisinden sakladığı için her ne kadar ilk başta kırgınlık yaşasa da rüya sahibine bu zor zamanında yardımcı olacaktır. Kısa bir süre içerisinde rüya sahibi içerisinde bulunduğu sıkıntıları atlatacak ve sevgilisi ile mutlu bir şekilde hayatına devam edecektir.

Rüyada Sevgiliye Kızmak

Rüya sahibinin yakın bir zaman için de hayatında problemler yaşayacağına yorulur. Eğer rüya sahibi uzaktan uzağa bir aşk yaşıyor ise sevdiği ile aralarında bir ilişki olmayacağına ve uzaktan uzağa sevgisinin yakın bir zaman da son bulacağına delalettir. Eğer ki sevgili rüya sahibinin hayatında ise yani flörtü, sevgilisi, sözlüsü yahut nişanlısı ise bu süreçte sevgilisi ile bir problem yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Bu süreçte ki problemin ana kaynağı sevgilinin bir hata yapmasından dolayı olacaktır. Bu nokta da rüya sahibi oldukça kızgın olacak ve yaşananlardan dolayı sevdiği insan da vicdan azabı yaşayarak özür dileyecektir. Eğer ki rüya sahibi kişi evli ise ve kızdığı erkek eşi ise aile içinde bir takım sorunlar yaşanacağına ve bu sorunlara eşinin 3. kişileri dahil ederek problemlerin çözüleceğine işarettir.

Rüyada Sevgiliye Küsmek

Barışma anlamı taşır. Eğer sevgilinizle aranızda problem söz konusu ise bu problemlerin yakın zamanda çözüleceğine ve yakınlaşacağına işarettir. Gerçek hayatta rüya sahibinin kafasını kurcalayan bir takım olaylar olduğuna ancak bunların kısa zaman içinde çözüleceğine yorulur. Rüya sahibinin gerçek hayatta hiç beklemediği sürpriz bir haber ile karşılaşacağına yorulur. Bu haber ile büyük bir mutluluk yaşayacaktır. Hem iş hem aşk hem de sosyal hayatında mutluluk uzun süre hüküm sürecek ve rüya sahibinin sorunları son bularak bu süreç içinde sorunsuz hayat sürecektir.

Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevgilisine yardım edeceğini gösterir ve aynı zamanda onu büyük bir dertten kurtaracağının belirtisidir. Bununla beraber çevresinde bulanan bir kişiden (aile veya arkadaşlar olabilir) yardım alıp büyük bir dertten kurtulacağının belirtisidir ve bu şekilde işlerinin düzeleceğine büyük bir rahatlama dönemi yaşayacağını, böylece sıkıntılardan uzun süre kurtulacağını ifade eder. Ayı zamanda bunu gören kişi herhangi bir sağlık sorunu geçiriyorsa bundan kısa süre içerisinde kurtulacağını ifade eder.

Rüyada Sevgiliden Utanmak

Daha çok mutlu bir haber alacağınız ve bu haber ile de oldukça sevinip mutlu olacağınızı söylemek yanlış olmayacaktır. Bu haber genel olarak sevgiliniz ile ilgili olacaktır. Sevgiliniz sizin için bir sürpriz hazırlayabilir. Bu sürpriz ile ilişkiniz bir düzey daha atlayarak ciddi bir adıma doğru gidebilirsiniz. Bekar bir kişi iseniz bu dönem boyunca ilişkinizde hiç beklenmedik ve sizi sevindirecek olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Evli iseniz bu dönem boyunca eşinizin üzerindeki ilgisizlik ve sorumluluk almama duygusu azalacak ve ilişkinize gereken önemi vermeye başlayacaktır. Evlilik hayatı için gereken ilgi ve özveriyi de göstermeye başlayacaktır.

Genel anlamı ile mutluluk ve sevinç anlamı taşımaktadır. Müjdeli haber ya da güzel bir iş fırsatı da olabilmektedir. Bu dönemde bazı kötü şeyleri yapar iken düşünüp vazgeçebilirsiniz. Günah işlemek ya da düşünmeden hareket etmek bunlardan bazılarıdır. Mutlu haberlerin arasında evli çiftler için bebek haberi de olabilmektedir. Bu dönem içerisinde yaşayacağınız heyecanı hiçbir zaman yaşamadığınızı da anlayabilirsiniz. Bu sıralarda genel olarak iyi ve güzel haberler sizi beklemektedir. İş hayatı ile ilgili yorum ise genel olarak başarılı olacağınız ve bu başarı sebebi ile de patronunuzun sizi parmak ile göstereceğine işarettir. Başarınız ve zafer kazanma dönemi de denilecek bu rüya ile gayet mutlu olacağınızı söyleyebiliriz. Çok uzun zaman önce görüştüğünüz fakat bir hayli özlediğiniz bir dostunuz ile de görüşmeniz mümkündür.

Rüyada Sevgiliye Tokat Atmak

Kişi, rahat ve uzun ömürlü bir hayat (özellikle başarılarla dolu bir hayat) geçirecek demektir. Bununla birlikte güzel haberlerin yolda olduğunu ve çok yakın zamanda kapısını çalıp yüzünü güldüreceğini gösterir. Hayatında mutlulukların çoğalacağı bir döneme girdiğinin habercisidir. Eğer ki, sevgilisi bir sağlık problemi yaşıyorsa yakında o problemden yakın zamanda kurtulacağını gösterir. Sevgilinize sizin bir yardımınızın dokunacağı bir olay olacak demektir ve onu bu olaydan siz kurtarıp rahatlatacağınız habercisidir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin karakteri üzerinde yorum yapılabilir. Bu rüyayı gören kişi güçlü bir yapıya sahiptir. Davranışları ve hareketleriyle kısacası yaptığı her şeyle adeta çevresinde yer alan kişilere bolca güven verir. Yapısındaki karakteristik özellikleri göz önüne alındığında çevresindeki herkes tarafından çok taktir gördüğü ve bir o kadarda herkes tarafından sevildiği söylenebilmektedir. Kişinin işinde kendine belirlediği bir hedef var ise, bu hedeflerine istediği doğrultuda ilerleyip yükselebileceğini gösterir.

Rüyada Sevgiliye Bağırmak

Sizin rahat bir hayat sürüp anlayışlı biri olacağınızı gösterir. Aynı zamanda çok yakın bir tarihte yardımcı olabileceğiniz biri karşınıza çıkabilir. Bu yapacağınız yardım ile karşınızdaki insanların sizinle ilgili olan düşünceleri değişecektir. Alttan alan, naif bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir.

Bazı hesaplaşmalar yaşayacağınız günler gelebilir. Yakın zamanda sevgiliniz ile tartışmış ve haksız iken haklı gibi görünmüş olabilirsiniz. Bu durum yakın zamanda ortaya çıkacak ve hesaplaşmak zorunda kalacaksınız. Bu kişi en yakın arkadaşınız ya da akrabalarınızdan bir kişi de olabilir. Dikkat etmeniz gereken husus ise bu dönem içerisinde özür dileyip barışma adımını sizin atmanız gerekir. Böylelikle kimseyi de kaybetmemiş olacaksınız. Fakat tam tersi bir tutum sergilediğiniz zaman ise muhtemelen en değer verdiğiniz kişiler ile aranızda bir çatışma çıkacaktır. Bir yorum da maddi anlamda yapılabilir. Maddi olarak kayıp yaşayabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yani kısaca bu döneme dikkat etmelisiniz. Gerek manevi gerek ise meddi kayıplar yaşayabileceğiniz bir dönem..

Rüyada Sevgiliyle Tartışmak

Gerek sevgiliniz gerek ise başkası ile tartıştığınızı görmek iç dünyanız ile ilgilidir. İç dünyanız ile bir çatışma içinde olduğunuz ve bu bağlamda yeni kararlar vermek için düşünme aşamasında olduğunuzu söylemek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu karar sevgiliniz ile de ilgili olabilir. Aranızda geçen tartışma ile bazı noktaları belirlemek mümkündür. Anlaşamadığınız bir durum ile tartışma yaşıyorsunuz ve bu noktada muhtemelen de haksız taraf siz olacaksınız. Bu dönem boyunca sevgilinizden özür dilemeniz en başta yapmanız gereken noktadır. İç çatışmanız ile yani kendi kendinize kafanızda ürettiğiniz olaylar ile beyniniz haklı haksız arar iken tartışma yaşamış olabilirsiniz. Fakat sakin kafa ile düşünmeniz gerekir ki muhtemelen siz haksızsınız. Rüya bu bağlamda yorumlandığında içinden çıkılmaz bir durumun ortasında olduğunuzu görebilmekteyiz. Ancak gidip sakince sevdiğiniz ile konuşmanız faydalı olacaktır.

Rüyada Sevgilinin Ağladığını Görmek

Başta kötü bir rüya gibi gelse de aslında sevdiğiniz insanın sıkıntılarının geçmeye başladığını ve tez vakitte rahatlayacağını gösterir. Rüya sahibi, sevgilisi ile yaşadığı sıkıntılardan çok etkilenmiş ve onunla birlikte üzülmüş olabilir. Bu da onun ne kadar ince ruhlu olduğunu ve kalbinin ne kadar temiz olduğunu gösterir. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile iyi ve kötü günde birlikte olmayı göze almış ve onunla bir yuva kurmaya karar verme aşamasında olabilir. Sevgiliniz bir süre, sıkıntılı bir dönem geçirebilir. Maddi ve manevi açıdan zorlanacağı, güvendiği kişiler tarafından üzüleceği ve zarara uğrayacağı bir döneme girebilir. Fakat, bu dönemde sevgilinizin yanında olursanız rahat ve huzurlu bir şekilde bu sıkıntılı dönemi atlatır. Sevgiliniz, iş hayatında sorunlar yaşayabilir ya da iş değiştirebilir. İşten çıkmışsa bir süre iş arama stresi ile baş başa kalabilir.

Sevgilinizin sizden bir şeyler sakladığını gösterir. Belki üzülmenizi istemediğiniz belki de kendi başına halledebileceği bir şey olduğunu düşündüğü için bunu yapıyor olabilir. Bunun için ona kızmadan önce sizden sakladığınız bir şeyler olup olmadığını güzel bir dille sormalı ve eğer itiraf ederse bunu neden yaptığını sormalısınız. Gerçek hayatta sevgiliniz ve sizin kısa bir süre içinde mutluluğu yakalayacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir. Mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız sevdiğiniz erkeğin dertlerine de ortak olmalı ve onun sorunlarını dinlemelisiniz. Sevgiliniz size güzel bir sürpriz yapabilir ve sizi şaşırtabilir. Bu rüya onun size ihtiyacı olduğunu gösterir. Ona biraz daha ilgi gösterebilir ve yanında olarak onu mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Sevgiliyi Üzgün Görmek

Rüya sahibini derinden etkileyen olaylar ışığında hem içinde bulunduğu olayın ehemmiyetini hem de gelecek dönemde yaşayacağı sıkıntıları ortaya koyan durum çoğu zaman kötü olarak adlandırılabilir. Buna rağmen bazı zamanlarda ise rüya sahibinin yeteri desteği aldığına ve sevgiliniz ile aranızda oluşan sıkıntılı durumları aşacağınıza da işaret etmektedir. Mesela rüya sahibi evli bir hanımefendi ise geçmişte yaşadığı zorlukların veya hataların gün yüzüne çıkacağı ve bu durumun eşi ile arasını açacağı söylenebilir. Aynı durum için rüya sahibi şiddetli kavgalar yüzünden eşine hak etmediği sözler sarf edecek ve bu sözler evliliği bitirme noktasına getirecek gibi de yorumlanabilir.

İş hayatı açısından sevgilinizin bir müddet işsiz kalacağı veya işlerinin kötü gidişatı yüzünden maddi sıkıntılar çekeceği anlamına geldiğini söylemek yanlış olmaz. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu kalıp savaşmak ve sevgilinizin üzüntüsünde yanında olduğunu hissettirmesidir.

Rüyada Sevgiliyi Ağlarken Görmek

Sevdiğiniz insanın canını sıkan bir olay yaşadığını ya da yaşayacağını gösterir. Sevgiliniz, yaşadığı sıkıntıyı sizden saklamaya çalışabilir ve sıkıntısını kendi içinde çözmenin yollarını arayabilir. Başka bir tabirle de sıkıntılarını tez vakitte atacağını ve rahata ereceğini gösterir. Ağlamak, kötü anlamda bir şey ifade etmez. Daha çok rahatlama ve feraha erme şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için sevdiği kişi oldukça oldukça önemlidir ve onun üzerine pek çok hayal kurmuş olabilir.

Hayatınızda büyük bir değişimin yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, hayatı için çok önemli iki yoldan birini seçmek zorunda kalabilir. Bu yapacağı seçim hayatını çok önemli bir ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle rüyayı gören kişi önemli bir karar vermeden önce iki kere daha düşünmelidir. Sevdiği kişinin kendisine ihtiyacı olabileceğini düşünerek sevdiğinin yanında olabilir. Rüya sahibi, sevdiğinin çok mutlu bir anına tanıklık edecek ve mutluluğunu paylaşacak demektir. Sevdiğiniz erkek yeni bir atılımda bulunabilir ya da yeni bir iş açmak isteyebilir. Hayatınızda köklü değişiklikler olacağını gösterir.

Rüyada Sevgiliye Sinirlenmek

Kişi yaşadığı, hüzünden kurtulup rahatlığa ulaşır. Uzak kaldığı bir yakını varsa eğer ona kavuşacaktır, özlemini giderecektir. Maddi olarak çekilen sıkıntılar artık azalır ve eline yüklü bir kazanç geçer ve kişi çevresindekilerle de bu kazancı paylaşacaktır. Kişinin çevresinde onu sevenlerin ve beğenenlerin artacağı, kavgalı olduğu akraba ve arkadaşları ile de arasının en kısa zamanda düzeleceğine delalet edilir.

Kişi hayırlı güzel işleri başaracak ve çevresinden de bunun için beğeni alacaktır. Bu rüya güzel bir beraberliğe, sevgilisi ile evlilik kararının alınacağına, kişinin sevdiği insan ile kuvvetli bir bağının olacağına ve güzel günlere işaret eder. Kişinin çevresinden yardım göreceği, beklediği haberi alacakları, evliyse sadık bir eşi olduğu ve ailevi sıkıntılardan zamanla kurtulacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Omzunda Ağlamak

Genel olarak rüyayı gören kişi hakkında bize bilgi vermektedir. Kişinin temiz bir kalbe ve ruha sahip olduğunu ifade eder. Sevineceğiniz bir haber alacağınıza veya sevineceğiniz bir şey yapacağınıza işaret edilir. Kişinin içinde Allah korkusu olduğunu da gösterir. Sevgilinizin temiz bir kalbe sahip olduğunu ve çevresi tarafından da çok sevildiğini gösterir. Bunların dışında umulmadık bir anda gelecek olan paraya veya mala da işaret vermektedir. Kişinin hayırlı bir iş gerçekleştireceğine ve bu işin kendisine yararlı bir takım faydaları olacağını ifade eder. Bazı olaylar sonucunda kişinin istediği güce kavuşacağını ve bu güçlü beraber istediklerinin gerçekleşeceğini göstermektedir. İyi oluşacak olan bir birlikteliği gösterir iken, bu birliktelikte bir çok mutlu günlerin gözükeceğini gösterir. Bu rüyayı gören kişinin hem kendi ilişki hemde kendi hayatı ferah bir döneme girecektir ve inançlarına da inanarak dahada emin adımlar atacaklardır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.