Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve Falında Tavşan Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 12.535 kez okundu.

Kahve falında tavşan görmek fal sahibinin kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarının olduğuna işaret eder. İçinde tuttuğu küçük sırları birleri ile paylaşma ihtiyacı duyan fal sahibi, falda görülen tavşan sayesinde uyarılır. Eğer kahve fincanında tavşanın sadece kafası görünüyorsa fal sahibinin bu sırlarını kendine saklaması gerektiği anlamını taşır. Fakat fincanda tavşanın tamamı görünüyorsa fal sahibi bu küçük sırları muhatabı ile paylaşarak mutlu olacak demektir.

Bazı fal yorumcularına göre geçici iyi olaylara işaret eder. Fal sahibi hakkında da bilgi verir. Falında tavşan çıkan fal sahibi insanlardan gizli işler karıştırıyordur ve bu hareketleri onu kötü durumlara sokacaktır. Fal sahibi bu hareketleri yüzünden geçici olacak iyi durumlara ulaşamayabilir. Aynı zamanda can sıkıcı durumlara da işaret eder. Fal sahibi kadınsa kocası onu aldatabilir. Aynı şekilde fal sahibi erkekse karısının sadakatsizliğine maruz kalabilir. Çoğu zaman hatalar anlamına gelir. Bu hataları ya siz ya da yakınınızdaki biri yapabilir. Her iki durumda da üzülecek kişi fal sahibidir. Her falda olduğu gibi işaretin şekli, boyutu, ne tarafta olduğu, birtakım fiziksel özellikleri de falın yorumlanmasında önemlidir.

Tavşanın kulaklarının büyük olması fal sahibi hakkında dedikodular yapıldığına işaret eder. Eğer  tavşanlar küçük veya yavru ise fal sahibi yakın zamanda kazanç sağlayabilir. Sıkıntılı olaylara işaret eder. Ancak her fal işaretinin bulunduğu yer ve etrafındaki şekiller de önemlidir. Bazı yorumculara göre ise iyiye işarettir. Bazı yorumculara göre bu iyi durumlar geçici olmaz. Bazı fal yorumcuları tavşanı iyi haber ve sevinçle ilişkilendirir. Kişinin kendi özel hayatı dışında çevresindekilerin ilişkilerinde yalanlar mevcuttur. Yani fal sahibinin yakın çevresindeki çiftler birbirlerini aldatıyor olabilir. Çoğu zaman gizli işler çevrildiğine işarettir. Hem fal sahibi hem de yakın çevresi birbirlerine yalan söylüyor olabilir. Her gizli durum gibi bunların da sonu üzüntüye çıkar. Fal sahibi belki geçici mutluluklar yaşayabilir. Ama bazı yorumculara göre bunlar kısa ömürlü olur. Kişi iş hayatında bir yükselip bir alçalabilir. Yani kesin başarılar yakalayamaz. Fal sahibi evliliğinde de gel git yaşayabilir. Onu bu duruma sokan ise sakladığı durumlardır. Fal yorumcusu fal sahibine gizli işler çevirmemesini öğütler. Eğer gizli işlere girişirse sonunun hüsran olacağını söyler. Aynı zamanda tavşanın yanındaki objelere de dikkat çekilmesi gerektiğinin işaretidir. Örneğin tavşanın yanında bir köpek varsa, biri sizden gizli şeyler yapıyordur. Ama fal sahibi bu durumu yakın zamanda öğrenecektir.

Kahve Falında Boynuzlu Tavşan Görmek

Çoğu zaman da küçük küçük kıskançlıklar ile yorumlanır. İkili ilişkilerinin ufak tefek pürüzler ve kıskançlıklar yüzünden yıpranma sürecine girebileceği anlamı taşıdığı için anlayıp dinlemeden atılım yapılmaması gerektiği konusunda fal sahibi uyarılmalıdır. Eğer bir ilişkisi yoksa kısmetinin çok yakında çıkacağı anlamına gelir. Farklı yorumcular tarafından çok farklı şekilde yorumlanır. Bazı yorumculara göre kişinin herkesten sakladığı bir derdi olduğunu ve bu derdi paylaşmazsa derman bulamayacağını işaret eder. Evli fal sahibi için çok daha değişik haberler içerir. Eşinin onun iyiliğini düşündüğü konular olduğunu ve hatta bunları ara sıra dillendirmesine rağmen karşılık alamadığını belirtir. Fal sahibi eşini bu konuda sakinleştirip iyi olduğunu dile getirmezse eşinin içinin rahat etmeyeceği ve sürekli onu takip etmeye devam edeceği anlamına gelir. Fincanda görülen tavşanın büyüklüğüne göre de değişir. Küçük bir tavşan görünüyorsa fal sahibinin eline geçecek ufak ama bereketli bir para demektir. Eğer bu tavşan kapının dışında gibi bir yerde duruyorsa fal sahibinin eline geçecek paranın aile dışından birinden temin edileceğinin habercisidir. Tavşan büyük veya tavşanın kulakları büyük ise fal sahibinin etrafında onu çekemeyen bir takım insanlar olduğunu ve birbirleri ile iletişim halinde olup dedikodu yaptıklarını ifade eder.

Kahve Falında Tavşan Kulaklı İnsan Görmek

Uzun zamandır beklenilen iki haberin geldiğine delalettir. Gelecek planlarınız ile ilgili önemli gelişmeler içeren bu iki haber sayesinde çok mutlu olacaksınız. Eğer tavşan sembolünü tabakta görüyorsanız haneye gelecek güzel iki haber manası taşır. Bu haberler ile hanenizde bir takım değişiklikler yaşanabilir ve siz bundan oldukça yarar sağlayabilirsiniz. Tavşan sembolünü fincanın kenarında görüyorsanız, fal sahibinin yakın zamanda işiyle alakalı güzel haberler alacağına işarettir. Alınan güzel haberler sayesinde iş yerinizdeki kararsızlıklarınız da ortadan kalkacaktır.

İlişkinizdeki sorunların askıda kaldığını ve uzun süre kenara attığınız sıkıntılarınız hakkında sevgiliniz ya da eşiniz ile tartışmalar yaşayacağınıza delalettir. Bu tartışmalar ilişkinizi oldukça yıpratacak, bu yüzden tartışmalarınızda karşı tarafın onurunu kırmadan sevginizi belli eden bir üslup takınmanız gerekebilir. Tavşan sembolünün bir başka manası ise fal sahibinin saflığı ve temizliği şeklindedir. Kimseye kin tutmayan ve kötülük etmeyen bir kişiliğinin olduğu ve doğru kararlar alarak çevresindeki insanlarla arasındaki problemleri empati ile yaklaştığı, bu sayede çevresi tarafından sevilen biri olarak anıldığı manasındadır.

Kahve Falında Tavşan Yüzü Görmek

Gerçekte çok uzun oluşu ile kendini korumak adına sesleri daha hassas duyması açısından önemlidir. Çevrenizde konuşmalarınıza kulak kabartan birinin olduğu ve bu kişinin çok meraklı biri olmasından dolayı bilmemesi gereken bir çok şeyi bu şekilde öğrenerek sizi incitmek için tetikte beklediği şeklinde yorumlanır. Hızlı bir hayvan olmasından dolayıda fincanda bu kişinin belirgin olarak çıktığı yere göre de bu yorumlanması gerekir. Eğer fincanın kulp kısmında çıkmışsa bu kişinin aile içinden biri olduğu ve sizi kıskandığını söyleyebiliriz. Kulptan saat yönüne doğru bir yerde ve üst kısımda ise bu kişinin sizin çevrenizde ve size yakın biri olduğu ve çok yakında bir şekilde patlayarak size duydukları ile kırmaya çalışacağı söz konusudur.

Kahve Falında Ayakta Tavşan Görmek

Size sevdiğiniz kişiden haberler getiren ve size bu şekilde doğru yanlış kendi yorumlarını da katarak kafanızı bulandıran biridir. Duyduklarınızla ve yorumlarla hareket ederseniz sevginize zarar verip üzüleceğinizi yine aynı şekilde bu kişinin kıskanç biri olduğu için dost gibi görünmesine izin vermemeniz konusunda sizi uyaran bir faldır. Başınızdan ne geçerse geçsin ders almayı çok iyi biliyorsunuz. Nişanlınız sizin bu özelliğinize bayılıyor çünkü aklınızı başınıza almanız için illa hata yapmanız gerekmiyor. Size anlatılan bir hikayeden bile ders çıkartabiliyorsunuz. Yoğunluktan dolayı bazı konularda unutkanlık sergileyebilirsiniz. Atlamanız gereken kutlama ve buluşmaları not almazsanız ilerde sıkıntı çekebilirsiniz. Maddi durumunuzu düzeltmek için ek işe ihtiyaç duyacaksınız.

Kahve Falında Tavşan ve Kalp Görmek

Tavşanın yavruları gözüküyorsa bu demektir ki yakın bir zamanda elinize bir miktar para geçecektir Kalp, normal hayatta olduğu gibi falda da sevgi ve aşkın sembolü olarak bilinir. Kısa zamanda falı baktıran kişinin hayatında mutlu bir ilişkinin başlayacağı anlamına gelir. Ayrıca bir diğer anlamı ise fala baktıran kişinin dürüst, sevecen bir kişiliği olduğu anlamına gelir. Bu kişiliği sayesinde iş, aşk ve normal hayatında büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Mutluluk anlamına gelir. Ayrıca bir ilişkinin başlangıcı olarak bilinir. İkisi birlikte ise, kısa bir zaman içinde başlayacak olan bir ilişki de mutluluk gözüktüğü anlamına gelmektedir.

Ömrünüz boyunca sizi koruyup kollayacak, verdiğiniz her kararda sizin yanınızda olacak, her düştüğünüzde sizi tutup ayağa kaldıracak birine sahip olduğunuzu gösterir. Bu kişi anneniz, babanız ya da eşiniz olabileceği gibi bir arkadaşınız ya da yakın bir akrabanız da olabilir. Zorluklardan korkmamanız gerektiğini, elinizden geleni yaptığınızı gösteren büyük bir işarettir. Yakın bir zamanda iş ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Sizin için, siz farkında olmadan birilerinin büyük çaba gösterdiğini öğrenebilirsiniz.

Sizi koruyup kollayacak birine işaret ettiği gibi sizin de koruyup kolladığınız birinin varlığını gösterir. Her zaman yanında olduğunuz bu kişinin oldukça büyük başarılar elde edeceğine ve göğsünüzü kabartacağına işaret eder. Oldukça zor ve büyük imkansızlıklar içinde yaşayan birinin gelecekte beklenenden çok daha büyük pozisyonlara geleceğini, herkesi şaşırtacağını ve refah içinde bir hayat süreceğini gösterir. Gücün, kudretin, iyi bir kalbin ve sınırsız yardımın simgesidir. Gerek iş anlamında gerekse insan ilişkilerinde çok sevilen ve sayılan insanların simgesidir.

Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Senin sevgilin her ne kadar sana seni sadece delice seviyor olmasından dolayı senin yanında yer aldığını söylüyor olsa bile aslında senin ile sadece cinsel isteklerinden dolayı yer aldığını da işaret etmektedir. Sen hala böyle sevgilin her ne ister ise evet demeye devam eder ve o sadece mutlu olsun diye onun her türlü istediğini karşılamayı tercih eder isen en son senin bir isteğini gerçekleştirmediğin an seni bırakacak olduğuna da işaret etmektedir. Sizler de hayatınızda gerçekten de ömür boyu yer almasını istediğiniz kişinin sizi sadece sevdiğinden dolayı yanınızda yer almasını istiyor iseniz onun cinsel konularda bu kadar tüm istediklerine evet demek yerine biraz daha sınır koymayı tercih etmeli ve ilerleyen zamanlar için de kendinizi korumayı daha çok rağbet etmelisiniz.

Sadece senin ile cinsel konusunda sevgilinin de değil en yakın arkadaşlarının da birinin arzuları olduğunu göstermektedir. Biraz daha bu kadar açık ya da saçık giyinmeyi tercih eder isen adın çıkması kadar kötü olan olaylar ile de karşı karşıya gelebilirsin. Sen de eşin ile bu durumu konuşarak ona sınırlar koymayı tercih etmeli ve aranızda yaşanan her şeyin orada ya da burada konuşulması yerine sadece aranızda kalmasını da isteyebilirsiniz. Kötü olan zaman dilimleri sizin yüzünüzden peşinizden geliyor olduğunu da işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavşan Yüzü Görmek

Söylenebilecek tüm sözlerin söylendiği bir tartışmadan alnının akı ile çıkmak demektir. Sağlığı ile bilgiler de verir ve olumlu gelişmelerin temsilcisidir. Uzunca bir süredir kafa kurcalayan sorunların içerisinde olarak stres yüklenmek kişiyi yoracağı için beş vakte kadar kendini daha güzel bir mekanda tüm sorunları bir kenara atmış olarak bulabilir. Yaşananlardan kendine sıkı dersler çıkartan fal sahibi bir daha asla bu tarz bir durumun içine düşmeyecektir.

Sığınacak bir koltuk altı arayışlarınız nihayet son buluyor ve güzel günler kapıda demektir. Yeni aşkınız sizi her türlü sıkıntının içerisinden çekip alacak güçte ve neşede olacaktır. Bu özelliği ile tüm hayatınızı dolduracak olan sevgiliniz sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Kişi çok meşakkatli yollardan geçerek geldiği bir seviyede, hak ettiği saygınlığı bularak ruhsal bir doyuma ulaşacaktır. Her ne kadar etrafında bazı çekemeyen yalaka insanlar olsa bile son derece mağrur bir şekilde yoluna devam edebilecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise sezgileri güçlü bir çocuk ile yorumlanır. Aile içerisinde her türlü sıkıntıyı hisseden bu çocuk çok hassas olacağı için her türlü dargınlık ve küslükten etkilenecektir. Aile hayatına daha çok özen gösterip bunun kıymetini bilmesinde fayda vardır. Ayrıca birçok insanın uğurlu sayısı olduğu için şansa dalalettir. Elindekilerin kıymetini bildiği sürece bahtı hep açık olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git