Kahve Falında Tavşan Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve falında tavşan görmek, fal sahibinin uzun zamandır yaptığı dualarının kabul olacağı ve büyük bir dileğinin gerçekleşerek çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağına, sevdiği kişiye kısa zamanda kavuşacağına ve kalbinin huzurla dolacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yaşayacağınız kısa süreli duygu yoğunluklarına işarettir. Kısa süreli mutluluk ve ya kısa süreli üzüntü olarak da yorumlanabilir. Üzücü olaylar karşısında da çok endişe etmemeniz gerekmektedir, çünkü geçici bir süre için yaşanacaktır.

Aşk hayatında bir süredir huzursuz olduğunuz bazı konularla ilgili önemli bilgiler öğreneceksiniz ve bu doğrultuda hayatınızda ciddi karalar alacaksınız. Sevgiliniz ve ya eşiniz ile aranızda gizli saklı olan şeyler gün yüzüne çıkabilir, sizin çok şaşırmanıza sebep olabilir. Kısa süreli bir ayrılık, uzaklaşma gibi durumlarda söz konusu olabilir. Ama kısa bir süre sonra tekrar bir araya geleceksiniz.

Geçmişte üzeri örtülmüş olan bu sırlar sebebi ile ilişkiniz zarar görebilir, fakat bu durumun sizin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Çünkü sonucu ayrılık bile olsa, sonrasında hayatınızla ilgili vereceğiniz radikal kararlar hem hayatınız değiştirecek hem de çok daha mutlu olmanıza sebep olacaktır. Eğer evli değilseniz ve ya sevgiliniz yoksa arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan birisinin varlığı söz konusu olabilir, bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

Para Yorumu

Hiç kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarınızın olduğuna da yorumlanan bu figür, bu küçük sırları başınız dert açabileceğinin habercisidir. Ufak tefek maddi sıkıntılar yaşayacağınız bu dönemde biraz daha tutumlu olmanız gerekmektedir. Çok yakın bir zamanda sevinç duyacağınız haberler alabilirsiniz. Maddi olarak çekeceğiniz kısa dönemlik bir sıkıntı hemen arkasından bir iş vesilesiyle düzelecektir. Yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu dönemde birazcık daha ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

Maddi olarak daha rahat ettiğiniz bir dönemde doğru yatırımları yaparsanız, daha sağlam adımlarla ilerlemiş olursunuz. Maddi sıkıntılarınızı kısa sürede atlatacak, yeni iş imkanlarınız ve üzerinde çalıştığınız projelerde yapacağınız çıkışlarla eskisinden daha bol ve bereketli bir döneme gireceksiniz. Hanenize bolluk ve bereket gelecek. Etrafınızda yaşananlardan ötürü zarar görmemek için kendinizi ruhsal olarak korumanız gerekebilecek bir dönemden geçeceksiniz. İşlerinizi aksatmamaya özen gösterirseniz, bu dönemden en az hasarla çıkıp, daha mutlu ve huzurlu günlere kavuşabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın çevrenizde birisinin sizin arkanızdan dedikodu yaptığını simgeler. Kısa süreli de olsa sıkıntılı hadiseler meydana gelebilir. Aynı zamanda bu sembol fal sahibi hakkında da bilgiler verir. Çevrenizdeki bazı kişilerin gizli işleri, hal ve hareketleri yüzünden zor durumda kalma, başınızın derde girmesi ihtimali oldukça yüksektir. Kısa bir süreliğine işleriniz aksayabilir. Ama bu durumu kısa bir süre içerisinde tekrardan toparlayacaksınız. Yakın dostlarınıza, ailenize karşı zor durumda kalabilirsiniz. Ne olursa olsun ailenizin yanında durun ve onları karşınıza almayın.

Size ait küçük sırlarınızı paylaşacağınız kişilere oldukça dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sırlarınızı paylaşmamanız gerektiğine işaret eden bu sembol, etrafınızda güvenmemeniz gereken insanlar olduğuna işaret eder. Aileniz bu döneminizde sizin her daim yanınızda olacaktır. Özellikle bu dönemde onlardan ve yakın dostlarınızdan alacağınız duygusal güç ve destek, size iyi gelecektir. Üçüncü şahısların canınızı sıkmasına ve ilişkilerinizin bozulmamasına çok dikkat etmelisiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kişinin yeni bir işe gireceğine ya da kariyer hayatında yükseleceğine işaret eder. Karşınıza iş fırsatları çıkacağı anlamına gelmektedir. İş arayan bireyler için iş başvurularından olumlu ve mutlu haberler gelecek. Hatta iş hayatından memnun olmayan bireylere de daha iyi olanaklara sahip iş imkanları karşılarına çıkacaktır. Bu imkanlar sadece sizin için değil, eşinizi ve ya aileden biri için de olabilir. Hatta belki kendiniz iş kurabilirsiniz. Kuracağınız işiniz ile birlikte, alacağınız riskler sonucunda ve doğrultusunda çok büyük olanaklar ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Bolluk ve bereketin artacağının habercisidir. Maddi kazancınızın artmasıyla daha rahat koşullara sahip olacaksınız. Hayatınıza girecek olan yeni bir dosttan, iyi bir destek alacak, belki yeni fırsatlar ayağınıza kadar gelecektir. Bu kişi sayesinde yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Hayatınızdaki bağlantılar artacak, Kendinize olan güveniniz, karakteriniz, gönlünüzün zenginliği ile çevrenizdeki insanların dikkatini çekip takdirini alacaksınız. Edineceğiniz bu yeni dostluk ile birlikte şansınız da açılacak, iş hayatınızı da doğru şekilde yönlendireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Ailenizden bir ve ya daha fazla kişinin ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğini gösterir. Fakat çok kısa zamanda sağlıklarına kavuşacağı müjdesini verir. Ayrıca hasta olmayan bireyler, uzun bir süre daha herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacaklardır. Maddi olarak da zaman zaman sıkıntı yaşayacağınız bu dönemde ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz oldukça önem taşımaktadır. Bu figür aynı zamanda sevip sevilmek olarak da yorumlanabilmektedir. Beslenmenize oldukça özen göstermeli, gerekirse takviye edici vitaminler kullanmalısınız.

Sağlıklı yaşamak adına kendinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Aldığınız bu kararlar ile sağlıklı yaşamı seçip, bu yönde hayatınızı şekillendireceksiniz. Yakın zamanda sağlık ile ilgili konularla iyi haberler alacağınızın işaretidir aynı zamanda. Bu dönemde yaşayabileceğiniz duygusal boşluklarda özellikle ailenizden ve yakın dostlarınızdan alacağınız manevi güç ve destek size yardımcı olacaktır. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapacak, ayrıca hayatınızı biraz daha kontrollü yaşamaya başlayacaksınız.


Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Fal sahibinin zamanını iyi kullanması ve acele etmesi gerektiği aksi halde büyük bir fırsat kaçıracağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile yaşadığı yersiz tartışmalara bir an önce son vermesi ve sevdiğinin gönlünü alması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Tavşan Kulağı Görmek

Fal sahibinin çevresinde yardıma muhtaç insanlara destek olarak kalbinin huzurla dolacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkarak işlerini büyüteceğine ve yakın bir dostundan alacağı haber ile oldukça mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.