Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve Falında Tavşan Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 12.729 kez okundu.

Kahve falında tavşan görmek fal sahibinin kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarının olduğuna işaret eder. İçinde tuttuğu küçük sırları birleri ile paylaşma ihtiyacı duyan fal sahibi, falda görülen tavşan sayesinde uyarılır. Eğer kahve fincanında tavşanın sadece kafası görünüyorsa fal sahibinin bu sırlarını kendine saklaması gerektiği anlamını taşır. Fakat fincanda tavşanın tamamı görünüyorsa fal sahibi bu küçük sırları muhatabı ile paylaşarak mutlu olacak demektir.

Aşk

Yaşayacağınız kısa süreli duygu yoğunluklarına işarettir. Kısa süreli mutluluk ve ya kısa süreli üzüntü olarak da yorumlanabilir. Her ne olursa olsun kısa süreceği bilinir ve belirtilir. Üzücü olaylar karşısında da çok endişe etmemeniz gerekmektedir, çünkü geçici bir süre için yaşanacaktır, kısa süreli olacaktır. Aşk hayatında bir süredir huzursuz olduğunuz bazı konularla ilgili önemli bilgiler öğreneceksiniz ve bu doğrultuda hayatınızda ciddi karalar alacaksınız. Sevgiliniz ve ya eşiniz ile aranızda gizli saklı olan şeyler gün yüzüne çıkabilir, sizin çok şaşırmanıza sebep olabilir. Kısa süreli bir ayrılık, uzaklaşma gibi durumlarda söz konusu olabilir. Ama kısa bir süre sonra tekrar bir araya geleceksiniz. Geçmişte üzeri örtülmüş olan bu sırlar sebebi ile ilişkiniz zarar görebilir, fakat bu durumun sizin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Çünkü sonucu ayrılık bile olsa, sonrasında hayatınızla ilgili vereceğiniz radikal kararlar hem hayatınız değiştirecek hem de çok daha mutlu olmanıza sebep olacaktır. Eğer evli değilseniz ve ya sevgiliniz yoksa arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışan birisinin varlığı söz konusu olabilir, bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

Para

Falda gördüğünüz tavşan, yakın zamanda kısa bir dönemlik bile olsa yaşayacağınız maddi sıkıntılara işarettir. Hiç kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarınızın olduğuna da yorumlanan bu figür, bu küçük sırları başınız dert açabileceğinin habercisidir. Ufak tefek maddi sıkıntılar yaşayacağınız bu dönemde biraz daha tutumlu olmanız gerekmektedir. Çok yakın bir zamanda sevinç duyacağınız haberler alabilirsiniz. Maddi olarak çekeceğiniz kısa dönemlik bir sıkıntı hemen arkasından bir iş vesilesiyle düzelecektir. Yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu dönemde birazcık daha ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

Maddi olarak daha rahat ettiğiniz bir dönemde doğru yatırımları yaparsanız, daha sağlam adımlarla ilerlemiş olursunuz. Maddi sıkıntılarınızı kısa sürede atlatacak, yeni iş imkanlarınız ve üzerinde çalıştığınız projelerde yapacağınız çıkışlarla eskisinden daha bol ve bereketli bir döneme gireceksiniz. Hanenize bolluk ve bereket gelecek. Etrafınızda yaşananlardan ötürü zarar görmemek için kendinizi ruhsal olarak korumanız gerekebilecek bir dönemden geçeceksiniz. İşlerinizi aksatmamaya özen gösterirseniz, bu dönemden en az hasarla çıkıp, daha mutlu ve huzurlu günlere kavuşabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Yakın çevrenizde birisinin sizin arkanızdan dedikodu yaptığını simgeler. Kısa süreli de olsa sıkıntılı hadiseler meydana gelebilir. Aynı zamanda bu sembol fal sahibi hakkında da bilgiler verir. Çevrenizdeki bazı kişilerin gizli işleri, hal ve hareketleri yüzünden zor durumda kalma, başınızın derde girmesi ihtimali oldukça yüksektir. Kısa bir süreliğine işleriniz aksayabilir. Ama bu durumu kısa bir süre içerisinde tekrardan toparlayacaksınız. Yakın dostlarınıza, ailenize karşı zor durumda kalabilirsiniz. Ne olursa olsun ailenizin yanında durun ve onları karşınıza almayın.

Size ait küçük sırlarınızı paylaşacağınız kişilere oldukça dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sırlarınızı paylaşmamanız gerektiğine işaret eden bu sembol, etrafınızda güvenmemeniz gereken insanlar olduğuna işaret eder. Aileniz bu döneminizde sizin her daim yanınızda olacaktır. Özellikle bu dönemde onlardan ve yakın dostlarınızdan alacağınız duygusal güç ve destek, size iyi gelecektir. Üçüncü şahısların canınızı sıkmasına ve ilişkilerinizin bozulmamasına çok dikkat etmelisiniz.

İş ve Kariyer Hayatı 

Yeni bir işe girmek ya da kariyer hayatında yükseleceğiniz anlamını taşımaktadır. Karşınıza iş fırsatları çıkacağı anlamına gelmektedir. İş arayan bireyler için iş başvurularından olumlu ve mutlu haberler gelecek. Hatta iş hayatından memnun olmayan bireylere de daha iyi olanaklara sahip iş imkanları karşılarına çıkacaktır. Bu imkanlar sadece sizin için değil, eşinizi ve ya aileden biri için de olabilir. Hatta belki kendiniz iş kurabilirsiniz. Kuracağınız işiniz ile birlikte, alacağınız riskler sonucunda ve doğrultusunda çok büyük olanaklar ve kazançlar elde edebilirsiniz.

Bolluk ve bereketin artacağının habercisidir. Maddi kazancınızın artmasıyla daha rahat koşullara sahip olacaksınız. Hayatınıza girecek olan yeni bir dosttan, iyi bir destek alacak, belki yeni fırsatlar ayağınıza kadar gelecektir. Bu kişi sayesinde yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Hayatınızdaki bağlantılar artacak, Kendinize olan güveniniz, karakteriniz, gönlünüzün zenginliği ile çevrenizdeki insanların dikkatini çekip takdirini alacaksınız. Edineceğiniz bu yeni dostluk ile birlikte şansınız da açılacak, iş hayatınızı da doğru şekilde yönlendireceksiniz.

Sağlık Hayatı

Ailenizden bir ve ya daha fazla kişinin ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğini gösterir. Fakat çok kısa zamanda sağlıklarına kavuşacağı müjdesini verir. Ayrıca hasta olmayan bireyler, uzun bir süre daha herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacaklardır. Maddi olarak da zaman zaman sıkıntı yaşayacağınız bu dönemde ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz oldukça önem taşımaktadır. Bu figür aynı zamanda sevip sevilmek olarak da yorumlanabilmektedir. Beslenmenize oldukça özen göstermeli, gerekirse takviye edici vitaminler kullanmalısınız.

Sağlıklı yaşamak adına kendinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız. Aldığınız bu kararlar ile sağlıklı yaşamı seçip, bu yönde hayatınızı şekillendireceksiniz. Yakın zamanda sağlık ile ilgili konularla iyi haberler alacağınızın işaretidir aynı zamanda. Bu dönemde yaşayabileceğiniz duygusal boşluklarda özellikle ailenizden ve yakın dostlarınızdan alacağınız manevi güç ve destek size yardımcı olacaktır. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapacak, ayrıca hayatınızı biraz daha kontrollü yaşamaya başlayacaksınız.

Kahve Falında Boynuzlu Tavşan Görmek

Çoğu zaman da küçük küçük kıskançlıklar ile yorumlanır. İkili ilişkilerinin ufak tefek pürüzler ve kıskançlıklar yüzünden yıpranma sürecine girebileceği anlamı taşıdığı için anlayıp dinlemeden atılım yapılmaması gerektiği konusunda fal sahibi uyarılmalıdır. Eğer bir ilişkisi yoksa kısmetinin çok yakında çıkacağı anlamına gelir. Farklı yorumcular tarafından çok farklı şekilde yorumlanır. Bazı yorumculara göre kişinin herkesten sakladığı bir derdi olduğunu ve bu derdi paylaşmazsa derman bulamayacağını işaret eder. Evli fal sahibi için çok daha değişik haberler içerir. Eşinin onun iyiliğini düşündüğü konular olduğunu ve hatta bunları ara sıra dillendirmesine rağmen karşılık alamadığını belirtir. Fal sahibi eşini bu konuda sakinleştirip iyi olduğunu dile getirmezse eşinin içinin rahat etmeyeceği ve sürekli onu takip etmeye devam edeceği anlamına gelir. Fincanda görülen tavşanın büyüklüğüne göre de değişir. Küçük bir tavşan görünüyorsa fal sahibinin eline geçecek ufak ama bereketli bir para demektir. Eğer bu tavşan kapının dışında gibi bir yerde duruyorsa fal sahibinin eline geçecek paranın aile dışından birinden temin edileceğinin habercisidir. Tavşan büyük veya tavşanın kulakları büyük ise fal sahibinin etrafında onu çekemeyen bir takım insanlar olduğunu ve birbirleri ile iletişim halinde olup dedikodu yaptıklarını ifade eder.

Kahve Falında Tavşan Kulaklı İnsan Görmek

Uzun zamandır beklenilen iki haberin geldiğine delalettir. Gelecek planlarınız ile ilgili önemli gelişmeler içeren bu iki haber sayesinde çok mutlu olacaksınız. Eğer tavşan sembolünü tabakta görüyorsanız haneye gelecek güzel iki haber manası taşır. Bu haberler ile hanenizde bir takım değişiklikler yaşanabilir ve siz bundan oldukça yarar sağlayabilirsiniz. Tavşan sembolünü fincanın kenarında görüyorsanız, fal sahibinin yakın zamanda işiyle alakalı güzel haberler alacağına işarettir. Alınan güzel haberler sayesinde iş yerinizdeki kararsızlıklarınız da ortadan kalkacaktır.

İlişkinizdeki sorunların askıda kaldığını ve uzun süre kenara attığınız sıkıntılarınız hakkında sevgiliniz ya da eşiniz ile tartışmalar yaşayacağınıza delalettir. Bu tartışmalar ilişkinizi oldukça yıpratacak, bu yüzden tartışmalarınızda karşı tarafın onurunu kırmadan sevginizi belli eden bir üslup takınmanız gerekebilir. Tavşan sembolünün bir başka manası ise fal sahibinin saflığı ve temizliği şeklindedir. Kimseye kin tutmayan ve kötülük etmeyen bir kişiliğinin olduğu ve doğru kararlar alarak çevresindeki insanlarla arasındaki problemleri empati ile yaklaştığı, bu sayede çevresi tarafından sevilen biri olarak anıldığı manasındadır.

Kahve Falında Tavşan Yüzü Görmek

Gerçekte çok uzun oluşu ile kendini korumak adına sesleri daha hassas duyması açısından önemlidir. Çevrenizde konuşmalarınıza kulak kabartan birinin olduğu ve bu kişinin çok meraklı biri olmasından dolayı bilmemesi gereken bir çok şeyi bu şekilde öğrenerek sizi incitmek için tetikte beklediği şeklinde yorumlanır. Hızlı bir hayvan olmasından dolayıda fincanda bu kişinin belirgin olarak çıktığı yere göre de bu yorumlanması gerekir. Eğer fincanın kulp kısmında çıkmışsa bu kişinin aile içinden biri olduğu ve sizi kıskandığını söyleyebiliriz. Kulptan saat yönüne doğru bir yerde ve üst kısımda ise bu kişinin sizin çevrenizde ve size yakın biri olduğu ve çok yakında bir şekilde patlayarak size duydukları ile kırmaya çalışacağı söz konusudur.

Kahve Falında Ayakta Tavşan Görmek

Size sevdiğiniz kişiden haberler getiren ve size bu şekilde doğru yanlış kendi yorumlarını da katarak kafanızı bulandıran biridir. Duyduklarınızla ve yorumlarla hareket ederseniz sevginize zarar verip üzüleceğinizi yine aynı şekilde bu kişinin kıskanç biri olduğu için dost gibi görünmesine izin vermemeniz konusunda sizi uyaran bir faldır. Başınızdan ne geçerse geçsin ders almayı çok iyi biliyorsunuz. Nişanlınız sizin bu özelliğinize bayılıyor çünkü aklınızı başınıza almanız için illa hata yapmanız gerekmiyor. Size anlatılan bir hikayeden bile ders çıkartabiliyorsunuz. Yoğunluktan dolayı bazı konularda unutkanlık sergileyebilirsiniz. Atlamanız gereken kutlama ve buluşmaları not almazsanız ilerde sıkıntı çekebilirsiniz. Maddi durumunuzu düzeltmek için ek işe ihtiyaç duyacaksınız.

Kahve Falında Tavşan ve Kalp Görmek

Tavşanın yavruları gözüküyorsa bu demektir ki yakın bir zamanda elinize bir miktar para geçecektir Kalp, normal hayatta olduğu gibi falda da sevgi ve aşkın sembolü olarak bilinir. Kısa zamanda falı baktıran kişinin hayatında mutlu bir ilişkinin başlayacağı anlamına gelir. Ayrıca bir diğer anlamı ise fala baktıran kişinin dürüst, sevecen bir kişiliği olduğu anlamına gelir. Bu kişiliği sayesinde iş, aşk ve normal hayatında büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Mutluluk anlamına gelir. Ayrıca bir ilişkinin başlangıcı olarak bilinir. İkisi birlikte ise, kısa bir zaman içinde başlayacak olan bir ilişki de mutluluk gözüktüğü anlamına gelmektedir.

Ömrünüz boyunca sizi koruyup kollayacak, verdiğiniz her kararda sizin yanınızda olacak, her düştüğünüzde sizi tutup ayağa kaldıracak birine sahip olduğunuzu gösterir. Bu kişi anneniz, babanız ya da eşiniz olabileceği gibi bir arkadaşınız ya da yakın bir akrabanız da olabilir. Zorluklardan korkmamanız gerektiğini, elinizden geleni yaptığınızı gösteren büyük bir işarettir. Yakın bir zamanda iş ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Sizin için, siz farkında olmadan birilerinin büyük çaba gösterdiğini öğrenebilirsiniz.

Sizi koruyup kollayacak birine işaret ettiği gibi sizin de koruyup kolladığınız birinin varlığını gösterir. Her zaman yanında olduğunuz bu kişinin oldukça büyük başarılar elde edeceğine ve göğsünüzü kabartacağına işaret eder. Oldukça zor ve büyük imkansızlıklar içinde yaşayan birinin gelecekte beklenenden çok daha büyük pozisyonlara geleceğini, herkesi şaşırtacağını ve refah içinde bir hayat süreceğini gösterir. Gücün, kudretin, iyi bir kalbin ve sınırsız yardımın simgesidir. Gerek iş anlamında gerekse insan ilişkilerinde çok sevilen ve sayılan insanların simgesidir.

Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Senin sevgilin her ne kadar sana seni sadece delice seviyor olmasından dolayı senin yanında yer aldığını söylüyor olsa bile aslında senin ile sadece cinsel isteklerinden dolayı yer aldığını da işaret etmektedir. Sen hala böyle sevgilin her ne ister ise evet demeye devam eder ve o sadece mutlu olsun diye onun her türlü istediğini karşılamayı tercih eder isen en son senin bir isteğini gerçekleştirmediğin an seni bırakacak olduğuna da işaret etmektedir. Sizler de hayatınızda gerçekten de ömür boyu yer almasını istediğiniz kişinin sizi sadece sevdiğinden dolayı yanınızda yer almasını istiyor iseniz onun cinsel konularda bu kadar tüm istediklerine evet demek yerine biraz daha sınır koymayı tercih etmeli ve ilerleyen zamanlar için de kendinizi korumayı daha çok rağbet etmelisiniz.

Sadece senin ile cinsel konusunda sevgilinin de değil en yakın arkadaşlarının da birinin arzuları olduğunu göstermektedir. Biraz daha bu kadar açık ya da saçık giyinmeyi tercih eder isen adın çıkması kadar kötü olan olaylar ile de karşı karşıya gelebilirsin. Sen de eşin ile bu durumu konuşarak ona sınırlar koymayı tercih etmeli ve aranızda yaşanan her şeyin orada ya da burada konuşulması yerine sadece aranızda kalmasını da isteyebilirsiniz. Kötü olan zaman dilimleri sizin yüzünüzden peşinizden geliyor olduğunu da işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavşan Yüzü Görmek

Söylenebilecek tüm sözlerin söylendiği bir tartışmadan alnının akı ile çıkmak demektir. Sağlığı ile bilgiler de verir ve olumlu gelişmelerin temsilcisidir. Uzunca bir süredir kafa kurcalayan sorunların içerisinde olarak stres yüklenmek kişiyi yoracağı için beş vakte kadar kendini daha güzel bir mekanda tüm sorunları bir kenara atmış olarak bulabilir. Yaşananlardan kendine sıkı dersler çıkartan fal sahibi bir daha asla bu tarz bir durumun içine düşmeyecektir.

Sığınacak bir koltuk altı arayışlarınız nihayet son buluyor ve güzel günler kapıda demektir. Yeni aşkınız sizi her türlü sıkıntının içerisinden çekip alacak güçte ve neşede olacaktır. Bu özelliği ile tüm hayatınızı dolduracak olan sevgiliniz sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Kişi çok meşakkatli yollardan geçerek geldiği bir seviyede, hak ettiği saygınlığı bularak ruhsal bir doyuma ulaşacaktır. Her ne kadar etrafında bazı çekemeyen yalaka insanlar olsa bile son derece mağrur bir şekilde yoluna devam edebilecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise sezgileri güçlü bir çocuk ile yorumlanır. Aile içerisinde her türlü sıkıntıyı hisseden bu çocuk çok hassas olacağı için her türlü dargınlık ve küslükten etkilenecektir. Aile hayatına daha çok özen gösterip bunun kıymetini bilmesinde fayda vardır. Ayrıca birçok insanın uğurlu sayısı olduğu için şansa dalalettir. Elindekilerin kıymetini bildiği sürece bahtı hep açık olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git