Kahve Falında Ördek Görmek

12.04.2015
Kahve Falında Ördek Görmek

Kahve falında ördek görmek, fal sahibinin uzun bir süredir beklediği hayırlı bir kısmeti ile şaşırtıcı bir tesadüfle karşılaşacağı anlamına gelir. Kişinin karar verirken inatçı olmaması ve yakın zamanda çevresinden duyacağı bazı gelişmelere kulak asmaması gerektiğine işaret eder. Tez vakitte gelen kısmet, sevgi dolu muhabbet, mal ve mülk demektir.

Aşk Yorumu

Şans anlamına gelmektedir. Şansın size döndüğünün ve çok büyük bir mutluluğun habercisidir. Eğer evli değilseniz çok hayırlı ve zengin bir kısmetinin olacağı anlamına gelir. Yeni birisiyle tanışmak ve yeni tanışacağınız bu kişiyle coşkulu bir ilişki yaşamanız olasıdır. Tez zamanda duyguların itiraf edileceğine işaret eder. Aynı zamanda bu figür, sadık, iyi ve hayırlı bir eşi işaret eder. Ayrıca başarıya giden yolları aşmayı işaret eder. Yıllarca gösterdiğiniz sabır işe yarayacak, huzur dolu günlerin hayaline kavuşacaksınız. Çok daha mutlu günlerin sizi beklediğinin habercisidir.

Kahve falı yorumcularına göre kişinin hayatında eski defterleri tamamen kapatacağına ve kısmetinin açılacağına işaret eder. Evleneceğiniz kişinin de sizin gibi temiz kalpli ve eli açık olduğunu gösterir. Nasiplerin arka arkaya geleceğini, evlilik ile birlikte zenginliğinde kapınızı çalacağını gösterir. Ayrıca eğer evliyseniz de, hanenizde bereket olacağı anlamı taşır. Çok yakında alacağınız müjdeli bir haberin de habercisidir, alacağınız bir bebek haberi mutluluğunuzu aile ve yakın dostlarınızla paylaşmanıza vesile olur.

Kişinin heyecanlanacağı bir konuşma ortamında bulunması anlamına gelir. Fal sahibi bu konuşma ortamında yeni biriyle tanışıp, kendisinden etkilenebilir. Karakterinin bu güne kadar yıkılmamış duvarlarını, çivi çiviyi söker neticesinde yıkıp geçecek bu kişi, ortak özellikleri sebebiyle fal sahibine çok coşkulu bir ilişki yaşatacaktır. Ördeğin kanatlarının açık olması, bu kişinin de fal sahibine karşı boş olmadığını gösterir. Çok yakında duyguların ilan edileceği bu durum sebebiyle fal sahibi aile içinde yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Ailesi onu yanlış değerlendirerek kalbini kıracaktır. Fakat müsterih olmalı, daha açık bir şekilde durumunu izah etmelidir. Ardından tatmin olacağı derecede gerekli özürleri alacaktır.

Para Yorumu

Parasal anlamda çok mutlu bir olay yaşayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Elinize ummadığınız bir miktarda para geçebilir veya beklediğiniz bir miktar kısa bir süre içerisinde gelebilir. Zenginliğin ve bolluğun simgesi olan ördek, kısa zamanda zengin olacak, mal mülk içinde yaşayacağınızı simgeler. Çok sakin ve güzel günler sizi beklemektedir. Saflık temizlik anlamına da gelir. Eğer sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız kısa süre içerisinde bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınız, dertten kederden uzaklaşacağınız anlamına gelmektedir.

Size miras yolu ile gelecek nakit para ya da gayrimenkuller görülmemektedir. Ayrıca işlerinizin ilerlemesine de işarettir. Bu yüzde işlerinizden ötürü de maddi olarak kazanç elde edebileceğinizin işaretidir. Maddi anlamda kazanılabilecek olan büyük bir ikramiye olarak da yorumlanan ördek figürü, yakın zamanda ev veya araba sahibi olmaya da işaret eder. Şansınızın bir anda döneceğini gösterir. Zenginliğin yanı sıra iç huzurunuz da sağlanacaktır. Sadece maddi değil manevi anlamda da huzura ereceksiniz. Sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı günler sizleri beklemektedir.

Araba ile ilişkilendirilebilir. Fal sahibi yeni bir araba alabilir ya da mevcut aracına talip bulabilir. Eğer talip bulursa fiyat konusunda çok zıt gidilmemeli, araç özellikleri konusunda detaylı bir rapor verilmelidir. Aksi taktirde yasal sürecin başlaması ile haksız duruma düşebilir. Ayrıca araç üzerinde hakkı olan başka kişiler de mevcut ise aceleci davranılmamalı, gerekli konuşmalar yapılmalıdır. Bu şekilde sorunsuz gerçekleştirilen bir satış işlemi sonrasında eli bollaşacaktır. Bazen kayıp anlamına gelebilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Genellikle maddi anlamda yorumlanan bir semboldür. Fakat maddi durum ve olanakların, şansın ve mutluluğun artacağı bir dönemde, aile bireyleri ve yakın dostlarınızla da huzurlu ve mutlu günler sizleri beklemektedir. Bereketli bir dönem geçireceğinize de işaret eder. Özellikle güzel günler yaşayacağınız bu dönemde sizin mutluluğunuzu kıskanacak ve kötülüğünüzü isteyecek birileri etrafınızda olabilir. Aileden uzakta zaman geçirmeye de işaret olan bu durum deşarj olmasını sağlar. Eğer plan ve programını değişir, işleriniz istediğiniz gibi gitmezse, zor durumda kalabilir ve ailenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinizi asla duygusal olarak boşluğa bırakmayın ve çevrenizdekilere oldukça özen gösterin. Bu durumda destek ve güç alabileceğiniz kişiler arasında tabi ki birinci sırada aileniz gelmektedir. Ailenizle aranızın açılmamasına dikkat etmeli, sabırla doğruları anlatmalı ve yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız. Sağlık ve huzur dolu günlere kavuşacaksınız.

Uzun bir süreliğine yer değişikliği anlamını taşır. Bu yer değişikliği tatil ya da bir iş sebebiyle olabileceği gibi, bir arkadaş daveti de olabilir. Evden uzakta bir süre zaman geçirmek, fal sahibine iyi gelecek, deşarj olmasını sağlayacaktır. Yine de işlerini, gitmeden önce tamamlaması gerekir. Uzayan, değişen planlar neticesinde zor durumda kalabilir.

Fal sahibinin kaybettiği bir takım kişilere karşı özlemini temsil eder. Şu sıralar özleminin son derece arttığı bu kişi, artık acı duymaktadır. O sebeple aile ve dostlarından yardım almalı, kendi durumunu net bir şekilde izah etmelidir. Aksi halde düşeceği buhrandan çıkması çok zor bir hal alabilir. Ayrıca kendisi ile aynı durumda olan bir kaç kişi ile edeceği sohbet, her iki tarafın da rahatlamasına sebebiyet verecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Maddi imkanların ve rızkın artması anlamına gelmektedir. Maddi yönden geçireceğiniz bereketli bir dönem, işinize de yansıyacaktır. İş başvurusunda bulunmuş iseniz geri dönüşler almaya, ticari işlerle uğraşıyorsanız büyük fırsatlar elde etmeye başlayacaksınız. Mal ve mülk sahibi olmayı müjdeleyen bu sembol, yatırım yapmayı düşünen kişiler için yatırım yapmak için doğru zaman olduğunu belirtir. Elinizi attığınız her işten bol kazanç sağlayacağınızı gösterir. Geçmişte yapmış olduğunuz seçimler sayesinde daha iyi olanaklara sahip olacağınız aşikardır, bu yüzden yapmış olduğunuz bu seçimlerden yana asla pişman olmayacaksınız. Bu durum sayesinde doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız.

Kendinizi iş alanında ispatlayacağınız fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Ne kadar yetenekli ve çalışkan biri olduğunuzu herkese ispatlamak için şans kapınızı çalacaktır. Aynı zamanda ailenizle birlikte ortak bir hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Bu hayal yapacağınız ortak bir iş ve ya almayı düşündüğünüz bir mal mülk olabilir. Bu sayede ailenizle birlikte kazancınızı arttıracaksınız. Ailenizle birlik ve beraberlik sağladığınız sürece geçirdiğiniz zor günler geride kalacak ayrıca bolluk ve bereketiniz daimi olacaktır.

Sağlık Yorumu

Yeni bir başlangıç anlamına gelmektedir. Yapacağınız bu yeni başlangıcın ardından gerisi gelecek ve çok güzel şeyler yaşanacak, güzel haberler alacaksınız. Maddi yönden güçlenip, bir yandan da hayallerinizi gerçekleştirirken, aynı zamanda yarım kalan işlerinizi de tamamlayacaksınız. Özellikle bu kadar yoğun olacağınız bu dönemde sağlığınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Birkaç yerden elinize birden geçecek olan para oldukça işinize yarayacaktır. Fiziksel ve ruhsal sağlığınızı korumanız gerekmektedir.

Doktor kontrollerinizi bu dönemde asla ihmal etmeyip, testlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca beslenmenize de çok dikkat etmeli mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeli, gerektiği takdirde ek gıdalar ve takviye edici multi vitaminler kullanılmalıdır. Bu dönemde zinde kalmanız ve güçlü olmanız gerekmektedir. Hayalini kurduğunuz hayata erişecek, sefa içerisinde bir hayat süreceksiniz. Aileniz ve siz rahata erişecek, aynı zamanda büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Uzaktaki bir akrabanızın sağlığı ile aldığınız güzel haberler, mutluluğunuza mutluluk katacak ve sevdiğiniz insanla da ortak hayallerinize erişip birlikte önemli bir başarılara imza atacaksınız


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.