Kahve Falında Ördek Görmek

Kahve Falında Ördek Görmek
12 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 12.214 kez okundu.

Kahve falında ördek görmek şansın artık size doğru döndüğünün bir göstergesidir. Zenginlik olarak da tabir edilen ördek kahve fincanının tabanında ise zengin biri ile evlenip bereket içinde yaşanacağının göstergesidir. Eğer ördek, kahve fincanın ağız kısmına yakın bir yerde ise çok yakın zamanda kendisine belirsiz bir yerden gelen para, mal ve mülkü simgeler. Yatırım yapma düşüncesi var ise en uygun zamanın geldiğini müjdeleyen ördek bazı yorumculara göre uzun vadeli ama bereketli bir yatırım demektir.

Kişinin heyecanlanacağı bir konuşma ortamında bulunması anlamına gelir. Fal sahibi bu konuşma ortamında yeni biriyle tanışıp, kendisinden etkilenebilir. Karakterinin bu güne kadar yıkılmamış duvarlarını, çivi çiviyi söker neticesinde yıkıp geçecek bu kişi, ortak özellikleri sebebiyle fal sahibine çok coşkulu bir ilişki yaşatacaktır. Ördeğin kanatlarının açık olması, bu kişinin de fal sahibine karşı boş olmadığını gösterir. Çok yakında duyguların ilan edileceği bu durum sebebiyle fal sahibi aile içinde yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Ailesi onu yanlış değerlendirerek kalbini kıracaktır. Fakat müsterih olmalı, daha açık bir şekilde durumunu izah etmelidir. Ardından tatmin olacağı derecede gerekli özürleri alacaktır.

Ördeğin uçması halinde, araba ile ilişkilendirilebilir. Fal sahibi yeni bir araba alabilir ya da mevcut aracına talip bulabilir. Eğer talip bulursa fiyat konusunda çok zıt gidilmemeli, araç özellikleri konusunda detaylı bir rapor verilmelidir. Aksi taktirde yasal sürecin başlaması ile haksız duruma düşebilir. Ayrıca araç üzerinde hakkı olan başka kişiler de mevcut ise aceleci davranılmamalı, gerekli konuşmalar yapılmalıdır. Bu şekilde sorunsuz gerçekleştirilen bir satış işlemi sonrasında eli bollaşacaktır. Bazen kayıp anlamına gelebilir. Ördeğin bir tepside pişirilmiş olarak görülmesi halinde, fal sahibinin kaybettiği bir takım kişilere karşı özlemini temsil eder. Şu sıralar özleminin son derece arttığı bu kişi, artık acı duymaktadır. O sebeple aile ve dostlarından yardım almalı, kendi durumunu net bir şekilde izah etmelidir. Aksi halde düşeceği buhrandan çıkması çok zor bir hal alabilir. Ayrıca kendisi ile aynı durumda olan bir kaç kişi ile edeceği sohbet, her iki tarafın da rahatlamasına sebebiyet verecektir. Ördek bacakları uzun ise, uzun bir süreliğine yer değişikliği anlamını taşır. Bu yer değişikliği tatil ya da bir iş sebebiyle olabileceği gibi, bir arkadaş daveti de olabilir. Evden uzakta bir süre zaman geçirmek, fal sahibine iyi gelecek, deşarj olmasını sağlayacaktır. Yine de işlerini, gitmeden önce tamamlaması gerekir. Uzayan, değişen planlar neticesinde zor durumda kalabilir.

Kahve Falında Ördek Ayağı Görmek

Bazı kaynaklara göre uzun süredir çaba gösterildiği halde başarılamayan bir işin güzel haberler ile sonuçlanacağı anlamını taşır. Bu bir sınav olabileceği gibi, birinin gönlünü kazanmak ile gelişen evlilik ile sonuçlanan hayırlı bir aşk veya iş de olabilir. Evlilik veya iş ise maddi yönden rahat ve bereketli günlerin habercisi olan, ertelenmemesi gereken duygu ve düşüncelerin varlığına delalettir. Başarı ve bereketin sembolü olan ördek, fal sahibine her zaman şans getirir. Hiç beklemediği birinden gelen ilgiyi, ördeğin tamamı görünüyor ve boynunda alyans şekli belli oluyorsa çok yakın zamanda gerçekleşecek mürüvveti işaret eder. Başka bir anlamı da alacaklı olduğu birinden umudu kesmişken gelen parayı simgelemesidir. Falının tutması için kahvenizi içtikten sonra fincanı yıkamayı unutmayın. Ayrıca kahve falının mutlaka bu işi bilen insanlara baktırılması gerekir. İyi niyetler iyi şeylerin olmasına vesiledir.

Kahve Falında Ördek Yavrusu Görmek

Ele geçecek olan büyük meblağdaki paraya yorumlanır. Eğer ki hareket halindeymiş gibiyse yaşanılan hayatın oldukça memnun edici olacağına büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine işarettir. Gelecek olan büyük bir sürprizin habercisi niteliğinde de olabilir. Eğer bir su yığını içerisindeymiş gibi belirmişse yaşanılan hayatın sakinliğini ve huzuru simgeler. Kişi sahip olduğu tüm endişe ve üzüntüleri bir kenara bırakmalı, ona sunulacak olan muazzam yaşamın tadını çıkarmalıdır. Zira güzel günler pek yakındır.

İki duvar arası ya da iki dağ arasında herhangi bir yere sıkışmış halde görülüyor ise bu örselenmiş duyguları, pişmanlıkları ve yalnızlığı tanımlar. Hane içerisinde özellikle bir erkek profili tarafından fazlaca baskıya uğramış ve psikolojik olarak henüz aşamadığı ruhsal sorunlara sahip demektir. Giyim, kuşam ve seyahat fal sahibi için oldukça önemli olup, özgürlüğünün elinden alınmasından dolayı bir takım yersiz korkular yaşamaktadır. Kahve falında bir yere sıkışmış ise ne denli huzursuz edici yorumlara sahip olsa da bir o kadar da fal sahibinin saf, temiz ve masum bir yapıya sahip olduğunu tanımlar.

Boşanmanın iyi bir fikir olmadığını daha yeni yeni algılıyorsunuz. Eski karınızın kendine çoktan bir yol çizmiş olması ise hissettiğiniz acıyı ikiye katlıyor. Son zamanlarda evlatlarınıza daha düşkün olacaksınız. Bazı sorumluluklarınızdan kaçarak kurtulmaya çalışıyorsunuz ama her seferinde daha ciddi boyutta karşınıza dikiliyorlar. Uyku düzensizliğinizden dolayı bir takım sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Ördek Başı Görmek

Senin hayatına girecek olan bir kişi ile her ne kadar dini inançlarınız biri birine asla uymuyor olsa bile o kişi ile hayatlarınızı birleştirmek için kararlar alacak olduğunuza da işaret etmektedir. Sen bu anlarda hayatını yaşamak istiyor olman ve kalbine söz geçirmeyi tercih etmek yerine daha çok ona kapılmayı tercih ediyor olmandan dolayı sonucunda o kadar da pişman olacaksın ki. Çünkü hayatına hiçbir şekilde dini inancınızın uyuşmadığı o kişiyi aldığın andan itibaren o kadar kötü olan şeyler de olacak ki sen bile insanlar neden senden bu kadar nefret ediyor ya da neden hepsi birden seni yalnız bırakıyor anlamayacaksın bile. Sadece etrafına bakar ve insanlar ile ilişkilerini sırf sonunun asla olmadığı biri için bu kadar etkiliyor olmandan dolayı neler kayıp ediyor olduğunu da görmen gerekir.

Sana gelecek en güzel haberleri de işaret etmektedir. Sen o dini inançlarınızın asla uyuşmadığı çocuk için senin bulunduğun şehirde sana tüm iyilikleri yapan fakat buna karşında seni oldukça üzen kişiden de kurtulacaksın. Her ne kadar ilk başlarda üzülüyor olsan bile o kişinin senin hayatından çıkmış olması da sana büyük etkide de yardım edecektir. Sen de insanlar arasında olan kişilerin seni böyle maddi ve manevi anlamda kullanmalarına izin vermek yerine daha çok kendi isteklerini de dile getirmeyi denemelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git