Kahve Falında Civciv Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Civciv Görmek

Kahve falında civciv görmek, fal sahibinin kendisi hakkında yakın çevresinde dedikodu yapıldığına ve bu dönem içerisinde atacağı adımlara özellikle dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Kişinin maddi açıdan büyük bir güç kazanacağına ve üzerindeki kem gözlerden kurtulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Evliliğinizi bitirme kararı almış olmanız eşinizi sevmediğiniz anlamına gelmiyor. Ama bir takım nedenlerden dolayı fazla yıpranmış ve istediğiniz hayatın bu olmadığını düşünüyorsunuz. Kısa zaman içerisinde eşinizle tekrar oturup konuşacak, evliliğinize bir şans verme kararı alacaksınız. Tüm sorunlarınız çözüme ulaşacak ve evliliğinizde yeni bir döneme gireceksiniz. Alınganlıkları bırakarak, eşinizin size verdiği değeri anlayacak, mutlu bir evliliğin devam etmesi için elinizden geleni yapma kararı alacaksınız.

Kısa zaman önce  yeni biriyle tanışmışsınız. Bu kişi sizin epey aklınızı kurcalıyor gibi görünüyor. Zaten aklınıza bir kere düşmüş, kalbinize düşmemesi imkansız. O kişi ile güzel bir yerde görüşme ayarlayarak, kalbinizi ona açacaksınız. Anlayacaksınız ki o kişi de size karşı boş değil. Birlikte oturarak hoş sohbetler edecek, aslında ne kadar uyumlu olduğunuzu anlayacaksınız. Güzel bir birlikteliğe başlayacak, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Nişanlınız sizi çok seviyor, tabi sizde onu. Ama bazı konularda nişanlınız ve aileniz arasında kalıyorsunuz. Hiç endişelenmeyin, çünkü nişanlınız çok anlayışlı. Bazı konular da ailenizi desteklemeniz gerektiğini ve  her zaman yanınızda olduğunu söyleyerek sizi rahatlatacak. Bu anlayışlı yapısı sayesinde, çok huzurlu ve mutlu olacaksınız.

Para Yorumu

Uzun zamandır yeni bir ev arayışı içerisine girmişsiniz. Ama istediğiniz evler hep gelirinizin üzerinde olmuş. Kısa zaman içerisinde geliriniz de yaşanacak olan artış ile istediğiniz evi alabilecek. Köklü değişimler yaparak, hayatınızın düzenini değiştireceksiniz.

Yaptığınız harcamalara kısıtlama getirme vaktiniz geride kalacak. Elinize geçecek yüklü miktarda para ile, hayallerinize ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Gelen bu para sayesinde, çılgınlar gibi alışveriş yapabileceğiniz, doyasıya eğlenebileceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Verdiğiniz bir borcu fazlası ile geri alacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zaman önce bir yakınınıza borç vermiş ve üzerinden seneler geçmiş olması, kişinin mahcup olup size fazladan para vereceğine işaret eder. Bu gelen para ile bereketli bir döneme gireceksiniz. Size ilaç gibi gelecek ve istediğiniz o arabayı alacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailecek çok renkli kişiliğe sahip insanlarsınız. Sürekli birbirinizle şakalaşan, oyunlar oynayan ev halkı bu sayede neşe içinde yaşıyorsunuz. Ailede bir kişi size kısa zaman içerisinde evlilik teklifi aldığını söyleyerek, sizi çok mutlu edecek. Bir yanınız onun yuvadan uçacağını düşünerek üzülse de bir yanınızda çok mutlu oluyor. Yakınlar da aileye katılacak olan damadınız ile tanışacak, onu çok seveceksiniz. Düğün hazırlıklarına çok zaman geçmeden başlayarak, ailenizin büyümesini keyifle seyredeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre aileniz ile aranızda geçen bir takım sorunların biteceğine işaret eder. Sizin ve ailenizin yıpranmasına neden olan bu sorunlar, artık son bulacak. Birlikte her şeyin üstesinden gelerek, daha çok kenetleneceksiniz. Bu hayattaki en değerli hazinenin aile olduğunu tekrar anlayarak, huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Arkadaşlarınız ile güzel bir tatil planı yaparak, kısa süreli seyahate çıkacaksınız. Bu tatilde deliler gibi eğlenecek, tüm yılın yorgunluğunu atacaksınız. Uzun zamandır aklınızda olan tatili maddi nedenlerden dolayı ertelemek zorunda kalmışsınız. Ama nihayet bu tatile çıkabilecek parayı elde edeceksiniz. Güzel bir tatil geçirecek, evinize huzurlu ve tatlı yorgunluk ile döneceksiniz.

Uzaktan gelen akrabaya işaret eder. Hane içerisinde kalabalık bir kaç gün geçireceksiniz. Bu kişinin gelmesi size ve tüm aileye iyi gelecek. Özlem giderecek, geçmişi anacaksınız. Çocukluğunuzdan kalan fotoğraflarına bakarak biraz duygusallaşsanız da, aslında ne kadar güzel çocukluk geçirdiğinizin ve ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe girmiş ama tam olarak iş yerine ısınamamışsınız. Bu nedenle kendinizi yeteri kadar işe veremiyor, sizden beklenilen performansı sergileyemiyorsunuz. Kısa zaman içerisinde iş yerine gelen biri ile samimi olacak, sizin işe adapte olmanızı sağlayacak. Bu kişi sizin dostluğunuzu kazanacak ve iyi işler başarmanızı sağlayacaktır.

Kısa zaman içerisinde güzel bir iş yemeği davetine gideceksiniz. Bu davette her firmadan insanlar olacak. Kendinizi gösterebilmek adına canla başla çalışacak, güzel bir sunum hazırlayacaksınız. Hazırladığınız bu sunum, size yeni iş kapıları açarak herkesin gözünde mükemmel olmanızı sağlayacak.

Başarılarınızın herkesin diline dolanmış. Bu başarılarınızı kıskanan bir takım insanlar, sizin kuyunuzu kazmaya çalışabilir. Yaptığınız işleri engellemeye çalışan bu kişiler tam da sizin yakınınızda olan kişiler. Bu kişilerin farkına varacak, biraz hayal kırıklığı yaşasanız da, onların sizi bitirmeye çalışması ile daha da güçlenecek daha da iyi işlere imza atacaksınız.

Yepyeni heyecanlar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır var olan iş kurma hayaliniz nihayet faaliyete geçecektir. Tüm paranızı bu işe yatıracak, işten büyük beklentilere gireceksiniz. Verdiğiniz emeğin karşılığını kısa sürede alarak, iyi işlere imza atacak ve harika müşteri portföyüne sahip olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlık sorunlarını atlattığınız, her şeyin gönlünüzce olduğu bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Ufak tefek ağrılarınız sizi biraz yormuş ve kısa süreli tedavinin ardından artık sağlığınıza kavuşacağınıza işaret eder. Kendinize daha iyi bakacak, daha sağlıklı olduğunuz günler yaşayacaksınız.

Yakın zamanda küçük bir kaza atlatmışsınız. Bu kazada çok şükür ki ufak tefek sıyrıklar dışında kötü bir sorun olmamış. Bu sıyrıklar için pansumanlarınız bitecek ve artık daha iyi olacaksınız. Hayatın ne kadar iyi, yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu bu kaza sayesinde anlamışsınız. Artık daha dikkatli olacağınız bir döneme gireceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.