Kahve Falında Balina Görmek

16.04.2015
Kahve Falında Balina Görmek

Kahve falında balina görmek, fal sahibine hediye edilmesi planlanan maddi ve manevi değeri çok büyük bir hediye ile yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin evine yeni ve güzel eşyalar alacağını simgeler. Eğer kahve fincanının dibinde çok büyük belirmiş ise hedeflerini büyüterek işlerini hızlandıran fal sahibinin hedeflerine çok kısa zamanda kavuşacağını müjdeler.

Diğer bir yorumda her şeyin en iyisini ve en hayırlısını dileyen fal sahibinin kendi çabaları kavuşacağı rahat ve huzurlu bir hayatı simgeler. Eğer fal tabağının kenarında çıkmışsa geleceğe dair planları olan fal sahibinin şansının hep açık olduğunu ve bereketli günlerini israf etmeden değerlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal tabağında ufak belirmiş ise gün içerisinde çok sevineceği bir haber alacağına işarettir. Birkaç tane ise fal sahibinin sevdiği insanlarla birlikte girişeceği bir işte başarı sağlanacağını belirtmektedir. Kuyruğu büyük ise fal sahibinin aile hayatında önemli değişikler olacağına ve bu değişimlerin olumlu yönde seyredeceğine dalalettir. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir. Eğer birlikte bir kelebek yada uğur böceği belirmiş ise fal sahibi hayatına anlam katacak biri ile tanışarak ciddi adımlar atacak demektir. Etrafında çıkan büyük bir yapı ise devlet dairelerinden birisinden alınacak hayırlı bir iş haberi ile yorumlanır.

Aşk Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlayacak, hayatınızda bir takım değişiklikler gerçekleştireceksiniz. Sevgilinize çok fazla güvenecek ve ona bağlanacaksınız. Ayrı geçirmeye bir gün bile tahammül edemeyeceksiniz. Bu nedenle ayrı eve çıkarak beraber yaşamaya başlayacaksınız. Kısa sürede evinizi dayayıp döşeyecek, nikah hazırlıkları için kolları sıvayacaksınız. Çok mutlu olacağınız, harika bir evlilik yaşayacağınız dönem sizi bekliyor. Keyfini çıkartın.

Eşinizin maddi anlamda sıkıntıları sizi iyice bu evlilikten itmiş gözüküyor. Fakat bu hayatın inişleri olduğu gibi çıkışlarıda var. Kısa zaman içinde eşiniz tüm maddi sıkıntıları gidererek, size istediğiniz şekilde hayatı vaad ededecek. Daha huzurlu ve mutlu bir evlilik süreceksiniz.

Eski nişanlınız kapınızda kul köle olmuş, siz yinede banane diyorsunuz. Mutluluğu uzakta arıyor, ona bir şans vermeyi çok görüyorsunuz. Yakın zamanda bir aile dostunuzun size akıl vermesi ile eski nişanlınıza son bir şans vereceksiniz. Göreceksiniz ki her şey eskisinden de güzel olacak. Daha anlayışlı olursanız, bu ilişki uzun soluklu olacaktır.

Kısa zaman içinde karşınıza yeni birinin çıkacağına işaret eder. Bu kişi uzun boylu, esmer biri. Zaten esmerlerden hoşlanıyorsunuz. Bu kişide dış görünüş olarak size çok hitap eden biri. Karşılıklı uzun sohbetler edecek, birbirinizi yakından tanıma fırsatı vereceksiniz. Bu kişi ile mantıklı hareket ederseniz, çok güzel bir ilişki yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Finansal anlamda son derece yükselişe geçeceksiniz. Daha çok çalışıp daha çok kazanacak, istediğiniz gibi harcayacaksınız. Sorumluluklarının bilincinde olmanız nedeni ile hiç bir zorluk yaşamayacağınız döneme gireceksiniz.

Kısa zaman içinde yeni bir ev alacağınız anlamına gelmektedir. İstediğiniz bir eve sahip olmak için çok mücadeleler vermişsiniz. Biraz açığınız kalsa da, yakınınızdan alacağınız para sayesinde istediğiniz evi alacaksanız. Evi aldıktan sonra hiç bir sorun yaşamayacak, huzur ve bolluk içinde yaşayacaksınız.

Eşinizden ayrıldıktan sonra bunalıma girmiş, çalışmayı reddetmiş kendinizi eve kapatmışsınız. Haliyle borçlar birikmiş ve artık nefes alamayacak duruma gelmişsiniz. Fakat artık rahata kavuşacağınız zaman geliyor. Bir yakınınızdan miras kalacak, sizde bu miras sayesinde tüm sıkıntılarınızdan arınacaksınız. Sofranızdan rızkın eksik olmayacağı kendinizi daha iyi hissedip yeni döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içindeki bir takım gerginlikler son bulacağı anlamına gelmektedir. Uzun zamandır evde hakim olan sessizlik artık canınıza tak edecek, ne ise sorun onu masaya yatırma kararı alacaksınız. Kısa süren konuşma sonrasında aranızdaki tüm sorunları çözüme kavuşturacak, eski düzeniniz geri döneceksiniz. Hane içinde huzurlu günlerin geldiği döneme gireceksiniz.

Sıkı dostlarınız size bir sürpriz doğum günü partisi düzenleyecek. Uzun zamandır bu parti için plan program yapmalarına rağmen size hiç hissettirmemeleri de büyük başarı. Bu partide çok eğlenecek, harika bir doğum günü geçireceksiniz. Gelen hediyeler sizi hem çok şaşırtırken hem de hepsini beğeneceksiniz.

Çocuğunuza karşı ilgiyi biraz fazla abartıyorsunuz. Çocuklarım için yaşıyorum diyorsunuz ama kendinizi ve eşinizi çok ihmal ediyorsunuz. Yakın zaman içinde kendinize vakit ayırarak güzel bir alış verişe çıkacaksınız. Uzun zaman sonra çocuklar olmadan vakit geçirmek sizi biraz tuhaf hissettirse de, dinlenmiş ve kendinize gelmiş gibi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla buluşacak, hoş sohbetler edecek, böyle günleri artık hayatınıza daha çok dahil edeceksiniz.

Hane içinde birine verdiğiniz borç başınıza iş açmış. Herkesin size verme demesine rağmen verdiğiniz para yüzünden baskı altında kalmış mutsuz olmuşsunuz. Ailenizde biliyor ki bu parayı geri almanız epey zor, bu nedenle hep karşı çıkmışlar. Fakat siz onları yanıltacak, bu kişiden paranızı kolaylık ile geri alacaksınız. Parayı geri almanız halinde hane içerisindeki gerginlik ve huzursuzluk son bulacak.

Hayatınızdaki tüm fazlalıkları atıp, sadece kendinize odaklı yaşamaya başlayacaksınız. Evinizde, işinizde, çevrenizde size fazla gelen ve size zararı dokunan kim varsa onlardan kurtulacaksınız. Tüm fazlalıklardan kurtulduğunuzda göreceksiniz ki, arınmış ve daha mutlu hissedeceksiniz. Kendinizi yenilenmiş ve son derece huzurlu hissettiğiniz döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş yerinde sizi çekemeyen ve size kumpas kuran birinin varlığına işaret eder. Bu kişi sinsi sinsi sizi gözetliyor yaptığınız işlere fitne sokuyor. Fakat kısa zaman içinde açığa çıkacak olan bu kişi sayesinde daha da iyi başarılar elde edeceksiniz. İş yerinde her şey yoluna girecek, daha huzurlu çalışma ortamı yaşayacaksınız.

Okulda başarılarınıza başarı katacak, herkesin takdirini toplayacaksınız. Sizden beklenmeyen performans sergileyecek, ailenizin göğsünü kabartacaksınız. Son derece başarılı olacağınız yeni bir döneme girecek, başarılı olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız.

Yeni bir iş kuracağınız ve bu işte beklentilerinize ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır istediğiniz işe girilerek, çok iyi gelir elde edecek, başarılarınıza adınızdan sık sık söz ettireceksiniz. Bu iş sayesinde kısa zamanda yeni bir araba alacak, başarılı bir iş insanı olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlığınızı tehdit eden her ne var ise onlardan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Bir süredir şikayet ettiğiniz ağrılarından kurtulacaksınız. Bu aralar su içmeyi çok ihmal ediyor kendinize bakmıyorsunuz. Ama artık silkelenecek ve bu gidişata son vereceksiniz. Daha sağlıklı olacağınız döneme gireceksiniz.

Fazla spor yapıyor fakat dengeli beslenmiyorsunuz. Sadece spor yaparak istediğiniz kiloya sahip olamazsınız. Bunu anlamanız uzun sürmeyecek. İyi bir diyetisyene başvuracak, hedeflediğiniz kiloya kısa zamanda düşerek daha sağlıklı olacaksınız.

 

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.