Kahve Falında Balina Görmek

Kahve Falında Balina Görmek
16 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.090 kez okundu.

Kahve falında balina görmek, fal sahibine hediye edilmesi planlanan maddi ve manevi değeri çok büyük bir hediye ile yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin evine yeni ve güzel eşyalar alacağını simgeler. Eğer kahve fincanının dibinde çok büyük belirmiş ise hedeflerini büyüterek işlerini hızlandıran fal sahibinin hedeflerine çok kısa zamanda kavuşacağını müjdeler.

Diğer bir yorumda her şeyin en iyisini ve en hayırlısını dileyen fal sahibinin kendi çabaları kavuşacağı rahat ve huzurlu bir hayatı simgeler. Eğer fal tabağının kenarında çıkmışsa geleceğe dair planları olan fal sahibinin şansının hep açık olduğunu ve bereketli günlerini israf etmeden değerlendirmesi gerektiğini işaret eder. Fal tabağında ufak belirmiş ise gün içerisinde çok sevineceği bir haber alacağına işarettir. Birkaç tane ise fal sahibinin sevdiği insanlarla birlikte girişeceği bir işte başarı sağlanacağını belirtmektedir. Diğer bir yorumcunun ifadesinde ise kuyruğu büyük ise fal sahibinin aile hayatında önemli değişikler olacağına ve bu değişimlerin olumlu yönde seyredeceğine dalalettir. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir. Eğer birlikte bir kelebek yada uğur böceği belirmiş ise fal sahibi hayatına anlam katacak biri ile tanışarak ciddi adımlar atacak demektir. Etrafında çıkan büyük bir yapı ise devlet dairelerinden birisinden alınacak hayırlı bir iş haberi ile yorumlanır.

Kahve Falında Balık Kuyruğu Görmek

Kahve falında balina kuyruğu görmek, sürekli sen nereye gider isen git senin ile gelmek isteyen ve sen her ne kadar rahatsız olduğunu dile getirsen bile hiçbir şekilde senin peşini bırakmayan insanların yanında yer aldığına da işaret edecektir. Sen de artık o kişilere bu durumu düzgün bir şekilde anlatmak yerine artık olduğu gibi ve hatta gerekir ise sert bir şekilde anlatmayı tercih eder isen hem o o zaman daha iyi anlayabilir hem de sen bu durumdan artık rahatsız olmak yerine kurtulabilirsin. İnsanların senin hayatına karışmasına ve müdahale etmesine bu kadar izin vermek yerine sen de kendin yaşamayı daha çok tercih etmelisin.

Maddi anlamda da bir yandan o kadar sıkışık olan zaman dilimlerini geçiriyorsun ki en son bir yerden sana gelecek olan maddi bir yardım ile de rahatlayacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen de bu gelecek olan maddi yönden rahatlamanı farklı anlamlarda ya da gereksiz yere kullanmak yerine fazlasını bir köşeye ayırmayı tercih eder isen o zaman hayatının diğer geri kalan kısımlarında da sıkışmak yerine köşede bir birikim ile rahat edebilirsin. Tam aşk ayları içerisinde yer alıyor olmandan dolayı da öyle güzel olan anları geçireceksin ki işte sen de dünya üzerinde mutlu olarak yer alan insanlar içerisinde yer alacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git