Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

20.10.2015
Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

Kahve falında kuş gagası görmek, fal sahibinin ilişkisinde muhabbetin ve mutluluğun artacağı anlamına gelir. Kişinin bolluk ve bereket içerisinde sevdiği ile güzel günler yaşayacağına işaret eder. İlişki ile ilgili kafadaki soru işaretleri ve endişeleri çöpe atma vakti geldi demektir.

Aşk Yorumu

Kişinin karakteri hakkında da fikir vermekte ve  genellikle oldukça hoş sohbet, sıcakkanlı ve dürüst kişileri işret etmektedir. Bu kişi fal sahibinin kendisi olabileceği gibi yakınında bulunan bir kişi olarak da yorumlanabilir.

Sıcakkanlı ve hoş sohbet yönünüz sayesinde kısa bir zamanda yeni birisi ile tanışacağınıza işaret etmektedir. Bu kişi bir süredir çevrenizde bulunan ve sizin dikkatinizi çekmeye çalışan birisi olabilir.

Yakın bir zaman içerisinde sizin de dikkatinizi çekebilir ve hızlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Oldukça kafa denginiz olan bu kişi ile geçireceğiniz güzel vakit sizi hızla evliliğe doğru sürükleyebilir. Hayalini kurduğunuz mutlu ve huzurlu yuvaya işaret etmektedir.

Evli olan kişiler için ise alınacak müjdeli bir habere işaret etmektedir. Alacağınız bu haber sayesinde hayatınız değişebilir ve düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bir bebek müjdesi alabilirsiniz.

Uzun zamandır istediğiniz bu bebek haberi sizi ve ailenizi oldukça mutlu edecektir. Sahip olacağınız kocaman aileniz ile keyfini süreceğiniz mutlu, sağlıklı ve bereketli günler sizi beklemektedir. Aynı zamanda bir süredir eşinizle beraber ertelediğiniz tatil planınızı gerçekleştirmenin de tam zamanıdır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi konularda alacağınız kararlar ile ilgili oldukça dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bu sebeple yatırımlarınız konusunda size bir uyarı olarak yorumlanabilmektedir.

Özellikle kişisel harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeniz gereken bu dönemde kesenin ağzını biraz kısmanızda fayda vardır. Özellikle bu sıralar sizden yardım isteyen arkadaşlarınıza karşı tedbirli olup her şeyi kararında yapmaya çalışmaya özen göstermeniz gerektiğine bir işarettir.

Yatırımlarınızı yaparken dikkatli ve akıllıca davranmalı çevrenizdeki herkese körü körüne güvenmemeye gayret etmeniz gerektiği anlamında da yorumlanmaktadır.

Bu dönemde işinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Bir süredir memnun olmadığınız işinizden ani bir karar ile ayrılmak isteyebilirsiniz. Alacağınız yeni iş teklifleri sayesinde hem daha iyi bir konuma sahip olacak hem de maddi kazancınız bu doğrultuda artacaktır.

Hane içerisinde yaşadığınız mutluluk hayatınızın her alanında size motivasyon sağlayacaktır fakat uyanık olmanızda yine de fayda vardır. Bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız bu dönemde karşınıza çıkan tüm sıkıntıları atlatacak ve huzurlu günler geçireceksiniz. Aynı zamanda bu sembol istediğiniz ve hayalini kurduğunuz hayata yakın zaman içerisinde sahip olacağınıza da yorumlanmaktadır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Yakın bir zaman içerisinde bir arkadaşınızın sizin tavsiyenize ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir. Etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birinin sizin yardımınıza çok ihtiyacı olabilir.

Bir süredir size söylemekten çekinse de kısa bir süre içerisinde size bu durumu açacağına yorumlanabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz birisiyle, onun hayatı ile ilgili önemli bir konuda bir konuşma yapacağınız anlamına gelmektedir.

Yapacağınız konuşma bu kişi üzerinde büyük bir etki yaratacak ve bu kişi hayatında büyük değişiklikler yaşayacaktır. Diğer bir yandan da yakınınızda olan ve çok fazla konuşan bir kişiye de işaret etmektedir, fakat bu kişiye dikkat etmeniz gerekebilir, kötü niyetinden olmasa da söylenmemesi gereken konuları ağzından kaçırabileceğine işarettir.

Bu dönemde ailenizden birinden yardım isteyeceğinize işaret etmektedir. Alacağınız yardım sayesinde hayatınızda ufak tefek değişiklikler meydana gelebilir. Kısa bir zaman öncesinde yaşadığınız sıkıntıları aileniz sayesinde atlatacak rahata kavuşacaksınız.

Hayatınızda aldığınız her kararınızı destekleyen ailenizin her çektiğiniz sıkıntıda sizin yanınızda olduğuna işaret etmektedir. Sizi, tüm sevdiklerinizi ve ailenizi mutlu, başarılı, sağlıklı, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer hayatınızda sizi fazlasıyla yoğun ve yorucu günlerin beklediğini habercisidir. Bu dönemde karşınıza yeni ve cezbedici yeni iş teklifleri çıkabileceğine yorumlanabilir.

Özellikle iş hayatınız ile ilgili yeni kararlarınızı alırken oldukça dikkatli olup her ihtimali düşünmeyi göz önünde bulundurmalısınız. Bu günlerde alacağınız kararlar geleceğinizi belirleme konusunda size fayda sağlayacaktır. Ayrıca kararlarınızı alırken yakın çevrenizdeki kişiler ve ailenizin de fikirlerini almanız gerektiğini işaret etmektedir.

Sık sık seyahat edeceğinizi de göstermektedir. Genellikle işiniz sebebiyle yapacağınız bu seyahatler sırasında hayatınızın her alanı ile ilgili kendinizi geliştirme fırsatını yakalayacaksınız.

İş hayatınız konusunda yanlışlar yapmış olsanız da bunları farkına varacağınıza ve bu yanlışları tekrarlamayacağınıza da işaret olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca hayatınızın belirli alanlarında değişiklik yapacağınızı göstermektedir.

İşiniz ve kariyeriniz konusunda ise kısa süre içerisinde elde edeceğiniz büyük başarılar sayesinde istediğiniz konuma ulaşacak ve iyi bir kariyer sahibi olacağınıza işaret etmektedir. Bunun için yalnızca bir süre her zamankinden daha sıkı çalışmanız gerekmektedir.

Sağlık Yorumu

Bu sıralar ufak tefek rahatsızlıklar geçirebileceğinize işaret etmektedir. Özellikle son haftalarda içinde bulunduğunuzu çalışma temposu güçten düşmemize neden olabilir. Vücut direnciniz bundan etkilenebilir.

Aynı zamanda hastalığın da sembolü olan bu figür geçirebileceğiniz fakat ciddi olmayan bir rahatsızlığı işarettir. Bu yüzden tedbirlerinizi almalı dengeli beslenmeli, yeteri kadar dinlenmeye ve kendinizi fazla yormamaya özen göstermelisiniz.

Kendinize ayırdığınız boş vakitlerinizde Fiziksel sağlığınız için de faydalı olabilecek aktivitelere katılmaya gayret etmelisiniz. Mentel sağlığınız kadar fiziksel sağlığınız da oldukça önemlidir. Bu sebeple rutin kontrollerimizi de aksatmamalısınız.

Yakın bir akrabanızdan gelecek olan bir hastalık haberine de işaret etmektedir. Ciddi bir rahatsızlık olmayacaktır fakat bu süre zarfı içerisinde, içinde bulunduğumuz durum sizi ve ailenizi biraz üzebilir.

Kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacak olan kişi ile aile bağlarınızın daha da güçleneceğine yorumlanmaktadır. Tekrardan hayatınızın içerisine girecek olan bu kişinin size, hayatınız ile ilgili konularda oldukça yardımı dokunacağına da işaret etmektedir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı geçireceğiniz günler sizleri beklemektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.