Kahve Falında Gaga Görmek

Kahve Falında Gaga Görmek
20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.690 kez okundu.

Kahve falında gaga görmek, birinin sizin tavsiyenize ihtiyaç duyacağına ya da sizin güvendiğiniz birinden tavsiye alacağınıza işaret eder. Sevdiğiniz biri için uzun bir konuşma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuşma onun için bir başkasından ricada bulunmak ya da ona tavsiyeler vermek amaçlı olabilir. Tüm tecrübelerinizi ve bilgi birikiminizi bu konuşma sırasında seferber edeceksiniz. Uzun konuşmanız insanları etkileyecek ve hayranlık uyandıracak. Seçtiğiniz kelimeler ve üslubunuzla dinleyenler ne kadar uzun konuştuğunuzu değil ne kadar etkileyici konuştuğunuzu fark edecek ve insanlara istediklerinizi kolaylıkla yaptırabileceksiniz.

Çok konuşan bir arkadaşa, patrona ya da aileden birine işaret eder. Hayatınızdaki biri sizin iyiliğiniz için olduğunu düşünerek size sürekli aynı konuşmaları yapacak. Her gün aynı şeyleri söyleyerek sizi yönlendirmeye çalışacak. Bu kişi ailenizden biri olabilir ve sizi gelecek planlarınızı değiştirmeniz konusunda yıldırmayı deneyebilir. İş hayatında ise size sürekli ağır işler yükleyen ve çok çalıştığınız halde yeterince çalışmadığınızdan yakınan bir patronla karşılaşabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız büyük sıkıntılar altına girebilir ve her gün sizi arayarak rahatsız edecek derecede sorunlarını anlatıp bunu uzun bir süre tekrar edebilir. Çevrenizde çok konuşan insanlar artacak ve bir süre bu duruma sabretmek zorunda kalacaksınız. Gereksiz ve boş sözler sarf etmeye, bazen bunu yapan kişinin siz olduğuna bazen de çok yakınınızda birinin sürekli ve gereksiz konuşarak sabrınıza zorlayacağına dalalettir. Ayrıca birinden herhangi bir konuda yardım isteyebilir ve uzun bir konuşma sonucunda faydalı bir tavsiye alabilirsiniz.

Kahve Falında Gagalı Kuş Görmek

Hoş sohbet biri olduğunuzu çevrenizde bu yönünüzden dolayı sevildiğinizi ifade etmesine rağmen gaganın büyük olması durumunda çevrenizde sizin tüm sır ve yaşantınızı bilen kıskanç birinin sizin aleyhinize konuşup sizi kötü göstermeye çalışarak yıpratabileceğini gösterir. Bu kişi sizin yakınınızda hatta aile içinden biri bile olabilir o yüzden kimseye çok fazla sır vermemenizi herkesi kendiniz gibi bilmemeniz gerektiğini bu yönünüzle zarar görebileceğinizi size gösteren bir semboldür.

Özellikle saksağana veya kargaya benzer bir kuşun görünmesi çok konuşma ve gevezelik anlamına gelip arkanızdan kuyunuzu kazan boş boğaz birinin olduğunun işaretidir. Fincanın kulplu kısmında çıkmış ise bu kişi sizin aile içinden biri olabileceği, fincanın altında ise her an size zarar verebileceği fakat şuan sinsice pusuya yatmış sizinle iyi geçinen biri olarak göründüğü o yüzden sözleriniz tartarak ve fazla sırrınızı vermemeniz gerektiği anlamındadır. Ağaç kakan gibi gagası kuvvetli ve delici kuş görmekte size diliyle zarar verecek birinin varlığını işaret eder. Özellikle sevdiğiniz ile aranızın açılması için sizin sözlerinizi çarpıtıp iletecek ortak bir arkadaşınız olabilmektedir.

Kahve Falında Kartal Gagası Görmek

Kırılgan bir yapıya sahip olman nişanlını fazla tedirgin ediyor. Ona seni anlayabilmesi için bazı ipuçları vermelisin. Görmezden gelmeyi tercih ettiğin birtakım ailevi problemler ilerde vicdan azabı duymanı yol açacağı için konuşarak halletme yoluna gitmelisin. Harcamalarında titiz davranman gelecekte maddi sıkıntılar çekmeni daima önleyecek. Erkeklerin nasıl hediyeler almaktan hoşlandığını bilmediğin için nişanlına sürpriz yapmayı bir türlü beceremiyorsun.

Kahve Falında Ördek Gagası Görmek

Her konuda aşırı titiz davranman seni ve etrafındakileri fazlasıyla yoruyor. Olayları biraz akışına bırakmanda fayda var. Yakın bir arkadaşının sana karşı hissettiği derin duyguları farkedip onunla bir konuşma yapacaksın. Biraz uzun bir zaman sonra kalbindeki kişi sana olan aşkını itiraf edecek. Sabredersen mutlu ve güzel bir ilişki seni bekliyor olacak.

Kahve Falında Gagalı Hayvan Görmek

Çabaladığınız konularda hak ettiğiniz karşılığı alacağınızı gösterir. Sakin ve huzurlu hayatınızı bozmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişilerle olan tüm bağlantılarınızı kesmeniz sizin için doğru olacak demektir. İş ve eğitim hayatınızda yapmak isteyip de hayata geçiremediğiniz bazı şeyleri yoluna koymak için kollarınızı sıvayacaksınız.

Yaşamındaki olumsuzlukların kaynak noktası olarak kendini suçlamayı bırakmalısın artık. Herkes yanlış kararlar alabilir. Son zamanlarda çok bunalmışsın. Eşinin ailesi ve kendi ailenle ilgili bir takım problemler arada kalmana neden olsa da, eşinin sana olan sonsuz sevgisi ilişkinizi taze tutmanızı sağlayacak. Herkesi olduğu gibi kabul etmeli ve kafandan atamadığın takıntılarına bir son vermelisin.

Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

Senin için sadece ağzı yılan gibi zehir saçan insanların çevrende yer alıyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle bir insansın ki her gördüğün insanları her an kendin gibi sanıyor ve bunun sonunda da o kadar üzülüyorsun ki her ne kadar insanlara kötü bir şey olmasın diye kendini feda ediyor olsan da insanlar hiç bir zaman senin için bunu demeyi de tercih etmiyorlar. Sen de artık senin çevrende ağzı yılan gibi zehir saçan insanlar ile bir arada olmak yerine sadece sana iyi gelen ve senin iyiliğini isteyen insanlar ile bir arada olmayı tercih etmelisin. Bu durum hem senin daha az üzülmene hem de her an mutlu olan hayatını da gereksiz olan insanların ziyan etmesine engel olursun.

Sana gelecek olan eğlenceli anları da haber vermektedir. O kadar farklı anlamları olan bu fal yorumu senin daha çok sevdiğin arkadaşların tarafından düğün sünnet ya da eğlence gibi bir ana davet edilecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen de böyle bir ortama hayır demek yerine kabul eder isen o kadar hızlı bir şekilde hayata tekrar tutunabileceksin. İş hayatında olan sarsıntıları da artık yok etmek için önce bir güzel kendine gelip sonra da dört kol ile tekrar derslerine sarılman gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git