Aslan Burcu Kadını: Özellikleri, Aşk, Cinsellik ve Fazlası

Aslan Burcu Kadını: Özellikleri, Aşk, Cinsellik ve Fazlası
25 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Burçlar hayatımızda çok önemli bir yere sahip astroloji bilimidir. Doğduğumuz gün ve aya göre değişiklik gösteren burçlar, kişiliğimizi davranışlarımızı neleri sevip sevmediğimizi belirlerler. Sahip olduğumuz çoğu özelliğin her birimizde değişiklik göstermesinde burçların rolü büyüktür. Bu değişiklikler nereli olduğumuza ve nasıl yetiştiğimize de bağlıdır fakat burçlar doğduğumuz andan itibaren bizimle olduğundan etkileri oldukça fazladır.

Burçlara kimimiz inanırız kimimiz de saçma buluruz. Bilim olarak gören de vardır sallama olarak görenimiz de. Fakat insanların burçlarının özelliklerini taşıması tesadüfi bir şey değildir. Burçlar doğaları gereği gezegenlerin yer değiştirmesi, ay tutulması gibi olaylar sonucunda bizleri etkileyebilir. Bu etkilemeler günlük hayatımızda verdiğimiz tepkilerimizle belli olur. Bu yüzden burçların önemi büyüktür. Bu yazımızda aslan burcu kadınının özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Aslan burcu 23 Temmuz- 22 Ağustos aralığında doğan kişilerin burcudur. Bir diğer ismiyle güneş burcudur. Güneş burcu denmesinin sebebi, burçlar kuşağı 12 adet burçtan oluşur ve bu kuşağa da astroloji zodyak denir. Zodyak içerisinde gezegenlerin bulunduğu inanılan bir çemberdir. 12 adet parçaya ayrılmış olan bu çember de gezegenin zodyağın önünden geçtiği yer o burcun ismini alır böylece güneş, zodyağın önünden geçerken 23 Temmuz- 22 Ağustos aralığındaysa bu güneş gezegeni aslan burcu için geçerlidir demektir.

Aslan burcu kadınları oldukça gizemli, çekici, zeki ve egolu kadınlardır. Pek çok güzel ve pek sevilmeyen özelliklere sahiptirler. Her burçta olduğu gibi kendine özgü pek çok davranış sergiler. Bu davranışları sayesinde aslan burcu kadını olduğunu anlayabiliriz.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadınları sevilen, her ortamda hem güzellikleriyle hem de zekalarıyla dikkat çeken ve bunun farkında olup bir o kadar da egolu ve kibirli kişilerdir. Pek çok belirli ve hayatlarını etkileyen kişisel özelliklere sahiplerdir. Bu özelikleri hayatlarını olumlu ve olumsuz yönde etkiler. Davranışları ve olaylara karşı verdikleri tepkiler değişiklik gösterir. Her burcun kendine özgü özellikleri vardır ama bu burçlar arasında en anlamlı ve kişisel etkileri en fazla olan aslan burcudur. Bu yüzden diğer burçlara göre daha egolu ve kibirlidir fakat bir o kadar da parlayan bir yıldızdır, çekicidir, güzeldir ve akıllıdır.

Zor kişiliğe sahiptir

Aslan burcu kadını oldukça zor kişiliklidir. Yeni tanıştığı biriyle hemen kaynaşıp samimi olamaz fakat bir kere güvenip sevdi mi ondan daha sadık dost, eş bulmak zor olur. Genel de anlaşılması zor kişilerdir. Duygu değişimleri çok fazla olabilir bazen aşırı mutlu bazen de daha içine kapanık olurlar. Dışarıdan soğuk gözükebilirler bu yüzden de insanlar onlara zor yaklaşır, hemen açılamazlar. Ne istediklerinin farkında olduklarından onları yollarından döndürmek çok zordur. Bir şeyi kafalarına koydular mı o işi yapmak için çok çaba sarf ederler. Kimseyi dinlemezler, kafalarının dikine gitmeyi severler. En çok kendi düşünceleri önemlidir ve uygulamaya geçince de ilk olarak kendi kafalarındakini yaparlar. Zor kişilikleri yüzünden insanlarla ilişkileri kötü olur diye düşünülür ama aksi halde çok iyi birer dost ve eşlerdir.

Sadıktır

Aslan burcu kadınları çok sadık insanlardır. Hem arkadaşlarına hem de eşlerine olan bağları görülmeye değerdir. Bir kere güvendikleri ve sevdikleri kişileri kolay kolay bırakmazlar. Ne olursa olun hep yanlarında olmak ve sorunlarına çare bulmak isterler. Hem iyi günde hem de kötü günde destekçi olmak en iyi yaptığı şeylerden biridir. Sadık olduğunu karşısında ki kişiye hissettirmek de ister. Dinlemeyi iyi bilirler, iyi birer kötü gün dostlarıdır. Tabi ki onların da kırılma noktaları vardır ve o noktaya gelindiğinde vazgeçebilirler. Vazgeçtikleri zaman da bir daha geri dönüşleri olmaz. Onlar için çoğu şey tek yönlüdür ya heptir ya da hiç. Bu yüzden aslan burcu kadınının sadık yanı keşfedilip ona bağlı kalmak gerekir.

Ön planda olmayı sever

Aslan burcu kadını için en önemli şeylerden biri de ön planda olmak ve tüm gözlerin üstünde olduğunu bilmesidir. Bir ortama girdiklerinde tüm kafaların çevrilip onlara bakmasına bayılırlar. Bu onları değerli ve havalı hissettirir. İş yerinde okulda veya bir organizasyonda kısaca her yerde var olmak ve var olduğunu herkese göstermek ister. Bir ortamda sesini duyurmaya da bayılır. Bazen bu diğer kişiler için can sıkıcı olabilir çünkü biraz rol çalma olayına girer, diğer kişilerin sözlerinin üstüne söz söylemek ya da onların sözlerini beğenmeyip daha fazlasını söylemeye çalışmak gibi şeyler yapabilirler. Bu onların egoist yanlarından kaynaklanır. Her zaman kendilerini üstün görürler ve diğer insanların da öyle görmesini isterler.

Dürüsttür

Aslan burcu kadının en belirgin karakteristik özelliklerinden biri de oldukça dürüst olmasıdır. Yalandan nefret ederler ve zorda kalsalar dahi yalan söylemeye yeltenmezler. Her zaman dediklerinin arkasındadırlar ve akıllarından ne geçiyorsa direk onu söyleyebilirler. Bu da onları açık sözlü yapar. Açık sözlü olmak kimi zaman iyi kimi zaman da kötü bir özelliktir. Bazen alıngan insanlara denk gelinirse açık sözlü davranıp direk aklındakini söylemek kırıcı olabilir. Bu yüzden aslan kadınları nerede nasıl konuşmaları gerektiğine daha fazla dikkat etmelidir. Dürüstlük konusunda ise kendileri asla taviz vermedikleri gibi karşılarındaki kişilerin de öyle olmasını isterler. Onlar için en önemli şey dürüstlük ve sadakattir bu yüzden aslan kadınına kesinlikle yalan söylenmemelidir. Zaten oldukça zeki oldukları için bunu hemen anlayacaklardır.

Cesurdur

Aslan burcu en cesur kadınlara sahiptir. Hem açık sözlü olmaları hem gözü kara olmaları hem de umursamazlıkları onları çok cesur biri yapar. İnsanlarla ilişkilerinde cesur özelliğini sıkça gösteren aslan kadını, sözlerini söylemekten kaçınmaz çünkü korkusuzdur. Karşısındaki kaybetmeyi kırmayı bile göze alabilir çünkü her zaman en iyi olduğunu düşünür. Çoğu zaman çevresindekilerin ne düşüneceğimi düşünmez ve sadece kendi hayatına odaklanır ve umursamaz tavırlar sergiler. Ailesini yada arkadaşlarını dinlemeyip kafasına göre takılır çünkü en iyi kendisi olduğunu düşünür. Cesur olması sadece başına buyruk anlamında değildir. Her anlamda cesur olan aslan kadınları, hiçbir şeyden korkmaz görünümleri ile dışarıdakileri korkutur fakat içinde bir kedi yatar. Yalnız kaldığı zaman içine kapanık olur ve düşünceler arasında kaybolur hatta bazen duygusallaşabilir. Cesur bir aslan dış görünüşü altında bir kedi yatar. Fakat o kediyi uyandırmak yani aslanın sinirli halini açığa çıkarmak bir de cesur ve korkusuz oluşuyla beraber büyük kavgalara yol açabilir.

Aslan kadını cesur yönünü spor dallarında da gösterir. Özellikle korku istemeyen, bungee jumping, rafting, yamaç paraşütü gibi adrenalin aktiviteler de olmaya bayılırlar ve çoğunlukla başarılı da olurlar. Macera meraklısı olan aslan kadını sıradan, rutin hayat sevmezler.

Eğlencelidir

Aslan burcu kadını eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok sever. Mizah anlayışları oldukça kuvvetlidir bazen öyle ince espriler yaparlar ki çevrelerindeki insanlar anlayamaz bile. Dışarıda olmayı, gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni ortamlarda yeni insanlarla tanışmayı, dans etmeyi ve müziği severler.

Aslan kadınları oldukça hareketli, enerjik ve durmak bilmeyen insanlardır. Bazen onların enerjilerine yetişmek imkansız olabilir. Hiç yorulmadan eğlenceye devam edebilirler. Onunla beraber olan birisinin de sıkılma ihtimali yoktur çünkü her zaman anlatacakları yeni bir hikayeleri vardır.

Her daim canlı ve dinamik kalmayı başaran aslan kadınları arkadaşlık konusunda da çok iyilerdir. Yeni insanlarla tanışmayı çok severler. İlk başta soğuk gözükseler de tanıdıkça ve güven kazandıkça çok samimi olabilirler. Arkadaşlarını özenle seçerler ve onlar için her şeyi yapmaya hazırlardır. Beraber plan yapıp eğlenmek ve gezmek, aslan kadınının boş vakitlerin de yapmaktan keyif aldığı şeydir.

Egoisttir

Aslan burcu denince akla ilk gelen özellik şüphesiz egoist olmalarıdır. Bu hem kadın hem de erkek için geçerlidir. Aslan burcunun doğasında olan egoistlik, kendini beğenmişlik, dünyayı ben kurdum edasında ki yürüyüş ve bakışları çoğu kişi için can sıkıcı olabilir. Ayrıca oldukça da kibirlidirler. Her zaman kendi düşüncelerinin doğru olduğunu savunurlar, her şeyin en iyisini kendilerinin yaptığını savunurlar ve bazen bunu çok abartabilirler. Egolu olmak oldukça kötü bir şeydir. Öz güven sahibi olmak her zaman iyidir, başarıya ulaşmak için en gerekli şeylerden biridir fakat egolu olmakla ikisi birbirinden farklı şeylerdir ve aslan burcu kadınları çoğu zaman bu ayrımı unuturlar.

Özgür ruhludur

Aslan burcu kadınları özgür olmayı çok severler. Kendi kafalarına buyruk hareket ederler ve sonuçları ne olursa olsun ona katlanırlar. Ders almanın önemli ve gerekli bir şey olduğuna inanırlar. Ne kadar kalabalık ve değişik ortamlarda bulunmayı sevseler de bazen yalnız olup, kimseye hesap vermeden yaşamayı tercih ederler. Kısıtlanmaktan ve yaptıklara işlere karışılmasından nefret ederler. Her zaman özgür olmayı hissetmek isterler. Özgür ruhlarını seçtikleri tatil yerleri yada giydikleri kıyafetlere kadar gösterirler.

Lider ruhludur

Aslan kadının bir diğer en belirgin özelliği de lider ruhlu olmasıdır. Emir vermeyi çok sever ve okulda, iş yerinde ya da bir proje de kısacası bulunduğu her ortamda yapılan işin başında olmak isterler. Söz sahibi olmayı çok severler ve emir verip sözlerini dinletmek isterler. Sözleri dinlenmediği zaman da çok sinirlenirler. Lider ruhlu olmaları aslan kadınlarının çalışmayı da ne kadar çok sevdiğini gösterir. Çalışmak ve başarmak onlar için çok önemlidir.

Başarılı olmayı her şeyden çok isterler. Bunun için de düzenli ve planlı çalışmalar yaparlar, her zaman bir hedefleri vardır ve başarıya ulaşana kadar asla pes etmezler. Pes etmeme özellikleri takım çalışmalarında da onları lider olmaya götürür. Oldukça motive edici bir kişiliğe sahip olan aslan kadınları, her zorluk karşısında daha da güçlenerek ve ders alarak kendini yeniler. Lider olduğu için yanındaki kişileri de motive eder ve pes etmemelerini sağlar.

Maddiyata önem verir

Aslan kadınları paraya düşkünlerdir çünkü zevke de düşkünlerdir. Ellerine biraz para geçtiğinde onu tutamazlar, müsriflerdir. Güzelliklerine ve dış görünüşlerine oldukça önem verirler ve lüksten kaçınmazlar. Hatta mücevher gibi kendini belli eden, parlayan şeylere bayılırlar. Onlar için en önemli şeyler dış görünüş ve dikkat çekici olmaktır bu yüzden hiç düşünmeden paralarını bunlar için kullanabilirler. Sadece dış güzellik değil, örneğin ev dekorasyonlarını da durmadan değiştirip modaya uygun hale getirmek isterler.Mükemmeliyetçi olduklarından çevrelerindeki her şeyin kusursuz olmasını isterler. Modayı takip eden, lüks ve parayı seven insanlardır.

Olumlu Özellikleri

Sadıktır

Sevdiği kişiler için elinden gelen her şeyi yapabilir ve asla arkasını dönmez. Ne olursa olsun, yanında bulunur ve derdine, mutluluğuna ortak olur.

Cesurdur

Çoğu zaman aklına esen her şeyi yapma özelliğine sahiptir. Hem kendi için hem de sevdiği kişiler için gözünü kırpmadan harekete geçebilir. Böyle cesur olması başarılı olmasına da yardımcı olur.

Zekidir

Çalışma hayatında, okul hayatında, ilişkilerinde zekasını kullanarak her zaman mantıklı hareket eder ve doğru yola ulaşır. İş konusunda başarılıdır ve derslerinde de yüksek dereceler yapabilir. Zekasını onu kandırmaya çalışanlar için de çok iyi kullanır ve arkasından iş çevrildiğini hissettiği zaman hemen yakalar.

Dürüsttür

Hatta hayatta en çok değer verdiği şey de dürüstlüktür. Asla yalan söylemez. Sıkışsa bile gerçeği söylemekten yanadır ve karşısındaki kişinin ona yalan söylediğini anladığı an o kişiden soğur.

Güzel ve çekicidirler

Girdikleri her ortamda göz alıcı güzellikleri ile tüm dikkatleri üstlerine toplarlar. Gözleri ve saçları da çok güzeldir. Titiz ve bakımlıdırlar, modayı takip edip güzel ve fiziklerine uygun giyinirler.

Enerjileri çok yüksektir

Her an hareketli ve enerjik olabilirler. Yorulmak nedir bilmezler. Aslan kadını ile beraber olan kişi asla sıkılmaz çünkü o kadar hareketliler ki etrafa pozitif enerji saçarlar ve çevrelerindeki kişileri de mutlu yaparlar.

Çok eğlencelidirler

mizah anlayışları oldukça gelişmiştir.Hatta bazen öyle ince espriler yaşarlar ki çevrelerindeki insanları zekalarına hayran bırakırlar. Eğlenmeyi çok iyi bilirler. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok severler. Aslan kadınıyla dost ve evli olan kişiler bu konu da çok şanslıdırlar. Onları çok eğlenceli ve hareketli bir yaşam bekler.

Oldukça samimidirler

Yeni tanıştıkları kişilerle hemen samimi olamasalar da kaynaşıp, tanıdıkça samimi olurlar ve çok iyi dostlardır. Ayrıca oldukça doğaldırlar. Her zaman kendileri gibi davranırlar bu yüzden de çok sevilirler.

Çalışkanlardır

Bir plan ve hedefe bağlı kalıp çalışmayı çok severler. Hem okul hayatların da hem de işlerin de çalışmaktan zevk alırlar. Bu sayede başarılı olup daha fazla göz önünde bulunabilirler. Parayı da çok seven aslan kadını, çok çalışkan olduğu için çoğunlukla başarılı olur ve yüksek mertebeler de bulunur.

İyimserdirler

Bulundukları konum nasıl olursa olsun, ister bir çıkmaz da ister kötü bir hastalık her zaman kendilerini daha iyi hissettirecek şeyler düşünürler. Pozitifler ve böylece sorunların altından kolaylıkla kalkarlar.

Olumsuz Özellikleri

Fazla egoisttir

Her zaman kendini çok iyi, güzel ve zeki olarak görür. Bazen bunu fazla abartır ve burnu hava da bir şekilde dünyayı kendi yönetiyormuş gibi bir edayla davranırlar. Kendilerini çok üstün görürler ve durmadan övülmek isterler.

Fazla kibirlidir

Çoğu zaman burnu hava da bir görünüşü vardır. İçi ne kadar öyleyse dışarıdan da öyle gözükürler. Küçümseyici bakışlar atıp, insanlara öyle davranabilirler. Kendilerini çok üstün gördükleri için diğer insanları umursamazlar.

Patavatsızdır

Yani çoğu zaman söylenmemesi gereken sözleri uygun olmayan ortamlarda söylerler. Bu açık sözlü olmalarından kaynaklanır fakat bu şekilde insanları çok kırarlar. İnsanların ne düşüneceğine ve nasıl hissedeceğine önem vermezler.

Savurganlar

Ellerine para geçtiği zaman hemen harcamak isterler. Tutarlı değillerdir ve birikim yapamazlar. Durmadan kıyafet, eşya, takı değiştirmek isterler.

Fazla diktatördür

Emir vermeyi ve söz dinletmeyi çok sever fakat bunu fazla kaçırabilir. İnsanlara emirler yağdırarak, istediği şeyleri yaptırmaya çalışır ve bazen kırıcı olabilir.

Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadınları oldukça çekici, eğlenceli, gizemli ve güzel insanlardır. Kendilerine has havaları vardır ve bunun kendileri de farkındadırlar. Girdikleri her ortamda bir yıldız gibi parlarlar ve tüm gözler onlara döner. Bu ise onların en sevdiği şeydir.

Çoğunlukla beyaz tenlidir, gözleri kahve rengidir ve çok anlamlı bakarlar. Bakışları ile etkilemeyecekleri kimse yoktur. Burunları genel de küçük ve kalkıktır. Fizikleri çoğunlukla güzeldir ve bunun farkında olup ona göre giyinirler fakat yemek yemeyi de bir fil kadar severler. Yüzleri yuvarlaktır ve dikkat çekici güzelliklerini yansıtacak şekildedir. Saçları ise en güzel ve dikkat çekici yerleridir, tıpkı bir aslan yelesi gibi gür ve parlaktır. Bunun kendileri de farkında olduğu için saçlarıyla oynamaya bayılırlar.

Aile ve Ev Hayatı

Aslan kadını aile ortamına ve evliliğe çok önem verir. Evlenmeden önce de kendi ailesine çok önem verir ve dışarıda gezmeyi ne kadar çok sevse de ailesine de bir o kadar düşkündür. Eğer gerçekten aşık olursa, o kişiyle evlenmeyi, yuva kurmayı düşünür. Fakat bunlar için gerçekten aşık olması ve güvenmesi gerekir. Hayatına sokacağı kişileri özenle seçer ve her tanıştığı kişiye hemen şans vermez. Özellikle konu yuva kurmaksa daha fazla titizlikle, evleneceği kişiyi araştırır ve doğru kişi olup olmadığını inceler. Aslan kadını için bu bağlar çok önemlidir ve kendini değerli hissettirecek biriyle bunu yaşamak ister. Kendi içinde belli kuralları vardır ve aile kurduğu zaman da bu kuralları devam ettirmek ister.

Evlilik Hayatı

Aslan kadını evlenince bambaşka birine dönüşebilir. Eğlenmeyi, gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni ortamlara girmeyi çok sevse de evlenince tüm bunlardan vazgeçebilir. Çünkü aile bağına çok önem verir. Artık daha uslu, oturaklı biri olur, enerjisini ailesi ve çocukları için harcar. Gece hayatını da çok sever fakat evlenince onu da bırakır. Eğer eğlenmek veya gezmek isterse bunu ailesi ile beraber yapmak ister. Özgür ruhunu da bırakıp daha ailesine bağlı olarak yaşamaya başlar.

Kendine güvenen tavırları hala devam etse de bu ailesi için iyi yönde olabilir fakat eşi daha baskın karakterde sıkıntı yaşanabilir. Çünkü aslan kadını günlük yaşantısında, işinde lider ve söz sahibi olduğu için evinde de ailesine karşı söz sahibi olmak ve sözünü dinletmek ister. Hatta kimi zaman emirler vererek sözünü dinletmeye çalışır. Özellikle çocukları olduğu zaman emir verme özelliği daha da artar ve çocuklarını bu konuda bıktırabilir. Bazen bir yemeği yemesi için bile fazla ısrar edebilir bunu çoğu zaman inatçılığından ve söz dinletme isteğinden yapar.

Ev Düzeni

Aslan kadını oldukça titiz insanlardır. Bulundukları ortamın her zaman temiz ve düzenli olmasını ister. Kendi evleri de her zaman temizdir. Misafir ağırlamayı çok severler ve eve gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için özenle hazırlıklar yaparlar, yemekler hazırlarlar ve misafirlerinin çok mutlu bir şekilde ayrılmasını isterler. Ev için alınan eşyaların kendisi tarafından seçilip alınmasını ve düzenin de yine kendi tarafından yapılmasını ister.

Dekorasyon konusunda da çok iyi olan aslan kadını modayı takip ederek en gösterişli şekilde evini dizayn eder. Evinde gösterişili ve parlak avizeler, süs eşyaları isterler. Kendileri gibi dikkat çekici şeylere bayılırlar. Bunu sadece kıyafetlerinde değil evlerinde de gösterirler. Aldıkları eşyalar her zaman modern ve ihtişamlıdır. Fakat lüks meraklısı oldukları için paralarını hiç düşünmeden pahalı şeyler için harcayabilirler ve sıkça dekorasyon değişikliği yapmak isterler. Müsrif oldukları için para tutma konusunda çok kötüdürler.

Sağlık Hayatı

Aslan kadını oldukça hareketli ve enerjik bir insandır. Hayatını doya doya, boş kalmadan yaşamak ister ve ne zaman boş kaldığını hissetse doldurmak için kendine bir meşguliyet bulur. Bu kadar hareketli ve enerji dolu olması kalp ritminin de hızlı olduğu anlamına gelir. Ne kadar hareketsiz yaşam o kadar kalp ritminin yavaşlaması anlamına gelir. Bu yüzden aslan kadınının kalbi çoğu zaman sağlıklı ve hızlıdır. Fakat bu kadar fazla hareket sonraki yaşlarda sıkıntı olabilir. Yaşlandığı zaman çabuk yorulabilir ve dinlenmezse kalp ritmi bozuklukları meydana gelebilir. Bu yüzden tüm bu enerjinin yanında kendine dinlenecek vakitte ayırmalıdır.

Yemek yemeyi çok sever ve bu konuda da kendine taviz vermez ve bazı zamanlar fazla kaçırabilir. Doktor kontrolün de diyetler yapabilir çünkü yine sonraki zamanlarda kalp ve damar tıkanıklığı, obezite gibi hastalıklarla yüzleşebilir.

Eğlence Hayatı

Aslan kadını eğlenmeye, eğlendirmeye çok düşkündür. Yeni ortamlar keşfedip oralarda yeni insanlarla tanışmak ve doyasıya eğlenmek ister. Durmak bilmezler ve yorulduklarını da anlamazlar. Eğlencenin bitmesini o kadar çok istemezler ki yorulsalar dahi enerjik gözükmeye çalışırlar. Çalışmayı ne kadar çok sevseler de her zaman kendilerine vakit ayırmayı bilirler. Özellikle eğlenmek için yapmaktan keyif aldıkları şeyler; gece hayatı, sevdikleri kişilerle ufak kaçamak seyahatler ve yeni keşifler.

Gece hayatını çok seven aslan kadınları, burada özgürce vakit geçirmek isterler. Girdikleri ortam da göz önünde olmaya bayılırlar ve bunu her ellerine geçen fırsatta değerlendirirler. Fakat gece hayatları evlenince kesin olarak biter ve ev hayatına bağlı olarak yaşarlar. Fakat gece hayatının verdiği eğlenceyi ve özgürlüğü özlerler ve arada kaçamak yapmak isterler.

Gece hayatı dışında eğlenmek için daha macera dolu şeyler yapmak isterler. Hızlı trene binmek, ekstrem sporları yapmak tam onlara göredir. Bunları sevdiği kişilerle beraber yapmaktan keyif alır. Yaşı biraz daha ilerlediği zaman daha sakin şeylere yönelir. İşten kafasını kaldırıp daha sessiz, doğal yerlerde kaçamak tatiller yapmak ister. Böylece hem kafasını toplar hem de yeni haftaya kendini hazır hisseder. Çalışmayı ve başarılı olmayı seven aslan kadını için kafasını toplamak ve daha enerjik olmak çok önemlidir. Böylece yapacağı şeylere daha fazla odaklanabilir.

Kariyer ve Para

Aslan kadını için çalışma hayatı ve para çok önemlidir. Hayatlarında en çok değer verdiği şeylerin birin de başarılı olmak gelir. Başarılı olup isimlerini duyurmak isterler. Düzenli ve planlı çalışarak başarıyı da yakalarlar. Oldukça zeki olan aslan kadınının her zaman bir planı ve hedefi vardır. Hedefi doğrultusunda çaba göstererek kafasında olan şeyi elde etmeye çalışır. Başarısızlıktan nefret eder. Çalışırken çoğu zaman gözü işinden başka hiç bir şey ve kimse görmez, sadece işine odaklanır. Çoğu zaman iş için enerji depolar ve bunu tatiller ile yapar. İşteyken ve çalışırken stresli olabilirler. Yaptıkları işe kafalarındaki fikirlerine karışılmasından nefret ederler. Her zaman en doğruyu kendileri bildiklerini düşündükleri için başka fikirlere kapanabilirler. Fakat bir o kadar da takım çalışmasına yatkınlardır. Çalışma arkadaşlarını motive etme de çok iyilerdir böylece herhangi bir sorun olduğunda bile başarıya ulaşabilirler. Genelde çalışma ortamında bulundukları konumdan dolayı söz sahibi olurlar ve emir verirler. Çalışma arkadaşlarıyla kötü anlaşamazlar fakat belli bir sınır çizerler ki daha disiplinli bir ortam olabilsin.İş esnasın da asla yumuşaklık istemezler.

Para

Aslan kadını paraya çok düşkündür.Parayı tutmayı beceremezler. Genel de ellerinde para olduğunda hemen kendilerine, evlerine yada sevdikleri kişilere bir şeyler almak isterler. Fakat çalışmayı sevdikleri için ve lider ruhlu olduklarından çoğunlukla başarılı yerlerde olurlar,meslek seçimleri iyidir. Bu yüzden para kazanma konusunda iyilerdir.

Meslek Seçimi

Aslan kadını girişimci ruhlu değildir daha çok geleneksel yöntemlerle kurulu olan meslekleri tercih eder. Yeni bir iş kurmak yerine ailesinden kalan bir şirketi yönetmek ya da kurulu bir düzeni olan iş yerinde çalışmak ister. Çalıştığı yerde ilerlemek ve kendini geliştirmek ister. İşini ve parasını ihtimaller üzerine kullanmak istemez. Her şeyin kesin olmasını ister, aksilik çıkmasını asla istemez. Bu yüzden kurulu düzeni olan işler ona göredir. Söz sahibi olabileceği, yöneticilik gibi meslekler aslan kadınına göredir. Ayrıca hep aynı yerde çalışmak istemez. Yapılmış olan işi geliştirip o işte ilerlemek ve başa geçmek ister. Bu yolda da oldukça temkinli davranır.

İşin başına geçmek ve yönetici olmak da onlar için çok önemlidir. Böylece saygınlık kazanırlar ve göz önünde bulunabilirler.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan kadını, aşk hayatın da bazen bir kedi bazen de yırtıcı aslan olur. Gerçekten aşık olması zordur ama olduğu zamanda asla bırakmaz. Gerçek bir aşk kadınıdır. Sevdiği ve güvendiği birini bulursa kendini çok şanslı ve mutlu hisseder tabi karşısında ki daha şanslı olarak görür.Fakat bir kere severse, sevdiği için yapmayacağı bir şey yoktur. Her zaman yanında olmak ve destek çıkmak ister. Bir sorunu olduğu zaman dinler ve çözüm yolları arar. Kavga etseler dahi aklına direk ayrılmayı getirmez, başka çözüm yolları arar. Karşısındakine bağlanması zaman alabilir fakat güvendiği zaman çok sadık bir partner olur. Aşk onlar için çok değerli bir kavramdır. Aşık hissettikleri zaman gözleri başka bir şey görmez, sadece sevdikleri erkeklerini düşünürler. Çoğu zaman günlük işlerini bile aksatırlar. Zaten onun çekim gücüne dayanamayacak erkek sayısı da oldukça azdır. Birini etkilemek için kadınsı yönlerini kullanmaktan çekinmez, bir bakışıyla çok şey ifade edebilir.

Aşk hayatında istediği şeyler

Aslan kadını aşk hayatının normal hayatına nazaran daha rutin ilerlemesini ister. Beraber eğleneceği, dert paylaşabileceği birini bulduğu ve onu gerçekten sevdiğini hissederse onu asla bırakmaz istemez. Her şeyi beraber yapmak ister. Aşık olduğu kişiye bazen fazlasıyla bağlanır ve ondan başkasıyla olma ihtimalini asla düşünmez.

Tüm bunların yanında asla kadını aşk hayatında özgür de olmak ister. Kısıtlanmaktan nefret eder ve sevdiği kişinin onu bir şeyler yaparken engellemesini kesinlikle istemez. Bazen fazla ilgiden hiç hoşlanmayıp kendi halin de olmak ister bazen de partneri ilgilenmiyor diye ona kızabilir. Yani, aslan kadınının aşk konusunda kafası oldukça karışıktır. Sevdiği kişinin onu her zaman pohpohlamasını, övmesini ister.

Daima kendini yukarıda gören aslan kadını, kendini değerli hissettirecek her şeyin yapılmasını ister. Aşık olduğu kişinin ona hediyeler almasını ister fakat bu hediyelerin lüks ve gösterişli olması çok önemlidir. Kendini prenses gibi gördüğü için ona verilen hediyeler de onu öyle hissettirmelidir. Ayrıca sözünün de dinlenmesi onun için çok önemlidir. Emir vermeyi ve aşk hayatında da söz sahibi olmak ister. Bu lider ruhlu olmasından kaynaklanır.

Aşk hayatında istemediği şeyler

Aslan kadını, aşk hayatında kısıtlanmak kesinlikle istemez. Özgür ruhlu olduklarından rahat bırakılmak, istediği yere gitmek ve istediği kişilerle görüşmek ister. Partnerinin fazla kıskanç olmasını istemez. Çünkü girdiği her ortamda dikkat çeken kişi olmak ister ve gösterişli tavrıyla bunu kendisi başarır. Eğer partneri onu bu konu da kısıtlarsa ve kıskançlık yaparsa aslan kadını bundan hiç hoşlanmaz. Arkadaş seçiminde de partnerinin ona saygı duymasını ister. Sevdiği arkadaşlarıyla arasına mesafe konulması fikri bile onu çok sinirlendirir. Ancak kendisi tüm bunların aksine oldukça kıskançtır, sevdiği kişiyi her şeyden ve herkesten kıskanır.Kısıtlamaları da kendisi yapar.

Aşk hayatın da her ne kadar zor ve kafası karışık olsa da, sevdiği zaman gözü hiç bir şey görmez. Aşk hayatında oldukça cesurdur, dürüsttür, akıllıdır. Partneri onu asla kandıramaz öyle zekidir ki bir hareketinden ona yalan söylediğini anlar işin içine yalan girdiğinde asla geri dönüşü olmaz.

Asla affetmeyeceği şeyler

Aslan kadını aşk kadını olsa da, çok sevdiği zaman her şeyi yapabilecek kadar cesur ve sadık olsa da bazı kırılma noktaları da elbette vardır ve ilişki içinde o noktalara gelinirse asla affetmez. Aslan kadını için ya hep ya hiç kuralı geçerlidir. Bir kez yalan söylendiyse, güveni bir kez sarsılırsa tekrardan eskisi gibi olması çok zordur. Güvenmek ve sadakat onun için çok önemlidir. Karşısındaki kişi güvenini yıkarsa ayrılmayı göze alır ve bir daha da barışmaya yeltenmez. Oldukça gururludur ve gururunu inciten hiç bir şeyi affetmez.

Bir diğer affetmeyeceği şey ise, ihanete uğramak. Kendini çok üstün gören aslan kadını bir başkası olduğu fikrini düşünmeye bile dayanamaz ve böyle bir durum da hiç bir şey umurunda olmaz.

Aslan Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

Aslan kadını kendini değerli hissettirecek her şeye açıktır ve bunlardan biri de hediye almasıdır. Hediye almaya ve vermeye bayılırlar. Kendilerini daha değerli hissederler ve karşılarındaki kişinin de onlara değer verdiğini, düşündüğünü hissetmek onları çok mutlu eder. Özellikle doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlere çok önem verirler ve böyle günler de kesinlikle hediye almak isterler. Özel günler dışında hediye almakta her zaman akılda olduklarını hissettirecektir. Özel hissetmeyi çok seven aslan kadınları, hediye seçiminde de özel ve değerli hissettirecek şeyler isterler. Ayrıca pahalı, lüks ve gösterişli şeyler de hediye konusunda vazgeçemeyecekleri şeylerin başındadır.

Lüks hediyeler

Aslan kadını pahalı, gösterişili, dikkat çekici ve parıltılı şeylere bayılır. Çoğunlukla kendine bir şeyler alırken dikkat çekici şeyler almayı tercih eder ve hediye konusunda da lüks ve gösterişili hediyeler ister. Mücevher tam aslan kadınına göredir. Büyük ve parlak bir mücevher onu çok mutlu edecektir. Ayrıca ilk olarak parlaklığına bakacağı için gerçek olup olmadığını da önemsemeyecektir. Mücevher dışında araba, modaya uygun gösterişli ve şık bir elbise de onların hoşuna gidecek hediyeler arasındadır.

Manevi hediyeler

Aslan kadını özellikle dostlarıyla ve ailesiyle çok güçlü bağ kurar ve sevdiği kişileri çok fazla önemser. Bu yüzden manevi hediyeler onu çok duygulandırır ve mutlu eder. Doğum günün de alacağı fotoğraf albümü, evlilik yıl dönümün de alacağı anlamlı bir kurumuş gül, aslan kadını için iyi birer hediyedir. Tabi ki tüm bu anlamlı hediyelerin yanında lüks bir hediye de şüphesiz bekler.

Çiçekler

Çiçeklerden de çok hoşlanırlar ve onlara böyle bir hediye gelmesi onları çok mutlu eder. Özellikle büyük, renkli ve göz alıcı bir çiçek buketi, aslan kadınına verilebilecek güzel bir hediyedir. Aslan burcu kadınının çiçeği orkidedir. Tıpkı kendileri gibi zarif olan orkideyi çok severler. Diğer sevdikleri çiçek çeşitleri ise kırmızı gül ve sarı krizantemdir.

Hediye verirken dikkat edilmesi gerekenler

Aslan kadını hediyeye ne kadar değer veriyorsa bir o kadar da hediyeyi verme şekline değer verir. Özellikle hediyeyi veren kişi çok sevdiği biriyse daha fazla özenmesini bekler. Gösteriş severler, gösteri edasında havai fişekler eşliğinde ve herkesin için de verilecek bir hediyeye bayılır. Hediyenin verildiği ortam onlar için çok önemlidir. Bir diğer önemli olan şey ise hediyeyi verirken ki yüz ifadesidir. Samimi ve güler yüz eşliğinde hediyesini almak ister.

Hediyeyi veren kişinin dikkat etmesi gereken en önemli ayrıntılardan biri de aslan kadınının hediyeyi beğenip beğenmeyeceğidir. Çünkü eğer beğenmezse bunu herkesin içinde hediyeyi veren kişinin yüzüne pat diye söyleyebilir. Oldukça patavatsızdır. Hediyeyi veren kişinin bu açık sözlü tavra hazırlıklı olması gerekir.

Aslan Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?

Aslan kadını uyumlu bir burçtur ve kendini çabuk sevdirir fakat bir o kadar da zor bir kişiliğe sahiptir. Çoğu zaman kafası karışık olabilir ve kendini beğenmiş tavırları yüzünden insanları kendinden uzaklaştırabilir. İçten içe çok samimi ve doğal olsa da egoist ve kibirli tavırları onları itici yapabilir. İlk tanıştıkları kişilere soğuk görünebilirler fakat alıştıkça çabuk kaynaşırlar ve dost canlısı oldukları için kendilerini sevdirirler. Tek sıkıntıları ilk tanışma anındaki soğuk ve kibirli tavırlarıdır.

Her burçta olduğu gibi aslan kadınları da bazı burçlarla çok iyi anlaşır bazılarıyla anlaşamaz. Oldukça enerjik ve hareketli oldukları için bazı burçlar ona yetişemezler ve kopukluk yaşanır. Bazı burçlarla ise kafaları uyuşur ve çok iyi dost,eş olabilirler.

Aslan burcu kadını, ateş grubundadır ve hava grubu burçları ile iyi anlaşabilir.

Kova burcu ile

Aslan kadını kova burcu ile arkadaşlık yönünde iyi anlaşabilir fakat ilişki konusunda pek anlaşamazlar. İki burçta özgürlüğüne düşkündür ve gezmeyi sever bu yüzden beraber eğlenceli vakit geçirebilirler. Aynı zevkleri paylaşan kova ve aslan burcu beraber çok eğlenebilir ve gülebilir.

Üstün zekası ve marjinal bir havası olan kova burcu, aslan kadınının dikkatini çeker ve beraber güzel bir arkadaşlığa yelken açabilirler. Ayrıca kova burcu gizemli, bağımsız ve özgür ruhludur yani aslana çok benzer. Aslan, kova burcu bir arkadaş edinmek ve onunla doyasıya, özgürce hareket etmek ister. Ancak sadece arkadaşlık konusunda iyi anlaşırlar çünkü kova burcu akıl insanı ilen aslan kadınını kalbi yönetir, kova burcu daha somut şeylere ve internete bağımlıyken aslan kadını gazete de kaçırdığı sanat haberini arar.

Yengeç burcu ile

Aslan burcunun en çok anlaştığı burçlardan biri şüphesiz yengeç burcudur. Yengeçten sonra gelen aslan burcu onunla arasında çok güçlü bir bağ kurabilir. Hem arkadaşlıkta hem de sevgili olmada araları iyidir. Birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilirler. Yengeç burcu daha eve bağımlı, ilgi göstermeyi seven bir burçtur ve aslan kadını da ilgiye bayılır. Ayrıca yengeç oldukça uyumlu olduğundan aslan kadınına hükmetmeye çalışmayacaktır ve aslan istediği kadar söz sahibi olabilecektir.

Yengeç burcu, aslan kadınının giyimine ve duruşuna da bayılır. Her ne kadar fazla para harcamasına kızsa da uyumlu ve sakin olduğu için bunu abartmayacaktır. Yengeç biraz daha içine kapanık ve sorunu olduğu zaman fazla belli etmeyen bir burçtur. Aslan ise sevdiği kişinin her an yanında olmaya ve dertlerini dinlemeye hazırdır. Bu yüzden aslan kadını yengeç burcunun içini dökmesine yardımcı olup, onu rahatlatacaktır. Böylece aralarındaki uyum ve bağ biraz daha artar.

İki burçta oldukça içten ve samimidir ayrıca ikisi de çocuklara bayılır. Bu yüzden yengeç ve aslan arasında ki uyum güzel ve sorunsuz devam eder sonunda da evlilikte taçlanır.

Terazi burcu ile

Aslan burcu kadının bir diğer çok iyi anlaştığı burç, terazi burcudur. Her ikisi de oldukça enerjik ve eğlenmeyi sever olduklarından beraber dolu dolu, keyifli vakit geçirirler. Hem arkadaşlık hem de sevgili konusun da çok uyumlulardır. Her iki burçta kalabalık ortamlarda ve değişik sohbetlere bayılır. Hava burcu olan terazi, ateş burcu olan aslan kadınını daha da ateşler.

Her iki burçta dürüstlüğe ve adalete çok önem verirler bu yüzden aralarında sadakatsiz hiç bir şey yaşanmaz.Terazi her zaman bakımlı, güzel ve gösterişlidir. Parfüm sıkmaya ve güzel kıyafetler giymeye bayılır. Hiç bir an zarifliğinden ödün vermez ve tüm bunlar aslan kadınının çok hoşuna gidecek şeylerdir. Koşturmacayı ve meşguliyeti seven terazi, aslan kadınıyla burada da uyum sağlayacaktır ve beraber etkinlikten etkinliğe hızlı ve keyifli bir hayat süreceklerdir.

Yay burcu ile

Aslan kadını ve yay burcu arasında da oldukça iyi bir uyum vardır. Beraberlikleri sevgili ya da arkadaş olarak çok iyi ilerler. Her iki burçta gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve yeni insanlar tanımayı sever . Bu yüzden yay ve aslan beraber çok eğlenebilirler. İkisi de özgürlüklerine düşkündür ve maceracıdır.

Yay burcunun yaratıcı özelliği, aslan kadınının heyecanlandırır ve değişik şeyler yapmaya iter. Aslan kadını oldukça gururludur ama yay, gururuna yenik düşmez. Aslan kadını gurur problemi yaşadığı zaman yay hemen onu teselli edebilir ve bu da aslan kadınını çok mutlu eder. Her iki burçta kendinden emindir ve özgüvenlidir. Kafalarına bir şey koydukları zaman onu başarmak için çabalarlar ve önlerine çıkan sorunları hiçe sayarlar.

Aslan Burcu Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Aslan kadını ne kadar zor bir kişiliğe sahip olsa da ve bazen dışarıdan soğuk gözükse de içeri de çok samimi, doğal ve aşk doludur. Aşk onlar için çok önemlidir. Onu kalbi yönetir ve çoğu konuda aklını kullanmak yerine kalbinin sesini dinler. Özellikle birini gerçekten sevdiğinde gözü başka bir şey görmez, çok bağlanabilir. Güven konusunda da çok dikkatli seçici olan aslan kadını çoğu burçla uyum sağlayabilir ancak her burçla evliliğe kadar gidemez. Ya anlaşmazlık çok fazla yaşanır ve ilişkileri tamamen biter ya da tanıştığı kişiyle arkadaş olarak kalmak ister.

Arkadaşlık konusunda da çok iyi olan aslan kadını, evliliğe ve aile hayatına çok önem verir. Onun için belli kurallar vardır ve bunları hayatı boyunca tutmak ister. Böylece mutlu, huzurlu bir hayat geçirebilir. Aslan kadını için en uygun evlilik burcu ise ikizlerdir. İkizler ve aslan çok iyi bir uyum yakalarlar.

Evlilikten beklentileri nelerdir?

Aslan kadını, tam bir aşk kadını olduğundan oldukça romantik, sevgi ve ilgi dolu,sürprizli bir evlilik ister. Eşinin ona her an özel bir sürpriz yapmasını bekler. Kendini değerli hissettirecek ve övgü dolu bir evlilik ister. Yatağına kahvaltı ve ev işlerine de yardım bekler. Ayrıca ev de söz sahibi olmak ister.

Eğlenmeyi ve gece hayatını çok seven aslan kadını, evlenince özellikle gece hayatından vazgeçer fakat eşinin ona gece hayatının yerini dolduracak şeyler yapmasını bekler. Para harcamayı çok seven aslan kadınının evleneceği kişi tüm müsrif ve tutarsız para harcamalarına alışmalıdır. Aksi halde birikim konusunda çok sık kavgalar çıkabilir.

Kalpleri sevgi dolu olan aslan kadınları, boşanmaya da hiç yanaşmazlar yani evlenecekleri kişi bu konuda çok şanslıdır.Yalan ve ihanet girmedikçe ne olursa olsun, aslan kadını eşini bırakmayacaktır. Tüm bu hediye, sürpriz ve şatafatın yanında aslan kadını evlilikten en çok da huzur ve mutluluk bekler, sıcacık bir yuva onun için çok önemlidir.

İkizler burcu ve aslan kadını

Aslan burcu kadını ve ikizler burcu erkeği arasında çok iyi bir uyum vardır ve diğer burçlar arasında aslan kadınının ikizler burcu ile evlenmesi her ikisi içinde en iyi olandır. Her iki burcun pek çok ortak özelliği vardır ve anlaşmakta hiç zorluk çekmezler. İkizler erkeği de güzelliğe, bakıma ve şıklığa önem verir. Aslan kadını da doğuştan şık ve güzeldir. Durum böyle olunca güzelliği, ikizler burcu erkeğinin aklını başından alır ve çok uyumlu bir evlilikle sonuçlanır. Her iki burcun da bencil ve egoist oluşu arada tatlı bir rekabete yol açacaktır fakat öyle uyum için de olacaklardır ki bu rekabet bile onların gözüne sevimli gelecektir. Birbirlerine kızmak yerine daha da çok bağlanacaklardır.

Her iki burçta gezmeyi ve özgür olmayı çok sever bundan dolayı, beraber gösterişli yerlerde gezebilir ve meraklı keşiflere çıkabilirler. Aslan burcu kadını, aşkı ciddiye alır ve aşık olduğu zaman her şeyi en güzeliyle yaşamak ister. Bu da ikizler burcu erkeğinin çok hoşuna gider. Çünkü o da hediyelere ve romantik şeylere bayılır. Birbirleriyle ortak yönleri olması dışında tamamen bağımsız ve farklı özelliklere sahip aslan ve ikizler, bu farklılıklar için de birbirlerini tamamlayacaklardır.

Evlenmelerinde ki en büyük etkenlerden biri ise ikizler erkeğinin canlı, uyumlu ve zamana uyan biri olmasıdır. Aslan kadınının en çok etkileyen özellikleri bunlardır. Aslan kadını ilişkilerinde güvene çok önem verir ve her zaman ona sadık olmasını ister. İkizler erkeği de partnerine her zaman sadık kalmayı seçer. İçten içe kıskanç olsalar da bunu dışa yansıtmazlar, karşılarında ki kişileri şüphelendirecek ve kıskandıracak yöntemler de kullanmazlar. Bu da aslan kadınının çok hoşuna gider. Kısaca aslan kadını ve ikizler erkeği arasında çok uyumlu, eğlenceli bir evlilik hayatı olacaktır. Zaman zaman her evlilikte olduğu gibi onlarda da sıkıntılar olacaktır ama uyum ve bağ o kadar kuvvetli olacaktır ki bu onları ayırmaya asla yetmeyecektir.

İkizler erkeği genel özelliklerine göz atacak olursak;

İkizler erkeği denince ilk akla gelen çift kişilik ve karışık duygular olmalıdır çünkü ikizler burcunun her zaman iki duygu yönü vardır. Son derece mantıklı, zeki ve hareketlidir. Çoğu konuda oldukça ilgilidir. Her konuya hakimdir ve bilmediği konular hakkında da öğrenme isteğine sahiptir. Konuşma ve iletişim yetenekleri oldukça gelişmiştir. Bilmedikleri konular da bile sözleri ile insanları etkileyebilirler. Bunların dışında son derece içine kapanıktır. Çoğunlukla içinde yaşadığı şeyleri kimseyle paylaşmak istemez ve karanlık bir yapısı vardır. Bazen diğer insanların söylediği şeylere tahammül dahi edemez ve tartışmaya geçer. Kırıcı ve düşüncesiz olabilir.Bu kadar anlaması zor olan ikizler erkeği bir o kadar da modern ve entelektüeldir. Son derece hareketli, gezmeyi seven ve çılgın bir burçtur.İş konusunda da bu hareketli tavırlarını sürdürürler. Bir an da başka bir projeyle çıkabilirler. İkizler erkeği, oldukça sadıktır ve aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Eğer o kişinin hayatının aşkı olduğuna inanırsa, ona sonsuz sevgi ile bağlanır ve yuva kurmak ister. İşte bu özelikleri sayesinde aslan kadını ile çok uyumlu ve mutlu bir yuva kurabilirler.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan kadını tüm burçlar arasında en çok özene, bakıma, güzelliğe ve dış görünüşe önem veren burçtur. Bu yüzden de aslan kadını oldukça zor etkilenir. Aşık olmayı ve sevilmeyi çok önemser. Sevildiği zaman değer görmek ve övülmek ister. Değer gördüğünü hissettiği bir ilişkiyi evliliğe kadar taşır. Pohpohlanmak bir ilişki de en çok sevdiği şeydir.

Her erkeğe güvenemeyen aslan kadını belli kriterler ister ve kendi kafasında oluşturduğu kurallar vardır. Hayatına alacağı erkeği özenle ve derin analizler eşliğinde seçer, tarar ve çok iyi araştırır. Özellikle araştırma konusunda çok hassastır. Tüm sosyal medya hesaplarını, kimlerle arkadaşlık kurduğunu, neleri sevip sevmediğini daha ilişkiye başlamadan öğrenir. İş hayatında nasıl temkinli ise ve işini riske atmaktan hoşlanmıyorsa, aynı şeyler aşk hayatında da geçerlidir.

Kendini çok seven aslan kadını onu üzecek bir erkek hayatında asla istemez ve bir şeye başlamadan önce her şeyi kafasında kurar. Özellikle arkadaşlıklarına da çok önem veren aslan kadını, beraber olacağı kişiyi araştırırken onlara da sorar ve fikirlerini çok önemser. Kendini daha çok tanımaya başladığı zaman dilimi aşık olduğu zamandır bu yüzden aşk aslan kadını için çok önemlidir. Seçici oluşu da bundan dolayıdır.

Zor bir kişiliğe sahip olması ve egolu olması da erkeklerin ona yaklaşamayacağını düşündürür. Ancak aslan kadınının gösterişi, ışıltısı ve güzelliği çevresindeki tüm erkekleri etkiler. Fakat burada asıl önemli nokta aslan kadınının nasıl erkeklerden etkileneceğidir. Aslan kadını kendinde olduğu gibi yanında olan erkeğinin de bakımlı, temiz, dış görünüşünü önemseyen bir erkek olmasını ister. Sözlerine önem veren, güvenilir biri olması da çok önemlidir.

Kıyafetlerini önemsemeli

Aslan kadını için dış görünüş oldukça önemlidir. Bazı burçlar ilk olarak iç güzellik dese de aslan kadını açık sözlü ve aklına ilk geleni dediği için dış görünüşe önem verdiğini açık açık söyler. Dış görünüşünden kasıtta kıyafetleri en önemli ayrıntılardan biridir. Kıyafet konusunda kendinde nasıl şıklık ve gösteriş istiyorsa aynı şekilde partnerinde de ister.

Kıyafetleri her zaman ütülü ve birbirleriyle uyumlu olmalıdır. Renk ve kombin uyumlarını, modayı takip edip etmediğini çok önemser. Kıyafetlerinin illa pahalı olmasına da gerek yoktur. Gösterişli ve lüks durması onun için daha önemlidir. Giydiği şeyle ayakkabılarının uyması, ayakkabılarının temiz olması da bir diğer önemli ayrıntılardır. Aksesuar da çok seven aslan kadını, karşısında ki erkeğin saat ya da bileklik takmasından çok hoşlanacaktır.

Temiz ve bakımlı olmalı

Aslan kadını için bir diğer önemli ayrıntı temizlik ve bakımdır. Kendi oldukça bakımlıdır, her türlü cilt ve vücut bakımını eksik etmez. Aynı şeyleri erkeğinden de bekler. Aslan kadınının hoşlanacağı bir erkek daima temiz olmalıdır. Hem kıyafetleri hem de vücut temizliği dört dörtlük olmalıdır. Ütüsü eksik olmamalı ve bir leke dahi olsa aslan kadını bunu görüp beynine kaydedecektir.

Temiz ve güzel kokan erkeklerden hoşlanır. Onun yanına giderken mutlaka güzel bir parfüm sıkılmalıdır, Ağız ve diş sağlığına da çok dikkat ederler. Hoşlanacağı erkeğin dişleri mutlaka temiz ve parlak gözükmelidir. Saçları ise hafif yapılı fakat çok da jöleli, eski moda olmayacak şekilde olmalıdır. Aslan kadını modern ve Avrupai görüntüden çok hoşlanır. Fakat güzel bir görünüş olması açısından yataktan kalkar kalkmaz gelinmiş gibi bir görüntüyü kabul edemez.

Anlayışlı olmalı

Aslan kadını, söz sahibi olmayı ve erkeğinin üstünde hakimiyet kurmayı sever. Ayrıca dikkat çekmeyi ve göz önünde olmayı da sever. Bundan dolayı aslan kadınının hoşlandığı erkek anlayışlı olmalıdır. Söz dinletmeye çalışan, emir verici ve kıskanç erkeklerden hoşlanmaz. Onun davranışlarını destekleyen, onu kısıtlamayan ve ne yapması gerektiğini ona diretmeyen erkeklerden hoşlanır.

Desteklenmek aslan kadını için çok önemlidir, kendini yalnız hissetmez. Bu yüzden ona karışmayan erkeklerden daha çok hoşlanır. İsteklerini yerine getiren, onu el üstünde tutan ve bol bol pohpohlayan erkeklerden çok hoşlanır. Bu her erkeğin yapabileceği bir şey değildir. Sadece gerçekten seven ve içinden gelen erkekler yapabilir.

Değer vermeli

Değer görmek, sayılmak ve önemsendiğini hissetmek aslan kadını için oldukça önemlidir. Hayatında çok büyük bir öneme sahip olacağı erkeğinin de ona aynı ölçüde hatta daha fazla değer vermesini bekler. Değerden kasıt onu sözlerine önem veren, onu dinleyen,destekleyen biri olmalıdır. Bir sorunu olduğun da ne olursa olsun yanında olan, ona sırtını dönmeyecek erkeklerden hoşlanır ki bu hemen anlaşılacak bir şey de değildir. Fakat aslan kadını iyi bir analizci olduğundan bunu birkaç buluşma için de anlayacaktır.

İlk buluşma aslan kadını için oldukça önemlidir. İlk buluşmaya gelirken erkeğin giydiği kıyafet, onunla uyumlu olup olmayan diğer aksesuarlar, saçı, kokusu, yanında çiçek ya da başka bir hediye getirmiş olup olmaması bile aslan kadınının ona sonraki zamanlarda ne kadar değer vereceğini anlamasına yetecektir. Bunları yerine getirmiş bir erkekten de çok hoşlanacaktır. Fakat aşık olması için hala zamana ihtiyacı olacaktır.

Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Aslan kadını zor bir kişiliğe sahiptir. Bundan dolayı kolay kolay bir erkekten etkilenmez. Etkilediği erkek oldukça çoktur çünkü kendine çok önem verir. Etkilendiği erkek ise çok şanslı olmalıdır ki zorlu yolculuğun güzel sonuna ulaşmıştır. Karakteristik özellikleri aslan kadınını etkilemek için kullanılabilir. Kişisel düşünceleri ve istekleri bir erkekten etkilenmek için önemli ayrıntılardır.

Aslan kadınını etkilemek isteyen erkek, onu iyi tanımalıdır. Çünkü aslan kadını sürprizleri sever ve karşısında ki kişi sevdiği şeyler doğrultusunda onu şaşırtırsa bundan çok etkilenecektir. Değer gördüğünü ve önemsendiğini hissettiği an yelkenleri suya indirebilir. Etkilemek ne kadar zor olsa da belli kriterler doğrultusunda aslan kadını sizden hoşlanacaktır.

Onu övmelisiniz

Aslan kadını övülmekten ve pohpohlanmaktan çok hoşlanır. Ona güzel sözler söylemek, romantik jestler yapmak çok hoşuna gidecektir. Örneğin saçlarının ne güzel olduğunu ya da gözlerinin renginin ona çok farklı bir hava kattığını söylemeniz çok hoşuna gidecektir. Kıyafetlerinin ona çok yakıştığını söylemeniz de aslan kadınının etkilenmesin de büyük rol oynar. Ayrıca dikkatli olmakta çok önemlidir. Örneğin saçlarında bir değişiklik yaptığında bunu hemen görmenizi ve övmenizi ister. En iyisinin o olduğunu söylemekte onun kalbini çalmada önemli bir sözdür.

Maddi bakımdan güçlü olmak

Aslan kadını şıklığa, gösterişe ve paraya çok önem verir. Aslan kadınını etkilemek isteyen kişi kesinlikle parasını kullanabilir. Lüks hediyeler, parlak mücevherler diğer adayların önüne geçmede önemli rol oynar. Çünkü kendi lükse ve rahata çok düşkündür ve evleneceği kişinin de onu rahat hissettirmesini ister, bir aslan kadını zor da olmaktan hiç hoşlanmaz.

Gösterişli olmak

Aslan kadınını etkileyen en önemli faktörlerden biri gösterişli olmaktır. Dış görünüşte güzelliğe ve gösterişe çok önem verir. Kendine bakan ve şık görünüşlü bir erkek onu her anlamda etkileyecektir. Lüks kıyafetler, cildinin temiz ve bakımlı görünüşü ve güzel bir koku aslan kadınını etkileyecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git