Başak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.890 kez okundu.

Başak burcu kadını ile kova burcu erkeği uyumu nedir? Başak burcu kadını oldukça alıngan, kaprisli ve ilgi isteyen bir burçtur. Bunun yanı dikkat çekici özelliğe de sahiptir. Detaycı kişilik yapısının yanı sıra geleneklere de oldukça önem veren bir burçtur. İletişime verdiği önem ve iş hayatına olan düşkünlüğü de çok ünlüdür. Her şey düzenli olsun isteyen başak burcu kadını analitik zekası ile de oldukça ön plana çıkabilir.

Kova burcu erkeği ise savurgan bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra romantikliği de çok gereksiz bulur, kaos ortamları sever. Hiçbir şey düzenli olmasın her şey karışıklık içinde olsun ister. Her şeyi not defteri ya da bilgisayara kaydettiği için özel günler ya da randevuların hiç birini aklında tutmaz. Maddi yönden ise oldukça tutumlu bir kişiliği vardır. Bu iki burcun uyumu ise çok zordur. Eğer çok sevip saygı duyulmuyor ise kesinlikle bu ilişki yürümez ve bir yerde patlak verecektir. Başak burcu kadını oldukça düzeni sever iken kova burcu erkeği karışık ortamlara bayılır. Bunun yanı sıra başak kadını iş hayatına bayılmasına rağmen bazı zamanlarda romantik ortamlar tabii ki isteyecektir.

Şuana kadar başak kadını kova erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise başak kadını kova erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Fakat kova erkeği romantik ortamları hiç sevmez ve gereksiz bulur. Çok aşık iseniz bu ilişki ilerleyecektir. Fakat birbirinize olan saygı ve sevginiz çok önemlidir.  Bunların yanı sıra kova burcu erkeği detaylara değil bir bütüne önem verir iken başak burcu kadını oldukça detaycı bir kişiliğe sahiptir.

İkilinin mutlu olduğu yer ise yataktır. Yatak hayatınızda kova burcu erkeği başak burcu kadınına tıpkı bir patron gibi davranır. Çünkü bu konuda ona hayrandır. Her şeyi yapmasına izin verebilir.

Yine de bir şans verebilirsiniz. Bu şans çok aşık olduğunuzdan olmalı. Böylece kova burcu erkeğini de denemiş ve farklı bir ilişki yaşamış olursunuz. Tabii bu da bir ihtimaldir. Belki de sabır gösterdiğiniz takdirde düzelir ve tam da sizin istediğiniz gibi bir erkeğe dönüşebilir.

Başak Kadını Kova Erkeği Uyumu

Başak burcu kadını kova burcu erkeğine tutulduysa, bilinçaltında kendinden farklı bir kişilik tarafından etkilenmek istemesi sonucunda olmuştur. Kova erkeği tuhaf, farklı, meraklı, geleneklere karşı, soğuk, tarafsız ve bazen de unutkan bir yapıya sahiptir. Başak kadını ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızdır. Bir iki benzer yön dışında tamamen farklıdırlar. Her iki burçta entelektüeldir ve aralarında oldukça heyecanlı sohbetler geçer. Bir çok konuda bilgi edinmeye açıklardır. Öğrendikleri ilginç hikayeleri, fıkraları, olayları, günlük haberleri birbirlerine anlatmaktan hoşlanırlar. Bu konular hakkında yorum yapmayı severler. Bu ilişki de konuşacak konular hiç tükenmez. Başak kadını her şeyi düzene oturtmak ister, karşılık beklemez fakat kova erkeği düzeni sevmez ve düzeni ortadan kaldırmak ister, kendini bilim adamı hisseder her şeyi uzaktan seyreder, algılar başak kadını ise  detaycıdır her şeyi inceler. Başak kadını kurallara uymak isterken, kova erkeği  baş kaldırır. İki farklı kişiliklerin anlaşabilmeleri için çok sevip, saygı duymaları gerekiyor.

Başak Kadını ile Kova Erkeği Burç Uyumu

basak-burcu-kadini-kova-burcu-erkegi-uyumu Başak burcu kadını ve kova erkeği para konularında iyi anlaşırlar. Finansal konular da iyidirler ve savurganlıktan hiç hoşlanmazlar. Kova erkeği detaycı olmadığı için çok unutkandır. Aklında tutmadığı için her şeyi bilgisayarına ya da not defterine kaydeder. Başak kadını ise her şeyi aklın da tutar. Diş randevusundan komşunun doğum gününe kadar her şey aklındadır. Kova erkeği başak kadınının bu huyuna hayrandır çünkü başak kadını tam bir dahidir.

Başak Kadını ile Kova Erkeği Uyumu

Öncelikle başak burcu ve kova burcu erkeğinin mükemmel bir aşk yaşayabileceklerini söylemek istiyorum. Başak burçlarının her ne kadar mükemmeli istedikleri söylense de ilişkileri için mükemmelin yanı sıra en doğru olanı tercih ederler. Kova burçları da sevdiği kadın için fedakarlık yapmaktan çekinmeyecekleri için birbirlerini en iyi şekilde dengelerler. Başak burcu kadını duygusaldır aynı zamanda çok romantiktir. Bu yüzden kova burcu erkeğinin sakladığı duygusallığını en iyi şekilde anlayabilir ve sevdiği adama ona göre davranır. Bu iki burç birbirlerini ilk gördüklerinde aşık olma ihtimalleri yüksektir. Kova burcu erkeği ilişkisinde baskın karakter olmayı ister. Aldığı kararlara saygı duyulmasını bekler aynı zamanda kararlarını alırken mantıklı bir şekilde kadınının fikirlerini de alır. Başak burcu kadını da bundan hoşnut olur çünkü kararlarından emindirler ve buna saygı duyulmasını en önemlisi önemsenmesini beklerler.

Kova burcu erkeği ve başak kadını her ikisi de eğlenmeyi severler. Onlar için önemli olan birlikte vakit geçirmek, yaptıkları şeyleri beraber yapmaktır. Bu yüzden yaptıkları şeyin değil beraber olmalarının önemi vardır. Her iki burç da gezmeyi severler ve doğa gezilerinden hoşlanırlar. Partnerinize küçük doğa gezi sürprizleri yapabilirsiniz. Başak burcu kadını sanata aşıktır. Tiyatroyu, sinemayı, resim sergilerini çok severler. Kova burcu erkeği buna uyum sağlarsa başak kadını pek memnun olacaktır. İlişkilerinde başak burcu kadını da kova burcu erkeği de oldukça sahiplenir. Partneri ona aittir ve buna göre davranırlar. Arkadaş ortamlarına gelince karşı cinsten kişilerle çok fazla samimi olmamaları faydalı olacaktır. Başak burcu kadını da kova burcu erkeği gibi arkadaş konusunda seçicidir. Etraflarındaki insanların onlar gibi samimi olmalarını beklerler. Yapay şekilde davranmaktan hoşlanmazlar. Birbirlerinin arkadaşlarına saygı duyarlar ve uyum sağlamakta zorlanmazlar.

Kova burcu erkeği çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahiptir aynı şekilde başak burcu kadını da öyledir. Bu yüzden tartışmalarında iki tarafta dikkatli olmalıdır. Tartışmaları sırasında bir taraf alttan alan taraf olmalıdır. Ayrıca başak burcu kadını kendi ailesine saygı duyulmasını bekler ve gördüğü saygı çerçevesinde o da partnerinin ailesine saygılı olur ve bu konuda sorun yaşamazlar. Onlar için önemli olan ilişkileridir. İlişkilerine üçüncü bir kişinin karışmasını istemezler buna da izin vermezler. Bu yönde hareket ederler ve birbirlerini her zaman korurlar. Bu korumacı tutum her ikisini de memnun eder. Fiziksel anlamda başak burcu kadını ve kova burcu erkeği birbiri ile uyumludurlar. Yan yana gelince herkes onların beraber ne kadar güzel göründüklerinden bahseder. Cinsel anlamda da her iki taraf sevdiğini ister ve bunu partnerine yansıtır. Bir ilişkide önemli olan sevgiyi yansıtmaktır ve bu ikilinin bu konuda bir sorunları yoktur.

Küçük sürprizler ve yaptıkları fedakarlıklar ayrıca birbirlerine sevdiklerini söylemeleri sayesinde; sevdiklerinden ve aynı sevgiyi gördüklerinden emindirler. Başak burcu kadını ve kova burcu erkeği maddeci değildirler. Maddi şeyler onlar için sevgileri yanında ikinci planda kalır. Bu yüzden birbirleri ile mutlu olmayı bilirler. Sevinçlerini de üzüntülerini de beraber yaşarlar. Biri mutsuz iken diğeri asla mutlu olamaz. Kahkahalarını paylaşırlar. Başak burcu kadını bazı konularda hassas davranabilir bu konuda kova burcu erkeğinin daha anlayışlı olması gereken durumlar ortaya çıkabilir. Küçük takıntılar ya da bazen değişen ruh hali sorun olmamalıdır. Bu ilişki de şiddet görülmez. Onlar sorunlarını konuşarak halletmekten yanadırlar. Birbirlerinin gözyaşlarına dayanamazlar bu yüzden bazen tartışmalar büyüyecek gibi olsa da bunu kısa sürede halledebilirler. Eğer kova burcu erkeği iseniz ve partneriniz başak burcu ise ya da başak burcu kadını iseniz ve partneriniz kova burcu ise bu ilişki tam size göre demektir.

Bu konumuzda başak burcu kadını ile kova burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde başak kadını kova erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Başak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Damla dedi ki:

    Bence basak ve kova cok iyi bir birliktelikdir.Basak burcundan olanlar kesinlikle ya kova yada oglak burcu erkekle bir birliktelik yasasalar omurlerinin sonuna kadar mutlu olurlar

  2. bilinmeyen dedi ki:

    Ben basak burcuyum ve kova burcu olan bi insana asik oldum ve tamamen birbirimize zittik zaten 3ay dayanabildik

Sayfa başına git