Balık Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Balık Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Bu iki bucun uyumunu yorumlayabilmek için, her iki burcun ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Balık burcu insanı, iyimser, hayalperest, karamsar, mücadele etmeyen, zaafları olan, çabuk bıkan, kararsız, kendinden emin olmayan, sempatik, sevecen, kırılgan ve zayıf ruh hali olan bir kişiliğe sahiptir. Fakat erkeği ve kadını farklı şekillerde kendini gösterir. Balık kadını kendini seven, hoş görünümlü, duygusal, sanatçı kişilikli, narin, kırılgan, dost edinmeyi seven ve evinde vakit geçirmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Tüm rahatlığını evinde yaşar. Özenli ve bakımlı bir mizaca sahiptirler. Güleç tavırları ile girdikleri ortamda dikkatleri hemen üzerilerine çekerler. Kıskançlık ve aşırı sahiplenirler. Duygularını derin ve samimi bir şekilde yaşarlar.

Çoğu balık kadını feminen bir ruha sahip, hayvansever yapıdadır. Ressamlık, aşçılık, fotoğrafçılık gibi ince işler bu kadınların hayat tarzına uygun mesleklerdir. İlişkilerinde aradıkları tek şey güven ve sevgidir. Sevgisini hem söyleyen hem de hissettiren bir erkekle olmak isterler. İlk sırada ilgisini her fırsatta belli eden biri olmalı, daha sonra ise ailevi değerlere önem vermeli. Eğer böyle bir adam iseniz, onun size aşık olmaması için hiçbir neden yoktur.

İkizler erkeği bakımlı, yapılı, dikkat çekici ve özgüveni yüksektir. Girdikleri ortamda dikkatleri hemen üstlerine çekebilirler. Çünkü bu burcun tesiri altında doğan erkekler şeytan tüyüne sahiptir. Konuşmaları ve tavırları ile kadınları etkisi altına alır. Bu yüzden çapkın burçlar arasında bulunur. Çoğu zaman ilişkileri sırf yaşamış olmak için yaşarlar ve ciddiyet kavramını orta yaşlarda kavrarlar. Kadınları çok iyi tanıdıklarını düşünürler. Bu yüzden evlenecekleri kadını çok iyi seçerler.

Balık Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İki burç arasındaki uyumdan söz etmek pek doğru olmaz. Balık burcu kadınlarına sorduğunuz zaman bir çoğunun ilişkide hoş olmayan anıları ve acıları olduğunu duyarsınız. Çoğunun yaşadığı aşk acıları ne yazık ki ikizler erkeğinden olmuştur. Fakat bu üzüntüler onlara birçok tecrübe kazandırmıştır. Hareketli, eğlenceli ve esprili yapılarıyla ilk başlarda balık kadınlarını büyülerler. Ancak sonra ki aşamalarda büyü bozulur ve kavgaların ardından ayrılık çanları çalar.

Özgür olmalılardır

İlişkilerini tutkulu ve derin yaşayan balık kadını, başına buyruk hareket eden ikizler burcu erkeği ile partner olursa, daima üzülen taraf olur. Hayatı boyunca çabalayan, sevgisini kanıtlama uğraşına giren, en ufak bir ses yükselmesinde dahi kırılan balık kadını için, bu erkek pek doğru bir seçim değildir. Sürekli olarak onu sorgulayacak ve ne yaptığını merak edecektir. Aşırı sevgisinden dolayı ikizler erkeğini zamanla kısıtlar. Bu durumdan hoşlanmayan ve özgürlüğüne düşkün ikizler için katlanılmaz bir durum olur. Genellikle ayrılıklar ile neticelenir. Eğer gerçekten mutlu olmak isteniyorsa, her iki tarafta bazı noktalara dikkat etmeli. İkizler erkeği partnerine ilgi göstermeli, onu yalnız bırakmamalı, kendi sosyal hayatından gerekirse ödün vermeli ve asla balık kadınına kendini yabancı hissettirmemelidir.

Birbirleriyle çeliştikleri noktalarda anlayışlı davranmaları gerekir

İki burcun aşk uyumunun olup olmayacağını mantık olarak burçları ayrı ayrı ele almak gerekir. Bu nedenle ilk olarak, balık kadınını yorumlayarak uyumlu olup olamayacaklarını görelim. Balık kadını duygularını en cesur ifade eden kadın tipidir. Fakat en büyük hayal kırıklıkları da bu konuda olmaktadır. Sulu göz olarak da anılan bir kadın tipi olduğundan duygusal erkeklerle beraber olmalılar. Maço erkek tipleri onlar için hayal kırıklığı yaratabilir. Çok naif ve kırılgandırlar. Ailevi değerlere çok önem vermektedirler. Onlar için anne faktörü önemlidir. Bir ailenin yapı taşı olarak görürler.

İkizler erkeği ise partnerinin aksine sorumluluk almaktan hoşlanmaz, dik başlı, kafasına göre yaşayan, güzelliğe fazlasıyla önem veren, dış görünüşe göre karar veren, ön yargıları olan, merhametli, sevecen, sevimli, sempatik tavırlarıyla ortam içinde dikkat çeken, eğer aradığı kadını bulursa tam bir sadık eş olur. Sadakati ve sevgiyi eşine tam anlamıyla hissettirir. Nadiren evlilik kararı verirler. Onlar için ilişki yaşamak daha caziptir. Yüzde yüz emin olmadan evlenmezler. Evlendikleri kadının zeki, güzel ve seksi olmasına dikkat eder.

Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir

Balık kadını ise her şeye ağlayan, kırılgan tavrını törpülemeli, erkeğine övgüler ve sevgilerini sunmalı, tensel temastan kaçınmamalı, ikizler erkeğini sıkmamalı, soru yağmuruna tutmamalı ve asla özgürlüğüne müdahale etmemelidir. Eğer durum böyle olursa aşk uyumları mümkündür.

Muhtemel sonları

Romantizm ve ilgiye geldiğinde ikizler erkeği partnerini pek takmayacak, onun ağlamaya meyilli ve sürekli buğulanan gözlerinden sıkılmaya başlayacaktır. Bu davranışların ilerlemesi halinde balık melankolik bir ruha bürünecek, partneri ise bu durumu görmezden gelmeye çalışacaktır. Bu sürecin sonuna geldiğinizde ise ikizler çoktan başka alemlere dalmış olacak, balık kadını ise günler hatta aylar sürecek bir içe kapanıklık dönemine girecektir.

Fakat, gün gelecek devran dönecek balık burcu kadını kabuğundan çıktığında daha güçlü bir kadın olarak saçlarını savura savura hayatın akışına kendini bırakacak, ikizler ise kimsenin kendisini onun kadar sevemediğini anladığında eninde sonunda tekrar kapısını çalacaktır. Fakat ne yazık ki iş işten geçmiş olacaktır.

Yeni maceralara atılabilirler

İkizler değişken ruh haline sahip, iki yüzlü, güvenilmez, dünü bugününe uymayan, aynı anda birkaç işi yapabilen, zeki, pratik zekalı, sevimli, sıcakkanlı, çabuk dost edinen, öfkesi yıkıcı olan, kendi çıkarlarını her şeyden öte tutan bir kişiliğe sahiptirler ve bu özellikler, erkek ve kadında farklılık göstermektedir. İkizler kadını, sevecen, neşeli, hareketli, kendine özen göstermeyi seven, ilgi görmeye bayılan, anlaşılması zor bir yapıya sahiptir.

Beraber oldukları adamı severler ise, fedakar ve sadık bir partner olurlar. Gezmeyi seven, yeni yerler görmekten mutluluk duyan, kültürlü ve sevgi dolu kişilerdir. Çok değişken bir ruh haline sahip oldukları için asla onları anlamak mümkün değildir. Bir gün sinirli, bir gün mutlu, bir gün soğuk ve bir gün de sıcakkanlı olabilir. Kafa karıştıran bir yapıya sahip olduğundan, uzun yıllar beraber olan ve onları tanıyan kişiler tarafından anlaşılabilirler.

Anlayışlı olmalıdırlar

İkizler kadını ise, partnerine göre daha inatçı ve hoyrat bir yapıya sahiptir. Har vurup harman savururlar. Biriktirmeyi sevmezler. Harcamaktan hoşlanırlar. Çapkınlıkları ile tanınan, tatlı dilli, yumuşak başlı, kararsız düşünceleri olan, sevdiği zaman gözü kimseyi görmeyen, kırılgan, duygusal ve kötümserdir. Ayrıca etkili konuşan, cazibeli, etkileyici hatlara sahip bireylerdir. Çoğu kadın tarafından seksi bulunan bir tipe sahiptirler. Öz güvenleri oldukça yüksektir.

Bir ikizler erkeği ile beraberseniz, size gerçekten aşık mı değil mi anlamanız gerçekten de zordur. O bilmeniz istemedikçe. Ayrıca şöyle bir gerçekte vardır. Eğer aşık olursa, aşkı her detayıyla yaşar ve yaşatır. Sonsuz bir kavram olarak görür. O şekilde değer verir.

Bu iki farklı karakterin karşılıklı duyguları yok ise anlaşmaları mümkün değildir. Eğer ilk adım ikizler erkeğinden geldiyse bir şans vardır daima. Tabi balığın güvenini kazanmak için hendek atlaması gerekir. Bunu yapabilecekse uzun bir ilişki ortaya çıkabilir.

Balık Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Birbirlerini anlarlarsa sorunsuz bir evlilik yaşarlar

Bu ikilinin evliliği nadiren rastlanan bir durumdur. Eğer bu beraberlik gerçekleşmiş ise, ikizler erkeği olgunluk dönemini atlatmış demektir. Çünkü en geç evlenen erkeklerden biridir. Evlilik fikri onlar için daima vardır, fakat uzak bir ihtimaldir. Gençlik dönemleri boyunca, daima daha iyisi vardır elbet, düşüncesi ile yaşarlar. Bu nedenle de yaşadıkları ilişkilerin haddi hesabı yoktur. Ne zaman hayatı gerçekten anlar ve gerçekçi düşünmeye başlarsa, işte o zaman evliliği içtenlikle isterler.

Evlendikleri kişi bir balık kadını ise, mutfağında daima güzel yemeklerin piştiği, çocukların sevecen bir anne şefkati gördüğü, babanın arada muziplikler yaptığı, neşeli bir evlilik olur. Eğer iki tarafta karşılıklı olarak saygılı ve birbirlerinin hassas noktalarına değinmez ise, bu evlilik sorunsuz ilerler. Bu erkek evlilik bilincinde olup, sosyalliğini törpülemeli kısaca.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.