Balık Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

02.02.2016
Balık Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Elementi toprak olan oğlak burcu ile ve elementi su olan balık burcu oldukça iyi anlaşırlar. Bu ikilinin ilişkisinde karşılıklı tatmin ve hoşgörü hakim olacaktır. Bu ikili birbirlerini tamamlayan nadir burçlar arasında yer alır. İlişkilerinde birbirlerinde öğrenecek çok şeyleri olduğunu fark ederler. İlişkilerine farklı bir boyut katabilirler. Oğlak burcunda var olan sağduyu ve güven duygusu ilişkinin temelinin sağlam olmasını sağlayacaktır. Bu iki çift arasında muhteşem bir uyum olması için mucizelere gerek kalmaz, birbirlerini bir puzzle gibi tamamlamayı başarırlar.

İnatçı olan balık burcu kadını azimli yapısıyla ve çekici yapısıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Aynı zamanda inatçıdır ve bu yüzdendir ki istediğini ne yapıp edip elde etmeyi başarır. Kendisi için her zaman en iyisi olmasını isterken, karşısındaki kişi içinde en iyisini yapmaya çalışır. Oğlak burcu erkeği sessiz tavırlarıyla göz bebeği olmayı başaran erkekler arasında yer alır. Aynı zamanda sadık olan bu erkekler, ideal sevgili adayları arasında baş listelerde yer almaktadır. Çok sevdiğinden çok sahiplenir ve kimseyle sevdiğini paylaşamaz.

Balıklar her duruma ayak uydurabilecek yapıda kişilerdir. Ortama hemen uyum sağlayabilirler ve aynı zamanda çokta cazibelidir. Gerek iç dünyası gerek dış dünyası ile oğlak erkeğini kendisine çekmeyi başarır yapıdadırlar. Bu yüzden birbirlerini her geçen gün daha da çekecek ve uyum yüzdesi daha da artmış olacaktır.

Oğlak  erkeği evine düşkündür ve hayatındaki kadınında evine bağlı olmasını isteyecektir. Balık kadını evine çok bağlı ve çocuklarla vakit geçirmesini oldukça seven yapısıyla kalbini bir kez daha fetih etmeyi başaracaktır. Hayatında her zaman mükemmeli ister ve mantıklı adımlar atar. Fakat buna rağmen balık kadını bazen dengesiz olabilir. Bu durum karşı tarafında dengesini bozar. Fakat bir o kadarda ilgisini çeker. Bu kadını doğru yola getirebilmek için veya çözebilmek için çok çaba sarf eder. Bu sebepten de onu çözmeye çalıştıkça içerisinde kaybolur ve ona daha da çok bağlanır.

Balık Kadını ile Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Su grubu içerisinde yer alan balık kadını ve toprak grubu elementleri arasında yer alan oğlak ile çok uyumlu bir ilişki ortaya çıkabilir. Fakat oğlak erkeği tamamen mantıktan oluşan ve duygudan önce mantıkla hareket eden kişilerdir. Bu yüzdendir ki, birisinin duygusu ve bir diğerinin mantığı birleştiği zaman ortaya çok güzel bir ilişki çıkacaktır.

Güvenli alan oluştururlar

Oğlak burcunun ihtiyaç duyduğu sevgi ve saygıyı balık rahatlıkla sağlayabilir. Oğlak ise, balık burcu eşine aradığı emniyeti ve güvenceyi vererek, aradığı huzura erişmesini hedefler. Aslında bu ilişkide her iki tarafta kendinden ödün verir ve fedakarlık yapmaktan çekinmez. İlişkisindeki en önemli problem kaynağı, balık burcunun dağınıklığı ve partnerinin düzene aşırı bağlı olmasıdır. Finansal konular da önemli pürüzlerden birisi olarak kabul edilebilir. Paraya ve maddeye hiç değer vermeyen balık ile, maddeyi bir güvenli yaşam amacı olarak kullanan oğlak burcu arasında anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Birbirlerini anlamaları gerekir

Eğer balık, partnerinin maddiyata önem vermesinin sebebinin aslında kendi hayatlarını rahat şekilde sürdürme çabasından geldiğini bilirse bu ilişkide sorunlar yaşanmaz. Çünkü oğlak burcu sevdiği insanların rahat bir şekilde yaşamalarını ister. Aşırı çalışması bunun içindir. Onu anlayan bir kadın ile birlikte olursa şahane bir ilişki yaşamamaları için hiçbir sebep yoktur. Aşk balık burcu için tarifi olmayan bir duygudur. Aşık olduklarında bu duyguyu sonuna kadar yaşamak isterler. Aşık oldukları bir oğlak burcu ise ve bu aşk karşılıklı ise çok güzel bir aşk hayatı yaşamaları beklenir. Çünkü bir oğlak aşık olduğunda aşık olduğu insan onun için en değerli kişidir. Bu değeri anlayan bir balık burcu oğlak burcunun yanında kendine hem aşık hem şanslı hissedecektir.

İlişkinizi canlı tutmanız gerekir

Başarılı ve tam bir iş adamıdır. İki burcun bir iş toplantısında tanışmış olması muhtemeldir. Oğlak burcu aşırı düzenli ve hesapçı yapısı ile partnerini üzebilir ve aralarında ciddi sorunlar yaratabilir. Balık kadınının yumuşak tavırları karşı tarafın soğuk tavırlarını bastırabilir. Kadının duygusallığı başta erkeğini korkutsa da zamanla bu durum hoşuna gitmeye başlar. Bu ilişkinin sürekliliği ve huzuru için ara sıra heyecan içeren aktiviteler yapmanız gerekir. Aradaki uyumu sağlamak için bu aşamada balığın yoğun çaba sarf etmesi gerekir. Oğlak erkeğinin enerjisini tüketmek için birlikte vakit geçirmeye özen gösterin. Eğer yeterli vakit geçirmezseniz bu ilişkinin sonlanması için elinden geleni yapacaktır.

Birbirlerini iyi tanımaları gerekir

Oğlak, dışarıdan soğuk görünen, rahat tavırları ile dikkat çeken ve her daim insanları etkilemeyi başarabilen bir burçtur. Ancak dışarıdan soğuk görünmesi, karşısındaki insanı korkutup kaçırabilir. Balık burcunun yumuşak ve güvenilir tavırları, oğlak burcunun da zamanla çözülmesi ve ideal bir partner haline gelmesini sağlayabilir. Balık partnerinin duygularını açığa çıkarmak için çaba harcamalıdır. Oğlak burçları dıştan buz dağı gibi görünseler de içleri sevgi dolu ve kıpır kıpırdır.

Kendi özgür alanları olmalıdır

Oğlak erkeği renkli hayatları pek sevmez. Genelde evinde oturmayı tercih eder. Fakat karşı taraf bunun tam tersini düşünür. Bu konuda anlaşmazlık yaşayabilirler. Ama ortak bir kararla bunun üstesinde gelmeyi başarırlar. Oğlak burcu erkeği planlı ve mantıklı hareket eden bir yapıya sahiptir. Hayatla ilgili istekleri çoktur ve mal mülk yapmadan evlenmez. Hayata karşı isteklerini yerine getirdiğine inandığı bir kadınla sonsuza kadar yaşayabilir. Balık kadınının ilişkide güven mi aradığını yada değişikliğe ihtiyacı mı olduğunu bilmek tamamen size kalmış bir iştir. Güven duygusunu oğlak size veremez, özgürlüğüne ve alışkanlığına son derece bağlıdır. Ayrıca tutarlılığı mesleki anlam da çok işe yarar.

Konuşurken söyledikleri sözlere dikkat etmelidirler

Balık burcu plan yaparken uzun vadeli planlar yapmak ister ,bu esnada partnerinin desteği ile bu planları sağlam bir şekilde uygulama şansı bulur. Bu durum balık burcunu çok mutlu eder. Oğlak burcuna güveni her zaman tamdır. Çünkü ne zaman akıl danışacağı birini arasa bu kişi ondan başkası olmayacaktır. Aralarındaki olumsuz durum balık burçlarının duygusal olması ve oğlak burcunun mantıklı ve düzeni seven kişiliği ile zıtlaşmasıdır. Balık için oğlak burcu bazen kırıcı olabilir. Bu nedenle oğlak burcunun alttan alması, söz söylerken en az bir kez düşünerek söylemesi gerekir. Hassas ve kırılgan partnerini incitmemek için dikkatli olmalıdır. Yoksa bu ilişkinin sağlıklı olması beklenemez.

Samimiyet önemlidir

Bir oğlak burcunu tanımak için onunla iyi bir arkadaş olmalısınız. Yoksa oğlak burcunun görünen buz dağı portresinden başka bir yanını görmeniz zordur. Bu nedenle balık burçlarına büyük bir rol düşüyor bu ilişkide. Oğlak burcunun içindeki gizli kalan yanlarını keşfe çıkmak için samimiyet yeterlidir aslında balık duygularında ve davranışlarında ne kadar samimi olursa o kadar ona yakın olabilir. Hırslı bir oğlak burcu ve hayal gücü kuvvetli partnerinin birlikteliği göz kamaştırıcı olabilir.

Balık Kadını ile Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Sevgi ve saygı temelli evlilik olur

Bu ikilinin evlilik hayatlarında diğer ilişkilerine göre daha iyi bir ilişki yürütürler. Evlilik sevgi ve saygıya dayalı bir ilişkiyi öngördüğü için oğlak burçları zaten evlilik için yaratılmış burçlar arasında yer alır. Evde güven ve sevginin eksik olmaması balık burçları için çok önemlidir ve iki burcun evlilik hayatı her zaman yolunda gider. Evlilik hayatında tek yaşanacak sorun balık burcunun partnerine göre biraz daha duygu yüklü olmasıdır. Aslında oğlak burçları da duygusaldırlar, ama belli etmezler. Evlilik hayatında bir balık burcu olarak partnerinin kalbindeki duygulara erişmek için biraz çaba harcamanız gerekebilir. Genel olarak evliliklerinden mutlu bir aile tablosu çizebiliriz.

Sadıktırlar

Oğlak burcu evlilik hayatında çok iyi bir eş adayı olur. Eşini aldatmaz, yalan söylemeyi sevmez. Her zaman güven veren taraf onlar olacaktır. Bu güveni anlayan balık içi rahat bir şekilde hayatını sürdürür. Kocasının ona olan sadakatinden şüphe duymaz. Yalansız bir ilişki isteyen bir oğlak, partneri için anlatılmaz bir duygu yaşatır. Kalbindeki bütün duyguları anlatmaktan çok hoşlanan bu kadın kocasına olan derin sevgisini her zaman göstermek ister. Oğlak burcu eşinin ona olan sevgisini çok önemser, sevgiyi arayan ve sevgiyi bulduğunda ona sahip çıkan bir burçtur. Eğer sevgiyi bir balık burcunda bulmuşsa o sevgiyi bir ömür sürdürmek için elinden geleni yapar.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.