Akrep Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 590 kez okundu.

Akrep burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu nedir? Gururu, dişiliği ve oldukça çekici bakışları bilen akrep burcu kadınları özellikleri ile ön planda olan ve oldukça nefes kesen bir burçtur. Aynı zamanda şehvetin de karşılığıdır, oldukça gösterişi seven ve oldukça seksi görünümlü kadınlardır. Bunun yanı sıra büyüleyici ve son derece baştan çıkarıcı özellikleri de vardır. Bu durum erkekler tarafından da fark edilebilir. Bir ortamda bulunan akrep burcu kadınının dikkat çekmemesi mümkün değildir.

Akrep burcu erkeği ise oldukça abartı yaşamayı seven her şeyi dozundan fazla yaşayan erkeklerdir. Nefret, aşk ya da dostluk, bir sınır yoktur. Her şeyde abartılı yaşamayı ve çok fazla yoğun hisler ile yaşamaya bayılırlar.

İkili arasındaki uyum ise muhteşem bir birliktelik olabilir. Bu birlikteliğin muhteşemliği ise birbirlerinin ne istediğini bilmeleri ve aralarındaki uyumdur. Bu ilişkinin gücü sorgulanamayacak kadar iyidir. Güç konusunda bu ilişkinin önüne geçecek bir burç uyumu daha yok gibidir. Akrep erkeğinin aşkı da doruklarda olduğu için oldukça muhteşem bir ilişki yaşatacaktır kadınına. Duygularının kuvveti ve derinliği ile bu ilişkinin bitmesi neredeyse olanaksızdır.

Şuana kadar akrep kadını akrep erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise akrep kadını akrep erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Birbirlerinden aldıkları güç ile her şeye baş kaldırabilir ve her engelin üstünden atlayabilirler. Bunun yanı sıra ikili, birbirlerinin diğer yarısı gibidir. Bir takım arkadaşı, en yakın arkadaş ya da tutkulu iki aşık olabilirler. Evlilik için ise bundan daha iyi bir seçim olmayacaktır. İkili yatak hayatlarında da zevkin doruklarına çıkarlar. İkisi de birbirlerinin hareketlerinden anlayacağı için oldukça tutkulu bir ilişki olacaktır.

Bu ilişki hakkında çok bir şey söylenmez aslında fakat bu aşk kıskandıracak kadar güçlü olabilir. Hem akrep kadını hem ekeği oldukça güç, tutku ve ihtirası sevdiği için bu ilişkinin evliliğe gitmesi çok zor bir durum değildir. Oldukça mutlu bir ilişkinin sonucu tabii ki de evlilik olacaktır.

Akrep Kadını Akrep Erkeği Uyumu

İkili arasındaki ilişkiyi tanımlamak oldukça zor bir durumdur. Söylenebilecek tek şey ise bu ilişkinin dünyevi özellikli olmayacağıdır. Hele ki klasik bir aile ilişkisinin olması asla söz konusu olmaz. İkili ilişkisinde iki aşıktan ziyade iki savaşçı niteliğinde olacaktır. Söz konusu akrep kadını ve akrep erkeği olgun çağındaki iki kişi ise ilginç bir ilişkinin doğması da söz konusu olabilir ancak ikisinden biri ya da her iki burç da yeterli olgunlukta değilse birbirlerinin sonu olabilirler. Söz konusu bu ilişkide aile trajedilerine kadar her şey görülebilir.

Akrep Burcu Kadını ile Akrep Erkeği Burç Uyumu

akrep ile akrep uyumu
Olumlu durumlardan söz edecek olursak akrep kadını ve akrep erkeği ne istediğini bilen güçlü kişilerdir. Bu durum da her iki tarafın birbirlerini daha da yumuşatmasını sağlamaya yarayacak bir durumdur. Günlük tartışmalarında liderlik rolünü kimin üstleneceğini önceden belirlerlerse ilişkinin gidişatı açısından daha iyi olacaktır. Sonuçta akrep yapısı gereği kadın ya da erkek fark etmeksizin centilmen bir karakterdedir. Tartışmaları aşabilmeleri durumunda cinsel hayatları da oldukça renkli olacaktır çünkü akrep burçların en tutkulusudur.

Nedendir bilinmez -keşke bilsek- birbirinin aynı özelliklere sahip insanların hepsi demiyoruz ama büyük çoğunluğu kolay kolay anlaşamaz! Hepinizin bildiği bu gerçeği bir kere daha gözler önüne sermekten nefret ediyoruz! İnsan ırkı o kadar düalitelere konu olmuşken tarih boyunca türlü çelişkilere imza atmışken… Üstüne üstlük aşkın tam olarak nasıl meydana geldiğinin hakkını verememişken bir de bu birlikteliği asla demek istemiyoruz ama kaldıramaz!

Kaldıramaz da kaldıramaz! Bir akrep kadını veya akrep erkeği şu dünyaya fazla gelir, sığamazken iki akrep deyince orada durmak lazım. Suların tersten aktığı zaman dilimlerine gitmek lazım. Lazım da lazım!
Ne kadar imkansız hikayeleri varsa gelin hep beraber hatırlayalım; sonlarının nasıl bittiğini! Eh! Gam yüklü koca dünya, eh! Neden bu kadar acımasızsın. Ne var sanki aynı karakterde olan insanları da sırtında taşıyabilsen! Neden böyle olmak zorunda, neden?

Her zaman kendi varlığını ön planda tutacak olan bu iki akrep burcu için an gelecek nefes alıp-vermek dahi güçleşecek! Kalpleri o kadar daralacak o kadar daralacak ki bir yataklara düşmedikleri kalacak. Bir köprüde karşılaşan iki inatçı keçi hikayesini hatırlarsınız. O küçük dünyalarımızda bir türlü anlam veremedik belki neden o köprüden düşüp, can verdiklerine keçilerin. Ama meğer tam da size bu ilişkiyi anlatmamız için varmış o hikaye!
Hemen hemen her konuda verecekleri her tepkinin aynı olacağını bir düşünün. Oturun da düşünün ama! Biz asla müneccimlik yapmıyoruz. Bizimki sadece basit akıl yürütmeleri olabilir sadece. Bunu değiştirecek olan yalnızca ve yalnızca sizsiniz!

Akrep erkeği ile akrep kadını aldıkları kararlarda ki alabilirlerse pek de güzel işlere ön ayak olabileceklerini söyleyemeyiz, zira o bir türlü yok olmak nedir bilmeyen gururları var ya ah o gururları, yaptıkları işten zevk almalarına bir türlü izin vermeyecek. Beraber ne yapmaya karar verseler sonuç değişmeyecek; hüsran. Ama lütfen bunun için bizi suçlamayın! Bir kere bir ilişki karşılıklı alttan almalar ile ancak yol alır. Soruyorum size bu ilişkide bu fedakarlığı kim yapacak?

Her iki taraf da bu bahsettiğimiz olayı karşısından bekleyecek. Ve sonuçsuz bekleyişler… Tanrı her ikinizin de yanında olsun çocuklar. Biz ikinizin de mükemmel -bir kadın ve erkek- olduğunuzu biliyoruz. Ama işte bazen beraber olmak için mükemmel olmak ne yazık ki yeterli gelmiyor! Çok çok üzgünüz. Ama yine de Tanrı sizi kutsasın!
Ancak öyle mucizelere inandığınız vakit sizin için belki yeşil ışık yakabiliriz.

Bir yaşlının duasını aldıysanız ya da bir çocuk kalbine dokunup, iyi hissettirdiyseniz bu aşk sizi mutlu kılabilecektir. Yani; aşırı iyiliklere ve şanslara ihtiyacınız olacak. Bunun yanında iyi yönden bakmak gerekirse ki bu bizim işimiz asla ama asla göze gelemeyeceksiniz. Diyelim ki oldu da yan yana geldiniz ve nasılsa dışarıda yemek yiyorsunuz; derken birden masanıza iyi hizmet ile karşılaşmadığınız ve bekletildiğiniz için açlığı hissetme oranınızla sinir kat sayılarınız arasındaki o derin bağ gelişti ve birbirinizi suçlamaya başladınız.

Derken o kadar kaptırdınız ki kendinize bunu yan masaların size kulak verdiğini duyamaz oldunuz. Eh, işte tam da o anlarda diğer çiftler o sıkıcı ve klişe cümleler ile -hayatım biz iyi ki onlar gibi değiliz dimi?, Biz bir kere bile onların birbirlerine yaptıklarını kendimize yamadık dimi?- sizi yeriyor olacakları için ilişkinize kem gözlerin değmesine imkan yok, değemez öyle bir şey! Yani; bu da sizi farklı kılar, bizce.

Diğer taraftan bakacak olursak diğer insanlara kötü gelen -gerçekte de kötü olan- bu çekişmelerinize kim bilir belki siz ikiniz alınmamayı da tercih edebilirsiniz. Ya da hemen barışıp, sevişip, tatlıya bağlayabilirsiniz kime ne? Kime ne ha?

Bir diğer güzel özellik olarak değineceğimiz nokta da şu olur siz sevgili takipçilerimize; akrep kadını ve akrep erkeği yani iki tarafın da olgun oldukları gerçeğinin altını çizdikten sonra aşırı fedakar olmaları bu ilişkiyi ayakta tutacak olmasıdır. Yani; o kadar ki sevginin en saf hali inişli-çıkışlı, kavgalı-gürültülü olanı makbul sevenler için biçilmiş kaftan ola da bilir bu ilişki.

Son olarak değer nedir bilen iki yürek olacaksa bu bahsettiğimiz kişiler hangi uyumsuzluk onların karşısında durabilir ki? Hiç! Laf işte…

Bu konumuzda akrep burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde akrep kadını akrep erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git