Kahve Falında Bardak Görmek

21.04.2015
Kahve Falında Bardak Görmek

Kahve falında bardak görmek, fal sahibinin kafasındaki büyük bir soru işaretinin cevabını bulacağı ve yaşanılan sıkıntıların çözüme kavuşarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin hiç beklemediği bir anda gelişecek olan olaylar ile bir kişi ile tanışacağına ve bu kişiden etkileneceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Genellikle iki yüzlü kişilere işaret etmektedir. Etrafınızda laf taşıyan veya arkanızdan konuşan birileri olabilir. Özellikle aşk hayatınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanabilir. Eşiniz ya da sevgilinizin arkanızdan iş çevirmesi anlamında da yorumlanabilen bu sembol her zaman kötü bir anlam taşımamaktadır. Sizin için hazırlanmakta olan bir sürprizin habercisi de olabilir. Fakat yine de uyanık olmanızda fayda vardır. Etrafınızda olup biten şeyleri özellikle bu dönemde biraz daha fazla gözlemlemeye dikkat etmelisiniz. İlişkinizde özellikle bu dönemde ara ara iniş çıkışlarınız olsa da bu durumların kesinlikle ilişkinizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz.

Özellikle evli kişiler için daha dikkatli davranılması gereken bir dönemdir. Bir süredir farklı işler ile ilgilenmekten veya yoğun tempodan dolayı eşinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Sizden bir süredir ilgi bekliyor olabilir, işlerinizi az da olsa bir kenara bırakıp beraber daha çok vakit geçirmeye çalışmalısınız. Evli olmayan kimseler için ise bu sembol, çok yakın bir zaman içerisinde uzun zamandır hayalinde kurduğu gibi yeni biri ile tanışacağına ve ilişki yaşayacağına işarettir. Ayrıca bu kişi ile kısa süre içerisinde ciddi adımlar atılacağına da işaret eder. Huzurlu ve mutlu olacağınız bir hayat sizi beklemektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde maddi durumunuzun oldukça iyi olacağına işaret etmektedir. İşlerinizin yoluna gireceği bu dönemde, maddi konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacak, tüm sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Hayatınızın belirli dönemlerinde hayatınıza girmiş olan insanlar, hiç beklemediğiniz zamanlarda iş hayatınıza katkı sağlayacaktır. Bu dönemde özellikle iş hayatınız açısından size birçok farklı kapı açılabilir. Bazı konularda tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bu tercih yaparken, sizi neyin mutlu edeceğini düşünerek yapmaya özen göstermelisiniz. Sadece elde edeceğiniz maddi imkanları değil, kendinizi düşünerek doğru karar vermelisiniz. Bu nedenle acele ve yanlış kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Maddi bakıdan iyi olduğunuz bu dönemde ailenizden birisinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Desteğinizi esirgemeyeceğiniz bu kişi, kısa bir zamanda içerisinde bulunduğu durumdan sizin sayenizde kurtulacaktır. Aynı zamanda size karşı dürüst olmayan kişileri de simgelemektedir. Özellikle size maddi kayıp getirebilecek kimselerin size karşı dürüstlüğünden de emin olmanız gerekmektedir. Bu yüzden beraber çalışacağınız kişilere karşı oldukça dikkatli davranmalısınız. Bu dönemde yine en büyük desteği size eşiniz ve aileniz verecektir. Dikkatli davrandığınız sürece bolluk ve bereket içerisinde mutlu ve huzurlu bir hayat sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Fiziksel açıdan değerlendirildiğinde aslında hem balık hem de insan formunun tek vücutta birleşmiş halidir, bu görünüşü nedeniyle de hayatınızda veya yeni karşınıza çıkacak olan çift karaktere sahip bir kişiyi simgeler. Bu insan yakın çevrenizde olan veya yeni hayatınıza girebilecek olan birisi olabileceği gibi sizi de simgeleyebilmektedir. Bu kişi kesinlikle siz değilseniz, özellikle sosyal çevrenize karşı çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Size yakın olan arkadaşlarınızın davranışlarına bu sıralar daha çok dikkat etmeli, çevrenizde herkese hemen güvenmemelisiniz. Bu dönemde biraz şüpheci yaklaşımlar sergilemeye çalışmalı fakat bunu etrafınızdakilere hissettirmeden yapmaya da özen göstermelisiniz. Aksi halde geri dönüşü olmayan durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sosyal hayatınız açısından oldukça yoğun geçireceğiniz bir dönem sizi beklemektedir. Özellikle bu sıralar bazı arkadaşlarınız vesilesi ile yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık kuracak, hatta bazıları sayesinde hayatınızda yeni kapılar açılacaktır. Sosyal hayatınızda size karşı dürüst olmayan, sizi çekemeyen kişiler olabilir. Zaman içerisinde kendilerini belli edecek olan bu kişiler ile laf dalaşına girmeyip kendinizi işinize ve hayatınıza vermelisiniz. Zaman içerisinde bu kişiler hayatınızdan istediklerine ulaşamadan çıkıp gideceklerdir. Özellikle bu zamanlarda kendinize ve ailenize zaman ayırmalı ve sinir, stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Vermeniz gereken ciddi kararlarda ailenizin fikrini almakta sizi bir nebze rahatlatacak, üzerinizdeki yükten kurtaracaktır. Onların fikirlerine de ihtiyacınız olacak zaman geldiğinde, onları da dinlemeyi asla unutmamalısınız. Bu dönemde en büyük destekçiniz yine aileniz olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş ve kariyer hayatınız bakımından zirve yaşayacağınız dönemdesiniz. Fakat bu figür, etrafınızda sizi aldatmak isteyen, ikiyüzlü ve samimi olmayan kişilerin varlığına işarettir. Bu durum iş ve kariyeriniz için de geçerlidir. Özellikle bu dönemde işiniz ile ilgili alacağınız kararları birkaç defa iyice düşünmelisiniz ve fevri hareketlerden kaçınmalısınız. Ayrıca ne kadar yorucu olursa olsun kendi işinizi her zaman kendiniz yapmaya özellikle dikkat etmeli, başkalarına güvenip bırakmamalısınız, etrafınızda yerinizde gözü olan birileri olabilir. Böyle birisi olmasa bile arkanızdan oynanabilen oyunlar olabileceğini bilmeli ve karşınıza çıkabilecek bu gibi durumlara karşı tedbir almalısınız. Size zarar vermek isteyen bu kişiler zaten sizin bu davranışlarınızın sayesinde kısa süre içerisinde etrafınızdan uzaklaşacaklar ve size zarar veremeyeceklerinin farkına varacaklardır.

Bu dönemde karşınıza işiniz ve kariyeriniz ile ilgili yeni imkanlar çıkabilir, kendinize bu yönde farklı kapılar açabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz ve hayalini kurduğunuz çoğu şeye sahip olacağınız bu dönemde, iş yükünüzü biraz hafifletip, ailenize ve eşinize de vakit ayırmalısınız. Özellikle işiniz ve kariyeriniz ile ilgili vereceğiniz kararlarda onlara da danışmalı onların da fikirlerini almalısınız. Zaman zaman karşılaşabileceğiniz zor durumların içerisinden güçlü karakteriniz sayesinde başarıyla çıkacaksınız. Son zamanlarda yaşadığınız içsel sıkıntılarınızı da kısa süre içerisinde atlatacak kafanızdaki tüm endişe ve şüphelerden kurtulacaksınız. Sizi eşiniz, aileniz ve gerçek dostlarınız ile mutlu ve huzurlu bir hayat beklemektedir.

Sağlık Yorumu

Sağlık hayatınız açısından, evli olan çiftler için yakın zamanda gelecek bir bebek haberi olarak yorumlanabilir. Kız çocuğu olarak yorumlanan bu figür, tamamen sizi yansıtacağına ayrıca istediğiniz güzellikte ve sağlıkta olacağına da işarettir. Aynı zamanda yakın zamanda karşı karşıya kalacağınız bir hastalık olacağına da işarettir. Kısa sürecek olan bu hastalık, az da olsa sizi ve işlerinizi yavaşlatabilir. Bu sırada biraz kendinize dönecek ve sağlığınız ile ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Aynı zamanda yaşanacak olan bu kısa süreli hastalık bazı şeylerin farkına varmanıza neden olacak ve ömrünüzün geri kalanını daha sağlıklı geçirmenizi sağlayacak, ayrıca vücudunuz için gerekli direnci de sağlamaya yardımcı olacaktır.

Diğer bir yandan çocuğu olan bireyler için ise çocuğunuzun küçük yaşta geçirdiği fakat iyileştiği bir hastalığın tekrarlanmasından kokuyor olmanıza işaret etmektedir. Fakat bu konuda artık herhangi bir endişeniz olmamalı, içinizi ferah tutmalısınız, çünkü bu duruma karşı yeterli vücut direnci sağlanmıştır. Bir yandan da kendi sağlığınıza özen göstermeniz gerekmektedir. Son zamanlarda içinde bulunduğunuz yoğun tempodan dolayı öğünlerinizi aksattığınız için bağışıklığınız düşebilir. Kendinize dikkat etmeli, düzenli ve dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca boş vakitlerinizi tek başınıza veya aileniz ile birlikte bir sportif aktivite bularak değerlendirmeye çalışmalısınız. Kendinizi her daim güçlü ve enerjik hissetmek için vücudunuzun tembelliğe alışmasına izin vermemelisiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.