Rüyada Bileklik Görmek

05.05.2015
Rüyada Bileklik Görmek

Rüyada bileklik görmek, rüya sahibinin içerisine düştüğü zorluk ve zahmetten kurtulacağı; hayatının düzene gireceği ve bozulan psikolojisinin düzeleceği anlamına gelir. Kişinin kendi evine girip çıkarak laf getirip götüren ve kendisine zarar vermek isteyen bir kimseyi yakında yaşayacağı bir olay ile birlikte fark edeceğine ve bu kimseyi hayatından çıkaracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda yolculuğa çıkacağına ve bu yolculukta hayırlı bir kimse ile tanışacağına yorumlanır. Hiç beklemediği bir zamanda bu kimseden alacağı yardım ile büyük bir işin üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine ve çok kazançlı çıkacağına delalet eder. Kişinin malının bereketleneceğini, ailesi ile birlikte huzurlu bir hayat yaşayacağını ve bir yerden gelecek olan yüklü miktardaki parayı gösterir.


Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada altın bileklik gören rüya sahibinin mesleki hayatında büyük bir sorumluluk alacağı ve bu sorumluluğu başarılı bir şekilde yerine getirdiği takdirde oldukça yüksek bir kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Kişinin gireceği kabalık ortamda tanışacağı bir kimse ile oldukça güçlü bir dostluk kuracağına işaret eder. Rüya sahibinin hiç ummadığı bir anda uzun süredir hayalini kurduğu bir şeyin gerçekleşeceğine ve bundan dolayı çok mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin anne ve babasından aldığı hayır dualar sonucunda verdiği yanlış kararlardan son anda döneceğine ve herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına tabir edilir.


Rüyada Bileklik Taktığını Görmek

Rüyada bileklik takmak, rüya sahibinin şansının ve bahtının açılması ile birlikte bereketli huzurlu günler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin bir süredir arasının bozuk olduğu bir kimse ile bir araya gelerek dargınlığa son vereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı zorlukların teker teker üstesinden geleceğine ve çok yakında hayal ettiği hedefe başarılı bir şekilde ulaşacağına yorumlanır. Kişinin geçmişte yarım bıraktığı bir konunun tekrar gün yüzüne çıkacağına ve bir süre bu konu ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada koluna ip bileklik takmak, rüya sahibinin hayatında hayırlı olaylar yaşanacağına ve tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Taşlı bileklik takan kişi için hanesinde bolluk, mutluluk, bereket yaşayacağına; beyaz bilezik takan kişi için mal, mülk ve huzur sahibi olacağına işaret eder.


Rüyada Taşlı Bileklik Görmek

Rüyada taşlı bileklik gören rüya sahibinin bir anlaşmazlık sonucu arasının açıldığı kimse ile bir araya gelerek yaşanan tatsızlıklara son vereceği anlamına gelir. Kişinin kötü giden işlerinden dolayı canını sıkmaması gerektiğine; sabır ve azim göstermesi halinde işlerinin tekrar yoluna girerek eskisinden daha iyi bir hale geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında yeni planlar yapacağı ve bazı arkadaşları ile birlikte oldukça kazançlı bir işe başlayacağına yorumlanır.

Rüya içerisinde beyaz taşlı bileklik gören kimsenin aile içerisinde bazı gerginlikler yaşayabileceği fakat hayırlı bir şekilde yaşanan sorunların ortadan kalkacağına tabir edilir. Bu rüya geçim sıkıntısından dolayı yaşanılan huzursuzluğun yerini büyük bir huzur ve mutluluğa bırakacağına alamet eder.


Rüyada Bileklik Almak

Rüyada bileklik satın almak, rüya sahibinin geçmişte yaşanan bazı olaylar nedeniyle kaybettiği paranın tekrar eline geçeceği ve bu parayla bol kazançlı bir yatırım yapacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sağlık sorunlarının son bularak şifaya kavuşacağına ve sağlığının gün geçtikçe daha iyiye gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı başarılı işler sayesinde etrafında sayılan ve sevilen bir insan haline geleceğine ve ailesini gururlandıracağına yorumlanır. Kişinin verdiği kararların oldukça hayırlı sonuçlanacağına ve hiç beklemediği bir haber alarak çok mutlu olacağına delalet eder.


Rüyada İp Bileklik Görmek

Rüyada ip bileklik gören rüya sahibinin kendisine dost gibi davranarak arkasından iş çeviren bir kimsenin varlığından haberdar olacağı ve bu kimseyi hayatından çıkaracağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır endişe duyduğu bir konunun hayırla sonuçlanacağına ve herhangi bir sıkıntı yaşamayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin akrabasından alacağı destek ile büyük bir fırsat yakalayacağına ve hayallerine bir adım daha yaklaşacağına yorumlanır. Kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda para ile hayalini gerçekleştirmek için oldukça hayırlı bir yatırım yapacağına delalet eder.


Rüyada Beyaz Bileklik Görmek

Rüyasında beyaz bileklik gören kişinin başladığı işte şansının da yaver gitmesi ile çok mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağı ve her şeyin hayal ettiği şekilde ilerleyeceği anlamına gelir. Kişinin geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı kalbini kırdığı bir kimse ile tekrar bir araya geleceğine ve bu kimse ile barışacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kazancının giderek artacağına, hane içerisinde bolluk ve bereket yaşanacağına ve aile içerisinde muhabbetin artacağına yorumlanır. Kişinin atacağı adımlar sonucunda elde edeceği kazançla birlikte geçmişte uğradı zararları kısa sürede telafi edeceğine delalet eder.


Rüyada Bileklik Hediye Almak

Rüyada birinden bileklik hediye almak, rüya sahibinin kendisini korkutarak endişe içerisine düşüren bir sorundan dolayı ailesinden destek alacağı ve kısa sürede yaşanılan tüm sıkıntıları atlatarak rahata kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin sevdiği ile bazı planlar yaptıktan sonra seyahate çıkacağına ve bu seyahat sırasında bazı şaşırtıcı güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüya yorumcularına göre hediye vermek için bileklik almak, kişinin alacağı müjdeli haberler ile birlikte mesleki hayatında oldukça başarılı olacağına ve bundan dolayı işinde terfi edeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin akrabasından alacağı bir fikir sayesinde kendisine zarar getirecek bir işten uzak duracağına delalet eder.


Rüyada Bileklik Koptuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bilekliğin koptuğunu görmesi, karşısına aşamayacağını düşüneceği bazı sıkıntıların çıkacağı ve sabırlı olması halinde hiç ummadığı bir anda sevdiklerinin desteğini alarak yaşanan sorunları çözüme kavuşturacağı anlamına gelir. Kişinin ailesinin önerdiği bir kimse ile yeni bir ilişkiye başlayacağına ve hayırlı bir yuva kuracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir olay birlikte çok sevdiği bir arkadaşı ile ters düşeceğine ve bundan dolayı bir süre üzüleceğine yorumlanır. Kişinin eşi yada sevgilisi ile arasının düzeleceğine ve muhabbetlerinin artarak birlikte çok mutlu olacaklarına delalet eder.


Rüyada Bileklik Bulmak

Rüyasında bileklik bulduğunu gören rüya sahibinin kafa karışıklığı yaşadığı bir konu ile ilgili çok sevdiği bir arkadaşından destek alacağı ve bu destekle birlikte oldukça hayırlı bir karar vereceği anlamına gelir. Kişinin hayırlı bir kısmet ile tesadüfen karşılaşacağına ve bu kimseden oldukça etkileneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına ve geçmişte uğradığı zararları kısa sürede telafi edeceğine yorumlanır. Kişinin daha önce aklından bile geçirmediği büyük adımlar atacağını ve eline yüklü bir miktarda para geçeceğini gösterir.


Rüyada Gümüş Bileklik Görmek

Rüyada gümüş bileklik gören rüya sahibinin uzun zamandır ertelediği hayallerini gerçekleştirmek için eline bir fırsatın geçeceği ve bunun sonucunda neşesinin artacağı anlamına gelir. Kişinin sakin kalması gereken bazı olayların üst üste geleceğine ve bu dönem içerisinde oldukça dikkatli bir şekilde hareket ederek ani kararlar vermemesi gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu dönem içerisinde özel sırlarını kimse ile paylaşmaması gerektiğine aksi halde bir arkadaşından büyük bir ihanete uğrayacağına yorumlanır. Kişinin hayırlı bir işe başlayarak kendi ayakları üstünde duracağını ve bundan dolayı ailesini gururlandıracağını gösterir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.