Rüyada Köprü Görmek

Rüyada Köprü Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.

Rüyada köprü görmek, murada ermek olarak yorumlanır. Rüyada köprü görmek istediğiniz bir işe ulaşmak olarak yorumlanır. Çok istediğiniz bir olay bu dönemde gerçekleşebilir. Eğer rüyayı okuyan kişi eğitim hayatına devam ediyorsa sınavlarında başarılı olacaktır. Rüyayı gören kişi iş arıyorsa ve iş başvuruları yaptırsa iş için geri dönüşler olabilir. Rüyayı gören bekarsa sevdiği kişiyle kavuşabilir.

Rüyada Köprü Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada köprü

Rüyada köprü görmek, mal kazanma anlamına gelir. Rüyada köprüden geçtiğini gören kişi mal kazanmaya başlayacaktır. Rüyayı gören kişinin dükkanı varsa bu dönemde güzel satışlar yapabilir. Almak istenilen bazı şeyler kolaylıkla alınabilir. Alışverişin çok olacağı bir dönem olacağına işaret eder. Rüyada köprüden geçtiğini gören kişi evine yeni eşyalar alabilir.

Rüyada Köprü Görmek Ne Demek ?

Rüyada köprü , makam atlama olarak yorumlanır. Rüyasında büyük bir köprüden koşarak geçtiğini gören kişi bulunduğu makamı değiştirecektir. İş ortamında başarılı olmanız sebebiyle bulunduğunuz pozisyonda değişiklik olabilir ve makam atlayabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk verilebilir ve daha çok güvenilebilir. Rüyada köprüden geçen kişi zor günleri arkasında bırakacaktır. Rüyasında köprü gören bir kişi hayatında ciddi etkiler yaratacak kararlar alma aşamasında olabilir. Aynı zamanda rüyasında köprü gören bir kişi yeni başlangıçlar yapacak, yeni bir işe girecek ya da yeni bir yere taşınacaktır. Yol ayrımında bir köprü gören kişi, bir süre kararsızlık yaşadıktan sonra kendisi için en doğru olan kararı alacak ve bu dönemde sevdiklerinden çok destek görecektir.

Rüyada Köprü

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada köprü görmenin anlamı ve köprü rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git