Rüyada Köprü Görmek

02.05.2015
Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek, rüyayı gören kişinin, hayra ve iyiliğe kavuşacağına, itibar sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, çalışmaları ve yapacağı iyi işler nedeni ile insanlar tarafından takdir edileceğine, adının övgüyle anılacağına ve kendisiyle gurur duyacağına yorumlanır. İmrenilen bir birlikteliğe sahip olmaya, kısa bir zaman içerisinde alınacak hayırlı bir habere, güzel bir geleceğe, kişinin sağlığını koruyacağına yorumlanır.

Rüyada sahibinin, yaşamakta olduğu sıkıntı ve zorlukların biteceğine, bundan sonra iyiliğe rahatlığa ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder. Hayatında bir takım sıkıntılar olsa ve bir süre işleri ters gitmiş olsa da bunların kısa sürede ortadan kalkacağına, hayatının yoluna gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin çeşitli sıkıntıları atlatarak rahata ereceğine yorumlanır.

Ticari anlamda büyük işler ve atılımlar yapılacağına, yapılacak bu işler ve doğru yatırım tercihlerinin neticesinde büyük kazançlar elde edileceğine, büyük menfaatlere sahip olunacağına yorumlanır. Ayrıca, rüya gören kişinin şansının ve kısmetinin her zaman açık olacağına, başarılarının devam edeceğine, hayat boyu başarılı olacağına, bu başarıları ile diğer insanların saygısını kazanacağına işaret eder.

Rüyada Köprü Yıkılması Görmek

Mal kazanma anlamına gelir. Kişinin dükkanı varsa bu dönemde güzel satışlar yapabilir. Almak istenilen bazı şeyler kolaylıkla alınabilir. Alışverişin çok olacağı bir dönem olacağına işaret eder. Ayrıca kişi evine yeni eşyalar alabilir. Bazen de makam atlama olarak yorumlanır.

Rüya sahibi yanlış bir davranışının sonucunda çevresinden ağır eleştiri görecek ve bunun moral bozukluğunu yaşayacaktır. Aynı zamanda bu rüyayı görmesi inatçı bir yapıya sahip olduğunu ve bu yüzden etrafındakilerle zaman zaman çekişmeler yaşayacağını gösterir. Bu yüzden aile büyüklerinin ya da kendisine yardım etmek isteyen kişilerin sözlerini dinlemez çoğunlukla da zarara uğrarlar. Bu zararlar maddi ya da manevi olup etkisini uzun zaman göstermeye devam eder. Rüyada azarlanmak aslında ciddi bir işe gireceğinize işaret eder.

Rüyada Köprü İnşaatı Görmek

Kişi bulunduğu makamı değiştirecek demektir. İş ortamında başarılı olmanız sebebiyle bulunduğunuz pozisyonda değişiklik olabilir ve makam atlayabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk verilebilir ve daha çok güvenilebilir. Kişi zor günleri arkasında bırakacaktır. Aynı zamanda kişi hayatında ciddi etkiler yaratacak kararlar alma aşamasında olabilir. Yeni başlangıçlar yapacak, yeni bir işe girecek ya da yeni bir yere taşınacaktır. Kişi, bir süre kararsızlık yaşadıktan sonra kendisi için en doğru olan kararı alacak ve bu dönemde sevdiklerinden çok destek görecektir.

Rüyada Asma Köprü Görmek

Ferahlığa işaret eder. Açık ve geniş bir alan olduğu için sıkıntılarından arınacak ve ferahlayacak demektir. Bu rüya özellikle sıkıntılı zamanlarda görülür ve bu zamanları atlatmak üzere olduğu anlamına gelir. Özellikle geniş ve ferahsa ve aydınlık bir görüntüsü varsa bu sıkıntınızın sona erdiğini gösterir. Bu yükselişle aileniz ve yakın çevreniz de sizinle iftihar edecek, herkesin takdirini kazanacaksınız. Büyük bir sevinç yaşayacağınız anlamına gelir. Müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bu bir düğün haberi ya da başka bir kutlama olabilir. Bu olay her ne ise hayırlı ve mutlu şeyler yaşanmasına sebep olabilir.

 Rüyada Tahta Köprü Görmek

Hayırlı bir topluluğun içine gireceğiniz anlamına gelir. Bu topluluk, yeni bir iş ya da okul anlamına gelebilir. Yeni insanlarla tanışacak ve hayırlı işlere imza atacaksınız. Aynı zamanda sizin yükseleceğiniz anlamına da gelecektir. Çünkü bu toplulukta tanıdığınız insanlar sizin güzel işler yapmanıza ve herkes tarafından tanınmanıza sebep olacaktır.

Uzun süredir yapmayı düşündüğün yatırımı, nihayet yapacağın görünüyor. Alacağın bir haber veya duyacağın bir söz seni hem şaşırtıp, hem de çok sevindirecek. Ara sıra karamsarlığa kapılsan da genel olarak ruh halini iyi tutmayı başarabiliyorsun. Şu sıralar hem sağlığını hem de sporunu biraz aksatmışsın gibi… Spora tekrar başlamak, ruhunu dinlendirmek için bir fırsat.

Rüyada Köprü Altında Su Görmek

Bereket olarak yorumlanır. Rüya sahibi işi yaptığı işte planlamadığı bir yerden kazanç elde edebilir. Aldığı gıdalardan tasarruf sağlayabilir ve aldığı gıdalar bereketlenebilir. Yaptığı işlerden güzel kazançlar elde edebilir. Kişi sahip olduklarını paylaşacaktır ve aldıkları bereketlenecektir. Tasarruf etmek olarak yorumlanır. Harcamalarında bazı tasarrufa gidebilir. Harcamalar gözden geçirilebilir ve gereksiz masraflar listelenebilir. Fazla elektrik ve su harcamaktan sakınılabilir. Gereksiz alışverişler azaltılabilir. Tasarruflu zamanın gündemde olacağına işarettir.

Rüyada Köprü Yapmak

Yatırım yapmak olarak yorumlanır. Kişi yatırım yapmak için kararlar alacaktır. Biriktirilen para yatırım yapmak için değerlendirilmek istenebilir. Kişi yatırım yapmak için araştırmalar yapacaktır. Altın almaya karar verilebilir. Kişi, kendisi hakkında dedikodu yapan herkesin farkına varacak ve bu kişilerden uzaklaşacak demektir. Genel olarak boşbopazlığa, dedikodu ve iki yüzlü insanlara delalet eder. Bu rüyayı gören bir kişinin etrafında yüzüne gülüp arkasından konuşan ve dedikodusunu yapan kişilerin olduğunu gösterir. Etrafınızda çok güvendiğiniz ve size yanlış yapmasını hiç beklemediğiniz kişilerin aslında sandığınız kadar masum olmadığına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Yıkık Köprü Görmek

Rüya sahibinin umutsuzluğa düşmemesi gerekir. Aslında güzel ve hayra yorumlanır. Rüya sahibinin Allah katında hayırlı insan olduğu Allah katında her yardımı göreceği anlamına gelir. Her başladığı işi rast ve yolunda girer. Çok başarılı ve mevki sahibi olur. kişinin hayatta hiçbir büyük sorunu olmaz. Üstesinden gelemeyeceği iş yoktur. Geçiremeyeceği sıkıntı olmaz. Mutlu olur huzurlu olur. Kişinin Allah katında yeri büyüktür. Allah o kişiye taşımayacağı yükü vermez. O kişi başına gelen her beladan sabırla ve dua ile altından kalkacağını çok iyi bilir ve başına gelen olaylara karşı da metin olur. Rüya sahibin her kula nasip olmayacak şansı verir.

 Rüyada Deniz Üstünde Köprü Görmek

Rüya sahibinin aslında sevinç gözyaşı dökeceği anlamına gelir. Kişi işlerinde mevki sahibi olur. Rüya sahibi göreceği rüyadan dolayı çok mutlu bir haber alacağından dolayı dökeceği gözyaşı mutluluk gözyaşı olacaktır. Gören sevgili daha güzel birliktelikler yaşamaya ve daha mutlu olmaya işaret eder. Ailen ve arkadaşlarınla bir hazırlık içerisinde olduğun görünüyor. Sanırım bu hazırlık senin düğününle ilgili gibi… Çok abartılı bir tören istemeseniz bile her şeyin eksiksiz ve güzel olması için çabalıyorsunuz. Seni mutlu, huzurlu ve aşk dolu günler bekliyor. Hem çok seveceğin hem de çok sevileceğin yılların olacak. Hanene sanki güneş doğmuş gibi görünüyor.

 Rüyada Taş Köprü Görmek

Para, altını mal, mülk, sermaye anlamına gelir. Bu rüyaya göre elinize yüklü miktarda bir sermaye geçecek ve iş kuracaksınız. Bu iş ticari nitelikli bir iştir ve aslında bu sizin risk alacağınıza işaret eder. Bu riski alırken dikkatli adım atmanız gerekir çünkü evinizin bütün kısmetini ve rızkını bu işe yatıracaksınız. Bu yüzden atacağınız yanlış bir adım batmanıza ve büyük bir maddi kayıp vermenize sebep olacaktır. Hayırlı ve rızıkla bir işin içine girecek demektir. Bu yüzden karşısına çıkan iş fırsatlarını dikkatli değerlendirmesi gerekir. Size yardım edecek birinin hayatınıza gireceği anlamına gelir.

Rüyada Köprü Üzerinde Yürümek

Bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Bu dönem genelde sıkıntı çekilen ve maddi zorlukların yaşandığı bir dönemin ardından gelir ve artık sorunların bittiği, ferahlığın başladığı ve hanede rahatlığın hüküm sürdüğü bir dönemdir. İnatçı yapın ve sürekli başına buyruk davranman başta eşin olmak üzere herkesi fazlasıyla rahatsız ediyor. İnadın yüzünden bütün büyük fırsatları kaçırıyorsun. Kendinden ziyade eşin ve çevredeki insanları dinlersen bir işten fazlasıyla karlı çıkacaksın. Yaşını başını almış erdemli ve kuvvetli biri, geleceğin hakkında endişe duyuyor.Bu kişinin sana büyük bir iyiliği dokunacak.

Rüyada Köprü Altından Geçmek

Hayra yorulan bir rüyadır. Rüyayı gören kişi bekar ise bu rüya evleneceğine yorulur. Size talipler var ve artık bir karar aşamasında bulunuyorsunuz. Rüyayı gören kişi evli ise çok istediği bir dileğinin gerçekleşeceğine yorulur. Hamile ise erkek çocuğu olacaktır. Rüyayı gören hasta değil ise bu bir yolculuk olduğuna işaret eder. Bu yolculuğu siz de yapabilirsiniz ya da size uzun yoldan biri de gelebilir. Kişi evli ise onun mahremini simgeler. Gelen bir zarar hayat arkadaşınıza gelen bir zarar olarak yorumlanır. Bebek hasreti çekenlerin bebeği olacağına yorulur. Bu sebeple hayırlı bir olaydır. Rüyayı gören bir erkek ise bu onun çok itibarlı, makam sahibi biri olduğunu gösterir. Eğer böyle değilse bu kişi itibar kazanacağı bir işe girer.

Rüyada Büyük Köprü Görmek

Müjdeli bir haber olarak yorumlanır. Kişi kısa zaman içinde müjdeli bir haber alacaktır. Sınava girdiyse sınavı başarılı olacaktır. Bekar olanlar yeni biri ile tanışabilirler. Evli olanlar evlat sahibi olabilir, evladı olanlar evlatlarından dolayı sevinebilir. Olumlu olayların gerçekleşeceği olarak yorumlanır. Ummadığınız kişi size güzel bir haber getirebilir.

Tehlike ve büyük güç olarak yorumlanabilir. Büyük bir gücün varlığına işarettir. Bu sizden daha büyük birisi olarak düşünülebilir. Bu kişi maddi olarak sizden daha güçlü biri de olabilir. İş yerinde patronunuzla ters düşmemeye çalışın. Sizden yaşça büyük akrabalarınız, anne babalarınızla çok fazla tartışmaya girmeyin. Büyük bir güce karşı sabırlı olmak olarak yorumlanır.

Rüyada Köprü Yaptırmak

Gizli düşmanlık yapabilecek dost olarak yorumlanabilir. Kişi dost sandığı birinden düşmanlık görecektir ve bir süre sonra bununla yüzleşecektir. Yakın birinden gelecek hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Gereksiz alınganlıklar yapabilir, sevdiğiniz insanları kırabilirsiniz. Kişi tüm kötülükler ile baş edebilir. Bunun için güçlü tavırlar içinde bulunacaksınız. Bu rüyayı gören kişi kendini iyi hissedeceği bir ortama girecek ve bunun sonucunda kendisi için güzel bir geleceğin temellerini atacak demektir. Aynı zamanda kişi, kendini her yönden güçlü hissedeceği bir döneme girecektir.

Rüyada Kırık Köprü Görmek

Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağına tabir edilir. Bu rüya genel olarak hoş olaylara, güzele, iyiye ve hayırlı işlere delalettir. Rüya gören kişinin sıradan olan yaşamına bir ışık bir renk, heyecan ve mutluluk geleceğine bununla birlikte hareketli ve neşeli günler geleceğine, tatlı ve küçük yorgunluklar yaşayacağı anlamında yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre, rüya sahibinin üst üste güzel ve mutlu olaylar yaşayarak hayatında şaşırtıcı gelişmeler olduğundan dolayı mutluluğun zirvesine çıkacağı tabir edilir.

Rüyada Köprüden Geçememek

Keyif ve mutluluk veren dostlar ve arkadaşlarla bir araya gelip onlarla güzel ve hoş vakit geçirileceği anlamına gelebilir. Kişi için uzun süredir beklediği muradına erecek diye yorumlar yapılır. Bu rüyayı gören kişilerin çok istediği en büyük hayalinin gerçekleşeceğine işlerinin olumlu yönde ilerleme kaydedeceğine ve hayırlı ve mutluluk getirecek başlangıçların yapılacağına tabir edilmektedir. Kişi doğru adımlar attığı takdirde huzur, mutluluk ve refahı yakalayacağı ve rahat bir yaşam süreceği tabir edilmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.