Rüyada Köprü Görmek

02.05.2015
Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek, rüya sahibinin hayra, iyiliğe kavuşacağı ve itibar sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin yapacağı hayırlı ve başarılı işler sayesinde insanlar tarafından takdir edileceğine, adının övgüyle anılacağına ve kendisiyle gurur duyulacağına yorumlanır. İmrenilen bir birlikteliğe sahip olmaya, kısa bir zaman içerisinde alınacak hayırlı bir habere, güzel bir geleceğe ve kişinin sağlığını koruyacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu sıkıntı ve zorlukların biteceğine; bundan sonra iyiliğe, rahatlığa ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder. Kişinin ticari anlamda büyük işler ve atılımlar yapacağını, yapılacak bu işler ve doğru yatırım tercihlerinin sonucunda büyük kazançlar elde edeceğini, büyük menfaatlere sahip olacağını gösterir. Kişinin şansının ve kısmetinin her zaman açık olacağına, başarılarının devam edeceğine, hayat boyu başarılı olacağına ve bu başarıları ile diğer insanların saygısını kazanacağına yorumlanır.


Rüyada Köprüden Geçmek

Rüyada köprüden sorunsuz geçmek, rüya sahibinin karşısına büyük bir kısmetin çıkacağı, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı ve darlıktan kurtularak yüzünün güleceği anlamına gelir. Kişinin mevcut sıkıntılarının çözülerek her şeyin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine ve yapacağı işlerin kendisine büyük hayır getireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda hayalini kurduğu bir yerden iş teklifi alacağına ve çok mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin ağzının tadının kaçmasına neden olan ailesindeki sorunların ortadan kalkması ile haneye huzur geleceğini gösterir. Kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatlara işaret ederken bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirdiği takdirde hiç beklemediği yerden hayırlı bir haber alacağına delalet eder.


Rüyada Köprü İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında köprü inşaatı görmesi, şansının açılacağına ve ortaya çıkacak olan sürpriz bir gelişme ile bereketli bir döneme gireceği anlamına gelir. Kişinin hayatındaki engellere ve zorluklara karşı pes etmeden mücadelesine devam etmesi gerektiğine; çok yakında istediği başarıyı yakalayacağına yorumlanır. Kişinin etrafında yer alan insanları dikkatli bir şekilde gözden geçirmesi gerektiğine aksi halde kendisine zarar vermeye çalışan kötü niyetli bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kafasında yer alan soru işaretlerine cevap bulacağına, uzun zamandır korktuğu şeylerin başına gelmeyeceğine ve hayatında birçok güzellikler yaşayacağına yorulur.


Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada tahta köprü görmek, rüya sahibinin atacağı yanlış bir adımdan çevresinde yer alan bir insanın desteği ile vazgeçeceği ve herhangi bir sorun yaşamayacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır kendisini yıpratan sorunları geride bırakacağına ve kendisini kuş gibi hafif hissedeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin özellikle yaşadığı maddi sorunların bitmesi ile birlikte gelecek olan berekete yorulur ve mutlu bir döneme gireceğinin habercisidir. Kişinin hayatında sürekli bir sorun oluşmasına ve kafasının karışmasına neden olan bir kişiden uzaklaşacağına delalet eder. Çok yakında hayırlı bir kimsenin rüya sahibinin karşısına çıkacağını ve bu kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayacağını gösterir.


Rüyada Köprünün Altından Su Akması

Rüya yorumcularına göre rüyada köprüden su akması, yaşam standartlarının iyileşmesi ile birlikte imkanlarının artacağı ve rahata kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin özellikle uzun bir süredir ödeyemediği birikmiş borçları varsa çevresinden gelecek olan bir destek ile birlikte bu borçları kısa bir sürede rahatlıkla ödeyeceğine işaret eder. Suyun hızlı akması, rüyayı gören kişinin azmi ve hırsı sayesinde büyük bir başarı elde edeceğine ve rakiplerinin her zaman bir adım önünde olacağına yorulur. Kişinin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak olan bir insanla yeni bir ilişkiye başlayacağına ve mutlu bir yuva kuracağına delalet eder. Kişinin hayattan beklentileri ve umut ettiği her şeyin karşısına çıkacağına ve mutlu olacağına tabir edilir.


Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada asma köprü gören kişinin bir süredir üzerinde dolaşan kara bulutlardan kurtulacağı ve hayırlı bir kısmete kavuşacağı anlamına gelir. Yakın zamanda yeni bir mal veya mülke sahip olacağına ve iş hayatında bazı hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu dönem içerisinde büyük bir kalabalığa gireceği ve bu ortamda hayatına yön verecek bir kişi ile tanışacağına tabir olur. Kişinin geçmişte yaptığı hataları fark edeceğini ve yeni kararlar alarak hayatında büyük değişiklikler yapacağını gösterir. Bu değişikliklerle birlikte kişi artık güçlü ve saygın bir kimse olacaktır.


Rüyada Taş Köprü Görmek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda hiç beklemediği bir sıkıntı ile karşılaşacağı fakat sabırlı olduğu takdirde sevdiği bir arkadaşının yardımı ile birlikte bu sıkıntıyı aşacağı anlamına gelir. Kişinin ilerde yaşayabileceği maddi sıkıntılara karşı şimdiden harcamalarına dikkat etmesi ve birikim yapması gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıların biteceğine, elinin bollaşacağına ve büyük bir güç kazanacağına yorulur. Özellikle yaşanacak olan hayırlı gelişmelerle birlikte kişinin kafasının rahatlayacağına ve hayalini kurduğu mutluluğu artık yakalayacağına tabir edilir.


Rüyada Köprü Yıkılması

Rüyada köprü yıkılması, rüya sahibinin yaşadığı talihsizliğin son bulacağı ve yeni gelir kapısına kavuşarak kazancını arttıracağı anlamına gelir. Köprüden geçerken köprünün yıkıldığını gören kimsenin çok sevdiği arkadaşı ile görüş ayrılığı yaşayacağı ve bunun kendisine büyük bir hayır getireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevdiği ile arasını açmaya çalışan bazı kişilerin olduğuna bu nedenle yakın zamanda gireceği ortamlarda duyacağı sözlere itibar etmemesi gerektiğine tabir edilir. Alın teri ile kazanılacak olan paraya, huzurlu bir eve sahip olunacağına ve büyük bir aşk yaşanacağına yorulur. Kişinin hayırlı bir erkek evlada sahip olacağına ve hanede nimet bolluğu yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Köprü Yapıldığını Görmek

Rüyasında köprü yapıldığını gören kişinin, çok şaşıracağı bir haber alacağı ve bu haber ile birlikte hanede herkesin çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin uzun süredir ayrı düştüğü bir arkadaşı ile yeniden bir araya gelerek onu affedeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı stresli günlerin son bulacağına, işlerini yavaş yavaş toparlamaya başlayacağına ve hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet eder. Kişinin geçmişte kaçırdığı fırsatların tekrar karşısına çıkacağını ve bu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğini gösterir.


Rüyada Deniz Üstünde Köprü Görmek

Rüya yorumcularına göre denizin üstünde köprü gören kişinin ailesi ile olan bağlarının kuvvetleneceği ve haneye gelen uğursuzluğun ortadan kalkacağı anlamına gelir. Kişinin başına gelen kötü olaylara fazla aldırış etmemesi gerektiğine, yakın zamanda kötü giden hayatının bir anda düzeleceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin altından kalkamayacağını düşündüğü sıkıntının üstesinden kısa sürede geleceğine ve kötü giden şansının düzeleceğine yorumlanır. Kişinin elde edeceği başarılar ile birlikte kaybettiği özgüvenini yeniden kazanacağına, bundan sonra kendinden daha emin bir şekilde hayatına devam edeceğine delalet eder.


Rüyada Köprüden Düşmek

Rüyada köprüden geçerken düşmek, rüya sahibinin iyi giden hayatının bozulmasına ve sürekli yeni bir sıkıntı ile karşılaşmasına neden olan aşkın peşinden gitmemesi gerektiği anlamına gelir. Aksi halde kişi bu aşkta ısrar ederse düzeninin bozulacağına, her şeyin daha kötüye gideceğine ve çok üzüleceğine işaret eder. Kişinin başına gelen olay ile ilgili anne ve babasını dinlemeden onları bir kenara bırakmaması gerektiğine, kendisine yakışmayacak işlerden bir an önce uzak durması gerektiğine yorumlanır. Hane içerisinde hasta olan kişinin kısa sürede şifa bulacağına ve yaşanan tüm sıkıntıların geride kalacağına tabir olur.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.