Rüyada Cin Saldırısı

15.08.2016
Rüyada Cin Saldırısı

Rüyada cin saldırısı görmek, yakın çevrenizdeki kişilerin sizinle ilgili yoğun bir şekilde olumsuz düşüncelerinin olduğunu belirtmektedir. Bu kişiler, sizin başarınızı, karakterinizi, güzelliğinizi ve bakımlı olmanızı kıskanarak, hakkınızda olumsuz şekilde yargılar ileri sürmektedir. Hayatınız boyunca, başarınızın, adınızın ve güzelliğinizin doruklara ulaştığı şu dönemde, sizi kıskanan, çekemeyen insanların olması gayet normaldir. Ancak bu kişilerin yüzünüze güldüğünü sizinle dost gibi konuştuğunu unutmamalı ve ayağınızı ona göre uzatmalısınız. Dost diye görünen bu kişilerin, olumsuz yargıları hiçbir zaman bitmeyecek. Sizinle ilgili sizden duyduğu her şeyi kendi arasında tartışan ve zararınıza dokunacak şekilde yayan bu kişilere hiçbir özelliğinizi, durumunuzu ve başarınızı anlatmamalı, aleyhinizde kullanmalarına izin vermemelisiniz. Başarılı, güzel olmanızı onlara borçlu olmadığınız gibi, arkadaş çevrenizi de onlara borçlu değilsiniz. Bir an önce kendinize ve çevrenize dikkat etmeli, hayatınız, başarınız, kariyeriniz üzerinde gölge oluşturan bu kişilerden uzak durmak için bir an önce adım atmalısınız.

Ailenizin ya da sizin yaşadığınız bir ortamda gerçekleşen hırsızlık olayı sonrasında, çok değer verdiğiniz, maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyaları kaybedebilirsiniz. Bu eşyaların geri dönüşümü olmayacak belki ancak, hırsızlık yapan bu kişilerden ahınız çıkacaktır. Yakın zamanda yaşayacağınız bu olay sizi mutsuz etse de, ailenizin ve sevdiklerinizin yanınızda olması size gereken mutluluğu kazandırmaya yetecektir. Sizi, siz olduğunuz için sevenlerle olmalısınız.

Rüyada Cin Öldürmek

Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sizin arkanızdan konuşan kişilerle ilişiğinizin kesileceği, o kişileri hayatınızdan temelli olarak çıkaracağınızın habercisi olan bu rüya sayesinde güzel günler sizinle olmaya hazırdır. Hayatınızın belki de dönüm noktası olacak olan bu dönemde, hayatınızda engel olan ve sizi mutsuz eden bütün detaylardan kurtulacak ve daha mutlu, şanslı, sevdiklerinizle geçirebileceğiniz daha uzun yılların olduğu zamanlar sizinle olacaktır.

Birkaç kişinin sizin hakkınızda, söylediği şeyler sebebiyle partnerinizle tartışmaya gireceğinizin haberi vardır. Ancak bu söylentilere kulak asmayan partneriniz sadece size güvenecek ve sizin yanınızda olacaktır. Her şeyi gelip size anlatacak ve sizi sorgulayacaktır. Sizin söylediğiniz her sözü senet sayıp size güvenecektir. Bu sayede, hayatınızda olması ve olmaması gerekenin ayrımına varacak, ona göre hayatınızı devam ettireceksiniz. Böyle olması sizin lehinize olan bir durum olacaktır. Daha mutlu ve sakin bir hayatın kapılarını siz de elinizle aralayacaksınız. Partnerinizin size olan güvenini görecek, ona sevgi bağlılık anlamında daha sıkı sıkıya bağlanacaksınız. Bu olay o kişilerce aranızın bozulmasına sebep olacak gibi görünse de, aslında sizin ilişkinizi daha da sağlamlaştırmaya yarayacaktır. Birbirinize olan sevginiz ve bağlılığınız bu rüya vesilesiyle daha da artacaktır. Ayrıca bir evcil hayvanınızın hasta olacağının ya da öleceğinin haberini vermektedir. Evinizde beslediğiniz bir hayvanınız varsa onunla ilgili bazı olumsuz haberler alabilir, üzüleceğiniz dönemler yaşayabilirsiniz.

Rüyada Cin Tarafından Bıçaklanmak

Bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici gelişmelere ve haberlere, manevi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına, kazançlı bir iş içinde bulunacağına, birikmiş paraya, problemlerden uzak yaşayacağına, sözüne sadık olunacağına, elinden her iş gelen bir kişiye, birikmiş ziynete, maddi yükü olan arkadaştan uzak durulacağına, maddi ağırlığı bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, istenilen kuvvete ermeye işarettir. Bunlarla birlikte, iş hayatında ise kötü huylu amir yahut şef tarafından kötü davranışlar görmeye, eğitimsiz bir kimseye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşeceğine, kötü niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, kötü huylu bir yabancı tarafından fenalık görmeye işaret eder.

Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata, çekilen sıkıntılar cefalar ardından beklenilen huzura, zorlukla gözlediği mutluluğa, cefa çektikten sonra düşlediği feraha, sıkıntıya düştüğünde ümit ettiği az olan kazancının artacağına ve uzun süren çabalarının sonunda hak edilen zenginliğe işarettir. İçine düşülen kötü bir durumdan tam umudunu kesmişken yeni bir kapı açılmasına ve haklılığının herkese kanıtlanmasına, aklanmaya işaret eder.

Rüyada Cin Tarafından Boğulmak

Güler yüzlü orta yaşlı kimseye, samimi yaşlı tanıdığa, devlette mertebeye yükseleceğine, kedere düşmeye delalet eder, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine yorulur, ayrıca mutsuzluktan kurtulamamaya, sözüne sadık duracağına işarettir, maddi külfeti bulunan arkadaştan yakasını kurtarmaya, ayrıca iş nedeniyle sıkıntıya, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği itibarlı mertebeye işaret eder, paranın bereketli olmasına, zahmetle birlikte hayalini kurduğu refaha, kimi zaman da huzuru kaybetmeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu büyük güce, sıkıntılarının sonunda kazandığı sağlıklı bir hayata, olumsuz anlamda kederden kurtulamamaya, kaprisli bir kimseye delalettir.

Zorlukların sonrasında beklediği varlığa delalet eder, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu sevince işarettir, mağlubiyetten sonra gözlediği servete, cefa çekerek elde ettiği paraya işaret eder , zahmet çekerek ümit ettiği ferahlığa, yenilgiden sonra kazandığı haysiyete, zamanla ümit ettiği varlığa delalettir, dünyanın kazanılmaya çalışılmasına, uğraşarak umduğu az olan kazancının artacağına, zorluklarla birlikte hak ettiği toplu kazanca, kötü huylu bir amir tarafından zarar görmeye, bugünlerde durumunuzun biraz bozuk olmasına rağmen ,sıkıntı sonrasında kazandığı servete, başka görüşlere göre de sağlığın bozulacağına, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği galibiyete, manevi yükü olan akrabadan kendini kurtarmaya, şerre işarettir, bazen de sıkıntılı yaşantıya, zahmet çekerek gözlediği itibara delalettir olarak yorumlanabilir.

Rüyada Cin Tarafından Korkutulmak

Zorlukların ardından kazandığı mülke yorulur. Üzücü bir durumla karşılaşılacağına, başka görüşlere göre de sırların açığa dökülmesine, büyük mertebeye geleceğine işaret eder. Zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu berekete, kısa sürede duyulacak sevindirici habere, diğer insanlar için münakaşa ve tartışmaya, zorlukla birlikte hak edilen paraya, bazen de hilekar bir tanıdığa, evli ise bir çocuğu olacağına işarettir. Art niyetli bir amire, bir diğer yoruma göre de sevimsiz vaziyete düşmeye, sıkıntıya düşerek ümit ettiği daha çok kazanca işarettir, düşkünlükten kurtulmaya yorulmaktadır. Sevecen yaşlı tanıdığa, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda ticaret alanında sorunlara, rüyasında tribünden bir şeyler seyreden başkalarının işine karışmayacak ve huzurlu bir devre geçirecek demektir. Çözümü karmaşık bir olayla yüz yüze gelineceğine işarettir, kaybettikten sonra umduğu servete işaret eder, umudunu yitirdikten sonra umduğu servete olarak tabir edilir.

Finansal külfeti olan birinden yakasını kurtarmaya, isteklerin yerine geleceğine işaret eder, sıkıntı çekerek hasret duyduğu beceriye, uğraşlarının sonunda gözlediği mülke, yenilgiden sonra ulaştığı yüksek mertebeye işarettir, parasal külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, zahmetle kavuştuğu hayra işarettir, dostlarıyla birlikte yaşamaya, dostlarıyla birlikte yaşamaya delalettir, güzel kadındır, korkuttuğu adamı hastalık, cefa çekerek umduğu nimete yorulur, işte mevkiye yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Cin Kovalaması Görmek

İş hayatınızdan ya da yakın çevrenizden bir kaç kişinin hakaretlerine, aşağılamalarına maruz kalacağının habercisidir. Hayatınızda olumsuz anlamda bir davranış değişikliği beklemediğinin bu kişilerin size karşı olan tavrı, duyguları, konuşması bir anda değişecek ve bu durum da sizi uzun bir süreliğine etkisi altına alacaktır. Çevrenizde, samimi olmadığınız bu kişiler size yakın zamanda yakın olmaya başlayacaktır. Ancak siz bu samimiyete inanmayarak, o kişilere çok fazla yüz vermeyeceksiniz. Bir yerden gelen hissiniz sayesinde bu kişilere yakın olmayacaksınız. Bu niyetiniz ve hisleriniz gerçekten doğru çıkacaktır. Bazı konuda, hislerinizin ne kadar kuvvetli olduğunu siz de göreceksiniz. Bu kişiler, sizin başarılarınızı başka kişilere karşı kötüleyecek, hayatınızda olan kişilere karşı sizin adınızı kötü göstermeye çalışacaktır. Bu duyduklarınıza itibar etmeden, hakkınızı savunursanız, hakkınızda kötü ilerleyen söylemlere karşı dur deme gücünü kendinizde bulabileceksiniz. Sizin içinizde var olan güç yakın zamanda ortaya çıkacaktır. Ne kadar güçlü, karakter bakımından sağlam bir kişi olduğunuzu yakın çevreniz daha fazla görecek ve gerçekçi olmanız sayesinde herkesin takdir ve beğenisini kazanmış olacaksınız.

Bazı engellerle karşılaşacağınızın habercisidir. Yakın zamanda; bir ev, araba gibi bir yatırım planınız olmuş olabilir. Ancak bu planınızı askıya alacağınız bir süreç içerisinden geçecek, hayallerinizin kısa bir süreliğine üstüne çizgi çekip beklemeye koyulacaksınız.

Rüyada Cin ile Dövüşmek

Zorluklara karşı ne kadar dirençli ve güçlü olduğunuzu göstermektedir. Yaşadığınız zorluklar; ailenizle ilgili var olan problemlerden, maddi sıkıntılara, arkadaşlarınızla yaşamış olduğunuz problemlerden yaşadığınız sıkıntılara kadar geniş bir yer eden zorluklara karşı, her zaman kendinize olan güveninizin var olduğunu, kendinize verdiğiniz değer ve önemin ne kadar yüce olduğunu sizlere gösteren bu rüyanın anlamı, sizin için oldukça güçlü bir anlam taşımaktadır. Ailenizle ilgili yaşanan birkaç problemin şu son zamanlarda sizin canınızı çok sıktığını, bu durumun üstesinden gelemeyecek güce sahip olduğunuzu düşündüğünüz zamanlar olacaktır. Ancak bu sürecin çok kısa süreceğini, sizin ailenize olan sevginiz ve bağlılığınızın her şeyin üstesinden gelebildiğini sizlere söyleyebiliriz. Aynı şekilde, arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntıların, kısa zaman içerisinde geçeceği ve arkadaşlarınızın size yaşattığını haksızlıkların da farkında olarak sizden özür dileyeceklerini sizlerle paylaşarak, içinizi rahatlatabiliriz. Maddi kayıplarınızın olduğu dönemi de, dostlarınızın ve ailenizin size el uzatmasıyla atlatacak, daha güzel ve hayırlı günlerle birlikte olacaksınız.

Kısmetlerinizin açık olduğu bir dönemde olduğunuzu göstermektedir. Uzun süredir yalnız olmaktan yakınan bir kişiyseniz eğer, yakın zamanda, size dikkat eden ve aynı zamanda da sizin de dikkatinizi çeken bir görünüme ve karaktere sahip birisiyle iş ortamında tanışacaksınız. İkiniz arasında öylesine canlı bir yakınlaşma olacak ki, hayatınızı aşkını bulmaya neredeyse yaklaşmışsınız hatta üstüne basmışsınız diyebiliriz.

Rüyada Cin Yakmak

Uzun zamandır arkadaşlarınız arasında çektiğiniz sıkıntı ve stres içeren durumların yakın zamanda ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Bir kaç arkadaşınızın kötü anlamda arkanızdan konuşması sizin biraz canınızı sıkmışa benziyor. Bu ruh halinden çıkmanız da bir süre devam edecektir. Bu rüya; arkadaşlarınızla yaşadığınız, gezi planlarının iptal olması, verdiğiniz sözü istemeden de olsa iptal etmeniz ve maddi sorunlar sebebiyle bir sarsıntıya uğrayacaktır. İstemeden yaptığınız bu davranışlar, arkadaşınız ya da arkadaşlarınız tarafından isteyerek yapmışsınız gibi algılanacaktır. Bu algının önüne geçemeyecek ve arkadaşlığınıza bir süre ara vermek durumunda kalacaksınız. Önemli olan arkadaşlığınızın bu sebeplerle bitmesi değildir. Önemli olan ne için ve ne şekilde arkadaşlığınızı devam ettirdiğinizdir. Eğer arkadaşlığınıza gereken önemi ve sevgiyi karşılıklı olarak birbirinize vermişseniz, bu gibi sorunlar kısa zaman sonra gülerek hatırlanacak sorunlar olacaktır. Siz de her insan gibi arkadaş ortamında çok seviliyor ve çok sahipleniyorsunuz, bu gibi durumun farkında olarak, arkadaşlık ilişkilerinizde gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Bir nevi pire için yorgan yakmaya benzer. Küçük sebepler ve sorun olmayan şeyler uğruna arkadaşlıklarınızdan, dostluklarınızdan vazgeçmeyin. Hayatınızda olan, flört ettiğiniz kişinin bir haberini duyacak ve şaşıracaksınız. Bu olay sizin uzun zaman boyunca kafanızı karıştıracak, o kişiye karşı hislerinizin katılaşmasına neden olacaktır. Duyduğunuz şeye kanıtlamadan inanmamanızı öneririz.

Rüyada Cin Yaktığını Görmek

Kişinin, kısmetleri oldukça fazlalaşacaktır. Şu sıralar tam da her konuda kısmetsiz, şanssız olduğunuzu düşündüğünüz zamandır. Bu zamandan hemen sonra, yakın bir süre içerisinde hayatınızda köklü değişimler olacak, siz de bu gelişmelere şaşıracaksınız. Hem aşk anlamında hem maddi imkanlar konusunda şansınız öylesine lehinize dönecek ki, çevrenizdekiler bile sizin ne kadar şanslı olduğunuzu düşünecektir. Tüm bu gelişmeler içerisinde; hayalini kurduğunuz gezi planınız varsa onu gerçekleştirebilirsiniz. İş konusunda da, uzun zamandır haber beklediğiniz bir yerden, size iş teklifi gelecek, bereketli ve uzun bir çalışma hayatı sizin ayaklarınıza serilecektir. Aşk konusunda ise; yeni ayrıldığınız ve yeni sonlanan bir ilişkiden çıktığınız şu dönemlerde, aklınızı karıştıracak, duygusal anlamda ayaklarınızı yerden kesecek bir duygu seline kapılabilirsiniz. Sıkı tutunup, bu güzel gelişmeleri bir kenara geçip seyretmeye başlayabilirsiniz. Şanslı dönemler, bu sefer sizin için gelişecektir. Yolunuza çıkan tüm engeller, yerini şansa ve berekete bırakacak, huzur ve mutluluk dolu zamanlar sizinle olacaktır.

Bir akrabanız ya da arkadaşınızın sizin aleyhinize konuştuğunu simgeler. Bu konuşma, sizin başarılarınız, kariyer planlamanız dahilinde olacaktır. Sizi çekemeyen bu kişiyle çok yakın olmadığınızı söyleyebiliriz. Bu kişinin arkanızdan, sizi kıskandığı için konuştuğunu söyleyebiliriz. Bu konuşmalar sizi çok fazla etkilemeyecektir. Aksine ne kadar başarılı olduğunuzu görecek, kendinizle gurur duyacaksınız.

Rüyada Cin ile Savaşmak

İş hayatınızda ve çevrenizde yaşadığınız ilişkiler anlamında bazı engellerle karşılaşacağınızın habercisidir. Bu engeller sizin motivasyonunuzu bozabilir ancak bunlara aldırış etmemenizde fayda var. Bu rüya sayesinde içinizdeki gücü görecek, haksızlıklara ve yanlış konuşmalara karşı gardınızı alacaksınız. İş hayatınızda başarılarınızı çekemeyen insanlar arkanızdan konuşmaya devam ediyorlar. Başarılarınızda hep küçük ayrıntılara takılıp, üst kişilere sizi kötü anlatıyor. Ancak sizin başarılarınız ve kariyer planlamanız ortada. Üst kişiler bu asılsız iddialara inanmayıp sizi izleyip gözlemleyecektir. Bu sayede, sizin başarınızdan hiçbir şüphe kalmayacaktır. Hayatınızda engel olarak sayılabilen bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırmanız için bu rüya size vesile olacaktır. Bu rüyadan sonra o kişilerin davranışlarının farkına varacak, hayatınızda fazla yer eden bu kişilerle irtibatınızı keseceksiniz. Başarılı olmanız sadece sizi ve sevenlerinizi ilgilendirecektir. Başarılı, kariyer planlamasına sahip bir birey olduğunuz için, iş hayatınızda da çevrenizde de başarılarıyla övülen bir kişisiniz. Bu saygınlığınızın devam etmesi için, çevrenizde size zarar verecek olan kişilerle samimiyetinize bir duvar örerek, size olan zararlarını, haksız söylemlerini uzaklaştırabilirsiniz.

Maddi anlamda bazı kaygılarınızın olduğu bir döneme girdiğinizin habercisidir. Boş yere sıkıntıya girdiğinizi görecek, beklemediğiniz yerden gelecek olan alacaklı sayesinde borçlarınız zamanından önce ödenecek ve daha rahat, huzurlu bir zaman dilimine adım atmış olacaksınız. Kalbinizin temizliği, iyi niyetiniz sayesinde her istediğiniz hayatınızda olacaktır.

Rüyada Cin Taşlamak

Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Başınıza gelen ya da gelecek olan tüm sıkıntılarınızı gücünüz, sabrınız, iradeniz sayesinde uzaklaştıracağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca arkadaşlık ilişkileri konusunda iyi niyetinizden faydalanan ve sizinle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan birkaç kişinin, bu rüya vesilesiyle ayrımına varacağınıza ve o kişiyi hayatınızdan uzaklaştıracağınıza delalettir. Siz de uzun zamandır, sahip olduğunuz arkadaşlığı, dostluğu görece, aydınlanacak ve arkadaşlarınızın ya da dostlarınızın sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunu göreceksiniz. Bu bir süre sonra aydınlanacak ve görünecek olan kararınız sonrası hayatınızda belli noktalarda net değişiklikler olacak ve hayatınızda her şey yolunda gidecektir. Hayatınızda maddi ya da manevi açıdan her türlü sorun ve engel sizden çok uzakta yer alacak, şanslı olduğunuz günler sizinle olacaktır. 2 vakte kadar, hayatınızdaki tüm engeller yerini, şansa, bolluğa ve berekete bırakacaktır.

Maddi kazançlarınıza göz dikenleri etrafınızdan uzaklaştırmak için gerekli zamanın elinizde olacağının habercisidir. Bu kişi sizin bir kadın arkadaşınız ya da bir akrabanız olabilir. Sizin başarınızda, kariyerinizde ve maaşınızda gözü olan bu insanın varlığını çok yakın zamanda fark edecek ve duruma bir karşı duruş göstereceksiniz. Bu kişiyi hayatınızdan çıkardıktan sonra her şey tamamen yoluna girecek, daha mutlu ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralamış olacaksınız.

Rüyada Cin Tarafından Kovalanmak

3 vakte kadar akrabanız ya da bir aile büyüğünüz tarafından yanlış anlaşılacağınız bir konunun içinde olacağınızın habercisidir. Bu yanlış anlaşılacağınız konu; bir tanıdığınızla ilgili bir konu ya da parasal bir konu olacaktır. Akrabanız ya da aile büyüğünüz; size karşı sert ithamlarda bulunacak ve sizin moralinizin bozulmasına neden olacaktır. Sizin kırılan kalbiniz ve bozulan moraliniz bir süre devam edecektir. Ancak bu bir yanlış anlaşılma olacağı için, eninde sonunda tüm gerçekler ortaya çıkacak ve bu aile büyüğünüz ya da akrabanız size içtenlikle gelecek, sizden özür dileyecektir. Bu özür dileme sayesinde; siz de büyük bir yanlış anlaşılmanın ortasından kalkacak, içiniz huzurla dolacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yanlış konuların, yanlış ilgi ve kapsam dahilinde sizin peşinde olduğu bu rüya analizi sayesinde; gördüğünüz bu simgeyi, bir yanlış anlaşılmanın sizi beraberinde götürdüğü konusunda bizimle hem fikir olabilirsiniz.

Erkek bir tanıdığınız tarafından; maddi konuda sıkıntılar yaşayacağınızın habercisidir. Maddi gelire ihtiyacınız olduğu şu dönemde; bu erkek arkadaşınızın sizden bir şekilde alacağı borçla birlikte, elinizde sizi idare edecek bir miktar kalmayacaktır. Bu erkek arkadaşınızın gerçekten maddi imkana ihtiyacı olduğu şu dönemde; ona vereceğiniz borçla birlikte o kişiyi mutlu edecek ancak kendinizi sıkıntıya sokmuş olacaksınız. Kısa bir süre sonra, vefalı olan bu arkadaşınızdan, verdiğiniz borç gelecek ve rahata kavuşacaksınız.

Rüyada Cin Bağırması

Zor bir dönem yaşadığınızın göstergesidir. Yaşadığınız olaylar, gördüğünüz haksızlıklar, insanların anlayışsız olmaları sizin oldukça canınızı sıkmış. Bu durum sonrasında; sizin psikolojinizin olumsuz olarak etkilenmesi bu rüyada kendisini göstermiştir. Bu rüyada, içinden çıkamadığınız bir karanlık dönem yaşadığınızı, problemleri kendi içinizde çözemediğinizi, yaşadığınız mutsuzlukları sıkıntıları da kimseyle paylaşamamanızdan dolayı kendinize daha fazla zarar vermiş olduğunuzu belirtebiliriz. Bu kişi ya da kişiler sizi oldukça etkilemiş. Bu olaylar zincirinden kurtulmak için, yakın arkadaşınızdan ya da ailenizden yardım istemeli, onlarla dışarı çıkarak konuşarak kendinizi daha güçlü ve iyi hissedebileceksiniz. Bu durumdan bu şekilde kurtularak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edecek, mutlu gelişmelerle hayatınızı devam ettireceksiniz.

Karşınızdaki bir kişiye büyük bir haksızlık yaptığınızı göstermektedir. Bu kişinin başarıları, karakteri ya da bilgisi, deneyimi konusunda bu kişiye büyük bir haksızlık yapıp kalbini kırmışsınız. Bu kalp kırıklıklarını düzeltmek, o kişiye karşı kendinizi affettirmek için yapacağınız uğraşılardan ilki o kişiyle sağlıklı bir iletişim kurmaktır. Gerisi size kalmış. Ayrıma vardığınız anda, haksızlığı görecek ve düzeltmek için girişime başlayacaksınız. İş konusunda ya da okul başarısı konusunda sunmuş olduğunuz bir projenin ya da ödevin beğenilmediği ve olumsuz karşılandığı bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu haksızlıklar ve ağır eleştiriler, ince ayrıntıları düşündüğünüz konu için gelecektir. Sabır ve saygınlıkla bu sorunları aşacak güce sahipsiniz.

Rüyada Cin Boğması Görmek

İçinden çıkılamaz meselelere karıştığınızın habercisidir. Bu içinden çıkılamaz meseleler sizin hayatınızı olumsuz yönde etkilemiştir. Bu konu hakkında arkadaşınızdan ya da aile üyenizden yardım isteyerek bu dönemi atlatabilecek güce erişebileceksiniz. İçinden çıkamadığınız meseleler ya ilişki durumları ya da maddi konulardır. Bu durumların önemi oldukça büyüktür. Tek başınıza çözemeyeceğiniz sorunlarla karşılaştığınız anda yardıma koşmalı, size açılan farklı kapılardan, birlikte hareket edeceğiniz güç sayesinde, dimdik bir şekilde ayağa kalkabileceksiniz. Ayrıca yakın zamanda bir kişiye karşı bir konuda haksızlık yaptığınızı simgeler. Bu haksızlık, aslında kalbinizden gelerek yaptığınız bir haksızlık değildir. Başkalarının lafına inanarak yapmış olduğunuz bir haksızlıktır. Bu haksızlıkları gidermek için bir an durup düşünmeli, olayların ayrımına varmalı ve kendi mantığınız ve iradenizle bu kişiye karşı yapmış olduğunuz haksızlıkların farkına varmalısınız. Düzeltebileceğiniz bu haksızlık konusunda acele etmeli, o kişinin kırılan kalbini onaracak güce ve zamana sahip olmalısınız.

Aile üyelerinizden birisinin, maddi konularla alakalı bir suç işleyeceğinin habercisidir. Bu suç karşısında aile büyükleri birbirine girecek, kötü dönemler içerisinde olacaksınız. Bu dönemlerin çabucak atlanması için, suç işleyenin gerçekten cezasını çekmesi gerekmektedir. Aile büyükleri, büyük bir kargaşanın ortasında kalacaktır. Ancak daha sonra durum çözüldüğünde ve gereken yapıldığında aile içerisinde hiçbir sorun kalmayacaktır. Zaman, güç ve sabırla her şey yoluna girecektir.

Rüyada Cin Çarptığını Görmek

İyi bir rüya değildir. Kötü olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi, yalan, dolan, sahtekar işlere bulaşacağının habercisidir. Rüya sahibi, bu kötü yollardan geçen bir kişinin kötü işlerine dahil olacağının göstergesidir. Bu kişi, aklını kullanmadan, kötü yola sürükleyen diğer kişiyle irtibat halinde olacak ve başına kötü olaylar gelmesine neden olacaktır. Rüya sahibi, erdemli oluşundan, vicdan sahibi bir birey oluşundan, iyiliğinden, ahlakından, saygınlığından tamamen uzaklaşacak ve çevresinin de kendisinin de zarar göreceği bu kötü olaylara karışacaktır. Bu olaylara karışan ve karıştıran kişi, iman gücünü unutacak, Allah’a inanma ve şükretme duygularından tamamen uzaklaşacak ve kötü bir şekilde yaşayacağı hayatın sorumluluğunu kendisi üstlenmiş olacaktır.

Maddi anlamda bir çöküş dönemi yaşayacağınıza işaret eder. Maddi kayıplar, sizi etkisi altına alacaktır. Bu zaman biraz uzun geçen bir zaman olacak ancak sonunda her şey yoluna girecek, sizin de hayatınız kaldığı yerden devam edecektir. Kişi 2,3 ay süresince hayatına, tanıştığı kişilere, girdiği ortamlara dikkat etmelidir. Bu ortamlarda hayırlı olmayan arkadaşlıklar, kötülüğünü düşünen insanlar, yakın çevresinde ona büyü yapan insanlar olma ihtimalini göz ardı etmemelidir. Bu rüyayı gören kişi, gözlem yaparsa çevresindeki zararlı olayları ve insanları görecek, bu olayları başlatan ve yaşatan kişilere karşı daha güçlü ve dik duracak dolayısıyla hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Rüyada Cin Bastığını Görmek

Yakın zamanda kötü olaylara adınızın karışacağının göstergesidir. Bu olaylara karşı soğukkanlılıkla yaklaşırsanız, kısa süre içerisinde olaylar basit bir şekilde çözümlenecek ve hayatınıza gerekli adımlarla, sağlam bir şekilde devam etmiş olacaksınız. Aniden hayatınıza etki eden bu kötü olaylar, aniden de geçecektir. Siz içinizi rahat tutarsanız, kendinizden ve kişiliğinizden emin olup kendinizi yeteri kadar güçlü ve özverili şekilde ifade ederseniz bu olayın etkisi o kadar çabuk geçecektir. Cin bastığını gören kişi, uzun zamandır içinden çıkamadığı bir durum yaşadığını göstermektedir. Bu durumun etkisinin altından da ancak, bu olayı eşinizle dostunuzla paylaşarak atlatabileceğinizdir. Çekinmeden karşınızda güvendiğiniz insana karı sırtınızı yasladığınızda hiçbir problem ve çözülemeyen sorun kalmayacaktır.

Hanenizde yakın zamanda bir hırsızlık olayı yaşandığını ya da yaşanacağını göstermektedir. Bu hırsızlık olayı, yakın bir tanıdığınız tarafından gerçekleşebilir. Çalınan eşya bir parfüm, kıyafet ya da cüzdanınızdaki bir miktar paradır. 2 haftalık süreç içerisinde bu olaylarla karşılaşma ihtimalinizin olduğunu hatırlatır, hanenize aldığınız kişiye ya da kişilere dikkat etmenizi öneririz. Bu dikkati gerekli ölçüde sağladıktan sonra, olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz de kalmayacaktır. Ayrıca kafanızda sizi ve düşüncelerinizi yoran iki farklı konu olduğunu belirtmektedir. Bu konuları çözüme kavuşturmanız büyük bir zaman dilimini kaplayacaktır.

Rüyada Cin Dövmek

İyiye yorumlanır. Hayatında mükemmel bir gelişme göstereceğini belirtmektedir. Bu gelişme, rüya sahibinin kariyer basamaklarında, ilişki dönemlerinde ya da iş hayatında parlak adımlar atacağının habercisidir. Olumsuz gelişmeler peşinizi bırakacak, sağlık, başarı ve bol kazanç dolu planlar ve işler sizinle olacaktır. Haksızlıkların önüne geçerek hak ettiğiniz iş ve başarıya kavuşacağınız güzel dönemler içerisinde olacağınız hayatınıza, çevrenizdeki kişilerle irtibat halinde olarak, mutlu zamanlar geçirerek güzel başlangıçlar ve parlak dönemler yaşayabileceksiniz. Aile üyelerinizden birinin maddi anlamda hayırlı bir işe girişeceğinin göstergesidir. Bu hayırlı iş sayesinde, ailenize karşı olan borcunuzu ödeyebilir, daha iyi bir gelecek kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan biriyle yaşamış olduğunuz kırgınlık ve küslüğün son bulacağına işaret etmektedir. Bu arkadaşınızla olan dostluğunuz doruğundayken küçük bir yanlış anlaşılma sonucu büyük bir kırgınlık yaşamışsınız. Bu kırgınlığınızı bir arkadaşınız giderecek ve ara buluculuk edecektir. Bu arkadaşınız sayesinde kaybettiğinizi sandığınız bu dostluğu yeniden sağlam temellerle inşa edecek ve barışacaksınız. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz evde hayvan besleme fikri yakın zamanda doğum günü hediyesi olarak size dönecektir. Bu hediye karşısında oldukça sevinecek, hayalini kurduğunuz ortamı yaratacak ve mutlu bir hayat süreceksiniz. Saf ve temiz bir kalbiniz olduğuna işaret etmektedir. Bu saf ve temiz kalbiniz sayesinde herkesin takdirini ve beğenisini kazanmış durumdasınız.

Rüyada Cinden Kaçmak

Sorumluluğunu aldığınız bazı olaylardan kendinizi sıyırmış olduğunu göstermektedir. Bu davranışınızın farkına varmalı, yaptığınız her şeyin arkasında olmalı, güçlü ve kendinden emin bir şekilde sorumlulukları üstlenmelisiniz. Bu güç sizin içinizdedir. Kaçmak yerine üstüne gittiğiniz anda, hayatta her şeyi başarabilecek güce ve yetkiye sahip olabilirsiniz. İyi olarak yorumlanır. Kaçtığınız şey, gerçek hayatta üstüne gittiğiniz şeydir. Yani kendinize güvenerek her işi başarabilir, her projeyi ya da tasarımı gerçekleştirebilir, kendinizi ortaya tüm başarınızla ve göz kamaştırıcılığınızla ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca kötü işler peşinde olduğunu düşündüğünüz anda geri çekildiğinizi göstermektedir. Bu sizin mantığınızla hareket ettiğinizi ve bu sayede olayların gerçekten farkında olarak işler başardığınızı simgeler. Bu sayede, her zaman başarılı olabilir, kendinizden emin bir şekilde her işi başarabilirsiniz.

Hayatınızda var olan sorunların aslında çözümleri kendi içinizdedir. Bu rüya sayesinde de arkadaşlık ilişkilerinizde ya da flört ilişkilerinizde yaşadığınız problemlerin çözümü yalnızca sizdedir. Sorunlardan kaçmamakla aksine sorunların üstüne gitmekle, hak ettiğiniz saygınlığı, hak ettiğiniz başarıyı yakın zamanda sağlayarak herkesin gözünü kamaştıracaksınız. Sizi siz olduğunuz için de, çözümleri kendi içinizde barındırdığınız için de seven ve başarılı bulan insanlar vardır. Yaşadığınız maddi manevi her türlü sorun aslında içinizde küçük bir dokunuşla çözülecek bir özelliğe sahiptir. Olayları serinkanlılıkla çözme özelliğiniz sayesinde küçük problemleri insanlara hissettirmeden kendi içinizde çözmeniz, sizi siz yapan özelliğinizdir.

Rüyada Cin Tarafından Kaçırılmak

Bu ara sizler için pek de hayırlı olmayacak zaman dilimlerini işaret etmektedir. Sizler hangi anlamda işe al atıyor iseniz hem tam karar vermeden başlamanız hem de bir şeyleri eksik yapıyor oluşunuz ile de her işiniz de pek de başarılı olamayacak olduğunuzu göstermektedir. Her ne kadar kendinizi iyi niyetli olan biri olarak görseniz ve öyle düşünüyor olsanız bile aslında sizler evreden etkilenmek konusunda oldukça elverişli ve yatkın biri oluşunuz ile de bu iyi niyetinizi kolay bir şekilde kayıp da edebiliyorsunuz.

Kötü niyete yönelmeye işaret eder iken çevrenizde yer alan kötü niyetli insanları işaret etmektedir. Bu durumlarda çevrenizdeki insanlara karşı eğer biraz daha temkinli davranmaz ve gerçekten o olukça masum olan kalbinize gerçekleri göstermez iseniz de yine üzülen taraf olacaksınız. Rya sahibinin eğitim anlamında yapmaya karar verdiği her şeyi tam rayına oturtamadığı için aksaklıklara uğrayacak olduğunu göstermektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.