Topuk Çatlaklarına İyi Gelen Kremler

20.07.2017
Topuk Çatlaklarına İyi Gelen Kremler

Topuk çatlağı problemlerine karşı kullanılabilecek kremlerden bazıları yazımızda anlatılmıştır.

Renee Topuk Çatlağı Giderici

Kremin kullanılmasından önce topukların ılık su ile birkaç dakika yıkanması ve kurulanması gerekir. Kutu içinden çıkan eldivenlerden biri giyilerek Renée Topuk Çatlağı Giderici jel, topuklara sürülür. Kremin sürülmesinden sonra yine kutudan çıkan galoşları alarak ayaklarınıza giyerek yaklaşık 5 dakika kadar bekleyin. Daha sonra galoşları ayaklarınızdan çıkararak topuklarınızda kalan fazla jeli kuru bir bez yardımıyla iyice temizleyin. Sonra da kremin kutusundan çıkan törpüyü alarak topuklarınızı hafifçe törpüleyin ve ılık su kullanarak yıkayın.

Botalife Topuk Çatlağı Önleyici Krem

Topuk çatlağının oluşmasını önlemeye yardımcı olan bir kremdir. Krem % 100 oranında doğal ürünler kullanılarak formüle edilmiş bir ürün olup rahatlıkla kullanılabilir. Krem, kakao yağı kullanılarak zenginleştirilmiştir. % 100 doğal ve etkili bir içeriği bulunmaktadır. Bu içeriği sayesinde topuklarda meydana gelen çatlak ve kurumaları önlemeye yardımcı olur. Kremin içeriğindeki nane yağıda topuklarda bir ferahlık hissi oluşmasını sağlar. Rahatsızlığın durumuna göre günde 3-4 kez kullanılması mümkündür. Ürün, Paraben, Silikon, Alkol ve Petrol Türevlerini içermemektedir.

Mihr Organik Topuk Çatlak Kremi

Topuk derisinde meydana gelen çatlaklara karşı etkin bir nemlendirme sağlar. Krem, besleyici ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Kremin kullanılmasından sonra ciltte yağlı bir tabaka bırakmaksızın hızlı bir şekilde emilir. Yoğun bakım kremi özelliği taşımaktadır. Ayrıca ürünün Etko Cosmos Organik Sertifikası da bulunmaktadır.

Botalife Saf Topuk Çatlağı Oluşumunu Önleyici Krem

Doğal ürünler ile formüle edilmiş olan bir kremdir. Botalife Krem içeriğinde paraben, silikon, alkol ve sentetik herhangi bir ürün bulundurmamaktadır. Ayrıca krem herhangi kanserojen madde de içermemektedir. Krem, günde iki kez kullanılabilir.

Duransol Topuk Çatlağı Kremi

Duransol Krem, özellikle topuk çatlaklarının giderilmesi için geliştirilmiş özel formüle sahiptir. Krem, bu özel formülü sayesinde ayaklara kaybettiği nemini tekrar kazandırır ve ayak derisindeki kurumuş ölü hücrelerin yenilenmelerini sağlar. İlacın içerdiği doğal yağlar ile formülünde bulunan diğer maddeler, cildin yeniden esneklik kazanmasını sağlar. Duransol ayak bakım kremi, kullanılmasından sonra cilt tarafından hemen emildiği için ayaklarda yağlı bir his yaşanmasına da engel olur.

Herbaderm Topuk Çatlağı Kremi

Kurumuş ve çatlamış topuklarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Topuktaki çatlakların bakımını sağlar, sertleşmiş olan cildin yumuşamasını sağlar ve cildi nemlendirir. Sertleşen, koyulaşan ayak tabanı ile bilekler, dizler ve dirsekler için de kullanılması mümkündür. İçeriğinde bulunan maddeler ile çatlamış topukların ve sertleşmiş cildin yumuşamasını sağlar. Krem, kararmış olan topukların renginin açılmasında ve beyazlatılmasında da etkilidir. Krem, temizlenmiş ve kurulanmış ayak derisine günde 2 kez masaj yaparak uygulanabilir.

Bionnex Perfederm Topuk Çatlak Bakım Kremi

Topuk çatlağı için kullanılan bir bakım kremidir. Ayak cildinin gerekli ve olması gereken yumuşaklığına yeniden kavuşmasını sağlar. Topuk bölgesinde görülen çatlaklara bakım yaparak ayakların önceki görünümlerine ve sağlıklı hallerine dönmesini sağlar.

Freeman Bare Foot Topuk Çatlaklarini Gi̇deri̇ci̇ Krem

İçeriğinde bulunan urea, karanja yağı ve nemlendirici yağ cilt tarafından hızlıca emilir. Cildin kaybetmiş olduğu nemi geri kazanmasını sağlar. Çatlaklar bulunan topukların anında rahatlamasını ve yumuşamasını sağlar. Topuklara sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa masaj yapılarak uygulanır. Ayaklarda iyileşme sağlanıncaya dek kullanılmasına devam edilmesi tavsiye edilir.

Neutrogena Norveç Formülü Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi

Çatlamış topuklar için kullanılan bir ayak bakım kremidir. Kuru ve yıpranmış ayakların yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar. Krem, rahatlatıcı özelliği ile bilinen pantenol maddesi içermektedir. Ayrıca cildin doğal nemini geri kazanmasına yardımcı olan gliserin maddesini de içermektedir. Krem, cildin yumuşamasını ve pürüzsüzleşmesini sağlar. Krem, kolay emilen ve yapışkan bir his bırakmayan bir yapıya sahiptir. Ayaklarda çatlak görünümü olan bölgelere ve yıpranmış kısımlara günde en az iki kez uygulanarak kullanılır.

Vazelin

günde iki defa topuklarınıza uygulayın, 10 gün için de topuk yaralarınızın tamamen geçecektir,

Scholl Topuk Çatlağı Bakım Kremi

İçindeki vitaminler sayesin de yaraların hızlı iyileşmesini sağlar derin yaraların toparlanmasını sağlar ciltteki ölmüş deriyi söker, derinin kendini toparlanmasını sağlar.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.