Kahve Falında Zürafa Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Zürafa Görmek

Kahve falında zürafa görmek, fal sahibinin kızına hayırlı bir kısmetin yakın bir zaman içerisinde geleceği ve kızını hayırlı bir kimse ile evlendireceği anlamına gelir. Kişinin sevdiğine karşı daha fazla ilgili olması, ilişkisine daha çok sahip çıkması ve her duyduğuna inanması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşırı derecede romantik ve duygusal dönemden geçeceğinizin işaretidir. Genellikle aşk yaşamınızda yoğun bir hareketlilik olacağına işarettir. Sevgilinizle ya da eşinizle romantik organizasyonlar yapacak ve aranızdaki sevgi ve saygı bağını kuvvetlendireceksiniz. Zaman zaman yapacağınız bu tür aktiviteler sizin eşinizle ve ya sevgilinizle aranızdaki bağın güçlenmesine ve yoğunlaşmasına katkı sağlayacaktır. Eğer sevgiliniz yoksa yakın çevrenizde bulunan ve hiç beklemediğiniz birinden gelecek bir aşk itirafına da işarettir. Hoşlandığınız bir kişi ile her zamanda iletişime geçeceğinizin de işareti olabilir. Sadece bu dönemde fazla duygusal davranmamanız çok önemlidir bu durum sizi yalnızlığa itebilir.

İç dünyanızda romantik olduğunuzu işaretini veren bu figür, karşı taraftan gelecek olan romantik bir sürprizle de karşılaşacağınızın habercisi olabilir. Duygusal anlamda ve aşk hayatınızda yoğun bir dönemden geçeceğinizi gösteren bu figürün sizi, asla ve asla alacağınız kararlar konusunda etkilememesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü duygusal olarak çok mutlu olacağınız bir dönemde sizin yumuşak tarafınızdan yararlanmak isteyen birileri olabilir. Aynı zamanda etrafınızda değer verdiğiniz kişilerden alacağınız güzel hediyeler ve ya iltifatlar geçireceğiniz günleri güzelleştirecektir.

Bazı fal yorumcularına göre ise zarif ve duygusal bir eş ile yorumlanır. Fal sahibi bekar ve erkek ise çok zarif ve narin bir hanımı olacağına, kadın ise selvi boylu ve romantik bir eşi olacağına işaret eder. Evli olanlar için bebek haberi almak; bekar olanlar içinse yeni bir iş ya da aşk olarak yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşmak; hiç beklenmedik anda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kişilerin hayatlarında yaşamış oldukları veya yaşayacakları sıkıntıları kısa süre içerisinde çözebilecek potansiyele sahip olduklarının işaretidir. Bu sıkıntılar maddi sıkıntılar da olabilir, bu doğrultuda sadece yaşadığınız bu sorunlarını aşmanız için sabırlı olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sevdiklerinizin yanınızda olması, manevi açıdan size güç ve destek olacaktır.

Dik başlılık anlamına gelmektedir. Zürafalar fizik olarak olarak uzun boyunlu olduklarından ve etraflarına yüksekten baktıkları için fal sahibinin biraz dik başlı ve dediğim dedik biri olduğuna işaret edebilir. Maddi anlamda zarif insanlarla iletişim kuracağınızı gösteren bu sembol aynı zamanda zarafetin de sembolüdür. Maddi durumunuzun daha da iyi olacağına işret ede bu figür ayni zamanda atacağız her adımda çok dikkat etmeniz gerektiğinin de habercisidir. Etrafınızda sizin başarısız olmanızı çok isteyecek insanlar olabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Fal sahibi kişinin etrafında zarif insanların olduğunu simgeler. Aynı zamanda duygusal ve kırılgan bir yapısı olduğuna işaret eden zürafa figürü, böyle bir yapısı olan fal sahibinin bu sebeple bazı dostları ve aile bireyleri tarafından kendisine verilmek istenen bazı haberlerin saklanmaya, ört pas edilmeye çalışıldığı söylenebilir. Bu zamanda ailenizle onlarla iletişim kurmakta bile zorluk çekebilirsiniz. Ailevi olarak ve ya dostlarınızı ilgili duygusal bir boşluk dönemi yaşayabilirsiniz.

Fakat yine de bu dönemin kısa bir sürede atlatılacağına, aynı zamanda da duygusal yaralarınızı saracak dostlarınızın ve ya ailenizin, size iyi dileklerini göndermesi anlamına da gelmektedir. Özellikle bu dönemde moralinizi oldukça yüksek tutmaya çalışmalı, sosyal aktivitelerden asla kaçmamalısınız. Arkadaşlarınızla ve ailenizi vakit geçirip etrafınıza duygusal anlamda sıkı sıkı sarılmalısınız. Dostlarınızdan ve ya ailenizden uzaklaşmak, onların mesafe koyması sizleri bunalıma sürükleyebilir, bu durum özellikle eşinizin fazlasıyla canını sıkabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında çıkılacak başarı merdivenlerini temsil etmektedir. Kişi kısa süre içerisinde terfi alabilir veya daha iyi bir işe geçiş yapabileceği anlamına da yorumlanmaktadır. İş ve kariyer durumunuzun iyi olmasının izi rahatlatmasına izin vermekten kesinlikle kaçınmanız gereken bir dönemdir. Maddi anlamda yaşayabileceğiniz en ufak bir sıkıntı duygusal olarak etkilenmenize ve otomatik olarak iş hayatınızın da etkilenmesine sebep olabilir. Sizin ayağınızı kaydırmak isteyen kişilerin önünü açmış onlara koz vermiş olursunuz.

Bu yüzden işiniz ve kariyerinizle ilgili olarak vereceğiniz her kararda çok dikkatli olmalı kesinlikle birkaç kez düşünmeli ve gözden geçirmelisiniz. Yine bu dönemde canınızı sıkacak olan her türlü duygusal olaydan ve hareketlerden da uzak durmalısınız. Aynı zamanda çevrenizde olan biten her şeyi çok iyi gözlemlediğinize, sizin iyi bir gözlemci olduğunuzun da işaretidir. Bu özelliğiniz etrafınızda gelişen bazı olayları daha çabuk fark etmeniz ve hemen bu konuda önlem almanız açısından çok işinize yarayacaktır.

Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinden ayrılarak tecrübelerinizi yepyeni bir işte kullanacağınızı gösterir. Saflığı ve masumiyeti de simgeler. İşinizi hiçbir hata ve yalan karıştırmadan yapacağınızı gösterir. Başarılı ve kaliteli bir hayat yaşamaktır. Yeni başlangıçlar yapmak ve bu başlangıçlardan memnun kalmaktır.

Sağlık Yorumu

Saflığı ve masumiyeti simgeler ve iyi haber almak olarak da değerlendirilebilir. Başarılı ve kaliteli bir hayat yaşadığınızı simgeleyen bu sembol, sağlık açısından uzun zamandır problem yaşamadığınızı göstermektedir. Fakat bu duygusal dönemde yaşanabilecek psikolojik ve duygusal sıkıntılar sağlığınızı da direkt olarak etkileyebilir. Ruh ve beden sağlığını her zaman birinci planda tutmalı, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak daha az yormanız gereken bir döneme girmelisiniz. Bu dönemde daha pozitif ve daha sağlıklı bir hayata doğru emin adımlarla ilerlemek tamamen sizin elinizdedir.

Düzenli kontrollerinize mutlaka gitmeli, kesinlikle aksatmamalısınız. Doktorunuzun sağlıklı yaşamla ilgili vereceği tavsiyelere uyup, gerekirse yavaş yavaş yaşam şeklinizi, beslenme alışkanlıklarını sağlığınız için değiştirmeye başlamalısınız. Özellikle duygusal boşluk yaşayacağınız bu dönemde sağlığınız için de size iyi gelebilecek bir sosyal aktivite ile (dans, yürüyüş, müzik enstrümanı çalmak gibi) bu boşluğu doldurabilirsiniz. Edineceğiniz bu aktivite hem sosyal çevrenizi genişletmiş hem de bu dönemi daha çabuk atlatmanıza yardımcı olmuş olur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.