Kahve Falında Zürafa Görmek

Kahve Falında Zürafa Görmek
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 9.889 kez okundu.

Kahve falında zürafa görmek, bazı yorumculara göre fal sahibinin insanlara tepeden bakarak onları küçümseyen bir yapıda olduğunu gösterir. Böyle durumlarda etrafında ondan uzaklaşacak olan dostlarının olacağı konusunda uyarılmalıdır. Soğukkanlı bir düşman ile de tabir edilen zürafa sembolü, fal sahibinin etrafındaki iş arkadaşlarına dikkat etmesini gerektirir. Bazı fal yorumcularına göre ise zarif ve duygusal bir eş ile yorumlanır. Fal sahibi bekar ve erkek ise çok zarif ve narin bir hanımı olacağına, kadın ise selvi boylu ve romantik bir eşi olacağına işaret eder.

Kahve fincanının etrafındaki şekillere göre de yorumlanmaktadır. Eğer faldaki zürafa sembolü kalabalık bir ortamda belirgin halde ise fal sahibinin gireceği bir ortamda çok dikkat çekeceği ve takdire edileceği anlamına gelmektedir. Yalnız başına görülen zürafa ise iftiraya uğramasına rağmen sevdikleri tarafından asla yalnız başına bırakılmayan ve haksızlığa boyun eğmeyen fal sahibini temsil eder. Genel anamda etrafındaki insanların karakterini bir bakışta anlayabilen fal sahibi ile yorumlanmaktadır. Bu yüzden herkese ilk tanıştığı andan itibaren hak ettiği gibi davranan fal sahibi bazı insanlar tarafından kibirli olarak algılanabilir. Kahve tabağında görülüyor ise ilerde hak etmediği bir pozisyonda çalıştırılmayı simgelemektedir. Hakkının yenmesine müsade etmeyen kudretli fal sahibi bu olayın üstesinden en yakın zamanda gelecektir. Eğer zürafa sembolü boyun kısmı vücudundan çok daha uzun  bir şekilde belirmiş ise fal sahibinin haddinden fazla inatçı olduğu anlamını taşır. Etrafında inatçılığı ile sivrilen fal sahibi istediği her şeyi bu inatçılık ile elde edebilen bir yapıya sahiptir. Evli olanlar için bebek haberi almak; bekar olanlar içinse yeni bir iş ya da aşk olarak yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşmak; hiç beklenmedik anda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır. Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinden ayrılarak tecrübelerinizi yepyeni bir işte kullanacağınızı gösterir. Saflığı ve masumiyeti de simgeler. İşinizi hiçbir hata ve yalan karıştırmadan yapacağınızı gösterir. Başarılı ve kaliteli bir hayat yaşamaktır. Yeni başlangıçlar yapmak ve bu başlangıçlardan memnun kalmaktır.

Kahve Falında İki Başlı Zürafa Görmek

İyi haber almak olarak da değerlendirilir. Bir yakınınızdan evlilik ya da bebek sahibi olmak gibi güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrıca işe dair yeni bir ortaklık ya da büyük bir sermaye gibi bol kazanç sağlayacak bir haber de gelebilir. Daha pozitif bir hayata doğru emin adımlarla ilerlediğinizi gösteren güzel bir işarettir. Sevgilinizden evliliğe doğru adımlar atma yolunda bir ışık görebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyip maddi imkan bulamayanlar için hayırlı kapıların açılması anlamındadır. Hayalini çok kurduğunuz servete, güce sahip olacağınızı nitelendirmekte. Fal sahibinin maddi kazancı artacak hem araba hem de arzu ettiğini eve sahip olacaktır. Fal yorumcuları bu sembolü her zaman güzel anlamlarla ifade eder. Arzu ettiğiniz her şey yakın bir zamanda gerçek olacak. Kısa bir zaman içinde size gelecek olan değerli bir hediyeyi de işaret eder. İş ve okul hayatında önünüz hep açık olacak, yapacağınız projelerle herkesin kalbini fethedeceksiniz. Fal sahibinin fincanında gözüken bu sembol çevrenizdeki kötü huyları olan kişilerle arkadaşlığınızı kesmeniz gerektiği ile ilgili sizi uyarmakta. Bu sembol hayatınız da tertemiz bir sayfa açacağınızın da göstergesidir. Özel hayatınızda atacağınız adımlar hem sizi hem de sevdiğinizi çok mutlu edecektir. Eğer fincanda birkaç tane birden çıkmışsa bu arzu ettiğiniz her şeyin hemen gerçekleşeceği anlamına gelir. Kısa bir süre içinde müjdeli bir haber alacaksınız.

Bu yorum sembolün konumuna, şekline ve boyutuna göre de anlamlar ifade edilebilir. Eğer fincanınızın tam orta kısmında bu sembol çıkmışsa kısa bir süre içinde tüm dualarınız kabul olacak ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Eğer bu figür fincanın kenar kısmında belirmişse hane halkının tüm sıkıntıları sonlanacak demektir. Kısa bir zaman içinde beklemediğiniz bir kişiden evlilik teklifi alacaksınız.

Kahve Falında Zürafa Kafası Görmek

Duygusallığa işaret eder. Çok yakın zamanda duygusal bir ilişki yaşayacağınız anlamına gelir. Bu fala göre yakın zamanda hayatınıza biri girecek ve bu kişi ile mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız demektir. Zürafanın boyunun uzun olması bu ilişkinin uzun soluklu hatta belki evliliğe dayanan bir ilişki yaşanacağını gösterir. Aynı zamanda da zarafetin sembolüdür. Yani karşısına çıkacak insan zarif birisi olacaktır. Bu zarif insan sizin hayatınıza da zarafet ve incelikler katacaktır. Başka yorumculara göre de falda zürafa görülmesi durumunda fal sahibinin biraz dik başlı yapıda da olduğunu gösterir. Çünkü zürafa etrafına yüksekten bakan bir hayvan olarak bilinir.

Aynı zamanda sizin etrafınızda olanlara dikkat etmediğinizi de gösterir. Olaylara kuşbakışı bakabildiğiniz için her şeyi görmeniz aslında daha kolay olacaktır. Bu şekilde arkanızdan çevrilen işleri de görebilir ve bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Bu insanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Aksi halde bu ilişkilerden kötü sonuçlar alacak ve çevresi tarafından da kötü karşılanacaksınız. Bu durum aynı zamanda yalnız kalmanıza ve duygusal boşluğa düşmenize de sebep olacaktır. Bu dik başlı olma durumu sizi zaman zaman zora sokabilir ve çevrenizdekilerle tartışmalı bir durumun içinde bırakabilir. Bu yüzden fal sahibi olarak çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli davranmanız gerekir.

Senin için gelecek olan en hayırlı zaman dilimlerini de işaret etmektedir. Sen o kadar başarılı ve azimli olan bir insansın ki bu durumundan dolayı da her ne yapar isen yap bu hayatın en güzel olan tarafları da kısa süre içerisinde de sana gelecek. İnsanlar arasında senin herkesten farklı ve oldukça iyi olan niyetlerinin de yer almasından dolayı o kadar başarılı olan ve her an kazanmayı da hak etmiş biri olarak gündeme geleceksin ki sen de e iyi anları geçirebileceksin. Gözlerin ile gördüklerin ile de oldukça üzülecek olduğun zaman dilimlerine sahip olacaksın fakat yine de bu güçlü olan tavrın ile de kısa süre içerisinde ayağa kalkarak kaldığın yerden devam edeceksin.

Sana gelecek olan yeni bir iş teklifini de işaret eder. Eğer sen elinde olan iş mi yoksa o mu diye karamsar kalmak yerine net bir şekilde bu işi tercih eder isen de işte o zaman göreceksin ki istediğin her mutluluk da sana ait olabilecek. Herkes gibi sen de her an en iyi şeyleri yaşamayı hak ediyor olmandan dolayı öyle güzel olan anlara da sahip olacaksın ki işte sen de bu andan itibaren her an mutlu olan bireyler arasında da yer alabileceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git