Bikini Bölgesi Tüyleri Nasıl Alınır?

Bikini Bölgesi Tüyleri Nasıl Alınır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır ? Bikini bölgesi tüyleri birçoğumuzun en büyük problemlerinden bir tanesidir. Nitekim bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır, bikini bölgesi tüylerini almanın en etkili ve doğru yöntemleri nelerdir sorusu birçoğumuzun kafasında dolaşır durur. Eğer sizlerin de kafasında bu gibi sorular varsa bu yazımız sizler için hazırlandı. Sizler için bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır sorusunun cevabını araştırdık ve bazı neticelere vardır. Şimdi öncelikle bilmemiz gereken bir şey vardır ki oda şudur bikini bölgesi tüylerini almanın birçok yolu vardır. Sizlerle bu yöntemleri tek tek paylaşacağız sizlerde sizin için en ideal yöntemi belirleyip anlattığımız şekilde uygulayabilirsiniz. Böylece tüylerinizi rahat ve pratik şekilde alabilirsiniz.

 

  • Bikini bölgesi tüylerini almanın en kolay ve acısız yolu tüy dökücü kremlerdir. Bu yöntem hızlı, pratik ve acısızdır. Yalnız krem kullanımında dikkatli davranmanız gereken en önemli nokta kremi bekletme süresidir şayet fazla bekletirseniz cildiniz zara görebilir.
  • Jilet bıçağı kullanmak: Bu yöntemde kolay ve hızlıdır yalnız bikini bölgesi çok hassas bir yapıya sahip olduğu için dikkatle ve acele etmeden uygulamanız gerekiyor ayrıca kılları yukarıdan aşağıya doğru alırsanız daha pürüzsüz bir şekilde sonuç elde edebilirsiniz.
  • Ağda kullanmak: bikini bölgesi tüylerini almada en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir ağda çünkü ağda yöntemi tüyleri daha geç çıkartmakla beraber seyrelmesini sağlamaktadır. Ağdanızı tüylerin çıkış yönüne doğru hızlı şekilde kullanmalısınız ve aşırı derecede ısıtılmış ağdayı bikini bölgenizi tahriş edebilir bu yüzden aşırı sıcak ağdayı kullanmamanızı tavsiye ederiz.
  • Lazer epilasyon: Bu yöntem en kesin ve kalıcı yöntemdir. Kıllarınızdan ömür boyu kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Evet, sizlerle bazı yöntemleri paylaştık fakat yazımızda sıkça belirttiğimiz gibi bikini bölgesi tüylerini alırken kılların çıkış yönüne göre almalısınız bu sayede tüyler daha geç çıkar ve pürüzsüz bir bikini bölgesine sahip olursunuz.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bikini bölgesi tüyleri nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git