Kahve Falında Mantar Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Mantar Görmek

Kahve falında mantar görmek, fal sahibinin çok küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu bir projeyi hayata geçireceğini müjdeler. Tüm çevresini ve hatta bulunduğu şehri değiştirmek pahasına hayallerinin peşinden koşan fal sahibi çok farklı hayata adım atacak anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcuları tarafından hastalık olarak yorumlanmaktadır fakat büyük ve çaresiz bir hastalık değil, ihmal edilmemesi gereken küçük bir hastalıktır. İhmal edildiği takdirde fal sahibini halsiz ve yorgun günler beklemektedir.

Çok değişik anlamlara da gelmektedir. Örneğin fal fincanının dibinde büyük ve tek bir mantar, etrafında onu çekemediği için türlü türlü dedikodular çıkaran ve hareketine bir anlam yüklemeye çalışan haset bir insan ile yorumlanır. Eğer dikkate alınır ve o insanla muhatap olunursa kendini bir şey zannedeceği için asla kulak asılmamalı ve gülüp geçilmelidir. Fincanın uç kısmında ufak ufak şekiller ile beliren bir kaç tane görülüyorsa fal sahibine laf söyletmeyen ve her zaman yanında olan arkadaş çevresi ile yorumlanır. Sosyal yönü çok güçlü ve sevenleri oldukça fazla olan fal sahibinin karşısındaki insanlara verdiği değeri de simgeler. Fincanda değil de fal tabağında görülüyorsa yakın zamanda fal sahibinin eline geçecek bir kozu simgelemektedir. Eğer bu kozu kullanırsa kendisine bir zararı veya faydası dokunmayacağı için, karşısındaki insanı kötü duruma sokan kozu kullanması fal sahibinin insafına kalmıştır. Yarım bir mantar ise özlenen ve eksikliği hisseden birisini işaret eder.

Aşk Hayatı

Herkes tarafından çok sevilen ve her ne olursa olsun yanında olan sevgiliye işarettir. Sosyal yönü çok olan kişinin daima sizin yanınızda olmak istemesini gösterir. Fal sahibi bekar ise, istediği hoşlandığı kişinin de kendinden hoşlandığına ve yeni bir ilişkiye başlayacakları anlamına gelir.

Yakın zamanda yeni bir evlilik birliğini simgeler. Yeni bir oluşuma adım atılacağını, eksikliğini yaşadığı her şeyi yaşayacağı anlamına gelir. Önündeki bir kaç ay içerisinde yeni döneme gireceğini ve partneri ile şehir değişikliği yapacağına işarettir.

Fal sahibi nişanlı ise, evlilik için nikah günü alacağı anlamına gelir. Niyeti temiz ve talihi açık bir döneme gireceğine ve bereketli günlerin beklediğine işarettir.

Evli olan kişiler için ise, yeni mutlu bir döneme geçiş olarak yorumlanır. Mutlu bir hayat, huzurlu bir evliliğe işarettir. Ev içerisinde uyumu yakalayacak, karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi çerçevesinde sosyal bir evliliğiniz olacak.

Para

Fal sahibinin yüklü yatırımlar yapacağı ve bu yatırımlardan kazanç elde edeceği anlamına gelir. Uzun arayışlar sonucunda iyi yatırım yapacak seçenekler bulma imkanına sahip olabilir, maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Bir ev satın alma anlamına gelir. Eğer bir süredir yeni bir ev alma hayaliniz var ise, bu sizin için bir imkan sağlayacağınız anlamına gelir. Gönlünüzden geçen ev için küçük çabalar sarf etmeniz ve kısa sürede ev satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda fazla yapmış olduğunuz harcamalarınız var ise bunu durdurmalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Eğer önlem almazsanız maddi açıdan kayıplar yaşayabilir, çıkmaza girebilirsiniz. Fakat unutmayın ki bunu durdurmak sizin elinizde.

Elinizden yüklü miktar da para çıkacağına fakat bu paranın hayır işlerinde kullanılacağına işaret eder. Yapacağınız hayır işlerinin ardından, yeni kapılar açılacağına ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Bol servete, helal mal ve rızka, kazanca, ele geçecek nimete ve berekete delalet eder. Fal sahibi için hayırlı ve bereketli bir döneme işaret eder. Bazen bir miras peşinde koşulacağı anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatında çok sevilen biri olduğuna işaret eder. Her zaman fikri alınan ve saygı duyulan kişi olarak tanımlanır. Aile bireyleri tarafından yapılacak sürpriz anlamına gelir. Güzel bir sürprize hazırlıklı olun.

Aile hayatınızda mutlu ve daha konforlu bir döneme gireceğinizin işaretidir. Ailesinden ayrı yaşayan bir kişi iseniz, ailenizin yanına döneceğiniz anlamına gelmektedir.

Hane içinde gelişebilecek olumlu olayların baş rolünde olmanıza işarettir. Her alanda toparlayıcı ve ara bulucu rolünü sizin üstleneceğiniz anlamına gelir. Aile içi ilişkilerinde fazla detaycı ve sempatik yaklaşımlarınız sayesinde, aile bireyleri her alanda sizden destek bekliyor. Bir yardım eli uzatmanın tam zamanı.

Fal sahibinin arkasından iş çeviren kimseye de işarettir. Eğer fal sahibi bu kişiyi dikkate alır ve bu kişi ile muhatap olur ise, kendini bir şey zanneder ve zarar vermeye yeltenebilir. Fakat fal sahibi bu kişiyi önemsemez ve gülüp geçerse asla zarara maruz kalmayacağına işarettir.

Fal sahibi evli ise, aile yaşamında çocuklarının önümüzdeki zaman zarfında mürüvvetlerini göreceklerine ve aile birliğinin temelden güçlü olacağına işaret eder.

Yaşam alanınızda dostlarınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece girebilirsiniz. Kim dost kim düşman ayırt etmek bu dönem de size kolay olacaktır. Biraz ortamdan kaybolmak size iyi gelecektir. Yokluğunuzda dost görünen sinsiler kendini belli edecek siz de bu sayede kim dost kim düşman görmüş olacaksınız.

Fal sahibine hane içinde peşin sıra gelecek müjdeli haberler ve bir bir ardından yaşanacak mutluluk verici olaylara işaret eder. Çok bereketli bir döneme gireceği anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer

Fal baktıran kişinin uzun zamandır uğraş verdiği bir işin olumlu sonuçlanacağına ve bir çok işte muvaffak olacağına işaret eder. Fal sahinin sosyal ve iş hayatında gösterdiği başarılar ile parmakla gösterilecek kişi anlamına gelir.

Çalıştığınız kurumda, iş arkadaşlarınız ve yöneticileriniz tarafından sevildiğinize aynı zamanda çok fazla da kıskanıldığınıza işarettir.

Ev hanımı iseniz, yeni bir iş fırsatı yakalayacağınıza ve hane içinde bolluğa işarettir. Yeni oluşumlar size iyi gelecektir. İş hayatına adım atmanız halinde başarıdan başarıya koşarak, hedeflerinize ulaşma imkanı sağlayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kamuda çalışan bir bireyseniz, kademe atlayacağınıza ve kariyerinizde gelmek istediğiniz noktaya geleceğinize işarettir. Tüm işlerde olduğu gibi bu mevkininde hakkını sonuna kadar vereceğiniz harika bir  zaman sizi bekliyor.

Vefasız iş arkadaşlarınıza da tabir edilir. Gereksiz işlerin peşinde koşan, kendilerine verilen işleri layığı ile yerine getirmeyen ama başı sıkıştığında sizin yanınıza gelen kişiler anlamına gelmektedir. Bu kişiler menfaatleri olduğu sürece sizi arayıp sorar ve tanır. İşlerini hallettikten sonra sizi yolsa görseler tanımazlar. Aman iş yerinde dikkat edin. Arkanızı kollayan 3-5 kişi var.

İyi ve uğurlu bir döneme işaret eder. Tüm şansın sizden yana olacağına ve yaptığınız her işte bir amaca ulaşacağınıza işaret eder.

Sağlık


 

Sağlık ile alakalıdır. Fal sahibinin sağlığına dikkat etmediği anlamına gelir. Sosyal alanda hareketli iseniz, sağlık problemleri ile yüzleşebilir, fakat kısa sürede bu durumun altından kalkabilirsiniz.

Beklenmedik bir anda sağlık sorunu ile uğraşmanız anlamına gelir. Yalnız endişelenmeyin kısa ve basit bir tedavi yöntemi ile bu ciddi olmayan rahatsızlıktan kurtulabileceğinize delalet eder. Yani bu sağlık sorunu hafif etkili ve geçicidir.

Fal sahibinin bel ağrıları olacağı anlamında yorumlanır. Eğer fazla ev işi yapıyor ya da ağır eşya kaldırıyorsanız bir müddet bu işlere ara vermeli ve kendinizi dinlendirmelisiniz. Önlem aldığınız takdirde önemsenmeyecek bir durumdur fakat önlem almadığınız zaman bel fıtık riskine kadar gidebilir. Sağlığınızı ve kendinizi önemseyin. Hem hastalık riskinden korunun hem de sağlığınızı elinizde tutun.


 

Kahve Falında Mantar Ev Görmek

Yakın zamanda çok güzel bir haber alacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz ve hasret duyduğunuz bir kişi ile beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınıza delalet eder. Fal sahibinin çevresinde onu seven fakat bunu itiraf etmekten çekinen bazı kişiler olabilir. Bu nedenle kişi çevresindeki kişileri iyi analiz etmesi gerekir.

Güzel bir geleceğin habercisidir. Alacağınız bir haber bir anda hayatınızı değiştirebilir ve bazı seçenekler arasında tercih yapmanız için size bir fırsat verebilir. Genellikle yeni oluşumların ve güzel başlangıçların habercisidir. Fal sahibi, hak ettiği işe girerek kısa süre içinde hayalini kurduğu makama ulaşabilir. Kırıldığınız ve bu nedenle üzüldüğünüz bir konu hakkında aslında üzülmenizi gerektirecek bir şey olmadığını anlayarak rahatlayabilirsiniz. Etrafınızda açık sözlülüğünüz nedeni ile kırdığınız bazı kimseler olabilir. Bu kişilerin gönlünü almanız doğru olacaktır.

Emeklerinin karşılığını birkaç ay içerisinde alacağın bir döneme giriyorsun ve bu durum nişanlına yakın bir şehre yerleşmeni sağlayacak.Varsa kardeşin, yoksa kardeşin kadar çok sevdiğin bir insandan büyük bir yardım göreceksin.Yaşanacak şehir değişikliği ile nişanlın ile arandaki bütün sorunlar son bulacak.Evlilik için nikah günü alacağınız mutlu günlere doğru yol almak üzeresiniz. Niyetinin temiz, talihinin açık olduğu bu dönemde hayrı ve bereketi işaret eden bir fil figürü çıkmış falında. Bugün ve geçmişte aldığın bazı kararları uygulamaya koyman, seni bambaşka ve mutlu bir hayata sürükleyecek. En az senin kadar kalbi temiz bir adamla mantığının uyuşması kafanda yeniden evlenme fikrine yeşil ışık yakmanı sağlayabilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ev


 

Kahve Falında Büyük Mantar Görmek

Sağlıklı ve heybetli olmaya işaret eder. Bir süredir aklını kurcalayan sorulardan ve dertlerden kurtulacağı, rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Hafiflemeye ve huzura ermeye delalettir. Endişelenmeyi bırakıp özgüven sahibi olacağını gösterir. Bedenen güçlü hissetmek, enerjisini toparlamak, yenilenmek ve tazelenmek olarak yorumlanır. Endişe etmesini gerektirecek sağlık sorunları olmadığına delalet eder. Alınacak doğru kararlarla birlikte atılacak adımların kendisine yarar sağlayacağını, güvenli bir hayatı olacağını, dertten ve tasadan uzak yaşayacağını gösterir. Allah katında dualarının kabul olduğunu, nasipli müjdelerin yakında kapısını çalacağını delalet eder. Bazen de keyfine düşkün, sorumsuz bir bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi kendisi ise sorumluluktan kaçmaması ve halledilmesi gerekli mevzuları ertelememesi gerektiğini gösterir. Başka birisi ise bu kişiden uzak durulmasının hayırlı olacağı anlamına gelir.

Ailesi için birikim yapmaya niyetlendiğine işaret eder. Eşi ve çocukları için yaptığı gelecek planları tüm hanede sevinçle karşılanacak olarak tabir olur. Maddi anlamda bolluk ve bereket olarak tabir olur. Kendisinden çekinilen kimse olmakla tabir edilir. Aslında yufka yüreğiyle her derde deva olan sert mizaçlı bir adamdan gelecek maddi ve manevi desteğe işaret eder. İşlerini büyütmek olarak tabir olur. Aile büyüklerinden görülecek destekle beraber rahatlamak anlamına gelir. Tanıdığı birinden alacağı sürpriz bir hediye olarak yorumlanır. Çok sevineceği bir haberin yola çıktığını, haneye doğru gelmekte olduğuna delalet eder.


 

Kahve Falında Küçük Mantar Görmek

Bekar bir kadın için gelecek evlilik teklifi olarak yorumlanır. Kendisine aşık olan bu kimse ile tanıştığında onu seveceğine delalet eder. Romantik bir teklifle gelen kısmetin sonunun hayırlı olacağını, biri erkek, biri kız iki çocuklarının olacağını gösterir. Kavga ederek ayrıldığı eski sevgilisinin pişmanlıkla dönüp yeniden birlikte olmak isteyeceği olarak tabir olur. Evli bir kadın için eşinden gelecek bir özür olarak tabir edilir. Etraflarında olup dedikodularını yapan, kıskanan insanlara karşı temkinli olmaları gerektiğini gösterir. Eşinden gelecek olan güzel bir sürpriz ve hediye olarak yorumlanır.

Düşmanlık eden bir tanıdığın hatasını anlayarak telafi edeceğini delalet eder. İstemeyerek de olsa görüşmek zorunda kalacak birisi olarak tabir olur. Aileden veya akrabalardan olan bu kimsenin aslında samimi olmadığını, mecbur kılan sebeplerle yakınlaşacağını, temkinli olursa kendisi için daha hayırlı olacağını gösterir. Küs olunan bir arkadaşla barışmak olarak tabir edilir. Hakkı olan bir malın kendisine teslim edileceğine delalet eder. Çok dua eden, her halini Allah’tan isteyen inançlı bir kimse olduğuna işaret eder. Edilen duaların kabul olacağını, helal yoldan gelecek hayırlı kısmetlerin artacağını gösterir. Sıkıntıları olan bir kimsenin düştüğü zor durum olarak tabir edilir. Bu kişi gelip dertleşecek ve yardım isteyecek olarak yorumlanır. Kendisinden yardım isteyen yakınını geri çevirmeyeceği, ona vereceği güçle yeniden ayağa kaldıracağı, hayır duası alacağı anlamına gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.