Kahve Falında Mantar Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Mantar Görmek

Kahve falında mantar görmek, fal sahibinin hayali kurduğu bir işe yakın zamanda sahip olacağı ve eline geçecek olan hayırlı fırsatlarla birlikte yüzünün geleceği anlamına gelir. Kişinin sağlıklı bir erkek evlada sahip olacağına ve evladından büyük hayırlar göreceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Herkes tarafından çok sevilen ve her ne olursa olsun yanında olan sevgiliye işarettir. Sosyal yönü çok olan kişinin daima sizin yanınızda olmak istemesini gösterir. Fal sahibi bekar ise, istediği hoşlandığı kişinin de kendinden hoşlandığına ve yeni bir ilişkiye başlayacakları anlamına gelir.

Yakın zamanda yeni bir evlilik birliğini simgeler. Yeni bir oluşuma adım atılacağını, eksikliğini yaşadığı her şeyi yaşayacağı anlamına gelir. Önündeki bir kaç ay içerisinde yeni döneme gireceğini ve partneri ile şehir değişikliği yapacağına işarettir.

Fal sahibi nişanlı ise, evlilik için nikah günü alacağı anlamına gelir. Niyeti temiz ve talihi açık bir döneme gireceğine ve bereketli günlerin beklediğine işarettir.

Evli olan kişiler için ise, yeni mutlu bir döneme geçiş olarak yorumlanır. Mutlu bir hayat, huzurlu bir evliliğe işarettir. Ev içerisinde uyumu yakalayacak, karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi çerçevesinde sosyal bir evliliğiniz olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre fal sahibinin yüklü yatırımlar yapacağı ve bu yatırımlardan kazanç elde edeceği anlamına gelir. Uzun arayışlar sonucunda iyi yatırım yapacak seçenekler bulma imkanına sahip olabilir, maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Bir ev satın alma anlamına gelir. Eğer bir süredir yeni bir ev alma hayaliniz var ise, bu sizin için bir imkan sağlayacağınız anlamına gelir. Gönlünüzden geçen ev için küçük çabalar sarf etmeniz ve kısa sürede ev satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda fazla yapmış olduğunuz harcamalarınız var ise bunu durdurmalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Eğer önlem almazsanız maddi açıdan kayıplar yaşayabilir, çıkmaza girebilirsiniz. Fakat unutmayın ki bunu durdurmak sizin elinizde.

Elinizden yüklü miktar da para çıkacağına fakat bu paranın hayır işlerinde kullanılacağına işaret eder. Yapacağınız hayır işlerinin ardından, yeni kapılar açılacağına ve bereketli bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Bol servete, helal mal ve rızka, kazanca, ele geçecek nimete ve berekete delalet eder. Fal sahibi için hayırlı ve bereketli bir döneme işaret eder. Bazen bir miras peşinde koşulacağı anlamına gelmektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatında çok sevilen biri olduğuna işaret eder. Her zaman fikri alınan ve saygı duyulan kişi olarak tanımlanır. Aile bireyleri tarafından yapılacak sürpriz anlamına gelir. Güzel bir sürprize hazırlıklı olun.

Aile hayatınızda mutlu ve daha konforlu bir döneme gireceğinizin işaretidir. Ailesinden ayrı yaşayan bir kişi iseniz, ailenizin yanına döneceğiniz anlamına gelmektedir.

Hane içinde gelişebilecek olumlu olayların baş rolünde olmanıza işarettir. Her alanda toparlayıcı ve ara bulucu rolünü sizin üstleneceğiniz anlamına gelir. Aile içi ilişkilerinde fazla detaycı ve sempatik yaklaşımlarınız sayesinde, aile bireyleri her alanda sizden destek bekliyor. Bir yardım eli uzatmanın tam zamanı.

Fal sahibinin arkasından iş çeviren kimseye de işarettir. Eğer fal sahibi bu kişiyi dikkate alır ve bu kişi ile muhatap olur ise, kendini bir şey zanneder ve zarar vermeye yeltenebilir. Fakat fal sahibi bu kişiyi önemsemez ve gülüp geçerse asla zarara maruz kalmayacağına işarettir.

Fal sahibi evli ise, aile yaşamında çocuklarının önümüzdeki zaman zarfında mürüvvetlerini göreceklerine ve aile birliğinin temelden güçlü olacağına işaret eder.

Yaşam alanınızda dostlarınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece girebilirsiniz. Kim dost kim düşman ayırt etmek bu dönem de size kolay olacaktır. Biraz ortamdan kaybolmak size iyi gelecektir. Yokluğunuzda dost görünen sinsiler kendini belli edecek siz de bu sayede kim dost kim düşman görmüş olacaksınız.

Fal sahibine hane içinde peşin sıra gelecek müjdeli haberler ve bir bir ardından yaşanacak mutluluk verici olaylara işaret eder. Çok bereketli bir döneme gireceği anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Fal baktıran kişinin uzun zamandır uğraş verdiği bir işin olumlu sonuçlanacağına ve bir çok işte muvaffak olacağına işaret eder. Fal sahinin sosyal ve iş hayatında gösterdiği başarılar ile parmakla gösterilecek kişi anlamına gelir.

Çalıştığınız kurumda, iş arkadaşlarınız ve yöneticileriniz tarafından sevildiğinize aynı zamanda çok fazla da kıskanıldığınıza işarettir.

Ev hanımı iseniz, yeni bir iş fırsatı yakalayacağınıza ve hane içinde bolluğa işarettir. Yeni oluşumlar size iyi gelecektir. İş hayatına adım atmanız halinde başarıdan başarıya koşarak, hedeflerinize ulaşma imkanı sağlayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kamuda çalışan bir bireyseniz, kademe atlayacağınıza ve kariyerinizde gelmek istediğiniz noktaya geleceğinize işarettir. Tüm işlerde olduğu gibi bu mevkininde hakkını sonuna kadar vereceğiniz harika bir  zaman sizi bekliyor.

Vefasız iş arkadaşlarınıza da tabir edilir. Gereksiz işlerin peşinde koşan, kendilerine verilen işleri layığı ile yerine getirmeyen ama başı sıkıştığında sizin yanınıza gelen kişiler anlamına gelmektedir. Bu kişiler menfaatleri olduğu sürece sizi arayıp sorar ve tanır. İşlerini hallettikten sonra sizi yolsa görseler tanımazlar. Aman iş yerinde dikkat edin. Arkanızı kollayan 3-5 kişi var.

İyi ve uğurlu bir döneme işaret eder. Tüm şansın sizden yana olacağına ve yaptığınız her işte bir amaca ulaşacağınıza işaret eder.

Sağlık Yorumu

Sağlık ile alakalıdır. Fal sahibinin sağlığına dikkat etmediği anlamına gelir. Sosyal alanda hareketli iseniz, sağlık problemleri ile yüzleşebilir, fakat kısa sürede bu durumun altından kalkabilirsiniz.

Beklenmedik bir anda sağlık sorunu ile uğraşmanız anlamına gelir. Yalnız endişelenmeyin kısa ve basit bir tedavi yöntemi ile bu ciddi olmayan rahatsızlıktan kurtulabileceğinize delalet eder. Yani bu sağlık sorunu hafif etkili ve geçicidir.

Fal sahibinin bel ağrıları olacağı anlamında yorumlanır. Eğer fazla ev işi yapıyor ya da ağır eşya kaldırıyorsanız bir müddet bu işlere ara vermeli ve kendinizi dinlendirmelisiniz. Önlem aldığınız takdirde önemsenmeyecek bir durumdur fakat önlem almadığınız zaman bel fıtık riskine kadar gidebilir. Sağlığınızı ve kendinizi önemseyin. Hem hastalık riskinden korunun hem de sağlığınızı elinizde tutun.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.