Kahve Falında Mantar Görmek

Kahve Falında Mantar Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.253 kez okundu.

Kahve falında mantar görmek, fal sahibinin çok küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu bir projeyi hayata geçireceğini müjdeler. Tüm çevresini ve hatta bulunduğu şehri değiştirmek pahasına hayallerinin peşinden koşan fal sahibi çok farklı hayata adım atacak anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcuları tarafından hastalık olarak yorumlanmaktadır fakat büyük ve çaresi bir hastalık değil, ihmal edilmemesi gereken küçük bir hastalıktır. İhmal edildiği takdirde fal sahibini halsiz ve yorgun günler beklemektedir.

Çok değişik anlamlara da gelmektedir. Örneğin fal fincanının dibinde büyük ve tek bir mantar, etrafında onu çekemediği için türlü türlü dedikodular çıkaran ve hareketine bir anlam yüklemeye çalışan haset bir insan ile yorumlanır. Eğer dikkate alınır ve o insanla muhatap olunursa kendini bir şey zannedeceği için asla kulak asılmamalı ve gülüp geçilmelidir. Fincanın uç kısmında ufak ufak şekiller ile beliren bir kaç tane görülüyorsa fal sahibine laf söyletmeyen ve her zaman yanında olan arkadaş çevresi ile yorumlanır. Sosyal yönü çok güçlü ve sevenleri oldukça fazla olan fal sahibinin karşısındaki insanlara verdiği değeri de simgeler. Fincanda değil de fal tabağında görülüyorsa yakın zamanda fal sahibinin eline geçecek bir kozu simgelemektedir. Eğer bu kozu kullanırsa kendisine bir zararı veya faydası dokunmayacağı için, karşısındaki insanı kötü duruma sokan kozu kullanması fal sahibinin insafına kalmıştır. Falda yarım bir mantar ise özlenen ve eksikliği hisseden birisini işaret eder.

Kahve Falında Mantar Ev Görmek

Yakın zamanda çok güzel bir haber alacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz ve hasret duyduğunuz bir kişi ile beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınıza delalet eder. Fal sahibinin çevresinde onu seven fakat bunu itiraf etmekten çekinen bazı kişiler olabilir. Bu nedenle kişi çevresindeki kişileri iyi analiz etmesi gerekir.

Güzel bir geleceğin habercisidir. Alacağınız bir haber bir anda hayatınızı değiştirebilir ve bazı seçenekler arasında tercih yapmanız için size bir fırsat verebilir. Genellikle yeni oluşumların ve güzel başlangıçların habercisidir. Fal sahibi, hak ettiği işe girerek kısa süre içinde hayalini kurduğu makama ulaşabilir. Kırıldığınız ve bu nedenle üzüldüğünüz bir konu hakkında aslında üzülmenizi gerektirecek bir şey olmadığını anlayarak rahatlayabilirsiniz. Etrafınızda açık sözlülüğünüz nedeni ile kırdığınız bazı kimseler olabilir. Bu kişilerin gönlünü almanız doğru olacaktır.

Emeklerinin karşılığını birkaç ay içerisinde alacağın bir döneme giriyorsun ve bu durum nişanlına yakın bir şehre yerleşmeni sağlayacak.Varsa kardeşin, yoksa kardeşin kadar çok sevdiğin bir insandan büyük bir yardım göreceksin.Yaşanacak şehir değişikliği ile nişanlın ile arandaki bütün sorunlar son bulacak.Evlilik için nikah günü alacağınız mutlu günlere doğru yol almak üzeresiniz. Niyetinin temiz, talihinin açık olduğu bu dönemde hayrı ve bereketi işaret eden bir fil figürü çıkmış falında. Bugün ve geçmişte aldığın bazı kararları uygulamaya koyman, seni bambaşka ve mutlu bir hayata sürükleyecek. En az senin kadar kalbi temiz bir adamla mantığının uyuşması kafanda yeniden evlenme fikrine yeşil ışık yakmanı sağlayabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git