Kahve Falında Tırtıl Görmek

06.11.2015
Kahve Falında Tırtıl Görmek

Kahve falında tırtıl görmek, fal sahibinin hissettiği yalnızlığa son verecek ve yüzünü güldürecek biri ile yakın zamanda arkadaşlarının aracılığıyla tanışacağı anlamına gelir. Kişinin karşısında çözülmeyi bekleyen sorunların üzerine gitmesi gerektiği ve hayırlı sonuçlar alacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi beklediğine işaret eder. Uzun zamandır aranızın bozuk olduğu eski sevgiliniz ile yeniden denemek isteyebilirsiniz. Bu süreç sizin ve eski sevgiliniz için oldukça zorlu bir o kadar da heyecan verici olacak gibi gözüküyor. Fakat bu zorluk kötü anlamda olmayacak, hayatımızın nasıl değiştiğini görecek ve bunu beraber yaşayacaksınız.

Eski günleri unutup, hayatınıza yeni bir sayfa açacaksınız. Yaptığınız hataları sineye çekeceksiniz. Bu durum ne kadar olgun olduğunuzu da göstermiş olacak. Bu gelişmeler birbirinizi ortak bir yerde görmeniz ile başlayabilir. Daha tam olarak bitmemiş olan duygular yeniden yeşerecek ve canlanacak. Bir anda ne hissetmeniz gerektiğini unutacaksınız ancak sonrasında en doğru kararın birlikte olmak olduğunu idrak edeceksiniz.

Sizin kaderiniz beraber olmak gibi gözüküyor. Bu karşılaşmada buna kanıt olacak. Birbiriniz için yaratıldığınızın farkına varacak ve daha fazla ayrı kalmaya dayanamayacaksınız. Aslında ikiniz de birbirinize hala aşık olduğunuzu anlayacaksınız ve birbirinizden kaçmayı keseceksiniz.

Eski hatalardan ders almış ve deneyimlenmiş olmak daha mutlu ve bilinçli bir ilişki yaşamanızı sağlayacak. Bu sefer birbirinize karşı çok daha anlayışlı davranacaksınız ve uyumlu bir çift olmak için gayret göstereceksiniz. İkiniz de çabaladığınızın farkına vardığı zaman ilişkiyi ciddi boyutlara taşıma fikrine gideceksiniz. Tekrar beraber olmak bütün arkadaşlarınız tarafından da çok güzel bir şekilde karşılanacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde finansal anlamda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İşleriniz düzelecek ve ciddi paralar kazanmaya başlayacaksınız. Özelikle ekonomik bakımdan piyasaların dahil olduğu çöküntü son bulacak ve kendinizi maddi bakımdan çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız.

İşlerin patronu olma yolunda ilerliyor gibi görünüyorsunuz. Bu ilerleyiş zaman içerisinde çok iyi paralar kazanmanızı sağlayacak. Kendinizi gün geçtikçe daha da geliştirecek ve işlerin başına geçmeye hak kazanabileceksiniz. Birkaç ay içerisinde terfi haberi alabilir ve patron ünvanına sahip olabilirsiniz. Bu da tabi ki maddi bakımdan çok daha iyi olmanızı sağlayacaktır.

Maddi bakımdan rahatlama hayatımızın her alanında güzel gelişmeler olmasına da katkıda bulunacak. Özel hayatınızda uzun zamandır istediğiniz şeyleri yapabilme imkanı yakalayacaksınız. Gitmek istediğiniz yerlere gidebilecek, yeni kıyafetler ve takılar satın alabileceksiniz.

Aynı zamanda evinizde de kazandığınız paralar sayesinde değişiklik yapabileceksiniz. Yeni eşyalar ile dekorasyona renk katacaksınız. Sadece kendinizi değil, ailenizi ve arkadaşlarınızı da görmeyi unutmayacaksınız. Onların da ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hediyeler alacak, sevindireceksiniz. Finansal bakımdan hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Hayatınızın en önemli ve duygusal anlarını bu dönem de yaşayabilirsiniz. Kopmuş bağları yeniden bir araya getirmek için elinize çok güzel fırsatlar geçecek gibi gözüküyor. Bu fırsat, yeni bebek haberi olabilir. Tüm bu yolun hayatın akışında ailenizi ve kendinizi bebek haberi ile mutlu edebilirsiniz.

Bebek haberi, ailenizin yeniden bir olmasına katkıda bulunacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır bir arada bir şeyler yapmıyor olabilirsiniz. Fakat bebek haberini vermek için tüm aileyi bir araya toplayacaksınız ve bu bütünlük bir daha da bozulmayacak. Bebek, hayatınıza neşe katacak ve bir aile olmanın ne kadar önemli olduğunu sizlere hatırlatacak.

Hayatınıza bir anda heyecan ve telaş karışacak. Ancak bu telaş, mutluluk verici olacak. Eşiniz ile de aranızın daha iyi olmasını sağlayacak. Yeni bir hayata yelken açacaksınız ve tüm sıkıntılarınızı unutacaksınız. Bu sabırlı bekleyiş aynı zamanda evde de değişikliklerin yapılmasını sağlayacak.

Evinizi bebeğinize göre yeniden şekillendirecek, korumalar yapacak ve odasını hazırlamaya başlayacaksınız. Çocuğunuzun odasını dizayn etmek, ona kıyafetler almak sizi dünyanın en mutlu insanı yapacak ve aile olmanın tadına varacaksınız. Çocuk sahibi olmak için kendinizi hazırlayacağınız bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Bu dönem de özellikle annenizden de çok fazla destek göreceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem iş hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zaman sonra kendinizi en şanslı hissettiğiniz döneme gideceksiniz. Kendinizi umutsuz bir vaka olarak görmekten uzaklaşacak ve yeniden öz güven sahibi bir kişi olacaksınız.

Pek çok şey öğrendiğiniz bir dönem de olacak. Kariyerinizde ilerlemek adına yeniden okula yazılabilirsiniz. Bu sayede alanınız da bir üst seviyeye çıkabilir ve rakiplerinizin bir sıfır öne geçmiş olursunuz. Bu süreç sizin için oldukça eğitici geçecek gibi gözüküyor.

Yeni okul, işlerinizin aksamasına da izin vermeyecek. Hem işi hem de okulu bir arada götürmeyi başarabileceksiniz. Bu sayede hem para kazanmaya devam edecek hem de farklı şeyler öğreneceksiniz. Ayrıca sosyal hayatınızda da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Yeni arkadaşlıklar kuracak ve yeni ortamlara gireceksiniz.Kendinizi geliştiriyor olmanız, insanlar ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğini ve ikna yeteneklerini de size öğretecek. Bu özellikler, iş hayatınızda çok işinize yarayacak, daha verimli bir çalışma ortamınız olmasını sağlayacak.

Sağlık Yorumu

Bu dönem, sağlık hayatınızda çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır sağlığınızın bir türlü düzelmediği görünmekte. Hep hasta olmuş, mikroplar ile mücadeleleri kaybetmişsiniz. Bu da bünyenizin iyice zayıflamasına neden olmuş ve halsiz düşmüşsünüz.

Halsiz ve enerjisi düşük oluşunuz sizi hayattan koparmış, çoğu işiniz yarım kalmış. Çünkü yapmak için kendinizde yeterli enerjiyi bulamamışsınız. Fakat bu dönem tüm bunlar son bulacak gibi gözüküyor. Çünkü kullandığınız ilaçlar ve dikkatiniz sayesinde üzerinizdeki kötü hastalık bulutlarından kurtulacaksınız.

Bu dönem çok daha sağlıklı ve dinç hissedeceksiniz. Her şeyin peşinden koşacak, işlerinizi daha hızlı bir şekilde bitireceksiniz. Aynı zamanda durmadan evde yatma döneminiz de son bulacak.

İyileştiğiniz için dışarı çıkıp, gezemediğiniz günlerin acısını çıkartabileceksiniz. Dilediğiniz gibi dışarıda vakit geçirip, gezip tozacaksınız. Tabi ki dikkatli olmaya da devam edeceksiniz. Sonuçta yaşadığınız şeyleri bir kez daha yaşamak istemezsiniz. Bu yüzden giyim kuşamınıza da dikkat edip, hava şartlarına uygun giyinmeyi unutmamanız gerekmektedir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.