Kahve Falında Tırtıl Görmek

Kahve Falında Tırtıl Görmek
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.428 kez okundu.

Kahve falında tırtıl görmek, fark etmeden gelişen olayların olacağına ve bu olaylar nedeni ile üzülmenize sebep olacağının habercisidir. İz bırakan bu olaylar nedeni ile biraz başınızın ağrıyacağına ve çevrenizde dost görünen arkadaşlarına dikkat edip yeniden bir sorgulamanızda fayda olduğunu size belli eder. Yeri büyüklüğü ve zamanı açısından değişik yorumlar getirmesine sebep olmaktadır. Eğer bir kalbin üzerinde ise bu sizin sevgiliniz veya eşinizi ifade eder ve eşinizden gördüğünüz veya göreceğiniz acı bir olay yaşanacağı ve bu sebepten dolayı kendinizi çok yalnız hissettiğiniz neye karar vereceğinizi ve ne yapacağınızı bilemediğiniz bir dönemde olduğunuzu gösterir. Yine bu durumun yaşanmış veya yaşanacak olması ise fincandaki yeri ile ilgilidir.

Zor bir döneme gireceğinizi ifade etmesinin yanı sıra fincanın alt kısmında olması ve kapalı kalması durumunda ise size zarar veremeyecek bir düşmanınızın olduğu ve ilk fırsatta kendini göstereceği anlamına gelir. Eğer kulp kısmında çıkmışsa olay olmuş ve siz zor bir durumdasınızdır. Fakat saat yönüne göre değerlendirirseniz üç vakte veya 1 vakte kadar ifadesini kullanarak gelişecek olay zamanı hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Güzel bir kadınla birlikte olmanın bazı zorlukları vardır ve siz bu ara bunu çok iyi anlayacaksınız. Hatalarınızı kapatmak isterken yeni hatalar yapıyorsunuz ve kız arkadaşınız bu durumdan hiç hoşlanmıyor. İlk önce bu aceleci tavrınızdan kurtulmalısınız. İşleriniz sizi çok boğuyor ama karşılığını da fazlasıyla alıyorsunuz. Hayatta kimse size istemediğiniz bir şey yaptıramaz.

Kahve Falında Kelebek Görmek

Kendinizi çok yalnız hissettiğinizi ancak çevrenizde sizi gerçekten seven onlarca insan olduğunu gösterir. Bu insanlardan bir kısmı aslında günlük hayatta sizin yanınızdayken, bir kısmı ise kalben her zaman sizinledir. Özellikle sevgilinizi ya da eşinizi kendinize daha yakın tutmanız bu kötü ruh halinden çıkmanız konusunda sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ona gösterdiğiniz bu yakınlık, hayatınıza ikinizden de bir parça taşıyan üçüncü küçük ve sevimli bir bireyin girmesini sağlayabilir. Ne olursa olsun partnerinizle aranızdaki ilişkiyi soğuk ve mesafeli bir seviyede tutmamak en çok sizin yararınıza olacaktır. Derin bir aşk ve bağlılıkla beraber bunun sonucunda ortaya çıkacak güzel durumları da temsil eder. Eğer eşinizi ya da sevgilinizi gerçekten sevdiğinizi düşünüyorsanız, umutsuzluğa kapılmak üzere olduğunuz şu günlerden ondan asla vazgeçmeyin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git