Kahve Falında Tren Görmek

07.11.2015
Kahve Falında Tren Görmek

Kahve falında tren görmek, fal sahibinin hayatta sıkışıp kaldığı yerden onu kurtaracak biri ile tanışacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin önünde çok hayırlı yollar olduğuna ve hissettiği belirsizliklerin son bulacağına işaret eder. Duyulacak olan hayırlı ve güzel haberler demektir.

Aşk Yorumu

Uzun bir süredir ilişki yaşadığınızı ve seyahat etmekten oldukça keyif aldığınızı gösterir. Yıl boyu çalışıp izinlerde birlikte planladığınız yerlere farklı ulaşım araçları ile giderek yeni yerleri keşfediyorsunuz. Bu sizin yaşam tarzınız ve ruh eşinizi bulmuş olmanızda büyük bir şans. Bu sene planladığınız gezide evlilik teklifi yaparak hayatınızın kalan her anını birlikte geçirmek istediğinizi söyleyerek tatilinize farklı bir boyut getireceksiniz.

Dönem dönem şehir dışına çıkarak işiniz gereği farklı firmaları ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu ziyaretlerinizden birinde tanıştığınız biri ile aranızda yaşanan etkileşim, ziyaret sonrasında aklınızdan çıkmayacak ve bu ziyaretleri sıklaştırmanıza neden olacak. Aşkı uzaklarda bulmuş olsanız da yakın zamanda evlilik kararı verip uzun yıllar birlikte olacaksınız.

Hayalinizde yarattığınız ve o kişiyi bekleyerek geçirdiğiniz yıllar içinde kısa süreli ilişkiler yaşayarak kalbinizin sesine kulak vermeye çalıştınız. Bu süre içinde aradığınız gerçek aşka hala kavuşamamış olmak, aşk üstüne inancınızı tam kaybetmek üzere iken karşınıza çıkan kişi için, işte bu o kişi demenize neden olacak. Aynı duyguları hissetmeniz kısa sürede güzel bir aşkın doğmasına ve dolu dizgin yılların acısını çıkarırcasına aşkı yaşamanıza neden olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yılların acısını çıkartırcasına uzun bir tatile çıkacaksınız. Birkaç yıldır gidemediğiniz memleket özlemi o kadar ağır basacak ki hem tatil hem ziyaret ederek tatilin tadını çıkartacaksınız. Memlekete gitmeniz orada büyük bir coşku ile karşılanmanıza, her gün ziyafetler düzenlenmesine neden olacak. Tatil bitip eve gelirken kışlık tüm erzakınız bir çok komşu ve akraba tarafından hazırlanarak bagaja yerleştirilecek hatta bir kısmı kargoya verilerek ardınızdan gönderilecek.

Yurt dışında vatandaşlık alan bir yakınınızın yıllar sonra gelmesi ile evinizde bayram havası esecek. Gelirken yanında orada evlendiği eşini de getirmesi ayrı bir mutluluk yaşanmasına sebep oluyor. Gelinin yabancı olması anlaşmanızda biraz sorun olsa da evrensel işaret dili ile anlaşmanın bir yolunu bularak Türk adetlerine göre de aile içinde bir düğün yaparak anılarınıza bir güzellik daha ekleyeceksiniz.

Aile içinde yaşanan kırgınlıklar nedeni ile yaşanan olumsuz olaylar küslüklerin yaşanmasına sebep olmuş. Herkes bu durumdan muzdarip olmasına rağmen kimse geri adım atmak istemediği için küslükte uzayıp gitmekte. Kimse yoğurdum ekşi demez fakat bakış açınızı biraz geliştirip empati yapabilseniz aslında fındık kabuğunu doldurmayacak bir sorunun ne kadar büyüdüğünü görmeniz mümkün olacak.

Bunun için ilk adımı atmak ve gerekirse özür dilemek suçu kabul etmek değil erdem olacaktır. Küçük olarak bu durumu çözmek ve ailenizin bu tarz sorunlar bir daha yaşamaması için elinizden geleni yapmaya çalışacak aileyi yeniden eski günlerdeki gibi neşeli ve bağlı hale getireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Atama sistemine göre yurdun ücra bir köyünde görev almanız, aileniz için hem mutluluk hem de hüzünlenmesine sebep olacak. Fakat bunca atama bekleyen işsizler ordusunun olduğu bir dönemde görev almanız sevindirici bir haber. Yeni yerinize yerleşmek ve bölgeyi biraz tanımak için ailece gidip işlemleri yaparken yerleşmeniz için gereken hazırlıkları da el birliği ile halledeceksiniz. Ailenizle veda etme vakti geldiğinde bu güne kadar yetişkin olsanız da biraz daha büyüdüğünüzü ve kendi sorumluluğunu taşıyacak olduğunuzun farkına vararak, farklı bir gurur ve sevinç hissedeceksiniz.

Kariyeriniz için büyük önem taşıyan teklif, ailenizin kurulu düzenlerini bozmak istememesinden dolayı biraz tereddüt etmenize sebep olacak. Bu durumu aile içinde istişare ederek eksisini artısını değerlendirerek aileniz için en doğru kararı vermek istiyorsunuz. Mantığınız işi kabul ederek kariyerinizde yükselmek isterken kalbiniz ailenizden uzak kalmak istemiyor. Bu duruma noktayı eşiniz koyarak geleceğiniz için en doğru kararın gitmeniz olduğunu herkesin bunun için fedakarlık etmesi gerektiğini söylemesi sizinde içinizi rahatlamasına sebep olacak.

Yarım kalan bir işinizi kısa süre içinde yeniden gündeme getirerek e ticaret yöntemi ile aktif hale getirmeyi deneyeceksiniz. Daha önce başaramadığınız bu girişim yakın bir dostunuzun geldiği ve desteği ile kısa sürede hedeflenen noktaya gelerek işlerinizin daha hızlanmasına ve yeni istihdam oluşturup, daha çok kazanmanıza neden olacak.

Para Yorumu

Eğitim için yurt dışına gitmek ve dil öğrenip kariyerinize olumlu katkılar sağlamak isteğiniz maddi nedenlerden dolayı aksattığınız bir isteğiniz. Yurt dışında bulunan bir yakınınızın bu konuda size destek çıkarak masraflarınızı karşılama talebi hayatınızda önemli bir dönüm noktasını oluşturacak. Kısa sürede gerekli işlemleri tamamlayarak yurt dışına gidip hem eğitim hayatınızı hem de çalışma hayatını birlikte sürdürüp, maddi olarak kazandığınız tüm birikimi ailenize maddi destekte bulunarak geleceğinizi garanti altına almanıza sebep olacak.

Uzun yoldan gelip misafir ettiğiniz aile dostunuzun içinde bulunduğunuz maddi zorlukları fark edip destek vermesi ile kısa sürede işlerinizi toparlayıp bol ve bereketli kazançlar elde etmenizi sağlayacak. Kazandığınız para ile yaptığınız yatırımlar ise kısa sürede paranızı ikiye katlamanıza ve hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulmamıza neden olacak.

Parasal olarak alacağınız bir miras haberi yarım kalan hayallerinizi yeniden su üstüne çıkartmanıza neden olacak. Unutulmuş ve tapu işlemleri sırasında ortaya çıkan bu beklenmedik mülk, sadece sizin değil ailenizin de rahatlamasına ve kiradan kurtulup kendi evlerini satın almasını sağlayacak.

Sağlık Yorumu

Kısa süre içinde olsa ailenizi ziyarete gelerek özlem gidermeye hal hatır sorup bu sürede de sağlığınız için rutin kontrolleri yaptırmaya çalışacaksınız. Sağlık sorunlarınız için yapılan tetkikler ve muayene sonuçlarının uzaması nedeni ile ziyaretinizi biraz uzatmak zorunda kalsanız da evinizden biraz uzaklaşmış olmak sizin içinde iyi bir terapi olacak. Alınan sonuçlar neticesinde ilaç tedavisi ve stresten uzak durmanız tavsiye edilecek.

Yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorunu herkesi bir müddet üzecek. Yakından takip ettiğiniz gelişmeler neticesinde hastalığın ilerlememiş olduğu ve yakında geçireceği bir operasyonla yeniden eski sağlık durumuna kavuşabileceğini öğrenmek herkesin sevilmesine ve bu süreçte destek vermesine neden olacak.

Yaşınız gereği ufak tefek sağlık sorunları yaşayarak üstesinden geliyorsunuz. Bu konuda sağlıklı beslenmek ve kendinize özen gösteriyor olmanız yaşıtlarınıza göre daha dinç ve genç kalmanız da önemli bir etken.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.