Kahve Falında Tren Görmek

Kahve Falında Tren Görmek
7 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.524 kez okundu.

Kahve falında tren görmek, uzunluğuna göre farklı biçimlerde yorumlanır. Eğer uzun ancak vagonları küçük bir tren figürü varsa kısa kısa ancak onlarca farklı yer göreceğiniz bir seyahate çıkacaksınız demektir. Lokomotifi yok ise yaşadığınız sıkıntıları unutmak için bir süre amaçsızca ve herhangi bir rota belirlemeden uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Daha kısa ancak vagonları uzun görülüyorsa bu durumda tamamı kısa sürecek ancak gidilen yerlerde uzun kalınacak bir yolculuk yapacağınızı gösterir.

Kısa ya da uzun birçok yolculuğa çıkılacağını gösterir. Bu yolculuk yalnızca iş nedeniyle değil sevdiklerinize ulaşmak için de olabilir. Sevgilisinden ya da eşinden ayrı olanlar için yakında onların yanına gitmek üzere bir yolculuğa çıkmaktır. Çocukları eğitim ya da çalışma amaçlı başka şehirlerde olanlar, onları görmek için bir süre yanlarında kalacak şekilde yolculuğa çıkabilir. Denizaşırı ülkelere yapılacak, hem tatil hem de iş amaçlı seyahate işaret eder. Uzun sürecek ancak macera ve eğlence dolu bir seyahatin habercisidir.

Uzun süredir süren ilişkinizde köklü değişimler olacaktır. Size gelecek bir teklif görmekteyim evlilik teklifi gibi. Üç vakte kadar evleneceksiniz. Mutlu bir yuva kuracaksınız. Tatile gideceksiniz. Orada mutlu vakitler geçireceksiniz. Maddi açıdan sıkıntılar çekeceksiniz. Fakat yüklü bir para geçecek elinize. Bunu çabuk atlatacaksınız.

Kahve Falında Tren Rayı Görmek

İş bölümü olarak yorumlanabilir. Bu iş bölümü büyük olasılıkla akrabalar arasında olacaktır. Yakın tarihe kadar bir sebepten ötürü miras konusu açılabilir. Bu konu hakkında size zorluk çıkaracağına inandığınız kişiler mevcut olmasına rağmen, kendinize dert ettiğiniz bütün kişilerin sizi olumlu yönde yanılttığını göreceksiniz. Bu iş bölümü, ne konuda olursa olsun, işinizin bereketlenmesine sebep olacaktır. Yine de tedbiri elden bırakmamanızda fayda var.

Eğer üzerinde yaklaşan ya da çoktan geçip gitmiş bir tren var ise eğitim hayatınızdaki en zor süreçten geçtiğinize işarettir. Sabrederseniz bu süreci atlattıktan sonra her şey rayına oturacak ve bir daha bu denli hırpalanmanıza gerek kalmayacaktır. Ferah günler sizi bekliyor. Bir başka yorum olarak, eğer üzerinde hayvanlar varsa, bu zorluğun eğitim değil, iş hayatında görüleceğine yorumlanabilir. Zira bu hayvanlar, sahip olduğunuz fırsatları işaret etmektedir. Bu süreçte alacağınız tüm kararlar, sizi bir ömür takip edecek ve etkisini her zaman hissedeceksiniz.

Bazı sıkıntılar içersindesin.  En kısa zamanda bu sıkıntılardan en kolay şekilde kurtulacaksın. Dost zannettiğin kişiler arkandan kuyunu kazmaktadır. İki bayan olarak görüyorum. Bu kişilere dikkat et. Hatanı aramaktadırlar. Hayatını değiştirecek uzun zamandır beklediğin bir teklif alacaksın. Ailen ile tartışmalara ve küslükler yaşayacaksın.

Kahve Falında Demir Yolu Görmek

Uzaklardan gelecek bir yabancıya işaret eder. Bu yabancı sizin hayatınıza dahil olabileceği bir yakınınıza da misafir olabilir. Ancak mutlaka bir şekilde sizinle temas halinde olacak ve bir takım ilişkiler içerisine girecektir. Bu ilişkiler size bağlı olarak ilerleyebilir, ciddileşebilir ya da çok kısa sürerek sonlanabilir. Bu durum bahsi geçen yabancıyla sizin aranızda oluşacak uyum ve pozitif enerjiyle ilgilidir. Kısa ya da uzun sürsün, bu kişiyle kuracağınız ilişki size çok büyük faydalar ve tecrübeler sağlayacaktır. Özellikle eğer bir aşk ilişkisi içerisine girerseniz sizi kolay kolay terk etmeyecek; sadece sizin yoğun isteğiniz ve ısrarınız olursa hayatınızdan çıkmaya karar verecektir.

Uzak diyarlarla aranızdaki bağlantıyı vurgular. Çok uzaktan gelecek birinin yanı sıra sizin de çok uzaklara gitmeniz şeklinde yorumlanabilir. Gittiğiniz yerde bir yabancıyla tanışıp ona aşık olabilir ve ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Ancak ona güvenmeden önce iki kez düşünmeniz doğru olacaktır. Bu yabancı her ne kadar sizi çok sevse ve bağlılık gösterse de geçmişi ile ilgili bir takım detaylar sizi oldukça rahatsız edecektir. Önce onunla bu detaylarla ilgili içinizi rahatlatana kadar konuşup tartışmalı, ardından ilişkinizi ne seviyeye taşımak istediğinize karar vermelisiniz. Çok uzaklardan gelip üzerinizdeki iş yükünü hafifletecek biri olarak da yorumlanabilir. Bu açıdan bakıldığında uzun zaman boyunca üzerinde çalışıp bir sonuç elde edemediğiniz için vazgeçmek üzere olduğunuz bir projeyi henüz çöpe atmak için çok erken olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kahve Falında Lokomotif Görmek

Fal sahibinin etrafında yeni ve değerli insanların çoğalması anlamını taşımaktadır. Eğer fincanın ağız kısmında belirmiş ise bütün dertlerin ve problemlerin kısa sürede fal sahibinin hanesini terk edeceğinin müjdeler. Diğer bir yorumcuya göre ise kazançlı bir işe girişerek uzun vadede ek gelir kaynağı elde etmeye dalalettir. Fal yorumcuları kişinin cinsiyetine göre de değerlendirebilirler. Fal sahibi erkek ise evlenip büyük bir yuva kurarak kalabalık bir aileye sahip olacağına işaret eder. Bayan ise bu sıralar kısmetlerinin artacağına ve fal sahibinin hangisini seçeceğine karar veremeyeceğine dalalettir.

Üst üste gelen maddi ve manevi sorunların da habercisi olabilir fakat bu sorunların geldiği hızla gideceği anlamını da taşımaktadır. Eğer fal tabağının yarısını çevrelediği görülüyorsa rutin bir hayata sahip fal sahibinin, hayatını renklendirmek ve biraz hareket etmek adına çeşitli seyahatlere çıkacağının habercidir. Fal yorumcuları bu seyahatleri iş imkanına dönüştüren ve hayatına yeni bir yön veren fal sahibi olarak da yorumlamaktadır. Etrafında birtakım kalabalık insan grupları varsa beklenmeyen birkaç misafirin fal sahibinin kapısını çalacağını simgeler. Bu ziyaret uzun sürecektir ama fal sahibinin can sıkıntısına iyi gelecektir. Eğer fincanda dikey vaziyette belirmişse ters giden işlerini dostlarının manevi desteği ile düzelten fal sahibi ile yorumlanır. Etrafında ona değer veren ve güzel işler başarması için desteğini esirgemeyen dostlarının olduğunu bilmesi fal sahibinin motive olmasına sebep olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git