Kahve Falında Tren Görmek

Kahve Falında Tren Görmek

Kahve falında tren görmek, onlarca farklı yer göreceğiniz bir seyahate çıkacaksınız demektir. Yaşadığınız sıkıntıları unutmak için bir süre amaçsızca ve herhangi bir rota belirlemeden uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk yalnızca iş nedeniyle değil sevdiklerinize ulaşmak için de olabilir. Sevgilisinden ya da eşinden ayrı olanlar için yakında onların yanına gitmek üzere bir yolculuğa çıkmaktır. Çocukları eğitim ya da çalışma amaçlı başka şehirlerde olanlar, onları görmek için bir süre yanlarında kalacak şekilde yolculuğa çıkabilir. Denizaşırı ülkelere yapılacak, hem tatil hem de iş amaçlı seyahate işaret eder. Uzun sürecek ancak macera ve eğlence dolu bir seyahatin habercisidir.

Aşk Hayatı

Uzun yıllardır birlikte olduğunuz ve seyahat etmekten oldukça keyif alan kişilersiniz. Yıl boyu çalışıp izinlerde birlikte planladığınız yerlere farklı ulaşım araçları ile giderek yeni yerleri keşfediyorsunuz. Bu sizin yaşam tarzınız ve ruh eşinizi bulmuş olmanızda büyük bir şans. Bu sene planladığınız gezide evlilik teklifi yaparak hayatınızın kalan her anını birlikte geçirmek istediğinizi söyleyerek tatilinize farklı bir boyut getireceksiniz.

Dönem dönem şehir dışına çıkarak işiniz gereği farklı firmaları ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu ziyaretlerinizden birinde tanıştığınız biri ile aranızda yaşanan etkileşim, ziyaret sonrasında aklınızdan çıkmayacak ve bu ziyaretleri sıklaştırmanıza neden olacak. Aşkı uzaklarda bulmuş olsanız da yakın zamanda evlilik kararı verip uzun yıllar birlikte olacaksınız.

Hayalinizde yarattığınız ve o kişiyi bekleyerek geçirdiğiniz yıllar içinde kısa süreli ilişkiler yaşayarak kalbinizin sesine kulak vermeye çalıştınız. Bu süre içinde aradığınız gerçek aşka hala kavuşamamış olmak, aşk üstüne inancınızı tam kaybetmek üzere iken karşınıza çıkan kişi için, işte bu o kişi demenize neden olacak. Aynı duyguları hissetmeniz kısa sürede güzel bir aşkın doğmasına ve dolu dizgin yılların acısını çıkarırcasına aşkı yaşamanıza neden olacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Yılların acısını çıkartırcasına uzun bir tatile çıkacaksınız. Birkaç yıldır gidemediğiniz memleket özlemi o kadar ağır basacak ki hem tatil hem ziyaret ederek tatilin tadını çıkartacaksınız. Memlekete gitmeniz orada büyük bir coşku ile karşılanmanıza, her gün ziyafetler düzenlenmesine neden olacak. Tatil bitip eve gelirken kışlık tüm erzakınız bir çok komşu ve akraba tarafından hazırlanarak bagaja yerleştirilecek hatta bir kısmı kargoya verilerek ardınızdan gönderilecek.

Yurt dışında vatandaşlık alan bir yakınınızın yıllar sonra gelmesi ile evinizde bayram havası esecek. Gelirken yanında orada evlendiği eşini de getirmesi ayrı bir mutluluk yaşanmasına sebep oluyor. Gelinin yabancı olması anlaşmanızda biraz sorun olsa da evrensel işaret dili ile anlaşmanın bir yolunu bularak Türk adetlerine göre de aile içinde bir düğün yaparak anılarınıza bir güzellik daha ekleyeceksiniz.

Aile içinde yaşanan kırgınlıklar nedeni ile yaşanan olumsuz olaylar küslüklerin yaşanmasına sebep olmuş. Herkes bu durumdan muzdarip olmasına rağmen kimse geri adım atmak istemediği için küslükte uzayıp gitmekte. Kimse yoğurdum ekşi demez fakat bakış açınızı biraz geliştirip empati yapabilseniz aslında fındık kabuğunu doldurmayacak bir sorunun ne kadar büyüdüğünü görmeniz mümkün olacak. Bunun için ilk adımı atmak ve gerekirse özür dilemek suçu kabul etmek değil erdem olacaktır. Küçük olarak bu durumu çözmek ve ailenizin bu tarz sorunlar bir daha yaşamaması için elinizden geleni yapmaya çalışacak aileyi yeniden eski günlerdeki gibi neşeli ve bağlı hale getireceksiniz.

İş ve Kariyer

Atama sistemine göre yurdun ücra bir köyünde görev almanız, aileniz için hem mutluluk hem de hüzünlenmesine sebep olacak. Fakat bunca atama bekleyen işsizler ordusunun olduğu bir dönemde görev almanız sevindirici bir haber. Yeni yerinize yerleşmek ve bölgeyi biraz tanımak için ailece gidip işlemleri yaparken yerleşmeniz için gereken hazırlıkları da el birliği ile halledeceksiniz. Ailenizle veda etme vakti geldiğinde bu güne kadar yetişkin olsanız da biraz daha büyüdüğünüzü ve kendi sorumluluğunu taşıyacak olduğunuzun farkına vararak, farklı bir gurur ve sevinç hissedeceksiniz.

Kariyeriniz için büyük önem taşıyan teklif, ailenizin kurulu düzenlerini bozmak istememesinden dolayı biraz tereddüt etmenize sebep olacak. Bu durumu aile içinde istişare ederek eksisini artısını değerlendirerek aileniz için en doğru kararı vermek istiyorsunuz. Mantığınız işi kabul ederek kariyerinizde yükselmek isterken kalbiniz ailenizden uzak kalmak istemiyor. Bu duruma noktayı eşiniz koyarak geleceğiniz için en doğru kararın gitmeniz olduğunu herkesin bunun için fedakarlık etmesi gerektiğini söylemesi sizinde içinizi rahatlamasına sebep olacak.

Yarım kalan bir işinizi kısa süre içinde yeniden gündeme getirerek e ticaret yöntemi ile aktif hale getirmeyi deneyeceksiniz. Daha önce başaramadığınız bu girişim yakın bir dostunuzun geldiği ve desteği ile kısa sürede hedeflenen noktaya gelerek işlerinizin daha hızlanmasına ve yeni istihdam oluşturup, daha çok kazanmanıza neden olacak.

Para

Eğitim için yurt dışına gitmek ve dil öğrenip kariyerinize olumlu katkılar sağlamak isteğiniz maddi nedenlerden dolayı aksattığınız bir isteğiniz. Yurt dışında bulunan bir yakınınızın bu konuda size destek çıkarak masraflarınızı karşılama talebi hayatınızda önemli bir dönüm noktasını oluşturacak. Kısa sürede gerekli işlemleri tamamlayarak yurt dışına gidip hem eğitim hayatınızı hemde çalışma hayatını birlikte sürdürüp, maddi olarak kazandığınız tüm birikimi ailenize maddi destekte bulunarak geleceğinizi garanti altına almanıza sebep olacak.

Uzun yoldan gelip misafir ettiğiniz aile dostunuzun içinde bulunduğunuz maddi zorlukları fark edip destek vermesi ile kısa sürede işlerinizi toparlayıp bol ve bereketli kazançlar elde etmenizi sağlayacak. Kazandığınız para ile yaptığınız yatırımlar ise kısa sürede paranızı ikiye katlamanıza ve hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulmamıza neden olacak.

Parasal olarak alacağınız bir miras haberi yarım kalan hayallerinizi yeniden su üstüne çıkartmanıza neden olacak. Unutulmuş ve tapu işlemleri sırasında ortaya çıkan bu beklenmedik mülk, sadece sizin değil ailenizin de rahatlamasına ve kiradan kurtulup kendi evlerini satın almasını sağlayacak.

Sağlık

Kısa süre içinde olsa ailenizi ziyarete gelerek özlem gidermeye hal hatır sorup bu sürede de sağlığınız için rutin kontrolleri yaptırmaya çalışacaksınız. Sağlık sorunlarınız için yapılan tetkikler ve muayene sonuçlarının uzaması nedeni ile ziyaretinizi biraz uzatmak zorunda kalsanız da evinizden biraz uzaklaşmış olmak sizin içinde iyi bir terapi olacak. Alınan sonuçlar neticesinde ilaç tedavisi ve stresten uzak durmanız tavsiye edilecek.

Yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorunu herkesi bir müddet üzecek. Yakından takip ettiğiniz gelişmeler neticesinde hastalığın ilerlememiş olduğu ve yakında geçireceği bir operasyonla yeniden eski sağlık durumuna kavuşabileceğini öğrenmek herkesin sevilmesine ve bu süreçte destek vermesine neden olacak.

Yaşınız gereği ufak tefek sağlık sorunları yaşayarak üstesinden geliyorsunuz. Bu konuda sağlıklı beslenmek ve kendinize özen gösteriyor olmanız yaşıtlarınıza göre daha dinç ve genç kalmanız da önemli bir etken.

Kahve Falında Tren Rayı Görmek

İş bölümü olarak yorumlanabilir. Bu iş bölümü büyük olasılıkla akrabalar arasında olacaktır. Yakın tarihe kadar bir sebepten ötürü miras konusu açılabilir. Bu konu hakkında size zorluk çıkaracağına inandığınız kişiler mevcut olmasına rağmen, kendinize dert ettiğiniz bütün kişilerin sizi olumlu yönde yanılttığını göreceksiniz. Bu iş bölümü, ne konuda olursa olsun, işinizin bereketlenmesine sebep olacaktır. Yine de tedbiri elden bırakmamanızda fayda var.

Eğer üzerinde yaklaşan ya da çoktan geçip gitmiş bir tren var ise eğitim hayatınızdaki en zor süreçten geçtiğinize işarettir. Sabrederseniz bu süreci atlattıktan sonra her şey rayına oturacak ve bir daha bu denli hırpalanmanıza gerek kalmayacaktır. Ferah günler sizi bekliyor. Bir başka yorum olarak, eğer üzerinde hayvanlar varsa, bu zorluğun eğitim değil, iş hayatında görüleceğine yorumlanabilir. Zira bu hayvanlar, sahip olduğunuz fırsatları işaret etmektedir. Bu süreçte alacağınız tüm kararlar, sizi bir ömür takip edecek ve etkisini her zaman hissedeceksiniz.

Bazı sıkıntılar içersindesin.  En kısa zamanda bu sıkıntılardan en kolay şekilde kurtulacaksın. Dost zannettiğin kişiler arkandan kuyunu kazmaktadır. İki bayan olarak görüyorum. Bu kişilere dikkat et. Hatanı aramaktadırlar. Hayatını değiştirecek uzun zamandır beklediğin bir teklif alacaksın. Ailen ile tartışmalara ve küslükler yaşayacaksın.

Kahve Falında Demir Yolu Görmek

Uzaklardan gelecek bir yabancıya işaret eder. Bu yabancı sizin hayatınıza dahil olabileceği bir yakınınıza da misafir olabilir. Ancak mutlaka bir şekilde sizinle temas halinde olacak ve bir takım ilişkiler içerisine girecektir. Bu ilişkiler size bağlı olarak ilerleyebilir, ciddileşebilir ya da çok kısa sürerek sonlanabilir. Bu durum bahsi geçen yabancıyla sizin aranızda oluşacak uyum ve pozitif enerjiyle ilgilidir. Kısa ya da uzun sürsün, bu kişiyle kuracağınız ilişki size çok büyük faydalar ve tecrübeler sağlayacaktır. Özellikle eğer bir aşk ilişkisi içerisine girerseniz sizi kolay kolay terk etmeyecek; sadece sizin yoğun isteğiniz ve ısrarınız olursa hayatınızdan çıkmaya karar verecektir.

Uzak diyarlarla aranızdaki bağlantıyı vurgular. Çok uzaktan gelecek birinin yanı sıra sizin de çok uzaklara gitmeniz şeklinde yorumlanabilir. Gittiğiniz yerde bir yabancıyla tanışıp ona aşık olabilir ve ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Ancak ona güvenmeden önce iki kez düşünmeniz doğru olacaktır. Bu yabancı her ne kadar sizi çok sevse ve bağlılık gösterse de geçmişi ile ilgili bir takım detaylar sizi oldukça rahatsız edecektir. Önce onunla bu detaylarla ilgili içinizi rahatlatana kadar konuşup tartışmalı, ardından ilişkinizi ne seviyeye taşımak istediğinize karar vermelisiniz. Çok uzaklardan gelip üzerinizdeki iş yükünü hafifletecek biri olarak da yorumlanabilir. Bu açıdan bakıldığında uzun zaman boyunca üzerinde çalışıp bir sonuç elde edemediğiniz için vazgeçmek üzere olduğunuz bir projeyi henüz çöpe atmak için çok erken olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kahve Falında Lokomotif Görmek

Fal sahibinin etrafında yeni ve değerli insanların çoğalması anlamını taşımaktadır. Eğer fincanın ağız kısmında belirmiş ise bütün dertlerin ve problemlerin kısa sürede fal sahibinin hanesini terk edeceğinin müjdeler. Diğer bir yorumcuya göre ise kazançlı bir işe girişerek uzun vadede ek gelir kaynağı elde etmeye dalalettir. Fal yorumcuları kişinin cinsiyetine göre de değerlendirebilirler. Fal sahibi erkek ise evlenip büyük bir yuva kurarak kalabalık bir aileye sahip olacağına işaret eder. Bayan ise bu sıralar kısmetlerinin artacağına ve fal sahibinin hangisini seçeceğine karar veremeyeceğine dalalettir.

Üst üste gelen maddi ve manevi sorunların da habercisi olabilir fakat bu sorunların geldiği hızla gideceği anlamını da taşımaktadır. Eğer fal tabağının yarısını çevrelediği görülüyorsa rutin bir hayata sahip fal sahibinin, hayatını renklendirmek ve biraz hareket etmek adına çeşitli seyahatlere çıkacağının habercidir. Fal yorumcuları bu seyahatleri iş imkanına dönüştüren ve hayatına yeni bir yön veren fal sahibi olarak da yorumlamaktadır. Etrafında birtakım kalabalık insan grupları varsa beklenmeyen birkaç misafirin fal sahibinin kapısını çalacağını simgeler. Bu ziyaret uzun sürecektir ama fal sahibinin can sıkıntısına iyi gelecektir. Eğer fincanda dikey vaziyette belirmişse ters giden işlerini dostlarının manevi desteği ile düzelten fal sahibi ile yorumlanır. Etrafında ona değer veren ve güzel işler başarması için desteğini esirgemeyen dostlarının olduğunu bilmesi fal sahibinin motive olmasına sebep olacaktır.

Kahve Falında Tren Vagonu Görmek

Bir süredir aile içinde sorunlar yaşadığınıza fakat kısa süre içerisinde bu sıkıntılarınızı çözeceğinize işaret eder. Eşiniz, anne babanız veya uzaktan bir akrabanız ile önceden yaşadığınız bir tartışma sona erecektir. Küslüklerin son bulması için  en doğru zaman bu dönemdir. Geçmişte yaşanmış sorunlar düzeltilmeli, fevri hareketlerden ve acele alınmış kararlardan vazgeçilmelidir. İşiniz ve kariyeriniz açısından köklü değişimler yaşayacağınız bir döneme de işaret eden bu figür, işinizde çok daha iyi mevkilere geleceğinizi göstergesidir. Bu doğrultuda maddi durumunuz da eskisine göre çok daha iyi olacaktır. Kısa bir süre içerisinde hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacağınız bir hayat sizi beklemektedir. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekmektedir.

Sosyal çevrenizde size açık açık meydan okuyan kişiler karşınıza çıkabilir. Bu kişilere kafayı takmamalı, fakat davranışlarını ve söylediklerini de ciddiye alıp önlemlerinizi almalısınız. Bu kişiler zaman içerisinde sizin hayatınızdan amaçlarına ulaşamadan çıkıp gideceklerdir. Gerçekten yanınızda olduğuna inandığınız kişilerin sizin çevrenizde kalmasına izin vermelisiniz. Yapabileceğiniz iş değişikliğinden dolayı farklı bir çevreye girip yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tabi ki bir yandan ailenizi de ihmal etmemeli onlarla da mümkün olduğunca vakit geçirmeye çalışmalısınız. Özellikle bu dönemde ailenizden birinin size manevi olarak çok ihtiyacı olabilir. Mümkün olduğunca sinir ve stresten uzak durmaya çalışmalı boş vakitlerinizde sizin için faydalı olabilecek, yoga, pilates gibi içinize dönüp kendinizi dinleyebileceğiniz aktiviteler yapmaya çalışmalı, beyninizi boşaltmalısınız. Psikolojik olarak geçirebileceğiniz sıkıntılı dönemleri atlatmanıza fazlasıyla yardımı dokunacaktır. Beslenmenize de dikkat etmeli, öğünlerinizi düzenli tüketmeye ve sağlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz.

Kahve Falında Tren Yolu Görmek

Çevrenizde bazı insanların size karşı doldurulduğuna işaret etmektedir. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan birkaç kişi, en samimi arkadaşlarınızla bile aranızı açmaya çalışmaktadır. Kısa sürede farkına varacağınız ve kim olduğunu ortaya çıkaracağınız bu kişinin size yaptıkları ve arkanızdan söyledikleri sizin için bardağı taşıran son damla olacaktır. Bu kişi, zaman içerisinde amacına ulaşamadan hayatınızdan çıkmadan, siz onu hayatınızdan çıkaracaksınız. Yaşayabileceğiniz bu tatsız olaylar yüzünden biraz gergin ve zor zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat bu zor zamanlarınızda yanınızda eşiniz ve aileniz her zaman sizinle beraber ve destekçiniz olacaktır. Çevrenizdeki çoğu kişiye ağzının payını vereceğiniz bu dönemde daha önce hiç samimi olmadığınız birisi ile aranızda değişik bile olsa dostluk gelişecektir. Tüm bu yaşadıklarınızdan sonra bu arkadaşlık size çok iyi gelecektir. Ayrıca eşiniz veya sevgiliniz ile de yapacağınız küçük bir kaçamak tatil bu dönemi atlatmanıza yardımcı olabilir.

Sosyal çevrenizde yaşadığınız gerginliklerden sonra hayatınızı ve işinizi yoluna koyacak maddi olarak da ciddi bir rahatlama sağlayacaksınız. Bu durum para kazanma konusunda alternatiflere yönelme şeklinde de yorumlanabilmektedir. Etrafınızdaki negatif enerji gittikten sonra yeni yeni iş imkanları karşınıza çıkabilir hatta sektör değişikliği bile yapabilirsiniz. Ayrıca bu figür bir yandan da size kalacak yüklü bir mirasın habercisi de olabilir. Bu dönemde yakın bir akrabanızdan gelecek olan bir bebek müjdesi ailenize neşe katacak, birbirinize daha çok bağlanmanızı sağlayacaktır. Bu sayede son zamanlarda yaşamış olduğunuz sıkıntıları unutacak, yeniden eski enerjinize kavuşacaksınız. Bu sırada kendinizi de ihmal etmemelisiniz. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeli, düzenli ve dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz. Kısa süreli yaşayacağınız bir hastalık bunun daha iyi farkına varmanızı sağlayacaktır. Son zamanlarda hem fiziksel hem psikoloji nedenlerden dolayı düşen vücut direncinizi toparlamak yine sizin elinizdedir. Spor yapmayı da ihmal etmemeli, eğer spor salonlarından sıkılıyorsanız, düzenli yapabileceğiniz veya eşiniz ile birlikte yapabileceğiniz başka bir aktivite bulmalısınız.

Kahve Falında Dumanı Tüten Tren Görmek

Yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haberlere ve bolluğa işaret etmektedir. Ayrıca uzaktaki bir akrabanız veya dostunuzdan gelecek müjdeli bir haberi ya da bir mirası simgeler. Uzun zamandır kendi işinizi kurmak istiyor fakat yeterli sermaye bulamıyor ve kendiniz için uygun koşulları yaratamıyorsunuz. Bu dönemde size gelecek müjdeler hayallerinizi gerçekleştirmenize fazlasıyla yardımcı olacaktır. Kısa bir süre içerisinde elinize geçecek olan yüklü bir miktarda para ile bu hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını yakalayacaksınız. Ayrıca müjdeli haberler sadece maddi olarak değil, hayatınızın her alanı için kalıcı mutluluk ve huzur getirecek haberler olacaktır.

Aşk hayatınız açısından talihsiz geçirdiğiniz bir dönemden sonra kendinizi toparlayacak ve bir süre kendinize vakit ayıracaksınız. Fakat yalnızlığınız fazla sürmeyecektir. Bir süredir arkadaş çevrenizde olan birisi özellikle bu sıralar size karşı olan duygularını dile getirebilir. Bu durum başta sizi şaşırtacak fakat sonrasında karşılığını da alacaktır. Bu dönemde yalnız bolluk değil, aşk ve mutluluk da sizi beklemektedir. Evli olan bireyler ise, aşk tazeleyecekleri kısa bir seyahat beklemektedir. Aynı zamanda gelecek bir bebek müjdesi anlamına da gelen bu figür, ailenize yeni katılacak bir bireyi de simgelemektedir. Doğuma kadar olan bu süre zarfında iyi birer anne baba olma konusunda biraz bilgi sahibi olurken aynı zamanda kendinizi fazla yormadan düzenli olarak egzersiz yapmayı da aksatmamalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.