Oğlak Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Oğlak Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Hava elementinden ikizler burcu ile toprak elementinden oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman dingin, kimi zaman da oldukça tutkulu zamanlardan geçebilir. İkizler, hovardalık ve daldan dala koşmaktan sıkıldığında, bu kadına kendini adayabilir. Ancak oğlak burcu ile zor bir ilişki yaşayacağının bilincinde olmak durumundadır. Çünkü onun için istikrar önemlidir. Ayrıca disiplini de sever, iş hayatındaki başarısının sırrı da istikrarlı ve disiplinli bir yapıya sahip olmasından kaynaklıdır. İkizler burcu ise kimi zaman gerçekçilikten uzak bir hayat yaşamak ister. Ayrıca sosyalleşmek hayatında çok önemli yer tutar. Uçarı bir erkek ile disiplinli bir kadının ilişkisi nasıl olur gelin birlikte bakalım.

Oğlak Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Tutkulu ve fırtınalı aşk sıralamasında top 10 da olan çift

İkizler erkeği bu kadın ile bir kez tanıştıysa tutkusunu ilk dakikadan itibaren hissedecektir. Onun tüm dünyaya karşı tek başına durabilecek kadar güçlü duruşu bu kadını etkileyen en büyük etkenlerden biridir. İkilinin sosyal yaşamı oldukça renkli geçer ve ilişkiye renk katan taraf genellikle ikizler burcu olur. Daha sakin görünen fırtınalı aşklar sıralamasında ilk 10’a aday olan bu ilişkinin sürekliliği ise karşılıklı fedakarlığa bağlıdır.

Zıt yönleri aralarında çekim yaratır

Oğlak kadını hayata karşı ayakları üzerinde durabilen yapısını her daim koruyan güçlü kadınlardandır. İkizler erkeği ise partnerine  uyum sağlayabilecek nadir erkekler arasında yer alır. İki burcun ortak noktası yok denecek kadar azdır ancak bu uyumsuzluk onları farklı bir boyuta taşıyarak fırtınalı bir aşka sürükler. İkizler erkeği alttan girip üstten çıkarak gönlünü kazanacağı kadınını mutlu etme noktasında oldukça başarılıdır. Sosyal yaşamda bu ikili aynı ortamda bulunmaya bile tahammül edemez bir noktaya gelebilirler.

Birbirlerine anlayış göstermeleri gerekir

Kendine özel kişiliği ile ikizler erkeğinin gönlünü çelmiştir. Oğlak kadının kendinden emin duruşu ile karakterlerinin kendine özgü oturaklı olması, onları diğer kadınlardan farklı kılmıştır. Aşk hayatı ise kalpleri sıcak ve sevdiklerine oldukça bağlıdırlar. Aşk hayatında birlikte oldukları kişilerle gayet iyi bir ilişki sürecine girmektedir.

İkizler burcu erkeği yakışıklı olmaları ile bu kadınların dikkati çekmişlerdir. Ayrıca aşk hayatları oldukça ciddi ilişkiler düşünürler. Sevdikleri kişilere karşı oldukça çabuk kararlar alırlar ve aldıkları kararlar hemen evliliği de beraberinde getirirler.

Peki, iki burcun uyumu genel itibariyle bazen pozitifken, bazen de negatif bir durum sergileyebilir. Değişken hallere tahammül edemediklerinden birbirleri ile uyumları da gayet zordur. Uyumsuz halleri onlar için iyi bir ilişki gerçekleştiremez.

Zeka ve güzelliğin buluşturduğu burç

Oğlak kadını fiziksel özelliğiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Saçları hep bakımlı ve gürdür. Fiziği oldukça düzgündür ve manken olabilme ihtimali yüksektir. Kişiliği de fizikleri kadar güçlüdür ve bununda farkındadır. Kesinlikle uç nokta kadınlarından değildir dolayısıyla macera sevdiklerini söyleyemeyiz. Hayatında gelip geçici heveslere de yer yoktur. Eğer niyetiniz ciddi değilse hiç yaklaşmamalısınız bile. Ayrıca aşk konusunda biraz hilecidir.

İstediği erkeği elde edene kadar tam ona göre olduğunu hissettirir son derece uysal davranır, huyuna gider erkeklerin en sevdiği kadın tipi olan zayıf, koruma bekleyen bir hal alır fakat sevdiğini elde edince içinden bir kaplan çıkabilir. Yine de bu kandırmaca doğal olarak her zaman mutluluğu getirmez ve ayrılıkta gecikmez. Sevdiği zaman bunaltıcı olacak kadar kıskançlık yapabilir.

Özgürlüğüne düşkün, kısıtlanmaya gelemez

Çocuksu bir karaktere sahip olduğundan sürekli ilgi bekleyecektir aradığı ilgiyi bulamadığında da ilgiyi başka yerlerde aramaya başlayacaktır. Buradan da anlaşılabileceği gibi hayatında ciddi ilişkilere pek yer vermez. Özgürlüğüne düşkündür. Kısıtlanmak pek ona göre değildir. Eğer gerçekten aşık olursa bambaşka bir adama dönüşecektir. Aşık olduğunu anladığı anda evlilik kararı alır.

Pekala bu ikilinin uyumu nedir? Bu kadınlar bu erkeklerin kalbini onun tüm direnişlerine rağmen çalmışsa artık çok iyi bir çift olabilirler mi demektir. Bu kadınların kendine has duruşu karakteri ile diğer kadınlardan farklı olduğunu anlayan ikizler burcu erkeği artık durulacak mıdır. Tamamen sadık bir eş konumuna geçerek bu aşamada uyum yakalanabilir mi?

Güven oğlak kadınının kırmızı çizgisidir

Oğlak burcu oldukça ketumdur ve bir şeye kızarsa geri dönüşü olmayabilir. İkizler burcu ise çoğu zaman hayatı hafife alır ve sorunlardan kaçmak ister. İkisi kavga ettiklerinde de pes eden taraf büyük ihtimalle ikizler olacaktır. Susup köşesine çekildiğinde, bu kadınlar da sakinleşip yatışacak ve kırdığı kalbi onarmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz, ikizler burcu eğer gerçekten karşısındaki oğlaktan hoşlanıyorsa, o zaman ona biraz sabırlı olmalı ve sevdiğinin güvenini kazanmaya çabalamalıdır.

İkna kabiliyetine kimse su dökemez

Bir bedende çift kişi yaşayan ikizler erkeği bildiğimiz gibi birbirine zıt iki kişilikle hareket eder, bir günü diğer bir gününü tutmaz. Aklımıza gelecek her şey hakkında illaki bir fikri vardır. Etkileyici bir konuşma tarzına da sahip olduğundan o an için savunduğu düşünceye insanları çekmekte çok iyidir. Fakat bir hafta sonra aynı yerde oturduğunuzda kendinizi geçen seferki düşüncenin tam tersine ikna edilmeye çalışılıyor olarak bulabilme ihtimaliniz çok yüksek.

Adrenalin ve heyecan onun karakterinin vazgeçilmez bir parçasıdır

Oğlak burcu kafa dinlemeyi ve sakinliği seven burçlar arasındadır. Yalnız başına bir film izlemek, kitap okumak bu kadınlar için çok önemli aktivitelerdir. Bazen kendi başına kalıp kendini dinlemek ister. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki için mutlu son tabelası asılabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zorlayıcı olacaktır.

Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri bulunur. Bu durum oğlak burcunu rahatsız edebilir ve partnerinden kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle ikilinin aralarında gerçek bir ilişki başlaması için her iki tarafın da kendini düzenlemesi ilişki için her fedakarlığı yapacak duruma gelmeleri gerekmektedir.

İkizler burcu, arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten büyük keyif alan biridir. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bu kadınlar kendi yalnızlığını bırakıp ikizler burcunun canlı, eğlenceli hayatına ayak uydurmayı bilmelidir. İkizler burcu oğlağa göre fazla enerjik ve aktiftir, heyecana ihtiyaçları vardır. Oğlak ise biraz sakin bir yapıya sahiptir.

Vaktini nasıl değerlendirmesi gerektiğini bilen kişilerdir

Oğlak burcu için ikizler burcunun zekası ve becerikli olması dikkatini çeker. İkizlerin eğlence anlayışı, ciddi duran oğlak kadınları bile eğlendirebilir. İkizler erkekleri her zaman yapacak işler bulan, vaktini değerlendirmeyi bilen kişilerdir. Bu yüzden partnerinin iş hayatına karışmazlar. Onları çok sıkmazlar. Zaten kimseyi sahiplenmek istemezler. Başına buyruk yaşamayı severler, çok meraklıdırlar. Sürekli araştırmalar yapar yeniliklere açıktır. Bu yönüyle oğlak burcu ile iyi zamanlar yaşayabilir. Çünkü kendi ufkunu geliştiren bir ikizler burcu onların da ufuklarında yeni yollar açmaya başlayabilir.

Planlı yaşamına biraz renk gelir

İkizler burcu hayatı dolu dizgin yaşamayı severken partnerleri hayatı planlayarak yaşamak ister. Bu nedenle aralarında hep bir zıtlık olur. Eğer bu ilişkide sevgi, saygı ve fedakarlık olmazsa bu çiftin yolları ayrılabilir. Ama zıt kutuplar her zaman birbirlerini çeker. Bunu herkes biliyor. Bu yüzden oğlak kadını için bu erkekler her zaman istenilen, arzu edilen kişi olacaktır. Bu durum ikizler için de geçerlidir. Bu iki burç birbirlerini tamamlayabilir aslında, biraz sabır.

İçindeki çocuğu uyandırmayı başarırsa

Birinde olmayan özellik diğerinde her zaman vardır. Bu durum ilişkiye heyecan katar. Yeni keşifler için yola çıkmak gerekir. Bu nedenle bir oğlağın ikizleri keşfi eğlenceli ve sıra dışı olacağı gibi ikizler burcunun da oğlağın gizemli yanlarını keşfetmesi inanılmaz güzel anlar yaşanmasına neden olacaktır. Çünkü onlar dışarıdan ciddi ve soğuk görünse de içinde büyümeyen bir çocuk vardır. İşte o büyümeyen çocuğu uyandıran ikizler burcu, partneri ile eğlenceli zamanlar yaşayacaktır.

Oğlak Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak muhafazakardır, yenilikten pek hoşlanmaz, yeni gelişmelere hemen adapte olamaz. Onlar, eskiye bağlıdır. Bu ikili arasında zaman içerisinde tartışmalar başlayabilir ve bu tartışmalar büyüyebilir. Bu durum evlilik hayatı için olumsuz bir durumdur. Sürekli tartışma yaşanan bir ilişkinin ömrü çok uzun olamayabilir. Fakat ikizler burcu gerçekten kendini oğlak burcuna adamak isterse evlilik hayatları güzel geçer. Yoksa bir yenilikçi ile bir gelenekçinin arasındaki zıtlıklar evliliğe zarar verebilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.