Rüyada Denizde Yüzmek

10.01.2020
Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumların tamamının biteceğine işaret etmektedir. Hapisteki kişinin hapis süresinin bitmek üzere olduğuna veya bir aftan yararlanabileceğini ifade eder. Kişi hiç sevmediği bir işte çalışıyor ise çok yakın bir süre içerisinde bu iş yerinden ayrılacağı ve kendisine uygun olan bir iş bulacağı ifade edilmektedir. Kişinin ayrıca ruhani bir bunalımda olduğu ancak bu durumun geçici olduğu ifade edilmektedir. Kişi eğer kendisine iyi davranırsa çok daha güzellikler yaşayacağı, eşi ve yakın çevresi ile çok daha fazla vakit geçirmesi gerektiği ifade edilmiştir. Eğer yakın çevrenizden size kötülük geleceği endişesi içerisindeyseniz bu konunun üstüne çok düşünmemeniz gerekiyor.

Kişi günahkar ise Allah tarafından kendisine verilen bir lütuf olduğunu, günahlarının tamamının yapacağı bir yardım vesilesi ile silinebileceği ifade edilmektedir. Kişi eğer yardım yapabilecek durumda değil ise en azından küçük bir yardım yapabileceği ifade edilmiştir. Kişinin sağlığı bozuk ise görmüş olduğu tedavilerin tamamının işe yaradığını ve artık gelecekte çok daha sağlıklı bir birey olacağı ifade edilmiştir. İş kurmaya çalışan kimselerin işinde başarılı olacağı ve kendisine yakışan davranışlar sergileyeceği ifade edilmiştir. Kişi eğer eşinden yeni boşanmış ise bu konu üzerine çok düşünmemesi gerektiği, kendisine yeni nasiplerin yazıldığı ve ileri ki yaşamında çok daha mutlu bir hayatın bahşedildiği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Eşiyle Denizde Yüzmek

Kişinin eşi ile olan münasebetinin çok daha güzel noktalara gelebileceği, kendisinin bu güzel noktalar için azim etmesi gerektiği ifade edilmektedir. İlişkisinde kısa süreli ayrılık yaşayan kişilerin sabır ve tevekkülle beklemeleri gerektiği, Allah’ın her zaman kendileri için güzel bir planının olduğu ifade edilmiştir.

Sevdiği kişinin askerde olması sebebi ile büyük özlem içinde olan kişilerin sabırla ve şükürle sevdiklerini beklemeleri gerektiği, Allah’ın kendilerine güzel ve mutlu bir hayat nasip ettiği ifade edilmiştir. Ayrıca kendi ticareti ile ilgilenen kişilerin ticaretini hayırlı ve bereketli devam edebilmesi için harama kesinlikle bulaşmaması gerektiği ve her zaman hayırlı bol kazancın peşinde olması gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Çamurlu Denizde Yüzmek

Kişinin çok sıkıntılı günler içerisinde sınav verdiği ve bu sınavların tamamının kendisine mükafat olarak döneceği bildirilmiştir. Yakın çevresindeki kişi veya kişilerin kendisine karşı kötü niyetler içerisinde olduğu ve kişinin çok dikkat etmesi gerektiği ifade edilmiştir. Kişi eğer bu kötü niyetlerin farkında ise çok daha fazla dikkat etmesi gerektiği, kötülüğe karşı kötülük düşünmemesi gerektiği anlatılmıştır.

Kişi ayrıca yakın çevresinden birinin kendisine aracı olarak iş bulması, para bulması ve benzeri durumların karı tarafı utandırmadan çözülmesi gerektiği ifade edilmiştir. Eğer yakın zaman içerisinde bir tanıdığınızdan bir miktar borç para aldıysanız ve unuttuysanız bu konuyu hatırlayarak borcunuzu ödemeniz gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Balıklı Denizde Yüzmek

İlişkilerinde sorun yaşayan kişilerin sosyal yaşantısının kötü olduğu düşünülebilir ancak kişinin doğru kişiler ile tanıştığı zaman tüm bu durumların geçeceği ifade edilmektedir. Kişi kendisini mutsuz hissedecek tüm nesne ve kişilerden uzak durması gerektiği ve kendisi için hayırlı olan insanların nasip olacağı net bir şekilde ifade edilmiştir.

İş hayatında ayrıca sıkıntı yaşayan kişilerin biraz daha sabretmesi gerektiği ve zamanı geldiğinde kendi işinin sahibi olacağı bu iş ile beraber çok daha başarılı ve mutlu olacağı kendisine bildirilmiştir. Söz konusu olan hayal kırıklıklarının işi ile alakalı ise bu durumdan kurtulmak için Allah’a sığınması gerektiği ve sakin kalması gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Berrak Denizde Yüzmek

Gelecek olan güzel haberlerin habercisi olduğu ifade edilmiştir. Kişi her ne ile uğraşıyor veya uğraşmak istiyor ise bu konuda çok başarılı olacağı ifade edilir. Örneğin kişi sporcu ise yüzme sporunu profesyonel bir şekilde yapması gerektiği, marangoz ise işine çok daha fazla önem vermesi gerektiği anlatılmıştır. Kısmetin işine verdiği özveri ile beraber geleceği ve çok daha başarılı iş arkadaşları ile çalışacağı ifade edilmiştir. İnsanların göstereceği doğru yollarla çok daha başarılı ve ahlaklı birey olunacağı anlatılır.

Kişinin eğitim hayatı devam ediyor ise eğitim hayatı boyunca tanıyacağı bir kişi ile evleneceği, çocuklarının olacağı, severek yaptığı güzel bir işi ve mutlu olacağı ifade edilir. Makam olarak yükseleceği ve konum olarak altında çalışan personellerle çok iyi anlaşırsa makamını her daim koruyacağı ifade edilmiştir. Kişi ticaret ile uğraşıyorsa ticaretinin helal olduğu sürece hayatının kendisi için çok daha lüks içinde geçeceği şeklinde yorumlanmıştır. Ticaretine bir ortak alacağı ve bu ortaklık ile beraber gelen bereketin artacağı, işinin sektöründe güzel konumlara geleceği ifade edilmiştir.

Rüyada Bulanık Denizde Yüzmek

Bol kısmetin ve hayırlı rızkın kendileri için müjdelendiği ifade edilmiştir. Yeni nişanlanmış veya yeni evlenmiş kişilerin hayatındaki bu değişikliğin kendileri için en hayırlısı olduğu ve hayatındaki sorumlulukların farkında olması gerektiği ifade edilmiştir. Kişinin sevdiği kişiye güzel sürprizler yapması gerektiği, sevdiği kişiyi düzenli olarak mutlu etmesi gerektiği ifade edilmiştir. Hayatına giren kişinin kendisi için bir güzellik olduğu ve kişinin Allah’ın emaneti olduğunu unutmaması gerektiği erkek veya kadın fark etmeksizin kendisine rivayet edilmiştir.

Kişiler hali hazırda evli ve mutlu değil ise evliliğini nasıl kurtarması gerektiğini düşünmesi ifade edilmiştir. Evliliğini kurtarmadan boşanmak gibi niyeti olan kişilerin hayırlara vesile olmayacağı ifade edilmiştir. Ancak evliliğini kurtarmaya çalışmasına rağmen elinde bir şey kalmayan kişilerin ise boşanmaktan ve her iki tarafında yollarını ayırmasından başka bir seçeneğin kalmadığı anlatılmıştır. Bu kişilerin üzülmemesi gerektiği ve Allah’ın her zaman kendileri için hayırlı eşler ve nasipler ikram ettiği rivayet edilmekle beraber sükunetlerini her zaman korumaları gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Kişinin hayatının çok fazla inişli ve çıkışlı olduğu, zorlu günler yaşadığı ve pek çok mücadele verdiği ifade edilmiştir. Hayatının zorluklarından şikayetçi olmayan ve her zaman şükür etmeyi bilen kişinin hayatının çok daha düzenli olacağı ve yaşadığı zorlukların tamamının bir işaret olduğu ifade edilmektedir. Aynı zamanda kararsız kalan kişilerin vereceği kararlar üzerine birkaç kez düşünmesi gerektiği anlatılmıştır. Kişi girdiği tüm işlerde çok daha düzgün hareketler içerisinde bulunması gerektiği ve belirli kurallara uyduğu zaman salt bir yaşamının olacağı anlatılmaktadır.

Kişi eğer bekâr ise yakın zamanda kendisine en uygun eş adayı ile tanışacağı ve hayatına yeni sorumlulukların katılacağı ifade edilmektedir. Kişi eğer evli ve boşanmak üzere ise veya boşanmayı düşünüyorsa bu onun ve eşi için çok daha hayırlı olacağı ifade edilmiştir. Boşanmalardan gelecek olan bereketlerin her iki tarafı da kutsayacağı ifade edilir. Kişi eğer bir iş yerinde çalışıyor ise her zaman hakkını helal kazanması gerektiği ve harama bulaşmaması gerektiği anlatılmıştır.

Rüyada Buzlu Denizde Yüzmek

Kişinin yakın çevresi tarafından geldiği güzellikleri iyi değerlendirmesi gerektiği ve kendisine kefil olan kişileri mahcup etmemesi gerektiği ifade edilmiştir. Fırsatları iyi değerlendirmek zorunda olduğu ve hayatına giren yeni sorumlulukların farkında olması gerektiği ifade edilmiştir. Ayrıca sevdiklerine el uzatan kişinin bu konuyu dillendirmemesi gerektiği ve saklı tutması gerektiği ifade edilmektedir.

İş hayatında çeşitli sıkıntılar yaşayan kişinin bu konularla bir lütuf olarak karşılaştığını unutmaması gerektiği ve her an şükretmesi gerektiği anlatılmıştır. Kişi eğer iş hayatında elindeki fırsatı bir başkasına kaptırıyor ise bu konu üzerine çok düşünmemesi gerektiği ve gelecek yeni fırsatlara odaklanması gerektiği ifade edilmektedir.

Rüyada Denizde Balıklarla Yüzmek

Kişinin hayırlı kazançlara doğru emin adımlarla gittiği, bu hayırlı kazanç yolunda tanışacağı kişilerin kendisi için yeni rızık kapılarını oluşturacağı ifade edilmiştir. Kişinin hayatının bolluk ve bereket içerisinde geçeceği, yakın çevresi tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişilik olacağı anlatılmıştır. Kişi yakın çevresindeki muhabbet ile çok mutlu olacağı ve kendisi için hayırlı rızıkların kapılarının sonuna kadar açıldığı işaret edilmiştir. Kişi iş hayatında da çok daha başarılı olabilmesi için çok çalışmasının gerektiği ifade edildiği rivayet edilmiştir.

Mülk satın alacak olan kişilerin yakın zaman içerisinde sabırlı ve sükunetli olması gerektiği, araştırmalarını çok daha sağlıklı bir şekilde yapması gerektiği ifade edilmiştir. Yeni çocuğu doğmuş olan kişilerin ise artık eski sorumsuzluklarını bırakması gerektiği ve hayatına yeni giren çocuğuna odaklanması gerektiği anlatılmıştır. Kişilerin hayatında oluşan bu yeni değişikliklerin kendisi için en hayırlısı olduğu ve bundan sonraki yaşamı için biraz daha dikkatli olması gerektiği ifade edilmiştir. Yeni nişanlanacak kişilerin eşlerinin hayırlı olduğu ve doğru eş seçimi yaptıkları rivayet edilmiştir.

Rüyada Derin Denizde Yüzmek

Kişinin eğitim hayatında başarı yakalayacağı ve bir kitap hediye alacağı anlatılır. Bu kitap ile beraber kariyerine yön verecek olan kişinin yurt dışından şirketlerle çalışma gibi hayallerinin gerçekleşebileceği, buradan edindiği deneyimlerle ülkesinde çok daha başarılı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin yurt dışında çalışmak gibi hayallerinin tamamının gerçekleşeceği ve dilediği hayatı yaşayacağı kendisine müjdelenmiştir. Allah yolunda hayırlı kazançlar elde edeceği ve bu hayırlı kazançlarla öksüzlere ve yetimlere yardımlar yapacağı, bu yardımlar ile beraber çok daha başarılı olacağı ifade edilmiştir.

Kişinin okuyacağı kitaplarla beraber hayal gücünün çok daha fazla gelişeceği, gelişen hayal gücü ile beraber hayatına yeni anlamlar katacağı anlatılmaktadır. Kişi eğitim hayatında başarılı ise başarısının katlanarak artacağı ve iş hayatına çok hızlı bir şekilde giriş yapacağı, eğer bir türlü başarılı olamıyor ise biraz daha özveri ile her şeyin üstesinden gelebileceği ifade edilmektedir. Bu başarı ile sosyal hayatının çok daha fazla artacağı ve tanışacağı kişiler ile sıkı dostluklar kuracağı anlatılmaktadır.

Rüyada Soğuk Denizde Yüzmek

Kişi eğer hapishanede ise yakın zamanda çıkacak olan af haberi ile çok mutlu olacağı, yakın çevresinin kendisini hasretle beklediği ifade edilmektedir. Askerde olan kişilerin sevdiklerine karşı olan hasretinin yakın zaman içerisinde biteceği, büyük bir hasret ile bekledikleri kişilerin aynı şekilde onları da hasretle beklediği kendilerine bildirilmiştir.

Kişinin eğer yurt dışında ticaret yapmak gibi hayalleri var ise bu hayallerinin gerçek olacağı ve çok başarılı olacağı, hayatının çok daha huzurlu ve güzel geçeceği kendilerine müjde ile bildirilmiştir. Bu başarı ile yakın çevresindeki muhtaç kişilere düzenli olarak yardım yapmaları gerektiği ve yetimlere şefkatle yaklaşması gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Yeşil Denizde Yüzmek

Kişinin eskiden şansının pek yaver gitmediğini ve artık şansının kendisinden yana olduğu, bu şans ile beraber güzel maddi kazançlar elde edeceği, eş açısından kendisi için en hayırlısının nasip olacağı ifade edilmiştir. Kişinin önüne çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiği ve kendisi için en uygun kararını çok daha sakin düşüncelerle vermesi gerektiği ifade edilmiştir. Kişinin fevri davranış ve ani bir düşünce ile karar vermemesi gerektiği ifade edilmektedir.

Kişi eğer bir iş yerinde çalışıyor ve başarılı olabiliyor ise kendisine gelecek olan iş fırsatlarını değerlendirmesi gerektiği, ancak şu an çalıştığı yere minnet borcu var ise orayı terk etmemesi gerektiği ifade edilmektedir. Doğru tercihlerin her zaman yüksek olandan yana değil borcunu ödemesinden yana olduğu dikkatle bildirilmektedir. İnsanın doğru tercihleri yapabilmesi için çok daha sakin bir düşünceye sahip olması gerektiği, eğer uygun şartları karşılayamıyor ise karar vermeden biraz beklemesi gerektiği ifade edilmektedir. Size yol gösteren kişilerin sözlerini kararınızı verirken kullanmanız gerektiği ifade edilir.

Rüyada Sıcak Denizde Yüzmek

Kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu sıcak denizlere olan seyahat planının yakın zaman içerisinde gerçekleşeceği ve hayatına yeniliklerin katılacağı ifade edilmiştir. Evli kişilerin hayatına yeni bir çocuğun gireceği ve eşlerinin çok yakın bir süre içerisinde gebe olacağı müjdelenmiştir. Bu mutlu haber ile kişinin ihya olacağı ve sorumluluklarının bilincinde olacağı ifade edilmiştir.

Evli kişilerin eğer bir erkek çocuğu var ise yakın zaman içerisinde bir kız çocuğunun doğacağı ifade edilmiştir. Bekar kişiler ise yakın zamanda tanışacakları hayırlı eş ile çok fazla mutlu bir hayatın kendilerini bulacağı Allah tarafından kendilerine müjde ile bildirilmiştir.

Rüyada Sevgiliyle Denizde Yüzmek

Kişinin hayatına gelecek olan güzelliklerin Allah tarafından kendisine nasip edildiği ve her daim şükretmesi gerektiği ifade edilmiştir. Allah’tan git gide uzaklaştığını düşünen kişinin merak etmemesi gerektiği ve Allah’ın kendisine şah damarından çok daha yakın olduğu kendisine bildirilmiştir. Kişinin yapması gereken ise her zaman ibadetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi gerektiğidir.

Kişi eğer hayatında yenilikleri kendisi için sağlayamıyor ise yakın çevresinden yardım alması gerektiği ifade edilmiştir. Yakın çevresinden alacağı yardımlar ile beraber çok daha düzenli ve programlı bir yaşamın içerisinde olacağı, sorumluluklarının çok daha iyi farkında olacağı kendisi için rivayet edilmiştir.

Rüyada Temiz Denizde Yüzmek

Kişinin çok yakın bir süre içerisinde uzun bir seyahate çıkacağı anlatılmıştır. Bu seyahat ile yeni dostluklar kazanacağı hatta hayat arkadaşını bu uzun seyahati sırasında bulacağı ifade edilir. Hayat arkadaşı ile tanıştıktan sonra hayatının tam manasıyla değişeceği, daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olabileceği ifade edilir. Ancak kişi unutmamalı ki hayat arkadaşını ona nasip eden Allah’tan başka hiçbir şeyi onu sevdiği kadar sevmemesi gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Kalbinin temizliği ile müjdelenen kişi cennette kendisine ayrılan yerin müjdesini almıştır.

Arkasından konuşulduğunun farkında olan kişinin bu tür sıkıntılarının son bulacağı, biraz daha sabır etmesi gerektiği ve kendisini manen rahat tutması gerektiği anlatılmıştır. Aile içi huzursuzluk yaşayan kişilerin sükûnetini koruması gerektiği, işini kaybeden kişinin Allah’a sığınması gerektiği ve büyük sıkıntılar yaşayan kişilerin şükrederek kendisi için hayırlı olanı beklemesi gerektiği ifade edilmektedir. Tövbe eden kişinin tövbelerinin kabul olduğu, helal kapıların kendisine sonuna kadar açıldığı ve bu şekilde çalışması gerektiği kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Gece Denizde Yüzmek

Kişinin kabul etmekte zorlandığı şeylerin aslında kabullendiğinde çok daha kolay olduğunu görmesi anlatılmıştır. Kişi eğer aldatılıyor ise bu kendisi için zor bir durum olsa da sükûnetini koruması gerektiği kendisine yeni hayırlı yolların açıldığı, Allah’ın lütuf olarak kendisine yeni bir eş nasip ettiği ifade edilmiştir. Kişi eğer yeni evlendi ise eşine karşı daha dikkatli ve anlayışlı olması gerektiği anlatılmıştır. Yeni eş ile hayatına katılan güzelliklerin farkında olması gerektiği ifade edilmiştir. Kişinin çocuğu yeni doğmuş ise artık çok daha fazla sorumluluk altına girdiğinin altı çizilmiştir.

Kişiye kalacak olan miras ile akrabalarının kendisinin üzerine geleceği ve kişiye sıkıntılar yaşatabileceği ifade edilmiştir. Kişi gelecek olan mirası tüm tanıdıklarından saklaması gerektiği yoksa pek çok dostu ve akrabası ile arasının kötü olacağı ifade edilmiştir. Gelecek olan mirasını iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiği ve etrafındaki yardıma muhtaç kişilere düzenli olarak yardımlar yapması gerektiği ifade edilmektedir. Kişinin yapması gerektiği yardımları yapmadığı takdirde çeşitli sıkıntılar yaşayabileceği delalet edilmiştir.

Rüyada Mavi Denizde Yüzmek

Kişinin hayırlı ve salihli bir kişi olacağı, manen huzurlu olacağı ve sosyal yaşantısının çok daha güzel olacağı ifade edilmiştir. Bir yakını vefat eden kişinin üzülmemesi gerektiği, her bir damla göz yaşına ve hüznüne vefat eden kişinin acılar çektiği şeklinde delalet edilmiştir. Kişi eğer kendi hasta ise asla şükretmekten çekilmemesi, etrafındaki insanların kalbini kırmaması ve sözlerini dinlemesi, hekimlerin verdiği ilaçları zamanında tüketmesi gerektiği ifade edilmiştir. Kişinin sağlığının yerine yakın zaman içerisinde geleceği delalet edilmiştir.

Kişi eğer ruhen ve manen huzurlu değil ise yakın çevresindeki fakir kişilere yardım etmesi gerektiği, şükür etmesi gerektiği ve kendinden önce bir başkasının hayatını düşünmesi gerektiği ifade edilmiştir. Huzurlu ve neşeli günlerin çok yakın zaman içerisinde kendisi için geleceğini ve bu çektiği sıkıntılı günlerin tamamının biteceği delalet edilmiştir. Kişi eğer bir yakınına veya bankalara borçlu ise borcunu zamanında ödemesi gerektiği ifade edilir. Yakın zamanda işten çıkartılan kişinin üzülmemesi gerektiği ve kendisi için yeni kapıların açılacağı delalet edilmiştir.

Rüyada Pis Denizde Yüzmek

Kişinin iş hayatı sebebi ile yaşadığı sorunların tamamının artık son bulacağı ve yeni bir yaşam tarzının kendini bulacağı ifade edilmektedir. Kendisine sunulacak olan bütün imkânların güzel olmadığı tam olarak bu yüzden kararını verirken çok kapsamlı düşünmesi gerektiği ifade edilmektedir. Ayrıca şu an sağlığı açısından rahatsızlık çeken kişilerin acil bir şekilde şifa bulacağı ve Allah’a sürekli olarak şükretmesi gerektiği ifade edilmektedir.

Hastalığından kurtularak sağlığına kavuşan kişilerin Allah’a şükrederek sürekli yakın çevresindeki kişilere yardımlar yapması gerektiği ifade edilir. Allah’ın lütfunu almış olan kişinin Allah yolundan ayrılmaması gerektiği ve yakın çevresine mutluluk vermesi gerektiği ifade edilmiştir.

Rüyada Kirli Denizde Yüzmek

Kişinin iş hayatının çok daha güzel olacağı ifade edilmiştir. Kişinin şu an içinde bulunduğu olumsuz durumların tamamının ortadan kalkacağını ve yakın zaman içerisinde kendisine yeni güzelliklerin müjdeleneceği rivayet edilmiştir. Kişiye kalacak olan mirasın kendisi için çeşitli sıkıntılar yaşatabileceği ifade edilir. Kişi miras ile ilgili durumundan en yakınına dahi bahsetmemesi gerektiği, gizli kalması ile beraber çok daha sakin bir yaşantısının olacağı ifade edilmektedir. Kişi bu miras ile birlikte düzenli olarak yapacağı yardımlar sayesinde ihya olacağı ve kendisine hem ahirette hem bu dünyada huzurlu bir yaşamın bahşedildiği ifade edilmiştir.

Kişi eğer uzun zamandır bir dilek üzerinde Allah’tan başkasına sığınmadı ise dileklerinin kabul olacağı ve kendisi için bütün dileklerin kabul olunacağı ifade edilmiştir. Kişi uzun süredir dilediği seyahat planlamasına artık çıkabileceği ve bu uzun seyahat ile kendisini dinleyebileceği ve iç huzura hızlı bir şekilde kavuşabileceği ifade edilmiştir. İç huzura kavuşan kişinin bu dünyada ihya olacağına ve ahireti için daha sıkı çalışacağı ifade edilmektedir.

Rüyada Sığ Denizde Yüzmek

Kişi hayal kırıklığı gibi duygular yaşıyor ve hayatının kötüye gittiğini düşünüyor ise bu konu hakkında çok fazla üzülmemesi gerektiği ve Allah’ın her zaman kendisi için güzel planlarının olduğunu hatırlaması gerektiği ifade edilmektedir. Hayatını bir başkasının kontrol ettiğini düşünen kişinin hayatını sadece Allah’ın yönlendirdiğini ve o ne isterse onun olduğunun bilincinde olması gerektiği anlatılmıştır.

Kişi eğer eşinden boşanıyor ve kendini mutsuz hissediyor ise merak etmemesi gerektiği ve kendisi için yeni ve hayırlı eşin nasip olduğu, gelecek yaşamında çok daha fazla mutlu olacağı ifade edilmiş olup Allah’a her zaman şükretmesi gerektiği kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada Yosunlu Denizde Yüzmek

Kişinin çevresindeki insanların pis işlere bulaştığı ve kendisi için sıkıntılı günlerin yaşanabileceği belirtilmiştir. Kişi bu tür arkadaşlıklardan ve yakın çevreden son derece uzak durması gerektiği, uzak durup şükrettiği takdirde kendisi için çok daha hayırlı bir yaşamın kapılarının açılacağı ifade edilmiştir. Ayrıca kişinin yakın çevresinden gelebilecek olan bir haberin müjdeleyicisi olarak belirtilmiştir. Kişinin hayatının mutlu ve mesut bir yaşam tarzı içinde ilerleyebilmesi için hayırdan ve helalden uzaklaşmaması gerektiği kendisi için bir uyarıdır.

Hakkında hayırlı konuşulmadığının farkında olan kişinin bu konuşmaları bir nebzede olsa dikkate alması gerektiği ifade edilmiştir. Kişi eğer zamanında yanlış adımlar atarak kendisinin ve yakın çevresinin hayatını tehlikeye sokmuş ise bu durumdan ötürü duyduğu pişmanlıkların artık fayda ettiği ve kötü günlerin geçtiği kendisine anlatılmıştır. Yaşanan pişmanlıkların ve tövbelerin kabul olunduğu ve bu hayırlı yoldan asla vazgeçmemesi gerektiği ifade edilmiştir. Artık yakın çevresi ile hayırlı işlere odaklanması gerektiği ve atalarını sürekli ziyaret etmesi gerektiği anlatılmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.