Oğlak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.417 kez okundu.

Oğlak burcu kadını inatçı yapısı ve sessiz halleriyle dikkatleri üzerlerine toplamayı başaran kişilerdir. Çekicidir ve her ne kadar yavaş gözükse de çok canlı bir yapıya sahiplerdir.

Kova burcu erkeği ise maceraperest yapısıyla herkesi etrafına çekmeyi başarır. Duygularını göstermekten çok hissettirmeyi tercih eder ve herkesi büyüsüne kaptırabilir. İkili arasında çok güzel bir uyum vardır. Oğlak kadınının sessiz ve yavaş hareketleri karşı tarafın neşeli havası ile birleşince macera dolu bir ilişki ortaya çıkar. İkisi birbiri içinde ki bu enerjiyi çıkarabilirse gayet uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır.

Oğlak kadını herkese çok zor güvenen yapıdaki kişilerdir. Bu sebeptendir ki hayatındaki kişiyi birçok sınava tabi tutar. Ne yazık ki kova bu anlamsız şeyi anlayamasa da ona ayak uydurmaya çalışıp kendini kabullendirmeyi başarır. Her şeyi hisleriyle yaşatan kovaya eriyip bitecektir oğlak kadını. Ve hissettiklerinin gerçek olduğunu anladığında ona sonsuz güvenecektir. Bu güveni hisseden oğlak kadını karşısındaki erkeği aynı güveni vermeye çalışacak ve elinden geldiğince onun için her şeyi yapacaktır.

Oğlak burcu sürekli planlar çerçevesinde hareket eden bir yapıdadır. Kova erkeğinin özgürlükçü halleri onun dengesini bozacaktır. Buna kabullenmesi her ne kadar zor olsa da onun bu hisleri ve maceraları tavırları karşısında hiç bir şeyi gözü görmeyecektir. Kova erkeğinin hayatta en nefret ettiği şey yalandır, kadında aynı şekilde yalanı sevmediği için sorunsuz bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Aynı zamanda oğlak kadını duyduklarını yansıtan kişiler değillerdir. Bunları ortaya çıkarabilmek için kova erkeğine büyük görevler düşmektedir. Fakat bu aşamayı atlattıktan sonra bu kadının ne kadar duygusal olduğunu görecek ve aşkına göz bebeklerindeki mutlulukla şahit olacaksınız.

Bu burç kadını hayalleri üzerinden giden kişilerdir. Kova erkeği de sizin hayallerinizi karşılamak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bu sizin daha da hoşunuza gidecek ve ilişkiniz için daha da çaba sarf etmenizi gerektirecektir.

Yoğun aşk dolu bir ilişki istiyorsanız kova erkeğini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Aynı şekilde sadık bir kadına sahip olmak için oğlak kadını vazgeçilmezlerinizden biri olmalıdır.

Bu iki burç harika iki arkadaş olabilir, birlikte keyifli anlar geçirebilirler. İletişimleri her zaman oldukça kuvvetli ve uzun uzadıya sohbetlerle geçer. Oğlak burcu kadını ve kova burcu erkeğinin ilk tanışmaları yolda bir çarpışma anında ya da sanal ortamda gerçekleşebilir. Her zaman birbirlerine anlatacak ilginç hikâyeleri vardır. Ancak söz konusunu aşk ilişkisi olunca kova burcu erkeğinin sallantılı ruh hali oğlak burcu kadınını çileden çıkarabilir. Oğlak kadını bir kova erkeğini ne denli idare etmeye çalışsa da kova burcu erkeği sürekli ilgiye muhtaç bir çocuk gibidir.

Aşk ilişkisinde bu yönü ile kova erkeği oğlak kadınının sabrını zorlamaya bayılır. Bu iki burcun bir ilişki yaşamak yerine arkadaş kalmalarında fayda vardır. Sanatsal açıdan yetenekli ellere sahip bu burçların yaşam tarzları da birbirlerine oldukça benzemektedir. Yalnız kalmaktan büyük zevk alırlar ve müziksiz tek bir an geçirmezler. Oğlak burcu kadını ayakları üzerinde durabilen güçlü bir yapıya sahip olmasına karşın kova burcu erkeği aşırı duygusal ve de çabuk kırılan bir ruh haline sahiptir. Bu iki burcun tensel uyumları göz ardı edilemeyecek kadar belirgindir. Arkadaş kalmayı dahi başarmış olsalar, birbirlerine dokunmak için zaman ve mekân göz ardı etmeden daima sarmaş dolaş bir görüntü sergilerler. Bir ilişkiye başlamak için mutlaka birbirlerine şans vermelilerdir.

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Oğlak burcuna sahip olan kişiler oldukça inatçı bir karaktere sahip olan kişilerdir. Hal böyle olunca bu kişiler özellikle onlarla zıtlaşan kişiler ile çok zor bir şekilde anlaşmaktadır. Özellikle bu burca sahip olan kişilerin en belirgin ve rahatsız edici özelliği belli başlı kurallarının olmasıdır. Aynı zamanda kısıtlamak kelimesinden de fazlası ile hoşlanan kişilerdir bu kişiler.

Kova burcuna sahip olan kişiler için ise kullanılacak en güzel kelime özgürlük olmalıdır. Bu kişilerin özgürlüklerine burnunuzu sokmadığınız sürece sizi başının üstünde ömür boyu taşırlar. Fakat oğlak ve kova oldukça zıt karakterlere sahip kişilerdir ki bir araya geldiklerinde özellikle kovalar kendilerini adeta kafesin içerisine kapatılmış olarak hissetmektedirler. Peki her şeye rağmen bu ikili uyuma diğer konularda nasıl olmaktadır?

Oğlak ve Kova Aşk Uyumu

İlk olarak oğlak erkeği ve kova kadını arasında yer alabilecek uyuma bir göz atalım. Oğlak erkekleri oldukça ciddi ve olgun hareketleri ile göze çarpmaktadır. Hatta bu özelliklerinden dolayı yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başarmaktadırlar. Kova burcu kadını ise bakıldığı zaman ciddi görünümünden daha çok rahat olan tavırları ile göze batmayı sağlamaktadır. Yani bu ikiliyi yan yana koyduğumuz vakit her ikisinin de birbirlerinden oldukça farklı bir görünüşe sahip olduğunu görmekteyiz. Bu ikili oldukça zıt olduklarından dolayı bir ilişkiye adım attıkları vakit özellikle ilk zamanlarda oldukça deli dolu bir aşka şahit olurlar. Fakat zaman ilerledikçe aralarında kavgalar büyümeye başlar ve birbirlerine ait olmadıklarını düşünüp ilişkiye son verme kararı alabilirler. (eğer ki kova kadını bir şekilde fedakarlıkta bulunmak isterse bu ikili güzel bir birliktelik yaşayabilir)

Şimdi oğlak kadını ve kova erkeği arasında oluşan uyuma bir göz atalım. Bu kadın ve erkek birbirlerinden çok ama çok farklı özelliklere sahip olan iki kişidir. Bu yüzden dolayı bu ikili ilişkileri esnasında sıklıkla kavga edecektir. Bu burca sahip olan kadınlar toplum arasında oturup kalmasına dikkat eden ve özellikle konuşmalarında son derece ciddi olan kadınlardır. İşte bu esnada kova erkekleri ile aralarında zıtlıklar oluşmaya başlamaktadır. Çünkü bu erkekler bu kadınların ciddi hallerine gülünç bir şekilde yorum yapmaya başlayacaktır. Hal böyle olunca bir süre sonra bu kadınlar bu ilişkiyi hayatlarında istemeyeceklerdir. Açıkçası bu ikili arasında uzun sürecek bir aşk uyumu olacağını söylemek çok zordur.

Özellikle oğlak burcu kadını ilişkisi esnasında hem yönetmeyi hemde sözünü geçirmeyi seven bir kadındır. Ancak ilişkinin böyle olacağına inandığı vakit birisi ile bir yola adım atmak isteyecektir. Fakat kova erkeğinin isteklerinin tam tersi özelliklere sahip olduğunun farkına vardığında adeta deliye dönecektir. İşte bu esnada ipler yerinden sallanacaktır. Eğer ki kova burcu erkeği çok seviyor ise bu kadına karşı bir değişim göstererek onun kurallarına uymayı kabul eder ise bu kadın onun için ne yapması gerekiyorsa yapmaktan geri kalmayacaktır. Aslında birbirlerine karşı son derece sadık kalabilecek özelliklere sahip olan bu ikili aynı zamanda birbirlerinin farklı karakterlere sahip olduklarından dolayı deli dolu bir aşka sahip olabileceklerdir. Bu tamamen onların birbirlerine karşı göstermiş olduklarına duruma göre belli olacaktır.

Oğlak ve Kova Evlilik Uyumu

Kova burcuna sahip olan kişiler son derece özgür kalmayı seven kişiler olduklarından dolayı, evlilikleri boyuncada hayatlarında yer alan kadının ellerine özgürlüğünü vermekten geri kalmayacaktır. Aynı zamanda bütün bunlara rağmen evliliği boyunca eşine sadık olarak yaşayacaktır. Fakat olur da oğlak burcuna sahip olan kişi onun özgürlüğünü kısıtlarsa işte sivri dilli kova evliliğinden soğumaya ve hatta evliliği inceldiği yerden koparmaya niyet edecektir. İşte tüm bunları okuduktan sonra oğlak burcuna sahip olan kişilerin ne kadar kısıtlayıcı ve disiplinli oldukları direk olarak akıllara gelmektedir. Kovaların evlilikleri esnasında değişken ve özgürlükçü takılmak istemeleri oğlakları son derece rahatsız edecektir. Bu ikilinin güzel bir evlilik geçirebilmesi için birbirlerine birçok fedakarlıklarda bulunmaları gerekmektedir. Aksi taktirde pek sağlıklı yada uzun bir evlilik olması söz konusu değildir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git