Oğlak Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Oğlak Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak burcuna sahip olan kişiler oldukça inatçı bir karaktere sahiptirler. Hal böyle olunca özellikle onlarla zıtlaşan kişiler ile çok zor anlaşmaktadır. En belirgin ve rahatsız edici özelliği, belli başlı kurallarının olmasıdır. Aynı zamanda kısıtlamak kelimesinden de fazlası ile hoşlanan kişilerdir.

Kova burcuna sahip olan kişiler için ise kullanılacak en güzel kelime özgürlük olmalıdır. Bu kişilerin özgürlüklerine burnunuzu sokmadığınız sürece sizi başının üstünde ömür boyu taşırlar. Fakat bu ikili oldukça zıt karakterlere sahip kişilerdir ki bir araya geldiklerinde özellikle kovalar kendilerini adeta kafesin içerisine kapatılmış olarak hissedeceklerdir. Peki her şeye rağmen bu ikili uyumu diğer konularda nasıl olmaktadır?

Oğlak Kadını ile Kova Erkeği Aşk Uyumu

İçindeki çocuğu ortaya çıkartırsa maceralı ve eğlenceli bir çift olurlar

Oğlak burcu kadını inatçı yapısı ve sessiz halleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başaran kişilerdir. Çekicidir ve her ne kadar yavaş gözükse de çok canlı bir yapıya sahiplerdir. Kova burcu erkeği ise maceraperest yapısıyla herkesi etrafına çekmeyi başarır. Duygularını göstermekten çok hissettirmeyi tercih eder ve herkesi büyüsüne kaptırabilir. İkili arasında çok güzel bir uyum vardır. Oğlak kadınının sessiz ve yavaş hareketleri karşı tarafın neşeli havası ile birleşince macera dolu bir ilişki ortaya çıkar. İkisi birbiri içindeki bu enerjiyi çıkarabilirse gayet uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır.

Yan yana geldiklerinde olur mu dedirttiren çiftler

İlk olarak bu ikili arasında yer alabilecek uyuma bir göz atalım. Oğlak burcu oldukça ciddi ve olgun hareketleri ile göze çarpmaktadır. Hatta bu özelliklerinden dolayı yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başarmaktadırlar. Kova burcu ise ciddi görünümünden daha çok rahat olan tavırları ile göze batmayı sağlamaktadır. Yani bu ikiliyi yan yana koyduğumuz vakit her ikisinin de birbirlerinden oldukça farklı bir görünüşe sahip olduğunu görmekteyiz.

Oldukça zıt olduklarından dolayı bir ilişkiye adım attıkları vakit özellikle ilk zamanlarda oldukça deli dolu bir aşka şahit olurlar. Fakat zaman ilerledikçe aralarında kavgalar büyümeye başlar ve birbirlerine ait olmadıklarını düşünüp ilişkiye son verme kararı alabilirler. (eğer ki kova burcu bir şekilde fedakarlıkta bulunmak isterse bu ikili güzel bir birliktelik yaşayabilir)

Olur mu sorusu genelde olmaz şeklinde cevap alır

Birbirlerinden çok ama çok farklı özelliklere sahip olan iki kişidir. Bu yüzden ilişkileri esnasında sıklıkla kavga edecektir. Oğlak kadınları toplum arasında oturup kalmasına dikkat eden ve özellikle konuşmalarında son derece ciddi olan kadınlardır. İşte bu esnada kova erkekleri ile aralarında zıtlıklar oluşmaya başlamaktadır. Çünkü bu erkekler partnerlerinin ciddi hallerine gülünç bir şekilde yorum yapmaya başlayacaktır. Hal böyle olunca bir süre sonra bu kadınlar bu ilişkiyi hayatlarında istemeyeceklerdir. Açıkçası aralarında uzun sürecek bir aşk uyumu olacağını söylemek çok zordur.

Zıt tarafları aralarında çekim sağlar

Özellikle oğlak kadını ilişkisi esnasında hem yönetmeyi hemde sözünü geçirmeyi seven bir kadındır. Ancak ilişkinin böyle olacağına inandığı vakit birisi ile bir yola adım atmak isteyecektir. Fakat partnerinin isteklerinin tam tersi özelliklere sahip olduğunun farkına vardığında adeta deliye dönecektir. İşte bu esnada ipler yerinden sallanacaktır. Eğer ki kova burcu erkeği çok seviyor ise partnerine karşı bir değişim göstererek onun kurallarına uymayı kabul eder ise partneri onun için ne yapması gerekiyorsa yapmaktan geri kalmayacaktır. Aslında birbirlerine karşı son derece sadık kalabilecek özelliklere sahip olan bu ikili aynı zamanda birbirlerinin farklı karakterlere sahip olduklarından dolayı deli dolu bir aşka sahip olabileceklerdir. Bu tamamen onların birbirlerine karşı göstermiş oldukları duruma göre belli olacaktır.

Birbirlerinin isteklerini karşılarlar

Oğlak kadınları duyduklarını yansıtan kişiler değillerdir. Bunları ortaya çıkarabilmek için kova erkeğine büyük görevler düşmektedir. Fakat bu aşamayı atlattıktan sonra ne kadar duygusal olduğunu görecek ve aşkına göz bebeklerindeki mutlulukla şahit olacaksınız.

Hayalleri üzerinden giden kişilerdir. Kova erkeği de sizin hayallerinizi karşılamak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bu sizin daha da hoşunuza gidecek ve ilişkiniz için daha da çaba sarf etmenizi gerektirecektir. Yoğun aşk dolu bir ilişki istiyorsanız onu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Aynı şekilde sadık bir kadına sahip olmak için oğlak kadını vazgeçilmezlerinizden biri olmalıdır.

Arkadaş kalmaları daha sağlıklı bir olabilir

Aşk ilişkisinde bu yönleri ile sabırlarını zorlamaya bayılırlar. Bu iki burcun bir ilişki yaşamak yerine arkadaş kalmalarında fayda vardır. Sanatsal açıdan yetenekli ellere sahip bu burçların yaşam tarzları da birbirlerine oldukça benzemektedir. Yalnız kalmaktan büyük zevk alırlar ve müziksiz tek bir an geçirmezler. Oğlak kadını ayakları üzerinde durabilen, güçlü bir yapıya sahip olmasına karşın kova erkeği aşırı duygusal ve çabuk kırılan bir ruh haline sahiptir. Arkadaş kalmayı dahi başarmış olsalar, birbirlerine dokunmak için zaman ve mekan göz ardı etmeden daima sarmaş dolaş bir görüntü sergilerler.

Keyifli sohbetlerin yaşanması kaçınılmaz

Bu iki burç harika iki arkadaş olabilir, birlikte keyifli anlar geçirebilirler. İletişimleri her zaman oldukça kuvvetli ve uzun uzadıya sohbetlerle geçer. Bu ikili ilk tanışmaları yolda bir çarpışma anında yada sanal ortamda gerçekleşebilir. Her zaman birbirlerine anlatacak ilginç hikayeleri vardır. Ancak söz konusunu aşk ilişkisi olunca bu erkekler sallantılı ruh hali bu kadını çileden çıkarabilir. Oğlak kadını bir kova erkeğini ne denli idare etmeye çalışsa da kova burcu erkeği sürekli ilgiye muhtaç bir çocuk gibidir.

O kadar akıllıdır ki sınava tabi olduğunuzun farkında olmazsınız

Oğlak kadını çok zor güvenen yapıdaki kişilerdir. Bu sebeptendir ki hayatındaki kişiyi birçok sınava tabi tutar. Ne yazık ki kova bu anlamsız şeyi anlayamasa da ona ayak uydurmaya çalışıp kendini kabullendirmeyi başarır. Her şeyi hisleriyle yaşatan kovaya eriyip bitecektir bu kadın ve hissettiklerinin gerçek olduğunu anladığında ona sonsuz güvenecektir. Bu güveni hisseden kadınlar karşısındaki erkeği aynı güveni vermeye çalışacak ve elinden geldiğince onun için her şeyi yapacaktır.

Özgürlüğüne düşkünlüğüne göz yumacaktır

Oğlak burcu sürekli planlar çerçevesinde hareket eden bir yapıdadır. Kova erkeğinin özgürlükçü halleri onun dengesini bozacaktır. Buna kabullenmesi her ne kadar zor olsa da onun bu hisleri ve maceracı tavırları karşısında hiç bir şeyi gözü görmeyecektir. Kovanın hayatta en nefret ettiği şey yalandır, partneri de aynı şekilde yalanı sevmediği için sorunsuz bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Oğlak Kadını ile Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Özgürlüğü için gemileri, hatta limanı yakar

Kova erkekleri son derece özgür ruhlu kişiler olduklarından dolayı, evlilikleri boyunca hayatlarında yer alan kadının ellerine özgürlüğünü vermekten geri kalmayacaktır. Aynı zamanda, bütün bunlara rağmen evliliği boyunca eşine sadık olarak yaşayacaktır. Fakat olur da oğlak kadını onun özgürlüğünü kısıtlarsa işte sivri dilli kova evliliğinden soğumaya ve hatta evliliği inceldiği yerden koparmaya niyet edecektir.

İşte tüm bunları okuduktan sonra oğlak burcuna sahip olan kişilerin ne kadar kısıtlayıcı ve disiplinli oldukları direk olarak akıllara gelmektedir. Kovaların evlilikleri esnasında değişken ve özgürlükçü takılmak istemeleri partnerlerini son derece rahatsız edecektir. Bu ikilinin güzel bir evlilik geçirebilmesi için birbirlerine birçok fedakarlıklarda bulunmaları gerekmektedir. Aksi taktirde pek sağlıklı yada uzun bir evlilik olması söz konusu değildir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.