Oğlak Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.113 kez okundu.

Birbirlerinden beter iki inatçı keçi olan burçlar arasındaki uyum gücünden bahsedeceğiz bugün size. Aslında fazla söze gerek yoktur çünkü birbirlerinin kopyasıdır bu iki burç. Karşılarında daima ayaklarının üzerinde güçlü adımlarla durabilen ve kendileri tarafından kolaylık yürütülebilecek bir eş isterler. Bununla beraber karşısındaki kişi kolay olmamalı ve zoru oynamalıdır. Hem onun sözünü dinlemeli hem de bir o kadar zor anlaşılabilmesidir. Oyuncak gibi kolay elde edilen şeyler oğlaklara göre basittir ve hiç tarzı değildir. Böyle şeyler onun daha çok uzaklaşıp soğumasına neden olur.

Peki tamamıyla aynı düşüncelere sahip bu iki burç nasıl bir uyuma sahiptir? Aslında birbirlerinin düşüncelerini ve hislerini çok rahat kavrayabilecekleri için çok uyumlu bir çift olabilirler. Çünkü kendi aynasını görür karşısındaki. Nelere kızabileceği veya nelere mutlu olabileceğini iyi bildiği için, ayağına ona göre uzatmayı başarırlar.

Oğlak erkeği gibi kadını da güvenilir yapıdaki insanlardır. İki tarafta birbirlerinden bunu isteyecekleri için karşılıklı birbirlerinin düşüncelerini yerine getirmiş olacaklardır. Bu en önemli çizgiyi beraber aşmaları ise uyumları biraz daha yüksek seviyelere ulaştırmış olacaktır.

Bu sırada ilişkinin devamında dikkat edilmesi gereken husus birbirilerinizle olan iletişiminizde kelimelerini dikkatli kullanmanızdır. Çünkü iki tarafta en ince detaylarda takılı kalan kişilerdir. En ufak kötü kelime yıllarca aklından silinmediği için, kullanılan her kelimenin özenli seçilmesi, dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır.

Oğlak erkeğiyle uğraşmak her yiğidin harcı değildir. Onu çözebilecek kadın kolay kolay bulunmuyor ne yazık ki. Fakat aynı özelliklere sahip oğlak kadını için bu durum çocuk oyuncağı gibidir. Bu erkeği sert ve katı tavırlarıyla avucuna alarak çözmeye başlar.

Oğlak burcu erkeği hayatında her zaman düzenden yanadır. Hayatına girecek kadınında düzen kurallarına saygı duyup, ayak uydurmasını bekler. Bunlara uyum sağlayamayan kadın onların sabrını taşırır ve uzaklaşmalarına sebep olur. Bu yüzdendir ki oğlak kadını, kuralları seven yapıya sahip olduğu için bu erkeğe hemen ayak uydurmayı başaracaktır. Birbirlerinin yakınlaşmalarında en büyük sebeplerden biriside bu olacaktır zaten. Bu iki burç bir elmanın yarısını tamamlayabilecek özelliktedir…

oğlak ile oğlak uyumu

Bu ilişkide birbirini anlayabilen iki insan söz konusu olacaktır. Bu ilişki başarılı olarak kabul edilir. Oğlak burcu kadını için oğlak erkeği ile uğraşmak kolay olmayacaktır ancak aynı burcun üyesi olarak onu çözmekte zorlanmaz. Bunun yanında başarılı ve maddi servet sahibi olmak ikisi içinde son derece önemlidir. Bu noktada kendi paralarını birbirlerinden kıskanabilir, saklayabilirler. Para için yapamayacakları şey yoktur. Bu nedenle arada ki maddiyat konusunda bir ortaklık sağlanırsa iki burç o şekilde sağlıklı bir ilişki yürütebilir.

Oğlak kadını ve oğlak erkeğinin cinsel uyumu da tartışmasız gayet iyidir. Oğlak kadını gayet evcimen ve ailesine düşkün bir kadın profili çizer ancak oğlak erkeğine gerçek performansını, onun sadece fiziği ile ilgilenmediğinden emin olduktan sonra gösterecektir. Duygusal anlamda ise oğlak kadınının büyük beklentilere girmesi önerilmez çünkü oğlak erkeği büyük sözler söylemeyi ya da ilan- ı aşk etmeyi sevmez. Diğer konularda nasıl yavaş hareket ediyorsa aşk söz konusu olunca da aynı tavrı gösterecektir.

Oğlak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Bazı kişilerde iki tane aynı burca sahip olan kişilerin bir arada olması onların sorunlu bir ilişki yaşamasına sebep olur iken, bazı kişilerde ise onların birbirini anlaması nedeni ile mükemmel ve harika olan bir ilişkiye sahip olmasını sağlamaktadır. Aynı huy, aynı özellik, aynı karakter ve her şeyi de tamamen aynı olan iki tane oğlak burcunun bir araya gelmesin ya çok güzel bir uyumun ortaya çıkmasını oluşturur ya da ne yazık ki daha yolun başında kusurlarla dolu bir uyumsuzluğun oluşmasına sebep verir. Bu iki kişi aynı düşünce yapısına, aynı karaktere ve huya (özellikle hayatta daima geleneklere bağlı oluşuna ve her zaman disiplinli olmalarına) sahip olduğundan dolayı birbirlerini çok rahat bir şekilde anlayabileceklerdir.

İşte bu sebepten dolayı bu ikili birbirlerinin isteklerine göre hareket edebilecek ve güzel bir uyum elde edebileceklerdir. Hele ki yolun en başında yer alan zor olan bir kaç ayı atlattıktan sonra işin en zorlu kısımını bitirmiş olacaklar ve önlerine çıkabilecek herhangi bir engel kalmadığını fark ederek güzel bir ilişkinin sağlam temellerini atmayı başaracaklardır. (özellikle ilk 3 ay bu kişiler için oldukça tehlikelidir. Bu süreç boyunca birbirlerini anlama eğiliminde olur ve sıkılmadan bu şekilde ilerler iseler en zor sınavı rahatlık ile vermeyi başarmış olurlar. Fakat bu süreç boyunca oflayarak ve sıkılarak, kasılarak ilerler iseler işte bu ilişkinin kısa vadeli olduğunun çanlarını çalmış olurlar)

Oğlak ve Oğlak Aşk Uyumu

Birbirine benzeyen iki ikiz kardeş hayal edelim. İşte bu iki oğlak da az önce kurduğumuz hayal gibi birbirine benzeyen iki kardeş gibidir. Her ikisi de aşktan önce işe önem verdiğinden dolayı ilişkileri esnasında birbirleri ile ilgilenmeyi ihmal edebilirler. Hal böyle olunca daha çok monoton adını verdiğimiz bir ilişki meydana gelebilmektedir. (buda bir süre sonra can sıkan bir ilişkiyi ortaya koymaktadır) Fakat işine bu kadar sadık olduklarından dolayı da birbirlerinin kariyerleri boyunca birbirlerine çok büyük destekleyici potansiyeline sahip olacaklardır.

Oğlak burcu dediğimiz zaman planlar ve projeler direkt olarak akla gelmektedir. Liderlik ya da otorite her ne derseniz deyin bu burcun doğasında olan bu terimler karşılıklı bir hal aldığı zaman birbirleri üzerinde aşk hayatı boyunca sürekli olarak liderlik savaşı vereceklerini direk olarak akla gelmekte ve bir süre sonrada bu duruma şahit olunmaktadır. İşte bu hareketlerin farkına varmaz ve önlemini almaz iseler beraberlikleri boyunca çok zorluklar çekeceklerdir bizden söylemesi. (aklınızı başınıza toplayın liderlikten vazgeçin, azıcık renkli bir hayat için savaşın)

Kısaca tüm kurmuş olduğumuz cümleleri toplayacak olursak her iki tarafında işlerine çok fazla düşkün olmasından dolayı birbirlerine zaman ayıramamaları sebebi ile oldukça sıkıcı ve renksiz bir ilişkinin ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz. Eğer ki bu iki kişi bu sıkıcı halden vazgeçmek ister ise ve olur da hayatlarına bir renk katmak isterler ise ilişkilerinin biraz canlanıp istenilen kıvamı geleceği de mümkün olabilmektedir ama bu tamamen iki kişinin kendisine bağlı bir durumdur. Eğer ki her iki taraf da bunun farkına varmazsa bir süre sonra monoton olan ilişki onları doğal olarak sıkacak ve ayrılık kapısı kapılarını ne yazık ki çalmış olacaktır.

Oğlak ve Oğlak Evlilik Uyumu

Bu iki burç oldukça iş kolik olduklarından dolayı evlilikleri boyunca pek fazla maddi sıkıntılar çekmeyeceklerini düşünmek ve hatta bunlara şahit olmak muhakkak olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Aynı zamanda bu iki aynı özelliğe sahip olan oğlaklar ailelerini çok fazla sadık olan ve aynı zamanda düşkün olan kişiler olduklarından dolayı her zaman birbirlerinin ailelerine saygı göstereceklerini rahatlık ile söyleyebilir ve aynı zamanda birbirlerinin ailelerinin yanında olmayı tercih edeceklerini de rahatlıkla dile getirebiliriz.

Aile terimini çok fazla özen gösterdiklerinden dolayı evlilikleri boyunca da genel olarak bakıldığı zaman kavgasız bir halde yürüyebilecek bir evlilik yaşayacaklarını rahatlıkla söyleyebilmek mümkündür. Özellikle bu iki kişi sorumluluk almasını çok iyi bir şekilde bildiklerinden dolayı ve sorumluluklarını rahatlıkla yerine getiremediklerinden dolayı her şeyin üstesinden evlilikleri boyunca rahat bir şekilde gelebileceklerdir. Özellikle kuralları ile yaşamayı seven bu ikili birbirlerinin kurallarına saygı gösterdiğinden dolayı saygı ve anlayış hiçbir zaman evlerinden eksik olmayacaktır. Yani kısaca iki oğlak burcuna sahip olan kişilerin evlilik uyumları gayet saygı çerçevesinde içerisinde ilerleyecek olan bir evlilik ile devam edecektir demek mümkündür.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git