Kahve Falında Karga Görmek

  11.04.2015
  Kahve Falında Karga Görmek

  Kahve falında karga görmek, fal sahibinin ömrünün uzadığı, sağlık ve afiyet içerisinde güzel bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin hiçbir konuda ümitsiz olmaması gerektiğine ve uzun zamandır hayal ettiği dileklerinin gerçekleşerek işlerinin çözüleceğine işaret eder.

  Aşk Yorumu

  İş hayatınızda da özel hayatınızda belirsizlikler ve sansasyonların çok olduğu bir dönemdesiniz. Sizi yöneten bir gücün veya iç sesin frekansına kapılmış durumdasınız. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için agresifleşmeniz söz konusu. Tartışmadan uzak durmak ve kendinizi ifade etmek zorunda kalmamak için biraz sabırlı olup, uzak durmaya çalışacaksınız. Çünkü sonrasında üzülen olmak ve karşınızdakini yıpratmaktan korkuyorsunuz.

  Kahve falı yorumcularına göre çevrenizde herkesin farkında olmasına rağmen sizin hala göremediğiniz biri yakında hayatınıza gireceğine işaret eder. Dikkat çekmeyen kendi halinde biri olduğu için size kendini gösterememiş olsa da yakın zamanda duygularını ifade etmeye çalışacak. Siz de onu fark etmek için acele edin ve uzaklara bakmak yerine yakınlara bakmaya çalışın.

  Hareketli ve oldukça hızlı başladığınız yaz aşkınız dolu dizgin ilerliyor. 7/24 birlikte geçen ve güzel bir uyum yakaladığınız bu ilişki nazara gelebilir. Biraz gözlerden uzak durmak yerinde bir davranış olur.

  Yıllardır kardeş gibi büyüdüğünüz ve aranızdan su sızmayan ailenizden biri gibi olan bayan arkadaşınız, yeni tanıştığınız arkadaşınızın kıskançlık yapmasına neden olabilir. Dengeleri sağlamak için bu aralar zorlanabilirsiniz. Bazı şeyleri oldurmaya çalışmaktansa akışına bırakmak daha doğru olur. Merak etmeyin, nasıl olsa taşlar zamanla yerine oturacaktır.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Bu aralar özel hayatınızdan dolayı arkadaşlarınıza fazla zaman ayıramıyor olmanız sitemkar olmalarına neden olabilir. Ağlatacak bir omuz aradığında geç olabilir gibi yorumlar yapabilirler. Onların gönüllerini almak için biraz acele etmelisiniz.

  Pazar günleri tembellik etmek ve geç saatlere kadar uyumayı seviyorsunuz. Bu aralar uykunuzu çalan ve sizi erken kaldıran özel hayatınız, ailenizin de gözünden kaçmıyor. Aşk başa düşünce uykularda haram oluyor.

  Sürpriz yaparak ailenizle tanıştırmak için eve getirdiğiniz arkadaşınız karşılaştığı sıcak ortamdan çok memnun kalacak. Fakat aileniz bu tarz bir emri vaki yapmanızdan pek hoşlanmayıp, onları zor durumda bıraktığınız için biraz tepki verecekler. Kısa sürede üstesinden geleceğiniz bu sorun bir müddet daha evde gündem olmaya devam edeceğe benziyor. Hazırlıklı olun.

  Evinize misafirliğe gelen biri yapacağı dedikodu ile canınızı sıkabilir. Bu tarz konuşmalarda vereceğiniz tepki dedikodunun seyrine yön verecektir. Konuşsanız olmaz, konuşmasanız olmaz, iki arada bir derede kalmak diye buna derler. Fakat sakinliğinizi korumak ve bu tarz lafları taşımanın tehlikeli sonuçlar doğuracağını, bir daha dedikodu duymak istemediğinizi söylemek dostunuzu düşmanınızı görmenizde etkili olacaktır. Unutmayın size laf getiren karşı tarafa da laf taşıyacaktır.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Birlikte çalıştığınız fakat pozisyonlarınız ayrı olan bir arkadaşınızla işyerinde yaşadığınız ortak sıkıntılarınızı paylaşmanız canınızın sıkılmasına neden olabilir. Kendi sorununu sizin sorununuz olarak konuşup ağız araması yaparak işverenin dikkatlerini sizin üzerinize çevirmesi muhtemel. Herkesi kendiniz gibi görmekten vazgeçmelisiniz.

  İş ortamında yaşanan bir olay canınızın sıkılmasına neden olabilir. Umursamaz davranmanız sizin lehinize olacaktır. Unutmayın küçük insanlar olayları tartışır, siz fikirlerin insanısınız. İşinizde oldukça başarılı, düzenli ve seviyelisiniz. Onlara prim vermeyip böyle devam etmeniz yakın zamanda yükselmenize, maddi olarak feraha ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

  İşyerinde yaşanan bazı değişiklikler kariyer planlarınız açısından pek hoşunuza gitmeyebilir. Bu süreçte sessiz kalıp, fikir beyan etmeden, biraz sabırlı olmanız, değişimlerin sizi ve diğer çalışanları nasıl etkileyeceğini gözlemlemek ilerisi için size avantaj sağlayacak.

  İşinizi ne kadar iyi yapmış olursanız olun şefinize beğendirememeniz sizi kızdırıyor. Şef olması sizden daha fazla bilgi ve tecrübe sahibi olması anlamına gelmediği için, hak etmeyen birinin size egosu ile bu durumu sindirmeye çalışması daha da sinirlenmenize neden oluyor. Fakat sakinliğinizi koruyup, inatlaşmak yerine alttan almanız, sizinle uğraşmasının önünü kapatacaktır.

  Asosyal yapınız kendi haline hareket etmekte ve sorunlarınızı da kendi kendinize çözmenize neden oluyor. Bu tutumunuz gerek duyduğunuzda başkalarından yardım almanızın önünü de kesen en büyük etken. İşinizle ilgili ikili ilişkilerinize dikkat etmek, ziyaretler ve sosyal ortamlar fikir alışverişi yapmanızda etkili olacağı gibi yeniliklerden de haberdar olmanıza ve işinizi geliştirmeniz de etkili olacaktır.

  Para Yorumu

  Bu sıralar biraz maddi zorluk yaşamanız mümkün. Yaptığınız fazla harcamalar, verdiğiniz borcu zamanında alamama ve beklediğiniz bazı yatırımların prim yapmaması bunlara sebep olabilir. Sıkıntıya düşmemek için bu aralar temkinli davranmak ve durum değerlendirmesi yapmanız yerinde bir davranış olacaktır.

  Çevrenizde bazı arkadaşlarınız sizin iyi niyetinizi kullanıyor olabilir. Onlarla birlikte olmak hoşunuza gitse de herkesin üstüne düşeni az veya çok yapması, eğlenirken ceplerine ellerini atmaları gerekir. Bu konuda dikkat etmeniz çevrenizde asalak geçinen kişilerin kendilerine çeki düzen vermesine veya etrafınızdan gitmesine neden olacaktır.

  Beklenmedik bazı sorunlar maddi kayıplara neden olurken, tecrübe kazanmanıza da imkan sağlamakta. Piyasada kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi para ilişkisi ile deneyimlemek bazen bir kayıp gibi görünse de gelecek için insan sarrafı olmanızda ve doğru yatırımlarda bulunmanıza yardımcı olacaktır. Daha dikkatli ve prensipli hareket etmek iyi analizler yapmak bilgi kadar tecrübede gerektirir.

  Sağlık Yorumu

  Sağlığınız genelde sabahları size oldukça sıkıntılı anlar yaşatıyor. Bir kahve içip kendinize gelene kadar vücudunuzun bazı yerlerinde yaşadığınız ağrılar motivasyonunuzu düşürüyor. Bu aralar biraz daha fazla su içerek ve son günleri yaşanan güneşten faydalanmaya bakın.

  Bu aralar dışarıda fazla fast food tarzı yiyecekler yemeniz, kilo kontrolünü kaçırmanıza neden olabilir. Yediğinize ve içtiğinize dikkat etmeniz gerektiğinin sinyallerini giysileriniz vermekte geç kalmayacak. Eğer dikkat etmezseniz hem dolabınızı yenilemek hem de sağlığınız için sıkı diyetlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

  Bu aralar pek belli etmemeye çalışsa da anneniz biraz sağlık sorunu yaşıyor olabilir. Onların artık yavaş yavaş çocuklaştığını ve sizden ilgi beklediğini unutmayın. Elinden tutup hastaneye götürmeseniz de eve geldiğinizde biraz ilgilenmek onu dinlemek hoşuna gidecektir.


  Kahve Falında Karga Kafası Görmek

  Fal sahibinin olaylara daha geniş açıdan bakması ve üzerinde düşünmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak olan fırsatlarla birlikte yaşadığı geçim sıkıntısının sona ereceğine ve sevdiği ile sözleneceğine işaret eder.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.