Kahve Falında Karga Görmek

Kahve Falında Karga Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.125 kez okundu.

Kahve falında karga görmek belirsizliklerin habercisidir. Bu dönemde karışık ve belirsiz geçebilir. Arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Ancak onlara kendinizi anlatmaya çalışmanız hatta bazı tartışmalara girmeniz ancak sizi yıpratacaktır. Bu nedenle bu gibi açıklamalardan ya da tartışmalardan uzak durmanızda fayda vardır. Daha sabırlı ve sakin olmanız daha sağlıklı zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. İş ve eğitim hayatınızda her şey yolunda giderken bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir ve bu değişiklikler sizi korkutabilir. Ayrıca son zamanlarda bazı istemediğiniz anlaşmalara girmiş olabilirsiniz. Ancak bu anlaşmalar beklemediğiniz kadar karlı sonuçlanacaktır.

Dost sandığınız birinin arkanızdan konuştuğu anlamına gelir. Bu kişi size iftira atmaktadır. Bu dönemde hayatınıza yeni biri girebilir. Bu kişi her ne kadar size sevgisini ve ilgisini belli edemese de aslında etrafınızdaki herkes o kişinin size olan sevgi ve ilgisini bilmektedir. Ancak bu dönem içerisinde sizin de bu sevgi ve ilgiyi fark edeceğiniz gelişmeler yaşanacaktır. Ancak siz de bu durumda partnerinizin beklediği karşılığı vermekte gecikmemelisiniz. Bu dönemde bir çok nedenden dolayı maddi anlamda sıkıntılar yaşayabileceğinizin de habercisidir. Harcamalarınızı ve finansal durumunuzu kontrol altına almanız gerekebilir. Alacaklı olduğunuz bir paranın zamanında gelmemesi de sizi maddi anlamda zorlayan nedenlerden biri olabilir. Ayrıca son zamanlarda sosyal hayatınızda sizden beklenmeyen hareketleri sık sık tekrarlıyor olabilirsiniz. Bu durum karşısında da kendinizi kontrol altına almanız gerekecektir.

Kahve Falında Karga Burnu Görmek

Kahve falında karga burnu görmek, karga sesinden dolayı geveze ve kafanızı tırmalayan ve özellikle de leş yiyen bir hayvandır bu sebepten dolayı çevrenizde sizin hakkınızda kötü konuşan ve size iftira eden birinin varlığından haber verir. İnsanlar arasında da kıskançlık ve çekememeden kaynaklanan laf taşıma kötüleme hatta iftiraya kadar giden bazı davranışlar olur ve bu kişiler sizin gelende en yakınız da bulunur. Böyle kişilerin yüz ifadeleri ile vücut dilleri birbirinden farklıdır ve dikkat ederseniz gerçeği anlamanız çok zor olmayacaktır.

Hayatınızda belirsizliklerin olduğunun göstergesidir. Uzun zamandır beklediğiniz ve hayatınızdaki bazı şeylerin olmasını bu beklentinize endekslemişsiniz. Fakat beklentileriniz nedeni ile askıya aldığınız özel hayatınız konusunda karşınızdaki kişiyi de düşünmeniz ve ona göre davranmanız gerekir. Eğer böyle davranmaya devam ederseniz ilişkinize zarar verebilirsiniz. Hayatta beklenti ile hareket etmek olmaması durumunda hayal kırıklığına uğramanız demektir ki buda sizi depresyona sokacak mutsuz edecektir. O yüzden beklentilerinizi bir rafa koyup hayatınıza o yokmuş gibi hareket etmeniz olmadığında yıkılmanızı engelleyip, olduğunda ise sizi daha çok mutlu edecektir.

Dış görünüş olarak uysal, sakin ama içsel olarak inatçı ve öfkeli bir kişiliğe sahipsiniz. Öfkenizi en yakınınızdakilere yansıttığınız ve küçük şeyleri bahane ederek patladığınız için biten evliliğiniz size büyük bir ders olmuş. İyice tanıyıp güvenmeden hayatınıza kimseyi dahil etmemeniz sizi olası tehlikelerden koruyor. Çocuklarınızdan birinden çok beklentiniz var bu yüzden hayatına biraz fazla karışıyorsunuz.

Kahve Falında Karga Kafası Görmek

Kahve falında karga kafası görmek, bilgisi dışında verilen bir söze işaret eder. Bu söz zor duruma sokabilir fakat bu birazda kendisinin vereceği tepkilere bağlıdır. Eğer öfke ile hareket ederek etrafındakileri kırarsa, sözünü tutmamak için yan çizdiğini düşünebilirler. Fakat durumu izah ederek bir yanlış anlaşılma olduğunu vurgulayarak elinden geleni yapmaya çalışırsa insanlar onun hakkında kötü şeyler düşünmeyeceklerdir. Fincanın dip kısmında beliren birden fazla ise kişi hakkında çıkan asılsız dedikodulara dikkat çeker. Etrafında onu kıskanan insanlar olduğu sürece her zaman hakkında söylenecek bir şeyler bulacaklardır.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini hafızasıyla ilgili birtakım geçici sorunlar yaşayacağına dalalettir. Bu dönemde sağlığına özen göstermesi ve vitamin takviyeleri ile bünyesini kuvvetlendirmesi önerilebilir. Fincanın kulp kısmında ise ağızdan kaçırılan önemli bir sırrı simgeler. Çok eskiye dayalı olduğu için artık insanların hayatında hükmü olmasa da bazı kişileri oldukça büyük bir vicdan azabına sokacak bu sırrın açığa çıkması aslında iyi bile olacaktır. Dargın olduğu kişiler ile tek tek barışarak huzura erdikçe, sırrın açığa çıkmasına daha çok sevinecektir.

Sizden yaş olarak daha küçük bir nişanlınızın olması bazı para canlısı akrabalarınızın dedikodularına maruz kalmanıza neden olacak. Çok fazla kafanıza takmadığınız bu dedikoduları nişanlınız duyacak ve ortalık biraz karışacak. Bazı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz ve yıllardır aynı yaşamı sürdürdüğünüz için kararlarınızı uygulamakta zorluk çekebilirsiniz. Kendinize dikkat etmezseniz ciddi bir rahatsızlık atlatacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git