Kahve Falında Kulak Görmek

Kahve Falında Kulak Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.499 kez okundu.

Kahve falında kulak görmek fal sahibine müjdelenen bir haberin ardından hızla gelişen olaylar zincirini simgeler. Bu müjdeli haberler bütün iyi yürekli insanların tek bir amaç üzerinde odaklanmasını sağlayacaktır. Bu güzel insanların birlikte çok hayırlı işlere girişeceğini ve çokta başarılı olacağını işaret eder. Eğer fincanda yarım bir kulak sembolü varsa bu güzel işlerin olgunlaşması için biraz zamana ihtiyaç var demektir.

Diğer bir anlamı ile etrafındaki dedikoducu, fesat ve işgüzar insanlara kulak tıkamaktır. Eğer fal sahibi kendi bildiği doğrulara odaklanmaya devam ederek dış seslere kulaklarını kapatmayı başarırsa çok daha güzel işlere imza atacak demektir. Bu durum biraz zor gibi görünse bile fal sahibi zoru başarmayı seven bir yapıda olduğu için üstesinden gelecektir. Fal tabağında çıkan büyük bir kulak sembolü fal sahibinin henüz fark etmediği bir insanın onun hayatı ile yakından ilgilendiğini belirtir. Fark edildiği zaman gayet güzel olayların gelişmesine sebep olacak hatta birbirini dinlemeyi bilen bu iki insan hayatlarını birleştirme kararı alacaktır. Yanında beliren bazı sembollere göre de anlamlandırılmaktadır. Fincanda bir çiçek ile beliren kulak sembolü hayatında sadece olumlu insanlara kulak asan bir ruh haline dalalettir. Kötü düşüncelere fikirlere önem vermeyen fal sahibi bu yapısından dolayı iş hayatında da istediği başarıyı elde edebilecek kapasitede bir insandır. Fincanda bir hayvan sembolü ile birlikte belirmiş ise hane içerisinden birisinin geçici bir sıkıntıya düşeceğini simgeler.

Kahve Falında Tavşan Kulağı Görmek

İlk olarak misafir olarak yorumlanır. Bu misafir çok kısmetli biridir. Eve gelmesiyle bolluk ve bereketi de beraberinde getirir. Bolluk, bereket, şans ve uğur anlamları vardır. Kısa zamanda zengin olunacağına ve mutlu bir hayata kavuşulacağına işarettir. Sevdiğiniz insanla evlenebileceğiniz anlamına da gelir. Hayırlı işler içinde olmanız gereken, yanlış işlerden uzak durmanız gereken bir döneme girileceği anlamına gelir. Bu anlamda dikkatli olmak, temkinli olmak gereken bir dönemdir.

Hanede hamile biri varsa o kişinin erken doğum yapacağı anlamına gelir. Kısmetli bir bebeğin geleceği olarak yorumlanır. Keder ve üzüntülerinizin yok olacağı, ancak bazı eksiklikler yaşayacağınız anlamına gelir. Çok değer verdiğiniz, sevdiğiniz birinden ya da hiç beklemediğiniz, sizi şaşırtacak birinden bir hediye alacağınız anlamına gelir. Ayrıca iş ve okul hayatında diğer insanların kıskanmasına neden olacak başarılar kazanacağınıza işarettir. O dönem, o yıl içinde bolluk ve bereketlilik yaşayacağınıza işarettir. Ancak bazı durumlarda olumsuz anlamları da vardır. Örneğin aşk hayatında sorunlar yaşayabilir ve bu sorunlar yüzünden yıpranabilirsiniz. Ancak bu sıkıntıları yine aileniz ve sevdiğiniz insanlar sayesinde kısa sürede aşabileceğinize yorumlanır. Bu birbirinden çok farklı yorumlar için fincandaki diğer figürleri de doğru şekilde tespit etmeniz ve yorumlamanız gerekir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git