Kahve Falında Kulak Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Kulak Görmek

Kahve falında kulak görmek, fal sahibinin kalpten istemiş olduğu dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin dikkatli adım atması gerektiği ve kendisine zaman vermesi gerektiğine işaret eder. Bu nedenle kendine kulak verdiğinde aklındaki tüm sorulara cevap bulacağına yorumlanır.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda yaşanan çalkantılı dönemin sonuna geldiğinizin işaretidir. Aşk yılınız olan bu dönemde ilişki konusunda çok güzel ve heyecan dolu sürprizlerin karşınıza çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aşk hayatınızda vermiş olduğunuz yanlış kararların aşk hayatınızı olumsuz yönde etkilediğini ve aşka olan inancınızı yitirdiğini gösterir. Tüm bu olumsuz düşüncelerinizi aklınızdan çıkaracak, aşk hayatınıza neşe katacak ve yeniden aşka inanmanızı sağlayacak bir kişinin karşınıza çıkmasına çok kısa bir zaman kaldığını işaret eder.

Bu aralar gittiğiniz yerlere, konuştuğunuz insanlar önem vermeniz gerektiğini gösterir. Gireceğiniz ortamda ilk görüşte aşk yaşayacağınızın habercisidir. Tez zamanda karşılaştığınız bir kişiye ilk gördüğünüzde vurulacağınızı ve onun da size karşı güzel hisler besleyeceğini gösterir. Bu aşk ile çok güzel, bol eğlenceli ve romantik bir ilişki içerisine gireceğinizin habercisidir. Çevrenizden alacağınız destekler ve öğütler birbirinize olan bağınızın artmasına vesile olacaktır. Yaşayacağınız aşkın çok büyük ve gösterişli olacağının işaretidir. İlişkinizin görkemli ve unutulmaz bir evlilik teklifi ile taçlanacağının müjdeli habercisidir. Mutlu bir yuva kurmanın eşiğinde durduğunuzun işaretidir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yakın zamanda karşılaşacağınız yeni fırsatların geleceğinizi şekillendireceği yeni bir süreç içerisinde olduğunuzun işaretidir. Yüksek makamda olan birinin sizi yönlendirmesi ile yeni iş hayatınıza atılacağınızı ve başarı merdivenlerini adım adım çıkacağınızı gösterir. Özellikle bu dönemde aile fertlerinden birinin maddi sıkıntı yaşayacağı ve sizden yardım isteyeceği anlamı taşımaktadır. Onlara yardım eli uzatacak ve feraha çıkmaları için destek olacağınız ile yorumlanır. Ayrıca hiç bilmediğiniz, varlığından bile haberdar olmadığınız bir yakınızdan yüklü miktarda miras kaldığı haberi alacağınızın habercisidir. Bu haberin sizi oldukça mutlu edeceğinin göstergesidir. Mirastan gelecek parayı yaşam koşullarınızı iyileştirmek için kullanacağınızı simgeler.

Uzun süredir kafanızı işgal eden ve bir türlü düzene oturtmayı başaramadığınız borçlarınızla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterir. Uzun zaman önce yüklü miktarda borç verdiğiniz birine piyango çıkacak ve size olan borcunu fazlasıyla ödeyecek şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda kendi ayaklarınız üzerinde durmaya ve hatırı sayılır bir kazanç elde etmenizi sağlayacak bir iş teklifi alacağınızın işaretidir. Hedeflediğiniz yaşam standartlarına ulaşmanıza tek bir adım kaldığının göstergesidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Geleceğe daha umutla ve güvenle bakacağınız bir dönem içerisine gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Ayaklarınızın yere daha bilinçli ve daha sağlam basacağının göstergesidir. Okul hayatınla ilgili bir konuda bir aile büyüğünün size yardım eli uzatacağının ve maddi, manevi destek sağlayacağının simgesidir. Aynı zamanda bu figür, hanenize güneş gibi doğacak bir haberin tez zamanda evinize ulaşacağının habercisidir. Güzel haberlerin sıra sıra size ulaşması, hanenizde umut ışığının doğacağının işaretidir.

Uzun süredir görmediğiniz ve çok özlemiş olduğunuz bir aile büyüğünün size ziyarete geleceği anlamına gelmektedir. Bu kişinin gelmesiyle birlikte uzun zamandır aile içerisinde yaşanan huzursuzluğun son bulacağını gösterir. Uzun zamandır istemiş olduğunuz ama alamadığınız bir eşyanın size hediye olarak geleceği şeklinde yorumlanır. İçinizde dağ gibi birikmiş olan ve yüreğinizi daraltan sıkıntıların kısa zaman içerisinde son bulacağının habercisidir. Sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın birer birer dağılacağı, içinizin hafifleyeceği, sadece geleceğinize odaklanacağınız bir dönemi işaret eder. Hane içerisinde yapılacak bazı değişikliklerin bütün aile bireylerine iyi geleceğinin simgesidir.

İş ve Kariyer Yorumu

Tez zamanda beklediğiniz ve her zaman hayalini kurduğunuz iş yaşamının kapılarının size aralanacağını ve bu sayede mutlu güzel günlere adım atacağınızı gösterir. Ailenizin yaptığınız ve başardığınız işlerle her zaman gurur duyacağının resmidir. Adım adım ilerlemiş olduğunuz bir projenin başarısız olacağı düşüncesi sizi stresli günlere doğru götürmüş ancak büyük azimlerle bitirmeye çabaladığınız bu projenin başarısı oldukça geniş bir kitleye ulaşacaktır. Bu projenin başarı ile herkes tarafından tanınan biri haline geleceğinizi ve kazançlı bir iş ortaklığına doğru adım atacağınızı gösterir. İş ortaklığı saygınlığınızın artmasına, başarılarınızın katlanmasına, sürekli yeni iş fırsatları ile karşılaşmaya ve eski hayatınızdan çok farklı bir duruma geleceğinizi gösterir.

Tez zamanda yoğun iş temposuna sahip hayatınızı daha dingin bir hale getirmeye çalışacağınızın göstergesidir. Kısa zaman içerisinde iş stresinden ve yorucu iş hayatından biraz uzaklaşmak için bir tatil planı yapacağınızın simgesidir. İş arkadaşlarınız arasında yaşanacak bir uyumsuzluk ve küçük çaplı bir tartışmanın sizin sayenizde son bulacağının ve kolaylıkla tatlıya bağlanacağının işaretidir.

Sağlık Yorumu

Hastalık sürecinde size yardım eli uzatan birinden göreceğiniz iyiler ile birlikte yaşam sevinci kazanacağınız şeklinde yorumlanır. Kısa sürede ve hafif şekilde atlatacağınız bir soğuk algınlığının kapınızda olduğunun göstergesidir. Bağışıklık sisteminizin güçlenmesi ve güçlü bağışıklık sistemi ile sağlıklı bir yaşama devam etmek için çaba göstereceğinizin işaretidir. Yaşanan olumsuz bedensel hastalıkların hayatınızda kötü etki bırakması ve hastalık hastası olmanıza neden olması psikolojik destek alacağınızın göstergesidir. Kısa bir dönem alacağınız psikolojik desteğin hayata bakış açınızı değiştireceği ve kendinize yeni yönler çizmenize olanak sağlayacağı anlamı taşımaktadır.

Ailenizde sürekli hastalanan ve çok kısa süre içerisinde iyileşmeyi başaran birinin varlığı şeklinde yorumlanır. Bu kişinin sağlığına verdiği önem sürekli hastane yolu tutmasına neden olmaktadır. Sizi motive eden insanları iyileştirme durumu hayatınıza bu şekilde yön vermenize vesile olacaktır. İnsanları iyileştirmek ve tedavi etmek için maddi imkan sağlamak amacıyla çeşitli yardım kampanyaları düzenleyeceğinizin göstergesidir. Çocuğunuzun yaşayacağı önemli olmayan bir hastalık sizi üzecek olsa da bu hastalığı tez zamanda atlatacağı şeklinde yorumlanmaktadır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.