Oğlak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
11 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 9.815 kez okundu.

İnatçı oğlak kadınları dedikleri sözden dönmeyi hiçbir zaman sevmezler. Onlara göre onların doğruları bir tek doğrudur. Ancak mantıklı bir açıklamayla karşısına geçerseniz sizin dediklerinize hak verip kendi yanlışını dile getirebilir.

Yengeç burcu erkeği aşırı duygusal yapısıyla dikkat çekmeyi başarır. Bu erkekleri evlerine çok bağlıdır ve sürekli evlerinde olmak isterler. Aile onlar için çok anlam ifade eder. Peki bu iki burç arasında nasıl bir uyum vardır? Bu iki burç arasında başlarda güzel ilerleyebilecek ama sonları muamma olabilecek değişik bir hikaye oluşabilir.

Oğlak burcu kadını herkesin de bildiği gibi kesin çizgiler üzerinde hareket etmesini seven nadir kadınlardan birisidir. Yengeç burcu erkeği ise çok karamsar bir yapıya sahiptir. Her zaman her konuda hemen karar veremez bu özelliği sebebi ile karşısında ki insanı resmen delirtebilir.

Yengeç erkeği bugün çok mutluyken yarın bir anda hüzünlü bir yapıya sahip olur. Bu nedendir ki ilişkisinin bugün şahane olduğunu düşünüp oğlak kadınını mutlu etmeyi başarırken, yarın uyandığında ilişkisinden tat almadığını düşünüp ayrılığı seçebilir. Oğlak kadını ise bu saçma değişen hareketlerden hoşlanmayarak bu erkeği hayatından atar. Bu şekilde biri kesin kararlı yapıda ve bir diğeri her zaman değişen fikirde olunca anlaşmaları çok çok zor hatta imkansızdır.

Oğlak burcu kadını dıştan her ne kadar duygusuz gibi gözükse de aslında içten içe çok duygusal bir yapıya sahiptir. Yengeç erkeği ise aşırı duygusal yapısıyla bu kadını başlarda çok mutlu etmeyi başarır. Fakat bu ilişki ilk aylarda bu şekilde bulutlar üzerinde gezerken diğer aylarda patlak vermeye başlar.

Oğlak kadını hayatında güçlü erkek ister. Ona göre karşısındaki erkek gözyaşlarına sahip olmamalıdır. Fakat yengeç erkeği çok gözyaşı döken bir yapıdadır ve herkese duygularıyla yaklaşır. O sebeptendir ki bu erkekleri duygularıyla ele geçirebilirsiniz.

İkili arkadaşlık olarak iyi dost olabilirler. İkisi burçta sırdaş, sevdiklerine bağlı ve sadık insanlardır. Aşk ilişkisinde de iki tarafta romantik ve duygusaldır, fakat oğlak kadının da gizli bir çılgın vardır. İlişkide romantikliğin yanı sıra, eğlence ve çılgınlığı da ister. Bu isteği zamanla yengeç erkeğiyle olan duygusal ilişkisinden kaçmasına sebep olabilir. İki tarafta sadakat konusunda oldukça duyarlıdır ve bu yönden uyum oldukça yüksektir.

İkili ilişkiyi düzene sokabilirlerse, birliktelikleri için çok iyi şeyler söyleyebiliriz. Yengeç erkeği oldukça sadıktır ve güvenilirdir. Oğlak kadını güvenilmek ve güvenmek ister. Çoğu burçta güven bulamasalar da, yengeç erkeği ilişkinin başında kendini açtığı için ve güvenini gösterdiği için, güvenmesi ayrıca güvenilmesi uzun sürmez. Bu durum da oğlak kadınının kısa zaman da yengeç erkeğine güvenmesine sebep olur. Burçlar arasında yengeç erkeğinin beklentilerini karşılayan, oğlak kadını olacaktır.

Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Oğlak burcu kadını yada erkeği hiç fark etmeksizin dışarıdan bakıldığı zaman oldukça soğuk ve katı duvarları olan birisi olarak görülmektedir. Buda doğal olarak bu kişilerin duygusuz bir şekilde bizlere yansıtmayı başarmaktadır. Fakat bu burca sahip kişilerin iç dünyalarına adım attığınız vakit oldukça hassas bir kalplerinin olduklarına şahit olursunuz. O kadar hassaslardır ki pamuk gibi yufka bir yüreğe sahiplerdir diyebiliriz. Bu yüzden dolayı siz ne derseniz deyin ancak onu yakından tanıdığınız vakit duygusal birisi olduğuna karar verirsiniz.

Bir yandan ise yengeç burcuna sahip kadın yada erkeğe göz attığımız zaman bu kişilerin gerek dış görünüşlerinin gerekse iç dünyalarının çok duygusal olduğunu rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Bu kişiler o kadar duygusaldır ki bunu adete dışarıya yansıtarak kendilerini daha ilk görünüşte fark ettirmeyi başarırlar. Peki duygusal oğlak ve ondan daha duygusal yengeç burcu arasında gerek aşk gerek iş gerekse başka konularda nasıl bir uyum vardır sizce? Gelin bizlere biraz kulak verin ve tüm sorularının cevabını öğrenin.

Oğlak ve Yengeç Aşk Uyumu

İlk olarak kadın yengeç ve erkek oğlak olanlar için aşk uyumundan bahsedelim. Yengeç burcuna sahip kadınlar duygu ve düşüncelerini tatlı dile ile ortaya dökmektedirler. Hatta çok fazla duygusal olduklarından dolayı hayatlarında yer alan adamlara sürekli duygularını yansıtmayı kısacası söz olarak dile getirmeyi bayılırlar. Özellikle romantik kelimeler ve anlar yaşamaktan fazlasıyla zevk almaktadırlar. Oğlak erkeği ise bu kadının bu hallerine eriyip bitmektedir ve adeta ağzı açık bir şekilde bu kadının peşinden koşmaktadır. Zaten oldukça olgun bir özelliğe sahip olan oğlak erkekleri ideal evlenilecek bir eş olarak görünmektedirler. Aynı zamanda evlilikten yana olan bu erkekler direk olarak bu kadın ile evlenmek isteyeceklerdir. Yani kısaca bu ikili arasında ciddi bir adım atılarak evlilik temellerine dayalı bir ilişki meydana gelecektir diyebiliriz.

Şimdi ise kadın oğlak burcuna sahip ve erkek yengeç burcuna olanlarda aşk uyumuna bir göz atalım. Bakıldığı zaman başarıya sahip olan çoğu kadının oğlak burcuna sahip olan bir kadın olduğu göze çarpmaktadır. Bu sebepten dolayı bu kadınların hayatlarında ilk sıralamanın kariyer olduğunu bilerek onlarla ilişkiye başlamak gerekmektedir. Oğlak burcu kadını başarının peşinde koştuğu kadar hayatında yer alan kişilere de öncülük etmeye bayılmaktadır. İşte yengeç burcuna sahip erkekler hayatlarında yer alan kadının her zaman ona doğru yolu göstermesini istemektedir. Hatta hayatlarında yer alacak kadından aradıkları en büyük ve tek özellik bu diyebiliriz. (çünkü bu burca sahip olan erkekler çok kararsızdır ve hal böyle olunca bir şeyi seçmek konusunda günler hatta aylarını alacak düşüncelere kapılabilirler)

Oğlak burcu kadını bilgilerini ve tecrübelerini kullanarak yengeç erkeğinin kararsız hayatına girerek ona akıl vermeyi büyük bir ustalık ile başarabilmektedir. Hal böyle olunca her iki tarafta birbirlerinin eksiklerinin kapatarak güzel bir bütün olmayı sağlamaktadır. Çünkü yengeç erkeği de oğlak kadınının hayatında yer alan duygusal eksikliğe en iyi gelecek erkektir. Kısaca bu ikili arasında oluşacak bir ilişkinin kesinlikle evlilik temellerine dayalı bir ilişki olduğunu dile getirebiliriz. Her ikisi de aşk konusunda ideal evlenilecek bir aday aradıklarından dolayı birbirlerini bulduklarının pazılın bütün parçalarını birleştirmeyi başarmış olacaklardır. Aynı zamanda her ikisi kavgadan çok uzlaşma taraftarı olduklarından dolayı aralarında arada sırada olacak ufak tefek tartışmalar olacak ama bunlar kesinlikle kalp kırıcı olmayacaktır. Bu ikilinin küslükleri bile sadece birkaç dakika sürer diyebiliriz.

Oğlak ve Yengeç Evlilik Uyumu

Bu ikili arasında tek zor olarak ilerleyecek olan durum oğlak burcuna sahip olan kişiye nikah masasına oturtmak olacaktır. Bunun için yengeç olan kişi bu evre sırasında bazı şeyleri görmemeye çalışacak ve sabredecektir. Ancak bir oğlağın isteklerini ve kurallarını yerine getirebilen yengeç onunla evlenmeyi başarmış olur. Bu ikili son derece ailesine sadık bir özelliğe sahip olduğundan dolayı evlilikleri sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir.

Oğlak burcuna sahip bir kişi her ne kadar işini ilk sıralarda tutarsa tutsun, asla ailesine olan ilgisini de ihmal etmemek için elinden ne geliyor ise yapacaktır. Zaten yengeç burcuna sahip olan kişiler her daim ilgi ve şefkat beklediklerinden dolayı bu ikili evlilikleri boyunca birbirlerinin isteklerine saygı duyarak yaşamayı en güzel bir şekilde başarmış olacaktır. Özellikle evlilik sırasında saygının hiç bitmesini hiç istemeyiz. İşte bu ikili arasında evlilikleri boyunca her zaman saygı ve birbirlerini anlama bitmeyecektir. Her daim birbirlerine destek veren ve hep yan yan olarak yaşayan bir ikili olarak evliliklerini sürdüreceklerdir. Bu yüzden bu ikili kesinlikle evlenmelidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git