Oğlak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

12.02.2016
Oğlak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu

Ocak ve nisan aylarında doğan iki insanın anlaşma düzeyi nasıldır? Oğlak burcu kadını ne ister? Koç erkeği ne ister? İkisi anlaşabilir mi? Aşk uyumları nasıldır? Tüm bu soruları cevaplamak için her iki burcu birbirinden ayrı değerlendirmeli ve ikisini karşılaştırarak uyumlu olup olmadığına bakmamız gerekir.

Oğlak Kadını ile Koç Erkeği Aşk Uyumu

Gülü dikeni ile sevmek lazım

Astrolojide ikili ilişkiler arasında en uygun olanlardan biridir. Fakat her iki burcun uyumları değerlendirirken, ayrı ayrı araştırılır ve değerlendirilir. Daha sonra ikisi karşılaştırarak uyumları saptanır. İlk olarak oğlak kadını inatçılık, kindarlık, şüphecilik, kötümserlik, evhamlı, ufacık bir şeyi dahi kendine dert edebilecek kadar takıntılı bireylerdir. Olumsuz olan bu yanları, zamanla törpüleme eğilimi gösterir fakat bu olgunluk dönemine kadar ancak rastlanılan bir durumdur. Bu olumsuz yanlar sizi ürkütmesin.

Azla yetinir, sabırlı, disiplinli, çalışmayı seven, gururlu, iyilik sever, merhametli, mülkiyetçi, romantik ve tam bir aile insanıdır. Bunlar olumlu özelliklerini gösterir. Çoğu astrolog tarafından farklı yorumlansa da, yükselen burcun etkisi, oğlağın karakterini, dolaylı yollardan büyük bir katkıyla etkilemektedir. Kısacası şunun altını çizmek gerekiyor, eğer karşınızdaki oğlak insanı karakteristik özellikleri taşımıyor ise mutlaka yükselenin etkisinden dolayıdır. Bu yüzden olumsuz yönlere takılarak ön yargılara kapılmayın. Güle bakarken dikenleri ile yargılamak gibi yanlış bir şeydir bu.

Sevgisini söylemektense göstermeyi tercih ederler

Zor güvenen oğlak kadını eğer severse asla vazgeçmez. Elinden geleni yapar. Fakat aynı şey koç erkeği için geçerli değildir maalesef. O yapısı gereği asla duygularını dile dökemez. Ya belli etmeye çalışır yada anlamanızı bekler. Onlar için, sevgiyi göstermek, söylemekten daha kolay. Nedendir bilinmez ama nadiren sevgisini söyler. Bu da bu sözcüğü özel kılıyor. Ayrıca, her iki burcun birlikteliğinde kıskançlık sorun olur.

Dikkat ayrılık çanları çalıyor olabilir

Oğlak kadını daima ilgi bekler, her an konuşmak, bir şeyler paylaşmak ister, duygusallığını gizlemez partnerinden. Fakat koç erkeği çok sık yazışmaktan, her an beraber olmaktan hoşlanmaz, özgürlüğüne düşkündür. Sizi arayıp sormaması sevmediğini göstermez. Bu onların yapısında vardır. Durum böyle olunca ilgi bekleyen oğlak, umduğunu bulamayınca tartışmalar kaçınılmaz olur. Koç erkeği, sorumsuz, sevmeyen, sadece vakit geçiren, ilişkiyi önemsemeyen, aramadığı ve yazmadığı mesajların, fersah fersah bedelini öder kısaca. İkisininde aşk uyumu mümkündür. Tabi bu detaya dikkat edilirse.

Aşkta mükemmeli yakalamak için kısıtlamalara dikkat etmek gerek

Bu iki burç bir araya gelecek ise, aşk uyumlarını uzun uzadıya yazmak gereksiz olur. Tam bir uyum sergilerler. Tartışmaları ve kavgaları bile tutku dolu olur. Bu nedenle aşkları pekişen iki özel kişi olurlar. Oğlak burcunun dikkat etmesi gereken tek nokta, partnerini kısıtlama ve özgürlüğüne müdahale etmekten kaçınmak olmalıdır. Koç burcu, oğlak kadınının değerlerine saygı duyup asla onun yanlış gördüğünü yapmaması gerekir. Yalan ve istemediği şeyin yapılmasından nefret ederler.

İşten kafalarını kaldırırlarsa aşk olur

Dünyanın en çalışkan iki burcudur. Her iki burçta iş hayatında oldukça başarılı, yükselmek için çok çalışan ve hırslı burçlardır. İkisi de çalışmayı çok sevdiği için, ilişkiyi kenara bırakıp işlerine yönelirlerse bu ilişki tehlikeye girer ve bitme aşamasına gelebilir. Fakat aralarındaki inanılmaz çekim gücü sayesinde gereken zamanı birbirlerine ayırırlarsa, oğlak ve koç burcu, iyi bir çift olabilirler.

Oğlak kadını kendini bir duvarla çevreler. Bu duvarları yüzünden başlangıçta onu gören herkes soğuk ve kibirli bir insan olduğunu düşünür. Ama onun bu duvarları, diğer insanlar için çekicidir. Bu tavrı, partnerini de çeken tarafı olacaktır.

Sadakatinden emin olmalı

Koç erkeği sadakati ve güven duygusunu verebilirse, partneri onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bu nokta da koçlara çok iş düşüyor. İnatçı bir burç olan oğlak kadınıyla bazen anlaşmakta sıkıntı çekebilir. Fakat aşık bir kadın, burçlar dünyasının en sadık ve en uysal burcuna da dönüşebilir, tabi tırnaklarını çıkarmak, inatlaşmak zorunda kalmadığı sürece. Bu ikili benzer karakterlere sahipler ve aşık olduklarında deli gibi severler.

Güvenmesi ve taşıması zor bir burç

Mükemmeliyetçi, titiz, takıntılı ve sempatik bir karaktere sahiptir. Bu burcu taşımak büyük bir sabır gerektirir partneri için. Zamanla güvenir, güvenmek için kendince testler uygular, süzer, eğlenceli ve içten tavırlarıyla sizi büyüyebilir ve hemen rüzgarına kapılırsınız.

Zor güvense de nasıl beceriyor bilinmez ama karşısındaki insana isterse kısa zamanda güven aşılayabilir. İlişkiye yeni başladığınızda o size gelir ilk adımı o atar fakat sanki siz ilk adımı atmışsınız gibi hissedersiniz. Çünkü onun güvensizliğini gördükçe ona kendinizi kanıtlama çabasına girer, sürekli açıklama yapma hissine bürünürsünüz. Ayrıca ailevi değerlere ayrı bir değer verir. Duygularını asla belli etmezler. Bunu bir zayıflık olarak nitelendirilirler ve bu yüzden sizi gerçekten hayatına almadan asla açılmazlar.

Tam bir kapalı kutudur, içini açmayan bilemez

Oğlak kadını, kendinden emin, güçlü, zarif, nezaket ölçüleri olan, dürüst, yetenekli, esprili, hayatı seven, kültürlü olmayı seven, sadık ve sevecen bir yapıya sahiptir. Asla kendinden taviz vermez. Mantıklı ve akılcı tavırları ile dikkatleri üzerine çeker. Kolay kolay kimseye güvenmez. Kimin onu tanımasını istiyor, kimin onu ne kadar tanımasını istiyor ise o kişi onu, onun çizdiği sınıra kadar tanır.

Kimseyi alanına dahil etmez. Kuralları olan tutucu bir kadın tipidir. Genellikle geleneksel düşüncelere sahip olurlar. Konuşma tarzları emir verici şekilde olur. Sert ve ucu kapalı. Biraz ürkütücü olabilirler. Özellikle de onları tanımayanlar için. Ayrıca tam bir kumbaradır. Biriktirmeyi, geleceğini garanti altına almayı düşünürler. Daima gelecek için bir B planları vardır. Hatta öyle ki, çoğu zaman bu durum cimriliğe kadar ilerleyebilir.

Astrolojide hayalperest ikinci burçtur

Oğlak kadını koç erkeğinin ketum duruşunun aksine daha naif ve duygusal bir duruşu vardır. Zarafetin diğer adı bu kadın için söylenmiştir adeta. Mantıklı olarak tanınsalar da duygular devreye girdiğinde kalplerinin sesini dinlemektedirler. Daima umut dolu ve pozitif bakarlar hayata. Balık burcundan sonra en hayalci kadın profiline sahiptir. Özverili ve yetenekli bir burçtur. Şahane yemekler ve sıra dışı tarifler bu burcun altında olan kadınlardan ortaya çıkmaktadır. Kırılgan ve narin bir yapıya sahiptirler.

Bir taraf sert bir kabuğa bürünmüş bir taraf ise tamamen duygusal fakat sert durmaya çalışmaktadır. Bu iki karakter zıt gibi görünse de ortak yönleri temelde vardır. Koç erkeği görüntüsünün aksine hanım hanımcık, narin ve kibar bir partner isterken, partneri kırılgan fakat koruyucu, güçlü ve ağır başlı bir eş ister. Dışarıdan bakıldığında, anlaşmazlık görünse dahi özünde birbirini istemektedirler. Bu yüzden aşk uyumları olumlu ve ileri düzeydedir.

Sertliği içindeki yumuşak ruhu saklayan bir zırhtır

Koç burcu konuşkan, eleştirel görüşleri olan, sevmediği şeyleri dile getiren, dürüst bireylerdir. Hareketli, dediğim dedik, inatçı, asla haksızlığa gelemeyen, ailesine düşkün, fedakar, dostlarına düşkün, kendisiyle yarışan, huzursuz yapılı fakat sempatik ve sıcakkanlı tavırlarıyla çok kolay arkadaşlık kuran kişilerdir. Özgürlüğüne düşkün, otoriter yapılı, yanlışını zor kabul eden, mükemmelliyetçi, esprili, sevecen, dobra, hırçın, ani duygu değişimleri yaşayan, duygusallığını gizleyen, dik başlı, çizdiği yoldan şaşmayan, kararlı ve tutkulu kişilerdir.

Kırıldığı zaman kırıcı olabilen, sert bir dille uyaran, düşüncesi sizi kırsa dahi çekinmeden ifade eden, konu özel hayat oldu mu asla duygularını dile dökemeyen, narin ve hassas bir karakterleri de bulunmaktadır. Onlar için ceviz örneği vermek tam yerinde olacaktır. Sert kabukları sadece yumuşak yanlarını gizlemek için vardır. Onları tanımadan kestirip atmamanız da fayda var.

İş dünyasının en çalışkan burçlarıdır

Oğlak burcu tamamen iş kadını tabiatı olan bir kişiliğe sahiptirler. Zengin olmayı hedefler, az ile yetinir, maddiyata düşkün, zeki, her fırsatı altına çevirmeyi iyi bilen, esprili, soğuk bir duruşu olan, çalışmayı seven, hırslı, düşünceli ve gizemli tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir karaktere sahiptirler. Ünlü emlakçılar, şan şöhret sahipleri, şirket CEO’ larının çoğu oğlak burcudur. Lider vasıflı doğarlar.

Daima bulundukları ortamda dinlenmeyi ve saygı duyulmayı severler. Bu nedenle zenginlik ve maddiyata düşkünleri ile tanınırlar. Fakat onların asıl istekleri güçlü olmaktır. Gücün de para ile geldiğini savunurlar ve buna göre yaşarlar. Bu hayatta hiçbir yere gelemese bile, aile ve dostları içinde ağır ve baskın bir yapı sergileyerek kendilerini hemen fark ettirirler. Zor güvendikleri için dostlarını seçerken ince eleyip sık dokurlar. Bu yüzden arkadaş sayısı oldukça azdır, az ama öz.

Zodyak’ta burçlar arasında en azimli ve çalışkan burç olarak oğlak ve koç burçları gösterilmektedir. Bu iki burcun her ikisi de sembol edindikleri hayvanlar üzerindeki gibi inatçı ve ısrarcı bir yapıya sahiptirler. Bu anlamda aralarındaki ilişki iki tarafın da fedakarlık yapmaması durumunda tehlikeye girme ihtimali taşımaktadır. İşlerine çok fazla önem verir ve emekleri doğrultusunda da başarıya sahip olmaya çalışırlar. Ancak iş dünyası içerisinde birbirleri ile karşı karşıya gelmesi olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

Oğlak Kadını ile Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak burcu evlilik için seçilecek ilk kişiler arasında yer alır. Evcimen, ailesine düşkün, severse sadık, gelecek odaklı, planlı, ailesi ile vakit geçirmeyi seven bireylerdir. Bu yüzden koç burcu ile olan evlilikte, eğer partnerini kendi çizgilerini belirlediyse o çizgilerin üzerine dahi basmanız sorun olabilir. Yalandan kesinlikle nefret ederler. Sadakatlerine gölge düşmemeli, şüphecilikleri ve kıskançlıkları sizi kötü kavgalara sürükleyebilir.

Aynı şekilde eğer oğlak, koç burcunu kısıtlar, özgürlüğüne müdahale eder ve onu ilgisiz bırakır ise bu ilişkinin sonuna dahi sebebiyet verebilir. Ayrıca ailelere laf edilmesi, karşılaştırma yapılması da onları üzer. Hassas yapısı olan koç burcunun da olmazsa olmaz noktalarına dikkat edildiği sürece müthiş bir uyum yakalanır.

İlgisilik ilgi alanlarında kaymaya sebep olabilir

Koç erkeğinin tutkulu ve heyecan dolu yapısının aksine oğlak kadını soğukkanlı, sakin ve ciddi duruşludur. Bir erkeğin onu kendi rayından çıkarması oldukça zor olacaktır. Ancak koç, ilgisizlikten sıkılıp başka tutkular aramaya çıkabilecek bir burç olduğundan partnerinin bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Onların göstereceği çok az bir ilgi bile koç erkeğini yanında tutmasını sağlayabilir.

Ona ayak uydurmakta zorluk çekebilir

Evlilik hayatı içinde oldukça sadık bir burçtur. Evliliğin gerektirdiği tüm yüklerin altından kalkabilecek bir potansiyele sahiptir. Ancak koç burçları devamlı heyecan içinde olmak istediğinden evliliğin onları bunaltma ihtimali olabilmektedir. Yine de sadık ve evine oldukça bağlı olduklarından, varlığı azımsanamayacak kadar fazladır. Partneri ise sadakatlidir ve sevdiğinden de aynı sadakati istemektedir. Koç erkeği hayatında enerjik ve atılgan olduğundan partneri ona uyum sağlamakta zorlanabilir ancak bu asla anlamına gelmemektedir, çünkü koç erkeğine ayak uydurabilen bir kadın hayattan oldukça zevk alacak, hayatı daha dolu dolu yaşayacak ve onun bilinmeyen birçok farklı yönüyle karşılaşacaktır.

Ciddi hayatına renk katabilir

Evlilik içerisinde hem uysal ve sadık olan oğlak kadını, hesaplayıcıdır, tutarlıdır, hareketlerini devamlı bir mantık düzeyine oturtmaya çalışır. Bu nedenle tüm ev işlerinin, kariyer hayatının üstesinden kolayca gelebilir. “Çocuk da yaparım kariyer de” sözü tam anlamıyla onların evlilik içindeki durumunu anlatmaktadır. Koç erkeği ise bu kadınla olan evlilik ilişkisine heyecan, tutku ve aşkı yeniden getirebilir, evlilik yaşamını bambaşka bir boyuta taşıyarak oğlak kadının ciddiyetini ve soğukluğunu yenmesine yardımcı olabilir. Bütün bunlar için bu ikilinin evlilikte en başta birbirlerine güvenmeleri gerekir.

Evliliğin Olumlu Yanları

Sorunları konuşarak çözerler

İkiside azimli olmaları dolayısıyla evlilik ilişkisi içerisinde olumsuz herhangi durumda pes etmeyeceklerdir, sert mizaçlarına bürünebilmelerine rağmen herhangi bir sorun olduğunda bu sorunu halledebilmek için oturup konuşmayı, ani alevlenmelerine tercih edeceklerdir.

Yanında olduğunu hissettirmesi yeterli

Koç burcunun tükenmek bilmeyen enerjisi adeta oğlak kadınına güç sağlayacaktır. Karamsar kişiliği ile ortada hiçbir sorun yokken karalar bağlayan bu kadını mutlu etmek bir koç erkeği için oldukça kolay olacaktır. Evlilik ilişkisi içerisinde partnerinin yanında olduğunu ve ona saygı duyduğunu göstermesi kötüye giden ilişkinin bile yönünü değiştirebilir.

Güvenini kazanmada “Evet” demez

Oğlak kadını evlilik ilişkisi içerisinde güvene çok dikkat eder. Koç erkeğinin heyecanlı ve tutkulu yapısı göz önüne alındığında bu durumun birtakım sıkıntılar doğurabileceği ilk bakışta düşünülse de onun bir kere güvenini kazanmış olan koç erkeği, sadakatini kanıtlamış demektir.

İşlerine küçük nüanslarla büyük destek olur

Koç burcu mükemmeliyetçi yapısıyla partnerinin işlerine müdahale edebilmeyi ister, her şeyin daha güzel olmasının üzerinde durur ve daima titiz davranır. Koç erkeğinin bu yanları partnerini ara sıra öfkelendirse de evlilik ilişkileri açısından oldukça faydalıdır. Çünkü işlerine her zaman dikkat eden biridir, üzerindeki yoğunluk nedeniyle bazı küçük nüansları kaçırabilir, koç erkeğinin ise ılımlı tavrıyla bu mükemmeliyetçi yönü faydalı bir şekilde evliliğe yansıyacaktır.

İkisininde aşılmaz duvarları var

Koç erkeği sert kabuğunun içinde yaşar. Onun oğlak gibi kalın duvarları yoktur. Kalın duvarlar arkasından yaşamak ve insanlara karşı mesafeli olmak ondan oldukça uzak bir kavramdır. O, devamlı hayatın içinde olmak, bir numara görünerek yer almak ister. Ancak bunlar için sert ve kırılgan olmayan bir kabuğa ihtiyacı vardır. Koç erkekleri duygularını kolayca paylaşabilirler ancak onları ketum kılan özel duygularıdır. Sıra aşk hayatlarına geldiğinde sert, kırılmaz bir kişilik duvarıyla karşılaşırlar.

Her ne kadar kendine özgü duvarları da olsa koç erkeğinin bu ketumluğunu anlamakta zorlanabilir. Ancak evlilik ilişkisi içerisinde birbirine güvenen bu ikili arasında duvarlar ve sert kabuklar artık söz konusu olmayacaktır. Oğlak kadını partnerine güvendiği zaman kale duvarlarını yıkar ve tamamen sempatik, yumuşak havasına bürünür. Koç erkeği ise ketumluğunu yitirir, aşk hayatı içerisinde o neşeli tavrını yaşar. Bu anlamda bu iki burç birbirlerine güven duydukları anda oldukça olumlu bir evlilik hayatı yaşanacaktır.

Para yönetimi noktasında eline kimse su dökemez

Oğlak kadını elindeki imkanları iyi değerlendirmeyi bilen bir burçtur. Evlilik hayatı içerisinde koç erkeği ile beraber yaşayabilecekleri ekonomik bir sıkıntı durumunda idareyi tamamıyla eline alır, fazla ve gereksiz harcamaları keser. Bu sayede bütçede rahatlamalar meydana gelir. Bu kadın bu tasarrufçu ve kolayca işleri organize edebilen yapısı ile koç erkeği de derin bir nefes alabilecektir.

Böyle bir kadınla evli olmak büyük bir nimet

Oğlak kadını zarif olmakla beraber ayakları yere sağlam basabilen, kültürlü ve zeki bir kadındır. Bu nedenle hem kariyer hayatında hem de iş hayatında iyi bir pozisyona yükselir. Devamlı öğrenmeye çalışan ve zekasını iyi kullanan bu kadın, koç erkeği için bir nimet konumundadır. Çünkü onlar, her ne kadar eğlence düşkünü ve çapkın gibi nitelendirilse de evlilik hayatı için bu kadar zevkine düşkün olmayıp ayakları yere sağlam basabilen ve zarif bir kadının hayalini kurmaktadır. Bu anlamda koç erkeği sert ama koruyucu yapısıyla partneri için ideal erkek iken, oğlak kadını da zarif, zeki ve kültürlü yapısıyla onun için dikkat çekicidir. Aralarındaki çekim evlilik içinde de devam eder ve uyumlu bir evlilik ilişkisi halini alır.

Evliliğin Olumsuz Yanları

Emreden ve kısıtlayan tavırlardan nefret eder

Koç erkeği duygusal anlamda hisleri olduğu zamanlarda çevresine hiç acımayan, adeta kabuklarını ortaya saçan bir burçtur. Onların bu kıskançlığı oğlak kadını tarafından ilk başlarda olumlu karşılanır. Çünkü onlar kıskançlıktan çıkardığı anlam, sevilmek ve değer verilmektir. Sahiplenici tutum, bu kadını kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlar. Ancak kıskançlık boyutunu aşan bir koç erkeğinin müdahalesi partneri için hiç de hoş olmayacaktır. Oğlak kadını her ne kadar korumacı tavırdan hoşlansa da kısıtlanmaktan ve kendisine emir verilmesinden nefret eder.

Evlilik içinde, çiçeğe çok fazla su veren koç erkeğinin tutumu partneri için telafisiz bir hata olacaktır. Koç erkeği çiçeğin büyümesini ister ve sevgisini ona verir, ancak bu durumda da güneş almasını engeller. Oğlak kadınını kısıtlayarak onu evlilik durumundan soğutabilir. Bu anlamda bu erkek evlilikte uyumu sağlayabilmek için karşısındakinin kararlarına saygı duymalı ve onu fazla sıkmamalıdır. Aksi takdirde evlilik artık güzel bir anlam ifade etmeyecek ve uyumsuz bir ilişkinin önü açılacaktır.

Evhamlı yapısı ile bunaltabilir

Oğlak kadını inatçı, evhamlı ve karamsar bir yapıya sahiptir. En küçük bir sıkıntıyı bile büyütebilir ve kendini o sıkıntının altında kalıyor gibi hissedebilir. Koç erkeği ise onun aksine pratiktir, hayata daima pozitif bakar ve neşelidir. Koç erkeği bir olay karşısında bardağın dolu tarafını görürken partneri o bardağın boş tarafını görür.

Bu nedenle evlilikten doğru frekansı ve sağlam uyumu yakalamak bu ikili için oldukça zor olacaktır. Ev hayatı içinde oğlak kadınının olumsuz durumlarda gereğinden fazla evham yapıp partnerini de daraltma olasılığı yüksektir. Aynı zamanda kuşkucu yapısı ile, partneri hakkında yanılgılara düşebilir ve evlilik içinde olmazsa olmaz olan güven duygusunu karşılıklı olarak yitirebilirler.

En ufak hatalar bile göze gelir

Oğlak kadınının ilişki boyutunda kindar olması söz konusu olabilir. Koç erkeğinin yaptığı en ufak bir hatayı bile unutmayacak ve uygun zamanı kollayarak bu hatayı onu yüzüne vuracaktır. Çünkü bunu yapmasının nedeni güven duygusunu yitirmiş olduğudur. Onlar için bir kez sarsılmış olan güvenin telafisi yoktur. Koç erkeğinin haklı yada haksız olması artık durumu değiştiremez. Evlilik ilişkisine dair sorun olduğu durumda haklı ise partneri ne kadar haksız olursa olsun güveninin sarsılması nedeniyle bu ilişkiyi bitirme taraftarı olacaktır.

İşine ve kararlarına saygılı olmadığını düşünür

Koç erkeğinin sivri dilli ve eleştirel yapısı oğlak kadınının kabusu haline gelebilir. İki taraf da yaptığı işlerde mükemmellik aradığı için, bu kadının hedefine müdahale edilmesi ve devamlı eleştirel dil kullanılması zıvanadan çıkartacak kadar öfkelendirilebilir. Ancak  burada kasti davranışı söz konusu değildir, aslında oğlak kadınının işinin daha da mükemmel olması için yardım etmektedir. Ancak oğlak kadını işin iç boyutunu böyle değerlendirmeyecek ve beğenilmediğini, saygı görmediğini düşünecektir. Koç erkeğinin bilmeden neden olduğu bu hayal kırıklığı ise ileriye dönük olarak evlilik ilişkisini yıpratacak ve tarafları birbirinden soğutacaktır.

Kendini evleneceği erkeğe adar

Oğlak kadını bir ilişkiden devamlı ilgi bekler. Bu ilgi isteğini arkasında ise doğru kişiyi bulana kadar kimseye yüz vermemiş olmasıdır. Evlilikten önce genellikle çok az ilişki yaşar ve evlendiği zaman tüm ilgiyi eşinden beklemekte, duygularını ona açmaktadır. Koç erkeği ise onun aksine evlilik ilişkisi içinde ilgi göstermekten pek haz etmeyen bir burçtur. Bu nedenle ilgi göremeyen oğlak kadını sevilmediği ve değer verilmediği anlamını çıkaracak ve ilişkiyi noktalayacaktır. Ancak bu düşünülmesi gereken son ve en kötü ihtimaldir. Evliliklerinde uyum sağlayabilmeleri için oldukça sabırlı olmaları gerekecektir.

Ve nihayi son

Sonuç olarak bu ikilinin evlilik uyumu heyecanlı, enerji dolu ve tutkuyla harmanlaşmış bir ilişki olacak ve iki burç insanı da birbirine güvendiği takdirde sağlıklı bir evlilik uyumu yakalanacaktır. Her ne kadar iki burcun da agresif ve olumsuz yanları olsa ve bu olumsuzluklar zaman zaman sıkıntı doğursa da iş evlilik olduğu zaman bu büyülü ilişkinin devamı için iki burç insanı da fedakarlık yapmaktan kaçınmayacaklardır. Oğlak kadınının evcimen yapısı ve partnerinin korumacı tavrı tutku ve güven dolu bir uyumun ve evlilik ilişkisinin yolunu açacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.