Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 10.697 kez okundu.

Başak burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu nedir?  Başak burcu kadını çok göz alıcı ve dikkat çekici özellikleri ile bilinir. Bunun yanı sıra alıngan kişiliği ve hemen affedememesi gibi olumsuz özellikleri de vardır, ancak toprak elementinden geldiği için de kin tutma özelliği yoktur. Sadece biraz daha uzun süre küs kalabilir. Ama sonunda affedecektir. Bunun yanı sıra çok evcimen bir burçtur. Ev hayatını çok sever ve genelde de evde takılır. Mantıklı ve zeki konuşmalar yapar. Böylelikle etrafındaki herkesi kendisine hayran bırakır. Detaycı bir kişiliği vardır. Detaylara önem verir ve parlak zekası ile her şeyi pratik olarak çözer.

Yengeç burcu erkeği ise çok duygusal ve romantik özelliklerine sahiptir. Siniri neredeyse hiç yoktur. Her şeyi olumlu tarafı ile karşılayabilir. Haksızlığa gelemez ve her şey adil olsun ister. Sinirlenmesi çok zordur. Fakat sinirlendiği zaman ise gözü hiç bir şey görmez. Bunun yanı sıra su elementinden olduğu için de siniri hemen söner.

Şuana kadar başak kadını yengeç erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise başak kadını yengeç erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

İkilinin ilişkisi toprak ve su elementinin birleşmesi ile olduğu için oldukça doyurucu özelliğe sahiptir. Bu özellik ile her şeye doyarlar. Romantik, aşık, anlayışlı ve güvenilir bir ilişki sürdürebilirler. Bunun yanı sıra bu iki burç birikim yapmayı sevdiğinden gayet geleceklerini de düşünürler. Müsrif değillerdir. Geleceği düşünüp her zaman bir kenarda birikim yapabilirler. Yatakta da birbirlerinin ihtiyaçlarını bilir ve ona göre davranırlar. Toprak ve su elementinin birleşimi olduğu için de çok iyi bir birliktelik olacaktır.

Başak kadını çalışmayı ve iş yapmayı çok sever. Çalıştıkça daha da mutlu olur ve hayatının bir amacı olduğuna inanır. Başak burçları hasat aylarında doğduğu için çalışma aşkı ile doğmuşlardır. Bu durum yengeç erkeği için de kabul edilebilir bir durumdur. Yengeç burcu erkeği de başak burcu kadını kadar olmasa da çalışmayı sever.

Bu iki burcun uyumu oldukça fazladır. Her yönden uyumludur. Her şeyi konuşarak halledebilir ve birbirlerinden anlayabilirler. Böylelikle de aralarında çözemeyecekleri problemleri de olmaz.

Başak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç su ile Başak toprak elementidir. Bu ikilinin beraberliği oldukça doyurucudur. Su toprağı besleyerek doğurgan hale getirir. Yengeç burcu erkeğiyle anlaşamayacağınız konular olsa da birbirinizden ayrılmanız zordur. Güneşleriniz birbirlerine 60º açıdadır. Bu iyi fırsatlar yaratan bir konum olup, aranızdaki duygu yoğunluğunun iyi olacağını gösterir. Başak kadını ve yengeç erkeği son derece güvenilir insanlardır. Yengeç erkeğinin ilişkide sakinleştirici özelliği vardır. İlişki başlarında anlamasanız da, zaman geçtikçe yengeç erkeğinin başak kadınından daha duygusal olduğunu anlarsınız.

Yengeç erkeğinin duyguları sık ve hızlı değişir. Bu değişimleri sık olduğundan önceden kestirmeniz pek mümkün olmaz. Mutlu, neşeliyken hemen ardından karamsar, sinirli ve üzgün olabilir. Yengeç erkeği sabırlıdır ve olaylar karşısında hemen tepki göstermez. Belli bir süre duygularını sindirmeye çalışır. Takıldığı her hangi bir konu da değişik tepkiler gösterebilir ve bu durum oldukça sinir bozucudur.

Başak Kadını ile Yengeç Erkeği Burç Uyumu

basak-burcu-kadini-yengec-burcu-erkegi-uyumu

Başak burcu kadınının, farklı durumlar karşısında yapabileceği en iyi şey gülümseyerek tepki vermektir. Sizin bu tepkinize karşı yengeç erkeği de durumu fazla uzun sürdürmeyecektir. İki burçta çalışmayı sever. Yengeç erkeği kötü günler için birikim yaparak çalışır. Her zaman kötü günlerin yakında olduğunu düşünür. Saklama biriktirme alışkanlıkları yengeç erkeğini beklemediği anda zengin yapabilir. Başak kadını da işi çok sevdiği için çalışır. Başarıları kendileriyle gurur duymalarını sağlar ve bu durum onu daha üretken yapar. Başak kadını ve yengeç erkeği yatakta da uyumludur. Toprak ve su karşılıklı ihtiyaçlarını giderir. Yengeç burcu erkeği başak kadınının zarif ve narin yapısına saygı duyar. İki burç için de seks sıradan bir durum değildir. Kutsal bir bağlılık olduğuna inanırlar. Bu ilişki de güzelliği de derinliği de bulacaksınız.

Başak Kadını ile Yengeç Erkeği Uyumu

Başak burcu kadını ile yengeç burcu erkeğinin uyumunu birçok yönden incelemek mümkündür. Önce çiftimiz arasındaki ilişkinin ne olduğuna karar vermek ve araştırmayı bu yolla yapmak gerekmektedir. Başak kadını ile yengeç erkeği arasında bir aşk mı var yoksa arkadaşlık mı? Yoksa aralarındaki ilişki sadece işe mi dayalı? İlk önce bunu belirleyin ve bu çiftin uyumunu ona göre değerlendirin. Ancak bu noktada söylemek istediğimiz önemli bir husus var. Aralarındaki ilişki hangi türden olursa olsun, karşılıklı bir çekim hissedeceklerinden ve güzel bir uyum yakalayacaklarından eminiz. Çünkü başak kadını toprak grubundandır, yengeç erkeği ise su grubundandır. Bu iki grup arasında doğal bir çekim, uyum ve kardeşlik söz konusudur. Bu durum doğal olarak onların ilişkilerine de yansıyacaktır.

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk İlişkisi

Toprak grubundan olan başak kadını ile su grubundan olan yengeç erkeği birbirlerini çekerler. Aralarında hoş bir uyum oluşur ve güzel bir birliktelik yaşanır. Ancak iki tarafın da bazı farklı özellikleri mevcuttur. Bu duruma dikkat etmek gerekir. Örneğin, başak kadını atacağı adımları titiz bir akıl süzgecinden geçiren, mantıklı bir kadındır. Yengeç erkeği ise daha çok kalbinin sesini dinleyen, etrafına kendi kabuğuna çekilmiş imajı veren, duygu yüklü bir adamdır. Bu farklılık, çiftimizin kafalarında soru işaretleri bırakabilir. Özellikle yengeç erkeği kapalı bir yapıya sahip olduğu, düşüncelerini kendi duygu dünyasında geliştirdiği ve dışa yansıtmadığı için başak kadını onu anlamakta zorlanabilir.

Bu hususta size verebileceğimiz en güzel tavsiye birbirinizle konuşmak olacaktır. Bu şekilde yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak, aranızdaki uyum artacaktır. Çiftimizin diğer bir uyumlu yönü ise ayakları yere basan başak kadınının ağır başlı olmasından ileri gelir. Çünkü yengeç erkeği kıskançtır, kadınını çok sahiplenir. Bu akıllı kadın zaten doğru adımlar atacağı için sevdiği adamın kıskançlık yapıp kafasında farklı senaryolar kurmasına olanak vermeyecektir. Birbirinizi tanımaya ve olduğunuz gibi kabul etmeye çalışınız. Bunu da kafanıza takılan konuları birbirinizle konuşarak yapınız. Ancak düşündüğünü olduğu gibi söyleyen başak kadını, yengeç erkeğini zaman zaman eleştirebilir. Bu eleştiriler duygu yüklü bu adamın kalbini kırmamalıdır. Aksi takdirde koca yürekli bu adamın göz yaşları içinde kalması an meselesidir.

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Arkadaşlık İlişkisi

Bu iki burç aşkta yakaladıkları uyumu arkadaşlıkta da yakalayabilirler. Çünkü sahip oldukları bazı farklı özellikler, onları birbirine daha çok yaklaştırır. Aslında bu ilişkiyi “Zıt kutuplar birbirini çeker.” ata sözüne dayandırmak mümkündür. Onlar birbirlerini çok güzel tamamlarlar. Düşüncelerini her daim akıl süzgecinden geçiren başak kadını ile yoğun duygular içinde yaşayan ve kalbiyle hareket eden yengeç erkeğinin birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Birlikte çok hoş keşifler yapabilirler ve değişik tecrübeler edinebilirler.

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Erkeği İş İlişkisi

Bu iki burç eğer birbirlerini oldukları gibi kabul eder ve aralarındaki iş ilişkisini sevgi ve saygı çerçevesinde devam ettirirlerse çok başarılı olurlar. Çünkü aralarındaki farklılıklar birbirlerini tamamlamalarını sağlayacak, bu da her iki tarafın iş hayatını olumlu etkileyecektir. Akıl ve mantığı temsil eden başak kadını ile duygular yönünden yoğun bir iç dünyaya sahip yengeç erkeği bu özelliklerini birleştirdiklerinde ortaya çıkacak olan fikir ve projeleri bir düşünün. Ne kadar zengin içeriğe sahip işler yapabileceklerini bir hayal edin. Tabii ki burum en çok başak kadınının işine gelir çünkü bu kadın mükemmele ulaşma çabası içindedir. Bu iş ilişkisi başarılı bir şekilde devam ettikçe başak kadınının mükemmeli arayan yönü tatmin olur. Aynı şekilde yengeç erkeğinin de hayal dünyası sürekli gelişir. İki taraf da bu durumdan hayli memnun kalacaktır.

Bu konumuzda başak burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde başak kadını yengeç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git