Kova Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

12.02.2016
Kova Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

İlk olarak kova burcu tesiri altında doğan kişilerin karakteristik özelliklerini anlatalım. Kova burcu zekanın ve sağduyunun burcudur. Vefa, fedakarlıklar, merhamet, duygusallık fakat tüm bunların gizlenildiği bir burçtur. Sert ve soğuk bir duruş ile bu hoş özellikler gizlenmektedir ve bunun da tek nedeni güçlü bir duruş sergilemek.

Duygusallığın bilinmesini zaaf olarak gördüğünden bunu pek belli etmezler. Sadece onları tanıyanlar sempatik, içten, neşe dolu vb gibi kavramlar kullanır. Onları tanımayanlar çoğunlukla önyargılara dayanarak onları samimiyetsiz ve soğuk bulurlar. Hatta bazıları onları kendini beğenmiş , kibirli olarak tanırlar. Oysaki tanıştıktan sonra :” İyi biriymişsin, düşündüğüm gibi değilmişsin.” Gibi ifadeler kullanırlar ve işin tuhafı, tüm kovalar bu cümleleri sıklıkla duyduğundan hiç şaşırmazlar.

Bu burcun etkisi altındaki erkekler, kadınlarına göre daha sert ve maço bir görüntüye sahiptir. Dediğim dedik, sağlam bir duruşu olan, çok fazla konuşmayan, ağır başlı, eğlence şekli kendine has, yetenekli, şaşırtıcı özellikleri olan bireylerdir. Kova kadını ise ev işlerine yatkın, önceden öğrenmese bile el lezzeti olan, tasarruflu, gezmeyi ve eğlenmeyi seven, sohbet etmeyi seven, duygusal, zor aşık olan, tatminkar, insanları kendince deneyen bir yapıya sahiptir. Size şakayla söylediği bir cümle, sizin ona cevabınız bile onun sizi denediği bir yol olabilir ve basit bir cevabınız onun sizin hakkınızda kesin yargılara ulaşmasını sağlayabilir. Ön yargıları, sezgileri ile ortaya çıkıp asla yanıltmazlar. Eğer biriyle alakalı bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, kova kadınının sezgilerine güvenebilirsiniz.

Kova burcu dışında bilmemiz gereken diğer burç ise ikizler burcudur. Kararsızlık ve şeytan tüyü özellikleri en ayırıcı tanımları olsa gerek. Ne aşk hayatında ne de gündelik yaşamlarında asla net değillerdir. Aynı anda birkaç ruh halini beraber yaşayabilme gibi ender rastlanan bir özellikleri bulunmaktadır. Sizi hem sevebilir hem sevmeyebilir ve bu tamamen kararsızlıklarından meydana gelmektedir.

Ne istediklerini tam olarak ifade edemeyip bilemezler. Daha iyisi çıkar mı acaba karşıma? Bu düşünce daima kafalarında yer alır ve bu özellik daha çok erkeklerinde görülmektedir. Eğer bir ikizler erkeği ile ilişki yaşıyor iseniz, onun biraz olgun olması gerekir. Eğer 26 yaşından küçük ise ilişki sallantıda olabilir. Ama dış dünyayı gören, daha iyisi düşüncesini barındırmaz, genellikle 26 yaşından sonra ciddi ilişkilere yelken açar.

Kova Kadını ile İkizler Erkeği Aşk Uyumu

Nefes kesici ve bir o kadar da zengin bir ilişkinin arefesinden bakıyor gibiyiz! Nedendir bilinmez içimizden bir ses bu birlikteliklerin sayısının da fazla olacağı yönünde! Her iki burcun özellikleri de zaten son derece uyumlu ve ılımlı olması ile meşhur. Onların önünde pek kimse duramaz! Her ikisinin de ruh hallerinin çok sık değiştiği gerçeğini atlamazsak istenilen kıvama gelir bu ilişki. Öyle Nasreddin hocanın dediği gibi: ” Ya tutarsa…” mantığı da değil. Tutar, mutlaka tutar da birazcık zaman alır hepsi o kadar.

İkili uyum konusunda oldukça yüksek bir seviyededir

Bir araya geldiklerinde herkesi kıskandıracak ilişkiler ortaya çıkar. İkilinin uyumunu etrafınızdaki canlı, neşeli ve konuşkan çiftlerde görebilirsiniz. Kova kadını insana güven ve umut veren bir yapıya sahiptir. Hem kendinden emin ve güçlü bir kadındır hem de kendisine sakladığı hassas yönleri bulunur. Bu yönlerini partnerine açtığı zaman ise, eğer anlayışla karşılanır ve güven bulabilirse bu ilişkiye sonuna kadar bağlanır.

İkizler burcu erkeği, kimi zaman dengesiz tutumları olsa da aslında duygusal dünyası çok geniş olduğu için ani değişimler yaşayabilen kişilerdir. Kova burcu kadını bu değişimlere uyum sağlayabilecek az sayıda kadından biridir. İki burçta entelektüel yapısı ile toplumda öne çıkar. Sergilerin, kitap söyleşilerinin, davetlerin her zaman aranan kişileridir.

Kova kadını ikizleri kendine çeker

Kova kadını aranan kadın olma potansiyeline sahiptir. Doğuştan gelen bir etkileyiciliği ve toplumsal bir yatkınlığı bulunur. Öte yandan, bu özellikleri ikizler burcu erkeğinin ona aşık olmasını sağlayacaktır. Birbirlerini buldukları zaman, bu ilişki bazen kavgalara sahne olsa da, içinde bol miktarda tutku ve heyecan da barındıracaktır. Bu da hem kadın hem de erkeğin bu ilişkiden kopmak istememesini sağlar.

Kova ve ikizler burçlarının tesiri altında doğan kişilerin yaşamlarında bazen yolları kesişmekte ve bu yolların başında ise aşk yer almaktadır. Her iki burcun birbirine karşı sevgisi, tavrı, tutkusu ve idealleri elbette ki farklılık gösterebilir. Fakat bu farklılıkların avantaja çevrilmesi için burçlardan yardım alınabilir. Bu burçlardan birine sahipseniz ve partneriniz diğer guruptan ise daha bilinçli adımlar ile aşkınızı daha verimli yaşayabilirsiniz. Bunun için öncelik olarak her iki burcu da kendi içinde değerlendirerek uyumlarını belirlemek gerekir.

Bu iki farklı burcun uyumu biraz değişiktir

Yer yer uyumsuzluk görünse de, çoğu kişide büyük bir uyum gözlenmiştir. Uyumun olduğu kişilerin, yükselenlerinden ötürü uyumlu olduğu düşünülmektedir. Çatışma ile geçen bir ilişki hayatı yaşarlar. Kova, daima partnerinin etkisi altında olduğundan söz dinleyen , uslu ve hanım hanımcık bir kadın olur. İkizler ise kısıtlayan, kıskanan ve çapkınlıkları ile ilişkide minik çaplı sarsıntılar yaratmaktadır ve bu zamanla ilişkiye zarar verdiğinden, kovanın kendi hayatına devam etmesi ile sona erer. Ben yerde kalmam, her türlü yalnız kalmam, kimse vazgeçilmez değildir düşüncesi ile kendini avutur. Kendilerine de fazla güvendikleri için de bunu başarırlar. Ama hayatlarının belli dönemlerinde eskiyi yad ederler ve keşkeleri en çok olan burçtur. Ama asla bunu belli etmezler. Güçlü bir duruşları bulunur.

Bu ikili nadiren uyum göstermekteir. Kuralları ve geleneksel bir yapısı olan kova erkeği, çizgisinin dışına çıkıldığı zaman, kendinden ödün vermekten ise ayrılmayı tercih ederler ve bu ayrılıkların çoğu severek olur. Koşullar, çevre, yaşam şekli, aileler, düşünce tarzı veya kültür gibi engellerin aşılamaması gibi durumlarda meydana gelmektedir ve çoğu zaman kovanın, ikizler kadınını hayatı boyunca anımsaması ile devam eder.

Tanıma verse geniş tutulmalı

Her iki tarafta gururlu ve güçlü bir yapıya sahip olduğundan, tutkular ile bir araya gelinir fakat sevgi ile sona erer. Bazı durumlarda nadiren de olsa şiddetli kavgaların olduğu ayrılıklar da gözlenmektedir. Bunların büyük bir çoğunluğu uzun yıllar boyu beraber olan çiftlerde görülmektedir. Özetle uyumları mümkün fakat iyi bir tanıma evresi geçirilir ve sağlıklı adımlar atılır ise. Eğer karakteristik özellikler törpülenip anlayış sağlanmaz ise yukarıda değinilen tüm sorunların yaşanması kaçınılmaz olur. Özetle her iki tarafın anlayışı ile uyum mümkündür.

Bir kere daha tebrik ediyoruz. AMAN NAZAR FALAN DEĞMESİN! Nerede ne yapacakları belli olmayan, bir öyle bir böyle davranan uçarı- kaçarı hallerin onları rahatsız etmemesi kadar harika bir diğer şey ne olabilir dersiniz? Tabii ki de hayatlarına gereğinden fazla müdahil olmamalarıdır. Ne olmuş yani birbirlerini sevdiler ise? Her şeylerine ama neredeyse nefes alıp-vermelerine bile karışacak değiller ya! Kim ne istiyorsa onu yapmaya devam edebilmeli. Bu derece de modern olabilecek güçte ve kuvvetteler. Herkesin başına konmaz!

Birbirlerini anlamaları gerekir

Sevdikleri zaman tam sevecekleri gayet güzel bir şey fakat; sevgiye yükledikleri anlam zaman içinde değişmeye başlar ise ki başlar bu da bir anlaşmazlık konusu olabilir. Her ne kadar son derece mantıkları başlasalar da ilişkilerinde zaman geçtikçe bu kadınlar daha hassas olmaya başlayabilirler. Yani; onu tanıdıkça, son derece şık giyimli ve bakımlı ikizler erkeğine daha da bağlanır hale gelebilirler. Bu yakışıklılar da aynı bağlanma ile karşılık verirler ise ne ala… Ama yok veremezler ise giderler, yani; kaçarlar!

O zaman kova kadını çok yaralanabilir, hatta; hiç toparlanamayacak gibi de hissedebilir ama toparlanır. Fakat; yukarıdaki durum partnerinin başına gelirse ki gelebilir! İşte o zaman kurtuluşu yoktur. Pek toparlanamaz o. Bu yüzdendir belki kadınlara pek güvenmeyişi. Ama yine de cesur olmak zorunda olduğunu bilmeli! Gelişi güzel yaşayan bir adam olmak… Daha nice kalp kırgınlıkları doğuracak sebep bulmak istesek buluruz da buna gerek yok! Tek dileğimiz gerçek bir ilişkinin hakkını verebilecek özellikleri taşıyan kişilerin bir araya gelmesi olur. Öte yandan duyguların değişken olduğu malum!

Sevgi ve tutkuyu hissederler

Çok iyi yalan söyleme özellikleri olan ikizler, tatlı dilli olduğundan istediği her şeyi yaptırabilme gücüne sahiptir ve eğer gerçekten severse, sevginin en güzelini partnerine hissettirir. Tutkulu ve eğlenceli bir partner olur. Gelecek hayalleri kurmanıza sebep birçok neden verir. Asla kimseyi kandırmaz. Kelime oyunlarını çok iyi yaptığı için bunu size mutlaka söyler.

Örneğin beni seviyor musun? diye sorarsınız, eğer seviyorsa net bir ifade ile söyler ve bundan çekinmez. Ama sevmiyor ise , sevmeseydim niye yanında olayım, sevmesem şöyle böyle olmazdı gibi geçiştirme dolu cümleler kurar. İkizler burcu kadını ise çılgın ve muzip halleri ile akılda kalır. Sevimli ve çekiciliği aynı anda barındırırlar. Bu nedenle girdikleri ortamda hemen dikkatleri üzerine çeker. Kadınsı, seksi ve cilveli yapısı olduğundan eşleri tarafından oldukça sevilirler.

Karakterleri uyumludur

Bu ikilinin şıklık düzeyleri birbirini o kadar tamamlar ki, neredeyse tüm hayatları kendilerininki gibi zannetmeye başlayıp gerçek hayattan bile kopabilirler. Tutkunun baş döndürücü etkisi olarak da alabiliriz bunu, sorun yok yani. Her ikisinin de arkadaş çevresinin biraz kabarık olmasından dolayı birbirlerine istedikleri zamanı ayıramayacak olmaları da minnacık bir problem olma hususu! Ama akıllı davranabilirler ise hem arkadaşlarını hem de sevdiğini üzmezler gibi geldi bize. Ha! Etrafta başkaları için kavga eden çok çift var doğru diyorsunuz! Ama bu ikilinin karakterlerindeki insanlar genelde çok aşırı kıskanç olmadıklarından olsa gerek olayı çok iyi bir şekilde kapatabilirler.

Mesela; taraflardan uzun süredir yapmak isteyip de bir türlü zaman ayıramadığı bir şeyi ötekinin, onun bu isteğini ayaklarına sermesi durumunda kavga başlamadan bitmiş demektir. Helal olsun! Yine ikilimiz ciddi ilişkilerin insanları oldukları için lakayt kaçabilecek ne kadar hareket varsa hepsinden itina ile uzak duracaklardır! İyi de yaparsınız. Sizin gibi karakterleri oturmuş, eli-ayağı düzgün insanlara başka yakışmazdı zaten! Beraber oldukları kişileri asla yarı yolda bırakama gibi kötü alışkanlıkları hiç olmadı. Bu nedenle anlaşamadıklarını düşündükleri zaman bile kimse kırılmadan bitirmeyi de en güzel şekilde başarabilecek ender çiftlerden bu ikili.

İlişkiler aslında tam bir romantik komedi filmlerinde gördüğümüz aşklara benzer

Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün gibi görünür fakat, ilişkiye başladığında karşısından ciddiyet görmek ister. Başlarda birbirlerine sinir olan, zaman geçtikçe doğru gelişen olaylar sayesinde filmin sonunda birlikte aşık olan çiftlerimiz,bu ikilinin  durumunu yansıtır. Her zaman destan yazmanın peşinde, sadece özgür ruhlarının esiri olan bu kadınlar için dış görünüşü de iç görünüşü de iyi olan adamlar yakışır!

Güçlü yanları her ne kadar bu erkekleri her zaman korkutacak olsa da… Eninde sonunda bu kadınları elde etmek isteyecek olan bu adamlar için aman aman bir soru işareti olmayacak gibidir ilişkide. Zira aradıkları kadında istedikleri tüm yetenekler bu kadında… Hayatın her zaman sürprizler ile dolu olduğunun farkında olan bu kadın aşık olacağı adam ile geçireceği hayatın gerçeklerinin de hayallerinin de çok iyi hesabını yapabilir ve kolay kolay yanılmaz da! Bu da bu adamı haddinden fazla etkiler! Sarsıcı bir hamle olmuş olur.

Özgürlüklerine düşkün ve kısıtlamalardan hoşlanmamaktadır

Değişik yerler görmekten ve farklı insanlar tanımaktan hoşlanırlar. Kova burcu genelde duygusal, dost canlısı ve zekidir. Kendisine benzer özelliklere sahip olan ikizler burcu konuşkan, dışa dönük ve seve can tavırlarıyla göze çarpar. Bu yüzden birbirlerinin bireysel özgürlüklerine ayak uyduracaklardır. İsmi gibi çift karakterli ikizler ilişkilerinin insanı değildir. Birçok ruh halini beraber yaşayan bu burç ne istediğini tam olarak ifade edememektedir. Bu yüzden ikizleri kendisine aşık edecek kişiden onu çeken büyük bir şey olmalıdır. Kovanın soğuk ve ilgisiz tavrı onlar tarafından ilgi çekici bulunur. Her ortama uyum sağlayabilen, ama pekte ilişkilerin insanı olmayan kova burcu partnerinin çekimine kapılabilir. Onun ruh halimdeki değişimleri anlayarak nasıl davranması gerektiğini belirleyebilir.

Mutluluk uyumu nasıl olur?

Bu iki burcun mutlu olma potansiyeli çok yüksektir. Ancak bazen şansızlık onları da vurabilir ve hayatlarında başarısız olabilirler. Birbirlerine karşı saygılı ve dürüst oldukları sürece ilişki ve mutluluk uyumları daha çok artar. İkizler kişisinin bazen ortaya çıkan kendini beğenmiş ve ukala tavırlar, partnerinde ise bencillik ve tartışmaya yatkın olması bu ilişkiyi kötü yola sürükleyebilir. Ama bu yönlerini bastırmaya başarabilirlerse mutluluğu tekrardan yakalayabilirler. Her iki burcunda sanata olan düşkünlükleri, entelektüel yanlarını, sosyal hayata olan ilgileri gibi hem kova hem ikizlerde bulunan özellikleri ortak bir yaşama yedirebilirlerse çok mutlu ve verimli bir birliktelikleri olacaktır.

İletişim konusunda çok açık ve birbirlerine karşı oldukça dürüst olan bu çift, ayakları yere basan bir ilişki kuracaktır

Bu da ilişkinin uzun yıllar devam etmesine olanak tanıyacaktır. Bu canlı ve dolu dolu ilişki, evlilik ile sonuçlandığı zaman ise başlangıç safhasında birtakım sorunlar yaşanabilir. İkisi de sorumluluk almayı sevmez, bir evi idare etmenin gerçeği ile karşılaşınca kavgalar baş gösterebilir. Ancak bu ikili arasındaki uyum, bu sorunların da üstesinden gelmeye yetecek düzeydedir. Bu nedenle uzun ve güzel bir ilişki onları beklemektedir. Kova kadının en çok eğlendiği, zevk aldığı, sohbetini sevdiği burçlardan biri ikizler erkeğidir.

İki burçta havalı ve uyumlu bir yapıdadırlar. İlk başlarda hiçbir sorun yaşamadan bir araya gelebilirler. İkizler erkeği, yaratıcı ve aşk konusun da oldukça yenilikçi bir yapıdadır. Bu yapıları kova kadınının her zaman dikkatini çeker. İkizler, partnerinde sadece aşk hayatında değil, hayatla ilgili de olumlu etkiler yaratır. Kadınının yenilikçi tarafını ve hayata olumlu bakışını geliştiren bu erkekler, ilişki boyunca uyumlu, sosyal, anlayış konusunda iyi bir seviyeye ulaşan çift olmalarını sağlayacaktır.

Anlaşabilir mi?

Birbirlerini anlamaları ve iletişim sıkıntısı yaşamamaları anlaşmalarına neden olur. Kova kadını da en az partneri kadar canlı ve enerjik kişiliğe sahip olur. Bu yüzden gidilen yerlerden yapılan aktivitelere kadar, her iki tarafta hiçbir zaman sıkılmayacaktır.

Beraber uyum içinde çalışırlar

Kova burcu kadınıyla çalışanlar orijinal ve üretken benliğine saygı duyarlar. Özü sözü doğrudur. Kendine özel stilleri vardır. İş yerinde radikal kararlar almasıyla dikkat çekmektedir. Kökten değişim yaşatmaya çalışırlar. Önceden ne yapacağı belli olmaz ani kararları vardır. İkizler erkeği ise buna yakın olarak herkese dostça yaklaşır ve şakacıdırlar. Birlikte çalıştığı insanlara büyük bir ilgi gösterir. Sürekli hareketli bir yapısı vardır bu yüzden çevresindeki insanların aklını karıştırır. İkizlerin hızlı çalışan ve aktif bir zekası olduğu için çevresindeki ağır çalışan kişilere dayanamazlar. İsteksiz ve keyifsiz oldukları zaman işlerine pek yoğunlaşamazlar hatta telefonlarına bile bakmazlar. İş yerinde ikizlerle olmak keyif vericidir.

Kova Kadını ile İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

Bu ikili birbirlerini anlayarak birbirlerinin bireysel özgürlüklerine ayak uyduracaklardır, tutkulu bir ilişkiye sahip olacaktırlar. İkisi de entelektüeldir, birlikte güzel uyum yakalayacaklardır. İkisi de pek evlilik burcu değildir. Evlenmeleri uzun zaman alabilir. Ancak Evlilikleri süresinde ikisi de ortak kararlar alarak, sorumlulukları paylaşarak ilerleyecekleri için sorun yaşamazlar ve evlilikleri çok daha uzun ve kalıcı olur.

Hem özgür hem de ciddi bir ilişki isterler

Eşlerine sadıktır ve onların yaşamlarında kısıtlamalar yapmaz. Evlilik boyunca kendini güvende hissetmek ister. Kendini tekrarlayan bir ilişki istemez sürekli yenilik arayışındadır. Bu yüzden kendisini kısıtlayan ve kurallar koyan bir ilişki onlar için problem yaratır. Özgürlüğüne düşkün olan bu burç sürekli aynı kişiyle zaman geçirmekten hoşlanmaz sürekli onunla olan bir eş ilişkilerini etkileyebilir. İkizlerin canlı, dışa dönük ve sosyalleşmeye arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi sevmesi onların ilişkilerinde kadın için istediği özgürlüğü yakalamasını sağlayabilir.

Aynı zamanda ikizlerin aşktan uzak oluşu ilişkide ciddiyet arayan bu kadın için problem oluşturabilir. Kova için özgürlükçü olmasına rağmen ilişki de ciddiyet istemektedir. İkizleri en iyi anlayacak ve onunla güzel bir uyum yakalayabilecek burçta kovadır. Bu ikili arasında ilişki genelde çatışmalar geçer. İkizler partnerinin üzerinde aktif rol oynamasını ister. Kovada evlilikte rolleri üstüne alır. Zamanla kurulan bu baskı kova kadını için ağır geldiğinde ilkinin boşanmasıyla son bulur.

Evlenmeden önce bir birlerini iyice tanımalıdırlar

Bu ikili arasında kovanın kurallara ve geleneklere bağlı oluşu ikizler kadının ne kadar sevse de ayrılmasına sebep olabilir. Genelde severek ayrılan burçlarda ayrılıklarında dış etmenler etkili olmaktadır. Bu iki burcun evlilikleri genel olarak mutlulukla son bulur. Bu ikili genel anlamda birbirini tamamlayan ve ilişkilerinde eğlencenin, yeniliklerin ve değişimle gelen mutluluğun eksik olmadığı bir yaşama sahip olurlar. Kişisel olarak farklılıklarından kaynaklanan zıtlıkları yoksa genel olarak uyumlu bir çifttir.

Evlenme öncesi hazırlığı nasıl olur?

Kova burcu kadını korkuları ve endişeleri bittikleri anlarda evlilik hayatına adım atar. İkizler erkeği ise ihtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı hayat tarzlarını paylaşacak olan kadını buldukları an evliliğe adım atar. Kovalar kendilerini güvende hissetmek için gereken hayat eşlerini bularak evlenmek isterlerken, partnerleri balıklama bir evliliğe adım atmazlar asla iyi düşünüp karar verirler.

Evlilik öncesi arkadaşlık uyumu

Baştan başa serüven bir dolu arkadaşlıkları vardır. Akıllı, cin gibi olan ikizlerin kendisinden farklı birisini bulması başta ona zor gelebilir. İkisi de geçmişte olan her şeylerini silerek arkadaşlıklarına devam ederler. İkisi arasında ara ara sürtüşmeler olabilir buna da tatlı kavgalar diyebiliriz. Kova burcu kadının içsel duygularını derindir yüzeysel duygulardan hoşlanmaz. İkizlerin değişen ruhu partneri için onun ruh hali pek yabancı gelmez.

Genel olarak iki burçta özgürlüklerinin kısıtlanmasından pek hoşlanmazlar. Değişik yerler ve değişik insanlar tanımaktan hoşlanırlar. Kova kadınları genellikle dost canlısı ve duygusaldır. Kendisine benzer olan ikizler burcu erkeği ise de konuşkan, dışa dönük, sevecen tavırlarıyla göze çarpar. İki burç da kendilerini ifade etmekte zorlanırlar. Kovanın ilgisiz ve soğuk tavrı onların tarafından ilgi çeker. Bu iki burç ta tutkulu bir evliliğe sahip olurlar. Eşlerine sadıktırlar.

İletişim nasıl olur?

Kova kadını hem zekanıza hem de sosyal yönünüze uygun bir eştir. Akşam eve geldiğiniz de her ikinizde ne olup bittiğini en ince ayrıntısına kadar anlatırsınız. İkizler oldukça karizmatiktir, herkesle iletişim kurmaya kalkar ama bu yanlış anlaşılmaması gerekir iletişim kurmaya bu kadınların daha çok ihtiyacı vardır. Kova bir akrep veya aslan gibi kıskanç değildir. Ancak sınırının zorlanmamasında fayda vardır.

İki burç bir araya geldiklerinde sosyal aktivite ve sosyal iletişime yönleri çok baskındır. Kova burcu kadınının sıra dışı özelliği ile partnerinin enerjisini bir tutmak mümkün değildir. Enerjileri size de fazla gelebilir. Her ikisi de gezmeyi, eğlenmeyi, sohbet etmeyi, seyahat etmeyi severler. Birlikte dışarı çıktıklarında evin yolunu bulamazlar. Gezdikleri yerleri ve gördükleri yerleri birbirlerine uyumlu şekilde anlatmayı severler.

Kova burcu kadını nasıl bir evlilik teklifi alır?

Bir ikizlerle hayatı birleştirmek istiyorsanız onlarla yaşlanmanız imkansız. Bitmek bilmez enerjileri, renkli karakterleri ve normallikle taban tabana zıt görüşleri ile yaşamlarından asla aksiyon olmaz. Kimsenin görmedikleri bir şekilde , duyulmamış sözlerle ve eğlenceli bir dilde yapılacak teklifle evlenme teklifi eder.

Kova kadını evlilik için ne ister?

Kova burcu kadını kimse de olmayan bir düğün ister. İmkansız olduğunu düşünse bile boş bir yüzme havuzunda bile düğün isteyebilir. Size harika bir eş ve arkadaş olabilir. Balayı konusunda eşinin isteğine bırakır. Kova kadınına ilginç tasarımlı bir cep telefonu, düğün hediyesi olarak anılabilir. Teknoloji onların en önemli ilgi alanları arasındadır.

Sosyal hayatları nasıldır?

Her iki burç da sosyalleşmeyi çok sevdikleri için sosyal hayatları çok renkli olur. Her iki tarafta arkadaş çevrelerine uyum sağlarlar ve sık sık dışarıya çıkarlar, hemen hemen her aktiviteye katılırlar. Kısa zaman da herkesin favori çifti olurlar. Kova için müzik, ikizler burcu erkeği için de edebiyat ön plandadır. Onlar daha çok gazetecilik, yazarlık gibi işlere yatkın olur. Kadınlar ise genellikle sanatçı yönlere yatkınlık olur. Meslekleri de hareketli olduğu için bu kişilerin sosyal hayatı da renkli olur. Yaşlanmaya başladıklarında bile kolay kolay durulmazlar. İlerde çocuklarından ve torunlarından bile çok sosyal hayatı olurlar çünkü yeni ve farklı şeyleri denemeyi severler.

Kova kadınına özel günlerde nasıl hediye alınmalı?

Kova burçları klasik hediyelerden asla hoşlanmaz. Hediye seçiminizde ince ayrıntısını düşünmeniz lazım. Hediyeyi düşünürken onu özel hissettirmeniz gerekecek. O yüzden biraz bütçenizi zorlamanız gerekiyor. Teknolojik hediyelere bayılırlar. Çünkü onlar çağa ayak uydurur. Fotoğraf makinesi alarak bol bol anı biriktirmesine ve en mutlu olduğu zamanları ölümsüzleştirmesine katkıda bulunmuş olursunuz. Astroloji el kitabı alarak böyle kitaplara ve araştırmaya ilgi duyar. Fotoğraf makinesinden sonra alabileceğiniz hediye albümdür.

Aldığınız albümü şüphesiz ki özenle dolduracağından emin olabilirsiniz. Kova kadını kendine ve dış görünüşüne özen göstermeyi sever. Güzelce giyinip dışarı çıkmak ve görenleri kendine hayran bırakmak ister. Bu yüzden sizden bir kristal kolyeyi bekleyebilir. Kaliteli yaşamayı severler. Kıyafetlerinin de marka ve modaya uygun olmasını ister. Eğer hediye alacaksınız son moda kıyafetlerden alabilirsiniz. Astrolojiye merak salmış bir kova kadınına teleskop hediye edebilirsiniz. Onun zevkine göre DVD hazırlayıp hediye edebilirsiniz. Filmlere çok bayılırlar.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.