Kahve Falında Kuru Kafa Görmek

Kahve Falında Kuru Kafa Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.386 kez okundu.

Kahve falında kuru kafa görmek yaptığınız işin çok zor olduğunu gösterir. Bazı sembollerle birleşmesi halinde etrafınızda kötü niyetli insanların olduğunu gösterir. Bu insanlar siz farkında bile olmadan arkanızdan iş çevirebilir, dedikodunuzu yapabilir hatta size iftira atabilir. Bu gibi insanları hayatınızdan derhal uzaklaştırmanız gerekir. Arkadaş seçimlerinizde daha özenli olmalı, girdiğiniz sosyal ortamlarda daha dikkatli olmalısınız. Hayatınızın her geçen gün daha hareketli bir hale geleceğini ve yaşadığınız olayların nedenini bulmak konusunda zorlanacağınızı gösterir.

Hayatınızda özellikle de iş hayatınızda yanınızda olacak insanları, güvenebileceğiniz insanları seçerken daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir. Siz genelde herkesi kendiniz gibi sanan, herkese çok çabuk güvenen biri olabilirsiniz. Ancak herkese bu şekilde yaklaşmanız etrafınızda kötü insanların bol bol bulunmasına neden olabilir. Bu insanlar size her anlamda ciddi zarar verebilir. Özellikle iş hayatınızda rakipleriniz bu şekilde güveninizi kazanarak sizi ciddi anlamda zarar uğratabilir. Hatta son zamanlarda sizi üzecek, yıpratacak olaylar yaşamış olabilirsiniz. Bütün bunlar yanlış insanlara güvendiğiniz için başınıza gelmiş olabilir. Bu konuda aslında ilk yapmanız gereken herkesten önce kendinize güvenmeyi öğrenmek olmalıdır. Çünkü herkese bu kadar kolay güvenmenizin nedeni kendinizi bir tür boşluk içinde hissetmeniz olabilir. Aşk hayatınızda çok yoğun duygular hissedeceğiniz bir dönemin habercisidir. Sevgilinize ya da eşinize karşı duygularınızı hissettirmeli, ona olan ilgi ve sevginizi belli etmelisiniz. Sevginizin paylaştıkça artacağına emin olabilirsiniz.

Geçmişten geleceğe hiçbir şey taşımak istemiyorsunuz ama asla unutamayacağınız anılarınız var. Bu yüzden de yaşadığınız şehri terk etmek ve kimsenin sizi tanımadığı diyarlara gitmek istiyorsunuz. Çocuklarınızın geleceği hakkındaki endişeleriniz sizi içe kapanık hale büründürüyor. Birkaç gün içerisinde çok mutlu olacağınız haberler alacaksınız ve eviniz şenlenecek. Nazara gelmemek için sürekli dua etmelisiniz.

Seni çekemeyen kişiler var etrafında. Sana gelecek bir sürpriz ile şaşıracaksın. Bu aralar olumsuz bir olay ile karşılaşacaksın. Ama olayın arkası refahlık. Herkesi birbirine düşürmeye çalışan birisi var. Dikkat etmeniz lazım. Sevdiğin kişi ile uzun bir tatile gideceksiniz. Bu sizin ilişkinize iyi gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git