Kahve Falında Kuru Kafa Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Kuru Kafa Görmek

Kahve falında kuru kafa görmek, fal sahibinin yaşadığı korku ve endişenin son bulacağı anlamına gelir. Kişinin hayalini kurduğuna aşka kavuşacağına ve bereket kapılarının sonuna kadar açılacağına işaret eder. Aile huzurunun artacağına ve işlerinin düzelerek eskisinden daha iyi olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde zorluklarla karşılaşacağınıza işaret eder. Sizi bekleyen zor günleri çok sabırlı ve kararlı yapınızla atlatacaksınız. Özellikle duygusal açıdan karmaşık geçireceğiniz bu dönemde, kısa süreli çıkmazlara gireceksiniz. Evliyseniz bu dönemde eşinizle biraz inişli çıkışlı bir dönem geçireceksiniz. Zaman zaman yaşadığınız kısa süreli tartışmalar, sizi birbirinizden uzaklaştırabilir. Fakat her ne yaşanırsa yaşansın bu durumların hepsi kısa sürecektir. Sadece bu dönemlerde birbirinize karşı kırıcı olmamanız, agresif söz ve davranışlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan sözler söylenip, her şey daha karmaşık bir hale gelebilir. Birbirinize olan güveniniz, sevginiz ve saygınız her zamankinden çok daha fazla olacak.

Eğer evli değilseniz, geçmişinizde kalan ve hala peşinizde olan birileri olduğu anlamına gelmektedir. Fakat geçmişte takılıp kalmamalı, sadece önünüze bakmalısınız. Bu dönemde yeni insanlar karşınıza çıkacak, yeni kişiler tanıyacaksınız. Bu dönemde karşınıza çıkacak olan yeni bir kişi, size ilgi duyacak ve tavırları ile sizin dikkatinizi çekmeyi başaracaktır. Hayatınıza alacağınız bu yeni kişi, hayatınıza renk, mutluluk ve neşe katacaktır. Ayrıca kafa denginiz olduğundan, beraber hoşça vakit geçirecek, mutlu olacaksınız. Bu kişi ile uzun süreli ve dolu dolu bir ilişki yaşayacaksınız. Kısa bir süre içerisinde de alacağınız bir evlilik teklifi ile hayatlarınızı birleştireceksiniz. Aileniz ile de çok iyi anlaşan bu kişi ile sağlıklı, mutlu ve neşeli bir hayat sizi beklemektedir.

Para Yorumu

Yoğun duygular yaşayacağınız bu dönemde, ruh halinizde oldukça fazla değişiklik yaşayacaksınız. Maddi olarak yükselişe geçeceğiniz bu dönemde, işlerinizde baya yükselişe geçecek ve bu sayede maddi kazancınız da artacaktır. Geçici olarak sıkıntı çekeceğiniz bu dönemde, aileniz her zaman yanınızda ve size manevi destek olacaktır. İş hayatınızda etrafınızda olan bazı insanlar yüzünüze gülüp, arkanızdan kuyunuzu kazıyor olabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Karar vermeden önce her ihtimali düşünmeli ve en az 2 kez düşünerek kara vermelisiniz. İş hayatınızda meydana gelecek olan rekabet, sizin maddi kazancınızı da etkileyebilir.

Arkadaş çevreniz içerisinden birisi ile kuracağınız bir iş ortaklığı, kazancınızı daha da arttıracaktır. Bu dönemde ailenizden birileri sizden maddi olarak yardım isteyebilir. Sizin sayenizde borçlarından kurtulacak ve sıkıntılarını atlatacaktır. Hormonal ya da strese bağlı olarak değişken zamanlar geçirebilirsiniz. Bu geçici bir dönem olacaktır, ama yine de sizi yıpratmasına ve üzmesine izin vermemelisiniz. Negatif düşüncelerinizi kafanızdan uzaklaştırmalı, her zaman, yaşadığınız her olaya olumlu yönlerinden bakmalısınız. Kısa bir süre içerisinde her zaman hayalinizi kurduğunuz gibi bir hayat sizi beklemektedir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem içerisinde ailenizle hiç olmadığınız kadar yakın bir dönem geçireceğinize ve kafa dengi bir dosta sahip olacağınıza yorumlanır. Etrafınızda kötü niyetli insanların da olduğunu gösteren bu sembol arkanızdan iş çeviren insanlar olabileceğinin işaretidir. Bu kişiler sizin başarılarınızı kıskanan kişilerdir. Çevrenizde size yakın insanlar olarak bulunan bu kişiler zamanla niyetlerini belli edecektir. Bu kişilerin farkına vardığınızda hayatınızdan mutlaka uzaklaştırmalısınız. Bu dönemde aileniz ve yakın arkadaşlarınız tarafından manevi destek göreceksiniz. Bu dönemde arkadaş seçimlerinizi de daha özenli yapmalısınız. Gireceğiniz yeni sosyal çevrelerde hayatınıza renk gelecektir. Hayatınızın her geçen gün daha hareketli ve renkli bir hale gelecektir.

Yakın çevrenizden birisi ile yakın bir zamanda yaşamış olduğunuz ufak bir tartışma biraz canınızı sıkmaktadır, fakat bu dönem küslükleri bitirmek ve aradaki buzları eritmek için en iyi dönemlerden biridir. Aileniz ile hayatınız hakkında aldığınız bazı önemli kararlar sebebiyle ufak bir gerginlik yaşayabilirsiniz, bunun sebebi vermiş olduğunuz ani değişiklik kararı olacaktır. Bu zamana kadar sizinle iç içe yaşadıkları için sizden ayrı kalma fikri ilk başta onlara zor gelecektir. Hayatınız ile ilgili önemli kararlar alırken mutlaka ailenize de danışmalı onların da fikirlerini almalısınız. Ne karar almış olursanız olun, aileniz ve sevdikleriniz ile her zaman bir arada olmasanız bile varlıklarını her zaman yanında hissedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde zirvede olacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Alacağınız sorumluluklar bu dönemde size biraz fazla gelebilir. Kendinizi hem fiziksel hem de metal olarak fazla yorabilirsiniz. Fakat kendinizi sadece işinize kaptırmamalı, arada dinlenmek için kendinize vakit ayırmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beden olarak sağlam olamazsanız, kafanızı da toplamanız zor olacaktır. İş hayatınızdaki başarınız kariyerinizde fazlasıyla yükselmenizi sağlayacaktır. Kariyer basamaklarını tırmanırken etrafınızdaki arkadaşlarınız ve aileniz en büyük destekçiniz olacaktır. İşiniz dolayısıyla yurt içi ve yurt dışı çok fazla seyahatte bulunacak ve bu seyahatler sırasında kendiniz için yeni imkanlar yaratacaksınız. Size yeni kapılar açılmasını sağlayacak olan bu işler, hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracak, yeni kararlar almanıza sebep olacaktır.

Eğitim hayatınız devam ediyorsa, bu süreçte karşınıza çok zorluk çıkacaktır. Fakat siz sabrınız, azminiz ve çalışkanlığınız sayesinde başarıdan başarıya koşacak, sınavlarınızı başarı ile vereceksiniz. Ayrıca kariyeriniz ile ilgili önemli girişimlerde bulunup, ciddi adımlar atacaksınız. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi kısa sürede elde edecek, istediğiniz hayatı sevdiklerinizle birlikte bolluk, bereket, mutluluk ve huzur içerisinde yaşayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu dönemde fiziksel sağlıktan çok ruhsal sağlığınız daha ön planda olmalıdır. Herkese hemen güvenmeniz, kısa sürede hayal kırıklığına uğramanıza sebep olmuştur. Bu zamana kadar yaşadıklarınızdan ders çıkartıp, insanları tanımaya, gerçek yüzlerini görmeye çalışmaya başlamalısınız. Aksi halde ruhsal sağlığınızı toparlamanız  zor olabilir. Bu konuda kendiniz çözüm bulamadığınız zamanlarda profesyonel yardım alabilirsiniz. Konuşup, içinizi dökmek her zaman iyi gelecektir.

Ruhsal sağlığınızın yanı sıra bedensel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Yoğun çalıştığınız bu dönemlerde doru beslenmeyi atlamamalısınız. Öğünlerinizi düzenli bir şekilde yemeli, sebze ve meyve tüketmeye dikkat etmelisiniz. Gerekirse gıda veya vitamin takviyesi almalı vücut direncinizi maksimumda tutmaya çalışmalısınız. Bağışıklık sisteminizin zayıflamasına izin vermemelisiniz. Aynı zamanda boş vakitlerinizi edineceğiniz hobilerinize ay da spora ayırmalı, yeteneklerinizi keşfetmeye çalışmalısınız. Oyalanmanızı sağlayacak bu tip aktiviteler, yoğun iş temposundan sıyrılıp az da olsa kafanızın dağılmasını sağlayacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.