Terazi Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.634 kez okundu.

Terazi burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu nedir? Aslan burcu erkeği genellikle kendine olan güveni ve bulunduğu ortamdaki üzerine çektiği dikkat ile bilinir, genellikle gösterişli ve dikkatleri üzerinde isteyen bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra gece hayatına olan düşkünlükleri de oldukça fazla olduğundan çapkınlıkları ile de bilinirler. Övgüyü çok sever ve her dakika övülmek isteyen bu burç erkekleri, her zaman ilişkide otoriter yapıya sahip olmak ister ve kendisine tıpkı burcu gibi, kral gibi davranılmasını ister.

Terazi burcu kadını ise güzelliği ile ön planda olan bir burçtur. Maddiyata çok düşkün olmayan bu burç kadını, güzelliğine oldukça düşkündür. Yalnızlıktan nefret eden bu burç kadını, ne olursa olsun hiçbir zaman yalnız olmayı tercih etmez. Bunun yerine sevse de sevmese de bir flört bulur ve flört eder. Bunun yanı sıra ise arkadaşlık konusunda da oldukça hassastır. Herkesi bıkmadan dinleyebilir. Arkadaşlarının dertlerine ortak olmayı çok sever.

Şuana kadar terazi kadını aslan erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise terazi kadını aslan erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

İkili arasındaki uyum ise gayet zor bir uyumdur. Bu uyum, çok fazla fedakarlık istediği gibi sabır da gerektiren bir birliktelik olacaktır. Yani zorlama bir birliktelik denilebilir. Bu birliktelik ile mutlu olmak için aşırı derecede aşk gerekir. Yoksa bu ilişki çok fazla ömrü olan ilişki değildir. Terazi kadını güzelliğine önem verir iken aslan burcu erkeği de çok fazla önem verir. Bu durum birbirlerini kıskanmaya kadar gidebilir iken ikisi de bu durumu çok fazla kaldıramaz.

Bu durumun haricinde eğer çok aşırı sevgi var ise bu birliktelik kıskanılacak şekilde de sürebilir. Ancak sevgi ve saygı ile sürdürülebilen bir ilişkidir. İki burç da şık giyinmeyi sever ve sürekli olarak eğlenmeyi seven burçlardır.  Birikim yapmak ikisinin de huyu olmadığından daha çok para harcamayı severler. Kazandıkları parayı doğrudan harcar ve birikim yapmak nedir bilmezler. Aslan erkeği kendine o kadar çok güvenir ki adım atması bile gücünü gösterebilir. Bu duruma terazi burcu kadını hayran olabilir.

Terazi Kadını Aslan Erkeği Uyumu

İkilinin bir çok ortak noktası vardır. İkisinin de idealleri aynıdır, iyimser yapıları ve doğal cazibeleri vardır. Terazi kadını sanata, müziğe ve edebiyata çok meraklıdır, oldukça zevklidir de. Terazi kadını kuralcıdır aslan erkeği de katı kurallarına katlanarak dış görünüşüne özen göstermeli. Aslan erkeğinin yağlı ya da sarkık vücudu varsa bu yatak ilişkilerinin bitmesine sebep olabilir. Terazi kadını koruyuculuğu sever ve erkeğini herkesten üstün tutar. Bu tavrı da erkeğinin şımarmasına ve ilişkinin renklenmesine neden olur.

Terazi Kadını ile Aslan Erkeği Burç Uyumu

terazi-burcu-kadini-aslan-burcu-erkegi

Terazi burcu kadını boş alanlara ihtiyaç duyar ve bağımsızlığı sever. Romantik yapısı sayesin de bir kırmızı gül aldığında partnerini öpücüklere boğarak ödüllendirir. Aslan erkeği sosyaldir ve kalabalık ortamları sohbet etmeyi sever. Çok mantıklıdır tartışmak yerine çözüm arar ve konunun derinine iner. Terazi kadını ve aslan erkeği birlikte iyi zaman geçirerek değişim dolu bir hayat geçirebilir. Aslan burcu erkeği tam terazi kadınına göredir. İyimser, hoşgörülü, tutkulu ve güçlüdür. Sadece odaya girişinizle bile terazi kadınının kalbini hoplatmanız mümkün. Tam bir romantik aşık olan aslan erkeği, terazi kadınını el üstünde tutar. Aslan erkeğiyle olan aşkınız tek düze olmaz. Fakat liderlik yapısına sahip olduğu için size hükmetmek ister. Size karşı çıkışların da alttan almak terazi kadınına düşüyor. Aslan erkeği terazi kadınının hayatında ki tek erkek olduğuna ikna olursa, etrafınızda ki erkeklerden rahatsız olmayacaktır.

Aslan Burcu Erkeği İle Terazi Burcu Kadını Uyumu

Terazi burcu kadını ve aslan burcu erkeği aşk uyumu, basmakalıp yargılardan sıkılanlar mı var aranızda? İşte bu ilişki tam size göre olabilir. Zarafet ve asillik timsali olan bu iki karakter karşısında dudağınızı ısıracaksınız. Başınızın dönme ihtimali de hiç yok değil! Bu kadar duygusal olup da bu kadar sözlü dile getiremeyen aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadını… Onlar lafta olmadığını biliyorlar bazı şeylerin de ondan. Hem de kimselerin bilemeyeceği kadar çok… Tutku; birine aşırı bağlanmanın ötesinde sahip çıkmanın diğer adı… Kolay kolay sevemez kolay kolay kimsecikleri hayatına alamazlar. Ama bir defa tutuldular mı, işte o zaman iş bambaşka bir hal alıyor. Kalplerinin sesini sonuna kadar açabiliyorlar. Arzularına kul, köle olmaya dünden razılar. Bu uğurda feda edemeyecekleri hemen hemen hiç bir şey yok!

Her iki taraf da benzersiz ve kusursuz… Tıpkı aradıkları gibiler. Yani; ”Biz birbirimiz için biçilmiş kaftan!” bu ses içlerini gıcıklatacak. Adeta aşk sarhoşluğu içinde dans ederlerken bulacaklar kendilerini. Sadece duygusal yönden değil tensel olarak da muhteşem bir uyum! Birbirlerine dokunmadan edemeyecekler. Bunun önüne geçmeye çalışsalar da karşı koyabilecek gibi değil! Bu noktada aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadınının kıskançlık krizlerine karşı çok dikkatli olmalarını öneririz. Yapacakları seyahatler ile zaman zaman dikkatlerini sadece kendileri üzerinden çekmek de fayda var! Birbirlerini tüketmeye başladıklarını fark ettikleri ilk anda müdahale etmeleri gerekir farklı etkinliklere başvurarak… Çevrelerindeki arkadaş gruplarında değişiklik yapılabilir. Her zaman tekrarlanan alışkanlıklar geçici olarak da olsa terk edilmeli gibi.

Terazi burcu ve aslan burcu uyumu, birbirlerine karşı savunmasız kalacak davranışlardan da son derece uzak durulmalı. Etkin fiziksel uyumlulukları yerini yorgunluklara ve kırgınlıklara bırakmaya çok müsait. Bu nedenle her zaman hassas olmayı elden bırakmamak aslan erkeği ve terazi kadını yüreğine su serpecektir. Unutmayın ki sadece ikisi tüm kızgınlıkları yok edebilir. Huzuru, küçük sarılmalar ile çok rahat sağlayabilirler. Duygusal anlamda gel-git yaşasalar da bedenleri buna zaten izin vermeyecektir. Sportif ve kültürel takipler artırılabilir. Böylece fazla enerjinizi atmanızı ve daha sağlıklı düşünmenizi sağlayacak zamana sahip olacaksınız. Belki bunun yanında gizlice ”En sevdiklerimiz” adlı vereceğiniz küçük bir parti ile son zamanlarda ihmal ettiğiniz dostlarınızın da gönlünü kazanabilirsiniz kim bilebilir? Belki evinizin içinde çok küçük değişikler de son derece iyi gelebilir. Balkonunuzda aşık olduğunuz kişi ile organik ürünler yetiştirebilirsiniz. Ya da küçük bir bahçe kiralık varsa bakabilirsiniz. Böylece doğal ve samimi bir ortamda sağlıklı besinler yetiştirme şansınız olmuş olacak hem de kötü enerjinizden toprağın o en cömert haliyle arınmış olacaksınız. Keyifli saatleriniz de yanınıza kar kalacak.

Terazi burcu kadını ile aslan burcu erkeği hayatı, mesela yaz sıcaklarında sevdiğiniz ile birlikte hala havuz keyfi yapmadıysanız bunu iki defa düşünmelisiniz. Kuvvetle muhtemel yoğun iş temposunun içinde bunu hep ertelediniz! İş ile aşk hayatını her ikisini de çok güzel idare ediyor oluşunuza kimsenin itirazı olmayacak, fakat kendinizi böyle küçük ödüller ile şımartmayı da bilin! Hala aileleriniz ile tanışmadıysanız anne ve babalarınıza muhteşem bir hafta sonu yaşatabilirsiniz. Terazi kadını ve aslan erkeği olarak her zaman ilişkiye ciddi bir hava katacak unsur olarak düşünmeyin bu tanışma faslını. Siz ikiniz de ne yaptığınızı bilen bireyler olduğunuz içi ailelerinize ne yaşatsanız da onlar sizi haklı bulacaklar ne olsa! Kolay bir parkurun olmasına da dikkat ederek treking yapmayı neden düşünmeyesiniz?

Terazi burcu ve aslan burcu burç uyumu, bunun yanında belki her gün onunla dışarıda buluşmayı seçebilirsiniz. Bir an bile ayrı kalmak sizin sinir kat sayılarınızı artıyor olabilir. Buna karar verecek olan biz değil tabi ki sizsiniz! Farklı şehirde olduğunuzdan dolayı dert yanmak size hiç yakışmaz işte! Her hafta sonu ya da iş hayatınızdaki en ufak boşluklarda soluğu onun yanında -zaten biz söylemesek de- alacaksınız. Ve bu inişler çıkışlar aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadınını birbirine her geçen gün daha da bağlayacaktır. Onu göremediğiniz her dakika onu daha da çok hayal edeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Zaten bir ilişkideki var olan engeller aşkı katmerleştirmesin de ne yapsın? Sevginin her geçen gün büyüyen bir his olduğunu onu çoğaltabilen kalplerde daha da anlamlı hale geldiğini etrafınıza kanıtlamış olacaksınız. Biliyoruz, biliyoruz! Sizin aranızdaki sevginizin herhangi bir kanıta ihtiyacı yok. Bu zaten onlar içindi. Aramızda kalsın bu sır! Bazen sırlara ihtiyacımız yok mu zaten?

Bu konumuzda terazi burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde terazi kadını aslan erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git