Terazi Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Uyumu

12.02.2016
Terazi Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu erkeği genellikle kendine olan güveni ve bulunduğu ortamda dikkati üzerine çektiği ile bilinir, gösterişli bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra gece hayatına olan düşkünlükleri de oldukça fazla olduğundan çapkınlıkları ile de bilinirler. Övgüyü çok sever ve her dakika övülmek isteyen bu kişiler her zaman ilişkide otoriteye sahip olmak ister ve kendisine tıpkı burcu gibi, kral gibi davranılmasını ister.

Terazi burcu kadını ise güzelliği ile ön planda olan bir burçtur. Maddiyata çok düşkün olmayan bu burç kadını, güzelliğine oldukça düşkündür. Yalnızlıktan nefret eder, ne olursa olsun yalnız olmayı tercih etmez. Bunun yerine sevse de sevmese de bir flört bulur ve flört eder. Bunun yanı sıra ise arkadaşlık konusunda da oldukça hassastır. Herkesi bıkmadan dinleyebilir. Arkadaşlarının dertlerine ortak olmayı çok sever.

Terazi Kadını ile Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Basmakalıp yargılardan sıkılanlar mı var aranızda? İşte bu ilişki tam size göre olabilir. Zarafet ve asillik timsali olan bu iki karakter karşısında dudağınızı ısıracaksınız. Başınızın dönme ihtimali de hiç yok değil! Bu kadar duygusal olup da bu kadar sözlü dile getiremeyen aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadını… Onlar lafta olmadığını biliyorlar bazı şeylerin de ondan. Hem de kimselerin bilemeyeceği kadar çok… Tutku; birine aşırı bağlanmanın ötesinde sahip çıkmanın diğer adı… Kolay kolay sevemez kolay kolay kimsecikleri hayatına alamazlar. Ama bir defa tutuldular mı, işte o zaman iş bambaşka bir hal alıyor. Kalplerinin sesini sonuna kadar açabiliyorlar.

Her iki taraf da benzersiz ve kusursuz

Tıpkı aradıkları gibiler. Yani; ”Biz birbirimiz için biçilmiş kaftanız!”, bu ses içlerini gıcıklatacak. Adeta aşk sarhoşluğu içinde dans ederlerken bulacaklar kendilerini. Bu noktada aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadınının kıskançlık krizlerine karşı çok dikkatli olmalarını öneririz. Yapacakları seyahatler ile zaman zaman dikkatlerini sadece kendileri üzerinden çekmek de fayda var! Birbirlerini tüketmeye başladıklarını fark ettikleri ilk anda müdahale etmeleri gerekir. Çevrelerindeki arkadaş gruplarında değişiklik yapılabilir. Her zaman tekrarlanan alışkanlıklar geçici olarak da olsa terk edilmeli gibi.

Uyumlular

İkili bir çift olarak güzel bir aşk hayatına sahip olabilir. Aslan burçları girişken, enerjik ve romantiktir. Yaşamayı çok sever ve sevdiği insana yaşamın en güzel yanlarını tattırmak ister. Terazi ise zariftir, sevecendir. Sevdiği kişiyi nasıl yanında tutacağını iyi bilir, anlayışlıdır. Aslan burcunun aşırı gururu kimi zaman partnerini rahatsız etse de dengeleyici ve uyumlu kişiliği sayesinde bu sorunu çözebilir.

İkilinin birçok ortak noktası vardır. İkisinin de idealleri aynıdır, iyimser yapıları ve doğal cazibeleri vardır. Terazi kadını sanata, müziğe ve edebiyata çok meraklıdır, oldukça zevklidir de. Aynı zamanda kuralcıdır ki bu sebepten aslan erkeği de katı kurallarına katlanarak dış görünüşüne özen göstermelidir. Koruyuculuğu sever ve partnerini herkesten üstün tutar. Bu tavrı da erkeğinin şımarmasına ve ilişkinin renklenmesine neden olur.

Sosyaller

İki burcun da sosyal olması sebebiyle kalabalık ve eğlenceli bir ortama sahip olacaklardır. Terazi burcu yalnızca iyi bir partner değil aynı zamanda da iyi bir dosttur. Aşklarında gerekli uyum yakalandığı zaman, ömür boyu sürdürülebilir. Bu ilişkide iki taraf da çok eğlenecektir.

Birbirlerini Tamamlarlar

Aslan burcunun muhtaç olduğu güven duygusunu partneri ona yaşatacaktır. Bu iki burcun insanı birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Eğer sorunlar karşısında vazgeçmeyip ilişkileri için çaba sarf ederlerse sorunların üstesinden gelmeleri pek de zor olmayacaktır.

Fedakarlık yapmaları gerekir

İkili arasındaki uyum ise gayet zordur. Bu uyum, çok fazla fedakarlık istediği gibi sabır da gerektiren bir birliktelik olacaktır. Yani zorlama bir birliktelik denilebilir. Bu birliktelik ile mutlu olmak için aşırı derecede aşk gerekir. Yoksa çok fazla ömrü olan ilişki değildir. İkiside güzelliğe çok fazla önem verir. Bu durum birbirlerini kıskanmaya kadar gidebilir iken ikisi de bu durumu çok fazla kaldıramaz.

Birbirlerini Dengelerler

Terazi kadını hayatında denge olması, en önemli arzusudur. Karar verme aşamalarında kararsızlıkları ile ön planda olduklarından bu durum aslan burcu erkeğinin yönetim isteğiyle birleştiğinde uyumlu bir ilişki oluşabilir. Ancak bu durum süreklilik kazandığında ve terazinin istekleri göz ardı edildiğinde ilişkide problemler oluşabilir.

Birbirlerine karşı savunmasız kalacak davranışlardan da son derece uzak durmalılar. Etkin uyumları yerini yorgunluklara ve kırgınlıklara bırakmaya çok müsait. Bu nedenle her zaman hassas olmayı elden bırakmamak yüreklerine su serpecektir. Unutmayın ki sadece ikisi tüm kızgınlıkları yok edebilir.

Romantizm Anlayışları Farklıdır

Terazilerin hayatlarında daima huzuru araması ve bunun için çabalamaları, partnerinin dikkati üzerine çekme istekleriyle birleştiğinde aralarında anlaşmazlıklar oluşabilir. Terazi kadınları hayatında genelde romantizm aramaya devam eder ancak partnerleri için romantizm daha çok diğerlerine sergileyebileceği bir gösteriş malzemesidir. Başkaları onun hazırladığı, yaşattığı romantizmi görmedikçe aslan erkekleri için bunun bir değeri yoktur. Terazi kadınlarının romantizm anlayışı ise daha çok kendi duygusal durumuyla ilişkilidir ve bu durum başkaları tarafından görülüp, değerlendirilsin istemez. Ancak aralarında yaşadıkları anlaşmazlıkları doğru şekilde iletişim kurarak çözebilirler.

Sınırlayıcı Bir İlişkileri Olabilir

Terazi burcu kadını boş alanlara ihtiyaç duyar ve bağımsızlığı sever. Partneri ise sosyaldir ve kalabalık ortamları sohbet etmeyi sever. Çok mantıklıdır, tartışmak yerine çözüm arar ve konunun derinine iner. Birlikte iyi zaman geçirerek değişim dolu bir hayat geçirebilir. Fakat liderlik yapısına sahip olduğu için size hükmetmek ister. Size karşı çıkışların da alttan almak terazi kadınına düşüyor. Aslan erkeği partnerinin hayatındaki tek erkek olduğuna ikna olursa, etrafınızdaki erkeklerden rahatsız olmayacaktır.

Duygu ve mantıkları arasında denge kurmaları gerekir

Terazi burcu kadının naifliği ve kibarlığı sevmesi, aslan erkeğinin düşündüğü her şeyi istediği gibi söylemesi isteğiyle birleştiğinde ilişkilerinde çatışmalar oluşabilir. Ancak terazi, hayatının her alanında olduğu gibi duyguları ve mantığı arasında da denge kurması göz önüne alındığında içinde olduğu ilişkiyi değerlendirme kapasitesine sahiptir. Bu sebeple onun içine girdiği tartışmalarda sürekli adil olma ve olayları objektif değerlendirme isteği kendi ilişkisine de yansıyarak, tartışmaların sağlıklı şekilde çözülmesine sebep olur.

Dikkat kendi üzerlerinde olsun isterler

Aslan erkeği, tıpkı bir aslan gibi ilişkilerinde yöneten tarafta olmak ister. Bu yönüyle lider olmayı, yaşam dolu olmayı temsil eder. Doğal davranmayı severler ancak bu durum kendilerinin çekici olduklarını düşünmesi ve kimsenin onlara karşı koyamayacağı düşüncesiyle birleştiğinde karşı taraftan ukalalık olarak algılanabilir. Güce ve gösterişe önem verdikleri kadar bunu dışarıda sergilemekten de ayrıca hoşlanırlar.

Dikkat çekmekten hoşlandıkları için eğer bir ortamda yeterince dikkatleri üzerine çekemediklerini fark ederlerse dikkat çekmek için zaman zaman karşısındakileri utandıracak şekilde konuşabilir. Dikkat çekmek sadece ilişkilerinde yada bulundukları ortamda değil aynı zamanda yaşam koşullarıyla da ilişkilidir. Lüks ve şatafatlı bir yaşam için maddi kazancı önemserler. Güç istekleri sebebiyle insanların kendisine ihtiyaç duymasını isteyip bu ihtiyacı oluşturmak için de çabalayabilirler.

Ortak hobileri vardır

Sportif ve kültürel etkinlikler yapabilirsiniz. Böylece fazla enerjinizi atmanızı ve daha sağlıklı düşünmenizi sağlayacak zamana sahip olacaksınız. Belki bunun yanında gizlice ”En sevdiklerimiz” adlı vereceğiniz küçük bir parti ile son zamanlarda ihmal ettiğiniz dostlarınızın da gönlünü kazanabilirsiniz kim bilebilir? Belki evinizin içinde çok küçük değişikler de son derece iyi gelebilir.

Balkonunuzda aşık olduğunuz kişi ile organik ürünler yetiştirebilirsiniz. Yada küçük bir kiralık bahçe bakabilirsiniz. Böylece doğal ve samimi bir ortamda sağlıklı besinler yetiştirme şansınız olmuş olacak hem de kötü enerjinizden toprağın o en cömert haliyle arınmış olacaksınız. Keyifli saatleriniz de yanınıza kar kalacak.

Birbirlerinin farklı yönlerini keşfederler

Bunun yanında belki her gün onunla dışarıda buluşmayı seçebilirsiniz. Bir an bile ayrı kalmak sizin sinir kat sayılarınızı artıyor olabilir. Buna karar verecek olan biz değil tabi ki sizsiniz! Farklı şehirde olduğunuzdan dolayı dert yanmak size hiç yakışmaz işte! Her hafta sonu ya da iş hayatınızdaki en ufak boşluklarda soluğu onun yanında -zaten biz söylemesek de- alacaksınız ve bu inişler çıkışlar aslan burcu erkeği ve terazi burcu kadınını birbirine her geçen gün daha da bağlayacaktır.

Onu göremediğiniz her dakika daha da çok hayal edeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Zaten bir ilişkideki var olan engeller aşkı katmerleştirmesin de ne yapsın? Sevginin her geçen gün büyüyen bir his olduğunu onu çoğaltabilen kalplerde daha da anlamlı hale geldiğini etrafınıza kanıtlamış olacaksınız. Biliyoruz, biliyoruz! Sizin aranızdaki sevginizin herhangi bir kanıta ihtiyacı yok. Bu zaten onlar içindi. Aramızda kalsın bu sır! Bazen sırlara ihtiyacımız yok mu zaten?

Birbirleri için zaman yaratmalıdırlar

Mesela yaz sıcaklarında sevdiğiniz ile birlikte hala havuz keyfi yapmadıysanız bunu iki defa düşünmelisiniz. Kuvvetle muhtemel yoğun iş temposunun içinde bunu hep ertelediniz! İş ile aşk hayatını her ikisini de çok güzel idare ediyor oluşunuza kimsenin itirazı olmayacak, fakat kendinizi böyle küçük ödüller ile şımartmayı da bilin! Hala aileleriniz ile tanışmadıysanız anne ve babalarınıza muhteşem bir hafta sonu yaşatabilirsiniz.

İlişkiye ciddi bir hava katacak unsur olarak düşünmeyin bu tanışma faslını. Siz ikiniz de ne yaptığınızı bilen bireyler olduğunuz içi ailelerinize ne yaşatsanız da onlar sizi haklı bulacaklar ne olsa! Kolay bir parkurun olmasına da dikkat ederek trekking yapmayı neden düşünmeyesiniz?

Terazi Kadını ile Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Uyumlu Bir Evlilik Yaşarlar

Teraziler aşırı kararsız bir yapıya sahip olduklarından evlilik kararı almaları epey güç olacaktır. Doğru partneri bulduklarından emin olmaları gerekmektedir. İki taraf için de güven çok önemlidir ve daima birbirlerine destek olurlar. Sorumlulukların paylaşılması çok önemlidir. İçgüdüsel olarak birbirlerini sahiplenirler ve korurlar. Aslan burcunun yönetme isteği ve partnerinin bağımsızlığına olan düşkünlüğü arasındaki zıtlığa dikkat etmek gerekmektedir. Fakat aradaki uyum ve çekim sorunların kolayca aşılmasına yardım edecektir. Eğlenceli ve hareketli bir evlilik yaşamına sahip olabilir.

Birlerine Adanırlar

Sanata ve estetik güzelliklere olan düşkünlükleri nedeniyle işler romantik ve zarif bir şekilde ilerleyecektir. Birbirlerine dünyanın merkeziymişçesine sevgi ve bağlılık gösteren bir çift olmaları muhtemeldir.

Aslan burcu erkeği tam terazi burcu kadınına göredir. İyimser, hoşgörülü, tutkulu ve güçlüdür. Tam bir romantik aşık olduğundan partnerini el üstünde tutar. Onunla olan aşkınız tek düze olmaz.

Ailelerini Önemserler

Terazi burcu kadını için evi, ailesi çocukları çok önemlidir, bu sebeple eşi bunun bilincinde olmalıdır ve evlilik süresince ilgisini daima belli etmelidir. Terazi kadını küçük sürprizleri bile büyük bir cömertlikle ödüllendirir. İkili kalabalık bir çevreye sahip olarak güzel bir aile yaşamına sahip olabilir.

Aralarındaki sevgi ve saygı önemlidir

Bu durumun haricinde eğer çok aşırı sevgi var ise bu birliktelik kıskanılacak şekilde de sürebilir. Ancak sevgi ve saygı ile sürdürülebilen bir ilişkidir. İki burç da şık giyinmeyi sever ve sürekli olarak eğlenmeyi sever.  Birikim yapmak ikisinin de huyu olmadığından daha çok para harcamayı severler. Kazandıkları parayı doğrudan harcar ve birikim yapmak nedir bilmezler. Aslan erkeği kendine o kadar çok güvenir ki adım atması bile gücünü gösterebilir. Bu duruma partnerini hayran olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.