Kova Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Kova Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
11 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.998 kez okundu.

Kova burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu nedir? Kova burcu kadınları kendilerine özgü tarzları, kurallara aykırı kişilikleri, geleneklere karşı gelen yapısıyla bilinirler. Onlar için özgürlükleri çok önemlidir. Özgürlükleri onlar için vücutlarına aldıkları solunum kadar önemlidir. Eğer vücut soluk almazsa nasıl ki vücut paniğe girerse, özgürlüğü kısıtlanan ya da kısıtlanma tehlikesine girdiğini hisseden kadın için de aynı durum söz konusudur. Paniğe kapılırlar ve belki de yengeç burcu erkeğiyle aralarındaki yegâne anlaşmazlık bu şekilde ortaya çıkar. Çünkü insanlara kolay kolay güvenemeyen yengeç erkekleri sorgulamayı ve bilgi edinmeyi doğal olarak isterler.

Yengeç erkeği, tıpkı sudan karaya çıkan yengecin insan temasında kabuğuna çekilmesi gibi kendi kabuğunda yaşamak isterler. Bu kabuğun sınırlarındaki özgürlüğü severler ve sınırları içine aldıkları insanları da zorluklarla kabul ederler. Çünkü hayatlarına bir kez aldıkları kişiyle ömürlük düşünecek kadar ileri görüşlü ve kalp kırıklıkları yaşamak istemeyecek kadar da gururludurlar. Gururları onlar için çok önemlidir. Tükürdüklerini tekrar yalamamak için, gururlarına zarar verecek durumdan kaçınmak için, insan ilişkilerinde kova kadının girişken ve canlı yapısına karşın daha içe dönüktür.

Yengeç burcu erkeği fazlasıyla evcimen ve hatta tam bir ev erkeğidir desek yeridir. Tam bir aile babasıdır. Evlerinin korunaklı yuvasını, kendisini güvenli hissettiği yerde kalmayı isterler. Kova kadını yengeç erkeğine göre özgürlüklerini sınırlı bir alanda yaşamaktansa, dünyayı gezmeyi, farklı insanlarla tanışmayı, yeni bilgiler öğrenebilecekleri her ortamı uzun süre durağan kalmaya tercih ederler.

Şuana kadar kova kadını yengeç erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise kova kadını yengeç erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Kova burcu kadını zayıf karakterli ya da yanında kendisini güçsüz olarak hissettiği erkeklerden haz etmezler ve uzun süreli bir ilişki düşünülemez. Karşı tarafın sessiz ve sakin yapıda olması kendisini hayal ettiği güvendiği kollarda bulamadığını hissettirecektir.

İlk görüşte aşk olsun ya da anlık bir hoşlantı sayesinde başlanılan ilişkiler başlangıçta karşılıklı anlayış sayesinde yürüyor gibi gözükse de zamanla kişilerin birbirlerinin huy, tavır ve bakış açılarındaki farklılıkların ortaya çıkmasıyla durum süreğen gitmeyecektir. Taraflar birbirleri için uygun yapıda olmadıklarını anladıktan sonra eğer, anlaşarak ayrılabilirler. Çünkü sürekli ve uzun süreli bir ilişki ihtimali çok azdır.

Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Aşk konusunda kova kadınının en son uyum sağlayacakları burç Yengeç erkeğidir. Yengeç erkeği özel bir ilişki peşinde koşarken kova kadını sosyal ve aktif şekilde yaşamayı tercih eder. Bu nedenle ilişkilerinde farklı bir yaşam tarzı, farklı bir bakış açısı söz konusu olur. Kova kadını ve Yengeç erkeğinin evli olduklarını düşünürsek, kova kadını dışarıya yönelik olacaktır. Sürekli aklı sosyal yaşam, sosyal çevre, eğlenceli gruplar da olacaktır. Yengeç erkeği ise sakin, evinde oturmaya önem veren ilişkisine sahip çıkan bir kadın hayal edecektir. Durum böyle olunca ilişkilerinde kavgalar, istenmeyen sonlar, atışmalar söz konusu olacaktır. Kova ve yengeç ilişkilerinde çok dikkatli olmak gerekir çünkü her an ne olacağı belli olmaz. Yengeç erkeği duygusal yapıdadır ve aşkı tutkuyu iliklerine kadar yaşamak ister. Hayatında ki kadını dünyanı en mutlu insanı yapar, sevdiğini göklere çıkarır desek az olmaz.

Kova Kadını ile Yengeç Erkeği Burç Uyumu

kova-burcu-kadini-yengec-burcu-erkegi

Kova burcu kadını çapkındır ve yengeç erkeğini rahatsız eder. Yengeç sadık olmayı ve karşısındakinden de sadakatli olmasını bekler. Kova kadını yengeç erkeğiyle arasında ki ilişkinin ciddi olduğunu unutmamalı. Eğer ciddi düşünmüyorsa da yengeç ile olan ilişkisini noktalandırmaları gerekir. Çünkü yengeç erkeği bir ilişkiye başladığı an kendini kadınına adar.

Yengeç Burcu Erkeği İle Kova Burcu Kadını Uyumu

Yengeç burcu erkeği hayatlarında yer alacak olan ilişkinin önemli bir değere sahip olmasını ve bu ilişkinin çok özel bir ilişki olmasını istemektedir. Kova kadını ise her ne kadar ilişki isteyecek durumda olsa dahi her zaman ilk olarak özgürlüğünün elinden alınmaması için çaba sarf edecek ve sosyal yaşamından asla ve asla vazgeçmeyecektir. Peki birbirlerine bu kadar ters olan iki grubun uyumuna baktığımız zaman diyebileceğimiz şey ne olabilir? Biz kısaca dile getirelim. Bu iki kişi göz atıldığı zaman en son bir araya gelebilecek iki insan olurlar.

Kova burcu kadını ile yengeç burcu erkeği aşk uyumu, kova burcu kadını ister evli olsun isterse de ilişki içerisinde olsun her daim bir gözünü sosyal hayatında yer alan kişilerden eksik tutulmayacaktır. Hem hayatındaki kişiye hem de aynı zamanda etrafında yer alan arkadaşlarına vakit ayırmak için bir ayağını dışarı tutmuş olacaktır. Fakat kova burcu kadını her şeyden önce her zaman evinde ve ailesinin yanında olmaktan daha fazla huzur alacak ve dışarıda sakınmak onun için çok da önemli bir şey olmayacaktır. İşte birbirleri için bu kadar zıt karakterlere sahip bu iki kişinin bir araya gelmesi her zaman bir tarafının kırılmasına sebep olacaktır.

Bu ilişki esnasında hassas olan yengeç burcu sürekli hayal kırıklığı yaşadığını düşünecektir. Bu ikilinin bir araya gelmesi bu sebepten dolayı pek hoş olabilecek bir ilişkinin ortaya çıkabileceğini bizlere söyleyemez. Birbirinden çok farklı olan bu iki kişi birbirleri arasındaki değişik düşünceleri fark etti ise daha da çok kavga etmeye ve böylece birbirlerini yıpratmaya başlayacaklardır. Bu sebepten dolayı bu ikilinin birbirlerinden uzak durması en mantıklı olandır.

Kova burcu ile yengeç burcu burç uyumu, yengeç burcu erkeği her zaman hayatında yer alan kadına sadık kalmayı ve bir tek onunla beraber ciddi bir yolda ilerlemeyi düşünmektedir. Fakat kova kadını ciddi ilişki konusunda bazen ürkeklik yaşayabilir. Eğer ki bu kadın ciddi bir ilişki düşünüyorsa bu erkeği hayatını almalıdır. Yoksa bu erkeğin üzecek hareketler sergiler. Su grubunun üyesi olan yengeç burcu erkeği oldukça sabırlı bir yapıya sahiptir. Hava grubundan olan kova ise rahat yapısı ile dikkatleri çekmektedir. Birbirlerinden farklı olan bu iki kişi ilk başlarda çok güzel günler görmekte ve ardından birbirlerinin huylarını tanımaya başladıkça tartışmalar içerisinde girmeyi başarmaktadır. Fakat bazen bu iki kişiyi birbirinden oldukça farklı olan bu karakterleri sayesinde birbirlerini daha da çok çekip daha fazla duygu içerisinde kendilerini bulabilmektedirler.

Kova burcu ile yengeç burcu uyumu, eğer ki birbirlerini çok seven bu iki kişi birbirlerini anlamak için biraz hatta bayağı bir fazla çaba sarf etmeye kalkarlarsa birbirleriyle çok mutlu günler yaşayacaklardır. Çünkü kova kadınının rahat ve macera dolu hayatı yengeç erkeği sabırlı hareketleri ile birleştiği zaman birbirlerini orantılı olacak bir hal alabilmektedir. Bu kadın zaman içerisinde bu erkeğin yavaş olan hareketlerini tutulacak ve kendini onun içerisinde iç dünyasını çözerken bulacaktır.

Kova kadını ile yengeç erkeği hayatı, yengeç erkeği ise bu kadının içerisinde yer alan enerjiyi fark ettiğinde onu dünyası içerisinde koşturmak isteyecek ve o rutin olan hayatından çıkıp adeta rengarenk olan farklı bir dünyanın içerisinde kendini bulacaktır. Bunun için bu iki kişi biraz çaba sarf eder ve birbirlerinin bu şekilde farkına varıp anlarsa adeta çok güzel bir ilişkiye sahip olabilirler. Yani bu ilişki yarı yarıya olan, olur veya olmaz olarak kişilere bağlı olabilecek bir sonucu bize göstermektedir. 100 üzerinden bakıldığı zaman 50 puan ile olma ihtimali ya da olmama ihtimali yer almaktadır.

Bu konumuzda kova burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde kova kadını yengeç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git