Kahve Falında Fiyonk Görmek

Kahve Falında Fiyonk Görmek
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.420 kez okundu.

Kahve falında fiyonk görmek fal sahibinin işi ile ilgili birtakım karışıklıklar yaşadığını fakat çok yakın zamanda hepsinin çözümlenerek rayına oturacağını simgeler. Her ne kadar işin işinden çıkılmaz gibi görünse bile bir anda hepsi yoluna girecektir. Aynı zamanda ruhsal enerji ile yorumlanır ve fal sahibinin bu aralar kendisine dikkat etmesini ve kimseyi kafaya takmamasını öğütler.

Bir diğer anlamı ile değer verdiği bir insandan umulmadık anda gelen hediyenin habercidir. Bu hediyeye çok şaşıran fal sahibi karışık duygular içerisine girebilir. Eğer  fal fincanının kulp kısmına doğru şekillenmiş ise haneden birisinin hayırlı haberleri ile güzel günlere başlangıç yapılacağına işaret eder. Eğer fincanın ağız kısmına doğru fiyonk belirmiş ise maddi sıkıntılarında yavaş yavaş ortadan kalkması anlamına gelir. Eğer fal sahibi erkek ise etrafında bir kız arkadaşının ona farklı duygular beslediğini haber verir. Fakat bayan ise kendinde bazı değişiklikler yapmasını öğütler. Bu değişimlerden sonra kısmeti açılacaktır. Evli bir bayan ise eşinin dikkatini daha çok çekmeyi başaracaktır. Genel anlamı ile iyilik güzellik ve farklı olma çabasıdır. Fal sahibi hayatına doğru şekilde dokunmayı başarırsa mucizeler oluşturabilir. Tabakta belirmiş ise geleceği parlak bir insanla tanışarak  birlikte ustaca işler başarmaya dalalettir.

Kahve Falında Papyon Görmek

Tez vakitte birinin okulu bitireceğini ve mevki sahibi olacağına delalettir. Eğer sembol tabakta ise haneden birinin yakın zamanda okuldan mezun olup yeni bir iş bulacağına işarettir. Fincanın tam ortasında ise, arkadaş çevrenizden birinin yüksek mevkide bir işe başlayacağı anlamına gelir. Ancak bu iş teklifi sizi kötü etkileyebilir ve arkadaşlığınızın sonlanmasına neden olabilir. Bu arkadaşınız ile yapacağınız konuşmalarda dikkatli davranmanız sizin ve dostluğunuz için yararlı olabilir. Bir başka yorumu ise devlet işine atanacağınızdır. Çok yakın bir zamanda bu güzel haberle mutlu olacaksınız.

Kahve Falında Kurdele Görmek

Tanımadığınız biri tarafından aileniz hakkında manevi bir yardım alacaksınız. Yaşadığınız bir sorunu bu şekilde halledeceksiniz. Ayrıca iş yerinde çalışma arkadaşlarınızdan birinin otoriter ve baskıcı tavırları nedeniyle canınız sıkılabilir, çalışma şevkinizi kaybedebilirsiniz. Ancak bunları kafanıza takmadan işinize yönelmeli ve projelerinize odaklanmalısınız. Bu sayede terfi edebilecek ve önemli bir başarıya imza atabileceksiniz. Aşk hayatınızda yeni bir adıma geçeceğinize de delalettir. Sevgilinizi, ailenizle tanıştırabilirsiniz ve bundan her iki tarafta memnun olabilir.

Duygusal yönün çok ağır bastığı için yaşadığın en ufak olayda gözyaşı döküyorsun. Sinirlerinin bu kadar zayıf olması eşini de çok üzüyor. O yüzden sana eğlenebileceğin birkaç sürpriz hazırlıyor. Gülerek geçireceğin bir haftadan sonra daha rahat hissedeceksin. Yaşadığın sorunların gelip geçici olduğunu kavramaya başlıyorsun. Sana bu kadar destek olan bir aile olduğu için çok şanslısın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git