Kahve Falında Fiyonk Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Fiyonk Görmek

Kahve falında fiyonk görmek, fal sahibinin umulmadık bir zamanda bir hediye ve güzel haber alacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sorunları teker teker çözerek hepsini yoluna koyacağına ve maddi anlamda içerisine düştüğü sıkıntılı durumdan yakın bir zamanda kurtulacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Çok yakın bir arkadaşınız size aşkını itiraf ederek, kafanızın karışmasını sağlayacak. Aşk itirafının ardından onu red edecek fakat geçen sürede aklınızdan hiç çıkmayacak, kendinizi sürekli onu düşünürken bulacaksınız. Anlayacaksınız ki sizde ona karşı bir şeyler hissediyorsunuz. Ne yapacağınızı düşünürken bir arkadaşınızın desteği sayesinde o kişi ile görüşecek, yeni bir aşka yelken açacaksınız. Bu aşk size de partnerinize de çok iyi gelecek.

Eşinizi fazla kıskanıyorsunuz. Bu kıskançlığınız yüzünden bazen aranızda sorunların çıkmasına neden olmuş. Yakın zamanda oturup konuşacak, bu kıskançlığınızın fazla olduğunun sizde farkına varacaksınız. Kendinize çeki düzen verecek, evliliğinizde her şeyin yoluna girmesi için mücadele edeceksiniz. Her şey verdiğiniz uğraşlar sonucunda düzene girecek, evliliğinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Kahve falı yorumcularına göre kısa zaman içerisinde yapacağınız akraba ziyaretinde tanışacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder. Aradaki mesafe sizi tedirgin etse de duygularınıza esir olacaksınız. Partnerinizin size olan aşkı sayesinde sürekli görüşebilecek, bulduğu her fırsatta sizin yanınıza gelerek sevgisiyle saracaktır. Uzun soluklu, sevgi dolu bir ilişki yaşayacaksınız.

Nişanlınız ile yolları ayırma kararı almış, bu karar yüzünden tamamen içinize kapanmışsınız. Kimse ile görüşmek istemiyor sadece kabuğunuza çekilmek istiyorsunuz. Fakat yakın zamanda eski nişanlınız, tekrar sizinle barışmak için adım atacak. Bu adım karşısında çok mutlu olacak, eski neşenize kavuşacaksınız. İlişkiniz eskisinden de sağlam, eskisinden de heyecanlı olacak. Nişan dönemini kısa tutacak bir an önce evlenmek için gün alacaksınız.

Para Yorumu

Ailenize büyük destek sağlamış, elinizden gelen her şeyi yapmışsınız. Fakat zor duruma düşerek, maddi sıkıntılar yaşıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde elinize yüklü miktarda para geçerek, tüm bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Sizi daraltan sıkıntılar gelen para ile son bulurken, hayatınızda köklü değişimler yaparak, huzurlu ve bereketli bir döneme gireceksiniz.

Yeni araba alarak geleceğe iyi bir yatırım yapacaksınız. Yaptığınız bir takım işlerin meyvesini yakın zamanda yemeye başlayacak, bolluk ve bereket içinde yaşayacaksınız. Geleceğiniz adına iyi yatırımlar yapacak, son derece lüks bir hayat yaşayacaksınız.

Para hırsı günden güne gözünüzü boyuyor. Her gün daha fazla nasıl para kazanırım diye düşünmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Yakın bir zamanda size yüklü miktarda miras kalacak. Bu mirasın gelmesi ile birlikte hayatınızda ki her şey düzene girecek, kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar mutlu hissedeceksiniz. İçinizde ukde kalan ne var ise hepsini yaşayacak, yazlık bir şehirden kendinize ev alarak yazları orada geçirmek için harekete geçeceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileden birisi ile yaşadığınız tartışma moralinizi bozacak. Fakat aranızdaki kavga çıkacağınız bir tatil sayesinde kısa sürecektir. Birlikte tatile çıkma kararı alacak, bu tatilin sizin aranızda ki sorunların çözülmesini sağlayacağını düşüneceksiniz. Haksız da sayılmazsınız, çıktığınız bu tatil sayesinde her şey yoluna girecek, uzun zamandır hiç eğlenmediğiniz kadar eğleneceksiniz.

Hayatınızın son derece can sıkıcı olduğunu ve hiç bir şeyin yolunda gitmediğini düşünüyorsunuz. Fakat zaman ilerledikçe hayatın size hazırladığı sürprizlere bayılacak, yaşayacağınız güzellikler ikiye katlanacaktır. Kendinizi yenileyeceğiniz, iyi hissedeceğiniz ve hayatınızın güzel dönemine gireceksiniz.

Kısa zaman içerisinde yeni bir eve taşınacağınız anlamına gelmektedir. Bu evi tam hayallerinizdeki gibi dekore edecek, tüm eşyalarınızı yenileyeceksiniz. Eskiden beri istediğiniz eve sahip olmanın verdiği mutluluk ile, hane içine neşe saçacak, el bebek gül bebek yaşayacaksınız.

Çocuklarına çok düşkün bir anne olmanız, kendinize zaman ayırmamanız anlamına gelmiyor. Kendinize zaman yaratarak, dinlenmeli ve çocuklarınızı biraz özgür bırakmalısınız. Bu durum sizi bir yandan mutlu ederken, bir yandan mutsuz ediyor. Kısa zaman içerisinde radikal bir karar alarak, çocuklarınız ile ilgilenmesi için dadı alacaksınız. Dadının gelmesi ile birlikte arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirerek, kendinize daha çok zaman ayıracaksınız. Daha mutlu olduğunuz ve daha çok dinlenebileceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Yeni bir işe girmiş, umduğunuzu bulamamışsınız. Tekrar yeni iş arayışlarına başlayarak hayatınıza farklılık katmayı hedefliyorsunuz. Kısa zaman içerisinde iyi bir yerden iş teklifi alacaksınız. Baştan birinin emri altında çalışmaya sıcak bakmasanız bile size sunulan fırsatların güzelliği sayesinde iş teklifini kabul edeceksiniz. Yeni başladığınız bu iş hayatınızı olumlu yönde etkilerden, iyi gelir ederek isteklerinize ulaşacak güce sahip olacaksınız.

Yeni bir dükkan açacağınız ve bu dükkan sayesinde iyi işlere imza atacağınız anlamına gelmektedir. Yakın çevrenizin desteği sayesinde kısa zamanda popüler hale gelerek, çok iyi kazanç elde edeceksiniz. Kazançlarınızı hızlıca yatırıma çevirecek, geleceğinize güvenle bakacaksınız.

Okul hayatınızdaki başarılar sayesinde ailenizin yüzünü güldürüp, göğüslerini kabartacaksınız. Kısa zaman içerisinde gireceğiniz bir sınavda derece alacak, okulun parmakla gösterilen öğrencisi olacaksınız. Azminiz, hırsınız sayesinde çok iyi yerlere gelecek, hedeflediğiniz her şeyi gerçekleştireceksiniz.

Sağlık Yorumu

Kısmi bir rahatsızlık yaşamış ve bu hastalığınızı eşinizin şefkati sayesinde atlatacakınız. Size olan ilgisi bu rahatsızlığınızı kolaylıkla atlatmanızı sağlamış. Artık daha sağlıklı bir döneme girecek, kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

Kendinizi halsiz hissediyor, kolunuzu kaldıracak derman bulamıyorsunuz. Endişelenmeyin, bu durum mevsimler her mevsim geçişlerinde yaşamanız mümkün olan bir sorun. Kısa zaman içerisinde bu sorunu atlatacak, güzel son derece sağlıklı günler yaşayacaksınız.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.