Terazi Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

07.02.2016
Terazi Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını oldukça narin bir yapıya sahiptir. Güzelliği ve kararsız halleri oldukça çekici gelebilir. Bunun yanı sıra mantığı ile hareket edebilen bir yapısı da vardır. Romantikliği çok aramaz fakat arada sırada ister. Hareketli bir yapıya sahip olan bu burcun kadınları, gezmeyi ve eğlenmeyi oldukça seven yapıdalardır. Ayrıca oldukça iyimser ve yardım severlerdirler.

Yay burcu erkeği ise çok fazla saf bir yapıya sahiptir. Çevresindeki insanlar genellikle ona kötülük yapmak için uğraşırken o kötülüğü de iyilik olarak görür. Güvenme konusunda oldukça iyidir. Herkese güvenebilir. Bunun yanı sıra genel olarak sanatçı kişiliğe sahiptir. Resim yapmak, şarkı sözü yazmak gibi aktiviteleri vardır. Evren ile de oldukça doğru orantılıdır. Yani bir sıkıntı ile karşılaştığında evren yardım edebilir.

Bunun yanı sıra oldukça duygusal kişiliğe sahiptir, genel itibari ile ilişkilerinde çok da kibar değillerdir, laflarını pat diye söyleyebilir. Genel itibari ile bakıldığında bekar burcu olsa da bu tabuyu yıkmak da karşı tarafa bağlıdır. Duygusallık konusunda da oldukça şiddetlidir ve anlaşabildiği zaman gayet uyumlu olabilmektedir. Birlikte olduğu kişiye aşıksa gün boyu romantik tavırlar sergileyebilir. Ayrıca aşırı seven çocuksu bir ruha sahiptir.

Terazi Kadını ile Yay Erkeği Aşk Uyumu

Zıt yönleri aralarında çekim yaratır

Zıt kutupların aşkı olan terazi ve yay burcu birlikteliği ilişkinin ilk dönemlerinde sakin ve tutkulu bir ilişki olacaktır. Çünkü birbirlerinin isteklerine karşılık verecek ve tatmin olacaklardır. Bu noktada birbirleri ile mükemmel bir ilişki yaşayabilirler. Yay erkeği özellikle birlikte olduğu kişinin ona ilgi göstermesinden çok hoşlanır. Partneri de onun bu özelliğini bildiği için ona büyük özen ve ilgi gösterirken kendine güvenen ve ayakları yere sağlam karakteri ile onu etkileyecektir.

Astroloji dünyasında yay ve terazi burcu birlikteliği hep gözde olan bir aşk ilişkilerindendir. Yani bu ikili birbirlerine oldukça uyumludur. Terazi burcu dengeli ve sakin bir yapısından partnerini çok etkilenecektir. Çünkü yay burcunun aşk hayatı oldukça hızlı ve yorucu olduğundan onun kararlı ve sakin aşk hayatı çekici gelecektir.

Terazi kadınları tutkulu ve aşk doludur ancak içindeki duygularını dış ortama aktarılması gerekir. Yani duygularını karşısındakine hissettirdiği zaman partneri için vazgeçilmez bir partner olacaktır.

Sakin Bir Birliktelik Yaşarlar

Yay burcu dışa dönük bir burç olduğu için terazi ile ilişki yaşamaya başladığında daha sakin bir hayata kavuşacaktır. Yani partneri bu erkeği o hareketli hayatından kurtaracak ve kararlı duruşuyla onu kendi etkisi altına alacaktır. Bu iki zıt kutup olan çift birbirlerine karşı saygılı oluşuyla mükemmel bir birliktelik yakalayacaklardır. Özgüveni yüksek olan terazi burcu partnerini kısa sürede etkileyecektir.

Güzellik Önemlidir

Yay burcu erkekleri için sosyal yaşam ve fiziksel görünüş her daim önemlidir. Terazi burcu kadınları ise Venüs gezegeninin etkisi sebebiyle güzelliğe çok önem verir, güzel görüntüsüyle daima çevresine güzel enerji verir ve her zaman dikkat çekebilirler. Aynı zamanda spor yapmayı, sağlıklı olmayı ve fit görünmek ister. Fit görünüşleri sebebiyle partnerinin ilgisini hemen çekecektir.

Birbirlerini Etkilerler

Yay erkeklerinin çevresindeki insanlardan beklediği en önemli özelliklerden birisi, saygılı olması ve özgüveni yüksek insanlar olmasıdır. Kendine güvenmeyen ve korkak insanlardan nefret ederler. Bu yüzden terazi burcunun güçlü oluşu onu çok etkileyecektir, onun için iyi bir partner olacaktır.

Aynı zamanda yay burcu erkekleri çekimser insanları sevmez. Yani onları etkilemek için mutlaka hayata karşı bir duruşunuzun olması gerekir. Kendini oldukça güveni olan terazi kadını ise onun tam da aradığı partnerdir. İki tarafta karşılıklı birbirlerini aşk ve tutku beslerler.

Zor güvenirler

Yay burcu erkeği genellikle çok saf bir yapıya sahiptir, resmen dürüstlük abidesidir. Çevresindeki insanlar sürekli olarak onu kötülük yapmak isteyecek, ancak o bu kötülükleri kendi saf kalbi gibi kötüye yormayacaktır. Genel olarak at gözlüğü ile dolaşırlar. Etraflarındaki her şeyi iyilik olarak görürler. Herkese kolay güvenebilirler. Ancak çevresinde her zaman çok fazla kadın vardır. Bir ilişki durumunda partnerinin onun hayatındaki tek kadın olmamayı göze alması gerekebilmektedir.

Bazen iletişim kurmakta zorlanabilirler

İkisi için, ilişkide anlaşmak hem kolay hem de zor olabilmektedir. Aralarındaki problemleri birbirlerini anlayarak çözebilirler ise gayet mutlu bir birliktelikleri olacaktır. Her iki burç da hayattan ne istediklerini bilen, hayata karşı belirli bir bakış açısı olan, ayakları yere sağlam basan bireylerdir.

Aynı zamanda çevresindeki insanlara karşı duyarlı olan bu iki insan dostlarına karşı her zaman iyimserdir. Terazi burcu da yay burcu gibi kendine özen gösteren insanlardır. Bu da hayata karşı belirli bir bakış sahibi olduklarını gösterir. Genel anlamda bu ikili mutlu bir birliktelik yaşayabilir. Çünkü aralarında çok güzel bir çekim oluşacak ve birbirlerini anlayacaklardır.

Birbirleriyle paylaşacakları çok şey vardır

Birbirleri ile paylaşacaklarını ve birbirine anlatacakları çok fazla şeyleri olacaktır. İkisi beraber çok iyi arkadaş olabilir hatta birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Doğru bir adımla ilerlerlerse ikisi de birbiri için çok değerli olabilir. Terazi kadınının eğlenceli ve esprili olması partnerini ilk görüşte etkileyecektir. Çünkü yay burcu dengeli ilişkilerin burcudur ve partneri de adalet ve denge merkezli bir burçtur.

Bu yüzden beraber mükemmel bir uyum yakalayabilirler. İlişkide sevginin eksik olmayacağını bilmelisiniz. Hatta çevrenizdeki en uyumlu çift bile olabilirler. Bu iki burcun tartışmasını çok görmezsiniz. Tartışmaları o kadar sakin ve uzlaşmacıdır ki, çok uzun sürmez. İkili ilişkilerinde oldukça iyi anlaşır, birbirlerini heyecanlandıracak birbirlerini yaşam enerjilerini enerji katarak birbirlerini besleyecek bir çifttir. Bu ilişkinin genel olarak başarı şansı çok yüksektir.

Terazi burcu kadını aynı zamanda arkadaşları için vazgeçilmez bir dosttur, onların dertlerine ortak olur, sorunlarını çözer ve her anlarında yanındadır. Bu yüzden yay erkeği onun yanında olmaktan ve onunla hayatı paylaşmaktan gurur duyacaktır

Birlikte uyumu yakalarlar

Terazi burcunun ilişkide mutluluğu sonuna kadar yaşayacağı burçlardan birisi yay burcudur. Her iki burç da sosyalleşmeye fazlaca eğimlidir. Hatta çoğu zaman arkadaşlarından vakit bulup baş başa bile kalamayabilirler. Bu problemi açarlarsa harika bir ilişkiye adım atmış olurlar.

Yay erkeği tamamıyla seyahate çok düşkündür, maceracıdır. Bu yüzden birlikte dünyadaki tüm şehirleri gezerek inanılmaz bir enerji ile hareketli bir hayat yaşayabilirler. Ancak bu noktada dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü partneri ailesine çok bağlı olması ile bilinirken yay özgürlüğe düşkün olmasıyla ünlüdür. Bu sebeple doğru bir ayarlama yapmazlarsa ilişkilerinin en zor dönemini yaşayabilirler.

Terazi Kadını ile Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Terazi burcu ayakları yere tam basan bir burç olduğu için birisiyle boşuna vakit geçirip zaman kaybetmek istemez. Yay burcunun ise hayatında evliliğin çok da yeri yoktur. Ancak yay erkeği terazi burcu kadınına aşık olduğunda evliliği kesinlikle düşünecektir. Bu iki burç uyum sağladığı sürece aşkı tam anlamıyla yaşayabilecek iki burçtur. Çünkü aralarında kuvvetli bir çekim vardır. Hatta bu çekimi ilk görüşte aşk olarak da yaşayabilirler.

Ancak her ilişki gibi zamanla bunların ilişkisi de ilk başlardaki gibi tatlı ve doludizgin olmayabilir. Zaman zaman ilişkileri dönülmez yollara girebilir. Bu yüzden bu birliktelik ya ömür boyu sürecek yada mutsuz olup ilişkinin başında yollarını ayıracaklardır. Bu iki burcun birbiriyle sohbet etmeleri ve sosyal yaşantıları çok keyifli olur.

Ailesine sadıktır

Terazi burcu kuvvetli aile bağlarına sahiptir. Bu yüzden yay ile olan birlikteliğinde onu evliliğe ikna edebilir. Ancak ikilinin birlikteliği yıllar sonra büyük problemler ortaya çıkarabilir. Bu yüzden evlilikte mutlaka ikisinden birinin fedakar olup alttan alması gerekmektedir. Bu yüzden ya ilişkinin başında ayrılırlar yada uzun yıllar mutlu beraberlikler olur.

İlişkileri hep canlı kalır

Bu iki burcun ayrılması bence yanlış olacaktır. Çünkü ilişkileri hiçbir zaman monoton olmaz, beraber saatlerce sohbet edecek konular bulurlar ve birbirlerinden hiçbir zaman sıkılmazlar. Bu ikilinin ilişkiler için umut var demek yanlış olmaz. Ancak hayatta beraber doğru adımlar atabilirlerse ancak o zaman birbirleri için hayatta en değerli varlıklar olacaklardır.

Yay erkeği gerçekçi yapıya sahiptir ve hayalleriyle hareket etmez. İyimser ve saf yapısı olsa dahi çevresinde tüm olan bitenden haberdar olur. Fazla doğrucudur ve ne düşünürse düşünsün, düşüncelerini karşısındakiyle paylaşmaktan çekinmez. Karşısındaki insanın bakış açısına ve fikirlerine önem verir. Para kazanmanın yollarını bilir ama bir çırpıda tüketmekte onun işidir. Birlikte aile kurmaları demek mutluluğun, huzurlu bir yaşamın başlaması demektir.

Birlikte Vakit Geçirmeleri Önemlidir

Evlilik hayatında sahip olacakları ikili ilişkide mutluluğu yakalayacak bir çifttir. Her ikisi de sosyalleşmeye meraklı olduklarından birbirlerinin zaman ayırıp baş başa vakit geçirebilmelilerdir. Aksi takdirde birbirlerini ihmal ederlerse ilişkilerini çok uzun süreye taşıyamayacaklardır. Beraber vakit geçirirler ise oldukça güzel bir birlikteliğe sahip olabilirler.

Özgürlük İlişkilerine Zarar Verebilir

Yay burcunun evlenmeden önceki özgür ve vurdumduymaz yapısı evlilikte de devam ederse sorun çıkarabilir. Hatta bu problem evliliklerindeki tek problem sayılabilir. Yay erkekleri seyahate düşkün bir burçtur. Sosyalleşmeyi seven partneri de ona bu noktada uyum sağlayabilir ise beraber dünyayı dolaşabilirler.

Ancak bir noktada yay burcu erkeklerinin özgür tavırlarını bir kenara bırakıp evliliklerini düşünmeleri gerekmektedir. Çünkü partnerleri evliliğini düşünmeyen biriyle birlikte olmak istemez.

Romantik Bir Birliktelik Yaşarlar

Yay erkeği her koşulda partnerini etkisi altına almayı başarabilir. Çok romantiktir ve duygusallık tam onun işidir. Her yeni gün onun için yeni kapılar yeni oluşumlar demektir, özgürlüğüne düşkündür ve aşırı seven çocuksu bir ruha sahiptir. Terazi burcu kadını lüks güzel evlerden hoşlanırken partneri, tek odalı öğrenci evi konseptin de döşenmiş bir evde bile mutlu olabilir. İlişkilerinde kimi zaman zıtlıklar olsa da mutlaka romantizm onları birleştirecektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.