Terazi Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.967 kez okundu.

Yay burcu erkeği çok fazla saf bir yapıya sahiptir. Çevresindeki insanlar genellikle ona kötülük yapmak için uğraşırlar, kötülüğü de iyilik olarak görür. Yani genel olarak bakıldığında her zaman pembe gözlük takar. Bu da bazen can sıkıcı olabilir. Güvenme konusunda oldukça iyidir. Herkese güvenebilir. Bunun yanı sıra genel olarak sanatçı kişiliğe sahiptir. Resim yapmak, şarkı sözü yazmak gibi aktiviteleri vardır. Yay burcu erkeği evren ile de oldukça doğru orantılıdır. Yani bir sıkıntı ile karşılaştığında evren yardım edebilir. Bunun yanı sıra oldukça duygusal kişiliğe sahiptir, genel itibari ile ilişkilerinde çok da kibar değildir. Laflarını pat diye söyleyebilir.

Terazi burcu kadını ise oldukça narin yapıya sahiptir. Güzelliği ve kararsız halleri oldukça çekici gelebilir. Bunun yanı sıra mantığı ile hareket edebilen bir yapısı da vardır. Romantikliği çok aramaz fakat arada sırada ister. Hareketli bir yapıya sahip olan terazi burcu kadınları, gezmeyi ve eğlenmeyi oldukça seven yapıdalardır. Bunun yanında ise yardımsever kişilikleri ile oldukça da iyimser kişilikleri vardır.

Bu iki burcun uyumu ise biraz dengesizdir. Bazıları iyi anlaşabilir iken bazıları ise yan yana bile duramaz. Yay erkeği tam bir bekar burcu erkeği iken terazi burcu kadını ise tam bir evlilik burcu kadınıdır. Bunun yanı sıra terazi kadını tam bir eğlence kadını iken yay burcu erkeği ise seyahat etmek isteyecektir. Bu durum kısa vadede sorun teşkil etmez iken uzun vadede oldukça problem çıkartabilir. Bunun yanı sıra ise yay burcunun açık sözlü olması oldukça iyi bir özellik iken bazen kırdığı potlar ile canınızı sıkabilir.

Yay burcu erkeği genel itibari ile bakıldığında bekar burcu olsa da bu tabuyu yıkmak da karşı tarafa bağlıdır. Duygusallık konusunda da oldukça şiddetli olan yay erkeği, anlaşabildiği zaman gayet uyumlu olabilmektedir.

Yay erkeği oldukça şanslıdır. Her zaman kendini iyi hisseder ve çevresinde çokça kadın vardır. Terazi kadını yay erkeğinin hayatında ki tek kadın olmamayı göze alabilmelisiniz. Yay erkeği sizi her koşulda etkisi altına almayı başarabilir. Çok romantiktir ve duygusallık tam onun işidir. Her yeni gün onun için yeni kapılar yeni oluşumlar demektir, özgürlüğüne düşkündür ve aşırı seven çocuksu bir ruha sahiptir. Terazi burcu kadını lüks güzel evlerden hoşlanırken yay erkeği tek odalı öğrenci evi konseptin de döşenmiş bir evde bile mutlu olabilir.

Yay erkeği gerçekçi yapıya sahiptir ve hayalleriyle hareket etmez. İyimser ve saf yapısı olsa dahi çevresin de tüm olan bitenden haberdar olur. Fazla doğrucudur ve ne düşünürse düşünsün, düşüncelerini karşısındakiyle paylaşmaktan çekinmez. Terazi kadını güneş battıktan sonra hayatın başladığına inanır geceleri gündüzler inden daha değerlidir. Karşısında ki insanın bakış açısına ve fikirlerine önem verir. Yay burcu erkeği para kazanmanın yollarını bilir ama bir çırpıda tüketmekte onun işidir. Terazi burcu kadını ve yay burcu erkeğinin aile kurması demek mutluluğun huzurlu bir yaşamın başlaması demek. Hele de çocukları olduğu zaman yay burcu erkeğinin gece öpücüğü terazi kadınına yardımın en büyüğünü yapmış demektir.

Terazi burcunun ilişkide mutluluğu sonuna kadar yaşayacağı burçlardan birisi yay burcudur. Her iki burç da sosyalleşmeye fazlaca eğimlidir. Hatta çoğu zaman arkadaşlarından vakit bulup baş başa bile kalamayabilirler. Bu problemi açarlarsa harika bir ilişkiye adım atmış olurlar. Özellikle cinsel konularda terazi ve yay burcunun uyumu muhteşemdir. Terazi kadını yay erkeğini baştan çıkarabilirse yay erkeği ona ömrü boyunca bağlı kalacaktır. Yay erkeği tamamıyla seyahate çok düşkündür, maceracıdır. Bu yüzden birlikte dünyadaki tüm şehirleri gezerek inanılmaz bir enerji ile hareketli bir hayat yaşayabilirler. Terazi kadını ailesine çok bağlı olması ile bilinir. Yay erkeği ise özgürlüğe düşkün olmasıyla ünlüdür. Bu noktada ilişkilerinin en zor dönemini yaşayabilirler.

Terazi burcu ayakları yere tam basan bir burç olduğu için birisiyle boşuna vakit geçirip zaman kaybetmek istemez. Yay burcunun ise hayatında evliliğin çok da yeri yoktur. Ancak yay erkeği terazi burcu kadınına aşık olduğunda evliliği kesinlikle düşünecektir. Bu iki burç uyum sağladığı sürece aşkı tam anlamıyla yaşayabilecek iki burçtur. Çünkü aralarında kuvvetli bir çekim vardır. Hatta bu çekimi ilk görüşte aşk olarak da yaşayabilirler. Ancak her ilişki gibi zamanla bunların ilişkisi de ilk başlardaki gibi tatlı ve doludizgin olmayabilir. Zaman zaman ilişkileri dönülmez yollara girebilir. Bu yüzden bu birliktelik ya ömür boyu sürecek ya da mutsuz olup ilişkinin başında yollarını ayıracak vardır. Bu iki burcun birbiriyle sohbet etmeleri ve sosyal yaşantıları çok keyifli olur.

Bu noktada birbirleri ile paylaşacaklarını ve birbirine anlatacakları çok şeyleri olacaktır. İkisi beraber çok iyi arkadaş olabilir hatta birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Doğru bir adımla ilerlerlerse ikisi de birbiri için çok değerli olabilir. Terazi kadınının eğlenceli ve esprili olması yay erkeğini ilk görüşte etkileyecektir. Çünkü yay burcu dengeli ilişkilerin burcudur ve terazi burcu da adalet ve denge merkezli bir burçtur. Bu yüzden beraber mükemmel bir uyum yakalayabilirler. İlişkide sevginin eksik olmayacağını bilmelisiniz. Hatta çevrenizdeki en uyumlu çift bile olabilirler. Bu iki burcun tartışmasını çok görmezsiniz. Tartışmaları o kadar sakin ve uzlaşmacıdır ki, bu yüzden çok uzun sürmez. Terazi burcu kadını ve yay burcu erkeği ikili ilişkilerinde oldukça iyi anlaşır, birbirlerini heyecanlandıracak birbirlerini yaşam enerjilerini enerji katarak birbirlerini besleyecek bir çifttir. Bu ilişkinin genel olarak başarı şansı çok yüksektir.

Seks hayatınızda canlı ve eğlenceli olup yıllarca bu heyecanı hissedebilirsiniz. Ateş elementinden olan yay ve hava elementinin olan terazi burçları fiziksel olarak da birbirlerini doyurmanın yollarını bulacaklardır. Yay burcu erkeği genellikle çok saf bir yapıya sahiptir, resmen dürüstlük abidesidir. Çevresindeki insanlar sürekli olarak onu kötülük yapmak isteyecek, ancak o bu kötülükleri kendi saf kalbi gibi kötüye yormayacaktır. Genel olarak at gözlüğü ile dolaşırlar. Etraflarındaki her şeyi iyilik olarak görürler. Herkese kolay güvenebilirler. Ve sanatçı kişiliğe sahiptirler. Terazi kadını gibi resim yapmak müzik dinlemek gibi sanatsal aktiviteleri vardır. Yay erkeği oldukça şanslıdır. Her zaman kendini iyi hisseder. Çekici olması sayesinde etrafında binlerce kadının vardır. Bu yüzden terazi kadınının bunu bilerek yay erkeğiyle sevgili olması gerekir. Yay erkeği sizi her koşulda tavlayabilir. Çok romantiktir ve duygusallık tam ona göredir. Terazi kadınına tama aşıksa gün boyu romantik tavırlar sergileyebilir. Ayrıca aşırı seven çocuksu bir ruha sahiptir. Ancak terazi burcu kadını lüks ve geniş evlerden hoşlanırken yay erkeği tam tersine kendi mutlu olacağı her türlü ortamda hoşnut olabilir.

Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Astroloji dünyasında yay burcu ve terazi burcu birlikteliği hep gözde olan bir aşk ilişkilerindendir. Yani bu ikili birbirlerine oldukça uyumlu bir çifttir. Terazi burcu dengeli ve sakin bir yapıdadır. Terazinin bu özelliğinden yay burcu çok etkilenecektir. Çünkü yay burcunun aşk hayatı oldukça hızlı ve yorucu olduğunda terazi burcunun kararlı ve sakin aşk hayatı onu çekici gelecektir. Terazi burcu tutkuludur ve aşk doludur. Ancak terazi burcunun içindeki duygularını dış ortama aktarılması gerekir. Yani terazi burcu duygularını partnerine hissettirdiği zaman yay burcu için vazgeçilmez bir partner olacaktır. Terazi burçları normal hayatta oldukça öz güven sahibi burçtur. Çünkü terazi burcu hem çevresindeki insanlara hem de kendisine saygı duyar. Terazi burçları bakımlı olmayı, güzel giyinmeyi ve güzel görünmeyi sever. Bu yüzden yay burcunun da aynı şekilde bakımlı olmasını ister.

Yay burcu terazi tavlamak istiyorsa güzelliği önem vermelidir. Terazi burçları bu güzel görüntüsüyle daima çevresine güzel enerji verir ve dış görünüşleriyle her zaman dikkat çekebilirler. Aynı zamanda terazi burçları spor yapmayı, sağlıklı olmayı ve fit görünmek ister. Fit görünüşleri sebebiyle terazi burçları yay burcunun ilgisini hemen çekecektir. Terazi burcu insanları Venüs gezegeninin etkisi sebebiyle güzelliğe çok önem verir. Hem yay hem de terazi burcu insanı için ilişkide anlaşmak hem kolay hem de zor olabilmektedir. Aralarındaki problemleri birbirlerini anlayarak çözebilirler ise gayet mutlu bir birliktelikleri olacaktır. Her iki burç da hayattan ne istediklerini bilen, hayata karşı belirli bir bakış açısı olan, ayakları yere sağlam basan iki burçtur. Aynı zamanda çevresindeki insanlara karşı duyarlı olan bu iki insan dostlarına karşı her zaman iyimserdir. Terazi burcu da yay burcu gibi kendini özen gösteren insanlardır. Bu da hayata karşı belirli bir bakış sahibi olduklarını gösterir. Genel anlamda bu ikili mutlu bir birliktelik yaşayabilir. Çünkü aralarında çok güzel bir çekim oluşacaktır.

Yay burçlarının çevresindeki insanlardan beklediği en önemli özelliklerden birisi, saygılı olması ve özgüveni yüksek insanlar olmasıdır. Yay burçları kendine güvenmeyen ve korkak insanlardan nefret ederler. Bu yüzden terazi burcunun güçlü oluşu yay burcunun çok etkileyecektir. Terazi burcu yay burcu için iyi bir partner olacaktır. Terazi burcu aynı zamanda arkadaşları için vazgeçilmez bir dosttur, onların dertlerine ortak olur, sorunlarını çözer ve onların her anında yanındadır. Bu yüzden yay burcu terazinin yanında olmaktan ve onunla hayatı paylaşmaktan gurur duyacaktır. Yay burçları çekimser insanları sevmez. Yani yay burçlarını etkilemek için mutlaka hayata karşı bir duruşunuzun olması gerekir. Kendini oldukça güveni olan terazi burcu, yay burcunun tam da aradığı partnerdir. İki tarafta karşılıklı birbirlerini aşk ve tutku beslerler.

Terazi ve Yay Aşk Uyumu

Zıt kutupların aşkı olan terazi ve yay burcu birlikteliği ilişkinin ilk dönemlerinde sakin ve tutkulu bir ilişki olacaktır. Çünkü terazi ve yay burcu ilişkilerinde birbirlerinin isteklerine karşılık verecek ve tatmin olacaklardır. Yay burcu için sosyal yaşam ve fiziksel görünüş her daim önemlidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi terazi burcu içinde güzellik, dış görünüş ve sosyal yaşam oldukça önemlidir. Bu noktada birbirleri ile mükemmel bir ilişki yaşayabilirler. Yay burcu özellikle terazinin ona ilgi göstermesinden çok hoşlanır. Terazi burcu yayın bu özelliğini bildiği için ona büyük özen ve ilgi gösterecektir. Yay burcu da kendine güvenen ve ayakları yere sağlam basan terazi burcunda çok etkilenecek ve onu çok sevecektir.yay burcu dışa dönük bir burç olduğu için terazi burcu ile ilişki yaşamaya başladığında daha sakin bir hayatı kavuşacaktır. Yani terazi burcu yayı o hareketli hayatından kurtaracak ve kararlı duruşuyla onu kendi etkisi altına alacaktır. Bu iki zıt kutup olan terazi ve yay birbirlerine karşı saygılı oluşuyla mükemmel bir birliktelik yakalayacaklardır. Özgüveni yüksek olan terazi burcu yay burcunu kısa sürede etkileyecektir.

Terazi ve Yay Evlilik Uyumu

Evlilik hayatında ilişkide mutluluğu yakalayacak bir çifttir. Her ikisi de sosyalleşmeye meraklı olduklarından birbirlerinin zaman ayırıp baş başa vakit geçirebilmelilerdir. Aksi takdirde birbirlerini ihmal ederlerse ilişkilerini çok uzun süreye taşıyamayacaklardır. Beraber vakit geçirirler ise oldukça güzel bir birlikteliğe sahip olabilirler. Yay burcunun evlenmeden önceki özgür ve vurdumduymaz yapısı evlilikte de devam ederse sorun çıkarabilir. Hatta bu problem evliliklerindeki tek problem sayılabilir. Yay burcu seyahate düşkün bir burçtur. Sosyalleşmeyi seven terazi burcu da yay burcuna bu noktada uyum sağlayabilir ise beraber dünyayı dolaşabilirler. Yay burcu özgür tavırlarını bir kenara bırakıp terazi ile evliliği düşünmelidir. Çünkü terazi burcu evliliği düşünmeyen biriyle birlikte olmak istemez. Ancak yay burcu terazi insanının aşık olduğu zaman iplerin terazinin elimde olmasını ister.

Terazi burcu kuvvetli aile bağlarına sahiptir. Bu yüzden yay ile olan birlikteliğinde onu evliliğe ikna edebilir. Ancak ikilinin birlikteliği yıllar sonra büyük problemler ortaya çıkarabilir. Bu yüzden evlilikte mutlaka ikisinden birinin fedakar olup alttan alması gerekmektedir. Bu yüzden ya ilişkinin başında ayrılırlar ya da uzun yıllar mutlu beraberlikler olur. Ancak bu iki burcun ayrılması bence yanlış olacaktır. Çünkü ikili ilişkileri hiçbir zaman monoton olmaz. Çünkü bu ikili beraber saatlerce sohbet edecek konular bulurlar ve birbirlerinden hiçbir zaman sıkılmazlar. Bu ikilinin ilişkiler için umut var demek yanlış olmaz. Ancak hayatta beraber doğru adımlar atabilirler ise birbirleri için hayatta en değerli varlıklar olacaklardır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git