Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 9.757 kez okundu.

Ateş elementine dahil olan aslan burcu ile hava elementine dahil olan terazi burcu birlikteliği dikkat çekici, ömür boyu sürdürebilir bir ilişkidir. Her iki burç da dikkat çeken, kendine güvenen burçlardır. Bu yüzden hangisinin baskın olacağı belirsizdir. Terazi erkeği analitik düşünebilen, güçlü bir kişiliğe sahiptir bu sağlam kişilikten de her bayan aslında etkilenebilir.

Sabırlı ve anlayışlı oldukları sürece uyum sağlamamaları için bir neden olamaz. Mutlu, ateşli ve uzun süreli bir ilişkileri ya da evlilikleri olabilir. Aslan kadını gururlu yapısından dolayı geri atmak istemez. Bir sorun çıktığı zaman bunu düzeltmek karşı tarafa düşer. Dengeli ve gerçekçi yapıları ile iki taraf uyum sağlayabilirse mutlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Aslan kadınından çok terazi burcu erkeği ona ayak uydurmalıdır. Aslan dışa dönük yapısına ters olarak duygusallığa da büyük önem verir. Karşısındaki erkekten romantik sözler duymak ister bu sebeple karşı taraf romantik ve uyumlu olursa aralarında güzel bir denge sağlanabilir. Terazi erkeği sadık ve güvenilir bir yapıya sahiptir. aslan kadınının aradığı aşkı ve sadakati onda bulması muhtemeldir. Güvenilir ve sırdaş olmayı seven aslan kadını, sevdiğinin en büyük destekçisi ve sırdaşı olacaktır.

Lüksü, rahat yaşamı seven bu burç kadınları da bu uğurda çalışarak ona en iyi hayatı yaşamayı sağlamaya çalışan terazi burcu erkeği ilaç gibi gelecektir. Bu çift birbirlerini dengeledikleri ve ilişkilerini ayakta tutmaya çalıştıkları sürece çok mutlu ve uyumlu olacaklardır.

Tarifsiz bir uyum yakalayan ve birbirlerini tamamlayan bu ikili, herkes tarafından imrenilen ve beğenilen bir çift olurlar. Zaman zaman sorunlar yaşasalar bile birbirlerine olan bağlılıkları ve güvenleri sayesinde sorunların üstesinden birlikte gelirler. Uzun süreli ilişkilerinde çok mutlu olan bu çift, evlilik kararı aldıklarında da evlerine bağlı ve huzurlu bir hayat yaşarlar. Ailesine ve evine düşkün olan aslan burcu kadını, terazi erkeğinin sadakatine ve uyumuna hayran kalır.

Cinsel hayatları da kendi aralarındaki uyum gibi uyumlu ve mutlu olacaktır. Her ikisi de cinsel hayatlarında baskın ve ön planda olmak isteyecektir. Eğer birbirlerine uyum sağlarlarsa uyumları mükemmelliğe yakın olacaktır. Birbirlerine çok büyü bir tatmin sağlayacaklardır.

Hava grubundan terazi erkeği ve ateş grubundan aslan kadını… Bu ikili çok canlı bir ilişkinin temellerini atacaktır. Birlikte yapacakları işler, sohbetleri, paylaşımları ve kalabalık arkadaş grupları ile dopdolu bir ilişki onları bekliyor olacaktır. Bu ikili mükemmel bir uyumu da beraberinde getirecektir. Terazi burçlar tartışmacı bir kişiliğe sahiptir ve mutlaka aslan kadınına muhalif bir tavır sergileyecektir. Ancak tartışma durumunda bile nezaketi elden bırakmaz. Hava grubu burcu olarak her konuyu kendi kafasında analiz etmeye çalışacaktır. Adalet ve dengeyi temsil eden terazi burçları, her zaman doğru olan kararı vermeye odaklanır. Zihin kapasitesi her farklı durumu analiz edebilecek şekilde programlanmıştır. Terazi burç yanında olduğunda aslan kadınının karar vermesi de zorlaşır.

Aslan kadını terazi erkeğinin illa ki kendisi ile hemfikir olmasını bekleyemez. Kesinlikle pes etmeyecek ve sizinle aynı fikirde olduğunu söylemeyecektir. Onun hayattaki görevi bir konuyu her açıdan analiz ederek doğru kararı vermek olacaktır. Yine de iki tarafta hem sevgili hem arkadaş olabildikleri için aşkları ömür boyunca sürebilecek cinstendir. Aslan burcu kadınının hayatı, terazi burcu orada oldukça her an meşguliyet ve koşuşturma içinde geçecektir. Politika, iş, kültür ve dedikodu haberleri her zaman bu çiftin hayatının bir parçası olacaktır. İlişkideki heyecan bitse bile bağlılıkları her zaman devam edecektir. Terazi erkeği, ilişki ne kadar zaman geçirirse geçirsin aslan kadınının ona kur yapmasına bayılacaktır. Terazi erkeği her zaman anın tadını çıkarmayı sever, aceleci değildir ve kişisel bakımına çok önem verir. Aslan kadını her zaman yanında onu tamamlayacak şık ve bakımlı bir erkekle dolaşacaktır.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Aslan burcunun güçlü yönleri ağır basan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi uzun süreli bir uyum içerisinde birliktelik yaşayabilirler. Aslan çoğu zaman lider bir burç olsa da asla yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Yani ilişkiye büyük önem verir. Aslan burcu için evlilik çok önemli bir şeydir. Aynı zamanda terazi burcu içinde aile ve ev çok önemlidir. Terazinin evcimen olması ve aile hayatını düşkün olması aslan burcu tarafından ilgi çekici olacaktır. Eğer bu iki uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa aslan burcunun teraziye onu sevdiğini hissettirmesi gerekmektedir.

Aslan burcu lükse ve pahalı şeylere bayılır. Kılık kıyafetine, girdiği ortamlara, bindiği arabalara ve oturduğu evlere harcadığı para umurunda bile değildir. Çünkü aslan burcu böyle bir hayata sahip olmak için elinden geleni yapar, çok çalışır. Terazi burcu ise iş hayatından çok eğlence hayatı ile hayatındaki mutluluğu kazanmak ister. Bu yüzden bu ikili zor da olsa mutlu vakit geçirebilirler. Terazi burcu her zaman sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyordur. Bu yüzden aslan burcunun her zaman teraziye göre daha fazla ilgi göstermesi gerekir. Sevgilisine sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu mutsuz olduğu zaman onu hiç görmediği farklı mekanlara götürüp mutlu edebilirsiniz. Yani bu minik mutluluklarla terazi burcunun tekrardan canlandırabilirsiniz.

Terazi ve aslan burcu birlikteliğinden iki tarafta sonsuz mutlu olacağından emin olmalıdır. Aslan burcu ilişkide biraz bencildir ve sorumluluk alma konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilir. Aslan burcu çalışkan bir burçtur ancak aşk ilişkilerinde fazla sorumluluk almayı sevmez. Mesela ilgi göstermekten daha çok ilgi görmeyi bekler. Ancak terazi burcundan beklediği ilgiyi her zaman görmeyebilir. İki burçta ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bu yüzden fazla derecede ortak noktaları vardır. Terazi burcu gerek çevresine gerek sevgilisine karşı her zaman iyi düşüncelidir. Bu yüzden aşk hayatında her zaman kendisi kadar iyimser olan aslan burcunda etkilenecektir. Bu ikili ilişkinin başında çok güzel bir başlangıç yapacaklardır. Birbirlerine tanıdıkça ise birbirlerini farklı yönlerini keşfederek ilişkiyi daha farklı boyutlara taşıyabilirler. Bu yaptıklarını ve duygularını dengeleyebilirler ise oldukça mutlu bir çift olacaklardır. Aralarındaki aşkı ve heyecanı daha imar canlı tutacaklardır.

Aslan ve Terazi Aşk Uyumu

Bu ikilinin hayata bakış açıları farklıdır. Aslan burcu kadını gösterişli olmayı ve marka düşkünü olmayı sever. Hatta kaliteli bir yaşam sürmek için gece gündüz çalışır. Tam bir işkoliktir. Terazi burcu mutluluğu eğlenceli vakit geçirerek ve arkadaşlarıyla beraberken yakalamak ister. Bu ikilinin ortak noktaları her zaman aşktır. İçinde aşkı yaşamak çok önemlidir ve gerekli özeni sonuna kadar gösterirler. Terazi burcu sosyal hayatı içine aldığı partilerini kendisine kısa sürede bağlar hatta aşk hayatları için temelleri beraber oluştururlar. Aslan burcu aşk hayatında her zaman sadık bir burçtur. Sosyal yaşantıda ise partnerini asla yalnız bırakmaz. Cinsel yaşamları tutkulu bir şekilde sürebilir. Farklı özelliklerinin yanı sıra ortak özelliklerini de bilen bu iki burç ikisi birbiri için yaratılmış burçlardır.

Aslan burcu her ne kadar lider yönü baskın bir burç ve ulaşılması zor görünen birisi olsa da yalnızlıktan asla hoşlanmaz. Kendini aşk hayatında salıvermesi terazi burcunun ona vereceği aşkla ilgilidir. Bu ikili aynı zamanda sosyal hayatta birlikte olmaktan oldukça zevk alacaklardır. Cinsel hayatı önem veren aslan burcu terazi burcu ile olan aşkını değişik fanteziler ile süslemek ister. Terazi burcu insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu özelliği aslanın oldukça ilgisini çeker. Bu ikili zorlu günlerde geçirebilir ancak karşılıklı olarak anlayışlı ve sabırlı olmak oldukça önem arz eder. Aslan burcu çok gururlu bir burçtur ve asla geri adım atmaz. Bu yüzden ilişkide bir problem yaşandığında mutlaka terazi burcunun daha fedakar olması gerekmektedir. Terazi burcu dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslan burcunu dizginleyebilir ise, terazi ve aslan birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

Bu ilişkide iki tarafta uzun süre birlikte olmak istiyorlarsa, aslan burcundan çok terazi burcunun aslanı ayak uydurması gerekmektedir. Aslan burcu her zaman dışa dönük bile olsa duygusallığa önem verir. Yani karşı taraftan duyacağı romantik sözler aslan burcunun aşık etmek için yeterli önemli bir adımdır. Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği her zaman çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişki olarak görülmektedir. İkilinin yaşayacağı aşk her zaman sıra dışıdır. Yani kimin daha baskın olacağı belli olmaz. Çünkü ikisi de oldukça dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu yüzden iplerin kimin elinde olacağı asla belli olmaz. Aşk ilişkisinde bu ikili sürekli bir yarış halinde olabilirler. Bu yarış kimin daha ilişkide baskın olacağı ile ilgilidir. Aslan burcu her zaman güvenilirdir. Sevgilisinin de daima dert ortağı olur. Aslında terazi burcunu etkileyen bir yön de budur. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Aslan ve Terazi Evlilik Uyumu

Evlilik yaşamında aslan burcu ve terazi burcu bir ilişkiye başladıkları zaman ilk anlardan itibaren aralarında tarifsiz bir uyum yakalarlar ve birbirlerini tamamlarlar. Dolayısıyla evlilik hayatında herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olurlar. İlişkileri kendi aralarında oldukça ateşli ve tutkulu olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bazen sorunlar yaşasalar da 2 burcun da çabuk çözüm bulma yetenekleri ile bu sorunların üstesinden gelebilirler. Bu iki burç evlilik kararı aldıklarında evlerine ve birbirlerine bağlı bir aile olurlar. Çocuklarıyla mutlu mesut bir ömür sorunsuz yaşayabilirler. Bu hem kendileri için hem de aileleri için çok güzel bir durum olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git