Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 10.169 kez okundu.

Ateş elementine dahil olan aslan burcu ile hava elementine dahil olan terazi burcu birlikteliği dikkat çekici, ömür boyu sürdürebilir bir ilişkidir. Her iki burç da dikkat çeken, kendine güvenen burçlardır. Bu yüzden hangisinin baskın olacağı belirsizdir. Terazi erkeği analitik düşünebilen, güçlü bir kişiliğe sahiptir bu sağlam kişilikten de her bayan aslında etkilenebilir.

Sabırlı ve anlayışlı oldukları sürece uyum sağlamamaları için bir neden olamaz. Mutlu, ateşli ve uzun süreli bir ilişkileri ya da evlilikleri olabilir. Aslan kadını gururlu yapısından dolayı geri atmak istemez. Bir sorun çıktığı zaman bunu düzeltmek karşı tarafa düşer. Dengeli ve gerçekçi yapıları ile iki taraf uyum sağlayabilirse mutlu bir birliktelik yaşayabilirler.

Aslan kadınından çok terazi burcu erkeği ona ayak uydurmalıdır. Aslan dışa dönük yapısına ters olarak duygusallığa da büyük önem verir. Karşısındaki erkekten romantik sözler duymak ister bu sebeple karşı taraf romantik ve uyumlu olursa aralarında güzel bir denge sağlanabilir. Terazi erkeği sadık ve güvenilir bir yapıya sahiptir. aslan kadınının aradığı aşkı ve sadakati onda bulması muhtemeldir. Güvenilir ve sırdaş olmayı seven aslan kadını, sevdiğinin en büyük destekçisi ve sırdaşı olacaktır.

Lüksü, rahat yaşamı seven bu burç kadınları da bu uğurda çalışarak ona en iyi hayatı yaşamayı sağlamaya çalışan terazi burcu erkeği ilaç gibi gelecektir. Bu çift birbirlerini dengeledikleri ve ilişkilerini ayakta tutmaya çalıştıkları sürece çok mutlu ve uyumlu olacaklardır.

Tarifsiz bir uyum yakalayan ve birbirlerini tamamlayan bu ikili, herkes tarafından imrenilen ve beğenilen bir çift olurlar. Zaman zaman sorunlar yaşasalar bile birbirlerine olan bağlılıkları ve güvenleri sayesinde sorunların üstesinden birlikte gelirler. Uzun süreli ilişkilerinde çok mutlu olan bu çift, evlilik kararı aldıklarında da evlerine bağlı ve huzurlu bir hayat yaşarlar. Ailesine ve evine düşkün olan aslan burcu kadını, terazi erkeğinin sadakatine ve uyumuna hayran kalır.

Cinsel hayatları da kendi aralarındaki uyum gibi uyumlu ve mutlu olacaktır. Her ikisi de cinsel hayatlarında baskın ve ön planda olmak isteyecektir. Eğer birbirlerine uyum sağlarlarsa uyumları mükemmelliğe yakın olacaktır. Birbirlerine çok büyü bir tatmin sağlayacaklardır.

Hava grubundan terazi erkeği ve ateş grubundan aslan kadını… Bu ikili çok canlı bir ilişkinin temellerini atacaktır. Birlikte yapacakları işler, sohbetleri, paylaşımları ve kalabalık arkadaş grupları ile dopdolu bir ilişki onları bekliyor olacaktır. Bu ikili mükemmel bir uyumu da beraberinde getirecektir. Terazi burçlar tartışmacı bir kişiliğe sahiptir ve mutlaka aslan kadınına muhalif bir tavır sergileyecektir. Ancak tartışma durumunda bile nezaketi elden bırakmaz. Hava grubu burcu olarak her konuyu kendi kafasında analiz etmeye çalışacaktır. Adalet ve dengeyi temsil eden terazi burçları, her zaman doğru olan kararı vermeye odaklanır. Zihin kapasitesi her farklı durumu analiz edebilecek şekilde programlanmıştır. Terazi burç yanında olduğunda aslan kadınının karar vermesi de zorlaşır.

Aslan kadını terazi erkeğinin illa ki kendisi ile hemfikir olmasını bekleyemez. Kesinlikle pes etmeyecek ve sizinle aynı fikirde olduğunu söylemeyecektir. Onun hayattaki görevi bir konuyu her açıdan analiz ederek doğru kararı vermek olacaktır. Yine de iki tarafta hem sevgili hem arkadaş olabildikleri için aşkları ömür boyunca sürebilecek cinstendir. Aslan burcu kadınının hayatı, terazi burcu orada oldukça her an meşguliyet ve koşuşturma içinde geçecektir. Politika, iş, kültür ve dedikodu haberleri her zaman bu çiftin hayatının bir parçası olacaktır. İlişkideki heyecan bitse bile bağlılıkları her zaman devam edecektir. Terazi erkeği, ilişki ne kadar zaman geçirirse geçirsin aslan kadınının ona kur yapmasına bayılacaktır. Terazi erkeği her zaman anın tadını çıkarmayı sever, aceleci değildir ve kişisel bakımına çok önem verir. Aslan kadını her zaman yanında onu tamamlayacak şık ve bakımlı bir erkekle dolaşacaktır.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Aslan burcunun güçlü yönleri ağır basan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi uzun süreli bir uyum içerisinde birliktelik yaşayabilirler. Aslan çoğu zaman lider bir burç olsa da asla yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Yani ilişkiye büyük önem verir. Aslan burcu için evlilik çok önemli bir şeydir. Aynı zamanda terazi burcu içinde aile ve ev çok önemlidir. Terazinin evcimen olması ve aile hayatını düşkün olması aslan burcu tarafından ilgi çekici olacaktır. Eğer bu iki uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa aslan burcunun teraziye onu sevdiğini hissettirmesi gerekmektedir.

Aslan burcu lükse ve pahalı şeylere bayılır. Kılık kıyafetine, girdiği ortamlara, bindiği arabalara ve oturduğu evlere harcadığı para umurunda bile değildir. Çünkü aslan burcu böyle bir hayata sahip olmak için elinden geleni yapar, çok çalışır. Terazi burcu ise iş hayatından çok eğlence hayatı ile hayatındaki mutluluğu kazanmak ister. Bu yüzden bu ikili zor da olsa mutlu vakit geçirebilirler. Terazi burcu her zaman sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyordur. Bu yüzden aslan burcunun her zaman teraziye göre daha fazla ilgi göstermesi gerekir. Sevgilisine sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu mutsuz olduğu zaman onu hiç görmediği farklı mekanlara götürüp mutlu edebilirsiniz. Yani bu minik mutluluklarla terazi burcunun tekrardan canlandırabilirsiniz.

Terazi ve aslan burcu birlikteliğinden iki tarafta sonsuz mutlu olacağından emin olmalıdır. Aslan burcu ilişkide biraz bencildir ve sorumluluk alma konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilir. Aslan burcu çalışkan bir burçtur ancak aşk ilişkilerinde fazla sorumluluk almayı sevmez. Mesela ilgi göstermekten daha çok ilgi görmeyi bekler. Ancak terazi burcundan beklediği ilgiyi her zaman görmeyebilir. İki burçta ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bu yüzden fazla derecede ortak noktaları vardır. Terazi burcu gerek çevresine gerek sevgilisine karşı her zaman iyi düşüncelidir. Bu yüzden aşk hayatında her zaman kendisi kadar iyimser olan aslan burcunda etkilenecektir. Bu ikili ilişkinin başında çok güzel bir başlangıç yapacaklardır. Birbirlerine tanıdıkça ise birbirlerini farklı yönlerini keşfederek ilişkiyi daha farklı boyutlara taşıyabilirler. Bu yaptıklarını ve duygularını dengeleyebilirler ise oldukça mutlu bir çift olacaklardır. Aralarındaki aşkı ve heyecanı daha imar canlı tutacaklardır.

Aslan ve Terazi Aşk Uyumu

Bu ikilinin hayata bakış açıları farklıdır. Aslan burcu kadını gösterişli olmayı ve marka düşkünü olmayı sever. Hatta kaliteli bir yaşam sürmek için gece gündüz çalışır. Tam bir işkoliktir. Terazi burcu mutluluğu eğlenceli vakit geçirerek ve arkadaşlarıyla beraberken yakalamak ister. Bu ikilinin ortak noktaları her zaman aşktır. İçinde aşkı yaşamak çok önemlidir ve gerekli özeni sonuna kadar gösterirler. Terazi burcu sosyal hayatı içine aldığı partilerini kendisine kısa sürede bağlar hatta aşk hayatları için temelleri beraber oluştururlar. Aslan burcu aşk hayatında her zaman sadık bir burçtur. Sosyal yaşantıda ise partnerini asla yalnız bırakmaz. Cinsel yaşamları tutkulu bir şekilde sürebilir. Farklı özelliklerinin yanı sıra ortak özelliklerini de bilen bu iki burç ikisi birbiri için yaratılmış burçlardır.

Aslan burcu her ne kadar lider yönü baskın bir burç ve ulaşılması zor görünen birisi olsa da yalnızlıktan asla hoşlanmaz. Kendini aşk hayatında salıvermesi terazi burcunun ona vereceği aşkla ilgilidir. Bu ikili aynı zamanda sosyal hayatta birlikte olmaktan oldukça zevk alacaklardır. Cinsel hayatı önem veren aslan burcu terazi burcu ile olan aşkını değişik fanteziler ile süslemek ister. Terazi burcu insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu özelliği aslanın oldukça ilgisini çeker. Bu ikili zorlu günlerde geçirebilir ancak karşılıklı olarak anlayışlı ve sabırlı olmak oldukça önem arz eder. Aslan burcu çok gururlu bir burçtur ve asla geri adım atmaz. Bu yüzden ilişkide bir problem yaşandığında mutlaka terazi burcunun daha fedakar olması gerekmektedir. Terazi burcu dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslan burcunu dizginleyebilir ise, terazi ve aslan birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

Bu ilişkide iki tarafta uzun süre birlikte olmak istiyorlarsa, aslan burcundan çok terazi burcunun aslanı ayak uydurması gerekmektedir. Aslan burcu her zaman dışa dönük bile olsa duygusallığa önem verir. Yani karşı taraftan duyacağı romantik sözler aslan burcunun aşık etmek için yeterli önemli bir adımdır. Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği her zaman çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişki olarak görülmektedir. İkilinin yaşayacağı aşk her zaman sıra dışıdır. Yani kimin daha baskın olacağı belli olmaz. Çünkü ikisi de oldukça dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu yüzden iplerin kimin elinde olacağı asla belli olmaz. Aşk ilişkisinde bu ikili sürekli bir yarış halinde olabilirler. Bu yarış kimin daha ilişkide baskın olacağı ile ilgilidir. Aslan burcu her zaman güvenilirdir. Sevgilisinin de daima dert ortağı olur. Aslında terazi burcunu etkileyen bir yön de budur. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Aslan ve Terazi Evlilik Uyumu

Evlilik yaşamında aslan burcu ve terazi burcu bir ilişkiye başladıkları zaman ilk anlardan itibaren aralarında tarifsiz bir uyum yakalarlar ve birbirlerini tamamlarlar. Dolayısıyla evlilik hayatında herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olurlar. İlişkileri kendi aralarında oldukça tutkulu olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bazen sorunlar yaşasalar da 2 burcun da çabuk çözüm bulma yetenekleri ile bu sorunların üstesinden gelebilirler. Bu iki burç evlilik kararı aldıklarında evlerine ve birbirlerine bağlı bir aile olurlar. Çocuklarıyla mutlu mesut bir ömür sorunsuz yaşayabilirler. Bu hem kendileri için hem de aileleri için çok güzel bir durum olacaktır.

Çok uyumlu bir birliktelik yaşayabileceklerini söylemekte fayda vardır. Aslan kadını ateş grubu, terazi erkeği de hava grubu elementidir. Astrolojide de güzel bir uyum yakaladıkları için evlilik hayatları da oldukça mutlu ve uyumlu bir şekilde ilerleyecektir ve uzun seneler boyunca beraber yaşayabileceklerdir. Bu ikili, benzer kişisel ve davranışsal özelliklere sahip oldukları için aynı ev içinde uyumlu bir şekilde yaşayabilirler. Çok sık kavga etmezler çünkü birbirlerini anlayabilirler. Aşkları bir ömür boyu devam eder. Her iki burçta dikkat çekici olduğu için evlilikleri de dikkat çekici olur. Her evlilikte olduğu gibi bu çiftin evliliğinde de elbette sorunlar yaşanabilir. Fakat bu ikilinin şansı, tartışmalarının uzun süreli olmayacağıdır. İşte bu yüzden bir ömür mutlu bir evlilik geçirirler.

Baskın ve güçlü karaktere sahiplerdir

Her ikisi de oldukça güçlü bir karaktere sahiptir. Dışarıda, insanların yanında ağladıkları görmek neredeyse imkansızdır. İkisi de analitik düşünce yapısına sahiptir. Bu da evliliklerinde uyum içinde mantıklı kararlar verebilmelerini sağlar. Biri düşerse diğeri onu kaldırabilir, birbirlerini yeniden toplama konusunda çok iyilerdir. Baskın karakterleri, evde hangisinin sözünün geçeceğinin bilinmemesine yol açabilir. İkisi de evde otoriteye ve söz sahipliğine sahip olmak ister. Bu durum tartışmalara yol açacakmış gibi gözükse de mantıklı düşünme ve karar verme yetileri sayesinde orta yolu bulabilirler. Bu da evliliklerinde ikisininde sözünün geçtiğini gösterir.

Gerçekçi ve yapıcılardır

İkisi de mantıklı düşünebilen insanlar olmanın dışında gerçekler ile yüzleşebilme özelliğine de sahiplerdir. Evlilik çok önemli bir konu olduğu için her şeyi ile dikkate alınmalıdır ve denge sağlanmalıdır. Bu ikili gerçeklerin gayet farkında oldukları ve hayal dünyasını ayırt edebildikleri için yaşadıkları problemler ile daha rahat yüzleşebilirler. Evliliklerinde yaşadıkları herhangi tatsız bir olay karşısında birlik olup, atlatabilirler. Bu uyumları evliliklerinin bir ömür devam etmesine neden olur.

Destekleyicilerdir

Evliliklerinde birbirlerini oldukça desteklerler. Ne konu olursa olsun olgun bir şekilde dinleyip, olayların üzerinde düşünebilirler. Empati kurma özellikleri oldukça gelişmiş olduğu için yaşadıkları farklı olaylara karşı anlayışlı bir tutum sergileyebilirler. Eğer aralarında anlaşma olmazsa kavgalar meydana gelebilir. İkisinin de otoriter olması bu durum da etkendir. Fakat bu ikili, evliliklerinde çoğunlukça birbirlerine destek olmayı tercih ederler. Yaşadıkları sorunların altından birlikte kalkarlar. Birlik olmak, evliliğin yapı taşlarından biridir.

Evlilikleri bir ömür devam eder

Bu ikili mutlu ve huzurlu bir evlilik devam ettirebilirler. Anlayışlı ve sabırlı oldukları sürece kavga edip ayrılmaları için fazla sebep olmaz. Beraber güzel bir uyum yakaladıkları için çok sık kavga etmezler. Kavga ettiklerinde de aslan kadını asla ilk adımı atmayacaktır. Oldukça gururlu bir yapıya sahiptir. Bu noktada da terazi erkeğine iş düşmektedir. Aslan kadınının gönlünü almalıdır. Terazi erkeği, aslan kadını kadar gururlu bir yapıya sahip değildir. Eğer bu denge sağlanabilirse, evlilikleri çok güzel geçecektir.

Sabırlı olmaları gerekir

Bu ikilinin ilişkisinde sabır mutlaka olmalıdır. İkisi de dediğim dedik, inatçı bir yapıya sahiptir. Bu yapıları bazı durumlarda kavga etmelerine, kendilerini haklı çıkarmak için çaba sarf etmelerine neden olabilir. Fakat evlilikte kimin haklı olduğunun bir önemi yoktur. Önemli olan orta yolu bulabilmektedir. Birbirlerine karşı daha anlayışlı ve duyarlı olabilirse bu evlilik, bir ömür boyu devam edebilir. Sabırlı olmaları onları kavgadan uzaklaştıracaktır. Daha anlayışlı olup, empati kurabilme özelliği kazandıracaktır. Özellikle aslan kadını, gururlu bir yapıya sahiptir. Kızdığı zaman bunu karşısındakinin anlamasını ister ve özür dilenmesini bekler. Bu durumda, evliliğinin zedelenmesini istemeyecek bir terazi erkeği, alttan almayı tercih etmelidir. Sabırla partnerinin düzelmesine yardımcı olmalı ve gönlünü almalıdır. Eğer bu denge sağlanabilirse mutlu ve huzurlu bir evlilik geçirebilirler.

Sadık bir evlilik

Bu ikilinin evliliklerinin oldukça güvenilir bir şekilde devam edeceğinden söylemekte fayda vardır. Her ikisi de güvenmeye çok önem verir. Bir ilişki içindeyken mutlaka karşı tarafa güven duymak isterler. Bu durum, ilişkide kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olur. İkisi de bu konuda hem fikir olduğu için, empati kurabilirler ve güven duygusunu zedeleyecek bir şey yapmamaya çalışırlar. Güvensizlik yaşayabilecekleri her konudan uzak dururlar. Bu da mutlu bir evlilik geçirmelerini sağlar. Güven duygusuna sahip oldukları için, birbirlerine sadık bir ilişki sürdürürler. İkisi de eğer gerçekten birbirini seviyorsa başka kimseye ihtiyaç duymazlar, kafalarını bile çevirip bakmazlar. İkisi de sevdiği kişi ile her şeyini paylaşmaktan, sırdaş olmaktan, çekinmeden beraber rahat hareket etmekten çok hoşlanır. Hem eş hem de arkadaş olmak isterler. Bu durum, evliliklerinin birbirlerine sadık bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Dengeli bir çift olacaklardır

Bu ikili için oldukça dengeli bir çift olacaklardır. Evlilik beraber bir bütün olabilmektir. Bu bütünlük dengeyi sağlamak ile elde edilir. Her ne kadar aşk olsa da uyum yoksa, evliliğin huzurlu ve uzun bir şekilde devam etmesi oldukça zor olacaktır. Uyum sağlanmazsa, bir süre sonra anlaşmazlıklar meydana gelmeye başlar ve kavgalar da beraberinde gelir. Bu yüzden evlilik adımını atmadan önce, çiftlerin birbirleri ile uyum sağlayıp sağlamadıklarını bilmeleri, ileriki zamanlar için çok önemlidir. Oldukça uyumlu bir çift olacaktır ve çok güzel bir denge sağlarlar. İkisi de birbirinin ne istediğini, ne düşündüğünü çok iyi bilir. Bu sayede birbirlerini her zaman, her yerde destekleyebilirler. Evlilikte, yanında olmak, ihtiyacı olduğunda hemen yardımına koşmak eşlerin birbirine karşı olan görevlerinden biridir ve bu ikili bu görevi çok güzel bir şekilde yerine getirir. Aslan kadını, lüks yaşamı çok sever ve bunu elde etmek adına da oldukça emek harcar. Terazi erkeği, bu konuda ona çok yardım edecektir. Her zaman arkasında olacak ve ne iş yaparsa yapsın onu destekleyecektir. Bu da sevgilerinin daha da büyümesini sağlayacaktır.

Herkes tarafından beğenilen bir çift

Çiftin bu uyumlu evliliği, herkes tarafından parmakla gösterilecek ve dikkat çekecektir. Evlilikleri bekar çiftlere ve tartışan evli çiftlere örnek olacak niteliktedir. Çok güzel bir uyum ve denge yakaladıkları için evlilikleri örnek niteliği taşır. Aralarında fazla kavga ve tartışma yaşanmaz, olaylara bakış açıları çoğunlukla benzerdir ve anlayışlı oldukları taktirde evlilikleri ömür boyu bu şekilde devam edecektir. İçlerinde yaşadıkları bu güzel duyguları dışarı da vurmuş olurlar. Özellikle aslan kadını gösterişi ve dikkat çekmeyi çok sever. Kıyafetleri ve davranışları ile her zaman dışa dönük bir yapısı vardır. Kendini göstermeyi ve ortamlar da bulunmayı seven aslan kadını, oldukça geniş bir çevreye sahiptir. Terazi erkeği ise aslan kadını kadar olmasa da bir arkadaş çevresine sahiptir. Aslan kadını, bekar hayatında dışarıda ve göz önünde olmaktan çok hoşlanan biridir fakat evlendikten sonra durulur ve yapacağı şeyleri eşi ile birlikte yapmak ister. Gösterişi devam eder fakat bunu evliliğine daha fazla yansıtır. Uyumları ile bu gösteriş birleşince ortaya mükemmel bir evlilik tablosu çıkmaktadır.

Eve bağlılardır

Evlilikte en önemli şeylerden biri eve bağlı olmaktır. Evlerine bağlı olmayan çiftler vakitlerinin çoğunu dışarıda başka insanlarla yada beraber de olsa başka insanların yanında geçirirler. Dışarı da vakit geçirmek tabi ki güzeldir, çiftlere değişiklik olur. Her gün beraber olmaları da zamanla uzaklaşmalarına neden olabilir, farklı insanlarla kaynaşmak da gereklidir. Fakat fazla dışarıda olmakta birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olur. Bu ikili, orta yolu bulmuş ve dengeyi sağlamışlardır. Beraber gezmeyi de çok severler, evde vakit geçirmeyi de. Özellikle eve bağlılıkları dikkat çekicidir. Sevgi dolu bir evlilikleri olduğu için evde beraber vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar ve  huzurlu anlar yaşarlar. Eve zamanında gelirler ve ne yapacaklarsa haber verirler. Evliliklerinin bu kadar sağlam olmasının nedenlerinden biri, evi sadece yaşadıkları yer olarak görmekten çok yuva olarak görürler. Bu da evliliklerine değer katar.

Kişisel bakıma önem verirler

Çiftimizin bakıma oldukça önem verdiklerini söyleyebiliriz. Özellikle aslan kadını tüm burçlar arasında kendine en çok önem veren, dış görünüşüne ve bakımına özen gösteren kişidir. Nasıl bir durumda olursa olsun bakımını asla ihmal etmez ve gösterişli görünümü elden bırakmaz. Bakıma ve gösterişe sadece kendinde değil, yanındaki kişilerde de ister. Yanında olan kişinin de onu geçmeyecek şekilde dikkat çekici olmasını ister. Bu kişi eşiyse, en az onun kadar bakımlı gözükmelidir. Terazi erkeği de en az partneri kadar bakımına önem verir. Kıyafetleri ve temizliği her zaman tamdır. Kötü hissettikleri zaman dahi birbirlerini destekleyerek iyi görünmeyi başarırlar. Bu yüzden evlilikleri oldukça gösterişlidir. Dikkat çekici dış görünüşleri, yan yana yürürlerken herkesin onlara dönüp bakmasını sağlar. Her ikisi de buna bayılacaktır.

Evlilikte sosyal de olurlar

Çoğu evlilikte çiftler, birbirlerini eve kapatıp sosyal hayatla bağlantılarını keserler. Bu durum birbirlerini daha çok tanımalarına ve kaynaşmalarına neden olurken, zamanla asosyal olmalarına ve arkadaş çevrelerinden uzaklaşmalarına neden olur. Zamanla kendilerini daha yalnız hissetmeye başlarlar. İkisi de yalnızlıktan nefret eder. Bu yüzden evliliklerinde kendilerini içlerine kapamazlar. Beraber çok güzel sosyal etkinliklere katılıp, dışarıya açılırlar. Arkadaşlığa çok önem verdikleri için arkadaşlarından kopmazlar. İkisi de misafirliği çok sevdiği için her zaman evlerini arkadaşlarına açarlar. Uzun ve eğlenceli geceler, arkadaşlarla yapılan aktiviteler, evliliklerinde mutlaka vardır ve bu sosyallik evliliklerinin daha eğlenceli geçmesini de sağlar.

Çabuk çözüm bulurlar

Terazi erkeği analitik düşünme yeteneğine sahiptir. Olaylara karşı çabuk çözüm bulur. Bulduğu çözümler de oldukça mantıklı ve işe yarar olur. Çoğunlukla başarıya ulaşır. Aslan kadını da oldukça azimli bir yapıya sahip olduğu için başarısızlığa asla gelemez. Karar verme konusunda terazi erkeği kadar hızlı ve pratik değildir. Hatta terazi erkeği ile beraberken onun hızına yetişemez ve kafası daha çok karışır. Bu durum da çoğu karar verme olayını terazi erkeğine bırakır. Evliliklerinde yaşadıkları herhangi bir sıkıntıyı sonuca ulaştırma konusunda oldukça başarılı olurlar. Sakin bir şekilde ve dengeyi sağlayarak karara ulaşırlar. Bu da çoğu konuda anlaşmazlık yaşamalarını engeller.

Çocuk

İkisi de çocuk seven bir çift olacaktır. İkisi de çocuklarla çok iyi anlaşır ve evlenip çocuk sahibi olmak için can atarlar.  Fakat bu konuda terazi erkeği daha ağır basabilir. Çünkü aslan kadını kariyerine çok fazla önem verir, işkolik olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum çocuk yapmayı geciktirmesine neden olabilir. Fakat kendini hazır hissettiği zaman bu durum da ortadan kalkacaktır. Söz sahibi olmaktan ve emir vermekten çok hoşlanır. Bu da otoriter bir anne olacağının göstergesidir. Terazi erkeği de partneri kadar olmasa da otoritesini çocuklarının üzerinde kurmak ister. Fakat ikisi de bunu gayet ılımlı bir şekilde yapmayı başarır. Çocuklarının üzerine fazla düşmezler ancak rahat da bırakmazlar. Her anından haberdar olmak isterler. Çocuklarını eğitirken oldukça başarılı ve uyumlu davranırlar. İkisi de geleceklerini planlamayı sevdikleri için, çocuklarının geleceğini daha evliliklerinin başında planlarlar ve ona göre hareket ederler. Evliliklerinin bir ömür boyu devam etmesinde çocuklarına duydukları değer ve saygı da yatmaktadır. Onların mutluluğu için her şeyi yapmaya hazır olan bu çift, ne yaşarlarsa yaşasınlar bunu çocuklarına yansıtmamaya çalışırlar. Çocuk sevgisi birbirlerine bağlanmaları da katkıda bulunacaktır.

Romantik bir evlilik sürerler

Bu ikilinin evlilikleri için oldukça romantik geçeceğini söylemek mümkündür. İkisi de romantik sürprizlere, küçük jestlere çok önem verir. Beklemedikleri bir anda gelen hediye karşısında çok mutlu hissederler. Evliliğin monoton geçmemesi için arada yapılan romantik jestler, heyecanın her zaman devam etmesini sağlayacaktır. Bağlılıkları bu şekilde gün geçtikçe daha da kuvvetlenecektir. Özellikle aslan kadını böyle şeylere bayılır. Sevdiği kişi için özel anlamlara sahip olan romantiklikler yapar. Terazi erkeği de bu sayede kendini çok daha özel hissedecek  ve karşılığını verecektir. Aslan kadını da mutlaka kendisine yapılmasını bekler.

Evlilikte yaşayabilecekleri sorunlar

Bu ikili için evlilik hayatlarında çok güzel bir uyum yakalayacaklarını söylemek mümkündür. Birbirlerini çok iyi anlayabilirler ve çok güzel bir denge sağlarlar. Bu denge çoğu zaman bozulmaz. Davranışları ve düşünceleri birbirlerine benzemektedir. Ancak her çiftte olduğu gibi onlarda da arada sırada tartışmalar yaşanabilir. Bu tartışmalar özel bir durum olmadıkça genelde belli konular üzerine olmaktadır. Bu konularda kişilikleri ile alakalı olabilir. Her ne kadar uyumlu bir çift olsalar da arada sırada anlaşmazlıklar yaşanabilir. Fakat mantıklı kararlar verme konusunda çok başarılı oldukları için, doğru yolu bularak tartışmalarını hızlı bir şekilde sonlandırabilirler. Fazla uzun sürmez, ayrılığa gidecek kadar büyük kavgalar içine girmezler.

İlgisizlik

Her ne kadar birbirlerine çok bağlı olsalar da özellikle aslan kadını yüzünden ilgisizlik problemleri yaşanabilir. Aslan kadını, kariyer odaklı bir kişidir. Hayatının büyük bir bölümüne işini koyar. Oldukça azimli ve hırslıdır, başarısızlığa asla gelmez. İşini tamamlayıncaya kadar da kendini rahat hissedemez. Bu durum bazı zamanlar aşırıya kaçmasına ve evliliğini unutmasına neden olabilir. Terazi erkeği, aslan kadını kadar işkolik değildir. Aslan kadınının bazı zamanlar ona karşı çok az ilgili olduğunu düşünüp tartışma yaşayabilirler. Fakat bu tartışmalar ufak tefek olacaktır, ciddi değildir.

Ayak uydurmada zorlanabilirler

Bu durum özellikle evliliğin ilk zamanları olan alışma evresinde yaşanabilir. Her yeni evli çift gibi çiftimizde de birbirlerini alışırken zorlanabilirler. Ayak uydurmaları zaman alabilir. Bu normal bir durum olarak gözükse de bu çift için daha uzun süreli olabilir. Çünkü aslan kadını dışarıya dönük bir yapıya sahiptir. Gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı çok sever. Evlendiği zaman da eve ve eşine bağlanması zaman alabilir. Fakat bu durum geçicidir. Terazi erkeği sabırla uyum sağlamasını beklemelidir ve bu süreçte onun yanında olmalıdır. Aslan kadını alıştığı zaman evine bağlı bir eş olacaktır. Bu süreçte, terazi erkeğinin aslan kadınına daha fazla ayak uydurması gerekmektedir.

Yarış içinde olabilirler

Evlilikte rekabet için de olmak hiç iyi bir şey değildir. Evlilik iki kişinin bir bütün olması anlamına gelmektedir. Her konuda birbirlerinin ortağı olmak, en iyi kimin olacağını seçmek yerine beraber en iyi olmaya çalışmaktır. Bu dengeyi kuran çiftler bir ömür boyu mutlu bir birliktelik sürebilirler. Çiftimiz içinde bu dengeyi kurduklarını söyleyebiliriz. Fakat arada kişisel yapılarından dolayı dengeyi bozabilirler. İkisi de çoğu konuda en iyi olduklarını düşünürler. Bu da bir yarış içine girmelerine neden olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git