Rüyada Kardeşinin Evlendiğini Görmek

04.05.2017
Rüyada Kardeşinin Evlendiğini Görmek

Rüyada kardeşinin evlendiğini görmek, kardeşinden yardım görecek demektir. Bazen kardeşinin fıtratından bir çocuğu olacağına ya da akrabalıklar arasındaki küslüğün bitmesine, yakında kardeşinden gelecek hayırlı haberlere, kardeşiyle ilgili bir konuda ona yardım etmeye delalet eder. Yakında gelecek müjdeli bir habere delalettir. Genellikle evlilik rüyaları hayra yorulur.Rüyayı gören kişi bekarsa, yakında gelecek olan kısmetlere de işaret eder. Eğer kişi görülen rüyadaki evlenen kişileri tanıyorsa, o tanıdık kişilerden yardım görecek demektir. Eğer rüyayı gören kişi, tanımıyorsa ummadık yerden gelecek olan yardımlara işaret eder. İyi şekilde tabir edilmez. Eşler arasında yaşanacak huzursuzluklara delalet eder. Eğer kişinin rüyada gördüğü kardeşi ölü ise, kardeşinin ahirette gittiği yerin iyi olduğuna, kardeşin dünyada güzel amellerinin mükafatını aldığına delalet eder.

Eğer kişinin rüyada gördüğü kardeşiyle küs ise, onunla yakın zamanda barışacağına alamettir. Aradaki buzların erimesine, düğünün çok kalabalık olması kardeşiyle arasını birçok kişi tarafından düzeltileceğine delalet eder. Kardeşi evli ise, rüya sahibine gelecek olan kısmetlerdir. Bu kısmetlerde kardeşinin de payı olacağıdır. Kişinin rüyada kardeşini yaşlı olarak ve evlendiğini görmek, kardeşin hastalığı varsa hastalıktan ve sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder. Kişini rüyasında dul kardeşinin evlendiğini görmesi, eskimiş bir konunun tekrar gündeme gelmesine yorulur. Bazı alimlere göre, kişinin yaşadığı üzüntülerden kendi fıtratındaki bir adam sayesinde kurtulacağına delalettir. Uzaktan gelecek hayırlı haberlere de yorulur. Kişinin rüyada kardeşinin istemediği biriyle evlenmesi dünyada hoşa gitmeyecek bir iş yapmasına, birçok sıkıntıyla yüz yüze gelmeye iş hayatında yaşanacak zorluklara delalettir. Ayrıldığını görmek, kişinin başına gelen tatsız olaylarla karşılaşmasına mutlu ve üzüntü verici olayların art arda gelişmesine delalettir.

Rüyada Kardeşinin Eşini Görmek

Parasal sıkıntıların sona ereceği, rüyayı gören kişinin ferahlayıp rahata ermesine delalet eder. Güzel günlerin başlamasına, güzel haberler almaya delalet eder. Kişinin saf ve iyi niyetli bir insan olmasına delalet eder. Kardeşin eşine para vermesi maddi anlamda güç vermesi anlamına gelir. Erkek kardeşin eşinin rüyada ölmesi ömrünün uzamasına delalet ederken, erkek kardeşin eşiyle kavga etmek herhangi bir konuda gerçek hayatta birbirlerine güç vermesidir. Erkek kardeşin eşi ölü ise, onunla konuşmak herhangi bir yerden gelecek güzel haberlerdir. Eğer erkek kardeşin eşi ölü ve kötü durumda ise ölünün sıkıntı çektiğini ve rüya sahibinin ölünün sıkıntısının geçmesi için dua etmesine işaret eder. Çocuk doğurduğunu görmek kardeşinin tarafından gelecek hayırlı haberlere delalet eder. Tersi durumda eğer çocuğu ölmüşse o taraftan kötü haberler duyar.

Sıkıntı günler yaşayacağına, adının önemsiz dedikodulara karışacağına delalet eder. Erkek kardeşin eşini dövmesi ailesiyle mutlu ve huzurlu bir yolculuğa çıkmasına alamet eder. Kişinin maddi anlamda hayırlı bir evlilik yapmasıdır. Eğer kişi evli ise, hayırlı bir evlada sahip olur. Kız kardeşin eşiyle yapılan kavga, rüyayı gören kişinin kardeşi ve eşi arasında bir konuyu çözümler. Her iki tarafın mutlu ve huzurlu olacağına alamet olur. Kız kardeşin eşiyle boşandığını görmek, aile içerisindeki huzursuzlukların son bulmasıdır. Kız kardeşin evlendiğini görmek mutlu ve huzurlu günlerin geri geleceğine alamet eder. Sigara içtiğini görmek enişteden gelecek yolculuk haberine ve beraber yapılacak huzurlu bir yolculuğa tabir olunur.

Rüyada Kardeşinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Eğer kardeşinize gelinliği giyerken yardım ettiğinizi gördüyseniz habere işarettir. Bu haber size başta kötü bir duruma davet gibi gelebilir. Fakat bu haber sebebi ile, evvelde ertelemiş olduğunuz planlarınızı gerçekleştirecek ve sonunda huzuru bulacaksınız demektir. Bunun için biraz çaba göstermeniz gerek. Gelinlik sizin ise, gerçekleşecek planınız sizin medeni durumunuzla ilgili olacaktır. Bu medeni hal değişimi sayesinde başka bir şehre gidebilirsiniz. Haliyle tüm düzeniniz de değişecektir. Kardeşiniz ile bulunduğunuz mekanın sular içinde ve kıyılarında iri yılanların olması, tanıdığınız birinin kendini kandırdığına işarettir. Yaptıklarının nefsinin işi olmadığına kendisini ikna etmiş bu kişiyi, fesat biri olduğuna ikna edemezsiniz. Uğraşlarınız nafile olabilir, hatta sizin hakkınızda ortak çevrenize olumsuz yakıştırmalar yapabilir. Kendi pisliğinde boğulmasına izin vermenizde fayda var.

Eğer suya basmadan koşa bildiğinizi ve yılanlardan uzak durduğunuzu görürseniz, karşınıza çıkan sorunlara çözüm ararken etrafınızdaki kimseyi incitmemeye özen gösterdiğinizi işaret eder. Her zaman çözüm arayışınız sadece kendiniz için değil, etrafınızı da dikkate alacak şekilde olmuştur. Bunun için taktir görmeyi beklememelisiniz, Zira vefasızlıkları sizi şaşırtmakla kalmayacak, hayal kırıklığına uğramanıza sebep olacaktır. Kirli ise, içten içe sizin iyi yerlere gelmenizi istemeyen çevreyi simgeler. Bu kişiler sizin yüzünüze gülen hatta en güvendiğiniz insanlar arasından çıkabilir. Güven duyacağınız kişiler için daha seçici olmalısınız. Son olarak eğer kardeşinize giydirdiğiniz beyaz değilse maddi kayba rivayet edilebilir. rengin koyuluğu, size kaybın büyüklüğünü işaret edecektir. Birikimlerinizi şansa ihtiyaç duyacağınız yatırımlarda harcamamalısınız. Değerlendirme planlarınızı bir süre erteleyebilirsiniz. Aynı zamanda borç konusunda da seçici olmanız da, verdiğiniz borcun tutarı hakkında yazılı bir belge istemeniz de yararınıza olacaktır.

Rüyada Kardeşinin Gelinlik Giymesi

Güzel bir geleceğin ve ferah bir yaşantının habercisidir. Beyaz, her zaman temizlik ve saflık demektir. Aynı zamanda umutlarınızın yeşereceğini ve güzel bir gelecek yaşayacağınızı gösterir. Sakin bir aile yaşantınız varsa yeni bir bebek haberi alabilir ve ailenizin büyümesi ile mutluluk duyabilirsiniz. Kardeşine tez vakitte çok temiz ve güzel bir haber verebilir. Kardeşiniz eğer evli değil ise kısa bir süre içinde hayırlı bir kısmet bulup yuvasını kuracak demektir. Kardeşinizi beyazlar içinde görmek, zorlukları atlatıp feraha çıkacağınızı gösterir. Kirli ise ya da yırtıldığını görmüşseniz, kötü ya da üzücü bir haber alacaksınız demektir.

Parlak ve temiz bir gelecek yaşayacağınıza delalet eder. Kardeşinizin kendince sıkıntıları ve üzüntüleri var ise, sıkıntılarından kurtulacak ve feraha çıkacak demektir. Mutlu bir başlangıcın da habercisi olabilir. Kardeşiniz evli ise, hayatında güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Kardeşiniz hayatında yeni ve temiz bir sayfa açmak isteyebilir. Bunun için de hayatında ona engel olan ve önünü kapatan herkesten uzak kalmayı tercih edebilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki bağları güçlendirebileceğiniz onlarla daha güçlü bir iletişim kurabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız haberler geleceğinizi önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle de alacağınız kararlar için acele etmemeli ve her ihtimali göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Genellikle hayatında güzel şeyler olacağına yorulur. Kanlı, yırtık, eski ya da parçalanmış olması durumunda üzücü haber duyabilir ya da bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kardeşinin Boşandığını Görmek

Bazen iyiye bazen kötüye yorulsa da çoğu zaman hayra ve mutluluğa yorulur. Bu rüyanın çeşitli yorumlamaları vardır. Mesela kardeşinizin evliliğinde sorunlar varsa düzeleceğine, aile huzurunun geri geleceğine, tartışmaların sona ereceğine işarettir. Kardeşinizin eşiyle diyaloğunun güzelleşeceğine, saygı ve sevgisinin artacağına delalettir. Eğer kardeşiniz ve eşiniz birbirinden uzaktaysa, mesela iş gezisi veya aile ziyaretindeyse bu ayrılığın son bulacağına ve hasretin biteceğine, kavuşulacağına işarettir. Eğer kardeşiniz bekârsa sevgilisiyle işlerin yolunda gideceğine ve evleneceğine, beki ilk zamanlarda sorunlar yaşayacağına ama bu sorunları aştıktan sonra mutluluğa kavuşacağına işaret edilir. Kardeşiniz eşinden kavgalı ve gürültülü boşanıyor ise bir tartışmada haksız çıkacağına, eşine karşı haksızlık ettiğine ve kendi yanlışlarını görmezden geldiğine işarettir. Bu durumda kardeşinizin kendine karşı dürüst olması ve yaptığı hatadan dönmesi, eşine söz hakkı tanıması ve objektif olması gerekir. Aynı evde yaşamaya devam ediyorsa bu içini huzursuz eden bir durum olduğunu, pişmanlıkları olabileceğini gösterir.

Eğer kardeşiniz dini nikâhı bozarak boşanıyorsa sizden veya eşinden gizlediği şeyler olduğuna, bu sırrın daha fazla gizli kalmaması gerektiğine aksi takdirde iki tarafın da ailesinin huzursuz olabileceğine işarettir. Eşiyle tekrar evleniyorsa yaptığı bir hatadan döneceğine, huzursuzlukların, sıkıntıların, mutsuzlukların biteceğine ve doğru yola döneceğine delalettir. Bazen rüyada kardeşinizin veya herhangi biri ise maddi olarak rahatlanacağına, kötü niyetli insanlardan uzaklaşılacağına, iç sıkıntılarının nihayete ereceğine, huzursuzluk sonrasında keyiflenileceğine, hak edilen başarının elde edileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, iyi insanlarla tanışılacağına da işarettir. Tüm bunların dışında eğer kardeşinizin aile hayatında olumsuzluklar varsa bilinçaltınızda siz bundan etkilenmiş ve bu duruma üzülüyor olabilirsiniz. Bu yüzden rüyanızda onu kurtarmak istemişsinizdir.

Rüyada Kardeşinin Sevgilisini Görmek

İçinize sinmeyen bir şeyler olduğunu gösterir. Eğer  gülümsüyorsa hayırlı haberler alacağınıza, iyi kısmet geleceğine işarettir ve kardeşiniz için de her şey güzel gidecektir fakat asık suratlıysa bu dikkatli olunması gerektiğine, gözü açık ve tedbirli olunmasının iyi olacağına, bir karar verirken iki kez düşünülmesine, dere görülmeden paça sıvamamak gerektiğine delalettir. Kardeşiniz evliyse bu evlilik hayatında yeni bir heyecan ve yol başladığının göstergesidir. Rüyada kendi veya herhangi birinin sevgilisini görmek okul hayatında girilen sınavların başarıyla sonuçlanacağına, iş hayatında ise terfi veya daha yükse maaşlı bir işe başlamaya delalettir. Eğer gerçek hayatta kardeşiniz yalnızsa ve siz yine de onun sevgilisini gördüyseniz onun hakkındaki endişelerinizin yersiz olduğuna, yalnızlığından dolayı üzülüyorsanız da bunun gereksiz olduğuna işarettir. Eğer sevmiyor ve tanımıyorsanız ona bir şans verip tanıyabilirsiniz zira bu rüyanın tabirleri için genelde hayırlı şeyler söylenmiştir.

Aile için hayırlı haberlere, maddi refaha, huzura kavuşmaya, sorunların çözülmesine, beklenen başarıyı elde etmeye, arkadaş ortamında sevmeye ve sevilmeye, duygusal ilişkilerde mutluluğa ve güzel muhabbetlere delalettir.

Rüyada Sevgilisiyle Kavga Etmek

Bu bir takım sıkıntılar çekilebileceğine ancak neticede bu sıkıntıların ve her türlü kötülüğün de unutulacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, bir başarı için sabredilirse sonunda o işin başarılacağına lakin çaba ve sabır olmadan o işin meyvesinin yenemeyeceğine işarettir. Eğer kardeşiniz rüyanızda sevgilisiyle geziyorsa geçirdiğiniz yılın çok başarılı bir yıl olacağının, maddi beklentilerinizin karşılanacağının, ailenizde bereket ve bolluk olacağının göstergesidir. Bu aynı zamanda sevilen bir kişiyle uzak bir yola gidileceğinin, yolculuğa, tatile veya bir geziye çıkılabileceğinin de işareti olabilir.

Rüyada Kardeşinin Eski Sevgilisini Görmek

Arasında herhangi bir olay yaşanacağı ve rüya sahibinin bu olaya tanık olacağına yorumlanır. Bilinç altına bağlı olarak hala seviyor olmasına, herhangi bir konuda yüz yüze gelmesine, yeni bir insanla tanışmaya, mutlu ve huzurlu bir gelişme yaşamaya, ayrılık yaşamaya, beraberlik yaşamaya, yeni bir aşka adım atmaya, hayırlı ve temiz bir izdivaca yorumlanır. Evli bir kadın ya da erkeğin görmesi, evlilikte yaşanacak sorunlara, güvensizliklere, eşlerin tartışma yaşamasına alamet olur.

Mektup almak çok istenilen bir dileğin gerçekleşmesine, huzur ve mutlu bir habere, eski sevgiliden gelecek bir habere işaret eder. Gezmek güzel ve mutlu günler yaşamaya, tekrar barışmaya alamet olur.

Kavga etmek, bir konuda gelecek desteğe, hayırlı bir evliliğe, mutlu olmaya, güzel olaylara alamet olur. Eski sevdiği kızı görmek maddi sıkıntı çekmeye, borca girmeye işaret olur. Sıkıntılı bir durumun sonunda hayırlı bir karar vermeye, kişinin etrafına karşı güven duyulmasına, hayırlı bir ilişki yaşamaya, gerçek hayatta da eski sevgili ile konuşmaya dertleşmeye, konuştuktan sonra tartışması herhangi bir konuda sıkıntı yaşamaya, maddiyat yaşamaya alamet olur. Çıkarcı bir insanla tanışmaya, herhangi bir konuda problem yaşamaya, rüya sahibinin bazı kişiler tarafından istenilmeyen bir duruma sokulmak istenmesine yorulur. Hayallerin gerçekleşmesine, beklenilen bir olayın gelişme göstermesine, hataların telafi edilmesine, zahmetli bir yolun sonunda rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Arkadaşını Görmek

Çevreniz tarafından dikkat çekici bulunmanız anlamına gelir. Bu çekicilik size manevi olarak ağırlık verebilir. Son zamanlarda kendinizi yorgun ve umutsuz hissediyorsanız sebebi, hakkınızda konuşan kişilerin verdiği ağırlık hissidir. Eğer size rüyanızda bir şey veriyorsa bu durum, konuşulan konunun sadece size özel bir konu olması anlamına gelir. Bu konu beğenilmek, taktir toplamak ya da kıskançlık olabilir. Özellikle dolaylı yoldan edindiğiniz arkadaşlarınızın bencilce yaklaşımlarından bunaldıysanız, onları kırmadan mesafe koymanın zamanı gelmiş demektir. Sizi yoran, verici taraf olduğunuz ilişkiler iyice omzunuzu düşürmüş, sizi güçsüz ve sevilmeyen biri gibi hissettiriyorsa kendinizi korumaya almanın tam zamanı. Eğer rüyadaki şahıs, sizinle de ilişkili biri ise bir yakınınızdan manevi bir destek alacağınızı simgeler. Bu kişi ile bir yola çıktığınızı görmek, duygusal olarak açılacağınız ya da açıldığınız kişiden, duymak istediğiniz sözleri duyacağınız anlamındadır.

Eğer bu kişi kardeşinizle birlikte ya da onun yanına gidiyor ise, kardeşinizden bir yardım talebi almaya işarettir. Kısa zaman içinde sizden bir konuda bir tavsiye isteyebilir, sizden manevi bir destek bekleyebilir. Bu süreçte onu ne kadar sevdiğinizi kendinize hatırlatarak sabırlı ve ilgili olmanızda fayda var. Sabrınızın sınandığı zamanlarda vereceğiniz olumsuz tepkiler derin kırgınlıklar yaratacaktır. Rüyanızdaki bu kişi ölü ise, uzak bir yerden size gelecek şaşırtıcı bir haberi işaret eder. Haber doğrultusunda alacağınız kararlar ise ailenizi etkileyecek türde olacaktır. Rüyanızda kardeşiniz ile arkadaşının denize açıldığını görürseniz, hayra çıkacak hafif sıkıntıları işaret eder. Bu süreci güçlü ve sabırlı bir şekilde göğüslerseniz, kısa zaman içinde atlatacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.