Kahve Falında Akrep Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Akrep Görmek

Kahve falında akrep görmek  profesyonel fal yorumcuları tarafından daima akrebin mizacına ters olarak yorumlanır. Yani fal sahibine iyilik yapmak isteyen ve bir konuda büyük bir hayrı dokunacak arkadaş ile yorumlanır. Bu girişim sonucunda da fal sahibi önemli bir konuda aklanacak ve ortaya daima sürecek olan bir dostluk çıkacaktır. Bu ara zaman sizin için akmak bilmeyecek ve sizleri sadece üzmek için ilerleyecek. Bir insan için eğer artık akmayı bırakıyor ise o zaman sadece acı vermeye başlayacağı için sağlık problemlerini de beraberinde getirebilir. Sevdiğiniz insandan ayrılabilir, okuyor iseniz eğitim alanında tüm başarısızlıkları art arda yaşayabilirsiniz. İnsanın hayatı üzerinde büyük etkilere sahip olan bu olaylar ile baş etmek yerine sadece üzgün olup ağlamayı tercih eder ise de kazanmak yerine sadece kayıp edecek ve tekrar kendi haline bir hayli zor gelecek. Üzüntüleri beraberinde getirir iken bir yandan da gökkuşağı gibi huzuru da işaret etmektedir.  Sizler insanlar ile bu kadar içli ya da dışlı olmak yerine biraz daha mesafeli olmayı tercih eder iseniz de daha mutlu olabilir ve kendiniz için de iyi bir şeyler yapmış olabilirsiniz. Bir yandan da çevrenizde sizleri seviyor gibi görünüp sadece sizleri üzmeye çalışan birçok insan olduğuna da işaret etmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin kapısını çalan davetsiz bir misafir ile yorumlanır. Fakat fal sahibini rahatsız etmeyecek aksine çok mutlu olacaktır çünkü davetsiz misafir çok sevilen ve özlenen biri olacaktır. Bir takım iyi haberler ile kapıyı çalan bu davetsiz misafir geldiği gibi de aniden gidecektir. Aile içerisinde merak uyandıran ve ilgi çeken sohbetlerin yapılacağı anlamına da gelen akrep çevresindeki şekiller ile birlikte tam olarak yorumlanmalıdır. Çeşitli figürlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bir kaya veya tepe üzerinde görülen akrep fal sahibine uğur getiren bir hediye alacağına işaret eder. Etrafında baloncuklar veya yuvarlak şekiller beliren akrep sembolü eğer fal sahibi bekar ise girdiği bir mekanda gönlüne huzur veren birisi ile tanışabileceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ibadete yönelen kişiyi de temsil etmektedir. Yaşadığı tüm olumsuzluklar için kendisini eleştirmeye başlayan ve öz eleştiri yapmayı başaran fal sahibi bundan sonraki hayatında daha dikkatli atacak demektir. Bir dönüm noktasına gelinmiş olacağını vurgulayan akrep sembolü her anlamda uğurlu bir işarettir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında, uğursuzluklara ve bazı tatsızlıkların varlığına işaret eder. Var olan ilişkinizde bazı kıskançlıkların yaşanacağı, tatsızlıkların olacağı bir döneme gireceğinizin habercisidir. Bu kıskançlık ve tatsızlıkların nedeninin aslında ne kadar boş olduğunun farkına sonra varacaksınız ancak bu tatsız süreçte ilişkiniz zedelenecektir. Eğer bu süreçten olumsuzluklarla ayrılmak istemiyorsanız lütfen üçüncü kişilere değil, hayatınızdaki kişiye inanmalısınız. Çünkü üçüncü kişiler ilişkinizi bozmak için sakin ve habersizce size dahil olmaya çalışacaktır.

Yakın zamanda tanıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirin ve hayatınızdaki insanın açıklamalarına, sözlerine güvenin. Mantığınızı aşan, duygusal davranacağınız kararlar vermekten kaçınırsanız ilişkinize verilen bu zarardan kurtulabilirsiniz. Akrep aynı zamanda, ilişkinizle ilgili kafanızda soru işaretlerin olduğunu ve şüphelendiğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kaldığınızı belirtmektedir. Bu soru işaretlerinin temelinde; evlilik, para, çevre konuları yatmaktadır. Kafanızdaki soru işaretlerinin cevabını, partnerinizle konuşup onun açıklamasını dinlemeden çözüme kavuşturamazsınız. Onun için karşılıklı iletişim kurmaktan çekinmeyin, partnerinizin söylediklerini anlamaya çalışın. Bazen her şey göründüğü gibi olmayabilir.

Para

Harcamalarınızda planlı ve dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz, bu nedenle gereksiz harcamalarınıza dikkat etmeli, tasarruf yoluna gitmelisiniz. Yoksa maddi olarak güçlük içerisinde olacağınız bir zaman dilimine girecek, mutsuz olacaksınız. Ekonomik olarak planlı ve programlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Çok beğendiğiniz pahalı ürünleri almak için kendinizi biraz beklemeye almalısınız. Ürünlerde indirim beklediğiniz an alırsanız karlı olacak maddi açıdan rahat olacaksınız. Ancak eğer acele edip, maddiyatınızın hepsini kullanırsanız, paraya ihtiyacınız olduğunda elinizde hiçbir rakam olmayıp, stres ve sıkıntılı bir döneme gireceksiniz. Sadece kısa bir dönem sabrederek bu tasarrufla birlikte ekonomik açıdan rahat bir zaman geçireceksiniz.

Aynı zamanda birinden alacaklı olduğunuzu da simgeler. Uzun zamandır para beklediğiniz bu kişi, size borcunu vermemek için bahaneler üretse de eninde sonunda borcunu ödeyecektir. Üç vakte kadar bu kişiden bir telefon gelecek ve beklediğiniz para size ulaşacaktır. Bunun sonucunda borç aldığınız ve borç verdiğiniz kişilere dikkat ederek bu sorunu bir daha yaşamamış olacaksınız. Bizden söylemesi.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailede güzel haberlerin yayılacağı ve şans, bereket içeren bir yıla girileceğinin habercisidir. Ailenizdeki bir gencin, aile kuracağı, evlilik yaşayacağınıı gösteren bir döneme girdiğini gösterir. Aile kurmaya çalışan bu gence, aile olma yolunda tüm üyelerin birbirine yardım edeceği, birlik ve beraberliğin en güçlü seviyede yaşanacağı bir dönem içerisinde olduğunuzu gösterir. Ailenizde çeşitli özlemler, uzun bekleyişler görülebilir. Ancak bu bekleyiş süresinin ardından güzel haberlerle özlemleriniz sona erecek, aile üyenize kavuşacaksınız. Bu özlem ve bekleyişin nedeni, şehir dışında yaşayan bir kardeş, okuyan bir kardeş, hastanede yatan ve çıkacak olan bir amca olabilir. Bekleyişlerinizin sona ereceğini sizlere söylemek isteriz.

Yaşam alanınızda değişikliğe gitmenizi öneren bir figür olmaktadır. Küçük değişikliklerle aile yaşantınızda olumlu gelişmelerin yaşandığı bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bu küçük değişiklikler sayesinde ailenizdeki enerjinin yükselmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde küçük değişikliklerle mutluluğu elde edecek bir döneme girebilirken ufak bir tatil kaçamağıyla da aynı etkiyi alabilirsiniz.

İş ve Kariyer

Çalıştığınız yerde başarılarınızı kıskanan ve sizinle ilgili yöneticilere olumsuz düşünceler söyleyen bir iş arkadaşınızın var olduğunu size göstermektedir. Yakın zamanda yakın olduğunuz, çoğu şeyinizi paylaştığınız bu insana hemen güvenmemelisiniz. Bu kişiyle ilişkinizi gözden geçirir ve diyaloglarınıza dikkat ederseniz tüm bu sorunlar geride kalacak istediğiniz yükselişe erişeceksiniz. Yöneticilerinizle ilişkileriniz düzene girecek ve hayatınızı olumsuz etkileyen kişiden ya da kişilerden uzaklaşmış olacaksınız.

Uzun zamandır kariyer planlamanıza dahil olan eğitimlerin hayatınızda büyük bir yer kaplayacağını ve bu eğitimleri almak için bazı girişimlerde bulunacağınızın habercisidir. Aldığınız eğitimler sayesinde de kariyerinizde büyük bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Sağlıklı bir planlama yaparak kariyer basamaklarını kendinize güvenerek emin adımlarla tırmanabilirsiniz. Bu eğitimleri oldukça uygun bir ekonomik bütçeyle ve doğru zamanda almayı bekleyiniz. Bu vakit de üç vakte kadar kendini size gösterecek ve kariyerinizde önemli ve parlak olan bir zaman dilimine geçiş yapacaksınız. Uzun zamandır hobi olarak yaptığınız iş için de alacağınız sermayeyle birlikte, iş kurabilecek güce sahip olabilirsiniz. Güvendiğiniz arkadaşınız ya da akrabanızla bu işe adım atabilir, ekonomik olarak bütçenize katkı sağlayabilir, hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık

Uzun zamandır peşinizi bırakmayan soğuk algınlığınızın geçmesi için koşuşturmacaları bir kenara bırakmanız gerekir. Biliyorsunuz ki soğuk algınlığı, grip, nezle gibi hastalıklar istirahatle geçmektedir. Çok hareketli ve tempolu bir zaman diliminde olsanız bile birkaç gün kendinize zaman ayırmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda hastalıkların habercisidir. Bu yüzden de olabildiğince dikkatli giyinmeli, sağlıklı beslenmeli ve kendinize dikkat etmelisiniz. Özellikle kış aylarında daha sık hastalanma ihtimaliniz olduğundan dolayı, sağlıklı beslenerek ve soğuktan korunarak hastalığın kapınızı çalmasını engellemelisiniz.

Dermatolojik rahatsızlıkların da habercisi olabilir. Vücudunuzda kendini gösteren çeşitli kızarıklıklar ve kaşıntılı bölgeler varsa vakit kaybetmeden doktorunuza muayene olmalısınız. Doktorunuzun bu konudaki uyarıları dinleyip verdiği ilaçları düzenli olarak kullanırsanız ciddi bir sağlık sorunu olmadan bu problemi kolaylıkla atlatmış olacaksınız. Dermatolojik rahatsızlıkların yanında eklem ve kas ağrıları yaşıyorsanız da vakit kaybetmeden doktorunuza başvurarak bu problemi çabucak çözüme kavuşturup sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.


 

Kahve Falında Akrep Kuyruğu Görmek

Hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Sembol bereketi simgeler. Her konuda olumlu gidişe ve karlı çıkmaya delalet eder. Eğitim hayatınız devam ediyorsa başarılı olacağınız anlamına gelir. Hedeflerinize ulaşma yolunda doğru seçimler yaptığınızı ve ilerleme kaydedeceğinizi bildirir. Akademik anlamda kariyer yapmak niyetindeyseniz bu konuda korkmadan adım atmanız gerektiğini gösterir. Bu alanda başarılı olmak için yeterli güç ve akıla sahip olduğunuzu delalet eder.

Başarmak konusunda tereddüt etmemek ve kendinize güven duymak konusunda teşvik edicidir. İş konusunda henüz bir girişim yapmadıysanız başvuru yapmanız gerektiğine delalettir. Karşınıza güzel iş fırsatları çıkacağına ve sonucun hayırlı olacağına delalet eder. İş kurma niyetiniz varsa bu konuda sevdiklerinizin de manevi olarak size destekçi olduğunu gösterir.

Aldığınız bu güçle işinizi kurmanıza delalet eder. Çalıştığınız iş yerinde başarılı olduğunuz anlamına gelir. Azimle ve canla başla çalışan bir insan olduğunuza işaret eder. Karşınıza irili ufaklı engeller çıkacağına işaret eder. Bu engeller yolunuzu kesmekten ziyade sizi daha da güçlendiren engeller olarak görülür. Bu nedenle engelleri aşarak hedefinize ilerlemeniz konusunda bir uyarıcıdır. İş yerinizde başarılı olacağınıza ve kısa zamanda terfi edeceğinize delalet eder.

Çalışma konusunda azimli ve şanslı bir insan olduğunuza delalet eder. Fırsatları değerlendirerek yaşamınızı biçimlendirmeye çalıştığınıza delalettir. Sarf ettiğiniz çaba ile hayırlı ve bol kazanç kapılarının sizin için açıldığına delalet eder. Bu kazançlı günlerinizde paranızın bir kısmını yatırım yaparak değerlendirmeniz anlamına da gelir. Hayatınızı her anlamda düzene sokmanıza delalet eder. Özel hayatınızın da iş hayatınızla orantılı bir şekilde düzene girdiğini gösterir. Gelirinizi sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde harcamanıza delalet eder. Güzel ve mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuyruk


 

Kahve Falında Akrep Kıskacı Görmek

Özel yaşamda olan değişikliklere işaret eder. Zarif ve duygusal bir kişilik olduğunuzu gösterir. Hayalinizde belli niteliklere sahip bir insanla birlikte olmak istediğinize delalet eder. Beklediğinize değeceğine ve hayallerinizdeki kişiyle tanışacağınıza delalet eder. Hiç ummadığınız anda bu kişinin karşınıza çıkacağına işaret eder. Tanışacak ve yavaş yavaş birbirinize açılmaya başlayacaksınız demektir. Zarif ve duyarlı bir insanla birlikte olacağınıza delalet eder. İlişkinizin uyum içerisinde sürdüğüne tabir olur.

Bu kişi ile uzun soluklu birliktelik yaşamanıza ve hatta evlilik kararı almanıza delalet eder. Mutlu ve huzurlu bir birliktelik söz konusudur. Bu birlikteliğiniz ile ilgili mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmaya ve kutlama yapmaya delalet eder. Çevrenizde kıskanç insanlar olabileceğine de dikkat çeker. Bu konuda dikkat ederek kıskanç insanların negatif etkilerinden kendinizi korumanız mümkündür. Bu tarz insanları çevrenizden uzaklaştırırsanız mutluluğunuza zarar veremeyecekler demektir.

Her anlamda mutlu ve huzurlu bir dönem yaşamanıza delalet eder. Bu dönemin sizin için şans ve bereket kapılarının açıldığına delalet eder. Sıkıntılı olan tüm konuların çözüme ulaştığına ve sizin için en güzel günlerin başlangıcı olduğu anlamına gelir. Bu dönemde sevdiklerinize ve işinize odaklanarak hayatınızdaki güzelliklerin tadını çıkarmanızı salık verir. Yakın tarihte gelecek bir iş teklifine dikkat çeker. İş teklifini profesyonel bakış açısı ile değerlendirmeniz gerekir. Bu işte size gelişme ve başarılı olmak ile ilgili fırsatlar sunulacağına delalet eder. Bu iş fırsatını değerlendirerek zamanla başarılı bir insan olmanız mümkündür. Pozitif ve olumlu duygularla işinize odaklanmanızı işaret eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yengeç

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.