Kahve Falında Akrep Görmek

18.04.2015
Kahve Falında Akrep Görmek

Kahve falında akrep görmek, fal sahibinin hayırlı bir kısmeti olacağı ve yakın zamanda gelecek olan kısmeti iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin iki arada bir derede kaldığı bir konuda korkulacak bir durum olmadığına ve konunun istediği gibi hayırla sonuçlanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatında, uğursuzluklara ve bazı tatsızlıkların varlığına işaret eder. Var olan ilişkinizde bazı kıskançlıkların yaşanacağı, tatsızlıkların olacağı bir döneme gireceğinizin habercisidir. Bu kıskançlık ve tatsızlıkların nedeninin aslında ne kadar boş olduğunun farkına sonra varacaksınız ancak bu tatsız süreçte ilişkiniz zedelenecektir. Eğer bu süreçten olumsuzluklarla ayrılmak istemiyorsanız lütfen üçüncü kişilere değil, hayatınızdaki kişiye inanmalısınız. Çünkü üçüncü kişiler ilişkinizi bozmak için sakin ve habersizce size dahil olmaya çalışacaktır.

Yakın zamanda tanıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirin ve hayatınızdaki insanın açıklamalarına, sözlerine güvenin. Mantığınızı aşan, duygusal davranacağınız kararlar vermekten kaçınırsanız ilişkinize verilen bu zarardan kurtulabilirsiniz. Akrep aynı zamanda, ilişkinizle ilgili kafanızda soru işaretlerin olduğunu ve şüphelendiğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kaldığınızı belirtmektedir. Bu soru işaretlerinin temelinde; evlilik, para, çevre konuları yatmaktadır. Kafanızdaki soru işaretlerinin cevabını, partnerinizle konuşup onun açıklamasını dinlemeden çözüme kavuşturamazsınız. Onun için karşılıklı iletişim kurmaktan çekinmeyin, partnerinizin söylediklerini anlamaya çalışın. Bazen her şey göründüğü gibi olmayabilir.

Para Yorumu

Harcamalarınızda planlı ve dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz, bu nedenle gereksiz harcamalarınıza dikkat etmeli, tasarruf yoluna gitmelisiniz. Yoksa maddi olarak güçlük içerisinde olacağınız bir zaman dilimine girecek, mutsuz olacaksınız. Ekonomik olarak planlı ve programlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Çok beğendiğiniz pahalı ürünleri almak için kendinizi biraz beklemeye almalısınız. Ürünlerde indirim beklediğiniz an alırsanız karlı olacak maddi açıdan rahat olacaksınız. Ancak eğer acele edip, maddiyatınızın hepsini kullanırsanız, paraya ihtiyacınız olduğunda elinizde hiçbir rakam olmayıp, stres ve sıkıntılı bir döneme gireceksiniz. Sadece kısa bir dönem sabrederek bu tasarrufla birlikte ekonomik açıdan rahat bir zaman geçireceksiniz.

Aynı zamanda birinden alacaklı olduğunuzu da simgeler. Uzun zamandır para beklediğiniz bu kişi, size borcunu vermemek için bahaneler üretse de eninde sonunda borcunu ödeyecektir. Üç vakte kadar bu kişiden bir telefon gelecek ve beklediğiniz para size ulaşacaktır. Bunun sonucunda borç aldığınız ve borç verdiğiniz kişilere dikkat ederek bu sorunu bir daha yaşamamış olacaksınız. Bizden söylemesi.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ailede güzel haberlerin yayılacağı ve şans, bereket içeren bir yıla girileceğinin habercisidir. Ailenizdeki bir gencin, aile kuracağı, evlilik yaşayacağınızı gösteren bir döneme girdiğini gösterir. Aile kurmaya çalışan bu gence, aile olma yolunda tüm üyelerin birbirine yardım edeceği, birlik ve beraberliğin en güçlü seviyede yaşanacağı bir dönem içerisinde olduğunuzu gösterir. Ailenizde çeşitli özlemler, uzun bekleyişler görülebilir. Ancak bu bekleyiş süresinin ardından güzel haberlerle özlemleriniz sona erecek, aile üyenize kavuşacaksınız. Bu özlem ve bekleyişin nedeni, şehir dışında yaşayan bir kardeş, okuyan bir kardeş, hastanede yatan ve çıkacak olan bir amca olabilir. Bekleyişlerinizin sona ereceğini sizlere söylemek isteriz.

Yaşam alanınızda değişikliğe gitmenizi öneren bir figür olmaktadır. Küçük değişikliklerle aile yaşantınızda olumlu gelişmelerin yaşandığı bir döneme girmiş olabilirsiniz. Bu küçük değişiklikler sayesinde ailenizdeki enerjinin yükselmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde küçük değişikliklerle mutluluğu elde edecek bir döneme girebilirken ufak bir tatil kaçamağıyla da aynı etkiyi alabilirsiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalıştığınız yerde başarılarınızı kıskanan ve sizinle ilgili yöneticilere olumsuz düşünceler söyleyen bir iş arkadaşınızın var olduğunu size göstermektedir. Yakın zamanda yakın olduğunuz, çoğu şeyinizi paylaştığınız bu insana hemen güvenmemelisiniz. Bu kişiyle ilişkinizi gözden geçirir ve diyaloglarınıza dikkat ederseniz tüm bu sorunlar geride kalacak istediğiniz yükselişe erişeceksiniz. Yöneticilerinizle ilişkileriniz düzene girecek ve hayatınızı olumsuz etkileyen kişiden ya da kişilerden uzaklaşmış olacaksınız.

Uzun zamandır kariyer planlamanıza dahil olan eğitimlerin hayatınızda büyük bir yer kaplayacağını ve bu eğitimleri almak için bazı girişimlerde bulunacağınızın habercisidir. Aldığınız eğitimler sayesinde de kariyerinizde büyük bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Sağlıklı bir planlama yaparak kariyer basamaklarını kendinize güvenerek emin adımlarla tırmanabilirsiniz. Bu eğitimleri oldukça uygun bir ekonomik bütçeyle ve doğru zamanda almayı bekleyiniz. Bu vakit de üç vakte kadar kendini size gösterecek ve kariyerinizde önemli ve parlak olan bir zaman dilimine geçiş yapacaksınız. Uzun zamandır hobi olarak yaptığınız iş için de alacağınız sermayeyle birlikte, iş kurabilecek güce sahip olabilirsiniz. Güvendiğiniz arkadaşınız ya da akrabanızla bu işe adım atabilir, ekonomik olarak bütçenize katkı sağlayabilir, hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Uzun zamandır peşinizi bırakmayan soğuk algınlığınızın geçmesi için koşuşturmacaları bir kenara bırakmanız gerekir. Biliyorsunuz ki soğuk algınlığı, grip, nezle gibi hastalıklar istirahatle geçmektedir. Çok hareketli ve tempolu bir zaman diliminde olsanız bile birkaç gün kendinize zaman ayırmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda hastalıkların habercisidir. Bu yüzden de olabildiğince dikkatli giyinmeli, sağlıklı beslenmeli ve kendinize dikkat etmelisiniz. Özellikle kış aylarında daha sık hastalanma ihtimaliniz olduğundan dolayı, sağlıklı beslenerek ve soğuktan korunarak hastalığın kapınızı çalmasını engellemelisiniz.

Dermatolojik rahatsızlıkların da habercisi olabilir. Vücudunuzda kendini gösteren çeşitli kızarıklıklar ve kaşıntılı bölgeler varsa vakit kaybetmeden doktorunuza muayene olmalısınız. Doktorunuzun bu konudaki uyarıları dinleyip verdiği ilaçları düzenli olarak kullanırsanız ciddi bir sağlık sorunu olmadan bu problemi kolaylıkla atlatmış olacaksınız. Dermatolojik rahatsızlıkların yanında eklem ve kas ağrıları yaşıyorsanız da vakit kaybetmeden doktorunuza başvurarak bu problemi çabucak çözüme kavuşturup sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.


Kahve Falında Akrep Kuyruğu Görmek

Fal sahibinin yakalayacağı başarılardan alacağı cesaret ile birlikte işlerini büyüteceği anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır görüşmediği ve arasının iyi olmadığı bir dostu ile tekrar bir araya gelerek arasındaki buzları eriteceğine işaret eder.


Kahve Falında Akrep Kıskacı Görmek

Fal sahibinin kısa zaman içerisinde evliliğe ilk adımı atmak için sevdiği ile aileler arasında söz yapacağı anlamına gelir. Kişinin devlet kapısında beklediği işe kavuşacağına ve uzun zamandır birikmiş olan borçlarını rahatlıkla ödeyeceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.