Kahve Falında Yaprak Görmek

Kahve Falında Yaprak Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.903 kez okundu.

Kahve falında yaprak görmek, hedef ve hayallerinizin gerçekleşeceğine, istediğiniz her şeye sahip olacağınıza işarettir. Bu dönemde büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazanç nedeniyle etrafınızda saygı ve sevgi gören biri haline gelebilirsiniz. Sahte arkadaşlıklar, sahte dostluklar etrafınızı sarabilir. Bu duruma çok fazla güvenmemenizde fayda olacaktır. Çünkü işler ters gitmeye başladığında bu sevgi gösterileri de sona erecektir. Muhtemelen siz yine tek kalacaksınız.

İş ve ticaret hayatında özellikle dikkat etmenizi gerektirir. Bu dönemde kararlarınızı doğru almalısınız. ortaklıklara karşı temkinli yaklaşmalısınız. Aksi halde iflas edebilirsiniz. Gönül ferahlığına işarettir. Geçmişte bazı hatalar yapmış olabilirsiniz. Ancak bu dönemde bu hatalardan ders almanız gerekir. Sağlam olduğunu düşündüğünüz arkadaşlıklarınız, dostluklarınız bu dönemde bozulabilir. Bu durum size büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Müjdeli habere, sağlığa ve mutluluğa işarettir. Duygusal açıdan da alıngan bir dönem geçireceğinizin habercisidir. Ayrıca yine bu dönemde yine yeni insanlarla karşılaşabilirsiniz ve bu durum sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Bu heyecan sizin acil kararlar vermenize neden olabilir. Ancak sakin ve mantıklı olmak size her zaman fayda sağlayacaktır. Bu dönemde duygularınız çok değişken olacaktır. Bu nedenle de karar verirken acele etmemeniz gerekir. Bu şekilde karar vermeniz halinde ilgi ve sevginiz de derinleşecektir. Parasal anlamda, aşk hayatında ve evlilik konusunda her şey yolunda gidecektir.

Kahve Falında Yapraklı Çiçek Görmek

Sır gibi gizlediği bazı gerçeklerin fal sahibinin iradesi dışında açığa çıkmasına delalet eder. Uzun zamandır saklanan bir bilgi ya da bir başkasına ait bir sır beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak ve ya çıkmıştır bu yüzden fal sahibi zor günler yaşayabilir. Çevresindeki insanlar bu gizli bilgiyi öğrendikten sonra ondan uzaklaşabilir onunla iletişimi kesebilirler. Hayatın en zor şeyi bir sırrı kendisiyle beraber ölene kadar taşımasıdır siz sizinle ilgili ve ya şahit olduğunuz bir başkasıyla ilgili bu sırrı saklamayı göze almışsınız ancak olaylar sizden habersiz gelişmiştir ve bu durum sizi çok rahatsız eder. Fal sahibinin hak etmediği bir paradan pay sahibi olmak istediğine ve zorla da olsa hisse almak istediğine işarettir. Fal sahibi bu kazancın haksız olduğunu bile bile bunu istiyorsa karşılığında başına kötü şeyler gelebilir çünkü haksız kazanç sağlamak hiç bir zaman doğru bir yola götürmeyecektir bu kişiyi.

Kahve Falında Yapraksız Ağaç Görmek

Uzun süredir yaptığınız bir birikimi kullanmanın zamanı geldiğini haber verir. Tercihiniz ne olursa olsun pişman olmayacaksınız fakat seçim yaparken zorlanacağınız kesin. Hayallerinizi tam olarak gerçekleştirebilmek için birikiminizin yeterli olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat yapacağınız seçim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına öyle bir başlangıç yapmış olacaksınız ki gerisinin çorap söküğü gibi geldiğini de göreceksiniz. İçinizde ukde olarak kalan bazı konuları da böylelikle sonsuza kadar geride bırakacaksınız. Ayrıca sevineceğiniz bir gelişme ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve Falında Uzun Yaprak Görmek

Güçlü ve her şeyi kendi başına halledebilen yapısı sayesinde hiç beklemediği birinin dikkatini çeken fal sahibi, bu ilişkiye ilk başlarda sıcak bakmayabilir. Fakat zaman içerisinde aslında ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını fark ederek teklifi değerlendirme sürecine geçecektir. İki tarafında çabaları sayesinde neredeyse kusursuz denebilecek bir düğün gerçekleşecektir. Ayrıca fal tabağında belirmesi, zamanında yapılan bir iyiliğin karşılığını almaya işarettir. Neredeyse unutulmuş olan bu iyiliğin güzel gelişmelere gebe olması fal sahibinin eski bir arkadaşı ile bağlarının tekrar güçlenmesine vesile olacaktır.

Kahve Falında Ağaç Yaprağı Görmek

Elinizden geleni yaptığınız halde bazı insanları mutlu edememek sizi çok üzüyor. Kendinizi bu kadar harap etmek yerine bağ bahçe işleriyle uğraşarak stres atmaya karar vereceksiniz. Hayırlı bir evladınız tarafından umreye gönderileceksiniz ve bu sizi daha çok gençleştirecek. Daha önce çok iyilik yaptığınız ama ilk görüşte hatırlamayacağınız sürpriz bir ziyaretçiniz olacak.

Kahve Falında Yaprak Dökümü

Fal sahibinin düşüncelerini yavaş yavaş toparlayarak hayatını düzene sokması ile yorumlanır. Eğer fal sahibinin karışık bir yaşantısı ve içinden çıkamadığı problemleri varsa hiç üzülmemelidir çünkü artık daha mantıklı düşünebileceği bir döneme adım atacak ve her şey rayına oturacaktır. Fincanın dip kısmında belirmesi, fal sahibinin aile hayatını işaret eder. Sorunları çözmek yerine onlardan kaçmayı tercih eden fal sahibi işleri çıkmaza sokmak yerine çözüm odaklı hareket ederse hem kendini hemde ailesindeki herkesi mutlu edecektir.

Kahve Falında Yonca Yaprağı Görmek

Sizlerin bir hayli yorgun olduğunuzu göstermektedir. Bir insan sizlere baktığı zaman ne kadar yorgun olduğunuzu ve her an yardıma ihtiyaç varmış gibi bakıyor olduğunuzu da anlamaktadır. Bu durum asla sizlerin aciz değil aksine biraz güçlü fakat gücünde hafif eksilme olan biri olduğunuzu göstermektedir. Bu anlarda biraz çevreniz ile dertlerinizi paylaşır iseniz sadece içinize atmak yerine daha kolay bir şekilde hem kendinize bir çıkar yolu bulabilir hem de sizlere kimin dost olduğunu oldukça rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. İnsanlar arasında o kadar sabırlı ve tutucu olmanız ile tüm dikkatleri hem en etkili şekilde üzerinize çektiğinizi hem de herkes tarafından oldukça derin olan duygular ile hem seviliyor hem de sayılıyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Bir yandan da artık insanlara karşı içinizde ne bir sabır ne de bir iyi niyet kırıntısı kalmadığını da gösterir iken bunların olmasını sizlerin değil çevrenizde yer alan insanların oluşturduğunu da işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git