Kahve Falında Yaprak Görmek

  13.04.2015
  Kahve Falında Yaprak Görmek

  Kahve falında yaprak görmek, fal sahibinin aniden hayırlı bir yola gireceği ve çözüme kavuşmayan konularla ilgili başarılı olarak büyük bir saygınlık kazanacağı anlamına gelir. Kişinin vermiş olduğu emeklerin karşılığını alacağına ve hayırlı bir kısmetin kapıyı çalacağına işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Bu dönem içerisinde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağınızın habercisidir. Oldukça mutlu, huzurlu ve aşk dolu olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Kalbiniz, uzun zamandır susamış olan aşkına kavuşacak, tüm saf duygularınız açığa çıkacak. Bu dönem içerisinde gerçek aşkı bulacağınıza işaret eder. Uzun zaman sonra hiç karşılaşmadığınız duygular ile tanışacaksınız ve kendiniz bile bu duruma şaşıracaksınız. Kalbiniz, sonunda birine ait olduğunu hissedecek. Karşınıza çıkacak kişi, uzun zamandır beklediğiniz ve özlediğiniz tüm güzel hisleri size yeniden hissettirecek. Bu dönemde oldukça heyecanlı hissedeceksiniz. Tıpkı hayata yeniden başlamış gibi bir mutluluk ile dolup taşacaksınız. Özellikle geçmiş hatalarınızdan ders çıkardığınız bu dönem, yeni başlayacağınız ilişki içinde çok iyi gelecektir. Eskiden yaptığınız hataları bir daha yapmayacak ve yeni ilişkiniz de daha tecrübeli davranacaksınız.

  Tecrübeli olmak ilişkinize çok iyi gelecektir. Aynı hatalara yenilemeden, sadece aşkınıza bağlı bir ilişki sürdüreceksiniz. İlişkiniz her ne olursa olsun aynı duygu ve heyecanla devam edecek gibi gözüküyor. Bu bağ ve uyum, bu şekilde devam ederse çok yakın bir süre için de evlilik konusu açılabilir ve ciddi bir yola giriş yapabilirsiniz.

  Para Yorumu

  Kahve falı yorumcularına göre bu dönemde parasal anlamda çok güzel gelişmelerin sizi beklediğini gösterir. Finansal anlamda yaşadığınız tüm sorunlar bu dönemde son bulacak. Özellikle son bir kaç aydır yaşadığınız maddi sıkıntılar çözüme kavuşacak. Kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. İçinizdeki sıkıntı ve kaygılar da bu rahatlama ile beraber yok olacak. Para sıkıntısı çekiyor olmak, hayatımızın büyük bir bölümünü etkiliyor olabilir. İhtiyaçları dahi zor karşılıyor olmak ve ödenmesi gereken şeylerin birikmesi, kafanızda fazla düşünce dolanmasına neden olmuş gibi gözüküyor. Ancak bu dönemde tüm bunların biteceği gözüküyor. Özellikle iş hayatınızda ki güzel gelişmeler, her şeyin daha da iyiye gideceğine işaret ediyor.

  Azim ve hırsla kariyer anlamında yaptığınız ilerlemeler, yanında güzel sonuçlar getirmiş gibi gözüküyor. Maddi sıkıntıları bir bir yok edecek para kazanma oranına ulaşmışsınız. Kariyerinizdeki gelişmeler, sizi finansal anlamda olumlu yönden etkilemiş. Bu durumun uzun yıllar boyunca da devam edeceği gözüküyor. İşinizdeki ilerlemeler daha da artacak ve para konusunda daha da kazanç elde edebileceksiniz. Ayrıca birikim yapıp sonraki seneler için de rahatlık sağlayabileceksiniz. Gelecekte çocuklarımıza bırakabileceğiniz mirasımız, bu azminiz sayesinde hazır hale gelebilecek. Finansal anlamdaki rahatlama, gerçek hakkında hayal kurarken daha rahat ve iyimser olmanızı sağlatacak.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Bu dönem aileniz ile çok eğlenecek ve beraber güzel vakit geçirecekmiş gibi gözüküyorsunuz. Yorucu ve tempolu hayat aileniz ile beraber vakit geçirmenizi zorlaştırıyor olabilir. Fakat bu aralar her şey tersine dönecek ve hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Beraber geçiremediğiniz günlerin acısını çıkartacak ve bol bol gezeceksiniz gibi gözüküyor. Ailenize kafanızda birikmiş tüm kaygıları anlatacak, içinizi döneceksiniz. Bu durum çok daha mutlu ve rahatlamış hissetmenize neden olacak. Sevdiğiniz ve güvendiğimiz kişilerle beraber vakit geçiriyor olmak daha dinç ve enerjik hissetmenize neden olacak. Kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.

  Bu dönem sadece ailenize değil, kendinize de oldukça vakit ayırabileceksiniz. Uzun zaman sonra tek başınıza kalıp derin bir inzivaya kapanabilirsiniz. Bu durum, içinizi dinlemenize ve daha doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Her anlamda yalnız kalmak size çok iyi gelecektir. Ayrıca uzun zamandır istediğiniz, ev dekorasyon değişikliğine de bu dönemde giriş yapabilirsiniz. Değişiklikler ruh halinize de çok iyi gelecektir.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Bu dönem kariyer alanında çok güzel gelişmeler yaşayacağımız ve şansın size güleceği bir döneme benziyor. Uzun zaman sonra çok istediğiniz ve beklediğiniz işe sonunda kavuşabileceksiniz. Zihnen yorucu ve fazla endişeli geçen günlerden sonra sonunda rahatlamış ve hedefine ulaşmış hissedeceksiniz. Hedefinize uzun bir zaman sonra sonunda ulaşabileceksiniz. Bu süreçte size destek çıkan tüm sevdikleriniz ile beraber güzel kutlamalar yapabilir ve yeni işinizi değerlendirebilirsiniz. Yeni iş, maddi anlamda sıkıntı çektiğiniz bir süreçten sonra size çok iyigelecektir. Kendi paranızı kazanmanın tadını çıkartacak, birikim yapmaya bile başlayabileceksiniz.

  Kariyer hayatınıza ilk adım, sizin için oldukça güzel ve eğlenceli geçecek gibi gözüküyor. İlk iş tecrübesi olsa dahi ortama çabuk uyum sağlayacak ve kolay bir şekilde iş arkadaşlarınız ile samimiyet kurabileceksiniz. Arkadaşlar edinmek işe çok daha çabuk bir şekilde adapte olmanı sağlayacak ve veriminizi arttıracak. Kendinizi kolay bir şekilde sevdirecek gibi gözüküyorsunuz. Bu durum kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmanıza neden olacaktır.

  Sağlık Yorumu

  Bu dönemde sağlığınız ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda kendinizi bu konuda oldukça şanslı hissedeceksiniz. Uzun zamandır istediğiniz, cilt sorununun çözümü yavaş yavaş bu dönemde kendini göstereceğe benziyor. Cildinizde yaşadığınız problemler, önceki zamanlarda özgüven problemi yaşamanıza neden olmuş olabilir. Hayatınızda olumsuz etkilere neden olmuş gibi gözüküyor. Fakat bu durum sizi hayata küsmeden daha da sarılarak tedavi olmaya itmiş. Tedavi süreciniz oldukça güzel geçmiş gibi gözüküyor. Bu süreci en faydalı bir şekilde yaşamışsınız ve yan etkilerden de en az denecek seviyede yaşamışsınız. Tüm bu sabırla bekleyişin sonucu bir kaç içerisinde çözüm bulacak gibi gözüküyor. Uzun uğraşlarınız güzel bir şekilde sonuçlanacak, kendinize olan güveniniz yeniden gelecek ve dışarıya daha mutlu bir şekilde çıkabileceksiniz.

  Cilt sağlığınızdaki bu güzel gelişmeler, hayatınızı her anlamda güzel etkileyecek gibi gözüküyor. Daha mutlu ve güzel hissedeceksiniz. Bu durum kendinizi daha ön plana çıkarabilmenize yardımcı olacak ve dışarı daha rahat bir şekilde kendinizi gösterebileceksiniz. İletişim kurarken ve yeni insanlarla tanışırken yaşadığınız çekingenlikler son bulacak. Ayrıca cilt problemlerinizi örtmek için harcadığınız uzun zamanlar da bu dönemde son bulacak. Artık daha rahat ve uzun zamanlar harcamadan hazırlanabileceksiniz. Bu durum zamanı daha verimli bir şekilde kullanmanıza neden olacak.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.