Kahve Falında Yaprak Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Yaprak Görmek

Kahve falında yaprak görmek, hedef ve hayallerinizin gerçekleşeceğine, istediğiniz her şeye sahip olacağınıza işarettir. Bu dönemde büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazanç nedeniyle etrafınızda saygı ve sevgi gören biri haline gelebilirsiniz. Sahte arkadaşlıklar, sahte dostluklar etrafınızı sarabilir. Bu duruma çok fazla güvenmemenizde fayda olacaktır. Çünkü işler ters gitmeye başladığında bu sevgi gösterileri de sona erecektir. Muhtemelen siz yine tek kalacaksınız.

İş ve ticaret hayatında özellikle dikkat etmenizi gerektirir. Bu dönemde kararlarınızı doğru almalısınız. Ortaklıklara karşı temkinli yaklaşmalısınız. Aksi halde iflas edebilirsiniz. Gönül ferahlığına işarettir. Geçmişte bazı hatalar yapmış olabilirsiniz. Ancak bu dönemde bu hatalardan ders almanız gerekir. Sağlam olduğunu düşündüğünüz arkadaşlıklarınız, dostluklarınız bu dönemde bozulabilir. Bu durum size büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Müjdeli habere, sağlığa ve mutluluğa işarettir. Duygusal açıdan da alıngan bir dönem geçireceğinizin habercisidir. Ayrıca yine bu dönemde yine yeni insanlarla karşılaşabilirsiniz ve bu durum sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Bu heyecan sizin acil kararlar vermenize neden olabilir. Ancak sakin ve mantıklı olmak size her zaman fayda sağlayacaktır. Bu dönemde duygularınız çok değişken olacaktır. Bu nedenle de karar verirken acele etmemeniz gerekir. Bu şekilde karar vermeniz halinde ilgi ve sevginiz de derinleşecektir. Parasal anlamda, aşk hayatında ve evlilik konusunda her şey yolunda gidecektir.

Aşk Hayatı

Bu dönem içerisinde aşk hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağınızın habercisidir. Oldukça mutlu, huzurlu ve aşk dolu olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Kalbiniz, uzun zamandır susamış olan aşkına kavuşacak, tüm saf duygularınız açığa çıkacak. Bu dönem içerisinde gerçek aşkı bulacağınıza işaret eder. Uzun zaman sonra hiç karşılaşmadığınız duygular ile tanışacaksınız ve kendiniz bile bu duruma şaşıracaksınız. Kalbiniz, sonunda birine ait olduğunu hissedecek. Karşınıza çıkacak kişi, uzun zamandır beklediğiniz ve özlediğiniz tüm güzel hisleri size yeniden hissettirecek. Bu dönemde oldukça heyecanlı hissedeceksiniz. Tıpkı hayata yeniden başlamış gibi bir mutluluk ile dolup taşacaksınız. Özellikle geçmiş hatalarınızdan ders çıkardığınız bu dönem, yeni başlayacağınız ilişki içinde çok iyi gelecektir. Eskiden yaptığınız hataları bir daha yapmayacak ve yeni ilişkiniz de daha tecrübeli davranacaksınız.

Tecrübeli olmak ilişkinize çok iyi gelecektir. Aynı hatalara yenilemeden, sadece aşkınıza bağlı bir ilişki sürdüreceksiniz. İlişkiniz her ne olursa olsun aynı duygu ve heyecanla devam edecek gibi gözüküyor. Bu bağ ve uyum, bu şekilde devam ederse çok yakın bir süre için de evlilik konusu açılabilir ve ciddi bir yola giriş yapabilirsiniz.

Para

Bu dönemde parasal anlamda çok güzel gelişmelerin sizi beklediğini gösterir. Finansal anlamda yaşadığınız tüm sorunlar bu dönemde son bulacak. Özellikle son bir kaç aydır yaşadığınız maddi sıkıntılar çözüme kavuşacak. Kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. İçinizdeki sıkıntı ve kaygılar da bu rahatlama ile beraber yok olacak. Para sıkıntısı çekiyor olmak, hayatımızın büyük bir bölümünü etkiliyor olabilir. İhtiyaçları dahi zor karşılıyor olmak ve ödenmesi gereken şeylerin birikmesi, kafanızda fazla düşünce dolanmasına neden olmuş gibi gözüküyor. Ancak bu dönemde tüm bunların biteceği gözüküyor. Özellikle iş hayatınızda ki güzel gelişmeler, her şeyin daha da iyiye gideceğine işaret ediyor.

Azim ve hırsla kariyer anlamında yaptığınız ilerlemeler, yanında güzel sonuçlar getirmiş gibi gözüküyor. Maddi sıkıntıları bir bir yok edecek para kazanma oranına ulaşmışsınız. Kariyerinizdeki gelişmeler, sizi finansal anlamda olumlu yönden etkilemiş. Bu durumun uzun yıllar boyunca da devam edeceği gözüküyor. İşinizdeki ilerlemeler daha da artacak ve para konusunda daha da kazanç elde edebileceksiniz. Ayrıca birikim yapıp sonraki seneler için de rahatlık sağlayabileceksiniz. Gelecekte çocuklarımıza bırakabileceğiniz mirasımız, bu azminiz sayesinde hazır hale gelebilecek. Finansal anlamdaki rahatlama, gerçek hakkında hayal kurarken daha rahat ve iyimser olmanızı sağlatacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aileniz ile çok eğlenecek ve beraber güzel vakit geçirecekmiş gibi gözüküyorsunuz. Yorucu ve tempolu hayat aileniz ile beraber vakit geçirmenizi zorlaştırıyor olabilir. Fakat bu aralar her şey tersine dönecek ve hem kendinize hem de ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Beraber geçiremediğiniz günlerin acısını çıkartacak ve bol bol gezeceksiniz gibi gözüküyor. Ailenize kafanızda birikmiş tüm kaygıları anlatacak, içinizi döneceksiniz. Bu durum çok daha mutlu ve rahatlamış hissetmenize neden olacak. Sevdiğiniz ve güvendiğimiz kişilerle beraber vakit geçiriyor olmak daha dinç ve enerjik hissetmenize neden olacak. Kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Bu dönem sadece ailenize değil, kendinize de oldukça vakit ayırabileceksiniz. Uzun zaman sonra tek başınıza kalıp derin bir inzivaya kapanabilirsiniz. Bu durum, içinizi dinlemenize ve daha doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Her anlamda yalnız kalmak size çok iyi gelecektir. Ayrıca uzun zamandır istediğiniz, ev dekorasyon değişikliğine de bu dönemde giriş yapabilirsiniz. Değişiklikler ruh halinize de çok iyi gelecektir.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyer alanında çok güzel gelişmeler yaşayacağımız ve şansın size güleceği bir döneme benziyor. Uzun zaman sonra çok istediğiniz ve beklediğiniz işe sonunda kavuşabileceksiniz. Zihnen yorucu ve fazla endişeli geçen günlerden sonra sonunda rahatlamış ve hedefine ulaşmış hissedeceksiniz. Hedefinize uzun bir zaman sonra sonunda ulaşabileceksiniz. Bu süreçte size destek çıkan tüm sevdikleriniz ile beraber güzel kutlamalar yapabilir ve yeni işinizi değerlendirebilirsiniz. Yeni iş, maddi anlamda sıkıntı çektiğiniz bir süreçten sonra size çok iyigelecektir. Kendi paranızı kazanmanın tadını çıkartacak, birikim yapmaya bile başlayabileceksiniz.

Kariyer hayatınıza ilk adım, sizin için oldukça güzel ve eğlenceli geçecek gibi gözüküyor. İlk iş tecrübesi olsa dahi ortama çabuk uyum sağlayacak ve kolay bir şekilde iş arkadaşlarınız ile samimiyet kurabileceksiniz. Arkadaşlar edinmek işe çok daha çabuk bir şekilde adapte olmanı sağlayacak ve veriminizi arttıracak. Kendinizi kolay bir şekilde sevdirecek gibi gözüküyorsunuz. Bu durum kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmanıza neden olacaktır.

Sağlık

Bu dönemde sağlığınız ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda kendinizi bu konuda oldukça şanslı hissedeceksiniz. Uzun zamandır istediğiniz, cilt sorununun çözümü yavaş yavaş bu dönemde kendini göstereceğe benziyor. Cildinizde yaşadığınız problemler, önceki zamanlarda özgüven problemi yaşamanıza neden olmuş olabilir. Hayatınızda olumsuz etkilere neden olmuş gibi gözüküyor. Fakat bu durum sizi hayata küsmeden daha da sarılarak tedavi olmaya itmiş. Tedavi süreciniz oldukça güzel geçmiş gibi gözüküyor. Bu süreci en faydalı bir şekilde yaşamışsınız ve yan etkilerden de en az denecek seviyede yaşamışsınız. Tüm bu sabırla bekleyişin sonucu bir kaç içerisinde çözüm bulacak gibi gözüküyor. Uzun uğraşlarınız güzel bir şekilde sonuçlanacak, kendinize olan güveniniz yeniden gelecek ve dışarıya daha mutlu bir şekilde çıkabileceksiniz.

Cilt sağlığınızdaki bu güzel gelişmeler, hayatınızı her anlamda güzel etkileyecek gibi gözüküyor. Daha mutlu ve güzel hissedeceksiniz. Bu durum kendinizi daha ön plana çıkarabilmenize yardımcı olacak ve dışarı daha rahat bir şekilde kendinizi gösterebileceksiniz. İletişim kurarken ve yeni insanlarla tanışırken yaşadığınız çekingenlikler son bulacak. Ayrıca cilt problemlerinizi örtmek için harcadığınız uzun zamanlar da bu dönemde son bulacak. Artık daha rahat ve uzun zamanlar harcamadan hazırlanabileceksiniz. Bu durum zamanı daha verimli bir şekilde kullanmanıza neden olacak.


 

Kahve Falında Yapraklı Çiçek Görmek

Sır gibi gizlediği bazı gerçeklerin fal sahibinin iradesi dışında açığa çıkmasına delalet eder. Uzun zamandır saklanan bir bilgi ya da bir başkasına ait bir sır beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak ve ya çıkmıştır bu yüzden fal sahibi zor günler yaşayabilir. Çevresindeki insanlar bu gizli bilgiyi öğrendikten sonra ondan uzaklaşabilir onunla iletişimi kesebilirler. Hayatın en zor şeyi bir sırrı kendisiyle beraber ölene kadar taşımasıdır siz sizinle ilgili ve ya şahit olduğunuz bir başkasıyla ilgili bu sırrı saklamayı göze almışsınız ancak olaylar sizden habersiz gelişmiştir ve bu durum sizi çok rahatsız eder. Fal sahibinin hak etmediği bir paradan pay sahibi olmak istediğine ve zorla da olsa hisse almak istediğine işarettir. Fal sahibi bu kazancın haksız olduğunu bile bile bunu istiyorsa karşılığında başına kötü şeyler gelebilir çünkü haksız kazanç sağlamak hiç bir zaman doğru bir yola götürmeyecektir bu kişiyi.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Çiçek


 

Kahve Falında Yapraksız Ağaç Görmek

Uzun süredir yaptığınız bir birikimi kullanmanın zamanı geldiğini haber verir. Tercihiniz ne olursa olsun pişman olmayacaksınız fakat seçim yaparken zorlanacağınız kesin. Hayallerinizi tam olarak gerçekleştirebilmek için birikiminizin yeterli olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat yapacağınız seçim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına öyle bir başlangıç yapmış olacaksınız ki gerisinin çorap söküğü gibi geldiğini de göreceksiniz. İçinizde ukde olarak kalan bazı konuları da böylelikle sonsuza kadar geride bırakacaksınız. Ayrıca sevineceğiniz bir gelişme ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


 

Kahve Falında Uzun Yaprak Görmek

Güçlü ve her şeyi kendi başına halledebilen yapısı sayesinde hiç beklemediği birinin dikkatini çeken fal sahibi, bu ilişkiye ilk başlarda sıcak bakmayabilir. Fakat zaman içerisinde aslında ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını fark ederek teklifi değerlendirme sürecine geçecektir. İki tarafında çabaları sayesinde neredeyse kusursuz denebilecek bir düğün gerçekleşecektir. Ayrıca fal tabağında belirmesi, zamanında yapılan bir iyiliğin karşılığını almaya işarettir. Neredeyse unutulmuş olan bu iyiliğin güzel gelişmelere gebe olması fal sahibinin eski bir arkadaşı ile bağlarının tekrar güçlenmesine vesile olacaktır.


 

Kahve Falında Ağaç Yaprağı Görmek

Elinizden geleni yaptığınız halde bazı insanları mutlu edememek sizi çok üzüyor. Kendinizi bu kadar harap etmek yerine bağ bahçe işleriyle uğraşarak stres atmaya karar vereceksiniz. Hayırlı bir evladınız tarafından umreye gönderileceksiniz ve bu sizi daha çok gençleştirecek. Daha önce çok iyilik yaptığınız ama ilk görüşte hatırlamayacağınız sürpriz bir ziyaretçiniz olacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Ağaç


 

Kahve Falında Yaprak Dökümü Görmek

Fal sahibinin düşüncelerini yavaş yavaş toparlayarak hayatını düzene sokması ile yorumlanır. Eğer fal sahibinin karışık bir yaşantısı ve içinden çıkamadığı problemleri varsa hiç üzülmemelidir çünkü artık daha mantıklı düşünebileceği bir döneme adım atacak ve her şey rayına oturacaktır. Fincanın dip kısmında belirmesi, fal sahibinin aile hayatını işaret eder. Sorunları çözmek yerine onlardan kaçmayı tercih eden fal sahibi işleri çıkmaza sokmak yerine çözüm odaklı hareket ederse hem kendini hemde ailesindeki herkesi mutlu edecektir.

 

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Yaprak


 

Kahve Falında Yonca Yaprağı Görmek

Sizlerin bir hayli yorgun olduğunuzu göstermektedir. Bir insan sizlere baktığı zaman ne kadar yorgun olduğunuzu ve her an yardıma ihtiyaç varmış gibi bakıyor olduğunuzu da anlamaktadır. Bu durum asla sizlerin aciz değil aksine biraz güçlü fakat gücünde hafif eksilme olan biri olduğunuzu göstermektedir. Bu anlarda biraz çevreniz ile dertlerinizi paylaşır iseniz sadece içinize atmak yerine daha kolay bir şekilde hem kendinize bir çıkar yolu bulabilir hem de sizlere kimin dost olduğunu oldukça rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

İnsanlar arasında o kadar sabırlı ve tutucu olmanız ile tüm dikkatleri hem en etkili şekilde üzerinize çektiğinizi hem de herkes tarafından oldukça derin olan duygular ile hem seviliyor hem de sayılıyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Bir yandan da artık insanlara karşı içinizde ne bir sabır ne de bir iyi niyet kırıntısı kalmadığını da gösterir iken bunların olmasını sizlerin değil çevrenizde yer alan insanların oluşturduğunu da işaret etmektedir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Üç Yapraklı Yonca

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.