Kahve Falında Keçi Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve falında keçi görmek, fal sahibinin aklını kurcalayan bir olay ile ilgili inatçılığını bir kenara bırakması ve etrafında yer alan büyüklerini dinlemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin kalbini kıran insanlar tarafından yakın zamanda gönlünün alınacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır yalnız olduğunuz görünüyor. Aşk hayatınız gayet durağan geçiyor ve siz bu durumdan oldukça fazla sıkılmışsınız. Yalnız olmak artık canınızı sıkmaya başlamış. Sizde sevmek ve sevilmek istiyor, duyguların arasında kaybolmak istiyorsunuz. İşte tamda böyle mutsuz günler içindeyken bir anda her şey değişmeye başlayacak, şansınız yaver gidecek ve kısmetiniz açılacak. Bir anda karşınıza çok fazla kişi çıkmaya başlayacak. Hayatınız bir anda çok daha heyecanlı bir hal almaya başlayacak. Kısmetiniz öyle bir açılacak ki kendiniz ile beraber çevrenizdeki herkes de çok şaşıracak ve ne yaptığınızı öğrenmeye çalışacaklar. Bu durum tamamen sizin şansınız ile alakalı olacak. Mutsuz günleriniz geride kalacak. Karşınıza çıkan kişilerden biri ile ilişki içine girebilirsiniz.

Bu kişiye karşı sizde bir şeyler hissetmeye başlayacaksınız. Bir anda duygularınız değişecek ve sevgi dolu biri olacaksınız. Hiç tatmadığınız ve bilmediğiniz duygular ile karşı karşıya kalacaksınız ve neye uğradığınızı şaşıracaksınız. Bu tatlı heyecanlar sizi çok mutlu biri yapacak. Aşık olmanın tadını çıkartacaksınız ve kısmetiniz ile mutlu bir geleceğin hayalini kuracaksınız. Gelecekte de mutlu günler sizi bekliyor olacak çünkü karşınıza çıkan bu kişi sizi asla üzmeyecek. Aksine her gününüzü özel bir günmüş gibi yaşatacak, sizi hediyelere boğacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem para hayatınızın her alanında yanınızda olacak, kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve daha rahat hareket edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Finansal anlamda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Bu dönem para kazancınız artacak ve daha rahat hissedeceksiniz. Hayatınızın her alanında daha huzurlu ve kendinizden emin olacaksınız. Özellikle yaşadığınız hayatta daha rahat hareket etmek için paraya ihtiyacınızın olduğu bir gerçek. Bununla yüzleşip boşa vakit geçirmekten vazgeçeceksiniz ve kendinizi tamamen para kazanmaya vereceksiniz ve bu süreçte başarılı olacaksınız. Hırslı olmayı öğrenecek ve elinizdekilerin kıymetini daha iyi bileceksiniz.

Kendi başınıza para kazanmaya başladıkça para kazanmanın ne kadar zor ve önemli bir şey olduğunu anlayacaksınız. Verilen emeklerin boşa gitmediğini göreceksiniz ve bu sizi daha da gururlandıracak. Uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınızı ödeyecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hatta elinizde paranız bile kalacak ve sevdikleriniz ile ziyafet çekebilir yada uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabileceksiniz. Tüm bunlar daha iyi hissetmenizi sağlayacak, sizi sıkışıp kalmış gibi hissetmekten kurtaracak. Mutlu ve kazançlı günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönem aileniz ile çok daha güzel geçinmeye başlayacaksınız, ailenize verdiğiniz değer artacak ve ailenin değerini anlayacaksınız. Hayatın yoğun temposu içinde ne kendinize ne de ailenize vakit ayıramamış gibi görünüyorsunuz. Bu durum sizi hem ruhen hem de fiziken yormuş gibi görünüyor. Artık dinlenmek ve ailenize daha fazla zaman ayırmak istiyor gibi görünüyorsunuz. Bu isteklerinizi gerçekleştirecek gibi görünüyorsunuz çünkü bu süreç sizin için fazla yorucu geçmeyecek, işten kafanızı kaldırmak için vaktiniz olacak. Bu mola size ilaç gibi gelecek, sevdikleriniz ile güzel günler geçirecek ve enerji toplayacaksınız. Daha dinç bir şekilde iş hayatınıza dönebileceksiniz ve bu da işlerinize odaklanmanızı kolaylaştıracak.

Aileniz ile güzel vakit geçirmek ailenin ne kadar değerli bir şey olduğunu hatırlamanızı sağlayacak ve bu da kendi ailenizi kurmak için hayaller kurmanıza neden olacak. Bu süreçte sevdiğiniz kişi ile ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz, kendi ailenizi kurmak için hazırlıklara başlayacağınız gözüküyor. Tatlı bir telaş içine girip, mutlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi tamamen aile kurmaya adayacak ve bunun için her şeyinizi hazırlamaya başlayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem kariyerinizde çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Çok güzel haberler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz pozisyona erişebilir ve kariyeriniz için büyük adımlar atabilirsiniz. Uzun zamandır kendinizi göstermek, adınızı duyurmak ve patronunuzun gözüne girmek için emek harcadığınız gözükmekte. Bu yoğun çalışmaların karşılığını alacaksınız, patronunuz hırsınızı ve azminizi görecek, işinizde ilerleme kaydedeceksiniz. Çalıştığınız yerde yavaş yavaş herkes tarafından bilinen ve saygı duyulan birine dönüşeceksiniz. İsminiz iş yerinin dışına da çıkacak ve diğer şirketlerde de konuşulmaya başlayacaksınız. Bu durum kariyerinizde ilerlemenizi ve saygın biri haline gelmenizi sağlayacak.

Bu süreçte kendinizi geliştirmeye de devam edeceksiniz. Kurslara ve eğitimlere ara vermeyecek hatta daha da katılmaya başlayacaksınız. Değişik ortamlara katılacak ve yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bu dönem sizin için oldukça eğitici geçecek. Yeni hobiler edinebilirsiniz ve sosyal ortamınızda da değişiklikler olabilir. Daha bilgili ve işinde en yüksek mertebeye gelmiş kişiler ile aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu durum daha sosyal biri olmanıza  katkıda bulunacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Kariyerinizde ilerledikçe konuşmaları yapan kişi haline geleceksiniz. Tüm bu gelişmeler oldukça kazançlı bir dönemden geçeceğiniz de işaret etmektedir.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın sağlık problemleri olduğu görünmekte. Bu kötü durum hem sizi hem de çevrenizi oldukça fazla etkilemiş ve kötü günler geçirmenize neden olmuş. Hiç bir zaman umudunuzu kaybetmediğiniz görünmekte. Her ne kadar kötü günler geçirmiş olsanız da bunu asla hasta yakınınıza belli etmemişsiniz ve onun moralini yüksek tutmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışmışsınız. Bu kimsenin gözünden kaçmamış ve herkes sizi örnek amaya başlamış. Bu süreç hasta yakınınız için çok iyi geçecek ve dolayısıyla sizin için de çok mutlu geçecek. Hasta yakınınız tedaviye yanıt vermeye başlayacak ve iyileşme sürecine girecek.

Hemen sonuçlanmasa da sabrederek geçecek olan bu sürecin sonu ışık dolu gözüküyor. Sağlık dolu ve hastanelerden uzak bir dönem sizi bekliyor gibi görünüyor. Artık durmadan hastanelere gitmenize gerek kalmayacak ve sağlıklı, enerjik günler yaşayabileceksiniz. İyileşme sürecinde de yakınınızı asla yalnız bırakmamışsınız, her zaman desteklemişsiniz. Bu güzel destekler iyileşme sürecini hızlandırmış gibi görünüyor.


Kahve Falında Keçi Kafası Görmek

Fal sahibinin cesaretini toplayarak sevdiğine açılacağı ve duygularına karşılık bularak yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir. Kişinin ilim irfan sahibi bir dost edineceğine ve ondan alacağı destek ile endişe ettiği sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.


Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Fal sahibinin yakın çevresine bir sonraki atacağı adımdan bahsetmemesi ve gizlilik içerisinde hareket etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin üzerinde yer alan kara bulutların dağılacağına ve hayatında yeni bir sayfa açarak çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Keçi Yavrusu Görmek

Fal sahibinin eline geçecek olan fırsat ile kendisine zarar vermek isteyen kişilere haddini bildireceği anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda gireceği işten alnının akıyla çıkacağına ve yakın çevresinden büyük takdir toplayarak çok mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Boynuzlu Keçi Görmek

Fal sahibinin mücadelesine kaldığı yerden devam etmesi halinde çıkmaza girmiş ve ters giden işlerinin bir anda düzeleceği anlamına gelir. Kişinin bir an önce gevezeliği bir kenara bırakması ve her şeyi yakın çevresine anlatmaması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.