Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve falında keçi görmek, aslında çok zorlu geçmesi gereken bir dönemi çok rahat bir şekilde atlatacağınız anlamına gelir. Bazı hayvan sembolleri kişilerin karakterine atıf yapacak şekilde yorumlanmıştır. Keçi sembolü de bunlardan bir tanesidir, özellikle inadı ve huysuzluğu ile ön plana çıkmıştır.

Fal sahibinin inatçı, huysuz ve kaprisli biri olduğu anlamına gelir. Bu dönemde iş hayatınızda oldukça telaşlı günler geçirebilirsiniz. Bu durumda kendinizi sürekli kontrol altında tutmanızda fayda vardır. Etrafınızdaki insanlara sizi kıskanmaları için nedenler vermemek konusunda elinizden geleni yapmalısınız. Bu dönemde konuşmadan önce kelimelerini tartmalısınız. Çünkü özellikle bu dönemde kullandığınız sözler hayatınıza etki edebilir. Genelde kişinin kendini kontrol altına almasını gerektiren bir uyarı anlamı taşır. Bu durum aşk hayatına da böyle yansır. Aşk hayatınızda partnerinize karşı da oldukça samimi ve dikkatli olmanız gereken bir dönemin habercisidir. Sevgiliniz ya da eşinizin bu dönemde sizden göreceği sevgiye çok ihtiyacı olabilir. Ancak bu sevgi içten ve samimi olmalı. Partnerinizin göstermelik olarak yaptığınız bütün davranışların farkına varabileceğini hep aklınızda tutmalısınız. Bazen de sakin ve güzel bir dönem geçireceğinizin habercisi olabilir. İş hayatınızda ya da sosyal hayatınızda arkadaşlarınızla iş birliği yapmanızı gerektirecek bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca son derece enerjik bir dönem de geçirebilirsiniz.

Aşk Hayatı

Bu dönem aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun zamandır yalnız olduğunuz görünüyor. Aşk hayatınız gayet durağan geçiyor ve siz bu durumdan oldukça fazla sıkılmışsınız. Yalnız olmak artık canınızı sıkmaya başlamış. Sizde sevmek ve sevilmek istiyor, duyguların arasında kaybolmak istiyorsunuz. İşte tamda böyle mutsuz günler içindeyken bir anda her şey değişmeye başlayacak, şansınız yaver gidecek ve kısmetiniz açılacak. Bir anda karşınıza çok fazla kişi çıkmaya başlayacak. Hayatınız bir anda çok daha heyecanlı bir hal almaya başlayacak. Kısmetiniz öyle bir açılacak ki kendiniz ile beraber çevrenizdeki herkes de çok şaşıracak ve ne yaptığınızı öğrenmeye çalışacaklar. Bu durum tamamen sizin şansınız ile alakalı olacak. Mutsuz günleriniz geride kalacak. Karşınıza çıkan kişilerden biri ile ilişki içine girebilirsiniz.

Bu kişiye karşı sizde bir şeyler hissetmeye başlayacaksınız. Bir anda duygularınız değişecek ve sevgi dolu biri olacaksınız. Hiç tatmadığınız ve bilmediğiniz duygular ile karşı karşıya kalacaksınız ve neye uğradığınızı şaşıracaksınız. Bu tatlı heyecanlar sizi çok mutlu biri yapacak. Aşık olmanın tadını çıkartacaksınız ve kısmetiniz ile mutlu bir geleceğin hayalini kuracaksınız. Gelecekte de mutlu günler sizi bekliyor olacak çünkü karşınıza çıkan bu kişi sizi asla üzmeyecek. Aksine her gününüzü özel bir günmüş gibi yaşatacak, sizi hediyelere boğacak.

Para

Bu dönem para hayatınızın her alanında yanınızda olacak, kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve daha rahat hareket edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Finansal anlamda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Bu dönem para kazancınız artacak ve daha rahat hissedeceksiniz.Hayatınızın her alanında daha huzurlu ve kendinizden emin olacaksınız. Özellikle yaşadığınız hayatta daha rahat hareket etmek için paraya ihtiyacınızın olduğu bir gerçek. Bununla yüzleşip boşa vakit geçirmekten vazgeçeceksiniz ve kendinizi tamamen para kazanmaya vereceksiniz ve bu süreçte başarılı olacaksınız. Hırslı olmayı öğrenecek ve elinizdekilerin kıymetini daha iyi bileceksiniz.

Kendi başınıza para kazanmaya başladıkça para kazanmanın ne kadar zor ve önemli bir şey olduğunu anlayacaksınız. Verilen emeklerin boşa gitmediğini göreceksiniz ve bu sizi daha da gururlandıracak. Uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınızı ödeyecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hatta elinizde paranız bile kalacak ve sevdikleriniz ile ziyafet çekebilir yada uzun zamandır almak istediğiniz şeyleri alabileceksiniz.Tüm bunlar daha iyi hissetmenizi sağlayacak, sizi sıkışıp kalmış gibi hissetmekten kurtaracak. Mutlu ve kazançlı günler sizi bekliyor gibi görünüyor.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aileniz ile çok daha güzel geçinmeye başlayacaksınız, ailenize verdiğiniz değer artacak ve ailenin değerini anlayacaksınız. Hayatın yoğun temposu içinde ne kendinize ne de ailenize vakit ayıramamış gibi görünüyorsunuz. Bu durum sizi hem ruhen hem de fiziken yormuş gibi görünüyor. Artık dinlenmek ve ailenize daha fazla zaman ayırmak istiyor gibi görünüyorsunuz. Bu isteklerinizi gerçekleştirecek gibi görünüyorsunuz çünkü bu süreç sizin için fazla yorucu geçmeyecek, işten kafanızı kaldırmak için vaktiniz olacak. Bu mola size ilaç gibi gelecek, sevdikleriniz ile güzel günler geçirecek ve enerji toplayacaksınız. Daha dinç bir şekilde iş hayatınıza dönebileceksiniz ve bu da işlerinize odaklanmanızı kolaylaştıracak.

Aileniz ile güzel vakit geçirmek ailenin ne kadar değerli bir şey olduğunu hatırlamanızı sağlayacak ve bu da kendi ailenizi kurmak için hayaller kurmanıza neden olacak. Bu süreçte sevdiğiniz kişi ile ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz, kendi ailenizi kurmak için hazırlıklara başlayacağınız gözüküyor. Tatlı bir telaş içine girip, mutlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi tamamen aile kurmaya adayacak ve bunun için her şeyinizi hazırlamaya başlayacaksınız.

İş ve Kariyer

Bu dönem kariyerinizde çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Çok güzel haberler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz pozisyona erişebilir ve kariyeriniz için büyük adımlar atabilirsiniz. Uzun zamandır kendinizi göstermek, adınızı duyurmak ve patronunuzun gözüne girmek için emek harcadığınız gözükmekte. Bu yoğun çalışmaların karşılığını alacaksınız, patronunuz hırsınızı ve azminizi görecek, işinizde ilerleme kaydedeceksiniz. Çalıştığınız yerde yavaş yavaş herkes tarafından bilinen ve saygı duyulan birine dönüşeceksiniz. İsminiz iş yerinin dışına da çıkacak ve diğer şirketlerde de konuşulmaya başlayacaksınız. Bu durum kariyerinizde ilerlemenizi ve saygın biri haline gelmenizi sağlayacak.

Bu süreçte kendinizi geliştirmeye de devam edeceksiniz. Kurslara ve eğitimlere ara vermeyecek hatta daha da katılmaya başlayacaksınız. Değişik ortamlara katılacak ve yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bu dönem sizin için oldukça eğitici geçecek. Yeni hobiler edinebilirsiniz ve sosyal ortamınızda da değişiklikler olabilir. Daha bilgili ve işinde en yüksek mertebeye gelmiş kişiler ile aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu durum daha sosyal biri olmanıza  katkıda bulunacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Kariyerinizde ilerledikçe konuşmaları yapan kişi haline geleceksiniz. Tüm bu gelişmeler oldukça kazançlı bir dönemden geçeceğiniz de işaret etmektedir.

Sağlık

Bu dönem sağlık ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın sağlık problemleri olduğu görünmekte. Bu kötü durum hem sizi hem de çevrenizi oldukça fazla etkilemiş ve kötü günler geçirmenize neden olmuş. Hiç bir zaman umudunuzu kaybetmediğiniz görünmekte. Her ne kadar kötü günler geçirmiş olsanız da bunu asla hasta yakınınıza belli etmemişsiniz ve onun moralini yüksek tutmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışmışsınız. Bu kimsenin gözünden kaçmamış ve herkes sizi örnek amaya başlamış. Bu süreç hasta yakınınız için çok iyi geçecek ve dolayısıyla sizin için de çok mutlu geçecek. Hasta yakınınız tedaviye yanıt vermeye başlayacak ve iyileşme sürecine girecek.

Hemen sonuçlanmasa da sabrederek geçecek olan bu sürecin sonu ışık dolu gözüküyor. Sağlık dolu ve hastanelerden uzak bir dönem sizi bekliyor gibi görünüyor. Artık durmadan hastanelere gitmenize gerek kalmayacak ve sağlıklı, enerjik günler yaşayabileceksiniz. İyileşme sürecinde de yakınınızı asla yalnız bırakmamışsınız, her zaman desteklemişsiniz. Bu güzel destekler iyileşme sürecini hızlandırmış gibi görünüyor.

Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Dedikodusundan bıktığınız bir insanın ağzını kapatmak için yapacağınız girişimlerin habercisidir. Sizden beklemediği tepkiler ve sözler ile karşılaştığı zaman ne yapacağını şaşırarak suçu başka insanların üzerine yıkmaya çalışabilir fakat onun oyununa asla gelmeyeceksiniz. Hatta suçu üzerine atmaya çalıştığı insanlarla yüzleşmesini sağlayarak bu dedikoduların ne kadar asılsız olduğunu ispat edebilirsiniz. Hem bu arada millet o insanın ne kadar tehlikeli biri olduğunu da anlamış olur. İtibarı iyice zedelendiği için bir süre ortalarda görünmemesine aldanmayın eskisinden daha beter bir halde geri dönecektir. Fakat artık insanlar kimin ne olacağını öğrenmiş olduğu için söyledikleri çok etkili olamayacaktır.

Size sadece para kazandıracağını düşündüğünüz bir işe atılmanıza dalalettir. Bu iş ilk önceleri maddi yönden sizi biraz zorlayabilir ama sakın pes etmeyin. Çünkü zor gibi görünen ama çok zevkli olan işiniz size sadece para değil, altın değerinde dostluklar da kazandıracaktır. Başınız her sıkıştığında yardımınıza koşan insanların olduğunu görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek. Manevi bağlarınızı güçlendirecek bu işi ilerde çocuklarınıza miras bile bırakabilirsiniz. Ayrıca iki yavru keçi görmek hayırlı evlat olarak yorumlanmaktadır.

Fal sahibinin yakın çevresinde bulunan, patavatsız birinin varlığına işarettir. Nerede, nasıl davranacağını bilmeyen bu patavatsız kişi, zaman zaman fal sahibinin kötü durumlara düşmesine yol açabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda  kişinin saygınlığının ve başarısının düştüğünün sanılmasının üzerine yeniden adeta şaha kalkmasına işaret etmektedir. Fal sahibinin, özellikle iş yaşamındaki rakiplerini oldukça sevindirecek olan bu erken sevinme, başarılarının art arda sıralanması ile tabiri caizse heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Kişinin yaşamında saygın bir kişiden yardım alması olarak da yorumlanmaktadır. Alacağı bu yardım, onun saygınlığının artmasına sebep olacak ve gerek maddi gerekse de manevi pek çok gelişmenin önünü açacaktır.

Kahve Falında Keçi Kafası Görmek

Birken iki olan, artan, çoğalan anlamına gelir. Kimi zamansa iki ayrı fikre, ayrılığa düşmeye, kararsız kalmaya, farklı durumlara yelken açmaya delalet eder. Yalnızlıktan kurtulmak, iş veya özel yaşantısında birlikte kararlar alabilecekleri, fikrini sorabileceği arkadaş edinmek olarak yorumlanır. Farklı fikirlere sahip olmak, fikir ayrılığına düşmek, tartışarak doğru karar üzerinde durmak olarak tabir olur. İçinde bulunduğu ruh haline işaret eder. Kendi fikirleri ile başkalarından gelen fikirler arasında kaldığına, kararsızlık yaşadığına, seçim yapmakta zorlandığına delalet eder. Kimi zaman iki kişi arasında kalmak olarak yorumlanır. Birbiri ile küs olan yakınlar arasında kalırsa orta yolu bulması gerektiğini gösterir. İki aşk arasında kalacağı bir durumla karşılaşırsa kalbinin sesini dinlemesi gerektiğine tabir olur. Karını zararını düşünerek hareket etmeli olarak tabir edilir. Nihayetinde hayat kendisinin hayatı ve sonunu da düşünerek en doğru kararı vermesi anlamına gelir.

Yakınlarında olan, derde düşmüş dosta işaret eder. Ne yapacağını bilemez halde olan yakına yardım etmesi gerektiğine delalet eder. Omuz omuza vererek girişilecek her işten galip geleceği dayanışmanın içinde olacağını gösterir. Bu bir aile dayanışması olabileceği gibi iş ortaklığı da olabilir anlamına gelir. Hayatında olan ikiyüzlü bir kimseye işaret eder. Ağzından çıkanla aklından geçen aynı olmayan bu kimse ile sırlarını paylaşmaması, onun sorduğu sorulara yüzeysel cevaplar vermesi lehine olur anlamına gelir. Kendisini seviyormuş gibi görünen ama sevmeyen insanlardan uzaklaşıp huzurlu bir hayata adım atmaya tabir olur.

Kahve Falında Keçi Boynuzu Görmek

Herkes tarafından çok sevilen ve aranılan bir kişi olduğunuza işaret etmektedir. Dürüst, gerçekçi ve açık sözlü karakteriniz sayesinde çevrenizdeki herkesin tavsiye aldığı ve akıl danıştığı biri haline gelmişsiniz. Fakat bazen açık sözlü ve dürüst olacağım diye ipin ucunu kaçırıyor olabilirsiniz. Zaman zaman verdiğiniz aşırı tepkiler ve fazla dürüst davranmanız karşınızdakini kırıp, incitebilir. Bu sıralar özellikle bu konuda kendinizi geliştirmeye gayret etmelisiniz. Ayrıca gerektiği takdirde de yardım almaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Arada öz eleştirinizi yapabilmeli, hatalarınızı görüp, düzeltmeye odaklanmalısınız. Bu durum sizi daha olgun bir insan yapacaktır. Ayrıca çevrenizde de bu şekilde daha sempatik ve sevecen bir izlenim bırakacaksınız.

Bu sıralar hayatınız biraz durgun olabilir. Bunun sebebi yenilenme sürecinde olmanızdan kaynaklanabilir. Hayatınızda büyük değişimler yapacağınız bu dönemde başlangıçta adapte olmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Fakat zaman içerisinde yeni hayatınıza alışacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda yeni haberler sizi beklemektedir. Yaptığınız tüm iyiliklerin karşılığını bulacağınız bu dönemde, yeni birisiyle tanışacak ve kısa sürede evlilik konusunda ciddi adımlar atacaksınız. Evli olan kişiler için ise karşınıza kaçırmamanız gereken bir fırsat çıkacağını göstermektedir. Bu fırsat hayatınızın her alanı ile ilgili olabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızın sizin yanınızda olacağı bu süre içerisinde, sizi desteleyen bu kişileri zor durumda bırakacak davranışlardan kaçınmalısınız. Oldukça mutlu ve huzurlu geçireceğiniz günler sizi beklemektedir.

Kahve Falında Keçi Yavrusu Görmek

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz başarısızlıklardan sonra umutsuzluğa kapılmayıp hedeflerinize teker teker ulaşacağınıza işaret etmektedir. Kısa bir süre önce özellikle iş hayatınız sonuna talihsiz bir dönem geçirmiş ve başarısızlık ile sonuçlanmış durumlar içerisinde kalmış olabilirsiniz. Fakat bu yaşadıklarınızdan dersinizi alacak ve umudunuzu kaybetmeden yolunuza devam edeceksiniz. Adım adım hedeflerinize yaklaşacağınız bu süreçte karşınıza birtakım engeller çıkabilir. Karşınıza çıkan bu engelleri azminiz ve inatçı karakteriniz sayesinde kolaylıkla aşacaksınız. Aileniz ve tüm sevdikleriniz ise sizin bu zor günlerinizde yanınızda ve size destek olacaklardır. Yaşadığınız yenilgiden sonra kavuşacağınız başarı ve hayalini kurduğunuz mutlu günler sizi beklemektedir.

Bu sıralar katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız yeni birisi ile ayaklarınız yerden kesilebilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz mutluluğu ve aşkı sonunda bulacak ve uzun soluklu bir ilişki yaşayacaksınız. Kafa denginiz olan bu kişi ile dolu dolu günler geçirecek ve tutkulu bir aşk yaşayacaksınız. İlerleyen zamanda alacağınız bir evlenme teklifi ile çok sevinecek ve kısa bir sürede dünya evine gireceksiniz. Evli olan kişileri ise, hayatlarını değiştirecek bir seyahat beklemektedir. Bu gezi sonrasında karşınıza çıkan bazı imkânları değerlendirmek isteyebilir, birlikte vereceğinizi bir karar ile yeniden bir hayat kurabilirsiniz. Bu dönemde sizi aileniz ve çevrenizdeki tüm sevdikleriniz ile birlikte mutlu, huzurlu ayrıca bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Kahve Falında Boynuzlu Keçi Görmek

Bir süredir hayatınızda meydana gelmekte olan önemli olayları ve ayrıntıları göremediğinize işaret etmektedir. Hayatınızda meydana gelen bu olaylar sizi iyi ya da kötü etkileyebilir. Bu sıralar etrafınızda olup bitenlere dikkat etmeli, çevrenizi gözlemeniz gerekmektedir. Önemli ayrıntıları atlamamalı, tedbirli davranmaya çalışmalısınız. Yakınınızda bulunan birsi arkanızdan iş çeviriyor, sizin kötülüğünüzü istiyor olabilir. Arkadaşlarınıza olan güveninizi sorgulamanız gereken bir dönem sizi beklemektedir. Bu konuda size yardım edebilecek kişiler tabi ki ailenizdir. Onların da desteği ile bu karmaşık dönemi atlatıp eski huzurlu günlerinize rahatça geri dönebilirsiniz.

Hayatınızın her alanında dikkatli olmanız gereken bu dönemde, hayallerinizin peşinden gitmelisiniz. Olmasını istediğiniz ve hayalini kurduğunuz her şeyi bu dönemde elde edeceksiniz, fakat biraz zamana ihtiyacınız vardır ve bu süreçte sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. İş ve kariyer hayatınızda yaşayacağınız aksaklıklar size umudunuzu kaybettirmemeli tam tersine daha çok hırslandırmalıdır. Zamanla istediğiniz başarıyı elde edecek ve hak ettiğiniz konuma geleceksiniz. Sadece biraz dinlenmeye ve motivasyona ihtiyacınız vardır. Bu yüzden eşiniz veya sevgiliniz ile yapacağınız kısa süreli bir tatil kaçamağı, hem kafanızı dağıtmanıza yardımcı olurken hemde baş başa vakit geçirmenizi sağlar. Bir süredir ikiniz de oldukça yoğun çalışma içerisinde olduğunuz için beraber vakit geçiremiyor ve bundan şikâyetçi olabilirsiniz. Kendinize arada böyle ufak fırsatlar yaratıp, en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Birlikte geçireceğiniz mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.