Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve Falında Keçi Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.494 kez okundu.

Kahve falında keçi görmek, aslında çok zorlu geçmesi gereken bir dönemi çok rahat bir şekilde atlatacağınız anlamına gelir. Bazı hayvan sembolleri kişilerin karakterine atıf yapacak şekilde yorumlanmıştır. Keçi sembolü de bunlardan bir tanesidir. Günlük hayatta inadı ve huysuzluğu ile nam salmış bir hayvandır.

Fal sahibinin inatçı, huysuz ve kaprisli biri olduğu anlamına gelir. Bu dönemde iş hayatınızda oldukça telaşlı günler geçirebilirsiniz. Bu durumda kendinizi sürekli kontrol altında tutmanızda fayda vardır. Yöneticilerinizle tartışmanızı gerektirecek bir ortam oluşabilir. Bu duruma son derece dikkat etmelisiniz. Etrafınızdaki insanlara sizi kıskanmaları için nedenler vermemek konusunda elinizden geleni yapmalısınız. Bu dönemde konuşmadan önce kelimelerini tartmalısınız. Çünkü özellikle bu dönemde kullandığınız sözler hayatınıza etki edebilir. Genelde kişinin kendini kontrol altına almasını gerektiren bir uyarı anlamı taşır. Bu durum aşk hayatına da böyle yansır. Aşk hayatınızda partnerinize karşı da oldukça samimi ve dikkatli olmanız gereken bir dönemin habercisidir. Sevgiliniz ya da eşinizin bu dönemde sizden göreceği sevgiye çok ihtiyacı olabilir. Ancak bu sevgi içten ve samimi olmalı. Partnerinizin göstermelik olarak yaptığınız bütün davranışların farkına varabileceğini hep aklınızda tutmalısınız. Bazen de sakin ve güzel bir dönem geçireceğinizin habercisi olabilir. İş hayatınızda ya da sosyal hayatınızda arkadaşlarınızla iş birliği yapmanızı gerektirecek bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca son derece enerjik bir dönem de geçirebilirsiniz.

Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Dedikodusundan bıktığınız bir insanın ağzını kapatmak için yapacağınız girişimlerin habercisidir. Sizden beklemediği tepkiler ve sözler ile karşılaştığı zaman ne yapacağını şaşırarak suçu başka insanların üzerine yıkmaya çalışabilir fakat onun oyununa asla gelmeyeceksiniz. Hatta suçu üzerine atmaya çalıştığı insanlarla yüzleşmesini sağlayarak bu dedikoduların ne kadar asılsız olduğunu ispat edebilirsiniz. Hem bu arada millet o insanın ne kadar tehlikeli biri olduğunu da anlamış olur. İtibarı iyice zedelendiği için bir süre ortalarda görünmemesine aldanmayın eskisinden daha beter bir halde geri dönecektir. Fakat artık insanlar kimin ne olacağını öğrenmiş olduğu için söyledikleri çok etkili olamayacaktır.

Size sadece para kazandıracağını düşündüğünüz bir işe atılmanıza dalalettir. Bu iş ilk önceleri maddi yönden sizi biraz zorlayabilir ama sakın pes etmeyin. Çünkü zor gibi görünen ama çok zevkli olan işiniz size sadece para değil, altın değerinde dostluklar da kazandıracaktır. Başınız her sıkıştığında yardımınıza koşan insanların olduğunu görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek. Manevi bağlarınızı güçlendirecek bu işi ilerde çocuklarınıza miras bile bırakabilirsiniz. Ayrıca falda iki yavrı keçi görmek hayırlı evlat olarak yorumlanmaktadır.

Fal sahibinin yakın çevresinde bulunan, patavatsız birinin varlığına işarettir. Nerede, nasıl davranacağını bilmeyen bu patavatsız kişi, zaman zaman fal sahibinin kötü durumlara düşmesine yol açabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda  kişinin saygınlığının ve başarısının düştüğünün sanılmasının üzerine yeniden adeta şaha kalkmasına işaret etmektedir. Fal sahibinin, özellikle iş yaşamındaki rakiplerini oldukça sevindirecek olan bu erken sevinme, başarılarının art arda sıralanması ile tabiri caizse heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Kişinin yaşamında saygın bir kişiden yardım alması olarak da yorumlanmaktadır. Alacağı bu yardım, onun saygınlığının artmasına sebep olacak ve gerek maddi gerekse de manevi pek çok gelişmenin önünü açacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git