Kahve Falında Kaktüs Görmek

Kahve Falında Kaktüs Görmek
13 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.136 kez okundu.

Kahve falında kaktüs görmek, ayrılıkların, hüznün, dedikodunun ve iyiliğin işaretidir. Etrafınızda uzun zamandır sizi şüphelendiren bazı olaylar gerçekleşiyor olaylar gerçekleşiyor olabilir. Bu dönemde bu olayların yavaş yavaş farkına varabilirsiniz. Yaşanan bu entrikayı fark etmeniz size duygusal anlamda zor zamanlar yaşatabilir. Kendinizi boşlukta gibi hissedebilirsiniz. Yani arkanızdan iş çevrildiğinin habercisidir.

Toplum halinde yaşamaktan memnun olmadığınızı, bireysel olarak daha mutlu ve başarılı biri olduğunuzu gösterir. Güçlü kişilere karşı oldukça sert bir tavır takındığınızı ve bu davranışı bir an önce terk etmeniz gerektiğini söyler. Bu tavırlarınız kendinizi ve ailenizi boş yere zorlamaktan başka bir anlam ifade etmeyecektir. Maddi anlamda bazı fedakarlıklar ya da bağışlar yapmanız gerekebilir. Son dönemde oldukça karmaşık işlere girdiğiniz ya da girmek üzere olduğunuz anlamına da gelir. Bu işlerden kurtulmanız zor olacaktır. ancak zaman içinde her şey yoluna girecek ve tekrar mutlu olacaksınız demektir. Aşk hayatınızı da etkiler. Bu dönemde yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsiniz. Ancak karar vermek konusunda acele etmemeniz gereken bir dönemin içinde olduğunuzu unutmamalısınız. Aksi halde aceleci davranırsanız kaybeden sadece siz olursunuz. Bütün bu yorumlardan doğru olanı seçmek konusunda sizi yönlendirecek olan fincandaki diğer sembollerdir.

Kahve Falında Dikenli Kaktüs Görmek

Kötü enerjinin etrafınızda olduğunu fakat onu bir şekilde uzak tutabildiğinizi gösterir. Bunun için kendiniz ve sevdikleriniz etrafına manevi bir duvar örmüşsünüz. İçeri kimseyi almıyor ve kimseye kolay kolay güvenmiyorsunuz. Fakat aileniz sizinle aynı fikirde değil ve sizin deyiminizle, sizin kadar tedbirli davranmamaları sizi sinirlendiriyor. Halbuki sizin tek istediğiniz onların güvenliği ve daha fazla canınızın yanmaması olsa da aslında onları fazla sıktığınızın da farkına varmalısınız. Bu konuda inatla görmemeyi seçerseniz siz farkında bile olmadan içeride tuttuklarınızı da kaybedebilirsiniz.

Kahve Falında Kaktüs Ağacı Görmek

Çiçek veriyor ve çiçeğinde meyve varsa, temkinli tutumunuzun olumlu geri bildirimini alabilirsiniz. Yine de bu sancılı bir süreç olabilir. Çünkü etrafınız sizi anlamakta güçlük çekiyor. Onların gözünde fazla abartan, içine kapanık, hayalperest olabilirsiniz. Yine de aksini ispatlamak yine sizin elinizde. Dizginleri ele almanın vakti geldi de geçiyor. Sizin böyle devam edeceğinize inananlara inat, aksini ispat edebilir, güçlü bir karakter olduğunuzu gösterip, onlara yardımcı olabilirsiniz.

Uzun bir ilişki içerisindesin. Beklediğin teklif geliyor. Üç vakte kadar evlilik adımları görmekteyim. Hayatının köklü değişimine sebep olacaktır. Hayırlı bir işe girişiyorsun. Huzur mutluluk gelecek hayatına. İş hayatında olumsuz olaylar olacaktır. Bunun sebebi arkadaşlarının seni çekememesidir. Fakat hiç birine kulak asmamalısın. Üzülürsün.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git