Kahve Falında Kaktüs Görmek

13.04.2015
Kahve Falında Kaktüs Görmek

Kahve falında kaktüs görmek, fal sahibinin uğradığı haksızlık karşısında sabır göstermesi gerektiği çok yakında selamete ereceği anlamına gelir. Kişinin yaşamış olduğu keder ve sıkıntılardan uzaklaşacağına; uzun zamandır hayal ettiği her şeye kavuşarak mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar bu dönem son bulacak, yerini güzel anlar alacak. Sevgiliniz ile bazı konularda çok sık anlaşmazlık yaşadığınız görünüyor. Birbirinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz çünkü dinlemeden yargılamaya başlıyorsunuz. Bu ön yargılar ilişkinizi oldukça fazla zedelemiş gibi görünüyor. Her tartışma birbirinizden uzaklaşmanıza neden olacak ve ilişkiniz sona yaklaşacak. Ancak bu dönem tüm bu kötü olaylardan uzaklaşacaksınız. Yaptığınız yanlışların sizi nereye götürdüğünü ve ne hale geldiğinizi idrak edeceksiniz, birbirinize olan sevginiz ve bağlılığınız kavgalarınızdan daha fazla ağır basacak. Kavgalar artık son bulacak ve birbirinizi dinlemeye başlayacaksınız. Uzun uzun sohbetler ettiğiniz, birbiriniz dinlediğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.

Bu dönem ilişkinizde kavgalara yer verilmeyecek gibi görünüyor. Aşkınızı zirvede yaşayacaksınız, birbirinize aşk ile bakacaksınız, aranızdaki tüm sorunlar silinecek ve sadece hissettiğiniz güzel duygulara odaklanacaksınız. Bu güzel günleri baş başa geçireceğiniz bir tatil ile taçlandırabilirsiniz. Tatil, kafa dinlemenizi ve yaptığınız hataları bir daha yapmamak adına sözleşmenizi sağlayacak. Aşk hayatınızda bu kadar güzel gelişmeler yaşanırken kafanızda aile kurma planları oluşacak, evliliği ve çocuk sahibi olmayı  daha fazla düşünür olacaksınız. Yakın zamanda ailelerinizi tanıştırabilirsiniz gibi gözüküyor. Mutlu ve aşk dolu günler sizi ve sevgilinizi bekliyor olacak.

Para Yorumu

Bu dönem finansal bakımdan çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız, hayatınız boyunca tatmadığınız duyguları tadacak ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanın nasıl keyif verici bir şey olduğunu keşfedeceksiniz. İş hayatına atılmaya hazırlanıyor gibi görünüyorsunuz. Okuduğunuz okul, aldığınız kurslar ve diğer tüm hazırlıklar boşa gitmeyecek, verdiğiniz emeğin karşılığını çok güzel bir iş ve yüksek gelir ile alacaksınız. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kariyer hayatına giriş yapacaksınız. İşiniz okuduğunuz bölümle alakalı olacak gibi görünüyor ve bu sayede öğrendiklerinizi hayata geçirmeye başlayacaksınız. İşe girdikten sonraki ilk süreç sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Yeni ortam, yeni insanlar, bilinmeyen kurallar başta ne yapacağınızı anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Fakat işler rayına oturunca öğrenmeye başlayacak ve işinizden keyif almaya başlayacaksınız.

İşi öğrendikçe gelen keyif maaşınız ile artacak. İlk defa kendi emeğiniz ile para kazanıyor olmak hem sizi hem de sizi sevenleri çok gururlandıracak. Bu durum işinize daha fazla sarılmanızı sağlayacak ve zaman geçtikçe ilerleme kaydedeceksiniz. Hırslı bir yapıya bürüneceksiniz ve hayata atılmaya başlayacaksınız. Görünüşe bakılırsa hobileriniz doğrultusunda ek gelir amaçlı başka işlere de yönelebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Eğer akıllı bir şekilde ilerleyebilirseniz geleceğe yönelik çok güzel ve verimli yatırımlar yapabilirsiniz ve bu yatırımlar çok rahat etmenizi sağlayabilir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bu dönem aile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanıza kavuşabilir ve beraber çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Görüşemediğiniz günler adına bir çok aktivite paylaşabilir ve uzun sohbetler edebilirsiniz. Bu kavuşma tüm aile üyelerini birleştirecek gibi görünüyor. Yaşamın koşturması içinde aile üyelerinin birbirine zaman ayırması zorlaşmış gibi görünüyor. Aile bağlarının kuvvetli olması kişiyi özellikle ruhsal bakımdan olumlu etkiler. Siz de bu dönem bu ruhsal rahatlamayı yaşayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılı günleri geride bırakacak ve kendinizi tamamen ailenize adayacaksınız. Beraber mutlu ve huzurlu dakikalar paylaşacaksınız. En önemlisi de yeniden kuvvetli bir bağ oluşturabileceksiniz.

Bu bağ o kadar kuvvetli olacak ki bundan sonraki süreçte ne yaşarsanız yaşayın asla kopmayacak, en sıkıntılı anlarınızda ailenizin yanına koşmak için çabalayacaksınız. Özel günlerde arkadaşlarla geçirilen vakitleri aileniz ile geçirmek için ayıracaksınız. Aileniz ile aranızda ilişkiler daha kuvvetli ve canlı olacak. Beraberken günün nasıl geçtiğini anlamayacak ve asla bitsin istemeyeceksiniz. İçiniz huzurla dolacak ve bu durum sizi her anlamda olumlu etkileyecek. İşlerinizin yada derslerinizin daha verimli bir şekilde ilerlediğini görebilirsiniz. Ailenizden aldığınız destek kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olacak ve ayakları yere basan biri olacaksınız. Sırtınızı yaslayacak, kötü gününüzde yardımınıza koşacak bir ailenizin olduğunu bilmek işlerinizi daha iyi bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak. Aileniz ile geçireceğiniz mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bu dönem iş hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanacak, uzun zamandır bulunmak istediğiniz iş ortamına kavuşacaksınız. Hayallerinizi süsleyen bir yerde çalışmaya başlayacak ve sevdiğiniz kişiler ile daha verimli işler ortaya çıkaracaksınız. Bir önceki işinizde pek mutlu olmadığınız görünüyor. Bu mutsuzluğunuzun sebebi  sevmediğiniz bir işi yapıyor olmak yada iş arkadaşlarınız ile anlaşamıyor olmak olabilir. Sebep ne olursa olsun verimli işler ortaya çıkartamamışsınız ve psikolojik bakımdan çöküntü yaşamaya başlamışsınız. Üzerinizdeki baskı bir türlü bitmemiş. İşlerinizin kötü gidiyor olması ailenizden, eşinizden ve diğer sevdiklerinizden de baskı yemenize neden olmuş. Daha iyi olmanız ve hırslanmanız açısından yapılan bu hareketler sizi oldukça kötü etkilemiş ve sağlığınızdan olmuşsunuz.

Uzun zamandır bu işe katlanıyor olmanızın sebebi de başka bir iş bulamamış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Fakat bu dönem karşınıza yepyeni, hayalinizdeki gibi bir iş çıkacak ve orada işe başlayabileceksiniz. Yeni iş ortamını çok sevecek ve çabuk uyum sağlayabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız da sizi çok sevecek ve herhangi bir sürtüşme yaşamayacaksınız. Bu sevgi dolu ortam verimli işler çıkarmanızı sağlayacak.

Sağlık Yorumu

Bu dönem sağlık ile ilgili çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Kendinize daha fazla baktığınız ve her şeye çok dikkat ettiğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Sağlığınıza çok daha fazla dikkat edeceksiniz. Yediğiniz yemeklerden gittiğiniz yerlere kadar sağlık dolu bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem beslenmenize de çok dikkat edeceğiniz gözüküyor. Sağlıklı yiyecekler yiyecek ve belirli bir beslenme programına sadık kalacaksınız. Özellikle meyve ve sebze tüketiminiz artacak. Yağlı yiyeceklerden uzak duracaksınız. Kendinizi tamamen tuzsuz, yağsız ve şekersiz yemek yeme alışkanlığına adayacaksınız.  Bu kadar dikkat ve sağlıklı beslenme ideal kilonuza yaklaşmanıza da yardımcı olacak. Kısa sürede kilo vermeye başlayacak ve istediğiniz kiloya doğru emin adımlar ile ilerleyeceksiniz.

Sağlıklı beslenme alışkanlığına sporu da ekleyecek gibi görünüyorsunuz. Bu dönem yaşam koşullarınız ve düzeniniz tamamen değişecek. İşlerinizi, eve giriş ve çıkış saatlerinizi spora göre şekillendireceksiniz. Gününüzün çoğunu spor ile geçireceksiniz. Vücudunuz daha güzel bir şekle kavuşacak ve kendinizi daha zinde, güçlü hissedeceksiniz. Hayata karşı enerji dolu olacaksınız. Buda diğer tüm her şeyde olumlu etki yaratacak.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.