Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

09.03.2016
Yengeç Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Kadın-erkek ilişkileri her zaman zordur ve emek ister. Her ne kadar burçlara inanmayan bir kişi olsanız da astrolojik haritanız sizin hakkınızda çok şey söyler. Çok fazla inanmasanız da en azından kişilik özelliklerini öğrenmek adına burçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınızla uyumunuzu bu yorumları okuyarak anlayabilirsiniz. Aynı burçlar, birbirlerini anlamaya daha meyillidirler.

Hayata karşı bakış açıları ortaktır ve aynı şeylerden hoşlanabilirler. Yengeç kadını ile yengeç erkeğinin uyumu için son derece yüksek olduğundan söz edebiliriz. İkisi de çok duygusal olduğundan, sürekli birbirilerini anlamaya çalışır, empati kurmaya çalışırlar. Örneğin yengeç erkeği kibar, saygılı ve duygusaldır, yengeç burcu kadını da bu tip erkeklerden çok hoşlanır. Çünkü kendisi de duygusal ve narin bir kişiliğe sahiptir. İkisi de evlerine çok düşkündür ve düzgün bir aile kurmak isterler. Sorumluluk sahibi, güvenilir kişilerdir. Birbirlerini yarı yolda bırakmazlar ve sadakatlidirler. Kimi zaman kıskançlık konusunda tartışma yaşayabilirler veya kırıldıkları şeyleri birbirlerine söylemeyi erteleyebilirler. Duygusal bir burç olan yengeçler bazı şeyleri içlerinde yaşadıkları için kimi zaman iletişim kurmaktan kaçınabilirler. Karşılıklı güven ve sevgi bitmediği sürece bu ikilinin uzun ve mutlu bir ilişkisi olacağını söyleyebiliriz.

Yengeç Kadını ile Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Ortak özellikleri sayesinde uyumu kolay yakalarlar

Her ikisi de ortak özellikleri taşımaktadır. Bakış açısı, duruşu, kararlılığı, düşünce yapıları hemen hemen benzerdir. Bu yüzden bu ikilinin uyum sağlamaları oldukça basittir. İlişkilerindeki tek problem her zaman monoton olup aşk dolu bir birliktelik yaşayamamalarıdır. Yani beraber daha değişik faaliyetler yapıp hayatlarını heyecan ve renk katabilirler. Aslında bu ikili arkadaş olarak daha iyi anlaşır. Çünkü aşk hayatı ilerletmek her zaman tutku ve heyecana bağlıdır, bu noktada eksiklik yaşayacaklardır. Yine de hem evlilik hayatında hem aşk hayatında uzun süreli birliktelik yakalayabilirler. Hatta bazı konularda birbirlerini tamamlayıp muhteşem bir ikili olabilirler.

Dengeli bir ilişkileri olur

Aralarındaki ilişki çoğu zaman sabittir yani dengededir. Ancak bu ikilinin aşklarını evliliğe taşımaları için fiziksel uyumlarını yakalamaları gerekir. Bazı zamanlarda gereksiz yere eleştiri yapmaları birbirlerini çok fazla kırılmalarına sebep olacak aralarındaki uyumu yerle bir edecektir. Bu yüzden birbirlerine karşı her zaman anlayışlı ve ince düşünceli davranmaları gerekmektedir. Birbirlerine karşı sonsuz anlayış içerisinde oldukları zaman beraber mutluluğu yakalayabilirler.

İkisi de sezgiye önem verirler. Hatta sezgileri o kadar gelişmiştir ki karşındaki insanı düşüncelerinden okuyabilirler. İhtiyaçları, hayattan istedikleri, talepleri aynı doğrultudadır. Yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak isterler. Yengeç burcu kadını her zaman duygusal anlamda güvenmek ister ve bu isteğini de aynı burcun üyesi olan partnerinde bulabilir. Benzer olmaları birbirlerine çekici gelebilir ancak belirli bir süre sonra monotonluktan sıkılacaktırlar.

Birbirlerini en iyi anlayan burçlardır

Birbirlerini en iyi anlayacak olanlar, yine kendi burçlarından çıkacaktır. Her ikisi de su grubuna mensup olan bu iki insan hem duygusal hem de romantiktir. Evcimen, fedakar ve duygusal bir burçtur. İki insan da aynı burçtan olduğu için bu ilişki için sonsuz fedakarlık yapacağından eminim. Bu yüzden gayet düzenli ve güzel bir ilişkileri olabilir. Ortak özellikleri farklı olduğunda bazen problemler ortaya çıkabilir. İkisinden birisinin mutlaka daha baskın bir karakterde olması gerekmektedir. İkili birbirlerini anlar ve hayatın tadını çıkarırlarsa, astroloji dünyasında oldukça mükemmel bir ikili olacaklardır. Aralarındaki problemleri birbirlerini anlayarak ve düşünceli davranarak çözebilirler.

Hayatlarına yenilik katmalıdırlar

İkilinin mutlu olması için değişimlere ve yenilikleri her daim açık olmaları ve monoton bir hayattan kaçınmaları gerekmektedir. Çünkü sürekli aynı şeyleri yaparken birbirlerini itici gelebilir ve ilişkiden sıkılabilirler. Aynı zamanda oldukça kırılgandır. Karşıdaki partneri ufacık bir eleştiri bile yapsa bu kırgınlığı günlerce sürdürebilir ve barışmaları oldukça zaman alır. Onu mutlu etmek için onu her zaman pohpohlamanız gerekmektedir. Her iki taraf da kırılgan olduğunda birbirleri ile konuşurken kelimeleri titizlikle seçmeli ve dikkatli davranmalılardır. İlişki ilerlediği zaman bu kırgınlıkları onarmak biraz daha zor olur.

Ortak hobileri vardır

Hani o filmlerdeki romantik aşıklar vardır ya, işte bu ikili de romantikliği tam anlamıyla yaşayacak bir ilişkiye sahiptir. Her ikisi de duygusal ve romantik olduğundan birbirlerinden ayrılmakta zor alacaklar ve gün içerisinde sürekli dip dibe olmak isteyeceklerdir. Beraber yemek yapmayı, evde sohbet etmeyi ve film izlemeyi çok severler. Yengeç burcu erkeği de en az partneri kadar içe kapanık olduğundan evde vakit geçirmekten hoşlanır, hatta hiç evden çıkmazlar desek yeridir. Bu ikilinin birbirlerine olan güven ve sadakat duyguları hiçbir zaman eksilmez. Birbirlerini hiçbir zaman başkasıyla aldatmazlar ve her zaman birbirlerine güvenirler. Sağlam bir güven temeli ile oluşan bu ilişkinin uzun yıllar sürmesi kaçınılmazdır.

Yengeç Kadını ile Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Romantik bir evlilik yaşarlar

İkilinin aynı burçta olması sebebiyle birbirlerine benzer özellikler taşırlar. Bu özellikleri onları evlilik hayatında bazı zamanlarda problem yaratsa da çoğu zaman iyi anlaşabilirler. Evlilikte iki yengecin birlikteliği oldukça romantik olabilir. İki romantik insanın evlilik yaşaması diğer burçlar gibi problemler yaratmaz, ilişkilerini her zaman tutkulu yaşayabilirler. Birbirlerine karşı, evlenseler dahi yoğun duygular besleyecek, sık sık sevgilerini gösterecek ve birbirlerine karşı olan ilgilerini ve yakınlıklarını sık sık belli edeceklerdir. Aslında sadece ilişkilerimiz başlarında değil evlilik hayatlarında da her zaman ilgiyi beklerler ve sevgi gösterilmesini isterler. Sevgisiz bir hayat düşünemez. İlgisiz kaldığı zaman içindeki mutsuzluğu ilişkisine yansıtır.

Aile bağları kuvvetlidir

Yengeç burcu, kuvvetli aile bağlarına sahiptir. Bu yüzden iki insan da evlerine, aile olmayı, anne ve baba olmayı her şeyin üstünde tutarlar. İkisi de ortak özelliklere sahip olduğunda konuşmadan sadece bakışarak bile anlaşabilirler. Çiftin yöneticisi Ay’dır bu nedenle ruh halleri sık sık değişebilmektedir. Çok ince ruhlu oldukları için, çok kolay karamsarlığa düşebilir ve mutsuz olabilir, kırıldıkları noktaları iyi bilirler ve sürekli geçmişe bağlı yaşarlar. Sürekli geçmişteki olaylar akıllarına gelir ve karamsarlığa kapılabilirler. Evlilik hayatında mutlaka birbirlerine sürekli ilgi göstermeleri gerekmektedir. Hatta ilgisizlik sebebiyle ikili ayrılabilir. Yengeç kadını ilişkide çocukları ile vakit geçirmekten bazen eşini ihmal edebilir. Bu ikili evlendikten sonra sosyal yaşantıdan daha çok aile hayatına önem vereceklerdir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.