Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

25.02.2016
Yengeç Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Bir yanda su bir yanda toprak… Su grubunun en büyük temsilcisi olan duygusal yengeçler her zaman ilgi odağı olmak isteyen kişilerdir. Diğer yanda ise toprak grubunun baş temsilcilerinden bir tanesi olan boğalar ise her zaman mantıklı adımlar ve en önemlisi sağlam adımların peşinden koşan kişilerdir, içlerinde yer alan romantik kişiliği dışarısı çıkarabilmek için iki şeye ihtiyaç duyarlar. Bunlardan bir tanesi aşık olmak iken bir diğer güvenmek ve inanmak olmaktadır. Bunlardan güvenmek kısmını içeren ikinci madde biraz daha ağır basmaktadır. Ancak bu şekilde bu adam size karşı ilgili ve romantik olmayı başarmaktadır. Oysa yengeç kadınları öyle değildir. Onlar sevdikleri zaman her koşulda romantik ve ilgili olmayı başarabilen ve bunu karşı tarafa aktarabilen kişilerdir. Peki su ve toprak arasında nasıl uyumlar vardır? Hadi hep beraber inceleyelim.

Su elementine dahil olan yengeç çok duygusal bir burçken ateş elementine dahil olan partneri ise çok gerçekçi bir burçtur. Boğa erkeğinin karşısındaki insana duygusal davranabilmesi için gerçekten onu sevmesi ve değer vermesi gerekir. Ayrıca her iki burç da güvenilir yapıda olduğundan aradıkları aşkı birbirlerinde bulabilirler.

Boğa burcu erkeği, ihtiraslı, tutkulu ve sadıktır. Eşinin duygusal karakterini doyuran bu özellikleri başka bir burçta kolay kolay bulamayacağından onunla karşılaştığında onu bırakmamalıdır. Sevdikten sonra sadık olacaktır bu da ilişkilerinin duygusal bağlarını kuvvetlendirecektir. Duygusal anlamda çok uyumlu bir çift olacaklardır.

Yengeç kadını ise çok hassas ve kırılgan olduğundan partneri çok dikkatli hareket etmelidir. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi seven boğa erkeği, eşi ile güzel ve dolu vakit geçirmek isteyecektir. Birbirleri ile oldukça eğlenceli ve dolu vakit geçirebilirler. Ayrıca ikisinin de son derece bakımlı yapısı büyük bir uyuma işaret etmektedir.

Bu ilişkinin romantizmini ve duygu yoğunluğunu yengeç burcu kadını karşılayacaktır, partneri de ona sadakati ve güçlü karakteri ile destek verecektir. Eğer birkaç önemli noktaya dikkat ederlerse çok iyi bir çift olmaları ve uzun, güzel bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır. Gelecekleri için beraber çalışabilecekleri, üretebilecekleri bir ilişki yaşayacaklardır.

Yengeç Kadını ile Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Birbirlerine anlayış göstermeleri gerekir

Yengeç kadınları biraz kırılgan bir yapıya sahiptirler. Onunla beraber olan kişinin ona karşı oldukça hassas hareketler sergilemesi gerekmektedir. Fakat boğa erkekleri kapalı bir duvar gibidirler. O kadar sert bir yapıya sahiplerdir ki onları yıkmak oldukça zordur. İşte bu iki farklı özellikten dolayı bu ikili aşk hayatı esnasında yer yer tartışmalar yaşayacaklardır. Yengeç kadınları çok düşünceli ve hassas bir özelliğe sahip olduğundan eşlerinin sert tavırlarına çok üzülecek ve anlam veremeyecektir. Aynı şekilde mantıkçı olan partnerleri ise onların bu kadar kırılgan bir yapıya sahip olmasına içten içe sinir olacaktır. Hal böyle olunca ikili arasında gerginlik ve kavgalar meydana gelecektir. Fakat kısaca bakıldığı zaman bu anlatmış olduğumuz sorun haricinde herhangi bir sorunun oluşma ihtimali pek fazla yoktur.

Benzer tarafları sayesinde uyumu yakalayacaklardır

Eğer ki bu ikili anlaşmanın yolunu bulur ise aralarında tarif edemeyeceğimiz eğlenceli bir ilişki meydana gelebilecektir. Çünkü bu iki burca kısaca bir göz attığımızda hayata bakış açılarının birbirlerine çok benzediğini rahatlık ile fark etmekteyiz. Hal böyle olunca birbirlerinin istek ve arzularını çok daha kolay bir şekilde kavrayabilecek ve yolunu daha net belirleye bileceklerdir. Boğa erkekleri yengeç kadınlarına karşı bir güven duygusu besleyebilir ise onu bütün hassasiyeti ile sarıp sarmayı başarabilir. Böyle olunca partnerlerini el üstünde tutar ve ona ne gerekiyorsa he türden ilgiyi gösterir. Hal böyle olunca partnerleri bu ilgi ve sevgi karşısında zevkten dört köşe olmayı başarır. Tabi ki bu durum karşısında yengeç kadınları da kayıtsız kalmazlar. Onlar da ellerinden ne geliyor ise hepsini partnerleri için yapmaya hazır bir halde her şeyi yapmaya başlarlar.

Aşk hayatlarını bir puan üzerinden değerlendirecek olur isek, bu kesinlikle 100 üzerinden 80 puan olacaktır. Bu da ikilinin gayet güzel bir aşk hayatı geçirebileceğini bizlere rahatlık ile göstermektedir. Kısacası bu çiftin aşkları bir film yapılıp seyredilmek istenir ise ikisinin de filminin yıllar boyunca eskimeden ve hafızlardan hiçbir zaman silinmeyeceği söylenebilmektedir.

Sabırlı ve anlayışlı bir çift haline gelirler

Duygusal ve kırılgan olan yengeç burcu kadını, sert yapıya sahip olan boğa burcu erkeğini yumuşatmaya onu anlamaya çalışsa da zaman içinde belli kırgınlıklar ve tartışmalar olacak, bunlar zamanla birikecek ve ilişkinin bitmesine dahi yol açabilecektir. Sevgili oldukları dönemde birkaç sorun yaşayıp bunları aşabilseler bile evlilik hayatlarında uzun, kalıcı ve sağlıklı bir ilişki kurabilmeleri zordur. Çok sabırlı, çok anlayışlı ve çok uyumlu olmaya çalışmaları gerekir. Eğer gerçekten bu zorlu beraberliği sürdürmek isterlerse ve çaba harcarlarsa çok mutlu bir beraberliği de sürdürebilirler.

Aradıkları özellikleri birbirlerinde bulurlar

Boğa erkeğinin sahip olduğu özellikler partnerinin aradığı özelliklerdir, kadının ihtiyaç duyduğu güçlü ve gerçek erkek profilini çizen bir karakterdedir. İki burç bir arada iken çok iyi anlaşacaktır çünkü birbirlerini mükemmel biçimde tamamlarlar. Her iki taraf da kendini güvende hissedebileceği samimi bir aile ortamında olmak isteyecektir.

Yengeç kadınının ona ev ortamını sunması, partnerinin de evine bağlanmasına sebep olacaktır. Birlikte olduğu kişi her zaman dökebilen biri değildir bu yüzden kadının onun duygularını anlayabilmesi için çaba sarf etmesi gerekecektir, onu çözmeye başladığında ise boğa kendini açık, dürüst ve samimi bir biçimde ifade edecektir.

Romantiktirler

Yengeç kadını boğa erkeğinin sevecen ve romantik olmasını beklerken partneri de güvenilir ve kendinden emin bir profil çizer. Bu durum da onun kendini güvende hissetmesine sebep olur. Boğa erkeği aşk hayatını sevici ve sahiplenici biçimde yaşayacaktır. Bu durum da onu fazlasıyla kıskanç yapar, eşi ihanet etmeye yeltenmedikçe aralarında bir sorun yaşanması olası değildir.

Yengeç Kadını ile Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Olgun bir ilişki sürdüreceklerdir

Az önce yukarıda yazmış olduklarımızdan yola çıkarak yengeç kadınının ve boğa erkeğinin evlilik hayatını değerlendirmek isterim. Bu ikili aslında aşk hayatında belli başlı birkaç konu dışında herhangi başka bir sorun yaşamamaktadır. Bu durum bakıldığı zaman evlilikleri esnasında da geçerlidir, yani oluşturmuş oldukları evlilik bağı gayet güzel bir şekilde ilerleyecektir.

Fakat ara sıra tıpkı her evlilikte meydana gelen tartışmalar bu evlilik esnasında da meydana gelecektir tabi ki. Fakat bunları iki olgun yapıya sahip olan bu bireyler başarı ile atlatacak ve güzel bir evliliğe hem kendileri hem de çevrede yer alan dost ve aileleri şahit olacaktır. Aynı zamanda bu çift evine ve ailesine çok fazla düşkün olduğundan dolayı beraber bolca vakit geçirmekten yana olacak ve hayatı beraber yaşamayı tercih edecektir. Hatta ilerleyen zamanlarda bu durumu çocuklarına da yansıtarak mutlu aile tablosunu rahatlıkla ortaya çıkarabileceklerdir.

Evliliklerinde güven ön planda olacaktır

Tüm cümleleri genel anlamda toparlayacak olursak yengeç burcu ve boğa burcunun evlilikleri boyunca birbirlerine bolca güven vereceğini, hayatlarını böyle güçlü ve sağlam bir temel ile birleştirip ilerleyeceklerini söyleyebiliriz. Böyle olunca yıllar boyunca eskimeyen bir evlilik bu ikiliyi bekleyecektir. En önemlisi ise çiftin yıllar geçse bile eskimeyen güzel mutlulukları çocuklarına da yansıyacaktır. Herkesin övgü ile bakıp isteyebileceği mutlu bir evlilik sahibi olacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yani iki olgun insanın bir araya gelip mutluluğu elde etmemesi zaten biraz garip olurdu dimi? Sizlerin de benim gibi düşündüğünüzü duyar gibiyim. O halde ne diyelim o zaman, bu ikili de hiç tereddütsüz bizim gibi düşünebilir…


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.