Kahve Falında Arapça Allah Yazısı Görmek

Kahve Falında Arapça Allah Yazısı Görmek
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.790 kez okundu.

Kahve falında arapça Allah yazısı görmek, hayırlara vesiledir. Fal sahibinin iyiliğine, kalbinin temizliğine ve iyi niyetine yorulur. İbadetlerinin kabul olduğuna ve Allah’ın sevdiği kulu olduğuna da işaret olabilir.

Temiz kalpli ve hayırlı insanlar ile karşılaşmaya, hayırlı ve bereketli kazançlar kazanmaya ve yaptığı işte ilerleyerek ün ve şöhrete kavuşmaya işaret etmektedir. Kişi, yaptığı her işte hakkı ve doğruluğu gözeten bir kimse olduğu için, insanlar tarafından tercih edilecek ve rakiplerinden bir adım önde olacaktır. Bu sebeple rızkı ve şöhreti de artış gösterecektir. Aynı zamanda kişinin tıpkı kendisi gibi temiz kalpli, hoş düşünceli kimseler ile karşılaşması ve hayatta onlar ile muhatap olması olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca ilim ve irfan sahibi olan bir kimse ile tanışmak ve bu tanışma sonrasında hayatın değişmesi olarak ifade edilmektedir. Tanışacağınız bu kişi sizi ve yakın çevrenizi olumlu yönde etkileyecek ve hayatınızda geri dönüşü olmayan değişimlere yol açacaktır.

Bekâr kimseler için dini bütün, ilim irfan sahibi bir kişi ile ilişki kurmanın ve evliliğe giden yolda ilerlemenin bir işaretidir. Evli olan fal sahipleri için ise, herkes tarafından imrenilen bir aile yaşantısına sahip olmak ve aynı şekilde herkesin imrenerek söz ettiği hayırlı bir evlat sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Tam sizin istediğiniz gibi sessiz ve sakin günler kapınızda bekliyor. Olaysız ve gürültüsüz geçen neşeli günlerinizi karınızın hazırladığı mis gibi yemeklerden yiyerek taçlandıracaksınız. Bir akşam sofrasında eşinizin size önemli itiraflarda bulunması ise sizi çok şaşırtacak. Yıllardır içinde tuttuğu acı olayları size hiç anlatmadığı için ona sitem edebilirsiniz ama o anlattıkça ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.

Kişinin kız çocuğuna sahip olacağına işarettir. Hayırlı evlatlar yetiştirip vatana millete yarayan insanlar haline getireceğine işarettir. Uzun süredir borç batağından kurtulamadığına fakat çok zaman geçmeden bir çözüm bulunacağına rivayet edilir. Zamanında hesapsızca harcanan paranın artık kıymet biteceğine de işarettir. Bazı geçmiş olaylardan pişman olup tövbe edeceğine de rivayet edilir. Keşkesiz bir hayat için artık doğru adımlar atmaya özen gösterilmesi gerektiğine de vurgu yapmaktadır. Bekar bir kimse için bol dualı, huzurlu bir evlilik hayatına işarettir. Evli ise evinin bereketinin artacağına huzurun dolup taşacağına rivayet edilir. Bir bakımdan ise gamsız ve kötü huylu olan fal sahibinin artık doğru yolu bulması gerektiği konusunda vesiledir. Kişinin iman gücünün kuvvetlenmesi için uğraşlar vermesi gerektiğine rivayet edilir. Bir çok güzel günlere ön ayaktır. Kişinin cesaretsizliğinin son bulacağına ve bir adım atarak başlayacağı iş hayatında uzun soluklu yer edileceğine işaret eder. Ermiş bir kimsenin sözlerinin dikkate alınması gerektiğine rivayet edilir. Görmüş geçirmiş bir kimse sayesinde kişinin içindeki sıkıntının geçeceğine ve ruhen rahatlığa kavuşulacağına işarettir. Bu bakımdan kendinden yaşça oldukça büyük kişilere önem vermesi gerektiğini vurgulanmaktadır. Allah için yapılanların yerini bulduğuna rivayet edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git